Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-10, 10:05   #391
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Witajcie,
jestem po niezłym wczorajszym dołku...... już przyszło mi do głowy, że to depresja... Płakałam, że sobie nie radzę, że nie wiem tak wielu rzeczy, że nie rozumiem Maleństwa... jak sobie poradzimy - przecież juz całe życie będziemy razem. Taka odpowiedzialność za czyjeś życie...
Może dlatego mnie dopadło, ze byliśmy sami cały dzień, dopiero mama przyjechała wieczorem na noc, bo TŻ na zajęciach....
Masakra............

Dziś jest trochę lepiej...

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Witam mamuśki

Widzę, że mamy dwie nowe mamusie rozpakowane, gratuluję Wam bardzo

W piątek byliśmy u pediatry w związku z kolkami i okazało się, że Kropka jest zdrowa jak ryba... Martwi mnie tylko, że kupki nie robiła już dwa dni, ale czekamy nadal... Mamy receptę na lekarstwo jakby przez 3 - 4 dni nic nie wyszło, a kolki się utrzymywały... No oczywiście się utrzymują niestety, ale jest lepiej jak bierzemy Infacol...

Polecam taki termoforek, kupiliśmy i naprawdę bardzo dużą ulgę małej przynosi: http://www.allegro.pl/item875826283_...rozgrzewa.html

Paulinka przybrała na wadze 450 g w dwa tygodnie czyli się najada...
Niestety w dzień budzi się do godzinę, góra półtorej, a ja już na rzęsach chodzę... Dobrze, że w nocy sypia po 4 a nawet 5 godzin...

Nie wiem czy coś mu się uda poczytać, ale mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze...
Kamyk czy ten Infacol bierzecie ciągle, czy w razie bólu?
Ja mam Espumisan, daję 3 kropelki w razie problemów z brzuszkiem - tak zaleciła pani dr neonatolog.

Bartuś też je nawet co godzinę, dziś w nocy nie mógł zbytnio spać, kręcił się i prężył, dopiero herbatka z kopru pomogła i była kupa - ba mega kupa! A najbardziej lubi spać po południu - z 3 godziny.
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:12   #392
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Dzien dobry mamusie z rana

Madziulka 3mamy kciuki za szybki porod

Ja rozumiem wszytskie dziewczyny ktore sa juz na dniach badz po terminie.. bo mi juz jest ciezko a mam tyle czasu jeszcze chociaz i tak ja bede rodzic przez CC w 38 tygodniu takze te 2 tygodnie zawsze krocej... ale tak wam wspolczuje czytajac te wasze posty.. ale wkoncu sie doczekacie wkoncu jak pisala Pysiamn nie zna sie dnia ani godziny porodmoze nastapic w kaxdej chwili..

czoraj z Tztem pojechalismy na wesele ale azsie balam zeby nic mnie nie zlapalo bo tyle u na sniegu drogi zasniezone a to wesele bylo na takim zadupajewiu ze masakra ostatnia miejscowosc dojazd przez las do karczmy masakra i wez tam teraz zacznij rodzic wiec modlilam sie zeby nic nie bylono ale zjadlam jeden taniec sie pokulalam i mnie nogi boally choc ich wogole nie odrywalam potem wcielam ciasto i pojechalismy i nie urodzilam

milego dnia
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:16   #393
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Lila on sie usmiecha przez sen A Ty pieknie wygladasz,ani sladu zmeczenia - sama radosc w oczach
Kancia ale sie usmialam mial ochote wsadzic cala buzke w snieg
Dziękuję
wszystkim baaardzo dziękujemy za miłe słowa. Mama jest mega zmęczona, nie wiem, jak to się stało, że tego nie widać

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Lila jaka z Ciebie piekna mama!!!!! Kiedy Ty znajdujesz czas na malowanie???


Komandos pierwsza klasa!!!


Ja mam z Canpola rozmiat L i stwierdzam, że mógłby byc mniejszy jak na maleńką buźkę Oli, ale Ola daje rade i ciągnie przez niego mleczko. Ale kupiłam je, bo innych rozmiarów nie było, a na dodatek kupowała je moja siostra i ze mną kontaktowała się telefonicznie, więc wiecie jak to jest. Gdybym teraz miała jeszcze raz kupowac, to z rozmiarów S, M, L wzięłabym środkowy.
Agape akurat szliśmy do lekarza, stąd makijaż - normalnie mam problem czasowy z wzięciem prysznica
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:19   #394
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Witam mamusie
Madziulka trzymam kciuki, kurcze faktycznie nie znamy dnia ani godziny. Jeszcze o 24 narzekala ze nic....

