DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-14, 14:47   #4771
alicjag3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 95
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez fundacjas Pokaż wiadomość
WARSZAWA
polecam Prof Włodzimierz Sawicki przyjmuje prywatnie ul. Niska 11 lok 26 tel 635-45-05 pon-śr od 16-19. Pracuje też w JUNONA. Wykonuje badania bardzo często, cytologię i USG. Jest specjalistą od onkologii oraz położnictwa. Mnóstwo pacjentek w ciąży czeka w nieludzkiej kolejce na wizytę. Powinien wprowadzic zapisy Pracuje w Bródnowskim Szpitalu jako ordynator. Jest cenionym lekarzem. Specjalista ginekolog-położnik, diagnostyka USG w zakresie położnictwa, ginekologii, ginekologii onkologicznej, przepływy naczyniowe
Mogę też polecić dr n. med. Paweł Kubik, specjalista ginekolog-położnik, diagnostyka USG w zakresie położnictwa, ginekologii. Bardzo dokładnie wykonał badania, także zbadał piersi. Pracuje w Junonie, nie posiadam więcej informacji na jego temat ale wydaje się przyzwoitym lekarzem. Miał też kontakt z onkologią na Ursynowie.
Prof Dębski ze Szpitala Bielańskiego - przyjmuje prywatnie lecz jego wizyty są bardzo drogie. Jest ordynatorem w Bielańskim, specyficznym człowiekiem, czasami ostry, zgryźliwy lecz słynie jako dobry fachowiec od trudnych przypadków ( ciąża, onkologia ). Wydaje mi się, że dba by w jego szpitalu nie zdarzały się często powikłania okołoporodowe.
Od ginekologii onkologicznej polecam Dr Gawrychowkiego - super człowiek, jest ordynatorem w Szpitalu Onkologicznym przy ul. Wawelskiej.

Odnośnie Profesora Dębskiego mam Pytanie do jego pacjentek, które rodzily w Bielanskim. Tan czy fakt, ze jest sie pacjentka Profesora w czyms pomaga, czy P. profesor pomaga przy samym porodzie i pozniej gdy lezy sie w szpitalu? Czy mowiac krotko mozna liczyc na jakies korzysci z tytulu, ze jest sie pacjentka Profesrora. Pytam bo zastanawiam sie czy warto zapisać sie i prowadzic tam ciaze.
alicjag3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 14:06   #4772
firstaste
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 25
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ginekolog Lublin
Śmiało mogę polecić doktora Swatowskiego, przyjmuję w Luxmedzie na Koncertowej. Obecnie chodzę kontrolnie do doktora Szymuli, którego także rekomenduję. Szymula przyjmuje a Abovo i w Luxmedzie na Radziwiłłowskiej. Dłuższy czas chodziłam do kobiet, na NFZ, odkąd spróbowałam wizyt u mężczyzny specjalisty, już tego się trzymam. To kwestia indywidualna. Każdemu pasuje coś innego.
firstaste jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-06, 20:18   #4773
twissted19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Ginekolog WROCŁAW dla niepełnoletnich

Hej dziewczyny!

Szukam dobrego (i taniego lub na NFZ) ginekologa we Wrocławiu, który przepisuje tabletki antykoncepcyjne nastolatkom bez zgody rodzica - od ręki.

Mam 17 lat i jestem potrzebująca zalezy mi na bezpieczeństwie, a mam utrudniony dostęp do zabezpieczenia. Z góry dziękuję za odpowiedź.
twissted19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 10:26   #4774
zosiamock
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 5
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Wrocław
Wreszcie znalazłam we Wrocławiu kogoś kto mi odpowiada, pani doktor nazywa się Magdalena Miś-Michałek, przyjmuje na bulwarze ikara 18 w przychodni Eskulap, jest bardzo rzeczowa i fachowa, ale dalej uśmiechnięta i sympatyczna - ciężko o takiego ginekologa
zosiamock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 17:20   #4775
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

polecam dr Frąckowiaka z Olsztyna. Bardzo rzeczowy fachowiec.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-10, 18:35   #4776
Joannaa1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Smile Ginekolog - Tarnów na NFZ

Witam,

Polecany przez Was ginekolog w Tarnowie na NFZ?
Joannaa1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 20:24   #4777
ninde22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

We Wrocławiu polecam doktora Tomasza Michalika.

