Prosze o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-20, 09:29   #1
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371

Prosze o pomoc


Hej, od jakiegos czasu dostalam na dloniach wysypki (zdjecie), z tego co czytalam to moze byc potnica, nie mogę umyc dloni ani uzywac mydla bo zaraz mi sie pogarsza, zadne kremy nie pomagają.
Tragedia sie stala jeszcze wieksza, moja broda dostala wysypki i rozprzestrzenia sie na szyje i swedzi, a im bardziej drapie tym jest gorzej
Za dwa tygodnie slub, a ja wyglądam koszmarnie Kazdy podklad ktory probowalam nalozyc zaraz mnie piekł. Jedynie Revlon Colorstay jakos dalo sie nalozyć.
Nie wyjde bez podkladu bo wszystko jest czerwone.

Jakies dwa tygodnie temu mialam tez zapalenie powieki i oka.

Wszystko na raz w krotkim odstepie czasu i juz rozkladam rece. Oko wyleczylam jest ok narazie a teraz ta wysypka.

Mieszkam w UK a to znaczy, ze lekarz pewnie mnie oleje i kaze smarowac jakimis zwyklymi kremami, ale ja probowalam juz Sudocream, E45, zwykla nivea daje ulge ale problem nie znika. Nakladalam wczesniej tez olej kokosowy, arganowy tylko natluszczał.

Dzisiaj jeszcze sie obudzilam z czerwonymi oczami ;/

Dodam jeszcze, ze wczesniej z niczym takim nie mialam problemu, mialam piekna cere bez wyprysków czy zaczerwienien.
To fakt ostatnio testowałam sporo makijazu, ale wszystko teraz odstawiłam i wrociłam do starych produktów.

Pomocy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0117.JPG (106,8 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0119.JPG (135,2 KB, 14 załadowań)
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 16:58   #2
201708250935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2 597
Dot.: Prosze o pomoc

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Hej, od jakiegos czasu dostalam na dloniach wysypki (zdjecie), z tego co czytalam to moze byc potnica, nie mogę umyc dloni ani uzywac mydla bo zaraz mi sie pogarsza, zadne kremy nie pomagają.
Tragedia sie stala jeszcze wieksza, moja broda dostala wysypki i rozprzestrzenia sie na szyje i swedzi, a im bardziej drapie tym jest gorzej
Za dwa tygodnie slub, a ja wyglądam koszmarnie Kazdy podklad ktory probowalam nalozyc zaraz mnie piekł. Jedynie Revlon Colorstay jakos dalo sie nalozyć.
Nie wyjde bez podkladu bo wszystko jest czerwone.

Jakies dwa tygodnie temu mialam tez zapalenie powieki i oka.

Wszystko na raz w krotkim odstepie czasu i juz rozkladam rece. Oko wyleczylam jest ok narazie a teraz ta wysypka.

Mieszkam w UK a to znaczy, ze lekarz pewnie mnie oleje i kaze smarowac jakimis zwyklymi kremami, ale ja probowalam juz Sudocream, E45, zwykla nivea daje ulge ale problem nie znika. Nakladalam wczesniej tez olej kokosowy, arganowy tylko natluszczał.

Dzisiaj jeszcze sie obudzilam z czerwonymi oczami ;/

Dodam jeszcze, ze wczesniej z niczym takim nie mialam problemu, mialam piekna cere bez wyprysków czy zaczerwienien.
To fakt ostatnio testowałam sporo makijazu, ale wszystko teraz odstawiłam i wrociłam do starych produktów.

Pomocy
jesli chodzi o dlonie, to mam cos podobnego okresowo, ale moje sa bardziej wypelnione woda i bardzo glebokie przy czym swedza niemilosiernie i nie chca sie zbytnio goic, przy czym nie da sie tego wyleczyc niczym innnym niz sterydami, albo zostawic zeby przeszlo i czesto wycierac dlonie... jak dla mnie to masz jakies uczulenie bardziej Oo
201708250935 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 18:05   #3
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Prosze o pomoc

W ciagu dnia i nie mycia za bardzo rąk porobily sie mini strupki i wylazla przezroczysta ciecz, wydaje mi sie ze te babelki powstaja tuz pod skora.\
Zwykle przychodzą i odchodzą dosc szybko, tylko ze nigdy nie mialam tego wczesniej. Miewalam przesuszona skore ale pomiedzy palcami.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 19:16   #4
Mala_Miiiiiiii
Przyczajenie
 
Avatar Mala_Miiiiiiii
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 18
Dot.: Prosze o pomoc

hej moja babcia kiedys polecila takie mydlo szary jelen i ono jest bez zadnych chemicznych dodatkow pomaga na rozne problemy ze skora np tradzik albo wypryski czy pryszcze
__________________
I jeśli wierzysz w to tak samo,
to tak jak jeden plus dwa,
bo Twoje serce to ułamek – zawsze tworzy z kimś całość. ♥
Mala_Miiiiiiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 09:00   #5
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Prosze o pomoc

No tak, bede polowala na szare mydlo bo niestety tutaj ich nie widzialam ;< Tesciowie przyjezdzaja teraz to poprosze zeby przywiezli.
__________________
11.08.2016


Edytowane przez Talantea
Czas edycji: 2015-10-21 o 09:01
Talantea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 20:48   #6
cottonpuma
Rozeznanie
 
Avatar cottonpuma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Chełmek
Wiadomości: 859
Dot.: Prosze o pomoc

również obstawiam uczuleniową pokrzywkę. ze sterydami kiepsko, ale może picie wapna coś poradzi? Albo jakiś ichniejszy odpowiednik hydrokortyzonu? Możliwe że zaostrzyło się przez stres i po ślubie przejdzie.
__________________
Lena, 23.04.2012
http://fajnamama.pl/suwaczki/mt7d3kh/
cottonpuma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-01 21:48:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:26.