Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014 cz.26 - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-09, 10:00   #3001
margot244
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 82
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie na szybko Kupić sobie tą wsuwkę do włosów? Czy będzie pasować do kolczyków i sukni? Ona ma w sobie perełkę i boję się, że to będzie się gryźć (nigdzie indziej nie mam perełek) - a może po prostu przesadzam?

wsuwka: https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...04550658_n.png
suknia i kolczyki w załączniku

wg mnie kupować wsuwka jest piekna i idealnie pasuje do góry Twojej sukni
btw. suknia megaa!!!!
margot244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:12   #3002
ysia
Zadomowienie
 
Avatar ysia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 100
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Oczywiście napisałam piękny post w którym odniosłam się do połowy wiadomości z wczoraj, po czym wygrał mój wrodzony ciotyzm i wyłączyłam butem zasilanie do komputera....

Ale tak:

Madzix - sto lat i wymarzonego ślubu! Już zaraz będzie stała w swojej pięknej sukni u boku swojego pięknego narzeczonego przed ołtarzem

Say, ja bym brała spinkę , wg. będzie rewelacyjnie pasować!

Jeżeli któraś z was uważa że jest małoproduktywna w pracy to ja jestem tak nieproduktywna że gdybym nie pracowała u siebie już dawno wylądowałabym na bezrobociu.... A jestem tak zmęczona w ostatnim czasie że przed 5 kawą to nie wiem jak się nazywam. Jeszcze do ślubu nie będę miała ani jednego dnia wolnego, nawet w weekend....

Wczoraj w końcu się zdecydowałam jaki chcę bukiet, bo moja florystka uznała że stwierdzenie "czerwony" jest za mało precyzyjne. Ja ją podziwiam za cierpliwość do mnie, ja już sama siebie zaczynam męczyć.

Więc będzie taki jak ten 1 w 2rzędzie, tylko goździki też będą czerwone. Na tej części do trzymania będzie srebrna wstążka.


A teraz lecę do naszego nowego mieszkania spotkać się z majstrem, któremu będę tłumaczyć podsufitki, rynienki na kable, lampki ledowe, płytki rektyfikowane i inne rzeczy o których nie mam pojęcia. Trzymajcie kciuki!
__________________
blog http://whitepointeshoes.blogspot .com Boyfriend Jeans

Profil FB
https://www.facebook.com/whitepointeshoes
ysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:20   #3003
kiss12550
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: kraina szczęścia
Wiadomości: 1 718
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014



say-hello
jak najbardziej brać wg mnie wsuwka idealnie współgra z suknią

madzixx - wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek ! Samych pięknych chwil u boku Męża , ślubu takiego jak "ze snów" (tych najpiękniejszych oczywiście) i spełnienia marzeń tych dużych jak i małych i dodatkowo taki bonusik od panów poniżej

http://www.youtube.com/watch?v=B98KWh-2Kp4
kiss12550 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:30   #3004
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

madzixx88:
wielkie gratulacje dla Ciebie i TŻ i oczywiście wszystkiego najlepszego, duuużo miłości, romantycznego ślubu i cudownego wesela z obu okazji Ci życzę
Czekam na relację z przymiarki

Cytat:
Napisane przez fascinata Pokaż wiadomość


bardorja - ja mam zamiar rzucać welonem

Ad rem - byłam świadkową 14. września zeszłego roku i też miałyśmy frezje w bukietach coś tam śmierdzi w pierwszej kwiaciarni

Robusta - powodzenia w poszukiwaniu mieszkania to najpiękniejsze i najwygodniejsze gdzieś na Was czeka

say-hello - zakochałam się w tym bukiecie piękny jest! moja gipsówkowa koncepcja legła Pewnie do ślubu to jeszcze z 10 razy zmienię zdanie co do bukietu, bo tyle jest pięknych
Ta wsuwka jest świetna Ja bym brała

