Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-21, 10:51   #1891
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Hahaha!
Twoje maleństwo?
Śniegowa to córka mojej siostry bliźniaczki - to prawie, jakby moja
Ładnie Ci pazurki odrosły.
Ja używam odżywki Herome ale nie wiem jak ona się ma do łuszczenia. Są trzy warianty Soft, Strong i Extra Strong
http://www.hairstore.pl/herome-extra...-10-ml-p2.html

Buźka
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:06   #1892
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Śniegowa, widzę, że na Śródmieściu mgła jest mniejsza niż na Kabatach
Nawet ładne słonko wyszło

Idę na spacerek! A co! O kerfa w arkadii zachaczę

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość



Śniegowa, cieszę się, że Ci się udało z włoskami. Na Twoim miejscu właśnie raz w tygodniu bym tę odżywkę na włosy dawała. Ja wrzucam spore ilości (nawet do 15 kropli) keratyny hydrolizowanej raz na tydzień i na razie nie widzę żadnego problemu. Pierwszy raz w życiu moje włosy nabierają normalnego wygladu, a nie pokręconego sianka.

Twarz już ogarnęłam. W międzyczasie byłam u mojej kosmetyczki, więc uspokoiła mnie co do tego łuszczenia. Smaruję półtłustym z wiesiolkiem wzbogaconym sporą ilością oleju arganowego. Ładnie się wszystko ponaprawiało. Jeszcze tylko miejscami zaczerwienienia zostały, ale make up wszystko zamaskuje

Ja też się dzieszę. Dzięki

To super że doszłaś do ładu z łuszczeniem. Jak się wygoi to daj znać jak efekty

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja namiętnie i wiernie używam Sally Hansen. Nie wiem czy to siła sugestii czy tak jest rzeczywiście, ale żadne drogeryjne odżywki na mnie nie działają. Nie wiem co SH w sobie mają, co trzyma moje paznokcie wryzach.

Śliczna baza
Ja się znowu nie wyrobię A 24. to jeszcze środa, czyli dzień wyjęty z życiorysu...
Której?

Dzięki

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Śniegowa to córka mojej siostry bliźniaczki - to prawie, jakby moja
Ładnie Ci pazurki odrosły.
Ja używam odżywki Herome ale nie wiem jak ona się ma do łuszczenia. Są trzy warianty Soft, Strong i Extra Strong
http://www.hairstore.pl/herome-extra...-10-ml-p2.html

Buźka
O. Nie wiedziałam, że masz bliźniaczkę

Odrosły, to fakt ale zaczynają już być za długie. Już bym teraz spiłowała, ale do świeta chciałam poczekac

Odżywka droga dość... Musze to przemyśleć, bo jak znów nie trafimy, to tyle kaski w błotko... Ja nie mam problemu, Młoda tak.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:13   #1893
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam go, nie lubię
O wiele bardziej podoba mi się to twoje sreberko, nawet rozglądałam się za nim ostatnio, ale już nigdzie u mnie nie ma
ja ich nigdzie nie widziałam, a ten różowy to po prostu zawrócił mi w głowie. żadnego holosia nie miałam to wzięłam ten
biedna



Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
Śniegowa to córka mojej siostry bliźniaczki - to prawie, jakby moja
)
oooj, jak siostry bliźniaczki to faktycznie prawie jak Twoje maleństwo

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

a, właśnie! nefty, powiedz, nie przeszkadza Ci na pewno że ta rzepa jest bez opakowania i kilka razy użyta? bo właśnie się pakuję do Lublina
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:15   #1894
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Nałożyłam na cookie's love gold fever i powiem, że super efekt bardzo subtelny.


Ja wolę takie lekko zaokrąglone, bez szpiców czy kantów W takich mi najwygodniej.
fajne połączenie

no wiem wiem, ale pytałaś o kształt to napisałam co myślę

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jeeeej!
Daj znać gdzie i ile mam uiścić


Potwierdzi, potwierdzi
pójdzie pw ale jak znajdę chwilkę lakier 3, 70

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Co do żółtka to masz rację, ale nie wiem jak to jest z taką mieszanką...