A u nas dzisiaj chodzi ksiadz po koledzie wiec trzeba ogarnac chatke
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:20   #395
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
MadzikUK rzeczywiscie niezla dlugosc maja - trzeba miec metrowe suty A moze te rozmiary rozne co sa, to wlasnie po to, zeby dopasowac do dlugosci sutka :conf used: Ciekawe czy one wszystkie takie dluuuugie
dziwne jest to, ze dziurka jest dosc waska, ale za to dluga. jakby byla troche szersza to by wiecej sutka dalo rade wsadzic. nie mam pojecia, wyjdzie w praniu


teraz widze na stronie Medeli, ze to jednak chodzi o dlugosc. S-16mm, M-20mm, L-24mm, czyli S by bylo najlepsze

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość

Madzik
kochanie dziekuje za foteczki
Kurka a mi na aukcji się wydawało że one włąsnie mają krutsze wypustki niż Aventu ...ale teraz widzę że nie

ja tkich sutków nie mam

????
Pewnie jak dzidzia ssie to sutek się dopasowuje i go zasysa ?????

muszę zobaczyć na żywo ...Allegro odpada

Buziaki
no problem

szkoda, ze one wszystkie zapakowane, i przymierzyc nie mozna w sklepie

Lila kochana, nie denerwuj sie. Jestes wszystkim czego Twoje malenstwo teraz potrzebuje i na pewno dajesz sobie swietnie rade
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:23   #396
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
dziwne jest to, ze dziurka jest dosc waska, ale za to dluga. jakby byla troche szersza to by wiecej sutka dalo rade wsadzic. nie mam pojecia, wyjdzie w praniu


teraz widze na stronie Medeli, ze to jednak chodzi o dlugosc. S-16mm, M-20mm, L-24mm, czyli S by bylo najlepsze



no problem

szkoda, ze one wszystkie zapakowane, i przymierzyc nie mozna w sklepie

Lila kochana, nie denerwuj sie. Jestes wszystkim czego Twoje malenstwo teraz potrzebuje i na pewno dajesz sobie swietnie rade
dziękuję

Mi rozmiar osłonki Medeli dobrała doradca laktacyjny. Miałam na początku S z Aventu - myślałam, że pasuje a tutaj okazało sie, że L Medeli jest super. Nie wiem, od czego to zależy, ale w dużym rozmiarze wiecej zasysa brodawki i otoczki, więc mniej boli.
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:29   #397
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez rybcia2309 Pokaż wiadomość
Cześć wam z rana Ja może coś powiem odnośnie alergii z własnego doświadczenia. Od maleńkości wykazało, ze mam ogromną alergię na wszystko co się rusza i to tak dużą, że nie chcieli mnie odczulać. Diagnoza była jedna zrezygnować ze zwierząt nie dotykać się. ale niby jak ja miałam to zrobić jak ja na wsi mieszkałam, miałam 4 psy, papużki, koty, kaczki, kury itd zresztą przyznam się, że je uwielbiałam. I jestem najlepszym przykładem, że z alergii można się wyleczyć i odczulić. Przez długi czas np. miałam alergie na zwierzęta sąsiadów, ale od moich nawet nie kichnęłam. Także jak wam nawet coś powiedzą to trzeba między bajki włożyć. Ostatnio zresztą słuchałam programu, że naukowo udowodniono, iż kontakt z tymi kudłaczami pomaga przeciwdziałać alergii.

No to się rozpisałam heheh

u mnie było odwrotnie, os zawsze miałam zwierzaki, chomiki, koty itp. Jak byłam nastolatką miałam ciągły katar zrobiono mi testy i wyszło, ze jestem uczulona na sierśc zwierzęcą. Oczywiscie zwierzęta w domu zostały i to był błąd. Było co raz gorzej zaczęło się tym, ze jak kot mnie drapnął to zadrapanie puchło. Pozniej doszedł katar. Teraz nie moge wysiedziec w pokoju z ządnych futrzastym stworzeniem nawet 5 min bo zaraz sie duszę. Wszystko się rozwinęło mniej więcej w 15 lat.

