Po świętach, zostało nam pół roku! - Strona 122 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-02, 04:53   #3631
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez slonkom Pokaż wiadomość
w kazdym razie ja zaczelam swoja walke z kilogramami o ile dobrze pamietam to 4 stycznia i dzis jest mnie 6,2kg mniej
No to super! Super Ci ta waga leci w dół.

No to ja się pochwalę: dziś biegałam już z prędkością 12.4 km/h!!! Nie cały czas, ale dobre 10 minut mi zajęło żeby tętno osiągnęło poziom taki bym musiała zwalniać. jak tak dalej pójdzie to ja nie tylko ukończę ten pół maraton ale i się ścigać w nim będę!!!

Plus dziś dostałam mapkę trasy więc jak tylko się zrobi ciepło to będę sobie biegać tamtędy
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 06:29   #3632
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Slonkom postaram się dzisiaj wieczorem zaktualizować Twoje dane w tabelce tylko nie wiem czy się wyrobie a jak nie to jutro już na pewno.
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 09:57   #3633
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Jak bum cyk cyk nie ma mnie nadal ani w tej z pierwszej strony ani w tej co wkleiłam. Piąta od dołu jest u mnie Bunny. Poprosiłam TZ i współlokatora zeby zerkneli i oni mnie też w tych tabelkach nie znaleźli. No dobra, trudno poprostu ja siebie w tabelce nie bede widziała i tyle

Slonkom, gratulacje zrzuconych kgs. Mega motywujesz! Owsianka na wodzie...

Majkas, podziwiam za wytrwałosc Ja co chwila mam jakos wymówke, aby tu nie biegac. W domku w PL miałam lasek pod samym oknem i az ciagneło żeby pobiegać.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 10:24   #3634
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez ggabi11143 Pokaż wiadomość
Waga początkowa - 65 kg
Waga dzisiejsza - 58,9 kg
W sumie zrzucone : 6,1 kg
Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
U mnie:
waga początkowa: 72kg
waga ostatnio: 68kg
waga obecna: 67kg
spadek: -1kg
spadek ogólny: 5kg
gratulacje dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
Gratuluje wszystkim spadku wagi jestem z was dumna ja dziś niestety nagrzeszyłam troszke;( ale odpracuje a to wszytsko za sprawą @ w ogole zawsze jestem smutna i zla jak mam @ i nie mam checi na nic ;( ale co zrobic raz w miesiącu musi byc ;/
ja też tak mam niestety, ale cóż - trzeba to jakoś przetrzymać.
Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
dodaje fotki nowych bucikow
fajne te Twoje buciki!

Cytat:
Napisane przez slonkom Pokaż wiadomość
w kazdym razie ja zaczelam swoja walke z kilogramami o ile dobrze pamietam to 4 stycznia i dzis jest mnie 6,2kg mniej


Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Jak bum cyk cyk nie ma mnie nadal ani w tej z pierwszej strony ani w tej co wkleiłam. Piąta od dołu jest u mnie Bunny. Poprosiłam TZ i współlokatora zeby zerkneli i oni mnie też w tych tabelkach nie znaleźli. No dobra, trudno poprostu ja siebie w tabelce nie bede widziała i tyle
przyznam, że ja się też ubawiłam jesteś kochana w tej tabelce, 5-ta od dołu

ja wczoraj poległam z ćwiczeniami ale za to byłam na spacerku, a właściwie zrobiłam sobie szybki marsz a nie ćwiczyłam z dwóch powodów: po pierwsze @ i mi się nie bardzo chciało, a po drugie wieczorem miałam gości no i ... no ale towarzystwo dobrze mi zrobiło na mój marny nastrój, więc nie mam wyrzutów sumienia
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:14   #3635
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Dziewczyny, nie mogę. Ten sku.... z SFD co dał mi bana traktuje wszystkich jak małe dzieci (w dodatku swoje na które się może wydrzeć) i jeszcze grozi! Ale ja się go nie boję, zgłosiłam sprawę do administratora. W dodatku udowodniłam palantowi że regulaminu nie zna (twierdził że dał mi bana za nieznajomość regulaminu a o sprawie o którą pytałam w regulaminie nic nie ma). I najechałam na brak kultury osobistej. Ja do niego per Pan (żeby mi nic nie mógł zarzucić) a on do mnie na ty, bezczel jeden!
Tak mi ciśnienie podniósł że u mnie po 5tej a ja dalej spać nie mogę
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 11:30   #3636
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Czesc Dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość

Ale jaja...! oto tabelka, która ja widze. Juz po kilku godzinach, strona odswierzana tysiac razy Dobre, dobre... No cóż może jutro...
Mam nadzieje, ze mega zamieszania nie narobię ta tabelką, którą tu wpiełam, ale jakby co to zedytuje post i ją wywale.