ysia - Twój bukiet będzie przepiękny Nie mogę się doczekać jak go zobaczę (mam nadzieję, że pochwalisz się zdjęciem )?
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:31   #3005
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Z pozytywnych rzeczy to w końcu wybraliśmy obrączki w święta pojadę je zamówić. Na początku skuszeni ceną pojechaliśmy do AK, ale nie spodobała mi się obsługa. Czekaliśmy w kolejce 40 minut a jak nadeszła nasza kolej to pani, która pracowała od 10 o godzinie 13 była już strasznie zmęczona i jak mieliśmy wchodzić do pokoju to stwierdziła, że ona musi iść na przerwę. Jak już udało nam się wejść to nie mogłam w spokoju wybrać obrączek bo przecież za nami czekali ludzie, a ta pani dawała nam odczuć, że nie ma czasu. Nie potrafię robić zakupów pod presją Spanikowałam i nic nie zamówiłam.
Za to w sobotę pojechaliśmy do mojego rodzinnego miasta i tam poszłam do osiedlowego jubilera. Mogłam powybierać i marudzić do woli, a jubiler cierpliwie doradzał przez 15 minut Taką obsługę to ja uwielbiam! Wybraliśmy z tż'em klasyczne, złote obrączki w tym moją z brylantem Czuję się w pełni usatysfakcjonowana
Gratuluje obrączek! My też zamawialiśmy u prywatnego złotnika, nie w sieciówce i również bardzo mi się podobało to indywidualne podejście i cierpliwość. Na spokojnie sobie siedzieliśmy z pół godziny bez presji że rośnie za nami kolejka

Cytat:
Napisane przez rabbitka Pokaż wiadomość

Dziewczyny potrzebuje rady, poprawin jako takich nie mamy, tylko uroczyste sniadanie na nastepny dzien dla najblizszej rodziny, no ale cos zalozyc musze w sumie nam sporo wydatkow i kilkanascie sukienek w szafie wiec zdecydowalam nie kupowac nic nowego tylko uzyc cos co mam i dokupic dodatki. Mam taka sukienke i chcialam polaczyc ja ze zlotymi dodatkami w stylu greckim opaska:


Myslicie, ze moze byc?
Bardzo fajna sukienka! Pewnie że może być! Nie ma sesnu wydawać kasy jak masz taki cudo w szafie


Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Jak by tu ją zapełnić? Robimy stół wiejski, stół ze słodyczami, alkoholowy i księgę gości z polaroidem. Macie jeszcze jakieś rady?????
Ja już bym nic nie dodawałą, tylko obmyśliła z menagerem sali jakieś rozsądne ustawienie stołów i przygotowanych przez Was atrakcji. Nie ma co robić festynu z wesela

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość


Dziewczyny, dzis oblewamy !! mam dzis urodziny i pierwsza rocznice zareczyn

Wczoraj mialam przymiarke, wieczorem zdam relacje

Do slubu 23 dni

Sto lat Kochana! roza:

Czekamy na przymiarkową relację!

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie na szybko Kupić sobie tą wsuwkę do włosów? Czy będzie pasować do kolczyków i sukni? Ona ma w sobie perełkę i boję się, że to będzie się gryźć (nigdzie indziej nie mam perełek) - a może po prostu przesadzam?
Moim zdaniem będzie pasować i perełka nie przeszkadza Kupuj

Cytat:
Napisane przez ysia Pokaż wiadomość
Jeżeli któraś z was uważa że jest małoproduktywna w pracy to ja jestem tak nieproduktywna że gdybym nie pracowała u siebie już dawno wylądowałabym na bezrobociu.... A jestem tak zmęczona w ostatnim czasie że przed 5 kawą to nie wiem jak się nazywam. Jeszcze do ślubu nie będę miała ani jednego dnia wolnego, nawet w weekend....
No nie gadaj Przecież Ty musisz odpocząć! Nie idzie w żaden sposób tego zmienić..?



Ja dziś rano pojechałam z TŻ załatwiać zaświadczenia o chrzcie. Najpierw u mnie w parafii mi powiedzieli że nie mają u siebie dokumentów z lat 1975-2005 i muszę jechać do sąsiadującej. Zajeżdzamy tam, patrzę że kancelaria czynna 8.00-9.00. Była 8.40 więc zobaczyłam światełko. Czekała tam już jakaś kobieta, później doszedł jeszcze jeden mężczyzna, a kancelaria zamknięta... Więc dzwonimy domofonem po księżach i mówimy że czekamy tu do kancelarii. A ksiądz że się nie doczekamy bo są rekolekcje więc nieczynna Nie no przecież on nie mógł zejść i nas załatwić
Wkurzyłam się tylko
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:33   #3006
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Kiss ty to umiesz życzenia składać B-);-)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:38   #3007
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

madzixx88 wszystkiego naj naj naj...

