Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Pierwszy tytuł na odchowalni nosił będzie nazwę:
Wszystkie mamy już maluszki, teraz pora zrzucić brzuszki 13 28,89%
Każda bąbla ma przy sobie, niech sie chowie w złotej dobie 0 0%
Juz porody sa za nami wiec sie na odchowalnie przerzucamy 0 0%
Na cwiczenia nadszedl czas bo porody poszly w las 0 0%
KUPY, BĄKI, ULEWANIA - WSZYSTKO WARTE OBGADANIA! 17 37,78%
DZIECKO KUPĘ CIŚNIE DZIELNIE - MAMA CIESZY SIĘ. NIEZMIERNIE! 7 15,56%
JUZ ZRZUCAMY KILOGRAMY BO JESTESMY SEXI MAMY! 6 13,33%
listopadowo-grudniowe mamusie 2013 2 4,44%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-09, 06:11   #61
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Witam sie w nowej cześci, pewnie ostatniej.
Az mi jakos tak smutno .. Cała moja ciaża zamknięta w tej pocxekalni

Widze ze w nocy co raz wiekszy ruch?
A mnie nie było.
Majka daje mi popalić zdrowo ..

Sylwia - gratulacje! Wszystko napewno bedzie dobrze z nozka , polozne wiedza co mowia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 06:21   #62
kyte
Wtajemniczenie
 
Avatar kyte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 947
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Standardowo od 4:30 moje dziecko nie śpi pręży się na kupala.Mimo tego że ją przebrałam i kupa była to ta dalej się pręży..i tak już pewnie będze do 10.
Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Heja witam na porannej juz zmianie karmienia

Moje dziecie chyba od nadmiaru wczoraj wrazen, nieprzespanej nocy i odsypianiu dni spala od ok 23 do 6:30 polozylam ja od razu u nas w lozku to chwila moment i zasnela bo ja bylam zmeczona jak od wczoraj od 2 w nocy nie spalam.
A cycki to juz mne tak bolaly ze na brzuchu spac nie moglam

Urodziny udane, mala oczywiscie caly czas grzeczna spala chyba ze 2 godziny a potem tylko sie rozgladala nawet nie zaplakala :P

Moj TZ zakladam po wymianie reduktora jedna czesc zeby byl naped 4x4 i oczywiscie jak to on musial wyprobowac czy reduktor jest sprawny wzial sobie szwagra mojego i pojechali do lasu sie przejechac i efektem tej wypracy jest: sltuczona lampa tylna, wlew paliwa do wymiany i konkretnie wgniecione nadkole i cos tam jeszcze a dlaczego? Bo mu akacja przeszkadzala... Tak jechal ze go zarzucilo no i wpadln na drzewo tylko przyjechal to wirdzialam ze cos zrobil bo wszyscy gadali ze bede wkurzona a sam TZ stwierdzilnze czekaja go ciche dni

Gratulacje dla Ktosiuli i Mikiego oraz dla Sylwii i Bartusia!

Mi tez zawsze z prawej piersi lepiej leci
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Oj ...Tz sobie przeskrobał.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
2820g SZCZĘŚCIA
kyte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 06:31   #63
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez kyte Pokaż wiadomość
Standardowo od 4:30 moje dziecko nie śpi pręży się na kupala.Mimo tego że ją przebrałam i kupa była to ta dalej się pręży..i tak już pewnie będze do 10.



Oj ...Tz sobie przeskrobał.
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fakt bylam wkurzona bo wiedzialam ze to sie tak skonczy a nawet nie powiedzial ze jedzie, ale z drugiej strony.. Ja jakis czas temu tez rozwalilam zderzak bo moj zmysl obliczenia odleglosci od schodow mnie zawiodl i wtedy TZ nic na to nie powiedzial a zderzak konkret popekany byl wiec sobie pomyslalam ze sie wkyezac tez tak na niego nie moge
W ogole stwierdzilam ze musze przestac sie tak na niego wkurzac bo robie to praktycznie codziennie wlasciwie bez konkretnego powodu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 06:53   #64
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Fakt bylam wkurzona bo wiedzialam ze to sie tak skonczy a nawet nie powiedzial ze jedzie, ale z drugiej strony.. Ja jakis czas temu tez rozwalilam zderzak bo moj zmysl obliczenia odleglosci od schodow mnie zawiodl i wtedy TZ nic na to nie powiedzial a zderzak konkret popekany byl wiec sobie pomyslalam ze sie wkyezac tez tak na niego nie moge
W ogole stwierdzilam ze musze przestac sie tak na niego wkurzac bo robie to praktycznie codziennie wlasciwie bez konkretnego powodu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może warto porozmawiać o tym i razem coś ustalić? Wychodzę z założenia, że rozmowa najlepsza



Zdałam sobie sprawę z tego, że przez ostatnie kilka dni naprawdę byłam wyspana. Dzisiaj trochę mniej.

