Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 08:49   #61
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
:


Blonde, widziałam fotelik na fb, a masz go jeszcze?
mam, bo jakos chetnych nie ma
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:52   #62
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!

Blonde
, Butter, tylko że ja nie mam na myśli spełniania się nawet, tylko pracy za normalne pieniądze - a tu, jak widać, przeważnie, niestety, chcą kogoś z doświadczeniem. Gdy się w międzyczasie ima różnych prac, nie zbiera się tego doświadczenia, a koło się nakręca: bierzesz, co jest, bo potrzebujesz pilnie pracy, a ta pilna praca przeważnie okazuje się tymczasowa, i znowu trzeba szukać czegoś nowego. I tak ciągle.
Nie jest to niczyja wina, tylko znak naszych cholernych czasów


Mała, czyli możesz spokojnie rodzić
Asiuk, wiem, mi o to chodziło też, że takie są durne czasy, że trzeba się imać zajęć, których się nie chce.
Ja nigdy nie marzyłam o tym, że będę biurwą, która klepie tabele w excelu i siedzi z nosem w fakturach, zestawieniach, stanach magazynowych i innych badziewiach - ale sytuacja taka, a nie inna - trzeba podjąć pracę, żeby zarabiać na życie.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 08:56   #63
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Asiuk, wiem, mi o to chodziło też, że takie są durne czasy, że trzeba się imać zajęć, których się nie chce.
Ja nigdy nie marzyłam o tym, że będę biurwą, która klepie tabele w excelu i siedzi z nosem w fakturach, zestawieniach, stanach magazynowych i innych badziewiach - ale sytuacja taka, a nie inna - trzeba podjąć pracę, żeby zarabiać na życie.
Tylko ja nawet nie o takiej biurowej pracy myślałam, ale o np. roznoszeniu ulotek czy staniu na promocji - takie zajęcia bardziej kojarzą mi się z młodziutkimi dziewczynami, które chcą dorobić na własne potrzeby.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:01   #64
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Tylko ja nawet nie o takiej biurowej pracy myślałam, ale o np. roznoszeniu ulotek czy staniu na promocji - takie zajęcia bardziej kojarzą mi się z młodziutkimi dziewczynami, które chcą dorobić na własne potrzeby.
To też, ale ja myślę ogólnie, o podejmowaniu pracy, która Cię wkurza, której nie chcesz wykonywać, która jest poniżej Twoich możliwości etc
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:08   #65
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
mam, bo jakos chetnych nie ma
Bo ja będę się za takim rozglądać, a w jakim jest stanie?
__________________

Wybrałam pielęgnację włosów z marką Braun
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:19   #66
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

witam sie w nowej czesci po nieplanowanym krotkim urlopie

nie wiem czy uda mi sie was nadrobic, bo w pracy zastalam niezly sajgonik
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:27   #67
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

hej


no blondzia ze mnie...patrze a tu nikt nic nie pisze a tu nowy watek


wlasnie wrocilismy do domu i chyba zaraz bedzie padac.


O 8:40 bylam w biedronce bo od dzis sa fajne rajtuzki i chcialam mlodej kupic i kurde zlapalam ostatnie trzy pary w jej rozmiarze!!!!!!! i to trzy rozne wzory haha Wiem ze dosc pozno bylam ale myslalam ze jednak bedzie wiecej rajtek z jej rozmiaru
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 09:27   #68
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Bo ja będę się za takim rozglądać, a w jakim jest stanie?
ma lekko wypłowiałe pokrycie, no ale to mozna sobie zmienic. Generalnie nie zniszczony i w dobrym stanie.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
witam sie w nowej czesci po nieplanowanym krotkim urlopie

nie wiem czy uda mi sie was nadrobic, bo w pracy zastalam niezly sajgonik

A gdzie urlopowalas?

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Czwartek.
Oby do 16:00/
Idę dzisiaj z kumplem na piwo!