E, przynajmniej już je masz swoje odbiorę 02.11. dopiero...
a no właśnie...

no dokładnie na żywo to na żywo. W sumie ja z jumpków chyba mniej więcej mam to co chciałam. Chyba że mnie ktoś jeszcze skusi tak jak vivinn


Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość

Jeszcze dziś pokażę Wam lakier, to już piąty raz w tym tygodniu! Tym razem wojskowa zieleń:
http://3.bp.blogspot.com/-uIm0UGS_Ax...0/darkkaki.png
Buuu... Nie mogę wstawić zdjęcia...
piękna chodzi za mną dlugo, ale cena mnie powstrzymuje trochę.
No i mam moją wymarzoną Shawn

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Bo drobią nie długie, a źle opiłowane U nas się domaga, żeby długie paznokcie plastrami zaklejać, ale jakoś mnie się nigdy nie doczepiła
to masz szczęście

Wiecie co, oderwało mi się to przyrośnięte mięsko pod jednym paznokciem, boliii ;/ i mam wrażenie jakbym paznokieć był oderwany, albo taki na zero
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:17   #1895
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Byłam u kumpeli na orzechówce z mlekiem (kto pełnoletni i nie pił, niech żałuje!)
I znowu mi smutno i do dupy Oby jutro było lepiej! Chociaż chyba się znowu wpędzę w jakiegoś muła, jak Boga kocham() nie mogę sobie poradzić Kopa w pośladki poproszę...
Orzechówka brzmi świetnie

Będzie lepiej na pewno
Tak w ogóle, to byłam wczoraj na imprezie i gadałam sobie z jedną farmaceutką. Rozmawiałysmy o obniżonym nastroju i takich tam różnościach. Poleciła mi suplement diety z Naturella - Rhodiola. Mówi, że jest super skuteczny. Poczytałam o tym i postanowiłam sobie zakupic na zimę. W końcu to tylko ziółka i nie zaszkodzą na pewno, a moze nawet pomogą

Cytat:
Napisane przez Manguesie Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny

Właśnie zobaczyłam Wasz wątek i stwierdziłam, że dzisiaj i ja pochwalę się moimi wyhodowanymi pazurkami )

Dzisiaj w wersji nude, odpoczywają pomiędzy malowaniami ;P
Ja też uważam, że trzeba troszeczkę wyrównać i dopracować kształt

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

O jejq
Koniecznie go chcę

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Pożegnałam się z długimi - jak dla mnie - migdałkami. Spiłowałam je i nadałam niezdarnie kształt, które w niczym nie przypominają migdałków czy kwadratów, a raczej okrągłe łopaty. Wiem, że u mnie to kwestia miesiąca by znów cieszyć się długimi paznokciami, ale na razie byłam zmuszona się ich pozbyć, gdyż na zajęciach chemicznych w szkole bardzo mi przeszkadzały. Co chwila pękały rękawiczki, odpryskał lakier, odbarwiały się brzegi paznokcia i moje ruchy były niezgrabne, co skutkowało niszczeniem sprzętu
Na domiar złego po raz 7 będę miała zrywane paznokcie u stóp u paluchów...

