Walka o zdrowe i piękne włosy część VII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 10:57   #241
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez gimli666 Pokaż wiadomość
Ja od początku mojej przygody z olejami, nakładałam je także na skalp.
Na samiuśkim początku zdarzało się, że miałam "przetłuszczone" włosy, ale była to moja wina, bo niedokładnie zmyłam olej. Kiedyś rycynowy nakładałam codziennie, co faktycznie wpłynęło na szybsze przetłuszczanie. Teraz, gdy oleje stosuje co dwa dni(zawsze nakładając na skalp), wszystko jest w porządku.
No i cudnie, trzeba znalesć swój złoty środek
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 14:52   #242
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Pytanie do dziewczyn robiące psikadła do włosów. Lepiej się sprawdza keratyna czy jedwab w roztworze? Bo między sobą różnią się trochę aminokwasami.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 15:15   #243
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn robiące psikadła do włosów. Lepiej się sprawdza keratyna czy jedwab w roztworze? Bo między sobą różnią się trochę aminokwasami.
Chodzi Ci o działanie? Keratyna hudrolizowana lepiej wnika do wnętrza włosa, ma mniejsze cząsteczki. ale juz nie zmiekcza włosów jak jedwab hyd. Zależy czego oczekujesz ;>
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 16:16   #244
MyFlava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Dzisiaj chodziłam po aptekach w poszukiwaniu Biovax'a A+E - jednak bezskutecznie i z tego wszystkiego zapomniałam kupić inną odżywkę. Nie jestem za bardzo pewna, jaką, taki wybór...
A zamiast odżywki użyję olejku rycynowego, a jutro kupię migdałowy.
Co do szamponu Baby dream to niezbyt się sprawdził na moich włosach, były sianowate i elektryzowały się, a szampony pokrzywowe zwiększają mi łupież . Chyba zostanę przy Ziai a będe kombinować z odzywkami
MyFlava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 17:33   #245
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o działanie? Keratyna hudrolizowana lepiej wnika do wnętrza włosa, ma mniejsze cząsteczki. ale juz nie zmiekcza włosów jak jedwab hyd. Zależy czego oczekujesz ;>
Szukam właśnie czegoś do psikadła na krótkie włosy, stylizowane, głównie na ochronę przed słońcem. Bazą będzie hydrolat rozmarynowy. Mgiełka musi być lekka.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 17:37   #246
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
Dzisiaj chodziłam po aptekach w poszukiwaniu Biovax'a A+E - jednak bezskutecznie i z tego wszystkiego zapomniałam kupić inną odżywkę. Nie jestem za bardzo pewna, jaką, taki wybór...
A zamiast odżywki użyję olejku rycynowego, a jutro kupię migdałowy.
Co do szamponu Baby dream to niezbyt się sprawdził na moich włosach, były sianowate i elektryzowały się, a szampony pokrzywowe zwiększają mi łupież . Chyba zostanę przy Ziai a będe kombinować z odzywkami
To serum nafaszerowane jest silikonami a tytułowe witaminy są dosłownie ostatnie w składzie. Nadaje się więc tylko do zabezpieczenia włosów.
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 18:17   #247
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

A może troche motywacji przed porą olejowania?

http://www.youtube.com/watch?v=5yd0xv0pBCA
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 18:36   #248
MyFlava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
A może troche motywacji przed porą olejowania?

http://www.youtube.com/watch?v=5yd0xv0pBCA
Te włosy to właśnie mój ideał
W podpisie jest napisane że używała chyba jednego z szamponów Pantene, ciekawe czy to to
To jest motywacja, dzięki
MyFlava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 18:37   #249
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
A może troche motywacji przed porą olejowania?

http://www.youtube.com/watch?v=5yd0xv0pBCA


co prawda ja nigdy nie olejuję na noc, ale włosy w linku sa piekne !
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 19:04   #250
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
A może troche motywacji przed porą olejowania?

http://www.youtube.com/watch?v=5yd0xv0pBCA

Ajjajaja...To ja od jutra nakładam olejki codziennie a nie co trzy dni
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 20:04   #251
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
1) oleju rycynowego
2) czemu nie stosować solo? dużo osób tak stosuj, nawet jest o tym wątek...
1) to juz czepialstwo
2) pisalas, ze olej rycynowy sam nie dawal takich efektow jak nafta z nim. czytalam na kilku stronach juz, ze koncentracja powinna wynosic ponizej zdaje sie 10%, ale glowy nie dam sobie uciac. nie chodzi o jakies szkodliwe dzialanie, ale o optymalne efekty. podobno na przyklad zmieszany z ekstraktem z pokrzywy i wcierany tak w skalp daje duuuzo lepsze efekty.