W ogóle wy macie ustalone jakieś cykle zachowaniem dziecka? Ja tylko o tym czytałam, u nas to jednen wielki rollercoster. Ale przynajmniej byłam wyspana, przez kilka dni..

Sent from my GT-S5570 using Wizaz Forum mobile app
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 07:03   #65
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Może warto porozmawiać o tym i razem coś ustalić? Wychodzę z założenia, że rozmowa najlepsza



Zdałam sobie sprawę z tego, że przez ostatnie kilka dni naprawdę byłam wyspana. Dzisiaj trochę mniej.

W ogóle wy macie ustalone jakieś cykle zachowaniem dziecka? Ja tylko o tym czytałam, u nas to jednen wielki rollercoster. Ale przynajmniej byłam wyspana, przez kilka dni..

Sent from my GT-S5570 using Wizaz Forum mobile app
Tak, mamy cykl co 3h. Ustala się go jak dziecko się urodzi. Trudność polega w utrzymaniu. Teraz Milek Sam się go trzyma . Dziwię się, że nie mieliście tego cyklu jak byl noworodkiem.

Dzidzia - u mnie to samo w piersiach. Lewa to polowa prawej.

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 07:05   #66
ola_k11
Zadomowienie
 
Avatar ola_k11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 845
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

dzien dobry ;-)
ola_k11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 07:23   #67
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

jem kanapkę z ketchupem czas próbować po trochu wszystkiego, bo jak będę jadła tak jak teraz to święta nie będą miały dla mnie sensu

Mała znowu śpi obudziła się o 6:30 i od jakichś 40 minut śpi znowu :O
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13

Edytowane przez lineczka1989
Czas edycji: 2013-12-09 o 07:31
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 07:31   #68
Mya1989
Zakorzenienie
 
Avatar Mya1989
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Dziwnów
Wiadomości: 4 968
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

U mnie tez wszystko co 3h, mala sama taki tryb wybrala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Samotna mama od 6.03. :/



Ulka
28.11.2013r.
55cm, 3180g
Mya1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 07:41   #69
domii29
Zakorzenienie
 
Avatar domii29
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 10 572
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Czesc mamusie
U nas znow zle... rano poklocilam sie z mezem bo znow tesciowa sie wpierdala nie tam gdzie powinna...
Aaa no i chrzcin nie bedzie - bo tesciowa tak zarzadzila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
domii29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 07:51   #70
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ja dzisiaj zmieniłam herbatkę koperkową na rumiankową i zobacze czy rano bedzie sie mordował z kupką czy wyjdzie normalnie jak 'kiedys' dzisiaj zrobił dopiro po 18tej.....

Tobie też kazali podawać glukoze no nie? pediatra CI mówił jak długo? bo mi w szpitalu powiedzieli ze nawet do 3 miesiaca, potem można wprowadzać soczki wiec z glukozy mam wtedy rezygnować zeby za dużo cukru nie było ..i teraz nie wiem ..

i jee, a ja nawet nie mam kupionej ( jużnawet nie pamiętam kiedy miałam ostatnio choinkę )ale mąż powiedział ze w tym roku kupujemy, bo teraz jest mały wiec choinka musi być! i własnie czekam na przelew zeby zamówić na necie bombki jakieś fajne, bo choinki mamy pod domem taniutkie
rybko to może odstaw też glukozę, a zamiast niej do herbatki podaj cukier( tylko jak woda będzie się gotować, zeby cukier był przegotowany, gotuj z 2 minuty) zalej potem torebkę. U nas coś zadziałało: Albpo szkodziłą glukoza, koperek albo espumisan. Ale nie wiem co bo wszystko odstawiłąm w jednym dniu. A i daj mu kilka dni, od razu moze nie zadziałać.
A choinki anwet nie takie drogie są, owszem widziałąm te drogie ale ładnie i tanie też saduze czy małe
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Czesc mamusie
U nas znow zle... rano poklocilam sie z mezem bo znow tesciowa sie wpierdala nie tam gdzie powinna...
Aaa no i chrzcin nie bedzie - bo tesciowa tak zarzadzila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
a ty co an to powiedziałąś? a co jej nie odpowiada że w święta?
widze ze nasze tesciowe i TZ dogadaliby sie

