Dziwny problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-26, 23:25   #1
lolek1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3

Dziwny problem


od jakiegos czasu mam problem z penisem. na penisie mam czerwone kropeczki.dermatolog mi przepisywala fluonazole trioxal fluconazol i nic. zero efektow.smarowalem tez clotrimazolum ale tez nic nie pomoglo. wydaje mi sie ze te kropki wyskoczyly mi po antybiotyku Debridat ktory przepisal mi lekarz rodzinny.podczas sexu bez gumki nie czuje zadnych doznan. gdy dotykam penisa boli mnie.mialem robione badania na mocz ale nic nie wykazaly.prosze o jakas pomoc
lolek1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-27, 09:29   #2
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Dziwny problem

Cytat:
Napisane przez lolek1994 Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu mam problem z penisem. na penisie mam czerwone kropeczki.dermatolog mi przepisywala fluonazole trioxal fluconazol i nic. zero efektow.smarowalem tez clotrimazolum ale tez nic nie pomoglo. wydaje mi sie ze te kropki wyskoczyly mi po antybiotyku Debridat ktory przepisal mi lekarz rodzinny.podczas sexu bez gumki nie czuje zadnych doznan. gdy dotykam penisa boli mnie.mialem robione badania na mocz ale nic nie wykazaly.prosze o jakas pomoc
Najlepiej byłoby po prostu zrobić wymaz. I według mnie w takim razie powinieneś udać się do urologa, nie do dermatologa.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 09:06   #3
lolek1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwny problem

No wlasnie dziwna sprawa. Wstydze sie isc do urologa albo do dermatologa bo moj penis w spoczynku jest strasznie maly. W czasie erekcji moj penis zmniejszyl sie o jakies 5 cm
.
lolek1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 14:33   #4
BoomNaFitBody
Raczkowanie
 
Avatar BoomNaFitBody
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 30
Dot.: Dziwny problem

Myślę, że to nie będzie pierwszy mały penis, którego widział urolog. Chyba gorzej wstyd mieć krosty w razie jakby chciał ktoś je oglądać. Idź do lekarza i niech coś Ci poradzi. Może jakaś alergia..ale trochę dziwne miejsce występowania...
BoomNaFitBody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 09:06   #5
lolek1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwny problem

Dziwne wlassnie bo dermatolog powiedziala ze to nie jest grzybica.dlaczego zadne leki ki nienpomagaja ?
lolek1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 21:53   #6
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Dziwny problem

Nikt z nas tutaj nie jest lekarzem, wiec skad mamy wiedzieć? To jest tylko forum. Mozemy Ci podpowiedziec co masz zrobic, dostałeś juz porady, ja bym jak najszybciej sie udala do kolejnego lekarza skoro ten Ci nie pomogl.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-29 22:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.