Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-21, 18:32   #1
Nita86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Smile

Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.


Witam,

moje drogie czy robiłyście bądź byłyście na weselu w Zajeździe Hetman w Kroczycach koło Zawiercia?Jak na razie spotkałam się z samymi dobrymi opiniami ale chce być pewna zanim podpisze umowe.Dziękuje za pomoc.Pozdrawiam.
Nita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 21:06   #2
szkrabeniek
Raczkowanie
 
Avatar szkrabeniek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 431
Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

Mi też się tam podoba przeraża mnie tylko jedna rzecz a mianowicie te ciężarowe auta i traktory jak dobrze kojarzę - zaraz koło sali.

Ja jeszcze tam nie byłam - ale wysłałam tam moją przyszłą Teściową na przeszpiegi

Jeżeli chodzi o menu to chyba 150 zł od osoby za najskromniejszy zestaw - więc nieźle się cenią.

Jeżeli chodzi o wygląd to mówiła że nie podobają Jej się okrągłe stoły ustawione w stylu angielskim.

To chyba tyle co mi wiadomo - jeśli chcesz dokłądnych informacji to wejdź tu: http://www.zajazdhetman.pl/index.php?m_id=26


pozdrawiam i czekam na dalsze wiadomości



Tu link do galerii restauracji http://www.zajazdhetman.pl/galeria-restauracja.php

Edytowane przez szkrabeniek
Czas edycji: 2009-09-24 o 21:09
szkrabeniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 07:22   #3
Nita86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 12
Thumbs down Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

Czesc,
my juz tam bylismy i w zasadzie nam sie podobalo ale jest pare ALE.
- sala jest gigantyczna (nasze wesele ma byc na 120 os) i jezeli sa okragle stoly to ta przestrzen mozna jeszcze nimi wypelnic,natomiast przy tradycyjnych stolach nie ma takiej szansy i sala wyglada nie za ladnie.
- okragle stoly-na naszym weselu bedzie 50% osob starzych i nikt z nich nie bedzie wstawal od stolu zeby nalozyc sobie cos na zab a ja nie mam zamairu podchodzic do kazdego i pytac co by zjadl i biegac z talerzami a i moim znajomi tez niezbyt pozytywnie wypowiadali sie na temat biegania podczas wesela po jedzeniez;(
- koszt- do ceny za posilki trzeba doilczyc sobie wodke i soki ktore trzeba wziac od nich( w przeciwnym razie trzeba zaplacic korkowe 500zl)

Ostatecznie zrezygnowalismy z tej sali pomimo tego ze na poczatku bardzo nam sie podobala.Pozdrawiam
Nita86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 22:23   #4
gosia113355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

Witam
dzisiaj bylam w tym zajezdzie. Generalnie OK, ale... Na mnie wrazenie na minus robią rozne poroża i innego typu trofea łowieckie porozwieszane po scianach. Moze to i ma jakis urok ale na mnie nie dziala. Sala duza i mam wrazenie ze przygotowują wesela dosc profesjonalnie. Cena umiarkowana, jak dla mnie 150-180 zl za osobe to norma. Inny minus to zbyt mala ilośc pokoi goscinnych, bo tylko na 8-9 osob.
Bardzo proszę osoby, ktore mialy wesele w Zajezdzie Hetman o więcej informacji o ilosci i jakosci jedzenia, o obsludze itd. Wszyskie informacje są cenne!!!
Dzięki
gosia113355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-25, 17:45   #5
agatka991
Raczkowanie
 
Avatar agatka991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 221
GG do agatka991
Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

....
__________________
"Siłą mężczyzny jest jego charakter, a siłą kobiety mężczyzna z charakterem"
agatka991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 21:11   #6
gosia113355
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

Bardzo proszę o opinię o poziomie organizacji wesela, jakości i ilosci jedzenia w Hetmanie w Lgocie Murowanej/Kroczycach. Rozwazamy jednak wybor tego miejsca i kazda opinia jest na wagę złota!!!
gosia113355 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 21:16   #7
AniaS83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

