Walka o zdrowe i piękne włosy część VII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 14:57   #211
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

a co do nafty, to ile razy trzeba myć włosy by sie zmyła do końca i nie ma po niej efektu tłustych włosow?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:14   #212
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a co do nafty, to ile razy trzeba myć włosy by sie zmyła do końca i nie ma po niej efektu tłustych włosow?
ja myje raz, bądz czasami dwa razy..
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:15   #213
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
ja myje raz, bądz czasami dwa razy..

już po razie?

a ja myslałam że sie trzeba męczyć
a jakims delikatnym szamponem czy z sls?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:16   #214
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a co do nafty, to ile razy trzeba myć włosy by sie zmyła do końca i nie ma po niej efektu tłustych włosow?
Ja musze 3 razy(lzejszym szamponem)
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:16   #215
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ja musze 3 razy(lzejszym szamponem)

dzieki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:27   #216
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
już po razie?

a ja myslałam że sie trzeba męczyć
a jakims delikatnym szamponem czy z sls?
z SLeS
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 15:29   #217
FryzjerstwoMojaPasja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 1 067
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Ja musze 3 razy(lzejszym szamponem)
Ja tez musialam trzy razy pierwszy raz szampon nie pieni sie ani troche, drugi raz troszenkie a trzeci raz jest dobrze ale mam zawsze wrazenie ze i tak mniej niz zwykle. Dlatego nie lubie nafty.
FryzjerstwoMojaPasja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 18:25   #218
MyFlava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Chciałabym opisać Wam moją pielęgnację włosów. Otóż robię co mogę, ale jednak moje włosy nie są w takiej kondycji jakiej bym chciała. Mam włosy delikatne, cienkie, suche, zniszczone, ale i przetłuszczone zarazem, muszę je myć codziennie. Włosy myje szamponem Ziaji lawendowym do włosów przetłuszczających się, muszę przyznać że trochę zahamowała łojotok, jednak skołtuniła mi włosy, tak że nie dało się ich rozczesać bez bólu. Zakupiłam maskę AZ Mediki do zniszczonych i suchych włosów i użyłam narazie raz. Uważam że moje włosy są bez życia, gdy je zepnę to wydają się oklapnięte ale przy tym się puszą. Gdy zdejmę gumkę to się odkształcają i nie mogę ich później okiełznać. W dodatku mam grzywkę i to jest dopiero masakra. Tu mam jeszcze cieńsze włosy i jest strasznie przyklapnięta....
Od ok. tygodnia zaczęłam przyjmować Skrzypowitę. Cóż jeszcze mogę zrobić? Możecie mi polecić jakieś szampony? Wiem że recenzje są na KWC, przeglądałam ale nie wiem nawet w jakiej kategorii szukać...
MyFlava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 18:44   #219
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
Ja tez musialam trzy razy pierwszy raz szampon nie pieni sie ani troche, drugi raz troszenkie a trzeci raz jest dobrze ale mam zawsze wrazenie ze i tak mniej niz zwykle. Dlatego nie lubie nafty.
Ja miałam mniej wiecej tak samo, 3 mycia po nafcie to było minimum, dlatego też już dawno zrezygnowałam z jej używania

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
Chciałabym opisać Wam moją pielęgnację włosów. Otóż robię co mogę, ale jednak moje włosy nie są w takiej kondycji jakiej bym chciała. Mam włosy delikatne, cienkie, suche, zniszczone, ale i przetłuszczone zarazem, muszę je myć codziennie. Włosy myje szamponem Ziaji lawendowym do włosów przetłuszczających się, muszę przyznać że trochę zahamowała łojotok, jednak skołtuniła mi włosy, tak że nie dało się ich rozczesać bez bólu. Zakupiłam maskę AZ Mediki do zniszczonych i suchych włosów i użyłam narazie raz. Uważam że moje włosy są bez życia, gdy je zepnę to wydają się oklapnięte ale przy tym się puszą. Gdy zdejmę gumkę to się odkształcają i nie mogę ich później okiełznać. W dodatku mam grzywkę i to jest dopiero masakra. Tu mam jeszcze cieńsze włosy i jest strasznie przyklapnięta....
Od ok. tygodnia zaczęłam przyjmować Skrzypowitę. Cóż jeszcze mogę zrobić? Możecie mi polecić jakieś szampony? Wiem że recenzje są na KWC, przeglądałam ale nie wiem nawet w jakiej kategorii szukać...
A może - uwaga- zaczełabyś używac odżywki do włosów a nie tylko szamponu?
poza tym ziaja lawendowa nie powinna jakoś starsznie skołtuniać włosów bo ma wygładzacze
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:07   #220
MyFlava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

