Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 21:13   #121
happysmileeee
Przyczajenie
 
Avatar happysmileeee
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 17
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Nie pamiętam już kto to pisał, ale też mam chwile załamki jak chodzi o te jedzenie ( na szczęście tylko myślowe), dzisiaj nawet się nie złamałam na cukierka. : D Jestem z siebie dumna. W dodatku dziś aerobik a jutro siłownia : )

Tylko tak, mam problem. W sobotę jadę do innego miasta, mamy zajść do Maca i nie wiem czy mogę pozwolić sobie powiedzmy na te kawałki kurczaka w panierce około 250 kcal. Czy lepiej zrobić sobie kanapkę i wziąć, kalorie, kaloriami ale zależy jaki skład.

W dodatku niedługo osiemnastka, będzie źle. : D

A. Macie może pomysł co do ryby na obiad ?
happysmileeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 21:26   #122
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez happysmileeee Pokaż wiadomość
Nie pamiętam już kto to pisał, ale też mam chwile załamki jak chodzi o te jedzenie ( na szczęście tylko myślowe), dzisiaj nawet się nie złamałam na cukierka. : D Jestem z siebie dumna. W dodatku dziś aerobik a jutro siłownia : )

Tylko tak, mam problem. W sobotę jadę do innego miasta, mamy zajść do Maca i nie wiem czy mogę pozwolić sobie powiedzmy na te kawałki kurczaka w panierce około 250 kcal. Czy lepiej zrobić sobie kanapkę i wziąć, kalorie, kaloriami ale zależy jaki skład.

W dodatku niedługo osiemnastka, będzie źle. : D

A. Macie może pomysł co do ryby na obiad ?
Ja dobrze Ci radze, najedz się przed pójściem do Maca I kalorie kaloriom nie równe.. Jeśli już musisz zjeść coś takiego to lepiej sałatkę w KFC ( nie wiem czy w macu są) albo najlepiej kanapkę na ciepło z subWaya bez sosów.

Ja zawsze ważę się bez ubrań. Kurde, w ogóle nie mam siły ćwiczyć. . Miałam ćwiczenia na 50 min, zrobiłam 40 i to jeszcze jakoś tak mało intensywnie. Jeszcze trochę się porozciągam..
Weszłam w jakąś tam tablicę wymiarów i biodra, biust,kolano, udo i kostkę mam prawie idealne wymiary, za to w talii o 10 cm za dużo Ciekawe ile tak średnio może się tracić w cm, na tydzień. Skoro standardowo 1 tydzień= 1 kilogram to ciekawe ile np 1 tydzien- cm..

a ja oczywiscie przed kolacją jestem, a jest 22.20..ale ja spię w dzien a w nocy cos robię.. Mam wrazenie ze to tez ma wplyw na moje wolne chudniecie.. ale wieksze na pewno pizza ,popcorn i wczorajsze KFC
Ech, co za zycie.. jak za tydzień na wadze nie będzie 58 to się poważnie zdenerwuję

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez happysmileeee Pokaż wiadomość

A. Macie może pomysł co do ryby na obiad ?
ja jem z brązowym ryżem i warzywami. albo z ziemniakami. ostatnio właśnie ryż brazowy i brokuły na parze. a dzis mintaja jadlam z warzywami na patelnię (miały ziemniaki ) dobra jest tez z fasolką szparagową , ze szpinakiem albo z sałatką z sałaty lodowej, ogórka, pomidora, papryki
Albo można zrobić coś w rodzaju frytek- pokroić ziemniaka dużego (albo dwa) w paski takie jak na frytki, posmarować oliwą (pędzelkiem najlepiej, wtedy dosłownie odrobinę wykorzystamy) i siup do piekarnika. Można też posypać papryką ostrą/słodką, majerankiem albo ziołami prowansalskimi. Do ryby to pasuje
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 07:55   #123
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Z tego, co pamietam to nawet w strefie dobrych cen w Macu jest sałatka .

