zatrzymać okres tabletką? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 16:29   #31
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

hmmm czyli zakladajac ze pierwszy miesiac moge miec plamienia a po wzieciu drugiego opakowania moga one nadal trwac tak ?? a wogole ile czasu moga wystepowac szacunkowo pamienia ?? wiem ze to sprawa indywidualna u kazdej kobiety moze byc inaczej , ale tak z waszego doswiadczenia ??
tak mysle ze moze warto zaryzykowac i sprobowac , prawdopodobnie wezme harmonet bo juz raz kiedys kilka lat temu mialam je i byly ok .....
zawsze jest to "mozliwosc" opcjonarna wystapienia tego plamienia .... moze byc ale chyba nie musi ....

Edytowane przez munecabrava
Czas edycji: 2010-11-17 o 17:20
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 20:20   #32
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

moze ale nie musi kazda z nas to inaczej przechodzi albo ryzyujesz albo nie ja nigdy tego nie robilam wiec nie wiem dokladnie ile to moze trwac. bralam jedynie cerazette ktore sie bierze bez przerw i tabletek jest 28 w opak. i mialam przez pierwsze 3 mies plamienia a nawet krwawienia parodniowe. ale to tak bywa organizm tak zareagowal
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:58   #33
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

dziekuje toche mnie pocieszylas slowami ze to sprawa indywidualna kazdej kobiety i ze kazda z nas inaczej przez to przechodzi , bylam dzis u ginekologa i zapisal mi wlasnie harmonet , powiedzial ze moge wziasc , i tak okres wypadal mi bedzie w czas wyjazdu wiec na gorsze nic sie nic nie stanie a jest szansa ze moze akurat sie uda wiec jednak zaryzykuje 27go zaczynam brac hamonet i zobaczymy jak bedzie
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 09:33   #34
SheIsCrazy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 40
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

a ja mam takie pytaie, poniewaz zaczynam przygode z tabletkami, dzis dostalam okres i wyjezdzam nad morze ale szczegol.... okolo 18 zazyje tabletke pierwsza i czy okres wtedy wystepuje normalnie? czy po pierwszej tabletce on ustepuje dzieki hormonom na 21 dni zeby w tej przerwie dopiero wystapil? prosze o pilna odpowiedz.
SheIsCrazy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 06:09   #35
niaczka02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