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Hm... trzy lata temu zaczęły wrastać. Okazało się, że to zanokcica. Zerwano mi je, wdało się zakażenie, grzybica, zakażenie gronkowcem i tak zrywano, ponieważ nadal wrastały. Ostatni raz miałam zrywane w lutym ubiegłego roku. Niestety, zaczęły wrastać, pojawił się mały stan zapalny i nadal mam grzybicę (choć u mnie to nie łątwe zadanie, bo leczyć powinnam ją przez rok, a mnie nikt nie da antybiotyku, bo po pierwsze jestem na dużo leków uczulona, po drugie choruję na wiele schorzeń i po trzecie mam chory ukł. pokarmowy, co pozwala mi zażywać antybiotyki tylko w przypadkach, kiedy grozi mi śmierć). Nic nie można z tym zrobić. Byłam u kosmetyczki, ale żadna nie chce założyć mi takich klamerek, ponieważ nie dość, iż te paznokcie mają ponad 0,5cm, to rosną na grubość, są pofałdowane, kruche, muszę uważać, żeby nie poodpadały, gdy o coś zahaczę, a przede wszystkim nieprawidłowo rosną). Teraz prawdopodobnie będę nalegać na leczenie grzybicy i ewentualnego zakażenia, a także doprowadzenia do jeszcze większego uszkodzenia macierzy, by paznokieć nie odrastał.
Nieraz miałam zwrócić się do Was, co zrobić z tym problemem, ale co innego opowiadać, a co innego widzieć moje paznokcie na własne oczy. Jednak nie "uraczę" nikogo ich zdjęciem
Kaveri, to okropne co piszesz o swoich paluchach
Nie jestem fachowcem, ale dawno temu zszedł mi paznokieć z palucha w prawej nodze i potem odrósł właśnie zainfekowany grzybicą. Podobno to się bardzo często zdarza, ponieważ nowa płytka jest bardzo slaba i podatna na infekcje. U mnie dość dlugo trwało zanim zaczęłam go leczyć, bo wszyscy twierdzili, że jest grubszy i ma brzydki kształt z powodu urazu. Dopiero po dłuzszym czasie zostala zdiagnozowana grzybica. Chciałam Ci powiedzieć na pocieszenie, że wyleczyłam go bez doustnych antybiotyków. Wystarczy dobry dermatolog, do którego zgłosisz się jak tylko pojawi sie nowy paznokieć. Powinien Ci zrobic badanie mykologiczne i natychmiast zlecić odpowiedni lakier leczniczy, maść, czy krople (być może wszystko razem) do stosowania zewnętrznego. Domyślam się, że po tych wszystkich przejściach jesteś wystarczająco zmotwowana, żeby stosować te leki systematycznie.
Gdy wejdziesz na fora tematyczne związane z grzybicą paznokci, na pewno znajdziesz wątki na temat profilaktyki grzybicy w odrastających paznokciach (po urazie, lub zerwaniu). Wszędzie piszą o tym, że należy je od samego początku smarować lekami by grzybica się nie wdała i odrastały zdrowe.
Mam nazieję, że tym razem Ci się uda

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
hej, hej
moja wkupna fotka - myślałam, że bardziej będzie widać pazury ale widać tylko jeden
fota z sierpnia
Jakie piękne zdjęcie! Takie stylowe, jak z dawnych czasów

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
1 - eveline, holografic shine
2,3 - isadora art brush
4,5 - cienie miyo, chciałam czarny i czerwień, ale była taka malina, więc stwierdziłam, że wolę te za 9 zł niż jeden czarny za 5
6,7 - odżywka 10 w 1 coral air repair
Super zakupy. Bardzo podoba mi sie ten holographic Chciałabym taki...

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nno
zaraz maluję tylko musiałam na szybko zdobienie zrobić do zabawy ,,zainspiruj się naturą a mam holosia, niebieskiego miyo, suede i WC tree hugging marny efekt poniżej w załącznikach. skórki ciapnięte, wyglądają na fotkach 100x gorzej, ale to i tak do zmywania leci od razu
Bardzo fajny pomysł. Uważam, że po dopracowaniu będzie super

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Cześć, znacie ją?
Ja, ja ja znam!!!
To Barbie

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2012-10-21 o 11:39
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:30   #1896
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Amelko, lakier nie jest zły, ale... do Twoich pięknych dłoni i do Ciebie (też pięknej) pasują mi bardziej klasyczne i eleganckie kolory. Czerń, bordo, fiolet, śliwka, czekoladka, brudny róż... W tych mi się najbardziej podobałaś. O matko, ten brudny róż z Essence jest obłędny A ten jest jakby hmm... zbyt krzykliwy. Nie przeszkadza Ci, że piszę Amelka?

A pazurki Śniegowej w nieco dłuższym wydaniu są bardzo korzystne

Blue, masz bliźniaczkę? Ale czad Zawsze mnie ciekawiło jak to jest patrzeć na kogoś i widzieć poniekąd siebie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-10-21 o 11:31
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:45   #1897
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
okej,więc paznokcie ściągnięte bezczelnie od Anuli i jako bonus mój dzisiejszy makijaż
Paznokcie zdecydowanie bym wyrównała.
Makijaż przecudny

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
chwalimy się !
Wow!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Patrzcie co znalazłam -> KLIK!
ewalucja, bardzo wydłużyła Ci się płytka
Proszę, Evelinki
Matko, jaka kolekcja!
Wszystkie bym przygarnęła