robila sobie ktoras z was taka wlasna miksture olejowa z dodatkami pokrzywy i witamin? macie jakies "nienaftowe" perelki wsrod takich mieszanin?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 09:58   #252
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
1) to juz czepialstwo
2) pisalas, ze olej rycynowy sam nie dawal takich efektow jak nafta z nim. czytalam na kilku stronach juz, ze koncentracja powinna wynosic ponizej zdaje sie 10%, ale glowy nie dam sobie uciac. nie chodzi o jakies szkodliwe dzialanie, ale o optymalne efekty. podobno na przyklad zmieszany z ekstraktem z pokrzywy i wcierany tak w skalp daje duuuzo lepsze efekty.

robila sobie ktoras z was taka wlasna miksture olejowa z dodatkami pokrzywy i witamin? macie jakies "nienaftowe" perelki wsrod takich mieszanin?

ja kiedyś zrobiłam miesznkę z oleju kokosowego, miodu i olejku cytrynowego (kilka kropel)
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 11:21   #253
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
1) to juz czepialstwo
2) pisalas, ze olej rycynowy sam nie dawal takich efektow jak nafta z nim. czytalam na kilku stronach juz, ze koncentracja powinna wynosic ponizej zdaje sie 10%, ale glowy nie dam sobie uciac. nie chodzi o jakies szkodliwe dzialanie, ale o optymalne efekty. podobno na przyklad zmieszany z ekstraktem z pokrzywy i wcierany tak w skalp daje duuuzo lepsze efekty.

robila sobie ktoras z was taka wlasna miksture olejowa z dodatkami pokrzywy i witamin? macie jakies "nienaftowe" perelki wsrod takich mieszanin?
Niet, ale oleje + ziola indyjskie tak
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 11:31   #254
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
A może troche motywacji przed porą olejowania?

http://www.youtube.com/watch?v=5yd0xv0pBCA
O matko piękne! Kolor i stan - ideał

I znikam spowrotem do czytania, bo dopiero co zaczynam przygodę z olejowaniem
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 11:34   #255
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn robiące psikadła do włosów. Lepiej się sprawdza keratyna czy jedwab w roztworze? Bo między sobą różnią się trochę aminokwasami.
Jak dla mnie, proteiny jedwabiu nic nie dają Zdecydowanie wolę keratynę. Tylko, że ona może nieco usztywniać włosy...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 12:19   #256
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Jakie polecacie kochane szczoteczki i grzebyczki do włosów?
Ponoć grzebienie z szerokimi zębami są lepsze dla włosów ale mi niestety nie służą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz yyhhyh 002.jpg (188,7 KB, 19 załadowań)
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 12:39   #257
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

hej
ja podczytuje was czesto,staram sie zeby wlosy byl yw jak najlepszej kondycji i rosły szybko ;p ale nie szaleje juz na tym punkcie tak jak kiedys.tzn szampon bez silikonow,maska biovax,odżywka garnier karite czasem cos z silikonami i tyle...chociaz zamierzam zrobic blond pasemka wiec bede musiala sie bardziej wysilic w pielegnacji...olejowanie za bardzo mi nie sluzy chyba ze na krótko,jakąś godzinke to ok jak trzymam dluzej to mam potem takie niefajne szorstkie wlosy
zastanawiam sie swoja droga jak gwiazdy dbaja o włosy,bo maja niby takie ładne,lśniace i zdrowe a nie osuzkujmy sie,farbowanie,suszenie,n iekiedy codzienna stylizacja prostowanie,kręcenie itd.je strasznie niszczy wiec zastanawiam sie jak one to robia,pewnie to silikony sprawiaja ze wlosy wygladaja ok albo jadą ciagle na kosmetykach typu kerastase itd
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:10   #258
Mam na imie Gosia
Zadomowienie
 
Avatar Mam na imie Gosia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 023
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
A ja nie mogłam się powstrzymać i musiałam zamieścić moje dzisiejsze zakupy
A więc czas REGENERACJI I DBANIA czas zacząć

A ja zastanawiałam sie czy kupic w rossmanie ten pierwszy po lewo, tani był i z apteczki babuni. Ale jednak kupiłam wodę brzozową i naturalny szampon bez silikonów z czarnej rzepy, firma BARWA.
Ile dałaś za tą Vatikę kokosową?
Mam na imie Gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 14:39   #259
dilula
Rozeznanie
 