Cześć,
Tak się składa, że mieliśmy tam swoje wesele (120 osób), które było jednym z pierwszych zaraz po otwarciu sali. Jeżeli chodzi o jakość i organizację całego wesela przez P. Ambros'a to wszystko było na najwyższym poziomie. Naprawdę nie ma o co się martwić - jest to robione na zasadzie "zapłać i zapomnij", czyli płacisz i nic nie interesuje Cię więcej jeżeli chodzi o lokal (oczywiście oprócz wyboru menu). Nawiązując do wypowiedzi, że angielski układ stołów przeszkadzałby osobom starszym to jakaś bzdura. U nas również były osoby w podeszłym wieku (najstarsza 87 lat) i nie było problemów z najedzeniem się do syta, jak również z obsłużeniem się przy szwedzkim stole. Jeżeli ktoś miał jakieś prośby to było ok 12 kelnerek, które obsługiwały wszystkie stoliki. Jedzenie było najmocniejszym punktem programu - po prostu wyborne (My zamówiliśmy sobie jako ekstras dzika . To nie jest tylko moja opinia ale wszyscy zaproszeni goście byli pod wrażeniem jakości i możliwości wyboru wśród serwowanych tam posiłków. Sam szwedzki stół robił niesamowite wrażenie - widać wtedy, że naprawdę jest ogrom jedzenia. Co do wielkości sali - jeżeli ktoś nie lubi tańczyć i wszyscy siedzą to jasne, że jest ona za duża. My uważaliśmy, że duża sala to olbrzymi atut, bo nikt się z nikim nie zderza, jest "czym oddychać" i można szaleć ile się chce (no i się wyszaleliśmy). Jedynym minusem są rzeczywiście pokoje gościnne - ale rozwiązaliśmy ten problem wynajmując pokoje w pobliskim hotelu Jura w Kroczycach. Podsumowując, jeżeli ktoś chce mieć wesele zorganizowane na najwyższym poziomie, które zrobi wrażenie na wszystkich gościach - to wybór Hetmana będzie strzałem "w dziesiątkę". Jeżeli ktoś woli bardziej tradycyjne wesela, (duszne pomieszczenia, jedzenie typu "3 kolory - schabowy") to bez trudu znajdzie taki lokal gdzieś na jurze. Jak macie jakies pytania to dajcie znac.
Ania
AniaS83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 13:12   #8
asia4875
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

Cytat:
Napisane przez AniaS83 Pokaż wiadomość
Cześć,
Tak się składa, że mieliśmy tam swoje wesele (120 osób), które było jednym z pierwszych zaraz po otwarciu sali. Jeżeli chodzi o jakość i organizację całego wesela przez P. Ambros'a to wszystko było na najwyższym poziomie. Naprawdę nie ma o co się martwić - jest to robione na zasadzie "zapłać i zapomnij", czyli płacisz i nic nie interesuje Cię więcej jeżeli chodzi o lokal (oczywiście oprócz wyboru menu). Nawiązując do wypowiedzi, że angielski układ stołów przeszkadzałby osobom starszym to jakaś bzdura. U nas również były osoby w podeszłym wieku (najstarsza 87 lat) i nie było problemów z najedzeniem się do syta, jak również z obsłużeniem się przy szwedzkim stole. Jeżeli ktoś miał jakieś prośby to było ok 12 kelnerek, które obsługiwały wszystkie stoliki. Jedzenie było najmocniejszym punktem programu - po prostu wyborne (My zamówiliśmy sobie jako ekstras dzika . To nie jest tylko moja opinia ale wszyscy zaproszeni goście byli pod wrażeniem jakości i możliwości wyboru wśród serwowanych tam posiłków. Sam szwedzki stół robił niesamowite wrażenie - widać wtedy, że naprawdę jest ogrom jedzenia. Co do wielkości sali - jeżeli ktoś nie lubi tańczyć i wszyscy siedzą to jasne, że jest ona za duża. My uważaliśmy, że duża sala to olbrzymi atut, bo nikt się z nikim nie zderza, jest "czym oddychać" i można szaleć ile się chce (no i się wyszaleliśmy). Jedynym minusem są rzeczywiście pokoje gościnne - ale rozwiązaliśmy ten problem wynajmując pokoje w pobliskim hotelu Jura w Kroczycach. Podsumowując, jeżeli ktoś chce mieć wesele zorganizowane na najwyższym poziomie, które zrobi wrażenie na wszystkich gościach - to wybór Hetmana będzie strzałem "w dziesiątkę". Jeżeli ktoś woli bardziej tradycyjne wesela, (duszne pomieszczenia, jedzenie typu "3 kolory - schabowy") to bez trudu znajdzie taki lokal gdzieś na jurze. Jak macie jakies pytania to dajcie znac.
Ania
proszę o kontakt