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Obiecane Revlonki: (nie przepadam za niebieskim na paznokciach a ten lakier tego niestety nie zmieni- jedyny plus to ładny zapach po wyschnięciu. Może gdybym go podbiła jakimś kolorem to byłoby lepiej).
Barrdzo mi się podoba. Nie uważam, że nie pasuje do Twojej karnacji, ale ja jestem zboczona na punkcie niebieskiego

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani na dziś.
To baza do światecznych. Mam pomysł, ale nie wiem jak to zrealizować... Czy się uda tak jak sobie umyśliłam... Obaczym.

I wzorem Souv, widok za oknem
Jakie już długie masz
Nie skracaj. Bardzo ładnie wyglądają Kolor też świetny, tylko końcówki sie chyba troche wytarły. Ciekawa jestem Twojego pomyslu na święto

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To super że doszłaś do ładu z łuszczeniem. Jak się wygoi to daj znać jak efekty
Dam znać, choc na wielkie efekty nie liczę. Musiałabym całą serię zrobić, a to było tylko tak okazjonalnie, jednorazowo
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 11:45   #1898
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Cześć i czołem!
Kupiłam dziś lakier, więc się chwalę... tym, że zdjęcia w ogóle nie oddają koloru (serio, nie wiem co ostatnio stało się z moim aparatem...)
Plus wczorajsze malowanie
I się pożalę: mam potwornie suche paznokcie i nie wiem jak je nawilżyć W piątek chodziłam w niepomalowanych i bez pomocy odżywki (bez sklejenia) coraz odchodziły z końcówek małe, rozdwojone płatki. Rzeź i masakra po prostu. Może spróbuję czegoś z rękawiczkami na noc, ale później i tak muszę je pomalować choć odżywką, bo niepomalowane są takie słabe
A co masz na pazurkach?


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Na domiar złego po raz 7 będę miała zrywane paznokcie u stóp u paluchów...
doczytałam dalej.. straszne pierwsze co pomyślałam o klamerkach, ale skoro tez odpadają to nie mam pojęcia...

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
hej, hej
moja wkupna fotka - myślałam, że bardziej będzie widać pazury ale widać tylko jeden
fota z sierpnia
Szkoda że tylko jednego widać, ale ładny jest
Fajnie Ci w takiej fryzurce

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;37166578]Tak. A analiza matematyczna, matematyka dyskretna, algebra sobie czekają.
Troche pokemoniaste wyszły
Znatowione. Potem domaluję jeszcze jedną warstwę.
Wiem że te kreski troche nie równe, ale malowałam takie pierwszy raz
Takie nie za specjalne wyszły, ale jak pomyślałam sobie o zmywaniu brokatu[/QUOTE]

wesołe

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nno
zaraz maluję tylko musiałam na szybko zdobienie zrobić do zabawy ,,zainspiruj się naturą a mam holosia, niebieskiego miyo, suede i WC tree hugging marny efekt poniżej w załącznikach. skórki ciapnięte, wyglądają na fotkach 100x gorzej, ale to i tak do zmywania leci od razu
ładny wzorek
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:47   #1899
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Super zakupy. Bardzo podoba mi sie ten holographic Chciałabym taki...

nie ma takich nigdzie u Ciebie?

aaa ja odzyskałam flejksy MIYO *_*

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wow!
wow?



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ładny wzorek
heh, dziękuje
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:48   #1900
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiecie co, oderwało mi się to przyrośnięte mięsko pod jednym paznokciem, boliii ;/ i mam wrażenie jakbym paznokieć był oderwany, albo taki na zero
Zdarzyło mi się kilka razy. Uważaj na ten palec, żeby nie oderwać mocniej, parę dni i powinno przyrosnąć
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:48   #1901
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
fajne połączenie

no wiem wiem, ale pytałaś o kształt to napisałam co myślę
Zawsze mi piszesz o tym kształcie
Cytat:
Amelko, lakier nie jest zły, ale... do Twoich pięknych dłoni i do Ciebie (też pięknej) pasują mi bardziej klasyczne i eleganckie kolory. Czerń, bordo, fiolet, śliwka, czekoladka, brudny róż... W tych mi się najbardziej podobałaś. O matko, ten brudny róż z Essence jest obłędny A ten jest jakby hmm... zbyt krzykliwy. Nie przeszkadza Ci, że piszę Amelka?
Dziękuję Osobiście też lepiej czuje się w bardziej stonowanych kolorkach
Amelka w ogóle mi nie przeszkadza

Cytat:
Napisane przez meeow
klik
Piękny
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 11:52   #1902
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość

Jak będziecie zamawiać to ja bym się pisała na jeden również!
się okaże co z tego wyjdzie...