dziewczyny ja też mam pytanie
biore tabletki od wtorku 15.04 (zaczelam pierwszego dnia okresu), mój okres zawsze trwa 4 dni, a 4 dzień to już praktycznie plamienie.
teraz okres się jeszcze nie skończył (czyli trwa 5 dni), a w dodatku jest nadal tak samo obfity ( w ogóle zauważyłam że en okres jest bardziej obfity, czy to może być przez tabletki?).
Mój problem polega na tym że jutro wyjeżdżam z moim tż, i chciałabym jakoś ten okres zatrzymać.. czy jeśli wzięłabym teraz 2 tabletki na raz (przeczytałam to gdzieś na forum) to okres mógłby się skończyć?
niaczka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-20, 19:16   #36
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Cytat:
Napisane przez niaczka02 Pokaż wiadomość
dziewczyny ja też mam pytanie
biore tabletki od wtorku 15.04 (zaczelam pierwszego dnia okresu), mój okres zawsze trwa 4 dni, a 4 dzień to już praktycznie plamienie.
teraz okres się jeszcze nie skończył (czyli trwa 5 dni), a w dodatku jest nadal tak samo obfity ( w ogóle zauważyłam że en okres jest bardziej obfity, czy to może być przez tabletki?).
Mój problem polega na tym że jutro wyjeżdżam z moim tż, i chciałabym jakoś ten okres zatrzymać.. czy jeśli wzięłabym teraz 2 tabletki na raz (przeczytałam to gdzieś na forum) to okres mógłby się skończyć?
Nie rób tak!! Tabletki to nie cukierki. Możesz mieć mocniejsze krwawienie, plamienia do 3 miesięcy. Wiedziałaś to chyba zaczynając branie tabletek. Jeżeli chcesz być zdrowa i nie chcesz sobie narobić problemów hormonalnych to bierz tabletki normalnie.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 08:11   #37
karolinkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Czy gdybym zaczęła opakowanie kilka dni przed spodziewanym okresem (3 miesiące temu odstawiłam pigułki), to krwawienie się pojawi czy nie? Szukam, szukam, zachodzę w głowę, ale nie mam pojęcia jak to zadziała na organizm.
karolinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 09:42   #38
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Cytat:
Napisane przez karolinkka Pokaż wiadomość
Czy gdybym zaczęła opakowanie kilka dni przed spodziewanym okresem (3 miesiące temu odstawiłam pigułki), to krwawienie się pojawi czy nie? Szukam, szukam, zachodzę w głowę, ale nie mam pojęcia jak to zadziała na organizm.
Możesz tak zrobić oczywiście, ale nie radzę.
Po pierwsze rozregulujesz sobie cały cykl.
Po drugie bezpiecznie będziesz mogła współżyć dopiero po zakończeniu pierwszego opakowania. Po co się miesiąc truć
Po trzecie plamienia w trakcie całego cyklu mogą być do 3 opakowania także tak czy siak możesz mieć krwawienie.
Nigdy nie wiesz jak organizm zareaguje.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 09:52   #39
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Możesz tak zrobić oczywiście, ale nie radzę.
Po pierwsze rozregulujesz sobie cały cykl.
Po drugie bezpiecznie będziesz mogła współżyć dopiero po zakończeniu pierwszego opakowania. Po co się miesiąc truć
Po trzecie plamienia w trakcie całego cyklu mogą być do 3 opakowania także tak czy siak możesz mieć krwawienie.
Nigdy nie wiesz jak organizm zareaguje.
Co do skuteczności to nie prawda ze dopiero po miesiącu. 7 dni wystarczy. Antykoncepcja zawsze wraca po 7 dniach czyli zabezpieczona bedzie juz w 8 dniu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 11:29   #40
karolinkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Czyli tak jak podejrzewałam, dzięki dziewczyny
Jeśli chodzi o antykoncepcję, to również jestem zdania, że tydzień wystarczy, ale sprawdzać nie zamierzam
karolinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-21, 20:03   #41
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
Co do skuteczności to nie prawda ze dopiero po miesiącu. 7 dni wystarczy. Antykoncepcja zawsze wraca po 7 dniach czyli zabezpieczona bedzie juz w 8 dniu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
A skąd to wzięłaś? Przeczytaj ulotkę.
Tabletka wzięta w 1 dniu cyklu- zabezpieczenie od 1 tabletki
Tabletka wzięta w 2-5 dniach cyklu- zabezpieczenie po 7 tabletkach
Tabletka wzięta w dowolnym dniu cyklu, powyżej 5 dnia cyklu, nie gwarantuje zabezpieczenia! Trzeba wtedy odczekać cały cykl, aby być bezpieczną. Tabletki to nie cukierki A potem są wątki- Brałam tabletki i jestem w ciąży
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-21, 21:01   #42
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
A skąd to wzięłaś? Przeczytaj ulotkę.
Tabletka wzięta w 1 dniu cyklu- zabezpieczenie od 1 tabletki
Tabletka wzięta w 2-5 dniach cyklu- zabezpieczenie po 7 tabletkach
Tabletka wzięta w dowolnym dniu cyklu, powyżej 5 dnia cyklu, nie gwarantuje zabezpieczenia! Trzeba wtedy odczekać cały cykl, aby być bezpieczną. Tabletki to nie cukierki A potem są wątki- Brałam tabletki i jestem w ciąży
Jesli czegos nie ma nie znaczy ze trzeba sie zabezpieczac miesiac. Skad taki wniosek. A czytalas zasady dot antykoncepcji kobiet po porodzie'? Jesli Kobieta przyjmuje tabletki do 28 dni po porodzie tj zabezpieczona. Jesli zacznie brac tabletki po tym czasie musi uzyc dodatkowej antykoncepcji przez 7 dni. Kobieta po porodzie tez jest plodna. Moze brac tabsy rownie dobrze 1 miesiac albo 4 po urodzeniu. A czym sie plodna rodka rozni od plodnej nierodki? Kazda zajdzie w ciaze. W dalszym ciagu kwalifikuje sie "po porodzie". Drugie zrodlo to takie ze po antybiotykach nalezy sie zabezpieczac 7 dni. Wtedy wraca ochrona. Czyli blokuje sie owulacja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 09:20   #43
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
Jesli czegos nie ma nie znaczy ze trzeba sie zabezpieczac miesiac. Skad taki wniosek. A czytalas zasady dot antykoncepcji kobiet po porodzie'? Jesli Kobieta przyjmuje tabletki do 28 dni po porodzie tj zabezpieczona. Jesli zacznie brac tabletki po tym czasie musi uzyc dodatkowej antykoncepcji przez 7 dni. Kobieta po porodzie tez jest plodna. Moze brac tabsy rownie dobrze 1 miesiac albo 4 po urodzeniu. A czym sie plodna rodka rozni od plodnej nierodki? Kazda zajdzie w ciaze. W dalszym ciagu kwalifikuje sie "po porodzie". Drugie zrodlo to takie ze po antybiotykach nalezy sie zabezpieczac 7 dni. Wtedy wraca ochrona. Czyli blokuje sie owulacja