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Mya1989 Pokaż wiadomość
U mnie tez wszystko co 3h, mala sama taki tryb wybrala

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u mnie też było co 3 h z zegarmiem w ręce, etraz zaczeła jeść wiecej i jest już co 4, 4,5 h pobudka i karmienie

DZis praktycznie całą noc spałą z nami( usneliśmy oboje, nie odłożyliśmy jej do łóżeczka,) potem po pierwszym karmieniu spałą u sebie 2 h, i potem znów ja zabrałam do łóżka i spała do rana
ale fajnie tak się śpi z dzieckiem ale nie mogę za dużo tak robić boo mi się przyzwyczai

a i byliśmy u księdza i księdza nie było
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:03   #71
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Czesc mamusie
U nas znow zle... rano poklocilam sie z mezem bo znow tesciowa sie wpierdala nie tam gdzie powinna...
Aaa no i chrzcin nie bedzie - bo tesciowa tak zarzadzila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
CO?
Domii, ja bym miała w teściową, to jest Wasze dziecko i to WY dewcydujecie kiedy będą chrzciny a kiedy nie
a z mężem o co poszło? o teściową?
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 08:33   #72
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez ryba91 Pokaż wiadomość
ręce mi odpadają. Ja nie wiem czy to to, ale ten skok teraz miał trwać 8-9tyg. Kacper jutro kończy 9.... a on ciągle chce zasypiać na rękach, musze go bujać. na lewej nie umiem, a na prawej nie daje rady. bicka to mam już tak wyrobionego, bo tylko na tej ręce mi wisi mały. Wczesniej nie bło problemu zeby odłożyć go do łózeczka, włączyć karuzele i wsio. On sam zasypiał, a ja mogłam w ten czas choćby ogarnąć.. a teraz? ma dzień śpiocha albo marudy. Dzisiaj pół na pół. Jak jechaliśmy do kina do którego nie dojechaliśmy, ale nie ważne.. to był spokojny. wstał o 6:30 i buszował.. Spał Od 12 do 3 potem zjadł i poszedł spać. Wstał dopiero przed 18stą i od tamtej pory nic nie spał...przed samą kąpielą zaczął mi mocno ulewać, aż przez nos leciało, nie mam pojęcia skad to kąpiel spokojnie, jak chciałam dać mu jeść to po kilku łykach płacz, wypluwał.. ale nie było gorące, a przerwa była 3 godzinna prawie. płakał, ale uspokoiłam go i zjadł do końca, a potem płacz i nie dało sie go uspokoić. Dopiero jak zaczęłam robic "wrrrrr,brrr itd. to sie uspokoił, dąłam smoka i przysnął mi na rękach, ale co rusze sie to sie budzi.. no nie wiem co z nim. Kiedy skończą się takie akcje? wczensije nie było czegoś takiego...to nadal ten skok?????
Ryba-przyzwyczaj sie wiem,jestem brutalna- ale dzieci to nie maszyny i jeszcze wiele razy cie twoj maly zaskoczy.Z aniolka stanie sie diabelkiem i odwrotnie. I mozna to sobie skokami tlumaczyc Dzieci maja rozne fazy i np to ze narazie przesypiaja noc, niczego nie oznacza,wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie.