.
super
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:28   #69
Mortishia
Raczkowanie
 
Avatar Mortishia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 167
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

NAS MOŻNA DOPISAĆ

PO ROCZNYM STARANIU 09.08.2012 r. na świecie powitaliśmy syna Igora Teraz udało nam się szybciej i pod sercem noszę kolejne cudowne Maleństwo
__________________
"...Strach rodzi się wtedy, gdy dostrzegamy, że to, co zwykłe, nagle wypuszcza pazury..."
>J.Carroll< "Poza ciszą"
Mortishia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:43   #70
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość

A gdzie urlopowalas?
nigdzie, w domu, albo raczej w zlobku u Rity... masakra z tym przyzwyczajaniem, ale jest juz w miare ok... jednak bylo to dosc wyczerpujace i czuje sie wyjechana

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

a w pracy po 3 dniach nieobecnosci 30 maili
nie wiem w co najpierw rece wlozyc
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:48   #71
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
nigdzie, w domu, albo raczej w zlobku u Rity... masakra z tym przyzwyczajaniem, ale jest juz w miare ok... jednak bylo to dosc wyczerpujace i czuje sie wyjechana

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

a w pracy po 3 dniach nieobecnosci 30 maili
nie wiem w co najpierw rece wlozyc
a no tak, faktycznie wspominałas o tym
Ale dobrze, ze to pomogło i jest lepiej
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 09:51   #72
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Dodaja a piszesz do każdej firmy osobny list motywacyjny, czy do wszystkich wysyłasz ten sam? Bo to też jest ważne. Ja zawsze pisałam do każdej indywidualnie i w każdej pisałam o innych umiejętnościach itp

a szukasz też przez gumtree? tam trzeba wysyłać tylko na najświeższe ogłoszenia i dwa razy dziennie, ale można trafić na coś fajnego. Tylko niech nie przerażają Cię ilości wysyłanych cv - tak już jest

z jakich portali korzystasz? Gdzie jesteś zarejestrowana?
Piszę cały czas nowe listy i wspominam o tych kwestiach, które potrzebne są na danym stanowisku. Co do szukania to szukam chyba przez wszystkie możliwe portale, choć większość z nich się powtarza.

Zarejestrowana jestem chyba na 3 'lokalnych' portalach/agencjach pracy.

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
Hej, ja tak na szybko.
Po raz pierwszy od pół roku miałam nockę z głowy. Siedziałam przy małej bo bałam się, że mi się zakrztusi. Wczoraj tak kaszlała i dusiła się flegmą, że aż wymiotowała. Dzwoniłam do lekarza, kazał przyjść jeszcze raz do obsłuchania. Osłuchowo nadal czysto i bez gorączki, ale katar i kaszel okropny. Dziś mi jeszcze zapisał Berodual do inhalacji, ale jak się o tym naczytałam to się boję jej dawać.
Zdrówka

Doczytałam, że jest już lepiej

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dodaja[/B], rozumiem presję i konieczność szybkiego znalezienia pracy, ale właśnie tzw. "doświadczenia" nie zdobywa się, decydując się na jakąkolwiek robotę. Najlepiej dla Ciebie byłoby znalezienie pracy adekwatnej do wykształcenia i kierunku rozwoju (no, chyba, że chcesz robić coś zupełnie innego w życiu).
Ja o tym doskonale wiem. Sama zawsze mówiłam, że najważniejsze to dobrze zacząć i zahaczyć się gdzieś, co przynajmniej jest powiązane z tym co chciałabym kiedyś robić. Niestety, ale życie ma inne reguły. Rachunki same się nie opłacą, zakupy same się nie zrobią, a na wesele samo się nie odłoży.