Narc mam to samo. Mam takiego lenia do ćwiczeń, że ... jest źle pod tym kątem . Jak mam ćwiczyć to sobie mówie, że jeszcze mam to i to i to do zrobienia, a jak to zrobie to zasypiam. Okropny leń we mnie wstąpił .

Ja dziś na śniadania 2 jajeczka i 2 razowe kromki. Powiem Wam, że nie lubię jeść śniadań, ogólnie rano nie lubię jeść - czuję jakbym miałam korek w gardle. Też tak macie?
Oczywiście po obiadku zaczyna się potęgować ochota na różne pyszne rzeczy. Najchętniej to bym jadła, co widzę wieczorem ! Czyli najgorsze, co może być .



Właśnie się ważyłam tak z ciekawości i jest 62 kg.
10 dni 2,5 kg. Nie za szybko?
Przeraźliwie się boję jo-jo dlatego mam nadzieję, że to woda zeszła.
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-13 o 07:59
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 12:49   #124
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Ja lubię śniadania
Wy chudniecie, a ja znów 0.5 kg więcej.. nie wiem co ja mam zrobić, nie jeść nic czy co :/
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 13:29   #125
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ja lubię śniadania
Wy chudniecie, a ja znów 0.5 kg więcej.. nie wiem co ja mam zrobić, nie jeść nic czy co :/

Narc, musisz skończyć z fast foodami. Ostatnio pizza , wczoraj to już nie przypominam, bo będzie .

Myślę, że to musi być powodem, bo co innego jeśli poza tym jesz ładnie ;>.


Dziewczyny jaką macie pogode?

U mnie jest taka zawierucha, a za chwile muszę wyjść z domu .
W momencie zrobiło się biało .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 14:32   #126
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Zważyłam się dziś tak jak przystoi czyli rano i bez ciuchów i waże 65,1 czyli dokładnie 2,3 kg mniej ale mimo to jakaś ciągle głodna jestem, nie mam motywacji...nażarłabym się porządnie, w pierwszym tyg tak mnie nie kusiło...

a co do Maca to są sałatki za 3 zl więc najlepiej ją sobie zjedz ale bez zadnych sosów! a jak już musisz to chyba vinegret jest najmniej kaloryczny...

Narc, wydaje mi się że waga nie spada przez te Twoje ostatnie grzeszki...musisz się bardziej pilnować a efekty napewno będą

wczoraj zjadłam 2 krówki;/
a dziś:
3 kromeczki razowca z makrelą, serkiem topionym i pomidorem
1 Wasa z polędwicą
na obiadek miseczka kapuśniaka z białej kapuchy+ kajzerka;/;/
a na kolacje wraca mąż więc zrobie zapiekane bułeczki, znalazłam kiedyś przepis w necie, takie a'la zapiekanki tylko na bułkach kajzerkach, z pieczarkami, serem, masłem czosnkowym...ile one mogą mieć kalorii??

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Narc, musisz skończyć z fast foodami. Ostatnio pizza , wczoraj to już nie przypominam, bo będzie .

Myślę, że to musi być powodem, bo co innego jeśli poza tym jesz ładnie ;>.


Dziewczyny jaką macie pogode?

U mnie jest taka zawierucha, a za chwile muszę wyjść z domu .
W momencie zrobiło się biało .

U mnie wczoraj też strasznie wiało i padał deszczyk...aż się z domu wyjść nie chciało...
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-13, 15:40   #127
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Narc, musisz skończyć z fast foodami. Ostatnio pizza , wczoraj to już nie przypominam, bo będzie .

Myślę, że to musi być powodem, bo co innego jeśli poza tym jesz ładnie ;>.


Dziewczyny jaką macie pogode?