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Dzien dobry mamusie Ja nadal w dwupaku Milego dnia


Madziulka

Pysia sernika juz pół nie ma chyba muszę dziś coś znów zrobic
dostałaś ode mnie maila ???

mamy zamiar jechac po południu do rynku ale zaczęło padac grubym śniegiem i nie wiem, chyba nie pojedziemy
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 10:44   #398
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

MadzikUK nawet te S wydaja mi sie duze Ale moze wlasnie tak jak radzi Lila powinien to dobrac doradca laktacyjny - w koncu oni sie najbardziej na tym znaja
Lila byc moze dopadl Cie BABY BLUES - nie martw sie, to calkiem normalne i zapewne chwilowe
http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...ues_35101.html - fajny artykul na ten temat
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 10:57   #399
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

ja się melduję, dalej w dwupaku, nic się nie dzieje ja to chyba dostanę depresji przedporodowej bo nic nie robię tylko siedzę i czekam aż coś się ruszy, powinnam wziąć się za naukę na zaliczenia, a ja nie robię dosłownie nic bo się skupić nie mogę jutro jadę koło 9 na ktg i jak mnie puszczą do domu to jutro mam pierwsze zaliczenie i pójdę na nie, trudno najwyżej w szkole mi wody odejdą albo coś.. ale nie będę siedzieć i czekać tak bezczynnie muszę się w końcu przełamać.. a Mała uparta jak nie wiem..

w ogóle to nie wiem czy już kiedyś pisałam, ale wg mojego lekarza mam termin na 11 czyli na jutro myślałam, że to z tego drugiego usg mi tak napisał i się go nawet o to zapytałam ale on twierdzi, że to jest z ostatniej @.. ciekawe jak skoro ostatnią @ miałam 1 kwietnia.. a chyba jest różnica między tym 7 a 11 jak się człowiek przeterminuje dwa tygodnie od 7 a dwa tyg od 11.. i to też mnie stresuje..
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64

oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:10   #400
kasya82
Raczkowanie
 
Avatar kasya82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 132
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

hej!!

Wczoraj wróciliśmy ze szpitala
i widze nową część i dużo nadrabiania

gratulacje dla fleurdelacour, majkela12, malga19, eudaimonia, Ingrid80 klask i:

idę walczyć z karmieniem małego bo coś ciężko nam to idzie

wklejam zdjęcie mojego małego słodziaka
kasya82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:11   #401
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Wieści o d Madziulka 83:


"Dziś o 5:50 odeszły jej wody ....jest w szpitalu...na razie cisza będzie miała badania....jak mały się nie przekręci to będzie CC ..."

Trzymajcie kciuki
No spoko. JA mam termin dzień po niej

Madzia!!! Kciukasy

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
Dobry mamusie,

Madziulka gratulacje za komode i lozeczko moja Niunka jakby miala sie tym kierowac, to juz by wyskoczyla w pazdzierniku

edit: oj widze, jednak Szymek sie tym kierowal ale jaja, kolejna mamusia na wylocie

Pysiamn fotki prosze bardzo. moje artystyczne dzielo nakladek sutkowych kurka niezle glebokie sa one maja byc idealnie dopasowane?? tzn przylegac do skory?
Fotki jak fotki, ale te paznokcie

Cytat:
Napisane przez oliviaoO Pokaż wiadomość
ja się melduję, dalej w dwupaku, nic się nie dzieje ja to chyba dostanę depresji przedporodowej bo nic nie robię tylko siedzę i czekam aż coś się ruszy, powinnam wziąć się za naukę na zaliczenia, a ja nie robię dosłownie nic bo się skupić nie mogę jutro jadę koło 9 na ktg i jak mnie puszczą do domu to jutro mam pierwsze zaliczenie i pójdę na nie, trudno najwyżej w szkole mi wody odejdą albo coś.. ale nie będę siedzieć i czekać tak bezczynnie muszę się w końcu przełamać.. a Mała uparta jak nie wiem..