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ależ Ty się możesz zabezpieczać jak chcesz, to nie ja będę w nieplanowanej ciąży Ja ufam mojemu ginekologowi, który ma wszędzie świetne opinie i ulotce Co mnie obchodzi kobieta po porodzie? Dziewczyna, która zadała pytanie nie wspominała, że jest po porodzie Ja na szczęście w nieplanowanej ciąży nie jestem i nigdy nie byłam, bo jestem odpowiedzialna i nie traktuję tabletek jak cukierków
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-22, 21:12   #44
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Cytat:
Napisane przez Jeannee Pokaż wiadomość
Ależ Ty się możesz zabezpieczać jak chcesz, to nie ja będę w nieplanowanej ciąży Ja ufam mojemu ginekologowi, który ma wszędzie świetne opinie i ulotce Co mnie obchodzi kobieta po porodzie? Dziewczyna, która zadała pytanie nie wspominała, że jest po porodzie Ja na szczęście w nieplanowanej ciąży nie jestem i nigdy nie byłam, bo jestem odpowiedzialna i nie traktuję tabletek jak cukierków
To sie nazywa czytanie ze zrozumieniem. badz zapobiegawcza i zaloz sobie spirale implant i krazek. A na wacka kondoma. wiesz ilu ginekologow tyle opinii? Twoj lekarz jest jednym z tych ktorzy tworza swoje teorie z palca w wyssane. Co z tego ze robi badania i jest mily. Jak nie zna ulotki. wielu gin ktorych spotjalam bylo fajnych. Ale wielu mi mowilo ze antybiotyki nie osłabiają tabsow. W obu ulotkach lekow byla naruszona antykoncepcja. Bylam mądrzejsza i sie zabezpieczalam. Od jednej pani dr dowiedzialam sie ze alkohol osłabia antykoncepcje. A inny lek powiedzial ze nie mozna skracac opakowania. A mozna. Wiec nie slucham tak lekarzy. Bo wymyslaja rzeczy ktorych w ulotce nie ma. Nie zaliczylam wpadki. Biore tabsy 3 lata. Po przerwie. A zdarzylo sie kiedys ze zaczelam op w srodku cyklu i wspolzylam po 7 dniach bez gumki.w ciazy nie bylam. I nie bede albo przynajmniej nie urodze ale to moja sprawa. Nie o tym temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 09:37   #45
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Cytat:
Napisane przez aguusia88 Pokaż wiadomość
To sie nazywa czytanie ze zrozumieniem. badz zapobiegawcza i zaloz sobie spirale implant i krazek. A na wacka kondoma. wiesz ilu ginekologow tyle opinii? Twoj lekarz jest jednym z tych ktorzy tworza swoje teorie z palca w wyssane. Co z tego ze robi badania i jest mily. Jak nie zna ulotki. wielu gin ktorych spotjalam bylo fajnych. Ale wielu mi mowilo ze antybiotyki nie osłabiają tabsow. W obu ulotkach lekow byla naruszona antykoncepcja. Bylam mądrzejsza i sie zabezpieczalam. Od jednej pani dr dowiedzialam sie ze alkohol osłabia antykoncepcje. A inny lek powiedzial ze nie mozna skracac opakowania. A mozna. Wiec nie slucham tak lekarzy. Bo wymyslaja rzeczy ktorych w ulotce nie ma. Nie zaliczylam wpadki. Biore tabsy 3 lata. Po przerwie. A zdarzylo sie kiedys ze zaczelam op w srodku cyklu i wspolzylam po 7 dniach bez gumki.w ciazy nie bylam. I nie bede albo przynajmniej nie urodze ale to moja sprawa. Nie o tym temat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To Ty sobie dopowiadasz o spirali, implancie itp, nie ja Wiec kto tu powinien czytać ze zrozumieniem- na pewno nie ja. Ja się ciąży nie boję, wręcz przeciwnie- staramy się z mężem o dziecko i będę najszczęśliwsza na świecie jak się uda Wiem, że nie rozumiesz, bo byś " nie urodziła"
Widzę, że znasz mojego ginekologa lepiej ode mnie i podważasz jego kompetencje. Super, gratuluję! No popatrz jaka jesteś cudowna, nie słuchasz lekarzy, słuchasz siebie i w ciążę nie zaszłaś Wow!
Jednak wyobraź sobie, że są tu dziewczyny, które nie są tak wszechwiedzące jak Ty i wolą się zabezpieczać WEDŁUG ULOTKI i w ciąży nie być niż potem "nie urodzić". Ale ja wiem, to Twoja sprawa

Kończę dyskusję z Toba, bo widzę, że ona sensu nie ma.
Życzę miłego dnia
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:00   #46
annya1990
Przyczajenie
 
Avatar annya1990
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Przeczesałam mnóstwo internetu i nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie, a wizytę u gina mam dopiero w poniedziałek, więc pozwólcie, że zapytam tu, bo widzę, że sporo kobiet się tu kręci.