U mnie jest taka zawierucha, a za chwile muszę wyjść z domu .
W momencie zrobiło się biało .
Macie rację... przez tydzień spróbuję bez ZADNYCH grzeszkow i zobacze co z tego bedzie
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 23:18   #128
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Zważyłam się dziś tak jak przystoi czyli rano i bez ciuchów i waże 65,1 czyli dokładnie 2,3 kg mniej ale mimo to jakaś ciągle głodna jestem, nie mam motywacji...nażarłabym się porządnie, w pierwszym tyg tak mnie nie kusiło...

wczoraj zjadłam 2 krówki;/
a dziś:
3 kromeczki razowca z makrelą, serkiem topionym i pomidorem
1 Wasa z polędwicą
na obiadek miseczka kapuśniaka z białej kapuchy+ kajzerka;/;/
a na kolacje wraca mąż więc zrobie zapiekane bułeczki, znalazłam kiedyś przepis w necie, takie a'la zapiekanki tylko na bułkach kajzerkach, z pieczarkami, serem, masłem czosnkowym...ile one mogą mieć kalorii??

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------


U mnie wczoraj też strasznie wiało i padał deszczyk...aż się z domu wyjść nie chciało...



Takie 2 krówki to nie jest zabójstwo byle nie ciągle oczywiście, ale troche normalności musi być .

Deszczyk ? U mnie śnieżek Te anomalie pogodowe są dobijające .

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Macie rację... przez tydzień spróbuję bez ZADNYCH grzeszkow i zobacze co z tego bedzie

Ale nie przez tydzień, a kilka miesięcy .

Ćwiczymy swoją silną wole .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-13 o 23:20
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 10:16   #129
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Ja dziś na obiad zrobię coś a'la tortilki oczywiście sama ze swoich składników.
Pełno warzyw i pokrojony filecik z kurczaka.
Sos czosnkowy na jogurcie naturalnym.

Myślę, że dodam plasterek sera żółtego na dwie, bo dwie zjem na obiad.
Wszystko tkwi w szczegółach. Mój organizm jest taki, że choćbym później próbowała wprowadzić 1 plasterek sera na tydzień to i tak zgrubnę, więc torchę normalności trzeba zachować po nauczce za pierwszym razem .

Jak Wy ??
I macie motywacje do ćwiczeń ?
Ja 0...
Na prawdę cały czas się czymś wykręcam i sama sobie tłumacze , że nie mam czasu .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 15:25   #130
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Powiem Wam dziewczyny, że totalna klapa Wczoraj przyjaciółka przyjechała i trochę sobie popiłyśmy A wiadomo,że alkohol kaloryczny jest.. Na jedzenie też nie miałam czasu za bardzo, więc zjadłam tylko 2 kanapki i 2 parówki z razowcem, a w nocy ( nie mam pojęcia o której) kanapkę z serem.. Chyba muszę zacząć wszytko od początku.
Dziś póki co dwa tosty(czyli 4 kromki) z serem i salami i miseczka zupy-kremu z porów ( ze śmietaną) zjem jeszcze twarożek i jabłko..
oczywiscie ani wczoraj ani tym bardziej dzis nie ma mowy o cwiczeniach
Ale jutro się poprawię! Wiem,że codziennie tak mówię.. Ale nie mam zamiaru tak szybko się poddawać.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Ale nie przez tydzień, a kilka miesięcy .

Ćwiczymy swoją silną wole .
haha, dla mnie tydzień to bardzo dużo Gdybym kilka miesięcy jadła tylko dietetycznie, prędzej bym zwariowała.
W sumie ani wczoraj ani dziś dużo nie zjadłam, i nie było fast-foodów, ale nieregularnie i trochę mało wartościowo. Ale jakiejś mega tragedii nie ma. Ważne że nie zjadłam chipsów, żelków i słodyczy
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 17:33   #131
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Hmmm To ja jestem jakimś wyjątkiem, że na poprzedniej diecie wytrzymałam około 4 miesiące bez żadnego grzechu ?