w ogóle to nie wiem czy już kiedyś pisałam, ale wg mojego lekarza mam termin na 11 czyli na jutro myślałam, że to z tego drugiego usg mi tak napisał i się go nawet o to zapytałam ale on twierdzi, że to jest z ostatniej @.. ciekawe jak skoro ostatnią @ miałam 1 kwietnia.. a chyba jest różnica między tym 7 a 11 jak się człowiek przeterminuje dwa tygodnie od 7 a dwa tyg od 11.. i to też mnie stresuje..
Tak czy inaczej powodzenia. Poród czy zaliczenie i tak wielkie wyzwanie

Kasya cudeńko i jakie ma czarne oczka
__________________


Edytowane przez kalka
Czas edycji: 2010-01-10 o 11:13
kalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 11:34   #402
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Mi rozmiar osłonki Medeli dobrała doradca laktacyjny. Miałam na początku S z Aventu - myślałam, że pasuje a tutaj okazało sie, że L Medeli jest super. Nie wiem, od czego to zależy, ale w dużym rozmiarze wiecej zasysa brodawki i otoczki, więc mniej boli.
hmmmm, no i wez tu czlowieku badz madry

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
MadzikUK nawet te S wydaja mi sie duze Ale moze wlasnie tak jak radzi Lila powinien to dobrac doradca laktacyjny - w koncu oni sie najbardziej na tym znaja
a gdzie tego doradce dorwac??

Cytat:
Napisane przez oliviaoO Pokaż wiadomość
ja się melduję, dalej w dwupaku, nic się nie dzieje ja to chyba dostanę depresji przedporodowej bo nic nie robię tylko siedzę i czekam aż coś się ruszy, powinnam wziąć się za naukę na zaliczenia, a ja nie robię dosłownie nic bo się skupić nie mogę jutro jadę koło 9 na ktg i jak mnie puszczą do domu to jutro mam pierwsze zaliczenie i pójdę na nie, trudno najwyżej w szkole mi wody odejdą albo coś.. ale nie będę siedzieć i czekać tak bezczynnie muszę się w końcu przełamać.. a Mała uparta jak nie wiem..
takie czekanie jest najgorsze, powodzenia na zaliczeniu

Cytat:
Napisane przez kasya82 Pokaż wiadomość
hej!!

Wczoraj wróciliśmy ze szpitala
i widze nową część i dużo nadrabiania

gratulacje dla fleurdelacour, majkela12, malga19, eudaimonia, Ingrid80 klask i:

idę walczyć z karmieniem małego bo coś ciężko nam to idzie

wklejam zdjęcie mojego małego słodziaka
jaki slodziutki

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość

Fotki jak fotki, ale te paznokcie
zaszalalam
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:35   #403
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

kasya jakie cudo witamy w domku
madziulka trzymamy kciuki
lilla głowa do góry,ja tez sie obawiam takich dołków.
agusiamatylda no to mieliście nocke ja chce jechać tylko raz i wrócic z maluszkiem

ja dziś noc miałam w miare ale od 6 zwijam sie z bólu brzuchaokropny,jakby z dnia na dzień coraz bardziej.
pogoda za oknem straszna,tż juz pól godz skrobie auto bo deszcz zamarzł.
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 11:38   #404
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Wieści o d Madziulka 83:


Dziewczyny Madziulka zrobił asoebie fryzurkę....

Mąż wczoraj wieczorem poskładal komode i lóżeczko i Szymon się namyslił
A jeszcze po pólnocy wizazowała i pisała że nic się nie dzieje.....Nie znacie dnia i godziny

"Dziś o 5:50 odeszły jej wody ....jest w szpitalu...na razie cisza będzie miała badania....jak mały się nie przekręci to będzie CC ..."

Trzymajcie kciuki
Madziulka powodzenia
Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
Dobry mamusie,

Madziulka gratulacje za komode i lozeczko moja Niunka jakby miala sie tym kierowac, to juz by wyskoczyla w pazdzierniku

edit: oj widze, jednak Szymek sie tym kierowal ale jaja, kolejna mamusia na wylocie

Pysiamn fotki prosze bardzo. moje artystyczne dzielo nakladek sutkowych kurka niezle glebokie sa one maja byc idealnie dopasowane?? tzn przylegac do skory?
One się ponoć zasysają jak dzidzia ssie i wtedy sąok... znaczy koleżanka z łóżka obok ich próbowała i tak się robiło.
Cytat:
Napisane przez kasya82 Pokaż wiadomość
hej!!