Edytowane przez asia4875
Czas edycji: 2010-02-17 o 13:17 Powód: bład w wysyłaniu
asia4875 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 20:09   #9
tinaka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

Aniu czy mogę prosić o kontakt? Mamy tam wesele w przyszłym roku i mam kilka pytań.
Dziękuję za info...
tinaka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 22:39   #10
RadekM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

Witam Wszystkich!

W ubiegłą sobotę, 19 lutego 2011r odbyło się w zajeździe Hetman w Kroczycach nasze wesele ( Moje i Dagmarki ) - i chcielibyśmy powiedzieć wszystkim Młodym którzy planują swoje wesele w okolicy Jury Krakowsko Częstochowskiej - że Zajazd Hetman w Kroczycach to doskonały wybór!!!

Piękna przestronna sala, doskonała akustyka, super pokoje w hotelu i ........ jedzenie jakiego nie jedliście na żadnym weselu!

Mieliśmy gości z Warszawy, Gdańska, zagranicy itp ( ogólnie mamy bardzo dużą i imprezową Rodzinkę) i Wszyscy przyznali zgodnie, że na takim weselu jeszcze nigdy nie byli - a najwazniejsze że My czyli Para Młoda oraz nasi Rodzice sami byliśmy pod wrażeniem profesjonalizmu, przygotowania imprezy, ilości i różnorodności jedzenia i szeroko pojętej organizacji.

Dodatkowo chcialibyśmy serdecznie podziękowac Panu Pawłowi który jest Managerem Zajazdu Hetman, oraz Panu Sebastianowi - który jest Szefem Kuchni w Zajeździe.

Wszystko było przygotowane doskonale, na najwyższym poziomie. Ten najszczęśliwszy dla nas dzień dzięki Panom i całej obsłudze Zajazdu Hetman przerósł nasze najśmielsze oczekiwania i był cudownym i niezapomnianym przeżyciem dla nas i naszych gości !!!

Ogólna ocena w skali (1-5) : 5 +

W razie jakichkolwiek pytań chętnie odpowiemy innym planującym wesele w okolicach Jury - na pytania dotyczące naszych wrażeń odnośnie wesela w Hetmanie!

r.malkowski9@gmail.com

Pozdrawiamy
Radek i Dagmara
RadekM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 11:03   #11
anusia-girl
Rozeznanie
 
Avatar anusia-girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 769
Dot.: Zajazd Hetman Kroczyce-proszę o opinie.

Witam

W sierpniu 2012 organizowałam wesele w Zajeździe Hetman! Z czystym sercem mogę polecić każdemu ten lokal! Jedzenie przepyszne, piękna sala dobrze klimatyzowana, przestronna i co najważniejsze ŚWIETNA- obsługa!
Jeżeli macie jakieś pytania! (PW)

Pozdrawiam
__________________
anusia-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.