Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 20:35   #1
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228

Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?


Cześć wszystkim . Nie znalazłam podobnego wątku (tzn. był jakiś sprzed kilku miesięcy, ale umarł), a od długiego czasu zastanawiam się nad zmianą sieci i w związku z tym chciałabym też zasięgnąć opinii innych osób.
Od ok. 7-8 lat mam telefon w Plusie. Kiedyś byłam zadowolona, bo smsy za grosz, bo tanie rozmowy z innymi z Plusa (a i rodzina i znajomi też do niego należą), ale od jakiegoś czasu coraz bardziej przestają mi się ich oferty i działania podobać. Po pierwsze, kilka razy przedłużałam umowy (mix) i za każdym razem przedstawiano mi taką samą ofertę. Żadnych bonusów, dodatkowych promocji, nic. Dopiero ostatnim razem, gdy znowu zdecydowałam się na przedłużenie miksa, łaskawie dostałam od Plusa 150 zł gratisu (tylko dlatego, że nie wzięłam telefonu). Hm, w sumie to miałam dostać, bo dziwnym trafem po podpisaniu umowy tych pieniędzy długo na moim koncie nie było. W związku z tym chciałam się połączyć z konsultantem poprzez darmowy numer, który mi wcześniej podano... I co się okazało? Że umowa podpisana, a darmowy numer wyłączony. Musiałam zadzwonić do biura obsługi klienta i zapłacić za tę rozmowę. Nie chodzi mi już o tę złotówkę, którą zeżarło, ale o zachowanie ze strony operatora. Ponadto moja siostra ostatnio w ciągu tygodnia 3 razy musiała doładowywać konto (po 50 zł), bo znikały jej z niego pieniądze. Nie wiedziała co jest grane, pojechała do salonu. Tam jej powiedzieli, ze podobno ciągle, a nawet w chwili rozmowy z konsultantem używa Internetu!!! Ona wielkie oczy, że jak to. Musieli jej wyłączyć GPRS, żeby tak się nie działo. Dziwne, że wcześniej takie rzeczy się nie zdarzały (a w telefonie nic nie przestawiała). Uważam, że ta sieć zdziera z klientów ile może, nie potrafi nic opłacalnego zaproponować, nie mówiąc już o próbie zatrzymania klienta. W tej chwili zostało mi jeszcze (niestety) kilka doładowań w tym dziadowskim Plusie, ale po tym zamierzam natychmiast zmienić sieć.

No i właśnie, do rzeczy. Co polecacie? Orange? Ja trochę im nie ufam, kiedyś tam miałam, też było dość drogo. Nie wiem jak jest teraz, ale jakoś nie chcę tam wracać. Play? Podobno mają obecnie najniższe stawki. Czy uważacie, że takie ceny się utrzymają? A może jakaś z nowych sieci? Co powiecie na Nju Mobile? Patrzyłam na ich ofertę i wydaje się całkiem interesująca.

Poczytam z chęcią Wasze opinie, może znajdą się jakieś dziewczyny, które ostatnio zmieniły sieć, orientują się, napiszą coś pomocnego .

Edytowane przez 201706121151
Czas edycji: 2013-08-05 o 20:38
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:43   #2
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