Wczoraj wróciliśmy ze szpitala
i widze nową część i dużo nadrabiania

gratulacje dla fleurdelacour, majkela12, malga19, eudaimonia, Ingrid80 klask i:

idę walczyć z karmieniem małego bo coś ciężko nam to idzie

wklejam zdjęcie mojego małego słodziaka
Śliczności

Lila rozumiem Cię doskonale ja po dzisiejszej nocy to sobie popłakałam trochę... Sił mi brakowało...Ale wygladasz rewelacyjnie a synuś

'
Mój mały spać nie dawał w nocy... Kamyk wolałabym mieć jak Ty w dzień masakre w nocy pospać a mam na odwrót od wczoraj... i jeszcze po karmieniu nie da się go odłorzyć, bo chce być bujany... kłade to ryk... a pleców nie czuję, bo zaczeliśmy mega porządki wczoraj w pokoju "siostry" skoro jedzie do mamy mieszkać bo taki srajnik, że szok a tak to małego mogę brać ze sobą do wózka u niej i się nie martwię. Zresztą nianie dziś zamówimy
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:00   #405
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Dzień dobry mamusie

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Wieści o d Madziulka 83:

"Dziś o 5:50 odeszły jej wody ....jest w szpitalu...na razie cisza będzie miała badania....jak mały się nie przekręci to będzie CC ..."

Trzymajcie kciuki
O kurcze To z komoda to jak u zeberki: składasz i siup wody odchodzą
Madziulka trzymam kciuki ze szpitala wyjdzies zjuż z maleństwem

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Witam z rana

Ząb mnie tak boli, ze chyba zaraz na pogotowie pojade
W niedziele zaden dentysta nie przyjmuje
nie pamiętam skąd piszesz ale w Warszawie jest dentysta 24h/7dw tyg:
http://www.dentalux.pl/

Cytat:
Napisane przez kasya82 Pokaż wiadomość
hej!!

Wczoraj wróciliśmy ze szpitala
i widze nową część i dużo nadrabiania

gratulacje dla fleurdelacour, majkela12, malga19, eudaimonia, Ingrid80 klask i:

idę walczyć z karmieniem małego bo coś ciężko nam to idzie

wklejam zdjęcie mojego małego słodziaka
Witamy w domku ale masz słodkiego maluszka jak pyzulka!!!
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:02   #406
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez kasya82 Pokaż wiadomość
hej!!

Wczoraj wróciliśmy ze szpitala
[/COLOR]
Witamy
ale piękna słodzizna ...i te czarne włoski po kim to ?

Kancia dziekuję za emailika odpisalam ....Ci wczoraj nie dostałaś odemnie ???

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Fotki jak fotki, ale te paznokcie
A co ty chcesz od jej pazurków heeeee

Ja mam ciemno brązowe w kwiatki
Załącznik 2775211



Lila .... co do nastroju to czasem tak jest....zwłaszcza w te pierwsze kilka tygodni
Będzie dobrze i pamiętasz jek jakaś mama wklejała tekst :
..."każda matka jest wystarczająco dobrą matką dla swojego dziecka"

I Tak jest....

************************* ****
A my pojechaliśmy do świata dziecka ....

i pooglądałam wszystkie te silikonowe nakładki, Canpol, Canpol Lovi, Nuk, Avent ....Medeli nakładek niebylo

wahałam się między Lovi bo fajne były a Aventem....
Ale S Lovi za małe a L chyba za duże M nie było

Kupiliłam AVent Standard i z mym opustem zakłaciłam taniej niż na Allegro z przesyłką bo 18zł

W domu przymierzyłam będzie OK
Wlasnie mąż je wyparza


Jestem też bardzo happy ...bo kupilismy tą nakłdkę Teutoni w kwiatki na spacerówkę dla Pysiolinki

Akurat były dwa od ręki i jeden kolor ten co chcielismy ....huraaaaaaaaa

A jechałam by ją zamówić ....Pan powiedział że musielibysmy na niączekać 4-6 tygodni i była by drozsza bo jjuż z roku 2010 ...