Niedługo minie 2 miesiące jak jestem po obronie i muszę brać co jest... Wczoraj zaniosłam CV na sprzedawcę do Marketu Chińskiego obok mojego bloku Oczywiście, że nie takiej przyszłości chcę dla siebie, ale jest ciężko i trzeba próbować wszędzie.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
no niestety nie zawsze jest taka mozliwosc, zwłaszcza jak nie ma za co zycStrasznie to smutne
Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
No dokładnie!
Super jest spełniać się zawodowo, świetnie jest robić, co się lubi, ale jak sie okazuje, że nie ma co do gara włożyć, to priorytety są inne.
Otóż to !

Co z tego, że uważam się za inteligentną, rozgarniętą dziewczynę, jak bezrobocie jest tak ogromne, że bez ogromnej dozy szczęścia nawet na kasę Cię nie przyjmą... Przykre, ale prawdziwe.

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Witam się tylko w nowej części i zaraz uciekam spać. Zmęczona jestem ostatnio strasznie, kręgosłup mi siada, w głowie mi się kręci i z psychiką tez kiepsko chyba mnie dopadł baby blus. Dobrze, ze dzisiaj przyjaciółka mnie trochę na duchu podniosła. Mały dalej kolki ma, jedna noc lepsza, inne gorsze i tak leci. Z karmieniem porażka, Łukaszek possa trochę a potem się wygina na wszystkie strony, denerwuje, normalnie nie wiem jak go przystawiać. Dla mnie karmienie piersią to nic przyjemnego, robię to tylko dla niego. Sorry, ze wam posmęciłam znowu
Dużo siły życzę

Cytat:
Napisane przez Malensstfo Pokaż wiadomość
My dzisiaj mamy z mężem 3 rocznicę ślubu
Była mała domowa kolacja i szampan...o i tyle
Zdrówka dla Asi i wszystkiego dobrego z okazji rocznicy

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość

No i zaczęłam wczoraj prowadzić wątek i dzisiaj dostała @
Widzę, że chciałabyś żeby wątek działał z prędkością światła

Niedługo doczekasz się i Ty

Cytat:
Napisane przez aaby Pokaż wiadomość
dodaja - co za chamy Niestety w temacie szukania pracy nie pomogę. Ja sama jestem z tych mega ostrożnych, bojaźliwych i niewierzących w siebie do tego stopnia, że nie wiem jak musiałoby być mi źle w tej pracy, żebym zaczęła szukać czegoś innego. Niestety, dla mnie praca to po prostu sposób na przeżycie, nie czerpię z niej satysfakcji i nie chodzę tam z chęcią
Doszło do tego, że siedzę teraz w domu i mam wyrzuty sumienia. I mam też wyrzuty na myśl o rocznym macierzyńskim... A przecież powinnam myśleć o Małej
Jak chcesz, podeślę Ci ofertę pracy na moje stanowisko... Dziwnie się coś takiego widzi
Ja to nawet nie mogę powiedzieć czy wierzę w swoje umiejętności, bo nie miałam możliwości tak popracować... Uważam, że wszystkiego (no prawie) byłabym w stanie się nauczyć. Ale najpierw musi mi ktoś dać szansę


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Tylko ja nawet nie o takiej biurowej pracy myślałam, ale o np. roznoszeniu ulotek czy staniu na promocji - takie zajęcia bardziej kojarzą mi się z młodziutkimi dziewczynami, które chcą dorobić na własne potrzeby.
Nie wiem czy miałaś na myśli mnie? Ja takie prace wykonywałam kiedyś, jak właśnie się uczyłam. Teraz chciałabym coś na cały etat...

Wątek zdominowała moja kiepska sytuacja i brak pracy

Czekam teraz na wieści o II

Cześć,

Kończę dziś jedno zlecenie i zaczynam drugie. Jutro chciałabym się z tym wyrobić, bo siostra ciągnie mnie w sobotę na Równicę. Wczoraj byłyśmy na siłowni i chyba widziała, że kiepsko ze mną. Wpajała mi, że mam być silna i jeszcze nie raz dostanę po dupie. W teorii to ja to wszystko wiem...