Jak dziewczyny wytrzymujecie tą pogode?
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-14 o 17:51
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-14, 21:29   #132
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Hmmm To ja jestem jakimś wyjątkiem, że na poprzedniej diecie wytrzymałam około 4 miesiące bez żadnego grzechu ?


Jak dziewczyny wytrzymujecie tą pogode?
dla mnie coś takiego jest niewykonalne ech ech ech, ale naprawdę ciągle wierzę, ze schudnę do tych 55
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 21:53   #133
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
dla mnie coś takiego jest niewykonalne ech ech ech, ale naprawdę ciągle wierzę, ze schudnę do tych 55
Narc, Jedno postanowienie:

Koniec z jedzeniem na mieście , fast foodami i będzie dobrze. To jest ciężkie jak CHOLERA, bo ja też lubię takie jedzenie, nawet kocham , ale musimy się trzymać .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 23:02   #134
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Ja chyba muszę zrezygnować też z miodu, suszonych owoców i pieczywa do kolacji.. No i fast-foody, rzecz jasna.
ech, co za zycie
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 13:46   #135
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Jak ja zadzroszczę laskom które wyglądają bardzo szczupło i mogą jeść co chcą...no ale każdy człowiek jest inny hehe tym się pocieszam...
Narc, co do alkoholu to jest baardzo kaloryczny, niestety;/;/ Ja bardzo lubię piwko ale wczoraj tylko łyczka wzięłam...

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Hmmm To ja jestem jakimś wyjątkiem, że na poprzedniej diecie wytrzymałam około 4 miesiące bez żadnego grzechu ?


Jak dziewczyny wytrzymujecie tą pogode?
W szoku jestem, ja nie dałabym rady...Chyba bym w jakąś depresje popadła wczoraj zjadłam naleśnika z musem jabłkowym...był pyyyycha chciałam jeszcze...ale sie nie dałąm i wciągnełam jednego

Dziewczyny nie orientujecie się może ile kcal mają bake rollsy (nie jestem pewna jak to się pisze) Kupiłam wczoraj ale na opakowaniu nie ma a jestem ciekawa czy takie "suchareczki" są tuczące

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
Ja dziś na obiad zrobię coś a'la tortilki oczywiście sama ze swoich składników.
Pełno warzyw i pokrojony filecik z kurczaka.
Sos czosnkowy na jogurcie naturalnym.

Myślę, że dodam plasterek sera żółtego na dwie, bo dwie zjem na obiad.
Wszystko tkwi w szczegółach. Mój organizm jest taki, że choćbym później próbowała wprowadzić 1 plasterek sera na tydzień to i tak zgrubnę, więc torchę normalności trzeba zachować po nauczce za pierwszym razem .

Jak Wy ??
I macie motywacje do ćwiczeń ?
Ja 0...
Na prawdę cały czas się czymś wykręcam i sama sobie tłumacze , że nie mam czasu .

Kochana ćwiczyć to mi się w ogóle nie chce...;/ miałąm iść na basen to też mi się dupki ruszyć niec chciało...ehhh ta zima
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:03   #136
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość

Dziewczyny nie orientujecie się może ile kcal mają bake rollsy (nie jestem pewna jak to się pisze) Kupiłam wczoraj ale na opakowaniu nie ma a jestem ciekawa czy takie "suchareczki" są tuczące

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------


http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie...za-7-Days.html niestety kaloryczne są

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Ja biję rekordy, wstałam o 14.00 Normalni ludzie już III posiłek o tej porze jedzą.
Na śniadanie owsianka z bananem i kawa z mlekim. Na obiad będzie miseczka pomidorówki ze świderkami i 2 małe udka bez skórki z rosołu.
Na kolację wieśniak i kromeczka razowca z warzywami. I ćwiczenia dziś obowiązkowo. A póki co, zabieram się za naukę
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 14:40   #137
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie...za-7-Days.html niestety kaloryczne są

