guzek/narośl w okolicach łona - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 22:19   #91
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Kuleczka w pachwinie... (?)

uraz po goleniu, taka gula robi sie jak wrosnie wlosek gleboko w skóre, z czasem znikne sama, ale lepiej "pomóc" mascią.
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 13:21   #92
misiek-pysiek6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
dziwny guzek na podbrzuszu...help!!

Witam! Mam problem: wczoraj podczas mycia zauwazylam u siebie dziwny guzek na podbrzuszu, czy ktos ma pojecie co to moze byc?? czy to cos groznego?? Dodam jescze ze nic mnie nie boli i jestem dziewica. W poniedzialek jestem umowiona z ginekologiem, czy mam sie bac?? help!!
misiek-pysiek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 11:37   #93
diablica26_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: dziwny guzek na podbrzuszu...help!!

Dobrze zrobiłaś, że tak szybko umówiłaś się z lekarzem. I bardzo Cię prosze nie zamartwiaj się. Guzek nie musi oznaczać niczego złego.
Trzymam kciuki.
diablica26_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-17, 20:59   #94
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: dziwny guzek na podbrzuszu...help!!

witaj! niewiem czy ci pomogę, ale ja mam czasem tak że mi "wyjdzie" taki niby guz w podbrzuszu, wiem jednak że to może być jelito wypchnięte przez narządy lub jak u mnie (często miewam zapalenia jajników) poprostu jajnik wypycha skórę bo jest napuchnięty i tak to dziwnie wygląda i nie boli..może to jakaś torbiel lub cysta?jeśli cię brzuch nie bolał to może to jest przyczyna, ale jeśli guzek jest twardy taki to bardzo dobrze zrobiłaś że zapisałaś się tak szybko do lekarza..śiskam, trzymam kciuki by to był tylko "fałszywy alarm" i daj znać co to było!
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 11:10   #95
misiek-pysiek6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: dziwny guzek na podbrzuszu...help!!

dodam moze jeszcze, ze nic mnie nie boli, i raz wychodzi kulka a raz znika..przewaznie rano nie ma nic, a po poludniu mi cos wyskakuje..dzieki za notki!uspokoiłam sie troche..
misiek-pysiek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-18, 12:27   #96
Ania_honey
Raczkowanie
 
Avatar Ania_honey
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 48
GG do Ania_honey
Dot.: dziwny guzek na podbrzuszu...help!!

Ja miałam takiego guzka, tyle że mnie chyba bolał (nie pamiętam już). Też byłam przestraszona i poszłam od razu do gina. Okazało się, że to był gruczoł powiększony, dostałam antybiotyki, 5 dni brałam i przeszło
__________________
Don't walk in front of me, I may not follow;
Don't walk behind me, I may not lead;
Walk beside me, and just be my friend.
Ania_honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 13:56   #97
charna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17
Unhappy prosze o pomoc

Jezeli temat sie powtarza to z gory przrpraszam ale nie znalazlam podobnego. Mam powazny problem przy wejsciu do pochwy i w pochwie zauwazylam pewna narosl. Jest ona dosc duza nie boli nie ropieje po prostu jest. Bylam u lekarza ale powiedzial ze to nic takiego. Mam to juz od ponad 2 lat i boje sie z tego powodu zaczac wspozycie. Nie wiem czy powinnam odwiedzic innego lekarza czy nie powinnam sie na zapas martwic.
charna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 14:46   #98
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: prosze o pomoc

nasjlepiej i jedno i drugie: nei martwić się na zapas i odwiedzić na wszelki wypadek innego lekarza. Może to i nic, ale mnie diagnoza "nic takiego" by nie przekonywała.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 15:41   #99
charna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17
Dot.: prosze o pomoc

nie powiedzial "nic takiego" doslownie tylko ze to zwykla brodawka. Ale w kazdym razie dzieki za odpowiedz.
charna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 16:01   #100
Zaliczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 76
Dot.: prosze o pomoc

ja zauważyłam u siebie w niedzielę w czasie mycia taki jakby mały guzek czy coś w tym rodzaju, wypukły
, przy końcu lewej wargi. Może to coś innego niż u ciebie... Byłam dziś u ginekologa i pani stwierdziła,że to nic raczej nie jest (no to w sumie co to jest jak "nic" którego wcześniej nie było) po czym po badaniu powiedziała, że ogólnie to wygląda na to, że wszystko w porządku ze mną, a że jeszcze nie współżyłam to stwierdziła że nie będzie mnie badać wziernikiem nie mówiąc o cytologii...i zaleciła nasiadówki w ciepłej wodzie z mydlinami i wizytę za 2 tygodnie... może po tym tez "guzek" ma ustąpić? ale myślę, że ty powinnaś się na wszelki wypadek z kimś jeszcze skonsultować
Zaliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 16:20   #101
monia027
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: prosze o pomoc