Co robicie dziś na obiad?
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 09:53   #73
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość


Widzę, że chciałabyś żeby wątek działał z prędkością światła

Niedługo doczekasz się i Ty
Dobrze by było
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 10:03   #74
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Piszę cały czas nowe listy i wspominam o tych kwestiach, które potrzebne są na danym stanowisku. Co do szukania to szukam chyba przez wszystkie możliwe portale, choć większość z nich się powtarza.

Zarejestrowana jestem chyba na 3 'lokalnych' portalach/agencjach pracy.
Ja o tym doskonale wiem. Sama zawsze mówiłam, że najważniejsze to dobrze zacząć i zahaczyć się gdzieś, co przynajmniej jest powiązane z tym co chciałabym kiedyś robić. Niestety, ale życie ma inne reguły. Rachunki same się nie opłacą, zakupy same się nie zrobią, a na wesele samo się nie odłoży.
Niedługo minie 2 miesiące jak jestem po obronie i muszę brać co jest... Wczoraj zaniosłam CV na sprzedawcę do Marketu Chińskiego obok mojego bloku Oczywiście, że nie takiej przyszłości chcę dla siebie, ale jest ciężko i trzeba próbować wszędzie.

Co robicie dziś na obiad?
lacze sie z Toba w bolu z tym ze z wlasnego doswiadczenia powiem ze zeby przezyc lapie sie kazda prace i bardzo ciezko jakos sie szuka czegos odpowiedniejszego co by dawalo radosc i sprawialo przyjemnosc

ja niby prace mam ale nie mam tu przyszlosci i dopiero od niedawna zebralam sie w sobie napisalam nowe cv i rozsylam......niestety echo


a u nas dzis na obiad watrobka tak nam sie jakos zachcialo bo chyba z pol roku temu ostatni raz jedlismy
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 10:05   #75
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Kończę dziś jedno zlecenie i zaczynam drugie. Jutro chciałabym się z tym wyrobić, bo siostra ciągnie mnie w sobotę na Równicę. Wczoraj byłyśmy na siłowni i chyba widziała, że kiepsko ze mną. Wpajała mi, że mam być silna i jeszcze nie raz dostanę po dupie. W teorii to ja to wszystko wiem...
Fajnie Cię siostra wspiera Ja z całych sił też kciuki trzymam za pracę
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 10:12   #76
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość
Nie wiem czy miałaś na myśli mnie? Ja takie prace wykonywałam kiedyś, jak właśnie się uczyłam. Teraz chciałabym coś na cały etat...

Wątek zdominowała moja kiepska sytuacja i brak pracy

Czekam teraz na wieści o II

Cześć,

Kończę dziś jedno zlecenie i zaczynam drugie. Jutro chciałabym się z tym wyrobić, bo siostra ciągnie mnie w sobotę na Równicę. Wczoraj byłyśmy na siłowni i chyba widziała, że kiepsko ze mną. Wpajała mi, że mam być silna i jeszcze nie raz dostanę po dupie. W teorii to ja to wszystko wiem...

Co robicie dziś na obiad?
no dokładnie, takie prace to sa tylko dorywcze



Ja dzis na obaid mam pulpeciki w sosie koperkowym, ziemniaczki i groszek z marchewka.Gotuje od razu na 2 dni, bo na sobote zupa klopsowa

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
lacze sie z Toba w bolu z tym ze z wlasnego doswiadczenia powiem ze zeby przezyc lapie sie kazda prace i bardzo ciezko jakos sie szuka czegos odpowiedniejszego co by dawalo radosc i sprawialo przyjemnosc

ja niby prace mam ale nie mam tu przyszlosci i dopiero od niedawna zebralam sie w sobie napisalam nowe cv i rozsylam......niestety echo


a u nas dzis na obiad watrobka tak nam sie jakos zachcialo bo chyba z pol roku temu ostatni raz jedlismy
powodzenia
ja ostatnio wysłałam aplikacje do 2 interesujacych mnie mniejsc i kompletna cisza