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Ja biję rekordy, wstałam o 14.00 Normalni ludzie już III posiłek o tej porze jedzą.
Na śniadanie owsianka z bananem i kawa z mlekim. Na obiad będzie miseczka pomidorówki ze świderkami i 2 małe udka bez skórki z rosołu.
Na kolację wieśniak i kromeczka razowca z warzywami. I ćwiczenia dziś obowiązkowo. A póki co, zabieram się za naukę
Dzięki za info o tych kcal... to faktycznie trochę pospałaś...może też wolniej chudniesz bo masz rozregulowany cykl dnia
a ja na śniadanko 2 kromki razowca z rybką
obiadek: 2 ziemniaczki, udko-pieczone bez tłuszczu, no i do tego pomidorek z cebulką w jogurcie naturalnym...
no i właśnie zgrzeszyłąm zjadłąm kawałek murzynka...tak mnie kusił
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 16:22   #138
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Dzięki za info o tych kcal... to faktycznie trochę pospałaś...może też wolniej chudniesz bo masz rozregulowany cykl dnia
a ja na śniadanko 2 kromki razowca z rybką
obiadek: 2 ziemniaczki, udko-pieczone bez tłuszczu, no i do tego pomidorek z cebulką w jogurcie naturalnym...
no i właśnie zgrzeszyłąm zjadłąm kawałek murzynka...tak mnie kusił
Ktoś mi pisał na NCJ że nie ważne ile się śpi, tylko,żeby ilość i jakość posiłków się zgadzała. A ja śpię tak prawie codziennie
Ja właśnie zjadłam zupkę i udka z niej. Ale zupa ze śmietaną
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 18:25   #139
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Ja chyba muszę zrezygnować też z miodu, suszonych owoców i pieczywa do kolacji.. No i fast-foody, rzecz jasna.
ech, co za zycie

Oj koniecznie Narc, koniecznie .
A nie tak koniecznie...
Kurde dziewczyny ledwo widzę, bo całym dniu zajęć .
Miodzik troszkę czasem można sobie dołożyć np. do herbaty .
Suszone owoce-fakt w większości są bardzo kaloryczne.
Pieczywo do kolacji jem PRAWIE zawsze - tylko razowe , i np jajko gotowane czy szyneczka i pomidor.



---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Dzięki za info o tych kcal... to faktycznie trochę pospałaś...może też wolniej chudniesz bo masz rozregulowany cykl dnia
a ja na śniadanko 2 kromki razowca z rybką
obiadek: 2 ziemniaczki, udko-pieczone bez tłuszczu, no i do tego pomidorek z cebulką w jogurcie naturalnym...
no i właśnie zgrzeszyłąm zjadłąm kawałek murzynka...tak mnie kusił
Paulinko jeśli to był KAWAŁEK, a nie kawał i do obiadu, a nie np.: do kolacji to nie jest jakiś grzech .
Uwierzcie mi Kochane - będę Wam wbijać to do głowy cały czas , że musimy zachować trochę normalności (oczywiście bez przesady w drugą stronę), bo później piękne "jo-jo" nas przywita.

Ja za pierwszym razem przez około 4 miesiące jadłam z dokładnością, co do listeczka sałaty i plasterka pomidora. Nie zgrzeszyłam nawet małym cukiereczkiem, ciasteczkiem, bo by mi wyrzuty sumienia chyba spać przez tydzień nie dały. I kilogramy wróciły na etapie przechodzenia do "normalności" oczywiście z ograniczeniem prawie, że wyelimiowaniem fast foodów, olejów, majonezów, tłustych sosów, masła, margaryny, chipsów, serów itd.