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
Okrutne jesteście z tymi karmieniami. Ja się nawalczylam 40 minut żeby obudzic na jedzenie. Cos tam zjadl i spi. Chyba trzeba będzie w nocy butla karmic bo osiwieje przy tych walkach.
Wieczorem wisial na cycu, chyba z 5 naplywow pokarmu zjadl i jeszcze dociagnal z butelki leniuch jeden. Nie minęło 2h matka cyce jak kamieniolom. A on oczywiście nic.
Może będzie jednym z tych maluchów, ktore na cycu będą większość nocy przesypiac? Już sama nie wiem-budzić/nie budzić. Grrrrrr...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A ja sie zastanawiam, dlaczego ja tych naplywow nie mam albo jak mam to tylko jeden. Moje cycki sa do niczego I niestety ja tez sie powoli sklaniam do podawania butli w nocy bo szalu dostaje. Ciagle budzenie go a potem wazenie i zjadl 25 ml i musze odciagac i z butli podawac, bo wtedy zje. A tak budzi sie co 30 min bo glodny a jak dostawiam to spi Maz przebiera, ja odciagam. Przez to jego zasypianie mam coraz mniej mleka. Bo nieraz zasne i zapomne odciagnac.

Moj wlasnie zasnal na brzuszku na macie. A ja odciagam bo pora karmienia juz dawno minela.


ryba-piosenki na plycie odpowiednie do wieku?
domii- ja wam dobrego zycia pod jednym dachem z tesciowa nie wroze.
__________________


Daniel

Christian

Edytowane przez De28
Czas edycji: 2013-12-09 o 08:36
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:34   #73
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

kurde, coś jest nie tak, ale nie wiem co.. znow ta krew w nosku, ale w nocy chyba troche wypłynęła bo widac ją gołym okiem. DZSIAIJ ide do pediatry koniecznie...

Beatko- ale ze cukier cukier, nasz prawdziwy? ja podaje bez glukozy herbatkę. Może smak średni ale Kacper pije. wiec chyba cukru nie musze:P

lineczko- ja też zauważyłam że mam pretensje o wszystko i wszystkich do Tż i od wczoraj to zmiieniam. nie da sie tak na dł€ższą mete, zwłaszcza ze jak mu spaliłam bluze czy rozwaliłam telefon to nie mówił nic, a on jak coś zrobi, źle pranie powiesi np. to ja już haja. zamiast wytłumaczyć jak to zrobić bo przecież w domu to on nie rozwieszał prania nigdy.

u mnie też z lewego cycka leeeeeeeeeeeeci a z prawego kapie. powiem Wam że nawet zaczełam Kacpra do niego przystawiać, odrobinę bo wiadomo... zeby pobudzić bo myślałam ze nie ma tam mleka(zastoje i inne), ale w lewej jest. ale nie działą

domii- a co z mężem?? a teściową kopinij w dupsko. co ona sie wpierdziela??????? :/ wstrętne te nasze T.

mOJA mnie tez wczoraj wku.rwiła..ale nie ważne.


Wyobraźcie sobie że mój mąż rano wstał i poszedł do stomatologa a oni mu odmówili przyjęcia bo nie ma już 'punktow' z NFZ.. i tak było w 7 przzychodniach Ja rozumiem że grudzień ale kuźwa pisze jak byk że musza cie przyjąć z bólem, nie mogą odmówic!! wiecja sie pytam o co chodzi?? na cały btm przyjełoby go 2 stomatologów. jeden o 16tej a drugi od ręki.. no to pojechał. a ten dentysta to w dodatku mój dentysta na NFZ do którego chodze ..
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:35   #74
dzidziadziumdzia
Zakorzenienie
 
Avatar dzidziadziumdzia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 3 841
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

De nie każda kobieta pdczuwa napływ.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Wituś przyszedł na świat 18.09.2013; (33Hbd)

Aliska przyszła na świat 18.08.2010
. Witaj Kochanie


Aniołki 05.2009 i 08.2009 oraz Aniołek bliźniak 03.2013
dzidziadziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:37   #75
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dzidziadziumdzia Pokaż wiadomość
mam medelę mini electric, ale moja to już zajechana jest ; woreczki miałam z canpola, baby ono, medeli, tufi. i zdecydowanie polecam tylko dwa pierwsze
Dzięki za opinię, zamowie w takim razie te z baby ono

Domi co ta Twoja teściowa znowu wymyśliła?