Śmiej się śmiej Slonkom! Cwicz mięśnie brzucha

Ja dziś ładnie trzymałam dietke, ale ćwiczenia mi szły jak krew z nosa... ledwo 40minut...
sss niezle ja tez Cie widze w tabelce, zastanawiam sie dlaczego Ty nie widzisz aktualnej tabelki?

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
No to super! Super Ci ta waga leci w dół.

No to ja się pochwalę: dziś biegałam już z prędkością 12.4 km/h!!! Nie cały czas, ale dobre 10 minut mi zajęło żeby tętno osiągnęło poziom taki bym musiała zwalniać. jak tak dalej pójdzie to ja nie tylko ukończę ten pół maraton ale i się ścigać w nim będę!!!

Plus dziś dostałam mapkę trasy więc jak tylko się zrobi ciepło to będę sobie biegać tamtędy


Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mogę. Ten sku.... z SFD co dał mi bana traktuje wszystkich jak małe dzieci (w dodatku swoje na które się może wydrzeć) i jeszcze grozi! Ale ja się go nie boję, zgłosiłam sprawę do administratora. W dodatku udowodniłam palantowi że regulaminu nie zna (twierdził że dał mi bana za nieznajomość regulaminu a o sprawie o którą pytałam w regulaminie nic nie ma). I najechałam na brak kultury osobistej. Ja do niego per Pan (żeby mi nic nie mógł zarzucić) a on do mnie na ty, bezczel jeden!
Tak mi ciśnienie podniósł że u mnie po 5tej a ja dalej spać nie mogę
5 a Ty jeszcze nie spisz ja bym juz dawno padła. ehhh.... tez nie lubie takich typkow



Biedronko
najwazniejsze ze humor Ci sie poprawił
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:54   #3637
niunka22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 216
GG do niunka22
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

czesc dziewczyny
u mnie jak narazie ok...może wkońcu popnownie przejde na dietke bez grzeszków... jem co 3 godzinki głodna nie chodze tylko mam chec podjadac ale powstrzymuje sie teraz czeka mnie obiadek..kapuśniak ugotowany przez mężulka ale to dopiero o 15...

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

wogóle to już 2 dni temu powinnam dostać okres.....a tu lipa
__________________
Start 12.01.2011r.
176cm

waga początkowa - 87kg
waga aktualna - 85,4kg

cel I - 80kg
cel II - 75kg
cel III - 70kg
cel ostateczny - 60kg
niunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 12:57   #3638
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
No to super! Super Ci ta waga leci w dół.

No to ja się pochwalę: dziś biegałam już z prędkością 12.4 km/h!!! Nie cały czas, ale dobre 10 minut mi zajęło żeby tętno osiągnęło poziom taki bym musiała zwalniać. jak tak dalej pójdzie to ja nie tylko ukończę ten pół maraton ale i się ścigać w nim będę!!!

Plus dziś dostałam mapkę trasy więc jak tylko się zrobi ciepło to będę sobie biegać tamtędy
majkas Twoje tempo biegania jest niesamowite! ja biegam tylko 5- 5,5 mil/h a koncze dla mnie sprintem na 6... nie mialabym szans zeby Cie dogonic

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Jak bum cyk cyk nie ma mnie nadal ani w tej z pierwszej strony ani w tej co wkleiłam. Piąta od dołu jest u mnie Bunny. Poprosiłam TZ i współlokatora zeby zerkneli i oni mnie też w tych tabelkach nie znaleźli. No dobra, trudno poprostu ja siebie w tabelce nie bede widziała i tyle

Slonkom, gratulacje zrzuconych kgs. Mega motywujesz! Owsianka na wodzie...

