Walka o zdrowe i piękne włosy część VII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-19, 18:29   #31
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez AnikZgr Pokaż wiadomość
Idę nałożyć olej winogronowy na włosy. Ten biedronkowy.
Któraś z was tez go używa? Jak wrażenia?
Ja po pierwszym użyciu miałam mega efekt nawilżenia, ten jeden raz. Niestety zużyłam pół butli i bez większych efektów.
Ja go nakładam gdy moje włosy sa przesuszone bardziej, nawilża i jeszcze nie udało mi sie go zmyć tak abym nie miałą wrażenia ze jeszcze troszke zostało go na włosach. Ale staram się dobrze go wymyć, masować włosy delikatnie przy myciu kilkukrotnym. ogólnie oleje mi nie służą, efektem jest niewielkie nawilżenie , i obciążenie.Odżywka d/s radzi sobie lepiej. Ale i tak namiętnie wcieram go we włosy 1-2 razy w tygodniu Pozostawiam na najdłuższy czas jaki to możliwe. zazwyczaj jest to tak pół godziny, kilka razy zostawiłam na całą noc.
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 18:36   #32
mysza10100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez AnikZgr Pokaż wiadomość
A ile go trzymasz?ja wtedy na godzinke tylko i byly świetne.
a tak to po 2-3 godziny :P

Zależy ile akurat mam czasu, ale przeważnie około 1,5 h.
Raz zmieszałam go z naftą kosmetyczną i zółtkiem, to później włosy mialam jakieś sztywne i szorstkie w dotyku
mysza10100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:09   #33
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Równiez sie melduje! W reku mam kubek skrzypokrzywy, na głowie maska z waxu, mleczka kokosowego i żelu lnianego ;D olej z nocy zmyty, włosowy dzisiaj u mnie nastrój

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------


Nie widzisz efektów? To mnie zaskoczyłaś Winogronowy jak dotąd najlepiej działał na moje kłaki (no, może zaraz po lnianym) Są miękkie i bardzo sie błyszczą, a i zmywa się bezproblemowo. Ja trzymam go całą noc.

Edit: aaa, może wtedy gdy były zadowalające efekty poprostu zmyłaś go silniejszym myjadłem, a teraz SLS? czy nie?...
Wtedy chyba normalnym Timotei, teraz zaczęłam używać Barwy.
Dzisiaj nalozylam z żółtkiem i rycynowym, powiem że może być

I chyba fakt, najlepiej go nakladac na max 2 godzinki

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mysza10100 Pokaż wiadomość
Zależy ile akurat mam czasu, ale przeważnie około 1,5 h.
Raz zmieszałam go z naftą kosmetyczną i zółtkiem, to później włosy mialam jakieś sztywne i szorstkie w dotyku
Ja też nie lubie nakładac żółtka robię to raz na miesiąc żeby coś zadziałało na włosach oprócz chemii
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:22   #34
mysza10100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Właściwie to ja nie widzę żadnych efektów nakładania żółtka
Może coś źle robię, ale mi bardziej szkodzi niż pomaga.
mysza10100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:29   #35
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Ja też nie mam żadnego 'wow' po zmyciu takiej maski z żółtkiem.
Po prostu wiem, że jest bogate w różne bajery więc bardziej dla spokoju, że dostarczam włosom czegoś odzywczego i naturalnego nakładam
Też mam zawsze sztywne włosy po takim zabiegu ;/ Dzisiaj po zmyciu szamponu dałam na chwilkę odżywkę dla zmiękczenia i jest w miarę
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:44   #36
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

kurcze jak czytam o tej skrzypokrzywie to az mi sie jej chce :P ale nie ma u mnie tego cuda
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 20:46   #37
AnikZgr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnikZgr
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Zgierz/ Łódź
Wiadomości: 2 976
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

pokrzywy i skrzypu nie ma ?
__________________
Zapuszczam włosy
obecnie; 65 cm (1.02.2013)
cel : 65 cm zdrowych włosów



