Po świętach, zostało nam pół roku! - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 13:46   #3811
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

wiem że są rewelacyjne do ćwiczeń ponieważ są bardzo dobrze wyprofilowane i lekkie wiec ćwiczenia w nich to sama przyjemność licytuję jedne za dwa dni aukcja sie konczy to zobaczymy jak będzie:P zrobili aukcje bez ceny minimalnej a przyznam wa się za w oryginalnych adidasach bardzo podoba mi się to, że robią rozmiary np: 37,5; 38,5 itp jak dla mnie bomba bo wszytskie szpilki mam 38 ale poki sie troche nie rozejdą to bola mnie stopy a 39 sa za duże no a w sportowych mam 38.5 i jestem zadowolona od początku bo nawet gdy troche się rozejdą to zwiążę mocniej sznurówki i gra gitara wiec to taka moja historia co do rozmiaru :p ja nadal czekam na obiad :p a TY Gabbi zamiast różnych diet odżywiaj się zdrowo regularnie i ćwicz dużo to naweno schudniesz i to bezpowrotnie
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:48   #3812
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
wiem że są rewelacyjne do ćwiczeń ponieważ są bardzo dobrze wyprofilowane i lekkie wiec ćwiczenia w nich to sama przyjemność licytuję jedne za dwa dni aukcja sie konczy to zobaczymy jak będzie:P zrobili aukcje bez ceny minimalnej a przyznam wa się za w oryginalnych adidasach bardzo podoba mi się to, że robią rozmiary np: 37,5; 38,5 itp jak dla mnie bomba bo wszytskie szpilki mam 38 ale poki sie troche nie rozejdą to bola mnie stopy a 39 sa za duże no a w sportowych mam 38.5 i jestem zadowolona od początku bo nawet gdy troche się rozejdą to zwiążę mocniej sznurówki i gra gitara wiec to taka moja historia co do rozmiaru :p ja nadal czekam na obiad :p a TY Gabbi zamiast różnych diet odżywiaj się zdrowo regularnie i ćwicz dużo to naweno schudniesz i to bezpowrotnie
ja wszteki szpilki mam numer 39 , natomiast adidasy 40 wiec ja akurat nie kozystam z tych polowek
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:56   #3813
piegowata20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 175
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
ja wszteki szpilki mam numer 39 , natomiast adidasy 40 wiec ja akurat nie kozystam z tych polowek
ale uważam, że bardzo dobrze to wymyślili bo ja załóżmy o ok 0,5cm mam drugi palec dłuższy od tego dużego[ u stóp] wiec buty przez to musze kupować większe ale jakoś żyję i dobrze mi się żyje
__________________
'Jem mniej, bramy nieba są wąskie'



'I'm not a perfect little girl'
piegowata20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:57   #3814
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
ale uważam, że bardzo dobrze to wymyślili bo ja załóżmy o ok 0,5cm mam drugi palec dłuższy od tego dużego[ u stóp] wiec buty przez to musze kupować większe ale jakoś żyję i dobrze mi się żyje
tak pomysl bardzo dobry
jak uda Ci sie wygrac aukcje nie zapomnij sie pochwalic

Edytowane przez rimlora
Czas edycji: 2010-03-07 o 14:12
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 14:58   #3815
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny!

Czyzby nasz watek zamierał? Znalazłam go dopiero na drugiej stronie
Wlasnie zjadalam II sniadanko, obiadzik mam z wczoraj, wiec moge troche zrelaksowac sie


Slonkom gratuluje mniejszego rozmiaru
ja mysle ze nie zamiera tylko kazdy wybral sie na spacer, korzysta z niedzieli. albo wszyscy jeszcze nie wstali po sobotnich imprezkach, albo moze nawet wstali z tym ze maja kaca i wyrzuty sumienia i nie chca sie przyznac jak poszaleli wczoraj

a ze ja nie poszalalam to jestem wprawdzie wczoraj mialam okazje ale sie zgrabnie z tego wykrecilam. bo przyjaciele wybierali sie do pubu na imprezke, i to nie tylko piwo czy takie tam ale na stole krolowaly pelne miski zarcia: frytki, kurczaki, chipsy... no i ja bym sie nie oparla jakbym to miala na wyciagniecie lapki. a poza tym takie samo siedzenie przy stole podczas gdy inni sie objadaja to jakos tak.... wydaje mi sie ze bym sie dziwnie czula..... no a na koniec zrobilam jeszcze dobry uczynek bo pojechalam w nocy samochodem po meza, ktory wlasnie w ww. imprezce bral udzial
a dzis odsypia lobuz a ja juz po sniadanku, z zielona herbata w lapce, buszuje po wizazu

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
o tej porze
nooo.... 6 godzin roznicy robi swoje
nie wiem jak majkas ale ja wstalam z lozka pol godziny temu

i dzieki dziewczyny za gratulacje dla mnie! nawet nie wiecie jaka mialam szczesliwa buzke wychodzac z przymierzalni
a najlepszy ubaw to mial moj maz i pozniej mi powtarzal ze powinnam go czesciej sluchac, bo jak bralam ubrania z wieszakow do przymierzalni to juz tak "na oko" twierdzil ze beda za duze ale mi sie zdawalo ze nie [lata przyzwyczajen ].....