Watrobki dawno nie jadłam, ale mój maz za bardzo nie przepada
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 10:30   #77
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
lacze sie z Toba w bolu z tym ze z wlasnego doswiadczenia powiem ze zeby przezyc lapie sie kazda prace i bardzo ciezko jakos sie szuka czegos odpowiedniejszego co by dawalo radosc i sprawialo przyjemnosc

ja niby prace mam ale nie mam tu przyszlosci i dopiero od niedawna zebralam sie w sobie napisalam nowe cv i rozsylam......niestety echo


a u nas dzis na obiad watrobka tak nam sie jakos zachcialo bo chyba z pol roku temu ostatni raz jedlismy


Wątróbkę zawsze robię tylko sobie albo jak jemy w barze mlecznym to biorę Tż nie lubi

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Fajnie Cię siostra wspiera Ja z całych sił też kciuki trzymam za pracę


Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość

Ja dzis na obaid mam pulpeciki w sosie koperkowym, ziemniaczki i groszek z marchewka.Gotuje od razu na 2 dni, bo na sobote zupa klopsowa


Watrobki dawno nie jadłam, ale mój maz za bardzo nie przepada
Zjadłabym takie pulpeciki ! Daaawno nie jadłam ! Muszę kiedyś zrobić

Ja dziś chyba machnę leczo, też na 2 dni

To tak jak u mnie
dodaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 10:46   #78
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
powodzenia
ja ostatnio wysłałam aplikacje do 2 interesujacych mnie mniejsc i kompletna cisza

na 50 wyslanych ofert z jednej mi odpisali ze jest im przykro ale narazie nei szukaja nowych pracownikow a dziwne bo to byla odpowiedz na ogloszenie

Watrobki dawno nie jadłam, ale mój maz za bardzo nie przepada
my w sumie lubimy i robie na kilka sposobow ale jakos tak mamy ze musi nam sie zachciec

Cytat:
Napisane przez dodaja Pokaż wiadomość

Wątróbkę zawsze robię tylko sobie albo jak jemy w barze mlecznym to biorę Tż nie lubi
a co to tak Tzty nie lubia watrobki??
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 10:50   #79
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

A u nas dla odmiany mąż lubi wątróbkę, a ja nie heh. Baaardzo rzadko robię na obiad.

A co dziś robię - nie wiem.

Dodaja, dobrze, że Cię siostra podniosła na duchu, fajnie!
Nie łam się, wiem, że to kiepskie pocieszenie, ale 2 miesiące to nie jest bardzo długo.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-29, 11:00   #80
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

a ja wczoraj pierwszy raz od lat przygotowalam watrobke i mezowi smakowalo, Rita o dziwo tez troche zjadla, Sandra sprobowala, ale jej ni podeszlo (heh... trudny wiek na wprowadzanie nowych smakow )
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:00   #81
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Dodaja brawa dla siostry za wsparcie!!!
Dasz radę!

Gucia6 super, że jesteś! Współczuję nawału pracy!
Jak Rita? Opanowała przedszkole czy nadal jest ciężko?



Wątróbkę lubię tylko w wykonaniu taty z jabłkiem
Sama bym się za to nie wzięła
No i mąż też nie przepada, więc problem mam z głowy