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
O nie... tam chyba bardzo droga przesyłka :/ najlepiej byłoby znaleźć kogoś z UK, poprosić o zakup i wysyłkę ;] mogę zapytać znajomą...
oooooo to byłoby ekstra... wybawiłąbys nas jak nic!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Również bym zmawiała
zobaczymy jak to z przesyłkami i wagą wyjdzie i myślę, ze o ile w ogóle nam się uda to pozbieramy wszystkie chętne.

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Jaka cena za wysyłkę
stawiam, ze ze dwa razy tyle co te lakiery.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:56   #1903
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
no to ja się pochwalę,że nie dość ,że mam piękny mani,to jeszcze kupiłam dziś dwa lakiery (w sumie to źle,ale i tak się cieszę) Orly Quite Contrary berry i Essie Smooth sailing
o fajnie, oba śliczne

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Cześć, znacie ją?

Jak będę miała zdjęcia z sesji, to Wam pokażę, t zrobione telefonem
się porobiło

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja też nie mam tych białych księżyców. Tylko na kciukach mam Ale może wydłużę płytkę przez to maniakalne odsuwanie paznokciami i się pojawią.
też niestety nie mam
mi się zdaje że jak ktoś nie ma to się nie pojawią...

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
okej,więc paznokcie ściągnięte bezczelnie od Anuli i jako bonus mój dzisiejszy makijaż
oo fajnie szkoda że zdjęcia małe bo nie widzę tak dokładnie. To ten sam GR? bo jakoś bardziej zielono wyszedł

make up

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
chwalimy się !
ładnie wskazujący ma fajny kształt, a serdeczny nie jest bardziej kwadratowy?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:01   #1904
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ładnie wskazujący ma fajny kształt, a serdeczny nie jest bardziej kwadratowy?
prędzej środkowy jest jakiś nie halo muszę je znowu podpiłować
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:11   #1905
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

Hmm ale mi się wydaje że ogólnie ta marka w Polsce istniej, sama widywałam np kraki. I na allegro. Pewnie za jakiś czas, z opóźnieniem, dotrą i te
hmmmm to trzeba by szukać dystrybutora czy cuś... Ja ich nie widziałam nigdzie...
z resztą - ja chce juz!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:14   #1906
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Moje, wszystkie moje jak zobaczyłam jeden to oszalałam, musiałam mieć wszystkie ;P jeszcze meeedzik (gdzie się podziała? ) mi je kupowała i wysyłała...
Meedzik nas opuściła, ale czasem pazury wstawia i do mnie zaglada aktualnie to za granicą jest z tego co wiem

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Obiecane Revlonki: (nie przepadam za niebieskim na paznokciach a ten lakier tego niestety nie zmieni- jedyny plus to ładny zapach po wyschnięciu. Może gdybym go podbiła jakimś kolorem to byłoby lepiej).
A ja stanę w jego obronie ile tu masz warstw? wydaje mi się że jeszcze jedna by nie zaszkodziła, a poza tym te "fizzy" są ogólnie raczej layeringowe. Ten wygląda bosko na czymś ciemnym no i mi się wydaje że fajnie Twoje paznokci w nim wyglądaja...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Mani na dziś.
To baza do światecznych. Mam pomysł, ale nie wiem jak to zrealizować... Czy się uda tak jak sobie umyśliłam... Obaczym.

I wzorem Souv, widok za oknem
śliczne takie "Twoje"

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Catrice 430 purplelized jest identyczny
kłóciłabym się

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O wiele bardziej podoba mi się to twoje sreberko, nawet rozglądałam się za nim ostatnio, ale już nigdzie u mnie nie ma
ekhem, ten tego... poszukać gdzieś?