Ten desen kwiatowy:

Załącznik 2775245
___________
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2010-01-10 o 12:07
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:03   #407
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Dzień dobry
Moje chłopaki śpią, ja niestety nie umiem spać w dzień mimo że padam już na ryjek no ale mam wtedy czas zajrzeć do Was.

Mnie dopada w nocy kryzys jak karmię to mi się tak oczy kleją że szok. Za to w dzień młody za bardzo nie chce spać i budzi się średnio co 1,5 godz. Więc za dużo porobić nie mogę.

Madziulka
za szybki mało bolesny poród
kasya82 witajcie w domku ale ma bajerancką czuprynkę

Za wszystkie dziewczynki na wylocie aby szybciutko się zaczęło
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:14   #408
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

ja chce włożyć łóżeczko do sypialni-mam nadzieję,że tym nie poruszę mojej dzidzi:P

aha-mam pytanko, czy któraś z was ma może półeczkę nad łóżeczkiem?bo ja mam nad komodą i chce przesunąć komodę, a na to miejsce dać łóżeczko ale boje się jak cholera,że półka spadnie...nie wiem,schizy mam jakieś....
__________________

Edytowane przez patinka_
Czas edycji: 2010-01-10 o 12:16
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:18   #409
lila12
Zadomowienie
 
Avatar lila12
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 440
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez pysiamn Pokaż wiadomość
Witamy
ale piękna słodzizna ...i te czarne włoski po kim to ?

Kancia dziekuję za emailika odpisalam ....Ci wczoraj nie dostałaś odemnie ???


A co ty chcesz od jej pazurków heeeee

Ja mam ciemno brązowe w kwiatki
Załącznik 2775211



Lila .... co do nastroju to czasem tak jest....zwłaszcza w te pierwsze kilka tygodni
Będzie dobrze i pamiętasz jek jakaś mama wklejała tekst :
..."każda matka jest wystarczająco dobrą matką dla swojego dziecka"

I Tak jest....

************************* ****
A my pojechaliśmy do świata dziecka ....

i pooglądałam wszystkie te silikonowe nakładki, Canpol, Canpol Lovi, Nuk, Avent ....Medeli nakładek niebylo

wahałam się między Lovi bo fajne były a Aventem....
Ale S Lovi za małe a L chyba za duże M nie było

Kupiliłam AVent Standard i z mym opustem zakłaciłam taniej niż na Allegro z przesyłką bo 18zł

W domu przymierzyłam będzie OK
Wlasnie mąż je wyparza


Jestem też bardzo happy ...bo kupilismy tą nakłdkę Teutoni w kwiatki na spacerówkę dla Pysiolinki

Akurat były dwa od ręki i jeden kolor ten co chcielismy ....huraaaaaaaaa

A jechałam by ją zamówić ....Pan powiedział że musielibysmy na niączekać 4-6 tygodni i była by drozsza bo jjuż z roku 2010 ...

Ten desen kwiatowy:

Załącznik 2775245
___________
Pysiamn cudny ten wzór Mini Nesta

Nooo nastrój miałam bardzo kiepski, dziś jest już lepiej ale......

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kasya82 Pokaż wiadomość
hej!!

Wczoraj wróciliśmy ze szpitala
i widze nową część i dużo nadrabiania

gratulacje dla fleurdelacour, majkela12, malga19, eudaimonia, Ingrid80 klask i:

idę walczyć z karmieniem małego bo coś ciężko nam to idzie

wklejam zdjęcie mojego małego słodziaka
Meeega cudo!!!!!!!!!!!!!!
lila12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 12:19   #410
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Pysia doszło, dopiero mogłam kuknąc

kasya ale ma włoski a jakie oczeta czarne
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:20   #411
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

kasya82 ale bombowy maluszek, mój to pewnie łysiutki będzie ale i tak będzie dla mnie najpiękniejszy , chyba zaraz spać się położę, choć wstałam o 9:30, ale tak się waham bo czuję, że potem w nocy za groma nie zasnę, tak będę przeżywać jutrzejszą wizytę, melis to chyba ze 3 wypiję. wieczorem już się nie odezwę więc teraz sobie popisuję z wami
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:28   #412
addicted to wizaz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 830
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Na szczęście ciacho mi się udało

agusiamatyldka, olivia co ma być to będzie, może właśnie jak sobie odpuścimyi przestaniemy tak wyczekiwać tego porodu, to zacznie się akcja
lila, majkela, kasya, zebra, Kamyk początki na pewno są trudne, ale jak już cytowała pysia każda matka jest wystarczająco dobra dla swojego dziecka i z Wami też na pewno tak jest
kasya ale ten twój słodziak ma czuprynę i nawet załapało się kawałek brody taty