U mnie dzisiaj papryczki faszerowane (już czekają w lodówce )
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:10   #82
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Guciu, Rita generalnie ostatnio miala ciezki czas... od niespelna 2 tygodni chodzi, zaczely sie kolejne zabki i ma okres mamusiowy ... do tego mysle, ze moze byc tez czas jakiegos leku separacjnego...
dzis troszke poplakala, ale szybko sie uspokoila... panie ze zlobka na razie nie dzwonia, czyli sytuacja musi byc opanowana
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:16   #83
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
Guciu, Rita generalnie ostatnio miala ciezki czas... od niespelna 2 tygodni chodzi, zaczely sie kolejne zabki i ma okres mamusiowy ... do tego mysle, ze moze byc tez czas jakiegos leku separacjnego...
dzis troszke poplakala, ale szybko sie uspokoila... panie ze zlobka na razie nie dzwonia, czyli sytuacja musi byc opanowana
no to mam nadzieje, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:19   #84
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
Guciu, Rita generalnie ostatnio miala ciezki czas... od niespelna 2 tygodni chodzi, zaczely sie kolejne zabki i ma okres mamusiowy ... do tego mysle, ze moze byc tez czas jakiegos leku separacjnego...
dzis troszke poplakala, ale szybko sie uspokoila... panie ze zlobka na razie nie dzwonia, czyli sytuacja musi byc opanowana
Za dużo przeżyć na raz to się mamy uczepiła, żeby było bezpiecznie.

Guciu, ja też jak robię wątróbkę, to właśnie z jabłkiem i natką pietruszki.
A jutro chyba zrobię tartę z kurkami...mniam...tylko to czyszczenie tych cholernych kurek
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:32   #85
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Za dużo przeżyć na raz to się mamy uczepiła, żeby było bezpiecznie.

Guciu, ja też jak robię wątróbkę, to właśnie z jabłkiem i natką pietruszki.
A jutro chyba zrobię tartę z kurkami...mniam...tylko to czyszczenie tych cholernych kurek
natka to kolejna rzecz której nie przełknę. Tak samo jak koperek i kminek i kilka innych znienawidzonych przeze mnie

tata robi z cebulą i jabłkiem. O ile dobrze pamiętam, bo już lata nie jadłam


Mam nadzieje, że przepis pojawi się na blogu? Zjadłabym!!!

też nie lubię czyścić kurek.. no ale co zrobić, jak to takie dobre!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:34   #86
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Gucia0987, ja papryki nadziewane miałam wczoraj
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:39   #87
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
natka to kolejna rzecz której nie przełknę. Tak samo jak koperek i kminek i kilka innych znienawidzonych przeze mnie

tata robi z cebulą i jabłkiem. O ile dobrze pamiętam, bo już lata nie jadłam


Mam nadzieje, że przepis pojawi się na blogu? Zjadłabym!!!

też nie lubię czyścić kurek.. no ale co zrobić, jak to takie dobre!
Kminku też nie lubię.
Ale ja ogólnie mam mało rzeczy, których nie lubię.
Najgorzej działa na mnie, jak podczas jedzenia w mięsie trafię na kostkę/ chrząstkę albo w jajku na skorupkę. To już mam pojedzone, momentalnie mi się podnosi....

Co do przepisu - widzisz, że ostatnio nic się nie pojawia na blogu jakoś nie mam weny, nie chce mi się, szczególnie mnie wkurza pisanie tych wstępów do przepisów, chyba z nich zrezygnuję. Pewnie nikt tego nie czyta, a ja się namęczę, jakbym Iliadę pisała
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:45   #88
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Gucia0987, ja papryki nadziewane miałam wczoraj
z czym miałaś?
Ja z tuńczykiem, ryżem, pieczarkami, cebulą, kukurydzą i troszku lazurka

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kminku też nie lubię.
Ale ja ogólnie mam mało rzeczy, których nie lubię.
Najgorzej działa na mnie, jak podczas jedzenia w mięsie trafię na kostkę/ chrząstkę albo w jajku na skorupkę. To już mam pojedzone, momentalnie mi się podnosi....

Co do przepisu - widzisz, że ostatnio nic się nie pojawia na blogu jakoś nie mam weny, nie chce mi się, szczególnie mnie wkurza pisanie tych wstępów do przepisów, chyba z nich zrezygnuję. Pewnie nikt tego nie czyta, a ja się namęczę, jakbym Iliadę pisała
A ja mam kilka rzeczy których po prostu nie przełknę.
Ale generalnie jem prawie wszystko Tez mam kilka rzeczy gdzie mi się podnosi...