Dzisiaj zauwazylam ze leci mi krew z pochwy nie jest to duze krwawienie wrecz minimalne ale niepokojace zdazylo mi sie to drugi raz przy czym odczuwam lekki bol pecherza .. Moze to byc jakies przeziebienie go ?? Pomózcie ...
monia027 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 20:19   #102
iziunek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 127
bolacy guzek

Witam, przed chwila wyczulam i zauwazylam u siebie guzek, jest umiejscowiony w okolicach warg sromowych. Miejsce to jest troche spuchniete lekko zaczerwienione, boli gdy dotykam. Co to moze byc? czy moze byc to cos powaznego? Dzisiaj dostalam okres i zaraz po nim wybieram sie do lekarza, a moze powinnam isc od razu? Nie mam jeszcze za soba zadnych kontaktow seksualnych. Bardzo dbam o higiene.
Prosze o pomoc i dziekuje z gory.
iziunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 20:49   #103
iziunek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 127
Dot.: bolacy guzek

up up
iziunek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 14:31   #104
Długonoga_nimfa
Przyczajenie
 
Avatar Długonoga_nimfa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do Długonoga_nimfa
Question Chora czy nie?:/

Mam problem. Od grudnia zeszlego roku w okolicach pochwy pojawiaja mi sie co jakis czas cos w rodzaju grudek albo zaczatkow wykwitow, nie wiem jak to nazwac... Takie niewielkie guzki. Przy dotknieciu troche boli albo zaczynaja swedziec. Po kilku dniach znikaja, jest kilka dni spokoju, po czym znowu sie pojawiaja. Wystraszylam sie ze to kila, bo pierwsze objawy sa podobne. Bylam u ginekologa, zrobilam podstawowe badania na choroby weneryczne i HIV i wynik wyszedl ujemny, czyli ze nie jestem chora. Ale mam watpliwosci Czy jest jeszcze jakies badanie o ktorym nie wiem, zeby sie upewnic? Jesli tak, to moze jest platne? Moze ktos z was orientuje sie ile cos takiego kosztuje? Bardzo mi na tym zalezy.
Długonoga_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 15:47   #105
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Chora czy nie?:/

W jakiejs gazecie ostatnio czytalam ze takie cusie robia sie od chodzenia w stringach....
Ale czy wierzyc prasie kobiecej? ;P
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 19:12   #106
Długonoga_nimfa
Przyczajenie
 
Avatar Długonoga_nimfa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do Długonoga_nimfa
Dot.: Chora czy nie?:/

Ha, ha, ha, obśmiałam się jak norka:P
Długonoga_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 19:16   #107
Długonoga_nimfa
Przyczajenie
 
Avatar Długonoga_nimfa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do Długonoga_nimfa
Dot.: Chora czy nie?:/

A tak już bardziej serio...to poważna rzecz. Mój ginekolog, wredny złośliwiec nie chciał mi nic na ten temat powiedzieć, bo uważa że histeryzuję! Wolę pohisteryzować i się upewnić niż później okaże się że coś złapałam...
Długonoga_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 19:37   #108
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Chora czy nie?:/

moze idz do innego ginekologa?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 21:42   #109
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Chora czy nie?:/

a może to opryszczka płciowa?
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-02, 22:50   #110
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Chora czy nie?:/