Kurcze załamałam się w nocy. TŻ w nocy jest moim aniołem, przewija i przynosi mi Natalię do karmienia tylko a później zabiera. Dzisiaj po jednym karmieniu przysnęłam i jak się obudziłam to mówię do Męża żeby ja do łóżeczka odłożył bo wydawało mi się że ona cały czas obok mnie leży... A on już wcześniej ją odniósł
W ogóle nie potrafię się rozbudzić szybko jak tylko moje dziecko zaczyna płakać i mam przez to poczucie, że zła ze mnie mama

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:38   #76
Dzastin08
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzastin08
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 2 980
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez dizi Pokaż wiadomość
hej ! Witamy się w nowym wątku!
Ktosiula, Sylwia GRATULACJE!!!

U nas ok, ustaliliśmy datę chrztu- druga niedziela lutego. Wolałabym teraz w Święta, ale siostra moja ma termin porodu na 26 grudnia, więc albo będzie "na ostatnich nogach", albo będzie ogarniać już małą Zuzię, a chcę żeby przyjechała. Poza tym szwagier będzie chrzestnym
ok, czytam dalej...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
My planujemy jakoś podobnie chrzciny.


Witam się w nowej części

Dziękuje za wszystkie odp dot. katarku.. na pewno wypróbuję, dziś jak by już lepiej było, bo nie było problemów z oddychaniem.

Kyte, ja kupuję Tż rękawiczki Nike- bo taki prezent sobie zażyczył.

Anoula
, ja mam laktator Aventa i jest ok.

Domi.. a czemu Wasz teściowa się wcina w chrzciny? to Wy jesteście rodzicami Jaśka więc Wy decydujecie...

A ja dziś czuję się jak zoombie,poszłam spać po 12 w nocy, o 3 pobudka na jedzonko i o 5 znów pobudka bo coś go brzuszek pobolewał...(więc suszarka poszła w ruch ii cisza) o 6 znowu jedzenie i tak spaliśmy do 8 rano na raty..
__________________

Maleńka kruszyna pod mym sercem zamieszkała..
Całe jej maleńkie ciałko w moim brzuszku żyło..
W chwili kiedy go ujrzałam, spełniły się moje marzenia i najpiękniejsze sny,
bo tą kruszyną jesteś Ty...


Kamilek ur 18.10.13




17.05.2014- Nasz Dzień


Dzastin08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:39   #77
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Rybka tak nasz zwykły cukier. oczywiście tylko odrobinę podaję. Ale nawet lepiej jak KAcperek pije niesłodzoną herbatkę.

Musze wziąśc się do życia dziś, nic mi sie nie chce, najchętniej położyłabym sie i leżała, ale tzreba coś zrobić.
I pada, wiec na pewno spacer odpadnie
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:44   #78
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lineczka1989 Pokaż wiadomość
Fakt bylam wkurzona bo wiedzialam ze to sie tak skonczy a nawet nie powiedzial ze jedzie, ale z drugiej strony.. Ja jakis czas temu tez rozwalilam zderzak bo moj zmysl obliczenia odleglosci od schodow mnie zawiodl i wtedy TZ nic na to nie powiedzial a zderzak konkret popekany byl wiec sobie pomyslalam ze sie wkyezac tez tak na niego nie moge
W ogole stwierdzilam ze musze przestac sie tak na niego wkurzac bo robie to praktycznie codziennie wlasciwie bez konkretnego powodu...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja to I tak bym sie pewnie zajeżyła
Ale fajnie że tak sobie odpuszczacie
Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Czesc mamusie
U nas znow zle... rano poklocilam sie z mezem bo znow tesciowa sie wpierdala nie tam gdzie powinna...
Aaa no i chrzcin nie bedzie - bo tesciowa tak zarzadzila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Domi masz jaja to ja olej!
Co jej zas nie pasuje?
W takim wypadku ja tymbardziej bym te chrzciny zrobiła , zeby jej tylko udowodnic , że masz ja w nosie I ona nie jest pepkiem swiatA. A dziecko jest Wasze nie jej. Abi go nie spłodziła , ani nie nosiła ani nie urodziła ..
Bez niej te chrzciny tez sie odbeda , a jesli jej nie bedzie to tylko jej wybor ..
Jeszcze bym jej wreczyła zaproszenie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:49   #79
ryba91
Zakorzenienie
 
Avatar ryba91
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 5 628
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez De28 Pokaż wiadomość
Ryba-przyzwyczaj sie wiem,jestem brutalna- ale dzieci to nie maszyny i jeszcze wiele razy cie twoj maly zaskoczy.Z aniolka stanie sie diabelkiem i odwrotnie. I mozna to sobie skokami tlumaczyc Dzieci maja rozne fazy i np to ze narazie przesypiaja noc, niczego nie oznacza,wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie.



