Wszystko o AVONIE cz. 39 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-18, 10:46   #181
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Może na stronie pachnie inaczej niż w rzeczywistości, ale będzie to na pewno lekki, świeży, delikatny zapach.
Super by było gdyby w końcu w Avonie pojawiły się takie perfumy i to bez tej charakterystycznej avonowej nuty. Mialam nadzieję, że te sygnowane przez Kenzo takie będą, ale o ile próbka Made in Italy była super, tak już pełowymiarowe Made in Poland już mają to coś Avonowego :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 13:02   #182
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Anex Pokaż wiadomość
Super by było gdyby w końcu w Avonie pojawiły się takie perfumy i to bez tej charakterystycznej avonowej nuty. Mialam nadzieję, że te sygnowane przez Kenzo takie będą, ale o ile próbka Made in Italy była super, tak już pełowymiarowe Made in Poland już mają to coś Avonowego :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cos chyba jest jednak fajnego w tej "avonowej nucie" skoro ma tyle zwolenniczek? Czepianie się na siłę. To idz do oriflame, czy tam też ""orifleymowska nuta" ?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 14:09   #183
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Eee ale to prawda. Próbuję różne wody Avon i w każdej jednej jest coś co mnie bardzo mdli :-(
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 16:21   #184
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Cos chyba jest jednak fajnego w tej "avonowej nucie" skoro ma tyle zwolenniczek? Czepianie się na siłę. To idz do oriflame, czy tam też ""orifleymowska nuta" ?
Koleżanka ma rację
nie ma powodu jej atakować.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 16:53   #185
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Większość perfum Avonu jest rzeczywiście "bezpłciowych" i na jedno kopyto, ale np. Avon Dreams, Pur Blanca Blush, Sensuelle są inne i niepodobne do reszty.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 17:01   #186
Anex
Rozeznanie
 
Avatar Anex
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 963
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Oczywiście są perelki które kocham i uwielbiam , to te powstałe przy współpracy z Herve Leger i Ch.Lacroix

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 18:55   #187
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

No nie wiem, ja tam widze szeroki wachlarz zapachowy. I słodkie i pieprzne i orzeźwiające, mocne jakby indyjskie czy delikatne o zapachu prania.
Fakt, perfumy są popularne i perceive, far away czy incandessence zawsze na kims rozpoznam. Ale pisanie, o avonowskiej nuci4e doprowadza mnie do szału. Przepraszam, jeżeli za bardzo sie uniosłam
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-18, 22:03   #188
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Wiecie może czy będą próbki Imari? bo kurcze kusi mnie ale obawiam się, że za słodkie będą i nie wiem kiedy je zużyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 22:39   #189
Kalioope
Raczkowanie
 
Avatar Kalioope
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Czerwona Torebka
Wiadomości: 487
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Zamawiała któraś z Was te białe kubeczki ze zmieniającymi kolor serduszkami? Mnie miło zaskoczyły, myślałam, że będą małe a mieści się do nich ok 1,5 'normalnej' szklanki
__________________
Muszę być silna!

78kg... 70kg... 64kg...--->cel 58/60kg
Kalioope jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 22:45   #190
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja tam widze szeroki wachlarz zapachowy. I słodkie i pieprzne i orzeźwiające, mocne jakby indyjskie czy delikatne o zapachu prania.
Fakt, perfumy są popularne i perceive, far away czy incandessence zawsze na kims rozpoznam. Ale pisanie, o avonowskiej nuci4e doprowadza mnie do szału. Przepraszam, jeżeli za bardzo sie uniosłam
Ja się z Tobą zgadzam Też widzę szeroki wachlarz i sporadycznie wyczuwam gdzieś wspólną nutę-dla mnie często te zapachy które są w różowych butelkach są wszystkie do siebie podobne Nie odróżniam Femme od Dreams,PBB,Cherish,Secret Fantasy itp. No może poza Sensuelle,które są wyjątkowe i inne I np.na Attraction też nie ma bata i nikt mi nie powie że mają "avonową" nutę

Cholercia miałam brać Imari ale odtraszacie mnie że śmierdzi i jest kolońska,brr...to ja wezmę Viva la Vita z demo jednak

Apropo,katalog się zaczyna,zamawiacie coś dla siebie?