Tja, ale ja nie zartuje.
Szczerze powiedziawszy mi wystarczy od rana do wieczora chodzenia w stringach i na drugi dzien sie pojawiaja takie wlasnie "guzki".
Ale zeby nie bylo:
Cytat:
Napisane przez Shape marzec 2007
Noszenie stringów grozi powstawaniem czyrakow
Niesłabnąca popularność tego fasonu majtek doprowadza do rozpaczy lekarzy. Nie dość, że kuse stringi nie chronią należycie okolic intymnych przed zanieczyszczeniami i chłodem, to jeszcze noszenie ich (zwłaszcza modeli ozdobionych koronką) często prowadzi do otarć delikatnej skóry krocza i pośladków. Te z kolei łatwo ulegają zakażeniu, czego konsekwencją mogą być czyraki: zaczerwienione bolesne grudki z widocznym ropnym środkiem będące efektem działalności baterii, zwykle gronkowców lub paciorkowców. Czyrak "dojrzewa" około 2 tygodni i czekanie, aż pęknie i oczyści się, to udręka.
Co powinnaś zrobić?
Frymuśne majtki z tasiemką między pośladkami rezerwuj sobie na ektraokazje, a na co dzień noś figi o fasonie tanga lub bokserki (tych ostatnich, podobnie jak stringów nie widać pod obcisłymi spodniami). Powstałego czyraka w żadnym razie nie usuwaj sama! Ulgę przyniosą okłady z sody oczyszczonej, Rywanolu lub maści ichtiolowej (przyspieszają "dojrzewanie" ropnia). Jeśli po 12-14 dniach czyrak nie pęka, koniecznie skonsultuj się z dermatologiem. Do lekarza udaj się bez zwłoki, gdyby pojawiła się gorączka lub czerwonawa linia na skórze w okolicy czyraka - to znak, że infekcja się rozszerza, co grozi zakażeniem krwi. Konsekwencją może być nawet zagrażający życiu wstrząs toksyczny zwany sepsą
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-02, 23:12   #111
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Chora czy nie?:/

Cytat:
Napisane przez Długonoga_nimfa Pokaż wiadomość
Ha, ha, ha, obśmiałam się jak norka:P
nie ma sie tu co smiac, bo kolezanka ma racje

stringi sa najbardziej niehigieniczna bielizna jaka tylko mozna nosic.

Jak wiadomo paseczek dotyka bezposrednio do odbytu a "kroczek" scisle przylega do warg sromowych. Gdy nie zachowamy nalezytej higieny (np. nie podmyjemy sie po oproznieniu kiszki stolcowej) bakterie z odbytu wedruja w kierunku warg sromowych, gdzie tam moga blokowac gruczoly potowe (tak, tam tez mamy te gruczoly) i guzki murowane.

cytat podany przez szpiega tez jest interesujacy
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:16   #112
Długonoga_nimfa
Przyczajenie
 
Avatar Długonoga_nimfa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do Długonoga_nimfa
Dot.: Chora czy nie?:/

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Tja, ale ja nie zartuje.
Szczerze powiedziawszy mi wystarczy od rana do wieczora chodzenia w stringach i na drugi dzien sie pojawiaja takie wlasnie "guzki".
Ale zeby nie bylo:
Dobrze wiedzieć ale ja nie noszę stringów. Jeśli tylko mi się to coś pojawi kolejny raz znowu pójdę do ginekologa:/ ale chyba tym razem prywatnie i wypytam o wszystkie możliwe choroby, wirusy i wszelkiego rodzaju paskudztwa, żebym na przyszłość wiedziała i nie spędzała bezsennych nocy na zadręczaniu się:/ Dzięki Dziewczyny!
Długonoga_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 20:19   #113
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Chora czy nie?:/

hmmm, a czy sie golisz? czesto takie guzki moga byc spowodowane zatkaniem mieszkow wlosowych. Dzieje sie to tylko podczas golenia
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 09:28   #114
Długonoga_nimfa
Przyczajenie
 
Avatar Długonoga_nimfa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
GG do Długonoga_nimfa
Dot.: Chora czy nie?:/

Nie golę się. Naprawdę dbam o siebie, więc nie wiem, co się mogło stać... Ale wiem już na 100% że to nie kiła, zrobiłam drugi rodzaj badań VDRL, pierwsze-te gorsze i mniej pewne to USR, które nie daje pewności. Teraz pozostaje czekać na wyniki z cytologii i opinię lekarza, bo może to faktycznie jakaś opryszczka Tak btw, dobry ginekolog powinien wyjaśnić pacjentce wszystkie jej wątpliwości, niestety większość na jakich ja trafiłam, zbywa mnie ignorując moje pytania albo traktując je pobłażliwie.
Długonoga_nimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 10:52   #115
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Chora czy nie?:/