rossifumi śliczne te kiecki, ale ta nr 1

namisek na pewno znajdziesz jeszcze piękniejszą suknię od poprzedniej

bardorja witaj

Ad rem, say-hello meggaaa te bukiety z frezji

zakrecona_kropka gratulację kochana nie martw się na zapas na pewno sobie poradzisz - kwestia wprawy

Robusta nic nie dzieję się bez przyczyny pewnie na Was czeka jeszcze ładniejsze mieszkanko niż to co sprzedali

say-hello wsuwka i super będzie wyglądać z suknią i kolczykami
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 10:44   #3008
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Przekonałyście mnie obawiam się, że za dużo z kolczykami mogłoby być... ale, co tam! kolczyki i tak pewnie zdejmę po kilku godzinach tańców, bo będą mnie uszy boleć. poza tym na sesję do rozpuszczonych włosów fajnie będzie wyglądać to zamawiam
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:51   #3009
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
baaaardzo w moim stylu ja chcę goździki + jaskry + frezje, albo coś w tym stylu



Kishlaczkowa dziękuję bardzo

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Ad Rem tak mnie natchnęłaś na bukiet z samych frezji ten jest przepiękny prosty, a robi takie wrażenie
przepiekny, a pachnie oblednie!!!
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie na szybko Kupić sobie tą wsuwkę do włosów? Czy będzie pasować do kolczyków i sukni? Ona ma w sobie perełkę i boję się, że to będzie się gryźć (nigdzie indziej nie mam perełek) - a może po prostu przesadzam?

wsuwka: https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...04550658_n.png
suknia i kolczyki w załączniku
pewnie ze brac
hehe, bedziemy mialy podobny look Say!
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:54   #3010
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
przepiekny, a pachnie oblednie!!!


pewnie ze brac
hehe, bedziemy mialy podobny look Say!
hehe, tak się składa, że faktycznie! suknie podobne, spinki podobne, buty w sumie tez podobne a Ty jaki bukiet chcesz?

aż jestem ciekawa jak te frezje pachną, chyba sobie w Lidlu kupię do wazonu i sprawdzę
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 10:58   #3011
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Say, frezje pięknie pachną!!! Ja je bardzo lubię
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 11:00   #3012
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość


Dziewczyny, dzis oblewamy !! mam dzis urodziny i pierwsza rocznice zareczyn

Wczoraj mialam przymiarke, wieczorem zdam relacje

Do slubu 23 dni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
sto lat sto lat niech żyje żyje nam spełnienia marzeń i dużo dużo szczęścia
Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość

A orientujesz sie jak jest z prawem jazdy? Ja się przemeldowałam 2 lata temu ale prawa jazdy nie zmieniałam bo jeżdżę bardzo rzadko a wiedziałam że będę musiała zmieniać po ślubie i szkoda mi było 120 zł. Jak teraz zmienię to nie będzie problemów że przez ponad 2 lata miałam ze starym adresem?
ja pytałam o to policjanta, bo jestem w takiej samej sytuacji jak ty, powiedział, że jakby mnie zatrzymali z "nieważnym" dokumentem to w zasadzie nic mi nie grozi oprócz pouczenia, ale trzeba jak najszybciej wymienić, czego oczywiście nie uczyniłam
skąd kwota 120 zł?? myślałam, że prawko kosztuje 50
a w urzędzie raczej problemów nie będzie, bo co komu do tego, mogłaś trzymać prawko w szufladzie
Cytat:
Napisane przez rossifumi Pokaż wiadomość
KaMilka :rajstopy-antygwałty - co to jest ???
a no to TAKIE coś
Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
dziewczyny! na weselu bdyiecie ryuca welonem czy bukietem?
ja welonem, nowa PMka nawet go dostanie na pamiątkę, bo kosztował 20 zl

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Dzięki Czyli postanowione - będą frezje i koniec
przepiękny ten bukiet kurcze... uwielbiam frezje, od zawsze, mama mi kiedyś zawsze na urodziny kupowała (w lutym, więc pewnie latem nie będą droższe)
moja Małgorzata-florystka mnie zabije

Cytat:
Napisane przez zakrecona_kropka Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego i cudownej zabawy dziś