A ja sie zastanawiam, dlaczego ja tych naplywow nie mam albo jak mam to tylko jeden. Moje cycki sa do niczego I niestety ja tez sie powoli sklaniam do podawania butli w nocy bo szalu dostaje. Ciagle budzenie go a potem wazenie i zjadl 25 ml i musze odciagac i z butli podawac, bo wtedy zje. A tak budzi sie co 30 min bo glodny a jak dostawiam to spi Maz przebiera, ja odciagam. Przez to jego zasypianie mam coraz mniej mleka. Bo nieraz zasne i zapomne odciagnac.

Moj wlasnie zasnal na brzuszku na macie. A ja odciagam bo pora karmienia juz dawno minela.


ryba-piosenki na plycie odpowiednie do wieku?
domii- ja wam dobrego zycia pod jednym dachem z tesciowa nie wroze.
Hehe, ja wiem że to dziecko i jest nieprzewidywalne i wszystko może sie zmienić, no ale jednak chciałabym z nim ćwiczyć te niektóre rzeczy, na brzuszku kłasc itds a jak on jest marudny to ie ma szans a potem znów mi ktoś coś zarzuci :/

dzięki za pomysł
__________________
..
ryba91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-09, 08:52   #80
lineczka1989
Zakorzenienie
 
Avatar lineczka1989
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 16 809
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Wczoraj patrzylam kiedy bedziemy nowy fotelik kupowac i nie wirm czy na wiosne nie trzeba bedzie bo jeszcze troche i glowka Nelce bedzie wystawac ponad fotelik :O wkladke dla noworodkow musimy juz wyjac :P

Trzeba powoli zaczac sie rozgladac za nowym fotelikiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nikt mnie nie ostrzegał, że urodzenie dziecka przypomina zakochanie, tyle że w kimś, kto jest znacznie młodszy od mojego męża i ładniej pachnie. Nikt mi nie powiedział, że praktycznie rzecz biorąc, macierzyństwo jest niebezpiecznie podobne do romansu".


Nela 5/11/13
lineczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:56   #81
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Anoula - spokojnie, ja na początku też ledwie się budziłam ;-) to bzdura z tym, ze na kwilenie się każda matka zrywa w środku nocy ;-) tego się trzeba nauczyć. ;-)

Mąż nadal chory a ja ledwie żyję. Zajmowanie się dwójką chłopów mnie wykończy. :-(

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 08:57   #82
De28
Wtajemniczenie
 
Avatar De28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Nordrhein-Westfallen
Wiadomości: 2 996
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

dzidzia- ja odczuwam ale tylko tuz przed karmieniem.Jeden raz. Jak oprozni piers to nie ma naplywu.
__________________


Daniel

Christian
De28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:22   #83
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Dzień dobry, my już po porannym karmieniu, mała właśnie zasnęła w łóżeczku i mam nadzieję że nie na 10 minut bo chciałabym zjeść jakieś śniadanie. W nocy pobudka o 2:30 i potem o 6 więc wyspana jestem Tż pojechał po jakiś świstek na bezrobocie że cały czas na nim jest a ja potem jade do urzędu dowieźć papierki o moich zarobkach i mam nadzieję że załapiemy się na ten dodatkowy 1000 zł

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Witam sie w nowej cześci, pewnie ostatniej.
Az mi jakos tak smutno .. Cała moja ciaża zamknięta w tej pocxekalni

Widze ze w nocy co raz wiekszy ruch?
A mnie nie było.
Majka daje mi popalić zdrowo ..

Sylwia - gratulacje! Wszystko napewno bedzie dobrze z nozka , polozne wiedza co mowia


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A co to Majeczka tak daje popalić??? Brzusio jej przeszkadza czy co się dzieje??