Majkas, podziwiam za wytrwałosc Ja co chwila mam jakos wymówke, aby tu nie biegac. W domku w PL miałam lasek pod samym oknem i az ciagneło żeby pobiegać.
dzis tez mi poprawiasz humor od rana sss7, przekochana jestes

a i dziekuje wszystkim za gratulacje! jakos powoli waga idzie sobie w dol.... ale wazniejsze jest ze mi cwiczenia poprawiaja wyglad i sampoczucie. ja nie bardzo trzymam diete jakakolwiek poza MZ ale chyba dobrze na tym wychodze czesto jak czytam o Waszych dietach to naprawde nie moge wyjsc z podziwu, ja to chyba za leniwa jestem zeby sie trzymac wszystkich przepisow, zalecen, godzin posilkow itp

Shiryuna a z tabelka to sie nie spieszy. juz sie pochwalilam na forum wiec nie ma problemu. poza tym to chyba moja wina bo za pozno wczoraj napisalam ale nie moglam wczesniej. ot co... tak czy inaczej dziekuje. moze jak mnie uaktualnisz to sie sss7 tez przy okazji da rade zobaczyc w tabelce

ja tymczasem znikam na sniadanie a potem rzucam sie w wir wtorkowych zajec a wieczorem pedze znow na silownie, tym razem nie ma zajec z Nate'm ale moze ktos sie fajny tez przytrafi
milego dnia dziewczyny!

Edytowane przez slonkom
Czas edycji: 2010-03-02 o 13:06
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 13:48   #3639
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mogę. Ten sku.... z SFD co dał mi bana traktuje wszystkich jak małe dzieci (w dodatku swoje na które się może wydrzeć) i jeszcze grozi! Ale ja się go nie boję, zgłosiłam sprawę do administratora. W dodatku udowodniłam palantowi że regulaminu nie zna (twierdził że dał mi bana za nieznajomość regulaminu a o sprawie o którą pytałam w regulaminie nic nie ma). I najechałam na brak kultury osobistej. Ja do niego per Pan (żeby mi nic nie mógł zarzucić) a on do mnie na ty, bezczel jeden!
Tak mi ciśnienie podniósł że u mnie po 5tej a ja dalej spać nie mogę
zmien forum szkoda nerwow

trening zaliczony 1h45 min

Edytowane przez rimlora
Czas edycji: 2010-03-02 o 16:39
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:53   #3640
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cześć, co tu od popołudnia tak cicho?
Uczę się i uczę (a to nowość ), głowa mi już pęka. Obejrzę chyba w przerwie "gotowe na wszystko" .
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:32   #3641
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

cześć dziewczynki
jestem z siebie dumna, bo ja leniwiec pospolity zrobiłam dziś porządny trening z obciążeniem+500 skoków przez skakankę z dietą też ok, właśnie zjadłam na kolację omlet z jednego jaja z oliwkami i szczypiorkiem

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie mogę. Ten sku.... z SFD co dał mi bana traktuje wszystkich jak małe dzieci (w dodatku swoje na które się może wydrzeć) i jeszcze grozi! Ale ja się go nie boję, zgłosiłam sprawę do administratora. W dodatku udowodniłam palantowi że regulaminu nie zna (twierdził że dał mi bana za nieznajomość regulaminu a o sprawie o którą pytałam w regulaminie nic nie ma). I najechałam na brak kultury osobistej. Ja do niego per Pan (żeby mi nic nie mógł zarzucić) a on do mnie na ty, bezczel jeden!
Tak mi ciśnienie podniósł że u mnie po 5tej a ja dalej spać nie mogę
o matko, co za cham! też bym się wkurzyła, chociaż prawdę mówiąc szkoda nerwów.

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
Biedronko najwazniejsze ze humor Ci sie poprawił
o tak!