Dziewczyny dzwonili !!!! 15tego mam drugą rozmowę z prezesem teraz.. strasznie się boję ten wcześniejszy chłopak z którym rozmawiałam jako mój atut wziął to że mieszkam blisko (mogę pieszo chodzić) zastanawiam się co oprócz tego jako mój atut potraktować bo doświadczenia brak i edukacji w tym kierunku też a praca polega na przepisywaniu różnych akt na komputer po prostu (firma transportowa).
to przepisywania na kompie to chyba nie trzeba miec szczególnych kwalifikacji, ale mogą wykorzystywać fakt, że jesteś blisko, na miejscu i czasami wołać Cię do roboty w dzień wolny ale ja bym chciała taką pracę
Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość
Ad rem ja też skłaniam się ku frezją. Kiedyś chciałam kalie ale chyba skuszę się na bukiet frezje +eustoma. Co myślicie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ja kiedyś też nad kaliami myślałam, ale mamcia powiedziała, że to cmentarne kwiaty, poza tym u mnie w mieście otowrzyli dom pogrzebowy i nazwali go "Calia"... bierz frezje
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie na szybko Kupić sobie tą wsuwkę do włosów? Czy będzie pasować do kolczyków i sukni? Ona ma w sobie perełkę i boję się, że to będzie się gryźć (nigdzie indziej nie mam perełek) - a może po prostu przesadzam?

wsuwka: https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...04550658_n.png
suknia i kolczyki w załączniku
boska wsuwka i idealnie pasuje do sukni trzy mini perełki się nie będą rzucać w oczy więc gryźć się nie będzie
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:05   #3013
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość


Dziewczyny, dzis oblewamy !! mam dzis urodziny i pierwsza rocznice zareczyn

Wczoraj mialam przymiarke, wieczorem zdam relacje

Do slubu 23 dni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i wymarzonego ślubu
Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
dziewczyny! na weselu bdyiecie ryuca welonem czy bukietem?
ja welonem
Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Dzięki Czyli postanowione - będą frezje i koniec
piękny ten bukiet
teraz ja się zastanawiam nad frezjami! eh!
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
baaaardzo w moim stylu ja chcę goździki + jaskry + frezje, albo coś w tym stylu

Ad Rem tak mnie natchnęłaś na bukiet z samych frezji ten jest przepiękny prosty, a robi takie wrażenie
ale piękny
teraz nie wiem czy chcę już moje goździki!!!
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie na szybko Kupić sobie tą wsuwkę do włosów? Czy będzie pasować do kolczyków i sukni? Ona ma w sobie perełkę i boję się, że to będzie się gryźć (nigdzie indziej nie mam perełek) - a może po prostu przesadzam?

wsuwka: https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...04550658_n.png
suknia i kolczyki w załączniku
kupuj!!! jest piękna i będzie pasować
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:12   #3014
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
hehe, tak się składa, że faktycznie! suknie podobne, spinki podobne, buty w sumie tez podobne a Ty jaki bukiet chcesz?

aż jestem ciekawa jak te frezje pachną, chyba sobie w Lidlu kupię do wazonu i sprawdzę
Zapach frezji jest jednym zmoich ulubionych na swiecie!
Jeszcze fiolki i roza ogrodowa!

Bukiet bedzie taki jak w zalczniku, przewiazany brzoskwiniowa wstazka.

Kwiaty: piwonie, roza angielska, dalia, jasky, astilbe,

Kolory: brzoskwiniowy, lekki roz, biale/ecru
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7300a3459d036e777ecc2243afd350f3.jpg (53,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7e797d7b2528256e567bbc5951e63191.jpg (88,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5191151b2a0914051a82b633f2f57913.jpg (33,3 KB, 30 załadowań)
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:37   #3015
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa Pokaż wiadomość
Zapach frezji jest jednym zmoich ulubionych na swiecie!
Jeszcze fiolki i roza ogrodowa!

Bukiet bedzie taki jak w zalczniku, przewiazany brzoskwiniowa wstazka.

Kwiaty: piwonie, roza angielska, dalia, jasky, astilbe,

Kolory: brzoskwiniowy, lekki roz, biale/ecru
ale piękneeee

bardorja napisała:
"dziewczyny! na weselu bdyiecie ryuca welonem czy bukietem?"