Buty
AnikZgr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-19, 20:49   #38
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
INDIOS BRAVOS
rozumiem twoj komenarz ale zrozum mnie ja dopiero 1.5 tyg temu zauwazylam ze kreca mi sie wlosy !!! Nie znam sie na slownictwie CG wiec wlosy nazwalam lokami . A jesli chodzi o moja stylizacje to nic tam na sile nie bylo. Wlosy byly umyte i wilgotne- nie suche. nie nakladalam nic na nie bo nic wtedy nie mialam. I owszem, zachwycam sie swoimi wlosami bo zawsze marzylam o tym by miec krecone.
Ok
Ale to nie chodzi o słownictwo. Nawet laik zauważyłby, ze to nie są loki Loki układają się w jakąś mniej lub bardziej luźną "sprężynę"...nie wiem jak Ci to wytłumaczyć...a jak każdy włos po kolei układa się w "S" to są to fale Każdy widzi tę różnicę
Po prostu za dużo nazywać je jeszcze lokami i tyle Z czasem może akurat im ta nazwa przypasuje Życzę z całego serca

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
wiesz, dla mnie też to nie są loki. raczej wyglądają na razie jak nie rozczesane włosy po prostu, takie kołtuniki ale mam nadzieję, że będziesz uparta i będziesz polepszać skręt - pamiętaj, długa droga przed Tobą mam nadzieję, że za jakiś czas pochwalisz się ładnymi falkami
Dokładnie

Cytat:
Napisane przez kinga15p Pokaż wiadomość
Ja go nakładam gdy moje włosy sa przesuszone bardziej, nawilża i jeszcze nie udało mi sie go zmyć tak abym nie miałą wrażenia ze jeszcze troszke zostało go na włosach. Ale staram się dobrze go wymyć, masować włosy delikatnie przy myciu kilkukrotnym. ogólnie oleje mi nie służą, efektem jest niewielkie nawilżenie , i obciążenie.Odżywka d/s radzi sobie lepiej. Ale i tak namiętnie wcieram go we włosy 1-2 razy w tygodniu Pozostawiam na najdłuższy czas jaki to możliwe. zazwyczaj jest to tak pół godziny, kilka razy zostawiłam na całą noc.
Cytat:
Napisane przez AnikZgr Pokaż wiadomość
Ja też nie mam żadnego 'wow' po zmyciu takiej maski z żółtkiem.
Po prostu wiem, że jest bogate w różne bajery więc bardziej dla spokoju, że dostarczam włosom czegoś odzywczego i naturalnego nakładam
Też mam zawsze sztywne włosy po takim zabiegu ;/ Dzisiaj po zmyciu szamponu dałam na chwilkę odżywkę dla zmiękczenia i jest w miarę
Zastanawia mnie po co męczyć czymś włosy skoro Wam to coś nie służy?
Wiecie, ze tym można sobie poszkodzić?
Np. jeśli Tobie AnikZgr- nie odpowiada żółtko to to, ze ono jest naturalne nie świadczy o tym, ze nie może włosów zniszczyć. Żółtko ma właściwości wysuszające i jeśli jakimś włosom nie pasuje- może to być działanie dla nich kilkakrotnie silniejsze.
Po co więc?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 21:00   #39
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ok
Zastanawia mnie po co męczyć czymś włosy skoro Wam to coś nie służy?
Wiecie, ze tym można sobie poszkodzić?
(...)
Po co więc?
od ponad roku na wizażu jest bunt przeciwko silikonom, nawet jeżeli komuś służyły, odstawiają i przechodzą na naturalne kosmetyki, które im średnio pomagają, a czasem po prostu jest gorzej niż przed zastosowaniem... Strasznie dużo można zauważyć takich osób naturalna pielęgnacja jest ważna, ale trzeba też jakoś wyglądać Wszystko z rozsądkiem

Stosuję oleje, hennę itp ale do żelu lnianego się nie przyzwyczaję - za małe utrwalenie, wyjdę na dwór i zaraz atakuje mnie stóg siana połączonego z puchaczem, także... Nadal poszukuję idealnego stylizatora zna któraś taki
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 21:23   #40
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Ok
Ale to nie chodzi o słownictwo. Nawet laik zauważyłby, ze to nie są loki Loki układają się w jakąś mniej lub bardziej luźną "sprężynę"...nie wiem jak Ci to wytłumaczyć...a jak każdy włos po kolei układa się w "S" to są to fale Każdy widzi tę różnicę
Po prostu za dużo nazywać je jeszcze lokami i tyle Z czasem może akurat im ta nazwa przypasuje Życzę z całego serca