Zauważyłam.. a jak!
I mam nadzieje, że w końcu się pojawią nowe przepisy.
Dużo nowych przepisów!

Ja dla Ciebie widzę jeszcze jedną zakładkę tam:
imprezy. I wrzucasz całe sety, co przygotowywałaś na jaką imprezę, grilla, spotkania ze znajomymi.

A co do opisów to ja czytam!
Nie lubię jak są rozlazłe i długaśne,ale Ty piszesz zwięźle i na temat i w fajny sposób - pewnie dlatego dobrze mi się czyta

jedna rzecz, o której Ci mówiłam, to wkurza mnie powiększanie zdjęć u Ciebie, bo opornie to idzie i nie można przerzucać między zdjęciami w przepisie.
Lubię patrzyć na jedzenie
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:52   #89
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
A ja mam kilka rzeczy których po prostu nie przełknę.
Ale generalnie jem prawie wszystko Tez mam kilka rzeczy gdzie mi się podnosi...


Zauważyłam.. a jak!
I mam nadzieje, że w końcu się pojawią nowe przepisy.
Dużo nowych przepisów!

Ja dla Ciebie widzę jeszcze jedną zakładkę tam:
imprezy. I wrzucasz całe sety, co przygotowywałaś na jaką imprezę, grilla, spotkania ze znajomymi.

A co do opisów to ja czytam!
Nie lubię jak są rozlazłe i długaśne,ale Ty piszesz zwięźle i na temat i w fajny sposób - pewnie dlatego dobrze mi się czyta

jedna rzecz, o której Ci mówiłam, to wkurza mnie powiększanie zdjęć u Ciebie, bo opornie to idzie i nie można przerzucać między zdjęciami w przepisie.
Lubię patrzyć na jedzenie
To co wkurza Ciebie - wkurza i mnie! Ale problem jest taki, że ja nie umiem tego zmienić. A doprosić się o coś u mojego nadwornego wsparcia IT to cud!

To jakiś pomysł z tą zakładką 'imprezy', tam mogłyby być zdjęcia stołu, opisy zestawów z linkami do poszczególnych przepisów jest to jakiś pomysł. Ale to jak IT support zewrze poślady i się za to weźmie!
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 11:53   #90
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Dzieci obok, w brzuchu, w planach, nie ustajemy też w staraniach! - część 21.

Alo,
Dodaja- no cos ty, to bardzo ważny temat! Pisz wszystko co popadnie, będziemy pomagać w ramach możliwosci, a na pewno wspierać. Super z siostrą!

Stokrotko- kochana moja! Ja to tobie osobiście smski będę wysyłała jak tylko coś się zacznie dziać. Nie piszę teraz bo bez zmian, wiesz kochana jak się czeka;-) I wierzę, że lada chwila pokonasz baby blues. Ciesz się, że przynajmniej masz pokarm, tak możesz walczyć! A jak nie wyjdzie to wiesz, że zrobiłaś wszystko! Choć moim zdaniem wyjdzie;-*

Mysia- ty niecierpliwa. Wszystko najlepiej na wczoraj;-D

Gucia6- dobrze kochana, że już jesteś, ale super że urlop wpadł!;-) Czekamy na wieści

Gucia 0987- piwo z kolegą powiadasz...;D:D

Aaby- a ja cię tu zaraz sprzedam na forum! ;D nasza kochana aaby zakupiła kolejną część wyprawki, więc jak przyjdzie to będzie się nam tu pięknie chwaliła;D

wybaczcie, że tak lakonicznie i że już kończę i nie wiem co odpisywać....nie spałam do 5 bóg wie czemu, bo skurczy nie miałam. Chodziłam za to co 10min przez ileś godzin na siku...i taka jestem niedorobiona dzisiaj. A dziś mój termin zero- ale śmieszne...;P
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html

Edytowane przez malamaluczka87
Czas edycji: 2013-08-29 o 11:59
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:44.