Cytat:
Napisane przez domii29 Pokaż wiadomość
Czesc mamusie
U nas znow zle... rano poklocilam sie z mezem bo znow tesciowa sie wpierdala nie tam gdzie powinna...
Aaa no i chrzcin nie bedzie - bo tesciowa tak zarzadzila.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No bez jaj przecież to nie jej dziecko żeby sobie ustalała kiedy będą chrzciny a kiedy nie. Miała swoje dzieci to sobie ustalała a teraz jej czas się już skończył
Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Dzięki za opinię, zamowie w takim razie te z baby ono

Domi co ta Twoja teściowa znowu wymyśliła?

Kurcze załamałam się w nocy. TŻ w nocy jest moim aniołem, przewija i przynosi mi Natalię do karmienia tylko a później zabiera. Dzisiaj po jednym karmieniu przysnęłam i jak się obudziłam to mówię do Męża żeby ja do łóżeczka odłożył bo wydawało mi się że ona cały czas obok mnie leży... A on już wcześniej ją odniósł
W ogóle nie potrafię się rozbudzić szybko jak tylko moje dziecko zaczyna płakać i mam przez to poczucie, że zła ze mnie mama

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Spokojnie, jeszcze troche i będziesz się budziła o ustalonych godzinach bo organizm się tak przyzwyczai do wstawania o tych samych porach

Ryba dobrze że w ogóle udało się mężowi dostać do jakiegokolwiek dentysty, ale to jest porażka, że z bolącym zębem go nie chcieli przyjąć!!!!
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:30   #84
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nasturcja7667 Pokaż wiadomość
Anoula - spokojnie, ja na początku też ledwie się budziłam ;-) to bzdura z tym, ze na kwilenie się każda matka zrywa w środku nocy ;-) tego się trzeba nauczyć. ;-)

Mąż nadal chory a ja ledwie żyję. Zajmowanie się dwójką chłopów mnie wykończy. :-(

Sent from my HTC Desire X using Wizaz Forum mobile app
No to mnie pocieszyłaś, dobrze, że mogę tutaj z Wami pisać o tych swoich rozsterkach bo inaczej to bym wpadła w depresję...

Zdrówka dla Wojtka oby mu szybko przeszło.




Ryba miałam Ci pisać odnośnie prezentów, może jakieś gry planszowe albo edukacyjne?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:30   #85
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my już po porannym karmieniu, mała właśnie zasnęła w łóżeczku i mam nadzieję że nie na 10 minut bo chciałabym zjeść jakieś śniadanie. W nocy pobudka o 2:30 i potem o 6 więc wyspana jestem Tż pojechał po jakiś świstek na bezrobocie że cały czas na nim jest a ja potem jade do urzędu dowieźć papierki o moich zarobkach i mam nadzieję że załapiemy się na ten dodatkowy 1000 zł


A co to Majeczka tak daje popalić??? Brzusio jej przeszkadza czy co się dzieje??


No bez jaj przecież to nie jej dziecko żeby sobie ustalała kiedy będą chrzciny a kiedy nie. Miała swoje dzieci to sobie ustalała a teraz jej czas się już skończył

Spokojnie, jeszcze troche i będziesz się budziła o ustalonych godzinach bo organizm się tak przyzwyczai do wstawania o tych samych porach

Ryba dobrze że w ogóle udało się mężowi dostać do jakiegokolwiek dentysty, ale to jest porażka, że z bolącym zębem go nie chcieli przyjąć!!!!
Szczerze? Moim zdaniem ida jej zęby.
Czytałam ,że moga tak isc 3 miesiace I to mnie przeraza.
Oczywiscie nie mam pewnosci bo dziecka nigdy nie miałam dlatego Dzwonie zaraz do lekarza i moze mnie wepchna na dzis ..

Marudzi strasznie, jakby sama nie wiedziała czego chce. Wpycha całe piesci do buzi , I zachwile płacze .. Do tego wydaje mi sie że na luzniejsza kupke.

Sama nie wiem przejde sie , na wszelki wypadek


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI


Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:31   #86
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez maomami Pokaż wiadomość
Dzień dobry, my już po porannym karmieniu, mała właśnie zasnęła w łóżeczku i mam nadzieję że nie na 10 minut bo chciałabym zjeść jakieś śniadanie. W nocy pobudka o 2:30 i potem o 6 więc wyspana jestem Tż pojechał po jakiś świstek na bezrobocie że cały czas na nim jest a ja potem jade do urzędu dowieźć papierki o moich zarobkach i mam nadzieję że załapiemy się na ten dodatkowy 1000 zł


A co to Majeczka tak daje popalić??? Brzusio jej przeszkadza czy co się dzieje??