Cytat:
Napisane przez Długonoga_nimfa Pokaż wiadomość
Nie golę się. Naprawdę dbam o siebie, więc nie wiem, co się mogło stać... Ale wiem już na 100% że to nie kiła, zrobiłam drugi rodzaj badań VDRL, pierwsze-te gorsze i mniej pewne to USR, które nie daje pewności. Teraz pozostaje czekać na wyniki z cytologii i opinię lekarza, bo może to faktycznie jakaś opryszczka Tak btw, dobry ginekolog powinien wyjaśnić pacjentce wszystkie jej wątpliwości, niestety większość na jakich ja trafiłam, zbywa mnie ignorując moje pytania albo traktując je pobłażliwie.
Mam propozycje: nie popadaj w histerie.
Jesli okaze sie ze nie jest to opryszczka, a w cytologi bedzie luz blues, to wezmy to na chlopski rozum.
Mianowicie:
Stringi sa niehigieniczne - ok, nie chodzisz w stringach.
Depilacja moze powodowac takie rzeczy - ok, nie depilujesz sie.
To co opisujesz, jest zgodne z opisem czyraka jaki podalam (tylko ze te ropne srodki moga pojawic sie po kilku dniach).
Wiec moze w jakis inny sposob?
Ktos uzyl Twojego recznika, a ty o tym nie wiesz? (notorycznie to mialam gdy moje reczniki wisialy w lazience)
Moze od zlej strony wytralas sie po podmyciu?
A moze masz to przez korzystanie ze szkolnej toalety?
Moze masz za ciasne w kroku spodnie i dochodzi do otarc?
A moze podczas stosunku w jakis magiczny sposob twoj facet przeniosl bakterie z okolic odbytu na ... no wiesz?
Opcji jest wiele. Nie tylko najgorsze.
Opryszczka wyglada tak Link do wikipedii.
A ja dam sobie moje dlugie pazury obciac, ze te guzki wystepuja u ciebie w liczbie max 2-3 na raz.
Nie zakladaj najgorszego scenariusza, bo psychika Ci wysiadzie.
Cytat:
Ulgę przyniosą okłady z sody oczyszczonej, Rywanolu lub maści ichtiolowej
Dopoki nie zrobisz reszty badan, a te guzki tak cie niepokoja, bola i draznia, zastosuj cos z powyzszego cytatu. Pomoze - to super, nie pomoze - trudno, oklad z sody oczyszczonej nie zaszkodzi...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-09, 18:42   #116
dziewczynkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Question Guzek??

Dwa dni temu poczułam ból w okolicach intymnych. Nie przywiązałam do tego większej uwagi, ponieważ cała byłam obolała i osłabiona przez przeziębienie.. Następnego dnia nadal czułam ból i dotknęłam tego miejsca... Poczułam dziwny punkt, jakby jakiś guz po prawej stronie. Chociaż ból nie jest duży to jednak odczuwam go gdy siedze... Czy to może być coś poważnego?? Co zrobić?? Do kogo sie z tym zgłosić?? A może przesadzam... moze poczekać kilka dni?
dziewczynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:32   #117
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Guzek??

Prawdopodobnie to węzeł chłonny (gdybyś przeczytała wątek nie musiałabys pytać ) jeżeli w ciągu kilku dni nie zniknie albo będzie się powiększał idz do lekarza, jeżeli odczuwasz jakies dolegliwości ginekologiczne do specjalisty - ginekologa.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 15:34   #118
KassiaKonsultantka
Raczkowanie
 
Avatar KassiaKonsultantka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 284
Question co to jest?? pecherz, gulka, guzek...?

od jakiegos czasu, podczas napinania miesni brzucha (np. smiejac sie, kaszlac...) robi mi sie jakby pecherz (?) obok pachwiny... wlasciwie to jest juz poczatek ukladu rozrodczego... nie boli mnie, ale mimo wszystko troche sie tym martwie.
czy ktoras z pan sie z tym spotkala? co to moze byc?
KassiaKonsultantka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 15:43   #119
adatka
Zakorzenienie
 
Avatar adatka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: za górami za lasami za dolinami... :)
Wiadomości: 4 641
Dot.: co to jest?? pecherz, gulka, guzek...?

Cytat:
Napisane przez KassiaKonsultantka Pokaż wiadomość
od jakiegos czasu, podczas napinania miesni brzucha (np. smiejac sie, kaszlac...) robi mi sie jakby pecherz (?) obok pachwiny... wlasciwie to jest juz poczatek ukladu rozrodczego... nie boli mnie, ale mimo wszystko troche sie tym martwie.
czy ktoras z pan sie z tym spotkala? co to moze byc?
chyba tu dziewczyny nic nie pomoga - wizyta u lekarza wskazana.
moze to jest przepuklina -radze wybrac sie jak najszybciej do doktora
http://www.resmedica.pl/zdart4004.html

pozdrawiam
__________________
moje skarby
adatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 17:38   #120
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: co to jest?? pecherz, gulka, guzek...?

inna wizażanka teżtak miała i to była przepuklina wizyta u lekarza niezbędna
__________________
~ * ~ * ~ * ~ * ~ * ~ *
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.