Edytowane przez slonkom
Czas edycji: 2010-03-07 o 15:01
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:10   #3816
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

a jeszcze apropo butow sportowych, to [chyba] cos czego w polsce nie ma, w kazdym razie w stanach reklamuja to nagminnie.
sa to buty sportowe ktore se reklamowane jako wspomagajace ksztaltowanie glownie lydek i posladkow kiedykolwiek i gdziekolwiek tzn przy normalnym chodzeniu np do sklepu. one maja specjalnie wymodelowana podeszwe.
czy dziala to nie wiem, bo nie probowalam..... ale na reklamie to te babki to niezle wygladaja wiem wiem.... to tylko reklama
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 15:24   #3817
nancy1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 108
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Dzisiaj byłam ok 2 godzin na siłowni spaliłam wg siłowniowych liczników ponad 700kcal. Dałam sobie niezły wycisk jak dam rade to jutro też pojde karnet mam tylko do wtorku a raczej do piątku nowego nie kupie.. wiec przydałoby się teraz pojsc jeszcze pon, wt
Ja już po obiadku (bakłażan z sojowym mielonym) właśnie dopracowuje konspekt jutrzejszej lekcji waga staneła w miejscu, ale mam nadzieje, ze raczy wreszcie ruszyc (oczywiście w dol :P).
nancy1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 16:34   #3818
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Melduję się!
U mnie 7 godzin różnicy, nie 6, a do tego odsypiałam urodziny kumpeli. Nie powiem Wam że zjadłam 2 kawałki pysznego czekoladowego torta (po tym jak byłam napchać się sushi na obiad) bo wstyd. Waga oczywiście w górę, żadna niespodzianka po 2 dniach niekontrolowanego obżarstwa ale co tam. Od dziś jestem znowu grzeczna na miesiąc (aż do Świąt). I wtedy znowu sobie takie ładowanie zrobię.
Plus centymetry i tak w dół więc chociaż część tej wagi to muszą być mięśnie
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:45   #3819
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Ja jak wracałam z Apple centre, wstapiłam do sklepu po kozie mleko do owsianki ( od której chyba już się uzależniłam na dobre - dzieki Slonkom ) noi oczy znalazły pięknie wyglądającą bułkę francuską z budyniem i polewą marcepanową..... Bossszzz jakie to pyszne było

A na wieczór TZ i wspólokator zamawiają kebaby do filmu i niestety chyba sie podepnę pod zamówienie.... Odpuszczam dzisiejszy dzien
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:13   #3820
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

cześć dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
niestety z dnia na dzien coraz mniej dziewczyn sie tu udziela ... a szkoda
Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
w maju to tu juz prawie nikogo nie bedzie
o nie! nie zgadzam się na takie coś! mam nadzieję, że stały skład zostanie na dłuuuugo

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Nic nie zamiera, nie ma takiej opcji! Jak nie bedzie tego wątku to ja znowu zalegne na kanapie z chipsami !!!!!!!!!!!!
Amerykanki jeszcze śpią, a piegowata mowiła, że ma zjazd na uczelni.. albo biedronka to mówiła, nie pamiętam...
Albo śpią i tyle
tak, ja miałam weekend na uczelni
niedawno wróciłam, dlatego dopiero piszę. wczoraj nie zaglądałam, bo jak wróciłam to padłam do łóżka - jakoś źle się czułam. a dziś niestety czuję się jeszcze gorzej, obawiam się że jakieś choróbsko się na mnie czai o ćwiczeniach to sobie mogę dziś pomarzyć dietkowo też nie jest za bardzo, ale byłoby znośnie gdybym mogła trochę poćwiczyć, a ja nie dam rady

Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
Bunny ja też chce kupić kolejne butki tym razem sportowe
Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
a mi sie marza gladiatorki na obcasie
oj dziewczyny, szalejecie z tymi butami
Bunny jak przeczytałam w piątek wieczorem że w sobotę wybierasz się na zakupy to miałam(ale zapomniałam) napisać, żebyś przypadkiem nie złowiła jakiegoś obuwia