Biorę Harmonet (21 tabl.). Chciałam ostatnio opóźnić okres o 3 dni. Po zakończeniu opakowania wzięłam więc 3 tabletki z nowego blistra po czym zrobiłam 7 dniową przerwę. Okres czy też to całe krwawienie z odstawienia pojawiło się - wszystko pięknie.

ALE

Czy teraz, gdy skończy się przerwa mam wziąć 18 tabletek, które zostały w blistrze i przerwa czy 18 + 3 z następnego i przerwa? (tym samym zawsze będę zaczynać te blisty "nierówno")

Bardzo proszę o szybką odpowiedź, bo trochę się martwię.

Pozdro!
annya1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:10   #47
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Moze zostac 18. Antyjoncepcja dziala juz jak sie wezmie 14 tabletek Pamietaj ze przerwa bedzie wczesniej i wczesniej zaczynasz nowe op

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez aguusia88
Czas edycji: 2014-04-23 o 20:12
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:14   #48
annya1990
Przyczajenie
 
Avatar annya1990
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Bo czytałam jeszcze o jakimś uzupełnianiu z "zapasowego opakowania" i jakiś innych rozkminach, ale to już może gin rozwieje moje wątpliwości.
Jutro skończy mi się przerwa, więc wezmę kolejną tabletkę z tego 18-tabletkowego pozostałego blistra i tak do końca i przerwa.

Dzięki!
annya1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-23, 20:48   #49
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Lekarz moze nie popierac brania skrocobego opakowania bo to niezdrowe albo nie bedzie skuteczna antykoncepcja i trzeba brac pelne op. A to nie prawda. Mnie gin powiedzial zebym nie skracala tabletek bo nie beda dzialac. A w ulotce napisane jest ze jesli sie pominie tabletke z 3 tyg ( a przypominam ze to tabletki 15-21/24) wowczas mozna zrobic przerwe 7 dniowa( lub 4) wraz z dniem pominięcia. czyli pomine 16 tabletke, zrobie przerwe i bedzie cacy. Gdzie lekarz mial rację? Tworzy nowa bajke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-03, 00:59   #50
Efrene
Raczkowanie
 
Avatar Efrene
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 111
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Mam do was pytanie. Może, któraś z was była w takiej sytuacji, albo przynajmniej orientuje się w temacie. Biorę tabletko ponad rok, aktualnie jestem w czasie 7 dniowej przerwy, a konkretnie to mój 4 dzień. Zawsze 4 dnia dostaje okres. Czy jeśli dziś rozpocznę branie tabletek z nowego opakowani to krwawienie nie wystąpi?
Zależałoby mi na tym, a nie wiem na ile ta metoda może być skuteczna.
Efrene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-03, 10:46   #51
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Cytat:
Napisane przez Efrene Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie. Może, któraś z was była w takiej sytuacji, albo przynajmniej orientuje się w temacie. Biorę tabletko ponad rok, aktualnie jestem w czasie 7 dniowej przerwy, a konkretnie to mój 4 dzień. Zawsze 4 dnia dostaje okres. Czy jeśli dziś rozpocznę branie tabletek z nowego opakowani to krwawienie nie wystąpi?
Zależałoby mi na tym, a nie wiem na ile ta metoda może być skuteczna.
Powinno wystąpić, bo ilość hormonów już spadła.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 13:37   #52
truskaweczkaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Witam, a jakie tabletki bralas? Pamietasz nazwe? Ja niedlugo mam wyjazd za granice i chcialabym opoznic okres. Byłam u lekarza, ale mi powiedzial,ze takie tabletek nie zna

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

<b>Stokrotka_to_ja<b>

Witam, a jakie tabletki bralas? Pamietasz nazwe? Ja niedlugo mam wyjazd za granice i chcialabym opoznic okres. Byłam u lekarza, ale mi powiedzial,ze takie tabletek nie zna [Frown]
truskaweczkaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 05:10   #53
apamex103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: zatrzymać okres tabletką?

Leki na opóźnienie miesiączki - https://euhealth24.com/pl/

Edytowane przez apamex103
Czas edycji: 2024-04-16 o 15:04
apamex103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-07 06:10:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.