A ja będą rzucać podwiązką
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:40   #3016
docik10
Zakorzenienie
 
Avatar docik10
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Piękne słowa księdza, przepłakałam całą msze
https://www.youtube.com/watch?v=ESHpzMwXSVc
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko a ja Twoja mama


Nasze szczęście jest juz z nami
:
docik10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:43   #3017
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

KaMilka przekonałaś mnie do frezji ;-) co do antygwaltow to rzeczywiście są to podkolanówki, chociaż czytałam artykuł o wynalazku Chińczyków - rajstopy które mają odstraszyć gwałcicieli ( foto w załączniku) Swoją drogą mam tak pokręcone poczucie humoru że ubrałabym takie na noc poślubną :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1397040151745.jpg (45,8 KB, 38 załadowań)
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:43   #3018
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

hihihi czekaj czekaj, jeszcze Ciebie przekonamy do frezji Ja też byłam goździkowa, póki nie znalazłam tego bukietu

Opium piwonie są przepiękne niestety niedostępne na czas mojego slubu, więc nawet się nie próbowałam nimi zarażać
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:45   #3019
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
hihihi czekaj czekaj, jeszcze Ciebie przekonamy do frezji Ja też byłam goździkowa, póki nie znalazłam tego bukietu

Opium piwonie są przepiękne niestety niedostępne na czas mojego slubu, więc nawet się nie próbowałam nimi zarażać
eh niedobre! teraz czuję się taka niezdecydowana!
ja tak ubolewam, że nie mogę mieć piwonii
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-09, 11:51   #3020
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Opium piękne te bukiety piwonii Ci strasznie zazdroszczę
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 11:54   #3021
iliy
Raczkowanie
 
Avatar iliy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 482
GG do iliy
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez docik10 Pokaż wiadomość
Piękne słowa księdza, przepłakałam całą msze
https://www.youtube.com/watch?v=ESHpzMwXSVc
Docik teraz i ja ryczeeee

kasia1201 WTF??? :P
__________________
13.09.2014
iliy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:00   #3022
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Ja dziś rano pojechałam z TŻ załatwiać zaświadczenia o chrzcie. Najpierw u mnie w parafii mi powiedzieli że nie mają u siebie dokumentów z lat 1975-2005 i muszę jechać do sąsiadującej. Zajeżdzamy tam, patrzę że kancelaria czynna 8.00-9.00. Była 8.40 więc zobaczyłam światełko. Czekała tam już jakaś kobieta, później doszedł jeszcze jeden mężczyzna, a kancelaria zamknięta... Więc dzwonimy domofonem po księżach i mówimy że czekamy tu do kancelarii. A ksiądz że się nie doczekamy bo są rekolekcje więc nieczynna Nie no przecież on nie mógł zejść i nas załatwić
Wkurzyłam się tylko
co za masakra, większa biurokracja w niektórych parafiach (w tym w mojej... ) niż w co niektórych urzędach
Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość
KaMilka przekonałaś mnie do frezji ;-) co do antygwaltow to rzeczywiście są to podkolanówki, chociaż czytałam artykuł o wynalazku Chińczyków - rajstopy które mają odstraszyć gwałcicieli ( foto w załączniku) Swoją drogą mam tak pokręcone poczucie humoru że ubrałabym takie na noc poślubną :-D

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no padłam
to by się mężuś zdziwił
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:01   #3023
adziia13
Rozeznanie
 
Avatar adziia13
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 587
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Dziewczyny, zaniedbałam Was okropnie, cierpię na chroniczny niedoczas, błagam niech ktoś wydłuży dobę przynajmniej o 2-3 godziny.

Ślub za 38 dni, budowa domu wre, co chwilę musimy tam jeździć coś zamawiać, kupować, wybierać itd., daje ro mnóstwo radości, ale zabiera potwornie dużo czasu.

Tak jak ysia nie mam dnia wolnego do ślubu, no poza Wielkanocą (wyłącznie niedziela).
__________________
Razem od 08.03.08
Zaręczeni od 29.08.12
Ślub 17.05.14
adziia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:02   #3024
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość

Sunrise, mam wrażenie, że pamiętam Twoją suknię, ale nie jestem pewna. Też czuję różnicę między muślinowym zwykłym. Muślinowy to marzenie bo mam już ze zwykłym
Bo ja tu pokazywałam się w sukniach
Ale potem dostałam namiar na inny salon i w końcu tam pojechałam i kupiłam, ale nie miałam jak zrobić zdjęcia

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Wygląda mi na zatrwian:




Teraz dopiero zobaczyłam też mam kieckę z dołem z organtyny (producent twierdzi, że jedwabnej). Moim zdaniem ładnie wygląda, zupełnie inaczej niż tiul, ale też tiul do tego mojego modelu by nie pasował - projektant wie, co robi!
Oby
Bo muślin jest boski
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:02   #3025
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Ad remIdealny wybór - bardzo mi się podoba

Say Też jest piekny A spinka wg mnie pasuje - jak ją zobaczyłam, pomyślałam o Tobie i o Twojej sukni

Robusta Powodzenia z mieszkaniem

ysia Ty się nie śmiej, ale ludzie mają bardzo dziwne określenia kolorów. Ja widzę miętę (podejrzewam, że Wy też byście tak to okresliły), klient widzi w tym samym indygo lub błękit, więc może lepiej żeby doprecyzować. Na szczęście są zdjęcia, jest łatwiej.

Powodzenia z majstrem

Opium Piękny bukiet, kolorystyka, kwiaty

docik Piekne kazanie. Idealnie, jak mszę odprawia ksiądz, który zna młodych albo powie kazanie od serca.

Ku przestrodze - o sukniach ślubnych mejd in Czajna. Widziałyście?
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2014-04-09 o 12:04
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:09   #3026
Sunrise28
Rozeznanie
 
Avatar Sunrise28
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 591
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale muszę się wyżalić...
krawcowa powiedziała, że suknia jest tak szyta, że nie ma jak jej powiększyć. Wystawiłam ją ta tablicy.pl ;( jutro umówiłam się do salonu żeby przymierzyć inną, bardzo podobną do mojej. Ryczę jak bóbr!
Na pewno znajdziesz nową, wymarzoną

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez namisek1990 Pokaż wiadomość
Kochane kupiłam dopasowaną idealnie w lipcu, ale ja mam ciągle problemy z przewodem pokarmowym. Zmierzyłam 3 miesiące temu i już za bardzo była obcisła bo przytyłam. A teraz? teraz tragedia normalnie... do krawcowej w końcu zaniosłam i... i ona do mnie, że nie da się, że tak szyta, że trudno to powiększyć... No już trudno. Idę z mamą po nową jutro. Tamta była używana. Czasami jednak lepiej kupić nową z gwarancją w salonie, że mi poprawią w razie co jakby chudnąć i przytyć ... Dziekuję za pocieszenie Dziewczyna się już odezwała, że chce kupić suknię... tyle dobrego. Chociaż mi się za nią zwróci... Już nie chudnę, ważę więcej niż te 55 kg co w podpisie wywalam to bo już i tak z wagą nic nie zrobie w miesiąc ;(
A u lekarza byłaś? Może da radę np. jakimiś lekami przystopować skoki wagi

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Wreszcie do was trafiłam-aktualnie, przeszperałam sporo poprzednich wątków zanim tu dotarłam.
jeszcze sie nie odnalazłam na tym forum a jestem nowa.
Otóż dołączam, jestem Panną Młodą 2014
data ślubu to 30.08.2014
teraz już mi nie umkniecie, będę was śledzić i mam nadzieje się udzielać
pozdrawiam
Witaj

Jeśli można zapytać W jakiej dzielnicy będzie ślub i wesele ?
Też jestem z Wawy

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez cude Pokaż wiadomość
Brat dzwonił, że może dostanie pracę za granicą, ale wtedy nie pojawi się na ślubie:/
przykro mi

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaigara Pokaż wiadomość
Udało mi się jednak! Pogadałam z zastępcą kierownika, że to na ślub chcę taki ładny pierścionek i powiedział że zdąrzą do 25 kwietnia, a nawet przed świętami!
Brawo, że się udało

Czyli wniosek taki, że jak się zagada, że to na ślub ma być czyste to dadzą radę

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez rossifumi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Długo mnie tu nie było, bo niestety moja Mama trafiła do szpitala i nawet nie miałam czasu Was regularnie czytać, co dopiero się udzielać. Zresztą jak dwa razy próbowałam wpisać jakiego długaśnego posta, to mi go wyrzucało w kosmos i dawałam sobie spokój. A wczoraj na dokładkę do szpitala trafiła też moja siostra, ale przynajmniej z radosnego powodu - lada dzięń będę podwójną ciocią Szaleństwo nie do opisania.
Cześć

Oczywiście, zrozumiałe, że najważniejsza jest mama
Mam nadzieję, że już wszystko OK