WoW, no co ty a ja myślałam że AZ Medika to odżywka ....
Niestety chyba moje włosy muszą być dziwne skoro mi skołtuniła
Ale dzięki za odp
MyFlava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 19:19   #221
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
Chciałabym opisać Wam moją pielęgnację włosów. Otóż robię co mogę, ale jednak moje włosy nie są w takiej kondycji jakiej bym chciała. Mam włosy delikatne, cienkie, suche, zniszczone, ale i przetłuszczone zarazem, muszę je myć codziennie. Włosy myje szamponem Ziaji lawendowym do włosów przetłuszczających się, muszę przyznać że trochę zahamowała łojotok, jednak skołtuniła mi włosy, tak że nie dało się ich rozczesać bez bólu. Zakupiłam maskę AZ Mediki do zniszczonych i suchych włosów i użyłam narazie raz. Uważam że moje włosy są bez życia, gdy je zepnę to wydają się oklapnięte ale przy tym się puszą. Gdy zdejmę gumkę to się odkształcają i nie mogę ich później okiełznać. W dodatku mam grzywkę i to jest dopiero masakra. Tu mam jeszcze cieńsze włosy i jest strasznie przyklapnięta....
Od ok. tygodnia zaczęłam przyjmować Skrzypowitę. Cóż jeszcze mogę zrobić? Możecie mi polecić jakieś szampony? Wiem że recenzje są na KWC, przeglądałam ale nie wiem nawet w jakiej kategorii szukać...
Piszesz, że robisz co możesz a tak naprawdę robisz niewiele. Jeden szampon, odżywka (której użyłaś raz) i Skrzypowita (przyjmowana od tygodnia). Powinnaś zainwestować w więcej kosmetyków, zacząć używać olei np. kokosowy, rycynowy, oliwa z oliwek itp. Do wyboru do koloru. Częściej stosować odżywki np. Alterra morela&pszenica, Isana Babassu. Polecam też maski np. Stapiz Sleek Line, Biovax. Poza tym w pielęgnacji włosów potrzebna jest systematyczność i także cierpliwość bo na efekty czasem trzeba poczekać. Twoje włosy po tygodniu czy dwóch nie będą wyglądały jak włosy dziewczyn, które dbają o nie latami.
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 19:56   #222
MyFlava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

No tak, wiem że na to trzeba dużo czasu, ale ja jestem taka niecierpliwa... Stosowałam olejek rycynowy, ale za bardzo przetłuszczał mi włosy i elektryzowały się po nim. Spróbuje olejku migdałowego Maski Biovax szukałam, ale w mojej mieścinie nie ma
A co do tych odżywek to muszą być dobre bo już kilka razy mi się przewinęły jak czytałam fora. Ja myślałam że one gorszej jakości skoro takie tanie, ale z chęcią spróbuje.
Dzięki
MyFlava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:03   #223
MissWeroniqa
Przyczajenie
 
Avatar MissWeroniqa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a jak to jest z suszrką, czy jakbym ją teraz odstawiła dajmy na 2 miesiące, i potem znów chciała suszyć, to włosy będa na nią regowały gorzej niz teraz bo sie odzwyczają, czy nie ma to znaczenia?
Moim zdaniem nie Ale jeśli zaczniesz używać suszarki często to włosy prędzej czy później i tak się przesuszą...
MissWeroniqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:07   #224
Truskowa
Raczkowanie
 
Avatar Truskowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 110
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Często te tańsze okazują się lepsze od profesjonalnych. Isana babassu jak i Alterra morela&pszenica czy granat&aloes do dostania w Rossmannie. Biovaxy w aptekach, nie każdych ale raczej powinnaś gdzieś znaleźć. Stapiz Sleek Line do zamówienia na allegro ok 20 zł za litr. Jeśli rycyna się u Ciebie nie sprawdziła to polecam kokosa, awokado, musisz popróbować. Z szamponów proponuję te zwykłe np. Barwa ok 3zł. Imo szampony mają oczyszczać a od odżywiania są maski. Te sprawdzają się u mnie świetnie. Dobrze by było używać także jakiś spray b/s, odżywkę joanny b/s lub spray keratynowy. Życzę cierpliwości, sama musisz zobaczyć co u Ciebie sprawdzi się lepiej bo włosy są różne i różnie reagują.
Truskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:11   #225
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
WoW, no co ty a ja myślałam że AZ Medika to odżywka ....
Niestety chyba moje włosy muszą być dziwne skoro mi skołtuniła
Ale dzięki za odp
A ta Medica to nie jest Wax Rainforest? myślałam że chodzi Ci o to (a to maska a nie odżywka) jak sie pomyliłam to przepraszam
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:17   #226
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
WoW, no co ty a ja myślałam że AZ Medika to odżywka ....
Niestety chyba moje włosy muszą być dziwne skoro mi skołtuniła
Ale dzięki za odp
Poprostu zniszczone Myj włosy szamponem z lżejszym detergentem, np. Hipp dla dzieci (Kupisz w rosmanie na dziale kosmetyków dla dzieci)
Babydream (Też rossman, dla dzieci) Liliputzz dla chłopców shampoo&dushe (rossman, dla dzieci) Możliwe że skóra jest tak przetłuszczona, że musi ''nawilżyć'' się sama, bo Ty tego nie robisz i produkuje nadmiar sebum. Zacznij Olejować włosy, raz w tygodniu lub codziennie, na kilka godz. przed myciem albo na całą noc, zależy od Ciebie i od tego ile masz czasu Olejowy wątek do poczytania. No i obowiązkowo po każdym myciu bogata odżywka. Dużo tego.. nie zmieszcze w jednym poście ale szukaj sama, wszystko znajdziesz napewno. Trzmam kciuki za Twoje włosy Pisz jak Ci idzie
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:19   #227
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez MissWeroniqa Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie Ale jeśli zaczniesz używać suszarki często to włosy prędzej czy później i tak się przesuszą...

