Almodovar w TV - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-05, 18:01   #1
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506

Almodovar w TV


Jeśli ktoś ma w kablówce EUROPAeuropa To dzisiaj o 22:20 (proszę spr. dokładnie w porgramie) jest "Entre tinieblas" - "Pośród ciemności" Pedro Almodovara. Stary filmik ale bardzo dobry.
Tylko jak zwykle późno
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 21:03   #2
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: Almodovar w TV

kai555 napisał(a):
> Jeśli ktoś ma w kablówce EUROPAeuropa To dzisiaj o 22:20 (proszę spr. dokładnie w porgramie) jest "Entre tinieblas" - "Pośród ciemności" Pedro Almodovara. Stary filmik ale bardzo dobry.
> Tylko jak zwykle późno
> PZDR N

To ja odświeżam watek bo jutro o 23.50 na 1 jest "Drżące ciało" Jeden z najlepszych filmów Pedro. Moim skromnym zdaniem Pośród ciemności był niezbyt udany akurat.
Widziałam w starszych wątkach, że niektore z Was lubią jego filmy więc PRZEZYJMY TO JESZCZE RAZ HEHE A te, z Was ktore nie ogladały goraco zachecam - nie dosc, ze swietny film to jeszcze jaki sliczny głowny bohater Taak..na Liberto popatrzec warto nawet o 23.50
Mam film na płytce ( z Olivii oczywiscie ale i tak obejrze a co tam..Jak obsesja to obsesja

Pozdrawiam i zachęcam jeszcze raz
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 21:21   #3
kai555
Rozeznanie
 
Avatar kai555
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 506
Re: Almodovar w TV

To ja temat jeszcze bardziej odgrzeję! A co!
Na Ale Kino! o 23:15 (baaardzo późno) lecą powtórki starych filmów Almodovara. Np 29 stycznia były "Kobiety na skraju załamania nerwowego" (Mujeres al borde de un ataque de nervios) i 30 stycznia "Prawo pożądania" (La ley del deseo) - bardzo podobne do ostatniego filmu "Złe wychowanie". Sam film może być dość szokujący (młody Antonio Banderas w kontrowersyjnej roli ) ale też polecam. Warto polować bo te filmy pojawiają się rzadko i o późnych porach...
PZDR N
__________________
to ja, d'ou vient le vent - bot KWC nie łyka francuskiego więc recenzuję jako kai555
kai555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 21:25   #4
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: Almodovar w TV

Ożesz ty! No poluję na tego Almodovara i połowa mi ucieka! A Prawo pożądania oglądałam... Mocna rzecz
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 21:31   #5
ZU!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 206
Re: Almodovar w TV

Ha! Ruszyłam mózgiem i znalazłam:
http://www.alekino.pl/html/cykle/spec/spec200412-1.htm
No teraz to już mi nic nie umknie! Polecam!
ZU! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-09, 21:45   #6
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Re: Almodovar w TV

Niech to szlag! w telegazecie tvp juz nie ma jutro drżącego ciała!!! cholera by tą telewizję publiczną!
Ale kina nie mam...ale chyba się szarpnę w koncu na kablowke hehe Akurat Prawa Pozadania nie ogladałam jeszcze...a bede pisac magisterkę z tworczości Pedro więc prędzej czy później muszę

Jesli faktycznie jutro nie bedzie tego filmu to sory za zamieszanie...chciałam dobrze ;(

Edytowane przez Marilyn
Czas edycji: 2006-06-03 o 22:45
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.