Dokładnie





Zastanawia mnie po co męczyć czymś włosy skoro Wam to coś nie służy?
Wiecie, ze tym można sobie poszkodzić?
Np. jeśli Tobie AnikZgr- nie odpowiada żółtko to to, ze ono jest naturalne nie świadczy o tym, ze nie może włosów zniszczyć. Żółtko ma właściwości wysuszające i jeśli jakimś włosom nie pasuje- może to być działanie dla nich kilkakrotnie silniejsze.
Po co więc?
Dokładnie Mi np. żółtko owszem, służy ale tylko na skalp. Chociaz przyznam sie, że sama używam nafty kosmetycznej tylko dlatego, że jest naturalna i rok temu mi pomagała i jest natural (nowe ''babyhair'' i połysk) krzywdy nie wyrządziła, ale poprostu nie widzę jak narazie efektów, jeżeli można o nich mówić po 3 tygodniach

No to tego... sobie pogadałam o nafcie i żółtku, teraz moge iść spać

Edytowane przez shopoholic
Czas edycji: 2011-06-19 o 21:32
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-19, 21:25   #41
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
od ponad roku na wizażu jest bunt przeciwko silikonom, nawet jeżeli komuś służyły, odstawiają i przechodzą na naturalne kosmetyki, które im średnio pomagają, a czasem po prostu jest gorzej niż przed zastosowaniem... Strasznie dużo można zauważyć takich osób naturalna pielęgnacja jest ważna, ale trzeba też jakoś wyglądać Wszystko z rozsądkiem
Skądś to znam Sama taka byłam
Musiało mi wypaść połowę włosów, musiałam zrobic sobie urlop od wizażu i poddać się terapii mojego TŻ żeby dowiedzieć się, że przesadzałam i to, co robiłam nie jest dla moich włosów dobrodziejstwem.
Teraz łączę naturalną pielęgnację z silikonami i jestem bardzo zadowolona
Dodatkowo staram się zdrowo odżywiać i ogólnie zdrowiej żyć
Myślę, że przynosi to bardzo dobre efekty A co do żelu lnianego...mi nawet służył, tylko nie chce mi się go gotować No i na drugi dzień włosy już nie miały blasku...
Zobaczymy...może jeszcze coś z tym pokombinuję
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 08:49   #42
mysza10100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość
Skądś to znam Sama taka byłam
Musiało mi wypaść połowę włosów, musiałam zrobic sobie urlop od wizażu i poddać się terapii mojego TŻ żeby dowiedzieć się, że przesadzałam i to, co robiłam nie jest dla moich włosów dobrodziejstwem.
Teraz łączę naturalną pielęgnację z silikonami i jestem bardzo zadowolona
Dodatkowo staram się zdrowo odżywiać i ogólnie zdrowiej żyć
Myślę, że przynosi to bardzo dobre efekty A co do żelu lnianego...mi nawet służył, tylko nie chce mi się go gotować No i na drugi dzień włosy już nie miały blasku...
Zobaczymy...może jeszcze coś z tym pokombinuję


Jeśli mowa o TŻ Od jakiegoś czasu namiętnie oglądam nagrania dziewczyn z youtube i czytam wizaż. Owszem, wyciągnęłam pare dobrych wniosków z tego wszystkiego, wiem co robiłam źle, a co dobrze.
Mój TŻ twierdzi, że przesadzam z tym wszystkim i wiem, że ma racje, bo jaki jest sens nakładania na siebie miliona odżywek i kremów, bo ktoś tak mówi?
Mnie osobiście nie służyły kosmetyki polecane przez większosc osób, postawiłam na w miare naturalną pielęgnacje i jestem zadowolona.
Dzięki niemu właściwie przestałam ślepo wierzyc w cudowne działanie niektórych kosmetyków.
mysza10100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 09:24   #43
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Indios Bravos Pokaż wiadomość