Edytowane przez Sarunieczka
Czas edycji: 2017-01-18 o 23:06
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 08:36   #191
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Wiecie może czy będą próbki Imari? bo kurcze kusi mnie ale obawiam się, że za słodkie będą i nie wiem kiedy je zużyje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie ma próbek tej wody

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja się z Tobą zgadzam Też widzę szeroki wachlarz i sporadycznie wyczuwam gdzieś wspólną nutę-dla mnie często te zapachy które są w różowych butelkach są wszystkie do siebie podobne Nie odróżniam Femme od Dreams,PBB,Cherish,Secret Fantasy itp. No może poza Sensuelle,które są wyjątkowe i inne I np.na Attraction też nie ma bata i nikt mi nie powie że mają "avonową" nutę

Cholercia miałam brać Imari ale odtraszacie mnie że śmierdzi i jest kolońska,brr...to ja wezmę Viva la Vita z demo jednak

Apropo,katalog się zaczyna,zamawiacie coś dla siebie?

wodę TTA Amour
zestaw biżuterii z IOS
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 09:58   #192
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

Apropo,katalog się zaczyna,zamawiacie coś dla siebie?
u mnie skromnie w tym katalogu póki co zamówiłam dla siebie tylko zestaw z motywacyjnego - balsam i peeling, żel x series z ios, tusz ss z ios, próbki nowej szminki z motywacyjnego, na drugie zamówienie wezmę sobie któryś nowy tusz tylko jeszcze nie wiem który, póki co lista uboga ale im w głąb katalogu tym robi się bardziej niebezpiecznie ;-)




z kat 3 za to zaszalałam - zamówiłam sobie żele te małe po 4 zł chyba z 6 sztuk, płyn do higieny, podkład ideal flawless, błyszczyk mark z demo (strasznie gęsty jest ), odżywkę do włosów z nutri oferta demo


na katalogowym motywacyjne na kat 5 2017 - podoba mi się oferta z tą torbą
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:03   #193
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
nie ma próbek tej wody

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------




wodę TTA Amour
zestaw biżuterii z IOS
Kurcze szkoda ale dzięki za odpowiedź

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:21   #194
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Ja sobie zamówiłam korektor w kompakcie i balsam do ciała Planet Spa oud.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:31   #195
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Apropo,katalog się zaczyna,zamawiacie coś dla siebie?
Ja dzisiaj odbieram zamówienie z K1, nie wzięłam nic dla siebie. Z K2 jeszcze nie wiem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 10:44   #196
sensitive17
Rozeznanie
 
Avatar sensitive17
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: południowa Polska
Wiadomości: 610
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja się z Tobą zgadzam Też widzę szeroki wachlarz i sporadycznie wyczuwam gdzieś wspólną nutę-dla mnie często te zapachy które są w różowych butelkach są wszystkie do siebie podobne Nie odróżniam Femme od Dreams,PBB,Cherish,Secret Fantasy itp. No może poza Sensuelle,które są wyjątkowe i inne I np.na Attraction też nie ma bata i nikt mi nie powie że mają "avonową" nutę

Cholercia miałam brać Imari ale odtraszacie mnie że śmierdzi i jest kolońska,brr...to ja wezmę Viva la Vita z demo jednak

Apropo,katalog się zaczyna,zamawiacie coś dla siebie?
Biorę próbki Viva la Vita , pełnowymiarowe Viva la Vita z demo , bransoletkę męską Logan dla męża , myślę też o pędzlu do cieni
__________________
I poznałam wartość każdego uścisku dłoni, każdego spojrzenia w oczy. Każdego "dzień dobry" i "do widzenia". Każdego uśmiechu . Miałam to szczęście... Zobaczyłam Człowieka w człowieku.
sensitive17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 12:40   #197
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

No właśnie, ja jeszcze sobie wzięłam z k02 pędzel do różu
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 15:16   #198
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Ja się z Tobą zgadzam Też widzę szeroki wachlarz i sporadycznie wyczuwam gdzieś wspólną nutę-dla mnie często te zapachy które są w różowych butelkach są wszystkie do siebie podobne Nie odróżniam Femme od Dreams,PBB,Cherish,Secret Fantasy itp. No może poza Sensuelle,które są wyjątkowe i inne I np.na Attraction też nie ma bata i nikt mi nie powie że mają "avonową" nutę