I ja dołączam się do pytania - zależy mi na darmowych sms do jakiejś sieci. Również jestem w plusie, ale kończę to, bo przedtem miałam za 8 zł bezlik sms do plusa, a teraz mam za 5 zł 500 sms, można to uruchomić tylko 5 razy w miesiącu - zżera mi 25 zł zamiast 8. A piszę dużo. zastanawiałam się nad playem, ale chcę telefon tak jakby na mixa - doładowuję za ileś tam miesięcznie. Babcia miała na kartę z Plusa i muusiała ładować raz w tygodniu za 20 bo jej blokowali...
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:50   #3
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Umowa z Orange jest dobra tylko przez Internet albo telefonicznie z centralą
W salonie zawsze proponują mi przy przedłużeniu umowy niezłego bubla, a przez internet masz i telefon sporo tańszy, i więcej bonusów. Ale najlepiej i tak jest, gdy zadzwoni do Ciebie konsultant. Szkoda tylko, że dzwoni zazwyczaj do klientów już będących w orange, chociaż mój TŻ miał szczęście, bo ponoć jego numer wylosowali Przeniósł numer z t-mobile i dostał lepsze promocje i lepszy telefon niż ja - osoba będąca 8 lat w sieci
A, i w orange moim zdaniem tylko mix jest fajny, choć telefonów mają mniej. Tylko mix, bo są najlepsze bonusy. Moj ojciec ma pelikana czy coś tam i smsy zamienne na minuty. Dostał na start ileś tam minut, smsów w ogóle, a po zsumowaniu wyszło mu 600 darmowych minut. Niby dużo, ale jak na smsy wymienne, to wiadomo, że szybko znikną. Znaczy tak chyba w większości abonamentów jest, ale ja mam mix 39 zł, nielimitowane smsy do orange, 600 darmowych do wszystkich sieci, łącznie z bonusami wychodzi jakieś 400 minut rozmów i jeszcze ileś tam darmowego internetu

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

_Tinkerbell,
mix to nie jest doładowywanie co ileś tam miesięcy.
Mix to taka hybryda abonamentu i karty. Sieć doładowuje ci sama konto co miesiąc za określoną kwotę abonamentu (jakbyś to robiła kartą; najniższe to chyba 19 zł w t-mobile widziałam), a Ty płacisz tylko rachunek. Jak wyczerpiesz daną kwotę, to możesz sobie iść do kiosku, kupić doładowanie i doładować. Możesz, ale nie musisz. Nie masz nakazu, ile masz mieć w ciągu trwania umowy takich doładowań.
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2013-08-05 o 20:52
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:58   #4
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
mix to nie jest doładowywanie co ileś tam miesięcy.
Mix to taka hybryda abonamentu i karty. Sieć doładowuje ci sama konto co miesiąc za określoną kwotę abonamentu (jakbyś to robiła kartą; najniższe to chyba 19 zł w t-mobile widziałam), a Ty płacisz tylko rachunek. Jak wyczerpiesz daną kwotę, to możesz sobie iść do kiosku, kupić doładowanie i doładować. Możesz, ale nie musisz. Nie masz nakazu, ile masz mieć w ciągu trwania umowy takich doładowań.
Pogrubione niekoniecznie, to zależy od sieci
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 20:58   #5
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

historie mogłabym opowiedzieć co sie teraz w plusie dzieje miałam mixa tż mnie namówił na abonament(który mam jeszcze rok) 39,90(mix miałam 30) no i sie zaczeły schody...
po tyg od nie zapłacenia faktury mam blokade wychodzących ,dwa tyg --blokada karty sim,dwa nie opłacone rachunki BEZ WEZWANIA O ZAPŁATE kara i wypowiedzenie umowy,kara za reaktywacje 40 zł
mam bilingi które sie nie pokrywają z fakturami, konsultanci z kosmosu nie idzie nic załatwić no i płatna infoliniaraz 40 minut kłuciłam sie z konsultantem bo byłam zdziwiona ze w ciągu tygodnia przy 120 darmowych dodatkowych minut wydzwoniłam 84 zł gdzie ,,włączony miałam tel 11 lutego ( reaktywacja umowy-- dłuższa historia) a 20 zapłaciłam rachunek z karą a 22 przyszedl mi rachunek na 84
ja swoje konsultant swoje ze na bank wydzwonione..po czym dwa miesiące pózniej przychodzi mi faktura korygująca!! za błednie naliczoną fakturę na prawie 50 zł