dzięki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 20:19   #228
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
No tak, wiem że na to trzeba dużo czasu, ale ja jestem taka niecierpliwa... Stosowałam olejek rycynowy, ale za bardzo przetłuszczał mi włosy i elektryzowały się po nim. Spróbuje olejku migdałowego Maski Biovax szukałam, ale w mojej mieścinie nie ma
A co do tych odżywek to muszą być dobre bo już kilka razy mi się przewinęły jak czytałam fora. Ja myślałam że one gorszej jakości skoro takie tanie, ale z chęcią spróbuje.
Dzięki
Zobaczysz, efekty dadzą Ci kopa

Oleje nigdy nie przetłuszczają, można je tylko niedokładnie zmyć, i efekt wizualny jest właśnie taki, jakby włosy były przetłuszczone, zresztą nie musisz nakładać ich na skórę głowy, a np. od ucha w dół

Edytowane przez shopoholic
Czas edycji: 2011-06-29 o 20:42
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 21:22   #229
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
hm mowisz ze nafta tylko osiada mma wlosie jak martwa i nic z nim nie robi, a jak wytlumaczylabys fakt ze nalozona na skore glowy w moim i nie tylko przypadku mrowi, az czuc ze dziala pobudza skalp i cebulki. po pewnym czasie stosowania nowe babyhair i szybszy porost. I nie, to nie jest napewno zasluga dodatkow poniewaz 1 jest ich bardzo malo. 2 zawsze i niezmiennie uzywam nafty z olejkiem rycynowym, uzywany u mnie solo nie dawal efektow przez taki sam czas stosowania w ten sam sposob.
nie wytlumacze ci tego, bo zwyczajnie w to nie wierze. niektorych dodatkow nie mozna wsadzic wiecej, bo ich optymalne dzialanie jest zapewnione w niskich stezeniach. w wysokich moga podraznic na przyklad. i mam nadzieje, ze olejku rycynowego nie stosowalas solo...
ja po ropopochodnych skladnikach efekt na skorze widze tylko jeden: zapchane pory, skora nie oddycha, poci sie.
co ewentualnie moge sobie wyobrazic, to pozytywny efekt przy suchej, podraznionej skorze. wowczas taka ropa moze dzialac jak plasterek (ja jednak mam skore bardzo tlusta, moja skore to wrecz uposledza...). ale zeby zaraz wlosy od tego rosly? to co niby bylo powodem, ze nie rosly wczesniej? akurat przy wypadaniu wlosow wierze - jesli juz - w kuracje "od srodka" i to po odpowiedniej diagnozie.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 21:45   #230
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie wytlumacze ci tego, bo zwyczajnie w to nie wierze. niektorych dodatkow nie mozna wsadzic wiecej, bo ich optymalne dzialanie jest zapewnione w niskich stezeniach. w wysokich moga podraznic na przyklad. i mam nadzieje, ze olejku rycynowego nie stosowalas solo...
ja po ropopochodnych skladnikach efekt na skorze widze tylko jeden: zapchane pory, skora nie oddycha, poci sie.
co ewentualnie moge sobie wyobrazic, to pozytywny efekt przy suchej, podraznionej skorze. wowczas taka ropa moze dzialac jak plasterek (ja jednak mam skore bardzo tlusta, moja skore to wrecz uposledza...). ale zeby zaraz wlosy od tego rosly? to co niby bylo powodem, ze nie rosly wczesniej? akurat przy wypadaniu wlosow wierze - jesli juz - w kuracje "od srodka" i to po odpowiedniej diagnozie.
1) oleju rycynowego
2) czemu nie stosować solo? dużo osób tak stosuj, nawet jest o tym wątek...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:38   #231
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

tez oleje rycynowy stosuje solo i zyje

A nafte zmywam dwa razy szamponem i trzeci raz myje odzywka dokladnie masuje i wtedy nic na włosach nie zostaje