Avatar dilula
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 839
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Śnieżka Pokaż wiadomość
hej
ja podczytuje was czesto,staram sie zeby wlosy byl yw jak najlepszej kondycji i rosły szybko ;p ale nie szaleje juz na tym punkcie tak jak kiedys.tzn szampon bez silikonow,maska biovax,odżywka garnier karite czasem cos z silikonami i tyle...chociaz zamierzam zrobic blond pasemka wiec bede musiala sie bardziej wysilic w pielegnacji...olejowanie za bardzo mi nie sluzy chyba ze na krótko,jakąś godzinke to ok jak trzymam dluzej to mam potem takie niefajne szorstkie wlosy
zastanawiam sie swoja droga jak gwiazdy dbaja o włosy,bo maja niby takie ładne,lśniace i zdrowe a nie osuzkujmy sie,farbowanie,suszenie,n iekiedy codzienna stylizacja prostowanie,kręcenie itd.je strasznie niszczy wiec zastanawiam sie jak one to robia,pewnie to silikony sprawiaja ze wlosy wygladaja ok albo jadą ciagle na kosmetykach typu kerastase itd
Duża większość gwiazd (choć oczywiście nie wszystkie) ma tragiczne włosy na co dzień widać to zwłaszcza na zdjęciach robionych z "zaskoczenia" na ulicy, w kawiarniach itp. Jedynie na wszelkie wielkie wyjścia i występy w produkcjach siedzą godzinami u fryzjerów, żeby osiągnąć efekt, jaki my później oglądamy w magazynach i telewizji. Więc, tak... multum silikonów im pomaga
Będę trochę złośliwa, ale muszę to napisać. Nie wiem czy kojarzycie aktorkę grającą Majkę, z zeszłorocznego serialu TVNu? Długie proste raczej cienkie włosy i grzywka? W programie, gdzie przedstawiali kulisy produkcji serialu ta Majka wypowiadała się, że fryzjer codziennie spędza minimum 40 min nad ułożeniem jej fryzury. Ehehe, 40 min a efekt żaden I struktura włosów nie ma nic do rzeczy
__________________
Bloguję
dilula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 15:38   #260
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Mi olej rycynowy pogrubia włosy ,po prostu czuje ,ze jest ich wiecej i odbija je od nasady ,mam dosc ciężkie włosy wiec za to go uwielbiam
w mieszaninach olej stosowałam z maskami wszelkiego rodzaju oraz z jajkiem ,w obu przypadkach nie sprawdziło sie to tak dobrze

Teraz obecnie zachwycam sie maska jajeczna z Joanny jest prawie tak dobra jak GLORIA ,ale niestety Gloria nie jest dostepna w moim miescie ,a Joanna tak

Dziewczyny które pija pokrzywe/skrzyp nie rosna wam włosy bardziej na całym ciele?tylko ja to zauwazyłam ?:/

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2011-07-01 o 15:39
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 15:57   #261
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Mam na imie Gosia Pokaż wiadomość
A ja zastanawiałam sie czy kupic w rossmanie ten pierwszy po lewo, tani był i z apteczki babuni. Ale jednak kupiłam wodę brzozową i naturalny szampon bez silikonów z czarnej rzepy, firma BARWA.
Ile dałaś za tą Vatikę kokosową?
Za Vatikę dałam równe 12 zł. Plus tam dodatkowe koszty przesyłki. Widziałam ostatnio wodę brzozową. Jak ją stosujesz?
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 16:45   #262
Mam na imie Gosia
Zadomowienie
 
Avatar Mam na imie Gosia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 023
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Za Vatikę dałam równe 12 zł. Plus tam dodatkowe koszty przesyłki. Widziałam ostatnio wodę brzozową. Jak ją stosujesz?
12 zł z gorszami taniooo! Pamiętasz może stronę?
Wodę brzozową kupiłam w rossmanie za 6,19 zł 500ml, przelałam do buteleczki po odzywce do pryskania i pryskam w skalp, a następnie wmasowuję. Nie powinno się pryskać na całe włosy bo to je wysusza, ale wiadomo nie da się zrobić tak żeby tych u nasady nie pomoczyć. Moim zdaniem nic im sie nie dzieje złego, alkohol odparowuje ze skóry i w ten sposób do niej wnikają tylko same odżywcze składniki.
Jak nie masz takiego atomizera, polecam na wacik i wcierać w skórę głowy, oddzielając pasmo za pasmem.
__________________