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość

Za wszystkie dziewczynki na wylocie aby szybciutko się zaczęło
addicted to wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:35   #413
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

addicted jaka Ty spostrzegawcza jestes az musiałam drugi raz otworzyc fotke
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:48   #414
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Kasya jakiez on ma geste wlosy i jakie czarne !! I pyzata buzke
MadzikUK u mnie poradnia laktacyjna jest przy SR.Nie mam pojecia jak to wyglada w UK
Pysia jednym slowem zakupy sie udaly
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:23   #415
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

hej kochane !
ja dalej w dwupaku
już stosuję metody domowe, ale nic z tego.
Trzeba czekać dalej a ja chcę już po!
Mała to już prawie się nie rusza, bo jej ciasto, ale chyba jej tam dobrze w brzuszku.
Na szczęście do terminu jeszcze tydzień, a później... zobaczymy czy przenoszę.
Powodzeni dla wszystkich co na porodówce, lub jadą i gratulacje dla mamusiek, które urodziły
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:32   #416
misiapysiaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 78
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Dziekuje za miłe przyjecie!
No to teraz cos o mnie. Mam 23 lata, no właściwie w tym roku koncze 24 to moje pierwsze dziecko - dziewczynka przez całą ciąże sprawuje sie wzorowo, czyli generalnie nie mialam jakis problemow. Ale czasami to wlasnie przy porodzie rodzi sie najwiecej komplikacji wiec czekam na ten moment juz z niecierpliwoscia ale tez z obawa...
Zaczynam 37tc. termin mam na 3 lutego ale w piatek ide na ktg i maja ocenic czy dziecku dobrze w brzuszku czy trzeba moze troche szybciej sprowadzac je na swiat.
Nieoczekiwanie grzybica o ktorej Wam pisalam jakby ustapila, wydzielina mam juz normalna nie ma juz pieczenia i swedzenia... mam nadzieje ze tak zostanie ale i tak musze sprawdzic to u lekarza.
misiapysiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:32   #417
patinka_
Zakorzenienie
 
Avatar patinka_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 183
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

powiem wam,ze tak się myśli o tym rozdwojeniu..a ja jak ostatnio miałam tyle objawów to chciałam to zatrzymać...bo się bałam....
__________________
patinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:39   #418
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
No spoko. JA mam termin dzień po niej
No to do dzieła Bo wiesz, ja tam codziennie czekam na sms-a od Ciebie, ze sie cos ruszylo...
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 13:51   #419
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
No to do dzieła Bo wiesz, ja tam codziennie czekam na sms-a od Ciebie, ze sie cos ruszylo...
Tak, to chyba sobie jeszcze poczekasz :brzyda l: bo nic a nic nie zapowiada porodu Chyba że wystrzelę z zaskoczenia Wtedy dam znać: "Cześć tu kalka, nie wiem jak to się stało i kiedy, ale mam już małą po drugiej stronie brzucha"



Pysiamn Nie mam nic do jej pazurków, podobają mi isę i Twoje również bo mnie samej natura nie obdarzyła cierpliwością do malowania, a juz na pewno nie do wzorków...
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:04   #420
rybcia2309
Wtajemniczenie
 
Avatar rybcia2309
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 168
Dot.: Brzuchy nisko-to już blisko - Mamusie styczniowo-lutowe 2010 cz.V

U mnie na porodówce to nie wolno takich pazurków, a już na pewno nie pomalowanych, bo na podstawie płytki oceniają stan zdrowia. choć ja się zbuntowałam i też mam długie, ale nie maluję, może mnie
__________________
Moje słoneczko Filipek! 2010
Moje słoneczko Dominik! 2015
Moje słoneczko w drodze? zrobię na różowo może wywołam dziewczynkę
rybcia2309 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.