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Zdarzyło mi się kilka razy. Uważaj na ten palec, żeby nie oderwać mocniej, parę dni i powinno przyrosnąć
No uważam własnie, bo jak coś dotknę nie tak to od razu boli. Choć dziś i tak już lepiej, ta skórka przyschła i się skurczyła, mam nadzieję że szybko odrośnie i się przyklei najlepsze to, że nawet nie wiem kiedy i jak to zrobiłam

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zawsze mi piszesz o tym kształcie
nie wiem czy to kwesta zdjęcia, ale ten kształt w niebieskim lakierze mi się bardziej podoba

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
prędzej środkowy jest jakiś nie halo muszę je znowu podpiłować
a może może słonko mi świeci w monitor więc moge źle widzieć

głowa mnie boli....
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:25   #1907
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a może może słonko mi świeci w monitor więc moge źle widzieć

głowa mnie boli....
haha, możliwe

odpocznij. może ciśnienie?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:29   #1908
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmmm to trzeba by szukać dystrybutora czy cuś... Ja ich nie widziałam nigdzie...
z resztą - ja chce juz!
z pierwszym można cos działać jeszcze gorzej z drugim

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
haha, możliwe

odpocznij. może ciśnienie?


nie wiem, wczoraj bolała, po tabletce przeszło. Dziś rano się budzę - boli. Teraz po tabletce zaczyna przechodzić

Wczoraj rano budzi mnie jakieś stukanie w okno patrzę a tam sikorka dziobie w szybę dzisiaj to samo fajnie... ale niech mnie nie budzi!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 12:49   #1909
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


nie wiem, wczoraj bolała, po tabletce przeszło. Dziś rano się budzę - boli. Teraz po tabletce zaczyna przechodzić

Wczoraj rano budzi mnie jakieś stukanie w okno patrzę a tam sikorka dziobie w szybę dzisiaj to samo fajnie... ale niech mnie nie budzi!
pogoda taka sama, pewnie ciśnienie. biedna dobrze że przechodzi ;*

hahaha, mojego Ukochanego współlokator słyszy w piątek jakieś tłuczenie się. zdziwiony otwiera oczy, patrzy na zegarek, 6 rano. ogarnia co to było a tam ptak mu wpadł do pokoju, coś a'la jaskółka ten tak leży i potem opowiada że zastanawiał się, czy to na serio czy on naj.ebany leży
ogólnie 10 piętro też sporo tłumaczy


i nie będzie na razie więcej fotek kalkulatorem *_*
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 12:54   #1910
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Oddali mi Internet. Rano nie było. Ale już Was wyłączam i znikam do matmy.
1000 razy wolę programowanie.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 13:27   #1911
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
hmmmmm coś trochę jak Fawl play z Orly... ale Orly przy tym to taka marna podróbka....

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Pazurki wytrwale zapuszczam, choć nieraz miałam ochotę je spiłować na zero. Na przykład dzisiaj, gdy nie mogłam nadać im takiego kształtu, jaki marzy mi się od dawna.
kształt mi się podoba, ja tak piłuję, boki znaczy. Tylko mam wrażenie, że w niektórych miejscach zostawilaś sobie kanty... takie nieoplywowe linie. Wiesz o co mi chodzi?
Trzeba delikatnie te podrównać te właśnie nierówności i będzie bajka.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Hm... trzy lata temu zaczęły wrastać. Okazało się, że to zanokcica.
jejku, strasznie współczuję takich problemów

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
6,7 - odżywka 10 w 1 coral air repair
odżywka bardzo mnie zainteresowala, muszę poszukac..