Ma gabinet na Jedności Narodowej (Śródmieście).

Miły, kompetentny, zawsze pomoże.

Namiary na niego: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-03 o 22:27 Powód: Reklama.
ninde22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 20:28   #4778
dama_z_szynszylem
Raczkowanie
 
Avatar dama_z_szynszylem
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Alwernia/ Tarnów
Wiadomości: 166
Dot.: Ginekolog - Tarnów na NFZ

Cytat:
Napisane przez Joannaa1990 Pokaż wiadomość
Witam,

Polecany przez Was ginekolog w Tarnowie na NFZ?
Fajna jest Przychodnia K (Miejskie Centrum Ginekologiczno0- Cytologiczne) na ul. Wałowej, ja tam chodzę do lek. Januszka i jestem bardzo zadowolona, nie ma problemu z rejestracją ani z kolejkami.
dama_z_szynszylem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 05:02   #4779
xxxpacia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam, serdecznie,

Chciałam się zapytać jakiego ginekologa polecacie z Krakowa który pomoże przy staraniach się o dziecko, a nie stwierdzi że to za wcześni? Mam23 lata

Edytowane przez xxxpacia
Czas edycji: 2015-11-14 o 05:05
xxxpacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:47   #4780
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Nie zadaniem lekarza jest oceniać, czy za wcześnie, czy nie. Nie spotkałam szczerze powiedziawszy takiego, który by tak powiedział. suksz na NFZ, czy może być prywatnie? I na jakim etapie tych starań jestes? Chcesz zaczac i potrzebujesz wstępnie sie zbadać, czy to juz jakies "problemowe" starania?
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:23   #4781
xxxpacia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Nie zadaniem lekarza jest oceniać, czy za wcześnie, czy nie. Nie spotkałam szczerze powiedziawszy takiego, który by tak powiedział. suksz na NFZ, czy może być prywatnie? I na jakim etapie tych starań jestes? Chcesz zaczac i potrzebujesz wstępnie sie zbadać, czy to juz jakies "problemowe" starania?
Problemowe starania tak od około roku, ale część badań udało mi się porobić i owu mam, może nie z każdym cyklem ale są. Więcej niestety nie wiem. Swoją drogą endokrynolog mi to samo powiedział... aha mam 23 lata szukam na nfz tylko
xxxpacia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 09:59   #4782
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Xxxpacia, no niestety, ale ja na NFZ nie miałam nigdy szczęścia
Z doświadczenia wiem, ze zwykły lekarz niewiele więcej, poza podstawowymi badaniami jest w stanie (chce?) zrobić. Endokrynologa widzę, ze juz odwiedziłas. Rok, to juz kwalifikuje sie pod bardziej poważniejsza diagnostykę. Dla pewności, twój TZ zrobił badanie nasienia? U ciebie wychodzi wsio ok?
Znam świetnegolekarza, ale prywatnie
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:12   #4783
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez xxxpacia Pokaż wiadomość
Problemowe starania tak od około roku, ale część badań udało mi się porobić i owu mam, może nie z każdym cyklem ale są. Więcej niestety nie wiem. Swoją drogą endokrynolog mi to samo powiedział... aha mam 23 lata szukam na nfz tylko
Możesz spróbować na NFZ u lek. Rity Tomczyk (kiedyś w Vaccinmed na Cegielnianej przyjmowała) lub u lek. Andrzeja Zmaczyńskiego. Oboje pracują w klinice Endokrynologii Ginekologicznej. Ja chodzę do innej dr z tej kliniki, chętnie bym ją poleciła, ale ona tylko prywatnie przyjmuje. Wiem, że wszyscy lekarze z tej kliniki zajmują się m.in. leczeniem niepłodności. O tych w.w. słyszałam dobre opinie
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:32   #4784
xxxpacia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Xxxpacia, no niestety, ale ja na NFZ nie miałam nigdy szczęścia
Z doświadczenia wiem, ze zwykły lekarz niewiele więcej, poza podstawowymi badaniami jest w stanie (chce?) zrobić. Endokrynologa widzę, ze juz odwiedziłas. Rok, to juz kwalifikuje sie pod bardziej poważniejsza diagnostykę. Dla pewności, twój TZ zrobił badanie nasienia? U ciebie wychodzi wsio ok?
Znam świetnegolekarza, ale prywatnie
Właśnie próbuje mojego namówić, ale zbiera się do tego jak.. progesteron badałam i był w pożądku, myśle że jak już pójdę do innego to już będę nowe badania robić. Będę w tedy pewniejsza endokrynolog był bo gościu który robił mi usg piersi zalecił sprawdzić prolaktyne, wyszła lekko podwyższona, ale ten endokrynolog stwierdził że jak mam owu to nie ma sensu się faszerować lekami dzięki!