Pochwal się jak będzie kiedy, że zostałaś ciocią to pogratuluję

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez TysiaBB1989 Pokaż wiadomość
mamy świadka
Gratulacje



Edytowane przez Sunrise28
Czas edycji: 2014-04-09 o 13:47
Sunrise28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:16   #3027
enzunio
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 067
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Madzix sto lat
Cytat:
Napisane przez justynkie Pokaż wiadomość
Do spisania protokołu nie jest potrzebne zaświadczenie z USC bo protokół jest kościelny, a to zaświadczenie jest dokumentem świeckim i można je donieść nawet 2 tyg przed ślubem.
A u mnie tydzień, więc luzik






Cytat:
Napisane przez bardorja Pokaż wiadomość


dziewczyny! na weselu bdyiecie ryuca welonem czy bukietem?
welonem







Cytat:
Napisane przez zakrecona_kropka Pokaż wiadomość
Wszystkiego najlepszego i cudownej zabawy dziś


Dziewczyny dzwonili !!!! 15tego mam drugą rozmowę z prezesem teraz.. strasznie się boję ten wcześniejszy chłopak z którym rozmawiałam jako mój atut wziął to że mieszkam blisko (mogę pieszo chodzić) zastanawiam się co oprócz tego jako mój atut potraktować bo doświadczenia brak i edukacji w tym kierunku też a praca polega na przepisywaniu różnych akt na komputer po prostu (firma transportowa).
Powiedz, że jesteś sumienna, odpowiedzialna i że szybko uczysz się nowych rzeczy






Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie na szybko Kupić sobie tą wsuwkę do włosów? Czy będzie pasować do kolczyków i sukni? Ona ma w sobie perełkę i boję się, że to będzie się gryźć (nigdzie indziej nie mam perełek) - a może po prostu przesadzam?

wsuwka: https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...04550658_n.png
suknia i kolczyki w załączniku

znasz moje zdanie




Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Ehhh za wczas się ucieszyłam, mieszkanie które mielismy jutro ogladać zostalo sprzedane

Chyba kupimy jednak coś od dewelopera ...
Tak może miało być

Połowę cytowania mi zezarlo
Wysłane z telefonu
enzunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:16   #3028
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość

Ku przestrodze - o sukniach ślubnych mejd in Czajna. Widziałyście?
Sorry, ale dla mnie ten artykuł to wylącznie głupota PMki i nic więcej

KTO bezrozumnie wierzy, że jak JA w salonie kosztuje 6 tysi, a na chińskiej stronie 3 tysie, to to będzie to samo?

Poza tym no JA z jakiegoś powodu kosztuje te 6 tysi. Jasne, że część to sama marka, ale wlaśnie na tę markę i renomę zapracowali sobie piękny, porządnymi sukniami,odszytymi dokładnie i pięknie.

Tak się kończy kombinowanie i próba zaoszczędzenia pieniędzy na czymś, na czym się zaosczędzić nie da Tzn. oczywiście można kupić tańszą suknie niż JA, ale chodzi mi o to, że jak chcę JA, a nie ma akurat używanej sukni ORYGINALNEJ, to nie kombinuję i nie zamawiam po chińskich stronach, dziwiąc się, że to co przyszło jest inne od oryginału.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:25   #3029
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Mam obiecane zdjęcia. Więcej będzie wieczorem w klubie bo jestem poza domem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1397042652989.jpg (57,7 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-04-09 11.21.19.jpg (111,9 KB, 252 załadowań)
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes

Edytowane przez Linaewen
Czas edycji: 2014-04-22 o 23:44
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-09, 12:31   #3030
nasturcja1308
Rozeznanie
 
Avatar nasturcja1308
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 853
Dot.: Z roku - miesiąc, z miesiąca dzień, wkrótce spełni się nasz ślubny sen. PM2014

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Mam obiecane zdjęcia. Więcej będzie wieczorem w klubie bo jestem poza domem.
aaaaaaaa!!!!! pasuje Ci ta suknia! jak już będziesz "cała zrobiona" to dopiero będzie szał
__________________
"Na wspólną radość, na chleb powszedni, na poranne otarcie oczu w blasku słonecznym, na nieustające sobą zdziwienie, na gniew, krzywdę i przebaczenie wybieram Ciebie." K. I. Gałczyński 26.04.2014

nasturcja1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-23 00:33:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.