Cholercia miałam brać Imari ale odtraszacie mnie że śmierdzi i jest kolońska,brr...to ja wezmę Viva la Vita z demo jednak

Apropo,katalog się zaczyna,zamawiacie coś dla siebie?
Też się jakoś nie mogę zdecydować na Imari, flakon mnie odstrasza, paskudny jest, chyba sobie jednak odpuszczę bo więcej już osób narzeka na ten zapach niż go chwali. Co do zapachów w ogóle to są unikaty nie podobne do niczego jak Attraction, Today, Tomarrow, Mesmerize, mój ostatni nabytek Luxe Oud który za który zbieram dużo komplementów a druga grupa dla mnie to kwasielce których nie rozróżniam bo są dla mnie na jedno kopyto ale sporo ich sprzedaję czyli mogą się podobać
Bardzo ciekawe są męskie zapachy, bardzo trwałe i intensywne, w niczym nie ustępują tym drogeryjnym

A co do zamawiania to jakieś pierdołki niby mam w koszyku, próbki tej nowej szminki ale po twoich fotkach ograniczyłam się do 5 ten tusz nowy też kusi
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 15:23   #199
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

O tak ja tez biorę tą nową wodę wytarłam już kartke zapachową do cna hihi
A jezeli chodzi o ten zaparzacz to moze byc np. 8 tuszy i 4 szminki?
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-19, 17:25   #200
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
No nie wiem, ja tam widze szeroki wachlarz zapachowy. I słodkie i pieprzne i orzeźwiające, mocne jakby indyjskie czy delikatne o zapachu prania.
Fakt, perfumy są popularne i perceive, far away czy incandessence zawsze na kims rozpoznam
To prawda, niektóre są bardzo popularne i charakterystyczne, najbardziej chyba Far Away - rozpoznałam go u dwóch nauczycielek w szkole córki
A ostatnio w pociągu stała obok mnie kobieta wypsikana naszą avonową wodą Luck Sama ją uwielbiam i rozpoznam wszędzie

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Apropo,katalog się zaczyna,zamawiacie coś dla siebie?
Nową wodę z demo Czuję, że może mi się spodobać przez Małgorzatę Kożuchowską, która jest nową ambasadorką Avon i sygnuje ten zapach

Może to się wydać Wam śmieszne, ale uwielbiam wody sygnowane przez osoby z show biznesu, które sama lubię ze względu na wykonywana pracę, cenię za mądrość życiową i wyznawane wartości
Dlatego w ciemno kupiłam Attraction od Justyny Steczkowskiej, Sensuelle od Małgorzaty Sochy, Luck od Marii Szarapowej, TTA Today od Salmy Hayek, TTA Amour od Olivii Wilde i teraz czuję, że spodoba mi się woda Viva La Vita.
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."

Edytowane przez Kairra
Czas edycji: 2017-01-19 o 17:35
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 19:22   #201
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
To prawda, niektóre są bardzo popularne i charakterystyczne, najbardziej chyba Far Away - rozpoznałam go u dwóch nauczycielek w szkole córki
A ostatnio w pociągu stała obok mnie kobieta wypsikana naszą avonową wodą Luck Sama ją uwielbiam i rozpoznam wszędzie


Nową wodę z demo Czuję, że może mi się spodobać przez Małgorzatę Kożuchowską, która jest nową ambasadorką Avon i sygnuje ten zapach