Dlatego :

Fast foodom mówimy NIE (chyba, że takie domowe bez tłustych sosów),
oczywiście majonez też sobie raczej darujmy, oleje (zamiast oleju oliwa), chipsy itd też sobie darujmy, ale nie popadajmy w paranoje
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-15 o 18:29
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 14:37   #140
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Nie wiem czy moja waga szaleje, czy dobrze waży. Dziś, przed chwilą weszłam na nią w ciuchach i pokazała 59.5 czyli bez ciuchów i na czczo byłoby pewnie 59.0 I nie wiem czy schudłam, czy ona źle waży Ale od kilku dni nie ćwiczę, nie mam zakwasów itd, może to dlatego
Dziś na śniadanie
jajecznica na maśle (trochę za dużo go dałam) z cebulką plus grahamka z polędwicą, sałatą i pomidorem
na obiad będzie zupa pomidorowa z makaronem (wczorajsza)
a na kolację warzywa na patelnię, duża porcja i to chyba wszystko, bo nic innego nie mam wczoraj wieczorem jakoś źle się czułam po kolacji, jakaś wzdęta.. a jadłam też razowiec z wędliną i warzywami plus twarożek wiejski.Generalnie, pomijając te moje grzeszki, to i tak jem mniej i lepiej niż kiedyś. Jakby za tydzień było 58 to byłoby suuuuper. Ale ciągle mam wątpliwości co do tej wagi. Chyba kupię 2 kg mąki , postawię i sprawdzę Kiedyś tak sprawdzałam wagę, i pokazała równo 2.0 kg, wtedy mogłam jej zaufać, hehe
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 16:54   #141
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Nie wiem czy moja waga szaleje, czy dobrze waży. Dziś, przed chwilą weszłam na nią w ciuchach i pokazała 59.5 czyli bez ciuchów i na czczo byłoby pewnie 59.0 I nie wiem czy schudłam, czy ona źle waży Ale od kilku dni nie ćwiczę, nie mam zakwasów itd, może to dlatego
Dziś na śniadanie
jajecznica na maśle (trochę za dużo go dałam) z cebulką plus grahamka z polędwicą, sałatą i pomidorem
na obiad będzie zupa pomidorowa z makaronem (wczorajsza)
a na kolację warzywa na patelnię, duża porcja i to chyba wszystko, bo nic innego nie mam wczoraj wieczorem jakoś źle się czułam po kolacji, jakaś wzdęta.. a jadłam też razowiec z wędliną i warzywami plus twarożek wiejski.Generalnie, pomijając te moje grzeszki, to i tak jem mniej i lepiej niż kiedyś. Jakby za tydzień było 58 to byłoby suuuuper. Ale ciągle mam wątpliwości co do tej wagi. Chyba kupię 2 kg mąki , postawię i sprawdzę Kiedyś tak sprawdzałam wagę, i pokazała równo 2.0 kg, wtedy mogłam jej zaufać, hehe

A może faktycznie schudłaś...ja jak przestała ćwiczyć to waga też pokazała mi mniej...mmm może bardziej się ciało kształtuje jak ćwiczymy ale kg tak szybko nie spadają Kochana oby ta waga nie była zepsuta
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 08:01   #142
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Nie wiem czy moja waga szaleje, czy dobrze waży. Dziś, przed chwilą weszłam na nią w ciuchach i pokazała 59.5 czyli bez ciuchów i na czczo byłoby pewnie 59.0 I nie wiem czy schudłam, czy ona źle waży Ale od kilku dni nie ćwiczę, nie mam zakwasów itd, może to dlatego
Dziś na śniadanie
jajecznica na maśle (trochę za dużo go dałam) z cebulką plus grahamka z polędwicą, sałatą i pomidorem
na obiad będzie zupa pomidorowa z makaronem (wczorajsza)
a na kolację warzywa na patelnię, duża porcja i to chyba wszystko, bo nic innego nie mam wczoraj wieczorem jakoś źle się czułam po kolacji, jakaś wzdęta.. a jadłam też razowiec z wędliną i warzywami plus twarożek wiejski.Generalnie, pomijając te moje grzeszki, to i tak jem mniej i lepiej niż kiedyś. Jakby za tydzień było 58 to byłoby suuuuper. Ale ciągle mam wątpliwości co do tej wagi. Chyba kupię 2 kg mąki , postawię i sprawdzę Kiedyś tak sprawdzałam wagę, i pokazała równo 2.0 kg, wtedy mogłam jej zaufać, hehe