Cytat:
Napisane przez slonkom Pokaż wiadomość
czesto jak czytam o Waszych dietach to naprawde nie moge wyjsc z podziwu, ja to chyba za leniwa jestem zeby sie trzymac wszystkich przepisow, zalecen, godzin posilkow itp
to tak jak ja standardowo jem 4-5 posiłków, sporo wody/herbatek, czasem ćwiczenia, ale jak już ćwiczę to kompletnie nie mogę się przystosować do posików przed i poterningowych. przed ćwiczeniami nie jem, bo nie dałabym rady nic zrobić, a po jedzenie jest ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę dziś np. ćwiczyłam między obiadem a kolacją (na obiad ryż z mięsem, troszkę sosu warzywnego+surówka, a na kolację omlet), i nie wyobrażam sobie zjeść coś pomiędzy bo i kiedy dziś po ćwiczeniach zeżarłam trochę pestek dyni
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 19:48   #3642
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
jestem z siebie dumna, bo ja leniwiec pospolity zrobiłam dziś porządny trening z obciążeniem+500 skoków przez skakankę z dietą też ok, właśnie zjadłam na kolację omlet z jednego jaja z oliwkami i szczypiorkiem


o matko, co za cham! też bym się wkurzyła, chociaż prawdę mówiąc szkoda nerwów.


o tak!



to tak jak ja standardowo jem 4-5 posiłków, sporo wody/herbatek, czasem ćwiczenia, ale jak już ćwiczę to kompletnie nie mogę się przystosować do posików przed i poterningowych. przed ćwiczeniami nie jem, bo nie dałabym rady nic zrobić, a po jedzenie jest ostatnią rzeczą na jaką mam ochotę dziś np. ćwiczyłam między obiadem a kolacją (na obiad ryż z mięsem, troszkę sosu warzywnego+surówka, a na kolację omlet), i nie wyobrażam sobie zjeść coś pomiędzy bo i kiedy dziś po ćwiczeniach zeżarłam trochę pestek dyni
no ja mam klopot taki ze zajecia z aerobiku na jakie chodze sa o roznych porach, nie wspominajac juz o tym kiedy robie sobie dzien cwiczen przez siebie "wymyslanych" czyli bieznia itp wtedy to juz ide kompletnie kiedy mam ochote, kiedy deszcz nie pada itp.... a najczesciej to wychodzi w porze obiadu no a chwile przed nic nie zjem bo mi bedzie niedobrze, po cwiczeniach tez nie zjem bo mi sie nie chce.... no i co ja mam z tym zrobic? moje posilki sa male i baaardzo nieregularne no moze poza sniadaniami, bo zawsze jem sniadanie o 7.30.... no pomijajac weekendy kiedy sie budze o 9-10

Edytowane przez slonkom
Czas edycji: 2010-03-02 o 19:50
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:19   #3643
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Slonkom dopisałam Cię do tabelki, sss7 jak się nadal nie widzisz to ja nie wiem
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:35   #3644
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez Shiryuna Pokaż wiadomość
Slonkom dopisałam Cię do tabelki, sss7 jak się nadal nie widzisz to ja nie wiem
dzieki

czyz nasza sss7 nie jest rozkoszna? jak widze dzieki niej nie tylko ja cwicze moje miesnie brzucha....
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:44   #3645
niunka22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 216
GG do niunka22
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

hej dziewczyny
dzis dzien idealny...jak nigdy i nawet biegałam przed chwilą na podwórku.... jutro powtórka
__________________
Start 12.01.2011r.
176cm

waga początkowa - 87kg
waga aktualna - 85,4kg

cel I - 80kg
cel II - 75kg
cel III - 70kg
cel ostateczny - 60kg
niunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:56   #3646
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Hej laski
ja dziś troszke nagrzeszyłam bo zjadłam kilka kostek czekolady ale zawsze mam taki dzień podczas @ kiedy chce mi sie jesc nie dietowo;( ale na pocieszenie kupiłam sobie buciki fioletowe szpile:p moze jak naucze sie wstawiac zdjecia to wam je pokaze aha i jeździłam na rowerze 30km [na większym obciążeniu Majkas:P] miłego wieczoru
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 21:09   #3647
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Zbieram się do spania, jeszcze przed snem powalczę z cellulitem.
Dobranoc
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 21:14   #3648
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez niunka22 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
dzis dzien idealny...jak nigdy i nawet biegałam przed chwilą na podwórku.... jutro powtórka

Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
Hej laski
ja dziś troszke nagrzeszyłam bo zjadłam kilka kostek czekolady ale zawsze mam taki dzień podczas @ kiedy chce mi sie jesc nie dietowo;( ale na pocieszenie kupiłam sobie buciki fioletowe szpile:p moze jak naucze sie wstawiac zdjecia to wam je pokaze aha i jeździłam na rowerze 30km [na większym obciążeniu Majkas:P] miłego wieczoru
wklej koniecznie juz nie moge sie doczekac

musisz zjechac myszka troszke nizej (pod ,,wyslij odpowiedz" , jeszcze troche na dol) tam na ,,dodatkowe opcje" i kliknac na : zarzadzaj zalacznikami
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 22:21   #3649
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Ja Wam dam naśmiewanie sie ze mnie!