Zastanawia mnie po co męczyć czymś włosy skoro Wam to coś nie służy?
Wiecie, ze tym można sobie poszkodzić?
Np. jeśli Tobie AnikZgr- nie odpowiada żółtko to to, ze ono jest naturalne nie świadczy o tym, ze nie może włosów zniszczyć. Żółtko ma właściwości wysuszające i jeśli jakimś włosom nie pasuje- może to być działanie dla nich kilkakrotnie silniejsze.
Po co więc?
Bo zdaję sobie sprawę, że z olejami jest tak, że trzeba ich poużywać dłuższy czas aby zobaczyć efekty. Nic od razu, tak więc licze, że w niedalekiej przyszłości przyniesie to pozytywny rezultat. Ale oczywiście masz racje, jeśli po naprawdę długim czasie stosowania nie widać różnicy, nie ma to wówczas sensu. Ja jeszcze trochę się pomęczę
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 10:02   #44
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez AnikZgr Pokaż wiadomość
pokrzywy i skrzypu nie ma ?
jest :P ale połączenia nie widziałam a szkoda bo pasowałoby pic to i to a ja jestem "małopitna"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 10:31   #45
carrolka
Przyczajenie
 
Avatar carrolka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin -> Mediolan
Wiadomości: 8
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Hej! Ja rowniez sie do Was dalaczam!

I skorzystam z okazji by zapytac: przecietna odzywka (np Garnier) da rade zmyc olej ze slodkich migdalow? Czy po umyciu wlosow odzywka (np metoda kubeczkowa) potem nakladam ta odzywke na dlugosc wlosow (aby je jednym slowem odzywic ) czy to juz przesada?

P.S. Zalaczam sklad odzywki, ktora mnie interesuje
Garnier Ultra Dolce al Cacao e Olio di Cocco (Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil, Behentrimonuim Chloride, CI 17200, Cocos Nucifera Oil, Hydroxycitronellal, Stearamidopropyl Dimethylamine, Theobroma Cacao Seed Butter, Chlorhexidine Dihydrochloride, Benzyl Salicylate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Caramel, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/fragrance)

Edytowane przez carrolka
Czas edycji: 2011-06-20 o 10:34
carrolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 10:31   #46
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
jest :P ale połączenia nie widziałam a szkoda bo pasowałoby pic to i to a ja jestem "małopitna"
ale dziewczyny piją po prostu skrzyp i pokrzywę zaparzone w jednym kubku... nie ma czegoś takiego jak "skrzypokrzywa" w sklepach. Przynajmniej ja się z tym nie spotkałam...
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 11:32   #47
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Ja z checia mieszalabym skrzyp z pokrzywa ale dostepu do skrzypu jako herbaki w uk nie ma. Nawet w Holland&Barretts nie zauwazylam a szukalam dluuugo
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 11:42   #48
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez mysza10100 Pokaż wiadomość
Właściwie to ja nie widzę żadnych efektów nakładania żółtka
Może coś źle robię, ale mi bardziej szkodzi niż pomaga.
Nie martw się. Po żółtku moje włosy były matowe, suche, takie druciane...Oj okropne. Odstawiłam jajko i po problemie
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 11:56   #49
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez carrolka Pokaż wiadomość
Hej! Ja rowniez sie do Was dalaczam!

I skorzystam z okazji by zapytac: przecietna odzywka (np Garnier) da rade zmyc olej ze slodkich migdalow? Czy po umyciu wlosow odzywka (np metoda kubeczkowa) potem nakladam ta odzywke na dlugosc wlosow (aby je jednym slowem odzywic ) czy to juz przesada?

P.S. Zalaczam sklad odzywki, ktora mnie interesuje
Garnier Ultra Dolce al Cacao e Olio di Cocco (Water, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis Oil, Behentrimonuim Chloride, CI 17200, Cocos Nucifera Oil, Hydroxycitronellal, Stearamidopropyl Dimethylamine, Theobroma Cacao Seed Butter, Chlorhexidine Dihydrochloride, Benzyl Salicylate, Linalool, Isopropyl Alcohol, Caramel, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum/fragrance)
Jak na moje oko za dużo oleji jak na odżywke do mycia... ale może jakaś bardziej doświadczona wizażanka się wypowie
Jak sie moge domyślać, w polsce nie ma tego Garniera? Chętnie bym kupiła na spróbowanie, ale już nie jako myjadło, a tradycyjnie

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:47 ----------

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Ja z checia mieszalabym skrzyp z pokrzywa ale dostepu do skrzypu jako herbaki w uk nie ma. Nawet w Holland&Barretts nie zauwazylam a szukalam dluuugo
Może przejdz sie na jakieś pole i zerknij czy przypadkiem skrzyp nie rośnie?
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-20, 12:01   #50
mysza10100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Nie martw się. Po żółtku moje włosy były matowe, suche, takie druciane...Oj okropne. Odstawiłam jajko i po problemie