także wneriona postępowaniem rzuciłam karte w cholere(płace abonament bo nie stać mnie na zerwanie umowy a nigdzie sie nie przenieść nie mogę),kupiłam startówkę play i jestem zadowolona
mój tż ma w play abonament i też jest super zadowolony,tylko słyszałam ze stosunkowo słaby zasięg mają,może kup startówkę i jak ci sie spodoba to wtedy podpiszesz z nimi umowę
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:03   #6
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Słyszałam właśnie, że Play ma dość słaby zasięg i trochę się tego obawiam, jeśli ewentualnie miałabym coś z nimi podpisywać... Kurczę, nie chciałabym "wypróbowywać" i zmieniać co chwilę sieci, po tym Plusie chciałabym się zdecydować na jedną i nara .
olasia99, moja mama miała miksa w Orange, jeszcze chyba 2 lata temu i była bardzo niezadowolona. Tez jakieś przekręty robili.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:04   #7
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

mam w plusie, ale zmieniam na play

tylko nie polecam żadnych abonamentów, mixów, zamówiłam sobie darmowy starter z ich najnowszej akcji i jak dużo dzwonisz to nie wydasz na rozmowy miesięcznie więcej niż 29 zł, to samo tyczy się internetu i smsów-maksymalna opłata za te usługi wynosi 9 zł dla każdej

czyli jak podliczysz-nie wydasz więcej niż niecałe 50 zł miesięcznie, jedyny minus-nie można dzwonić chyba na stacjonarne w tym pakiecie

jak gadasz mniej-płacisz mniej, a i rozmowy/smsy w play są darmowe

polecam odwiedzić strony www operatorów-tam wszystkiego można się dowiedzieć
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 21:11   #8
Angelika220
Raczkowanie
 
Avatar Angelika220
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 194
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Play na karte- nielimitowane rozmowy i smsy do Playa, sms do innej sieci 9gr, polaczenie 29gr, doladowuje raz na 3 miesiace za 50zł, jestem zadowolona
Angelika220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:14   #9
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Ja mam Play Fresh na kartę, co miesiąc kupuje pakiet smsów do wszystkich sieci za 10 zł, internet za 10 zł i 30 minut do wszystkich sieci za 6 zł. Za 26 zł jestem ustawiona na cały miesiąc Polecam
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:22   #10
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Przeszłam z Plusa do Play. Jestem bardzo zadowolona
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:24   #11
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

też mam plusa i planuję zmienić. w plusie miałam mixa , ale ich oferty nie są ciekawe..

Z tego co widzę wyżej , Play rządzi. Mój brat też ma z Play i jest bardzo zadowolony.
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 21:31   #12
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

kurde czyżby reklama play nie kłamała ze u nic tak fajnie
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:40   #13
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Wszystko zależy od potrzeb. Ja mam Play na kartę. Doładowuję za 30zł - mam miesiąc rozmów i smsów za darmo do wszystkich Play. A mam wszystkich w Play :P No ok, nie wszystkich, ale wszystkich z którymi regularnie rozmawiam/piszę. Jak mi się promocja kończy, to przez kolejny miesiąc wykorzystuję te 30zł. I tym sposobem płacę 15zł miesięcznie za telefon. Jak dzwonią i proponują niski abonament, to cóż, nic lepszego do zaoferowania mi nie mają
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:49   #14
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez BlackCherryLBN Pokaż wiadomość
Ja mam Play Fresh na kartę, co miesiąc kupuje pakiet smsów do wszystkich sieci za 10 zł, internet za 10 zł i 30 minut do wszystkich sieci za 6 zł. Za 26 zł jestem ustawiona na cały miesiąc Polecam
Przecież 30 minut to bardzo mało