Slonkom, mięsnie brzucha cwicz dalej, bo ja Ci powiem jedno: CIEBIE TEZ W TABELCE NIE MA !!

Ja poprostu cały cza swidze stara tabelke i mnie to jeszcz epal licho, bo ja wiem ile waze, ale nie widze żadnych zmian u dziewczyn i nie ebdę widizała jakie robią postępy

Dzis TZ okupuje swojego laptopa, ale jutro jak pójdzie do pracy, to otworze wizaz na jego laptopie i zapewne bede mogła zobaczyc tą nieszczesną tabelke.

Majkas, NIE PODDAWAJ SIE! Forum Sfd jest mega wartościowe i nie ma takiej opcji zebys przez jakiegoś buraka musiała sie wynosic!

U mnie dzis dieta byłaby super gdym wieczorem nie podjadała kupuśniaka. Non stop łaziłam do gara i chochlą siorpałam zupke
O 23 czeka mnie jeszcze kolacja w postaci wędzonej makrelki. Tymczasem siedze z naolejowanymi włosami i podczytuje wizaz.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 22:52   #3650
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

sss7 oj cwicze cwicze..... ale juz przestaje mi sie podobac to ze nie widzisz tabelki bo nie widzisz moich zrzuconych 6,2kg... hmmmm......
to moze usun sobie ciasteczka... tak, nie tylko te z komputera ale te z szafki w kuchni rowniez a tak powaznie to ja sie nie znam na tym bardzo ale moze jutro Ci sie uda zobaczyc nowa tabelke na innym komputerze a jak nie to Ci sama przepisze wszystko na priv bo moje miesnie brzucha zaczynaja powoli zakwasow dostawac

i sie nie gniewaj bo my Cie tu wszystkie kochamy na nasz babski wizazanski sposob

majkas nie daj sie na tym sfd.... dziewczyny gora!
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 23:18   #3651
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Alez ja sie wcale nie gniewam .
Ciastka z kompa? Hmmm...w sumie dobry pomysł, bo dawno nie skanowałam, a ciatka z szafki... nie ma takiej opcji, żeby znikneły. TZ to ciasteczkowy potwór i jest ZAWSZE cała jedna szafka od góry do dołu załadowana cistkami wszelkiego rodzaju. Ba! jest jeszcze jedna szafka, w której jest ( własnie specjalnie wstałam i policzylam) 4 duze paczki chipsów i 2 małe. Troche ciężko się powstrzymac, ale nie jest tak źle. Gorzej jakbym wiedziała, że w tej szafce chowa sie czekolada, batonik bajeczny lub słoik Nutelli - to byłby mój koniec! Na szczęście czekoladowym potworem w domu jestem ja, a nie TZ, wiec popostu na zakupach omijam półke z czekolada i potem w domu jej nie ma i problemu też nie ma .
Tabelkę na bank bede mogła na innym kompie zobaczyc, a jak nie to bedę sie doszukiwac jakichs paranormalnych zjawisk w okol mojej osoby.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 23:36   #3652
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Melduję że sprawa została rozpatrzona przez Administratora. Wyrok: dostałam bana niezasłużenie i bezprawnie, wynik mojego wniosku zostanie wzięty pod uwagę przy rozpatrywaniu wniosków innych osób skarżących się na samowolkę tego samego pana, konto zostało odblokowane

Kosztowało mnie to nieprzespaną noc (nerwy plus nad ranem "dyskusja" na bieżąco), trochę czasu i wysiłku, ale satysfakcja jest. Jak nie mam racji to przeproszę zawsze, wszędzie i każdego. Ale jak mam rację to wymagam po pierwsze przyznania się do błędu a po drugie szacuneczku - koleś próbował mnie straszyć że jak nie zakończę dyskusji to mi bana przedłuży z 7u na 100 dni.... nie skończyłam dyskusji, udowodniłam swoją rację cytując regulamin, mam nadzieję że teraz gościowi gula skacze i to mocno
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 03:33   #3653
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

majkas congratulations!