Najwyżej zastąpię żółtko większą ilością oliwy z oliwek, aby pokryc moje dośc długie sianko Na (nie) szczęście zdecydowałam się radykalnie skrócic włosy i zacząc bardziej o nie dbac, bo na długich, mocno zniszczonych i słabych włosach nie widzę efektów
mysza10100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:09   #51
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Mysza10100 - Odrosną, i napewno się odwdzięczą.
Pokaż się nam, jak wrócisz od fryzjera (mam na myśli zdjęcia )
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:30   #52
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez mysza10100 Pokaż wiadomość
Najwyżej zastąpię żółtko większą ilością oliwy z oliwek, aby pokryc moje dośc długie sianko Na (nie) szczęście zdecydowałam się radykalnie skrócic włosy i zacząc bardziej o nie dbac, bo na długich, mocno zniszczonych i słabych włosach nie widzę efektów
Gratuluję odwagi Napewno się włoski odwdzięczą
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 12:54   #53
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

przyszło dzis moje masło shea ciekawa jestem efektow
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:18   #54
mysza10100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Szczerze mówiąc przez kilka dobrych dni nosiłam się z zamiarem obcięcia na zapałkę odgrzebałam nawet watek o kilku dziewczynach, które się na to odważyły, ale zrezygnowałam ze względu na falę negatywnych komentarzy ze strony rodziny, a TŻ złapał się za głowę

Mam włosy do zapięcia stanika i chciałabym skrócic je o całe 15-20 cm
mysza10100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:21   #55
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez mysza10100 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc przez kilka dobrych dni nosiłam się z zamiarem obcięcia na zapałkę odgrzebałam nawet watek o kilku dziewczynach, które się na to odważyły, ale zrezygnowałam ze względu na falę negatywnych komentarzy ze strony rodziny, a TŻ złapał się za głowę

Mam włosy do zapięcia stanika i chciałabym skrócic je o całe 15-20 cm
podziwiam odawagi ja mam troche krotsze niz Ty teraz, ale nie odwazylabym sie obciac tak duzo, ja kiedys obcielam do ramion to sie zle czulam w takich krotkich
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:21   #56
niebieskieOczy90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Witam Po raz pierwszy piszę, aczkolwiek często czytam.
Otóż, postanowiłam zapuścić swoje włosy, tzn. nie ścięłam ich od 5 tyg. ( co w moim przypadku jest długim okresem czasu) Srednio podcinam włosy co 3-4 tygodnie. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, ze wtedy się lepiej układają. Włosy zawsze mam tej samej długości kilka cm za ramiona z grzywką na bok, ale są wystopniowane. Moja ostatnia wizyta u fryzjera (5 tyg. temu) to bylo tylko pocięcia grzywki, reszta włsów nie ruszona. Jestem z siebie dumna. Czyli końcówki pocięła 8-9 tyg. temu. włosy na czubku głowy maja ok 15 cm i potem są wystopniowane. Mam je ścięte w ząb. Na samym końcu maja ok 32 cm. Chcę je zapuścić. Ale mam jeden problem. Przyzwyczaiłam je do codziennego mycia, przetłuszczają się u nasady, a końcówki mam przesuszone. Swego czasu codziennie je suszyłam, bo mam tendencję do kręcenia się włosów, tzn. gdy je podcinam zaczynają się falować; kręcić. Czasami mnie to denerwuje, ale teraz chodze w związanych, bo ich nie suszę. Nie używam lakiery, pianek itp.
Proszę o jakieś skuteczne sposoby na zapuszczenie pięknych długich włosów.

ps. w wakacje chcę odzwyczaić moje włosy od codziennego mycia, bo to z pewnością wysusza końcówki ( chociaż stosuję odzywki).
niebieskieOczy90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 13:28   #57
mysza10100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 48
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
podziwiam odawagi ja mam troche krotsze niz Ty teraz, ale nie odwazylabym sie obciac tak duzo, ja kiedys obcielam do ramion to sie zle czulam w takich krotkich