. Myślę, żę jak będziesz widziała efekty i teraz powstrzymasz się z fastfoodami i tym podobnymi rzeczami to zmobilizuje Cię to .

Dobry pomysł na sprawdzenie wagi .

Macie jakieś pomysły na dzisiejszy obiad?

I przede wszystkim:
Odzywajcie się częściej . Żeby nam wątek nie umarł .

Idę za chwile do sklepu, ale nie mam pomysłu czym zapełnić lodówke żeby nie było monotonnie i tak jak zawsze... Na pewno jakaś rybka, szynka, jogurciki, dalej chyba będę myślała w sklepie .

Dziewczyny za często jem na śniadanie (prawie zawsze jajka z razowcem, albo razowiec z polędwicą czy coś w tym stylu, bo nie lubię owsianek, serków wiejskich itd.
Macie jeszcze jakieś pomysły na śniadanie żeby nie było monotonnie ?.
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52

Edytowane przez jadzia22
Czas edycji: 2012-01-17 o 08:04
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 10:44   #143
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez jadzia22 Pokaż wiadomość
. Myślę, żę jak będziesz widziała efekty i teraz powstrzymasz się z fastfoodami i tym podobnymi rzeczami to zmobilizuje Cię to .

Dobry pomysł na sprawdzenie wagi .

Macie jakieś pomysły na dzisiejszy obiad?

I przede wszystkim:
Odzywajcie się częściej . Żeby nam wątek nie umarł .

Idę za chwile do sklepu, ale nie mam pomysłu czym zapełnić lodówke żeby nie było monotonnie i tak jak zawsze... Na pewno jakaś rybka, szynka, jogurciki, dalej chyba będę myślała w sklepie .

Dziewczyny za często jem na śniadanie (prawie zawsze jajka z razowcem, albo razowiec z polędwicą czy coś w tym stylu, bo nie lubię owsianek, serków wiejskich itd.
Macie jeszcze jakieś pomysły na śniadanie żeby nie było monotonnie ?.
Ja właśnie też nie mam pomysłu na obiad dzisiaj... a na śniadanie jem razowca podobnie jak Ty z polędwicą albo jajkiem, jem czasami z białym serem, pomidorkiem, ogórkiem, rybką...a serek wiejski jem zawzwyczaj z przyprawą fit up...bo samego nie bardzo lubię...;/
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 09:35   #144
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Ja właśnie też nie mam pomysłu na obiad dzisiaj... a na śniadanie jem razowca podobnie jak Ty z polędwicą albo jajkiem, jem czasami z białym serem, pomidorkiem, ogórkiem, rybką...a serek wiejski jem zawzwyczaj z przyprawą fit up...bo samego nie bardzo lubię...;/


Tak samo jak ja... Samego bym nie zjadła jest okropny dla mnie .

Ja wyciągłam wczoraj zamrożone maliny, blenderem zmiksowalam z jogurtem naturalnym i słodzikiem i polałam ryż - obiad .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 19:30   #145
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Halo dziewczyny! Odzywajcie się bo nam wątek umrze;( a tego byśmy chyba nie chciały, co?
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-18, 21:42   #146
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
Halo dziewczyny! Odzywajcie się bo nam wątek umrze;( a tego byśmy chyba nie chciały, co?


Racja Dziewczyny wcześniej więcej pisałyśmy i się wspierałyśmy, co jest .

Jak z wagą ?

I bez grzeszków ?