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Możesz spróbować na NFZ u lek. Rity Tomczyk (kiedyś w Vaccinmed na Cegielnianej przyjmowała) lub u lek. Andrzeja Zmaczyńskiego. Oboje pracują w klinice Endokrynologii Ginekologicznej. Ja chodzę do innej dr z tej kliniki, chętnie bym ją poleciła, ale ona tylko prywatnie przyjmuje. Wiem, że wszyscy lekarze z tej kliniki zajmują się m.in. leczeniem niepłodności. O tych w.w. słyszałam dobre opinie
Okej, dzięki zadzwonie i zapytam jak z terminami, w tym roku pewnie sie już nie załapie

A mam takie pytanie jeszcze, jakie macie doświadczenia z tytułu lekarzy ginekologów mężczyzn? Od zawsze do kobitek chodze i zastanawiam się czy przy zmianie lekarza będę w stanie wybrać faceta (trochę się jednak wstydze)
xxxpacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:36   #4785
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez xxxpacia Pokaż wiadomość
A mam takie pytanie jeszcze, jakie macie doświadczenia z tytułu lekarzy ginekologów mężczyzn? Od zawsze do kobitek chodze i zastanawiam się czy przy zmianie lekarza będę w stanie wybrać faceta (trochę się jednak wstydze)
Nie ma się co wstydzić Dla lekarza to tylko praca. Dla mnie płeć nie ma znaczenia, ale jak już mam wybierać, to wolę kobietę, bo przynajmniej wiem, że mnie rozumie jak o czymś mówię
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:44   #4786
xxxpacia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Tak wiem że to tylko praca, ale jednak ciężko się przełamać tak też zawsze myślałam że kobieta bardziej zrozumie
xxxpacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:16   #4787
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez xxxpacia Pokaż wiadomość
Tak wiem że to tylko praca, ale jednak ciężko się przełamać tak też zawsze myślałam że kobieta bardziej zrozumie
Z drugiej strony to też zależy od lekarza po prostu... Czasem właśnie kobiety wykonujące zawód ginekologa bagatelizują problem, a mężczyźni przeciwnie. Dobra, koniec off- topu
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 15:45   #4788
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez xxxpacia Pokaż wiadomość
Witam, serdecznie,

Chciałam się zapytać jakiego ginekologa polecacie z Krakowa który pomoże przy staraniach się o dziecko, a nie stwierdzi że to za wcześni? Mam23 lata
Łukasz Szczudlik-polecony przez inne wizażanki,po przeprowadzce szukałam jakiegoś fajnego lekarza i polecam z całego serca, bardzo sympatyczny, badania dokladnie robione nie na hop-siup, zawsze usg robi
zrobil mi liste badan przed endo bym nie płacila na darmo za wizytę a już byla przygotowana by mogła działaćwiecej na necie wyszukasz o nim opini

aj sorki, doczytalam,ze na nfz szukasz..on niestety prywatnie przyjmuje
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2015-11-14 o 17:04
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 11:49   #4789
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Hej dziewczyny, poszukuje ginekologa, endokrynologa w Krakowie, zależy mi żeby to była otwarta osoba, kontaktowa, a przede wszystkim kompetentna. Jestem weganką i potrzebuje kogoś kto zna się na tej tematyce. Proszę o namiary
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-26, 07:14   #4790
ela1521
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Łódź- Ginekolog

Dziewczyny doradzicie jakiegoś dobrego ginekologa w Łodzi.?
ela1521 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 08:17   #4791
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Łódź- Ginekolog

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80711
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-26, 21:31   #4792
ambionnetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3
Dot.: poszukuje dobrego ginekologa w Krakowie