No bez jaj przecież to nie jej dziecko żeby sobie ustalała kiedy będą chrzciny a kiedy nie. Miała swoje dzieci to sobie ustalała a teraz jej czas się już skończył

Spokojnie, jeszcze troche i będziesz się budziła o ustalonych godzinach bo organizm się tak przyzwyczai do wstawania o tych samych porach

Ryba dobrze że w ogóle udało się mężowi dostać do jakiegokolwiek dentysty, ale to jest porażka, że z bolącym zębem go nie chcieli przyjąć!!!!
Na razie ciężko mi w to uwierzyć, że się tak można przestawić. Dobrze, że mam męża w domu i on do 3 czyli do karmienia zwykle nie śpi, bo bez niego to byłoby ciężko.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:45   #87
maomami
Wtajemniczenie
 
Avatar maomami
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 385
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Trele_Morele Pokaż wiadomość
Szczerze? Moim zdaniem ida jej zęby.
Czytałam ,że moga tak isc 3 miesiace I to mnie przeraza.
Oczywiscie nie mam pewnosci bo dziecka nigdy nie miałam dlatego Dzwonie zaraz do lekarza i moze mnie wepchna na dzis ..

Marudzi strasznie, jakby sama nie wiedziała czego chce. Wpycha całe piesci do buzi , I zachwile płacze .. Do tego wydaje mi sie że na luzniejsza kupke.

Sama nie wiem przejde sie , na wszelki wypadek


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
hmmm no to ciekawe co jej doskwiera. Kurde szkoda że nie ma jakiś wyświetlaczy które przykładałoby sie np do czoła dziecka i wyświetlałby sie napis co dolega, o co chodzi itd.
Jak sie masz martwić to pewnie że lepiej iść do lekarza, oby Cię przyjeli
__________________
Nasze małe cudo



maomami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:50   #88
NEWTREND
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 912
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

cześć dziewczynki. Test wyszedł +3 to znaczy że dobrze w miarę i mogę rodzić pod kroplówką. Na wizycie ordynator powiedział ze jutro mnie zbada i będzie konkretna decyzja i indukcja na razie odroczona o dzień czy dwa. Mam dobre przepływy i wody ok, więc można jeszcze czekać. jestem coraz bardziej przerażona. Mała się mało rusza wg. mnie ale zapisy ktg wychodzą wzorowo.
NEWTREND jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:55   #89
Trele_Morele
Zakorzenienie
 
Avatar Trele_Morele
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 702
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki. Test wyszedł +3 to znaczy że dobrze w miarę i mogę rodzić pod kroplówką. Na wizycie ordynator powiedział ze jutro mnie zbada i będzie konkretna decyzja i indukcja na razie odroczona o dzień czy dwa. Mam dobre przepływy i wody ok, więc można jeszcze czekać. jestem coraz bardziej przerażona. Mała się mało rusza wg. mnie ale zapisy ktg wychodzą wzorowo.
O kurde kolejne dwa dni czekania .
Albo w sumie kolejne dwa dni na to zeby mała ruszyła sie sama
Najwazniejsze że wyniki sa okey I że dobrze sie czujesz . Trzymam kciuki za szybki poród w zamian za oczekiwanie

Patrzcie jak ona ta piastke tam wpychA . Załącznik 5504933


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Majeczka

KCIUKI DLA ANI



Edytowane przez Trele_Morele
Czas edycji: 2014-03-14 o 21:27
Trele_Morele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 09:59   #90
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamy z dziećmi dokazują, a dwupaki wyczekują . Mamy XI-XII cz. XIII

Cytat:
Napisane przez NEWTREND Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki. Test wyszedł +3 to znaczy że dobrze w miarę i mogę rodzić pod kroplówką. Na wizycie ordynator powiedział ze jutro mnie zbada i będzie konkretna decyzja i indukcja na razie odroczona o dzień czy dwa. Mam dobre przepływy i wody ok, więc można jeszcze czekać. jestem coraz bardziej przerażona. Mała się mało rusza wg. mnie ale zapisy ktg wychodzą wzorowo.
to jeszcze troszkę
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.