Ja zarówno dużo gadam, jak i dużo piszę. W grudniu przeglądaliśmy z TŻ oferty wszystkich sieci i jednak orange wyszło najkorzystniej.
Może dlatego, że podpisując umowę, zawsze biorę telefon. Nie wiem, ile musiałby kosztować mój telefon czy tż, skoro na mixa mamy je tak tanio Na kartę może i play lepsze, nie wiem, orientuję się w abonamentach i mixach.
Btw. ludzie mówią, że taniej wychodzi na kartę, bo warto sobie przeliczyć, ile tych abonamentów sobie w ciągu trwania umowy zapłacimy, a ile kosztuje telefon. Cóż, telefon miałam tani jak barszcz, a 39 zł miesięcznie nie jest po to, by spłacić telefon, a za tę całą masę minut, smsów i internetu, które dostałam
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 21:57   #15
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Ja jestem na etapie zmiany taryfy - parę dni temu zamówiłam sobie starter z play "formuła mini max", działa na podobnej zasadzie co nju mobile .
Internetu używam sporadycznie, rzadko dzwonię, ale za to dużo piszę .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:11   #16
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
[/COLOR]_Tinkerbell,
mix to nie jest doładowywanie co ileś tam miesięcy.
Mix to taka hybryda abonamentu i karty. Sieć doładowuje ci sama konto co miesiąc za określoną kwotę abonamentu (jakbyś to robiła kartą; najniższe to chyba 19 zł w t-mobile widziałam), a Ty płacisz tylko rachunek. Jak wyczerpiesz daną kwotę, to możesz sobie iść do kiosku, kupić doładowanie i doładować. Możesz, ale nie musisz. Nie masz nakazu, ile masz mieć w ciągu trwania umowy takich doładowań.
Wiem - teraz mam w mix plusie. Nie napisałam raz na ileś miesięcy, tylko za ileś na miesiąc - np tak jak teraz - za 50 zł raz na miesiąc.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:18   #17
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Wiem - teraz mam w mix plusie. Nie napisałam raz na ileś miesięcy, tylko za ileś na miesiąc - np tak jak teraz - za 50 zł raz na miesiąc.
Źle przeczytałam, faktycznie
Tylko w mixie Ty nie doładowujesz, a robi to sieć
Ktoś napisał, że nie wszędzie tak jest - powiedzcie, gdzie nie jest, bo mnie się wydaje, że wszędzie, a t-mobile, plus i orange to na 100%
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:19   #18
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Przyłączam się do wszechobecnych narzekań na PLUSa, mam już ich serdecznie dość, czekam tylko na koniec Mixa i wynoszę się, pewnie do T-mobile albo orange
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:20   #19
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Źle przeczytałam, faktycznie
Tylko w mixie Ty nie doładowujesz, a robi to sieć
Ktoś napisał, że nie wszędzie tak jest - powiedzcie, gdzie nie jest, bo mnie się wydaje, że wszędzie, a t-mobile, plus i orange to na 100%
A w plusie nie jest tak, że kupujesz sama karty doładowujące? : >
Kiedyś tak było...
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 22:25   #20
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
A w plusie nie jest tak, że kupujesz sama karty doładowujące? : >
Kiedyś tak było...
No ale wtedy to oferta na kartę przecież. Mix to mix, w mixie sami ci doładowują
Brat miał 4 lata mix w plusie (swoją drogą narzekał wyjątkowo mocno) i było tak jak mówię .
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:28   #21
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

ja mam abonament w play z nielimitowanymi smsami i rozmowami, oraz mix z heyah. wygrywa play.




a propos- ja mam mixa i sama doładowuję konto. muszę to zrobić w odpowiednim terminie.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.