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Cześć, znacie ją?
heheheh Ruda blondynka
wyglądasz trochę jak króliczek play boy'a

To będzie ciekawa sesja
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 13:44   #1912
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Głowa mnie boli od oczu.Na 95% będę miała te okulary,chcielibyście mnie w nich zobaczyć ?
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 13:50   #1913
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Chucky ja chcee
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 13:53   #1914
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
z pierwszym można cos działać jeszcze gorzej z drugim
eeeee tam, w końcu anglia nie tak daleko jak stany. Muszę wyhaczyć kogoś z kontem na tej stronce...
i tak jestem przygotowana za płacenie za przesyłkę dwa razy tyle co wartość tych lakierów więc przy dobrych wiatrach może niedługo cos się wyklaruje.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 14:09   #1915
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
A ja stanę w jego obronie ile tu masz warstw? wydaje mi się że jeszcze jedna by nie zaszkodziła, a poza tym te "fizzy" są ogólnie raczej layeringowe. Ten wygląda bosko na czymś ciemnym no i mi się wydaje że fajnie Twoje paznokci w nim wyglądaja...
2 warstwy lakieru Myślałam o 3 ale jednak nie dałam, i faktycznie pod jakaś bazą chyba by lepiej wyglądał.
Cytat:
kłóciłabym się
No na zdjęciu identycznie

Cytat:
nie wiem czy to kwesta zdjęcia, ale ten kształt w niebieskim lakierze mi się bardziej podoba
No masz :P Możliwe, że kształt zdjęcia bo w każdym odcieniu inaczej wygląda


A ja od 13 mam problem z widzeniem obwodowym i bólem głowy, już się nafaszerowałam tabletkami, ale jest to nie do wytrzymania
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 14:12   #1916
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wczoraj rano budzi mnie jakieś stukanie w okno patrzę a tam sikorka dziobie w szybę dzisiaj to samo fajnie... ale niech mnie nie budzi!
Ja miałam ostatnio inną akcję Późna noc, kładę się do łóżka, nakrywam ciepłą kołderką po same uszy i zamykam oczy. Po chwili czuję zimny powiew na policzku. Otwieram oczy, patrzę... A tam wielkie czarne coś tuz przed moją twarzą Serce mi zamarło, zaczęłam się rzucać w łóżku, odpędzać od tego czegoś z obłędem w oczach A to róg kołdry się zagiął

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eeeee tam, w końcu anglia nie tak daleko jak stany. Muszę wyhaczyć kogoś z kontem na tej stronce...
i tak jestem przygotowana za płacenie za przesyłkę dwa razy tyle co wartość tych lakierów więc przy dobrych wiatrach może niedługo cos się wyklaruje.
Oby...
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 14:14   #1917
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Aaaaaaaa i pazurki mam dla Was:

Joko J167 Cult beige + mgiełka GR 166

fajny lakier, dwie warstwy, ciekawy kolor. No i wiecie jaką mam słabość do Joko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03405.jpg (30,7 KB, 56 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 14:20   #1918
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Obiecane Revlonki: (nie przepadam za niebieskim na paznokciach a ten lakier tego niestety nie zmieni- jedyny plus to ładny zapach po wyschnięciu. Może gdybym go podbiła jakimś kolorem to byłoby lepiej).
Kolor nie bardzo mi się podoba, co innego paznokcie


zlakobieta - dziękuję! Poruszę temat swoich paznokci przy następnej wizycie u dermatologa. Może udałoby mi się uniknąć leczenia doustnymi antybiotykami...


Dziś spiłowałam swoje zerowe króciaki na kwadraty. Wyglądają tak, jakby coś mnie chapnęło i zeżarło połowę paznokci. Nawet nie nadają się do pokazania tutaj. Chyba, że któraś ma zły humor
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 14:22   #1919
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Aaaaaaaa i pazurki mam dla Was:

Joko J167 Cult beige + mgiełka GR 166

fajny lakier, dwie warstwy, ciekawy kolor. No i wiecie jaką mam słabość do Joko
Rzeczywiście, ładny

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Dziś spiłowałam swoje zerowe króciaki na kwadraty. Wyglądają tak, jakby coś mnie chapnęło i zeżarło połowę paznokci. Nawet nie nadają się do pokazania tutaj. Chyba, że któraś ma zły humor
Dajesz
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 14:24   #1920
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIV + przeogromna dawka plotek!

MgielkaM śliczne są

Cytat:
Kolor nie bardzo mi się podoba, co innego paznokcie
Dziękuję

Cytat:
Dziś spiłowałam swoje zerowe króciaki na kwadraty. Wyglądają tak, jakby coś mnie chapnęło i zeżarło połowę paznokci. Nawet nie nadają się do pokazania tutaj. Chyba, że któraś ma zły humor
Pokazuj
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.