Może to się wydać Wam śmieszne, ale uwielbiam wody sygnowane przez osoby z show biznesu, które sama lubię ze względu na wykonywana pracę, cenię za mądrość życiową i wyznawane wartości
Dlatego w ciemno kupiłam Attraction od Justyny Steczkowskiej, Sensuelle od Małgorzaty Sochy, Luck od Marii Szarapowej, TTA Today od Salmy Hayek, TTA Amour od Olivii Wilde i teraz czuję, że spodoba mi się woda Viva La Vita.
Zapomniałam o Luck a to dlatego że tylko latem ich używam , też lubię sygnowane zapachy i przy okazji dowiedziałam się że Today są od Salmy którą uwielbiam
Nie zapominajmy też o serii Rare która nie każdemu się musi podobać ale jest bardzo wyrazista i rozpoznawalna Czyli tak w sumie to całkiem dobrze Avon wypada z tymi zapachami, dla każdego coś miłego, nie ma co narzekać
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 12:19   #202
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Zapomniałam o Luck a to dlatego że tylko latem ich używam , też lubię sygnowane zapachy i przy okazji dowiedziałam się że Today są od Salmy którą uwielbiam
Nie zapominajmy też o serii Rare która nie każdemu się musi podobać ale jest bardzo wyrazista i rozpoznawalna Czyli tak w sumie to całkiem dobrze Avon wypada z tymi zapachami, dla każdego coś miłego, nie ma co narzekać
hehe, ja tam nie zwracam uwagi na to kto reklamuje wodę tylko zwracam uwagę na zapach ponieważ nienawidzę zapachów kwiatowych typu today - z tym zapachem nie mogę wytrzymać 15 minut a co dopiero cały dzień, tak samo mam też z far away - kulkę uwielbiam ale sam zapach max pół godziny i jest mi niedobrze


z naszych avonowych zapachów uwielbiam:
* Little black dress,
*little red dress ,
* perceive,
* rare gold,
* perceive oasis,
* mesmerize black i mesmerize te niebieskie też są piękne
*summer white sunset,
* luck
* silky soft musk i imari też są bardzo ładne - moje klimaty na zimę

reszta takie sobie

z męskich uwielbiam tomorrow i mesmerize black


nowe little też mi pachną kwiatkowo ale tak inaczej jak reszta, zmówiłam próbki wysmaruje się jak je dostane i zobaczę reakcje jaka będzie
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 14:38   #203
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Mi np. far away exotic przypominaja najpiekniejsze nocne spacery na Majorce. Kupilam je specjalnie na wypad I teraz je tak oszczedzam, ze raz na pol roku sie wyperfumuje nimi na wieksza okazje, a prze4waznie wacham korek dla powrotu tamtych wspomnien hahahaha
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 17:46   #204
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Mi od kilku lat najbardziej podoba się Far Away i do nich wracam. Zamawiałam ostatnio kilka nowości, ale jeszcze nie otworzyłam nawet
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 20:33   #205
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Zamówiłam wczoraj paczke na bezpłatny odbiór w paczkomacie i już jest wysłana. Ciekawe czy włożą jutro lub w poniedziałek.

Zmieniłam pracę i mam nowe klientki-twierdzą, że u mnie jest wszystko tak szybko, a przy wcześniejszej konsultantce strasznie długo czekały na kosmetyki
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 21:28   #206
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
No właśnie, ja jeszcze sobie wzięłam z k02 pędzel do różu
Cytat:
Napisane przez sensitive17 Pokaż wiadomość
myślę też o pędzlu do cieni
to ja zamówiłam do eyelinera z zamiarem używania do cienia na dolną kreskę

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Też się jakoś nie mogę zdecydować na Imari, flakon mnie odstrasza, paskudny jest, chyba sobie jednak odpuszczę bo więcej już osób narzeka na ten zapach niż go chwali.
Bardzo ciekawe są męskie zapachy, bardzo trwałe i intensywne, w niczym nie ustępują tym drogeryjnym
Ja też Imari na razie nie biorę,szkoda że nie mają próbki...
Co do męskich,to tutaj jestem zielona zamawiałam tżowi kilka,ale żaden nie zwalił mnie z nóg Lubię świeże,ziołowo-morskie,ale o dziwo ostatnio po pachnącej kartce spodobał mi się nowy Man ale jest mocny i nie wiem czy mnie tż nie udusi muszę wziąć próbkę

Cytat:
Napisane przez Kairra Pokaż wiadomość
To prawda, niektóre są bardzo popularne i charakterystyczne, najbardziej chyba Far Away - rozpoznałam go u dwóch nauczycielek w szkole córki
Ja najczęściej czuję u kobiet Incandessence ale fakt,one,Far Away i Perceive to najczęściej spotykane Sama nie lubię Far Away,ani Rarek,Today mnie zabija intensywnością kwiatów-wolę Tomorrow
A jeśli chodzi o Luck to wiadomo wiecie,one czasem przypominają mi zapach szarlotki zauważyłam że zimą,na mrozie jak na szaliku pachnie,to czuję szarlotkę