sss7 ja bym sie nie zdziwila jesli by sie jutro okazalo ze nadal nie mozesz zobaczyc tabelki. do robienia mikstur tez juz sie przyznalas...

a ja niedawno wrocilam z cwiczen. dzis ciezko bylo ale ze to byl aerobik to sie nie poddalam bo tak jakos by mi bylo glupio wyjsc w polowie.... napocilam sie jak swinka ale mam nadzieje ze beda rezultaty
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 07:04   #3654
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Hej dziewczynki
ja wlasnie po sniadaniu :
-owsianka na wodzie z nektarynka , kiwi i sliwkami + herbata rumiankowa
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 08:29   #3655
niunka22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 216
GG do niunka22
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

hej..
ja też już po śniadanku... i zaraz na miasto uciekam i mały spacerek z synkiem i mężem też bedzie
__________________
Start 12.01.2011r.
176cm

waga początkowa - 87kg
waga aktualna - 85,4kg

cel I - 80kg
cel II - 75kg
cel III - 70kg
cel ostateczny - 60kg
niunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:31   #3656
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Majkas, i bardzo dobrze!

Slonkom, no tak! przypomnialas mi, moje mazidla, a jeszcze dochodzi do tego zielarstwo - w kuchni non stop sie parza mikstury z roznych ziol. Noi teraz to wszystko ma sens! To czary!


Pisze z kompa TZ i u niego widze cala aktualna tabelke i ze mna i ze Slonkom i z nowymi dziewczynami A na moim laptopie nadal jej nie ma

Zgrzeszylam dzis - na sniadanie zjadlam 2 crossbunny I caly czas po glowie mi chodzi cos a'la kebab Gotuje wlasnie makaron razowy, zjem go z pmidorami cebula i czosnkiem i mam nadzieje, ze te kebabowe mysli przejda, bo jak nie to juz wiem co bedzie na obiad jak TZ wroci.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:54   #3657
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Majkas, i bardzo dobrze!

Slonkom, no tak! przypomnialas mi, moje mazidla, a jeszcze dochodzi do tego zielarstwo - w kuchni non stop sie parza mikstury z roznych ziol. Noi teraz to wszystko ma sens! To czary!


Pisze z kompa TZ i u niego widze cala aktualna tabelke i ze mna i ze Slonkom i z nowymi dziewczynami A na moim laptopie nadal jej nie ma

Zgrzeszylam dzis - na sniadanie zjadlam 2 crossbunny I caly czas po glowie mi chodzi cos a'la kebab Gotuje wlasnie makaron razowy, zjem go z pmidorami cebula i czosnkiem i mam nadzieje, ze te kebabowe mysli przejda, bo jak nie to juz wiem co bedzie na obiad jak TZ wroci.
jak widac faceci czasem sie przydaja... maja komputery na ktorych mozna zobaczyc tabelke na wizazu

a za sniadanie masz i zeby to mi byl przedostatni raz
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:25   #3658
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

i jak wam sie podobaja? ja własnie jem obiadek troche zupki
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:35   #3659
Shiryuna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 107
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Piegowata b. ładne, takie zgrabne, ja jednak preferuję coś na mocniejszym obcasie
Waga spada a ja popadam w euforię Ile to ja się dzisiaj nasłuchałam, że schudłam, bo to jedna osoba powie "ale schudłaś!" i już cała lawina komplementów, fajnie
__________________

Shiryuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:40   #3660
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Slonkom, z pokora przyjmuje lanie... nie wiem co we mnie wstepiło, a potem jeszcze doprawiłam ciastkiem z TZtowej szafki. Kebab cały czas krązy mi po głowie. Postaram sie opanowac. Chyba jakis dzien kryzysu dietowego mnie dopadł...

Piegowata, kolor piękny, szpila bardzo ładna, wywaliłabym jednak tą przepaske z przodu i ta podeszwa jakos dziwnie podklejona... eh.. ja to zawsze musze wszystko zjechać.

Shiryunia, jak ja bym chciała cos takiego usłyszeć...
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.