Edytowane przez olenkasz
Czas edycji: 2013-08-05 o 22:29
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:28   #22
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
No ale wtedy to oferta na kartę przecież. Mix to mix, w mixie sami ci doładowują
Brat miał 4 lata mix w plusie (swoją drogą narzekał wyjątkowo mocno) i było tak jak mówię .
Chodziło mi o zobowiązanie, że ileś tam doładowań w danej kwocie zrobisz, a nie po prostu zwyczajnie na kartę :P.
Nie będę się kłócić, bo nie wiem jak jest teraz, mówię jak było kiedyś .
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:30   #23
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Chodziło mi o zobowiązanie, że ileś tam doładowań w danej kwocie zrobisz, a nie po prostu zwyczajnie na kartę :P.
Nie będę się kłócić, bo nie wiem jak jest teraz, mówię jak było kiedyś .
Ileś tam doładowań to teraz np. zetafon w orange chyba.
No ale wtedy to nie jest mix, a w dalszym ciągu oferta na kartę. Koleżanka miała coś takiego właśnie w plusie. To bylo coś a'la zetafon w orange. Dostała telefon za 1zł i musiała 50 zł miesięcznie doładowywać przez rok. W zetafonie natomiast koleżanka musiała 30 zł co miesiąc przez 3 lata i też miała telefon za 1zł
Ale to co innego niż mix
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:39   #24
kosmetykomaniaczka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Mam orange na kartę i mimo, że niedawno ubolewałam nad dość drogim pakietem internetu to dzięki nowej promocji sobię chwalę. Doładowuje się za 100 zł (jest na 3 mies), do orange sms 1 gr, 20 gr za min, poza 18 gr/sms i 29 gr za min. Średnio się opłaca poza orange ale pakiet 6gb 6o dni za 6 zł wszytsko rekompensuje
kosmetykomaniaczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 22:56   #25
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
No ale wtedy to oferta na kartę przecież. Mix to mix, w mixie sami ci doładowują
Brat miał 4 lata mix w plusie (swoją drogą narzekał wyjątkowo mocno) i było tak jak mówię .
4 lata mialam mixa w plusie, teraz mojemu bratu leci kolejny rok z mixem i nigdy nam plus konta nie doladowywal, zawsze trzeba bylo to zrobic samemu min. raz w miesiacu na okreslona kwote z unowy
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 23:14   #26
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4212509 2]4 lata mialam mixa w plusie, teraz mojemu bratu leci kolejny rok z mixem i nigdy nam plus konta nie doladowywal, zawsze trzeba bylo to zrobic samemu min. raz w miesiacu na okreslona kwote z unowy[/QUOTE]
Może Ty nie o mixie mówisz. Jesteś pewna, że masz mix właśnie?
Z palca sobie nie wyssałam, naprawdę zarówno mnie w Orange, jak bratu w Plusie doładowywali

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Tutaj przeczytałam coś o mixie w plusie. Nie wiem, o co chodzi, wiem, że mój brat miał mixa i było jak u mnie w orange Widocznie był wybrańcem i stworzyli mu własny typ mixa
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-05, 23:59   #27
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Jestem w Plusie odkąd tylko pamiętam, czyli od ok. 8 lat i strasznie tego żałuję. Nie polecam!
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 00:05   #28
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Może Ty nie o mixie mówisz. Jesteś pewna, że masz mix właśnie?
Z palca sobie nie wyssałam, naprawdę zarówno mnie w Orange, jak bratu w Plusie doładowywali

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Tutaj przeczytałam coś o mixie w plusie. Nie wiem, o co chodzi, wiem, że mój brat miał mixa i było jak u mnie w orange Widocznie był wybrańcem i stworzyli mu własny typ mixa
mix właśnie polega na tym, że sama doładowujesz. mix czyli połączenie czegoś z abonamentu (dostajesz telefon) i karty (doładowujesz przez karty samodzielnie). tak to działało zawsze. sama mam mixa i to właśnie na tym polega.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 05:11   #29
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Brat miał mixa w orange. Płaciło się dajmy na to co miesiąc 40 zł taki abonament i można to było w całości wygadać, a jak się wygadało, to można było kupić kartę i doładować.
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-06, 06:37   #30
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Sieć komórkowa - w jakiej jesteście, w jakiej obecnie najlepiej być?

Nigdy więcej mixów, zetafonów i innych takich. Miałam na kartę i miałam spokój, a teraz płacę za coś, z czego telefon już dawno zepsuty na amen, a Orange się nie poczuwa. Jeszcze rok i przechodzę do innej sieci.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:29.