Mam na imie Gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 16:57   #263
MyFlava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Dziewczyny Czy macie jakiś sposób na włosy, które wywiewają strasznie na wietrze i które ten wiatr przetłuszcza? Moje stają się bardziej cienkie niz zwykle a grzywka się w takie strączki zamienia i wygląda to co najmniej nie atrakcyjnie
MyFlava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 17:03   #264
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
Dziewczyny Czy macie jakiś sposób na włosy, które wywiewają strasznie na wietrze i które ten wiatr przetłuszcza? Moje stają się bardziej cienkie niz zwykle a grzywka się w takie strączki zamienia i wygląda to co najmniej nie atrakcyjnie
Niestety, u mnie pomaga tylko związywanie włosów... Czasami, jak użyję lakieru, jest trochę lepiej, ale jednak zawsze wolę chronić włosy przed wiatrem.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 17:08   #265
Mam na imie Gosia
Zadomowienie
 
Avatar Mam na imie Gosia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 023
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

weegirl świetnego masz tego bloga - przeglądałam Bardzo mi zresztą pomogły twoje rady dotyczące olejowania, odżywiania włosów.
__________________

Mam na imie Gosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 17:10   #266
MyFlava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

A gdy - to może byc dziwne brzydko wygląda się ze związanymi włosami? Mam lakier granatowy Tafta ale zawiodłam się na nim i będe szukać bardziej utrwalającego może pomoże
MyFlava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 18:08   #267
shopoholic
Rozeznanie
 
Avatar shopoholic
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 576
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
A gdy - to może byc dziwne brzydko wygląda się ze związanymi włosami? Mam lakier granatowy Tafta ale zawiodłam się na nim i będe szukać bardziej utrwalającego może pomoże
Lakiery w wiekszosci zawieraja alkohol denat wysuszajacy wlosy wiec szkoda zebys je wysuszala lakierem, kiedy tak starasz sie o nie dbasz.. Napewno jest chp ladnie w ktoryms z upiec wkoncu tyyle ich jest.
shopoholic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 19:30   #268
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez Mam na imie Gosia Pokaż wiadomość
weegirl świetnego masz tego bloga - przeglądałam Bardzo mi zresztą pomogły twoje rady dotyczące olejowania, odżywiania włosów.
Dziękuję. Ja tylko spisałam to, co bardziej doświadczone Wizażanki tutaj już pisały i co mi kiedyś pomogło Jest mi bardzo miło, że komuś się chce czytać moje wypociny i jeszcze mu się one do czegoś w życiu przydają

Cytat:
Napisane przez MyFlava Pokaż wiadomość
A gdy - to może byc dziwne brzydko wygląda się ze związanymi włosami? Mam lakier granatowy Tafta ale zawiodłam się na nim i będe szukać bardziej utrwalającego może pomoże
Wiesz, ale ten lakier to naprawdę ostateczność, chociaż stosowany tylko na włosy u nasady nie powinien im zrobić krzywdy, bo tam i tak jest najwięcej sebum. Mnie też nie jest dobrze ze związanymi włosami, bo mam okrągłą mordkę, ale jak wieje mocny wiatr to związuję włosy (w kucyk albo koczek), a jak już jestem w pomieszczeniu po prostu je rozpuszczam No i warto odnaleźć jakieś uczesanie- kucyk, warkocz, kok, które nam będzie pasowało. Z każdym typem twarzy da się pokombinować
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 20:11   #269
MyFlava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 29
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Właśnie uzyłam szamponu Garniera z tymi drożdżami i jakiegoś zachwytu nie ma. Dobrze oczyszcza, włosy są błyszczące, dobrze oczyścił włosy po masce, ale są niezbyt uniesione. Gdy spłukiwałam maskę, włosy dobrze się spłukiwały, a po szamponie były skołtunione i nie wiem czy właśnie od maski widać te pozytywne efekty...
MyFlava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 22:11   #270
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część VII

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja kiedyś zrobiłam miesznkę z oleju kokosowego, miodu i olejku cytrynowego (kilka kropel)
wszystko mam wyprobuje to w niedziele...

Cytat:
Napisane przez shopoholic Pokaż wiadomość
Niet, ale oleje + ziola indyjskie tak
cos w stylu khadi? sama mieszalas? kurcze, gdzies byl watek z przepisami na takie mikstury, podzial mi sie i nie moge znalezc.....
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.