Andrzej Bałasz - bardzo dobry i rzeczowy lekarz. Jego poczucie humoru potrafi rozładować napięcie i stres. Miałam operację 3 stycznia w klinice Arka na Królowej Jadwigi, gdzie operował Pan doktor. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Wszystko wytłumaczył co i jak będzie przebiegać i tak też było. Polecam również wizyty - bardzo dobry sprzęt, idealne warunki a Pan doktor wszystko tłumaczy i wyczerpująco odpowiada na pytania.
ambionnetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-28, 13:20   #4793
RoxyFM
Raczkowanie
 
Avatar RoxyFM
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 250
Dot.: dobry ginekolog Torun

Odkopuję wątek. Była któraś u dr Krystyny Modrzewskiej? I może powiedzieć coś więcej?
RoxyFM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:25   #4794
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez ela1521 Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzicie jakiegoś dobrego ginekologa w Łodzi.?
Prowadzenie ciaży? Czy tak ogolnie potrzebujesz?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 11:42   #4795
Micoon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Ginekolog endokrynolog w Trójmieście

Witam, czy możecie polecić dobrego ginekologa endokrynologa w trójmieście?
Czy komukolwiek udało się dostać do takiego lekarza na NFZ? (i gdzie?)
Czy są jakieś badania które warto zrobić od razu przed 1. wizytą?
Micoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 22:54   #4796
YouSmellLikeLove
Raczkowanie
 
Avatar YouSmellLikeLove
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 107
Dot.: Dobry ginekolog w Szczecinie

Hej widzę, że dawno nikt się tutaj nie udzielał. Na pewno wiele się zmieniło i przybyli w tym czasie nowi ginekolodzy, dlatego chciałabym spytać czy nie znacie jakiś dobrych, skutecznych lekarzy. Już naprawdę długo borykam się z problemami intymnymi i wiele lekarzy mi nie pomogło lekceważyło mnie lub niszczyło mi zdrowie lekami..
__________________
vinted




- Okropne, nie?
- Co?
- To krępujące milczenie. Czemu ględzenie o bzdetach uważamy za wyraz nieskrępowania?
- Nie wiem. To dobre pytanie.
- Po tym można poznać kogoś wyjątkowego. Kiedy można zamknąć ryj i wspólnie sobie pomilczeć.
YouSmellLikeLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-29, 23:08   #4797
gruniaa
Zadomowienie
 
Avatar gruniaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 996
Dot.: Dobry ginekolog w Szczecinie

Cytat:
Napisane przez YouSmellLikeLove Pokaż wiadomość
Hej widzę, że dawno nikt się tutaj nie udzielał. Na pewno wiele się zmieniło i przybyli w tym czasie nowi ginekolodzy, dlatego chciałabym spytać czy nie znacie jakiś dobrych, skutecznych lekarzy. Już naprawdę długo borykam się z problemami intymnymi i wiele lekarzy mi nie pomogło lekceważyło mnie lub niszczyło mi zdrowie lekami..
osobiście nie korzystałam, miałam tylko styczność na zajęciach jako tako z niektórymi, ale dobre opinie mają: dr Ciepiela, dr Berenika Wiśniewska, dr Ślazyk, dr Uzar, dr Sroczyński.
gruniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 09:43   #4798
201707171038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 948
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez kyana Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, poszukuje ginekologa, endokrynologa w Krakowie, zależy mi żeby to była otwarta osoba, kontaktowa, a przede wszystkim kompetentna. Jestem weganką i potrzebuje kogoś kto zna się na tej tematyce. Proszę o namiary
Ginekologa endokrynologa z Krakowa znam tylko Tomasza Milewicza z Sadowej ale on jest specyficzny
201707171038 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-02, 15:24   #4799
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Prowadzenie ciaży? Czy tak ogolnie potrzebujesz?
podpina się do pytania. ogólnie do leczenia, ale i w przyszłości do prowadzenia też może być
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 19:28   #4800
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez maalgo Pokaż wiadomość
podpina się do pytania. ogólnie do leczenia, ale i w przyszłości do prowadzenia też może być
Do prowadzenia ciąży Witold Pietrzak ja w Medicover do niego chodzę - rozsądne prowadzenie ciąży. Spokojny, cierpliwy, zleca wszelkie badania.
Pracuje również w Salve.
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.