Też się trochę boję, ale mam teraz 3,5 miesięczną przerwę od szkoły i jakichkolwiek obowiązków, także moge sobie pozwolic na taką zmianę
Zawsze można je związac czy upiąc ale to też nie jest do końca takie dobre dla włosów... no i co tu zrobic
mysza10100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 14:09   #58
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
przyszło dzis moje masło shea ciekawa jestem efektow
To napisz koniecznie jakie wrażenia po tym masełku
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:02   #59
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
To napisz koniecznie jakie wrażenia po tym masełku
Tak, tak! I z czym masz porównanie

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez niebieskieOczy90 Pokaż wiadomość
Witam Po raz pierwszy piszę, aczkolwiek często czytam.
Otóż, postanowiłam zapuścić swoje włosy, tzn. nie ścięłam ich od 5 tyg. ( co w moim przypadku jest długim okresem czasu) Srednio podcinam włosy co 3-4 tygodnie. Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, ze wtedy się lepiej układają. Włosy zawsze mam tej samej długości kilka cm za ramiona z grzywką na bok, ale są wystopniowane. Moja ostatnia wizyta u fryzjera (5 tyg. temu) to bylo tylko pocięcia grzywki, reszta włsów nie ruszona. Jestem z siebie dumna. Czyli końcówki pocięła 8-9 tyg. temu. włosy na czubku głowy maja ok 15 cm i potem są wystopniowane. Mam je ścięte w ząb. Na samym końcu maja ok 32 cm. Chcę je zapuścić. Ale mam jeden problem. Przyzwyczaiłam je do codziennego mycia, przetłuszczają się u nasady, a końcówki mam przesuszone. Swego czasu codziennie je suszyłam, bo mam tendencję do kręcenia się włosów, tzn. gdy je podcinam zaczynają się falować; kręcić. Czasami mnie to denerwuje, ale teraz chodze w związanych, bo ich nie suszę. Nie używam lakiery, pianek itp.
Proszę o jakieś skuteczne sposoby na zapuszczenie pięknych długich włosów.

ps. w wakacje chcę odzwyczaić moje włosy od codziennego mycia, bo to z pewnością wysusza końcówki ( chociaż stosuję odzywki).
Hej Dużo czytania przed Tobą.
Na przesuszone końcówki, i przetłuszczony skalp mycie OMO.

Czyli:
O-nakładasz odżywkę na długość włosów dla ochrony włosów przed detergentami
M-dokładnie myjesz skalp szamponem
O-spłukujesz szampon trzymając w rękach włosy (tak, żeby nie spływała po nich piana z szamponu. Spłukujesz odżywkę oddzielnie, i nakładasz następną dla odżywienia.

Oprócz tego, do regeneracji włosów - olejowanie! olejowy wątek.
Na szybszy porost i mniej sebum - wcierki. wątek

Pisz tu do nas czasem jak Ci idzie walka o Twoje długie, i piękne włosy.
Dla śledzenia efektów najlepiej zrobić sobie zdjęcie włosów ''przed i po'' czyli teraz, i np. co miesiąc. Zauważenie efektów daje niezłą motywacje.
Powodzenia życze i duuużo wytrwałości

Edytowane przez shopoholic
Czas edycji: 2011-06-20 o 15:05
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 15:30   #60
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Hej Dużo czytania przed Tobą.
Na przesuszone końcówki, i przetłuszczony skalp mycie OMO.

Czyli:
O-nakładasz odżywkę na długość włosów dla ochrony włosów przed detergentami
M-dokładnie myjesz skalp szamponem
O-spłukujesz szampon trzymając w rękach włosy (tak, żeby nie spływała po nich piana z szamponu. Spłukujesz odżywkę oddzielnie, i nakładasz następną dla odżywienia.

Oprócz tego, do regeneracji włosów - olejowanie! olejowy wątek.
Na szybszy porost i mniej sebum - wcierki. wątek

Pisz tu do nas czasem jak Ci idzie walka o Twoje długie, i piękne włosy.
Dla śledzenia efektów najlepiej zrobić sobie zdjęcie włosów ''przed i po'' czyli teraz, i np. co miesiąc. Zauważenie efektów daje niezłą motywacje.
Powodzenia życze i duuużo wytrwałości
Takie wygibusy nie są potrzebne- po to jest właśnie drugie O, żeby spływająca piana nie wysuszała dodatkowo włosów
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.