Nigdy nie zrezygnuje z nafty ,bo mi po prostu pomaga tak samo jak oleje i wax .
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-29, 23:45   #232
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
tez oleje rycynowy stosuje solo i zyje

A nafte zmywam dwa razy szamponem i trzeci raz myje odzywka dokladnie masuje i wtedy nic na włosach nie zostaje

Nigdy nie zrezygnuje z nafty ,bo mi po prostu pomaga tak samo jak oleje i wax .
a mi olej rycynowy nie pasuje ani solo, ani w maskach...
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 07:33   #233
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez FryzjerstwoMojaPasja Pokaż wiadomość
od tego czy jest alkoholem tłuszczowym czy zwykłym (np denat). alkohole tłuszczowe nawilżają, należą do nich cetyl alcohol, stearyl alcohol, mistyryl alcohol, lauryl alcohol wszystkie inne: zwykły alcohol, alcohol denat - beda wysuszac.

a zazwyczaj te na drugim miejscu to wlasnie te alkohole tłuszczowe tzw emolienty nawilzajace.

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------



Bo odżywki z alterry mają bardzo wysoko składniki, które neutralizują działanie alkoholu np gliceryna czy oleje. jesli te składniki byłyby w znikomych ilosciach (na koncu składu) to odzywka by wysuszała. A alkohol domniewam jest dlatego, zeby nie obciążała za bardzo bo jednak ta odzywka ma bardzo duzo substancji nawilzajacych.
Mi się wydaje, że alkohol w produktach alterry pełni funkcję konserwanta

Moim zdaniem te odżywki są bardzo dobre, ale ze stosowaniem co któreś mycie.
Czy ma któraś ma odżywkę z garniera drożdże i granat? W internecie nie mogę znaleźć składu, więc prosiłabym o wklejenie
Pochwalę się jeszcze, że dzisiaj ścinam włosy na krótko, ale bez przesady. W końcu do tego dojrzałam

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2011-06-30 o 07:34
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:01   #234
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

co do zmywania nafty - a próbowałyście od razu nakładać szampon, a wcześniej nie moczyć włosów? chyba na blogu Anweny to wyczytałam, że taki sposób jest dobry na zmywanie takich mazi ja tak zmywam wszelkie oleje i nie muszę być drugi raz
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:14   #235
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
co do zmywania nafty - a próbowałyście od razu nakładać szampon, a wcześniej nie moczyć włosów? chyba na blogu Anweny to wyczytałam, że taki sposób jest dobry na zmywanie takich mazi ja tak zmywam wszelkie oleje i nie muszę być drugi raz
Ja np. nie umiem na naftowane/naolejowane wlosy wmasowac szamponu, obie konsystencje sa tak tepe ze nie daje rady, Tobie to bez problemu wychodzi?
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:19   #236
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

to zależy od szamponu najlepiej sobie radzi taki z WAXa, z henną, potem aloesowy z Garniera, a później te wszystkie Barwy ale jeżeli się daje troszkę więcej tego szamponu, od razu na skalp i masuje to bez problemu powinien zacząć się pienić
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:24   #237
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
a mi olej rycynowy nie pasuje ani solo, ani w maskach...
szczerze mówiąc mi on tez nie pasuje, ale jestem ciekawa cloche uważa że nie należy go stosować solo
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:43   #238
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
szczerze mówiąc mi on tez nie pasuje, ale jestem ciekawa cloche uważa że nie należy go stosować solo
może dlatego, że ciężko się go zmywa i niszczy się włosy szorowaniem włosów mocnym szamponem?
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:07   #239
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Zobaczysz, efekty dadzą Ci kopa

Oleje nigdy nie przetłuszczają, można je tylko niedokładnie zmyć, i efekt wizualny jest właśnie taki, jakby włosy były przetłuszczone, zresztą nie musisz nakładać ich na skórę głowy, a np. od ucha w dół
Ja właśnie tak robię Związuję w kitkę i nakładam ilejek tylko na nią I chodzę z nią po domu przez kilka godzin
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:19   #240
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Ja od początku mojej przygody z olejami, nakładałam je także na skalp.
Na samiuśkim początku zdarzało się, że miałam "przetłuszczone" włosy, ale była to moja wina, bo niedokładnie zmyłam olej. Kiedyś rycynowy nakładałam codziennie, co faktycznie wpłynęło na szybsze przetłuszczanie. Teraz, gdy oleje stosuje co dwa dni(zawsze nakładając na skalp), wszystko jest w porządku.
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.