Ja jakoś wytrzymuje, ale czy też macie jak ja ochote na fast fooda ?
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 06:00   #147
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Hej Hej ))
Nie miałam ostatnio czasu się odzywać- nauka
Waga pokazuje 58.5 kg Ale nie jest to taka super wiadomość, bo od 3 dni słabo jem. Mało i nieregularnie. Ale jakoś nie mam totalnie apetytu na nic ;/
wczoraj tylko grahamka, kilka parówek cielęcych ( takie mini) i warzywa na patelnię
dziś już może trochę się poprawię, jedną grahamkę juz zjadłam, druga zapakowałam. na obiad spaghetti
a jak tam u was? ja w ogole nie mam ochoty na słodycze, fast-food, na nic... ze 2 dni temu Tż zamówił chińskie jedzenie, które zawsze lubiłam, a teraz zjadłam po kęsie ryżu, mięsa i surówki i miałam dosyć..
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 16:00   #148
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 289
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

A ja ostatnio ciągle grzesze od 2 dni ciągle coś bym jadła i zjadłam słodycze i to sporo...;( jem większe porcje i ciągle jestem głodna;( może dlatego, że przed okresem jestem...nie wiem;/
ppaulinka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 08:06   #149
jadzia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 68
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

Cytat:
Napisane przez Narc Pokaż wiadomość
Hej Hej ))
Nie miałam ostatnio czasu się odzywać- nauka
Waga pokazuje 58.5 kg Ale nie jest to taka super wiadomość, bo od 3 dni słabo jem. Mało i nieregularnie. Ale jakoś nie mam totalnie apetytu na nic ;/
wczoraj tylko grahamka, kilka parówek cielęcych ( takie mini) i warzywa na patelnię
dziś już może trochę się poprawię, jedną grahamkę juz zjadłam, druga zapakowałam. na obiad spaghetti
a jak tam u was? ja w ogole nie mam ochoty na słodycze, fast-food, na nic... ze 2 dni temu Tż zamówił chińskie jedzenie, które zawsze lubiłam, a teraz zjadłam po kęsie ryżu, mięsa i surówki i miałam dosyć..
Z tą nauką to rozumiem, mam to samo .

Z tą małą ilością jedzenia to chyba efekt skurczenia naszych żołądków. Mam podobnie. Zerooo pomysłu na obiad, doradźcie !

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio ciągle grzesze od 2 dni ciągle coś bym jadła i zjadłam słodycze i to sporo...;( jem większe porcje i ciągle jestem głodna;( może dlatego, że przed okresem jestem...nie wiem;/

Paulinka nie ma tumaczenia, nie wolno .
Ja też mam takie napady smaków przed @ sięgnij wtedy po jakieś owoce, lub wafelki bezcukrowe - są takie cytrynowe i kakaowe "Wawel" jak na bezcukrowe są na prawde dobre.
Zawsze to lepiej niż cukierki, ciastka itd. .
__________________
64,5 63 62 61 60 59 58 57 56 55 54 53 52
jadzia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-20, 16:11   #150
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Powrót kilogramów, ponowna walka - dieta i ćwiczenia. Zapraszam do dietkowania

U mnie 58 na wadze. jeszcze 3-4 kg i będę happy ja dziś na śniadanie grahamka i 2 jajka na twardo, herbatka z miodem
a obiad trochę fast-foodowy ale porcja mała- frytki domowe, które się calkiem rozwalily i zjadlam no nie wiem, mniej niz mala porcja taka z kfc ;D do tego kurczak posmażony w gyrosie i duuuużo sałatki z mixu różnych sałat, z ogórkiem i fetą oraz sosem takim sałatkowym- przyprawy, oliwa i woda
a wieczorem będzie duuużo wina pewnie jutro waga się trochę zwiększy ale generalnie jestem zadowolona. od 27 grudnia schudłam 3 kg, nie jest zle
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.