Ja w katalogu 2 trochę poszalałam z zakupami,musiałam dobić do 160 zł a od klientek miałam tylko szminkę Odpuściłam jednak z demo Viva La Vita (wziełam próbkę psikającą) w zamian za wycofywane Amour-to była ostatnia szansa i bym pewnie żałowała że nie kupiłam,a przymierzałam się od dawna
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 21:45   #207
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Też się jakoś nie mogę zdecydować na Imari, flakon mnie odstrasza, paskudny jest, chyba sobie jednak odpuszczę bo więcej już osób narzeka na ten zapach niż go chwali. Co do zapachów w ogóle to są unikaty nie podobne do niczego jak Attraction, Today, Tomarrow, Mesmerize, mój ostatni nabytek Luxe Oud który za który zbieram dużo komplementów a druga grupa dla mnie to kwasielce których nie rozróżniam bo są dla mnie na jedno kopyto ale sporo ich sprzedaję czyli mogą się podobać
Bardzo ciekawe są męskie zapachy, bardzo trwałe i intensywne, w niczym nie ustępują tym drogeryjnym

A co do zamawiania to jakieś pierdołki niby mam w koszyku, próbki tej nowej szminki ale po twoich fotkach ograniczyłam się do 5 ten tusz nowy też kusi
Dla mnie Imari pachnie, jak kościelne kadzidło z delikatną nutą cytrusowo-kwiatową. Trudny zapach... I fakt, flakon to istna paskuda

Z avonowych kocham Treselle Mam chyba z 4 flakoniki na zapas
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 22:24   #208
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
Co do męskich,to tutaj jestem zielona zamawiałam tżowi kilka,ale żaden nie zwalił mnie z nóg Lubię świeże,ziołowo-morskie,ale o dziwo ostatnio po pachnącej kartce spodobał mi się nowy Man ale jest mocny i nie wiem czy mnie tż nie udusi muszę wziąć próbkę
Zamówiłam męzowi kilka perfum z Avonu i albo na stronach zapachowych ładniej pachną, alb nie współgrają z jego skórą.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 10:33   #209
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko o AVONIE cz. 39

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
to ja zamówiłam do eyelinera z zamiarem używania do cienia na dolną kreskę


Ja też Imari na razie nie biorę,szkoda że nie mają próbki...
Co do męskich,to tutaj jestem zielona zamawiałam tżowi kilka,ale żaden nie zwalił mnie z nóg Lubię świeże,ziołowo-morskie,ale o dziwo ostatnio po pachnącej kartce spodobał mi się nowy Man ale jest mocny i nie wiem czy mnie tż nie udusi muszę wziąć próbkę

Ja w katalogu 2 trochę poszalałam z zakupami,musiałam dobić do 160 zł a od klientek miałam tylko szminkę Odpuściłam jednak z demo Viva La Vita (wziełam próbkę psikającą) w zamian za wycofywane Amour-to była ostatnia szansa i bym pewnie żałowała że nie kupiłam,a przymierzałam się od dawna

Mamy już Man w domu jest ostry, mój tż lubi takie najbardziej, ja wolę słodsze, naszym kompromisowym ulubieńcem jest Destination Grand Canyon bo dzięki cedrowi jest słodkawy ale bez przesady, to jedyny zapach którego musi być w domu zapas

Mam pędzelki avonu do kresek jakieś dwa różne i używam do ciemniejszych cieni żeby wyprowadzić kreskę i są świetne, latem robiłam kreski takimi neonowymi cieniami, też się świetnie do tego sprawdzały W sumie jeden mam tylko pędzelek nie udany do brwi, beznadziejnie ścięty, nie nadaje się do niczego , czekam na pędzel do blendowania cieni jeszcze bo tego mi brakuje może wypuszczą
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-21, 13:15   #210
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: Katalogi i zdjęcia kosmetyków Avonu - część 2

Cześć , czy któraś z Was ma torebkę Keira i mogłaby wrzucić zdjęcie ? Będę wdzięczna i z góry dziękuję
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-04 12:43:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.