Cytat:
Napisane przez slonkom Pokaż wiadomość
nawet nie wiecie jaka mialam szczesliwa buzke wychodzac z przymierzalni
super! gratuluję, to niezła motywacja

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Plus centymetry i tak w dół więc chociaż część tej wagi to muszą być mięśnie
Maeczka Tobie również należą się
aaa zapomniałam, że Shiryunie też za weekend bez "śmieci"
jak kogoś pominęłam to przepraszam, ale dziś czytałam Was na szybko, bo głowa mi pęka
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:48   #3821
prezli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

cześć dziewczyny! nie było mnie tu długo bo byłam w szpitalu ; ( tak to jest jak się bierze za dużo ibupromu ;D szpitalne żarcie i przytyłam 3 kilo. stosowałyście dietę southbeach? zaciekawiła mnie ostatnio.
__________________
Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

było 90 -> jest 80 -> będzie 60
prezli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 21:10   #3822
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Bunny, jesli widzisz, ze sa porzadne jakosciowo to je bierz, posluza Ci dlugo.

Jak ja studiowalam to w weekendy odsypialam do 14 wiec nic nigy nie wiadomo.

Pozdrawiam Was z Apple Centre. TZ zalatwia reklamacje, a ja dorwalam Maca i do Was pisze
Ah... nie lubie tych Macow...
Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
warto czasem dac wiecej za buty bo to naprawde pozniej relaks dla nogi buty sa lekkie i nie odczuwa sie wogole obcasu na nodze mimo iz jest bardzo wysoki nic nie odziera
Cytat:
Napisane przez piegowata20 Pokaż wiadomość
Bunny ale to już na pewno są buty skórzane wiec wydaje mi sie ze można zainwestować ja załóżmy nie myślę nawet aby kupić jakieś adidasy nie skórzane teraz przyglądam się na Nike :p ale zobaczymy jak po wypłacie bedzie wygladać bo jak dobrze to w tym miesiacu zmieniam telefon i kupuje buciki no i jakies spodnie by sie przydały ale jak bedzie to nie wiem :p zaraz bede jeść a potem poćwiczę bardzo sie ciesze na te dzisiejsze ćwiczenia
Dziewczyny zgadzam sie z Wami co do butów, że czasami warto zainwestować w porządne skórzane ale te buty to raczej na jeden sezon, nie wiem czy np. za rok będą modne i bede mogła w nich pokazac sie na ulicy gdyby to byly klasyczne buty pewnie juz wczoraj bym je kupiła

Cytat:
Napisane przez slonkom Pokaż wiadomość
(...)
nooo.... 6 godzin roznicy robi swoje
nie wiem jak majkas ale ja wstalam z lozka pol godziny temu

i dzieki dziewczyny za gratulacje dla mnie! nawet nie wiecie jaka mialam szczesliwa buzke wychodzac z przymierzalni
a najlepszy ubaw to mial moj maz i pozniej mi powtarzal ze powinnam go czesciej sluchac, bo jak bralam ubrania z wieszakow do przymierzalni to juz tak "na oko" twierdzil ze beda za duze ale mi sie zdawalo ze nie [lata przyzwyczajen ].....
Pisząc o tym że wątpie ze dziewczyny jeszcze spia, nie mialam na mysli Ciebie i Majkas (wiadomo roznica czasu)


Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
(...)

oj dziewczyny, szalejecie z tymi butami
Bunny jak przeczytałam w piątek wieczorem że w sobotę wybierasz się na zakupy to miałam(ale zapomniałam) napisać, żebyś przypadkiem nie złowiła jakiegoś obuwia
(...)
Biedronko widze ze dobrze mnie znasz
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 02:44   #3823
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez prezli Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! nie było mnie tu długo bo byłam w szpitalu ; ( tak to jest jak się bierze za dużo ibupromu ;D szpitalne żarcie i przytyłam 3 kilo. stosowałyście dietę southbeach? zaciekawiła mnie ostatnio.
Prezli, bidoku, mam nadzieję że już wszystko ok...
Ja tam fanką żadnej diety która ma swoją własną nazwę nie jestem. Zdrowe odżywianie i koniec.
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 03:01   #3824
slonkom
Raczkowanie
 
Avatar slonkom
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 492
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

prezli
slonkom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 06:03   #3825
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Wszytkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 07:21   #3826
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Wszytkiego Najlepszego z okazji Dnia Kobiet!!!
dziekuje

i rowniez dla kazdej z was : roza::r oza::ro za::roz a::roza : : roza::r oza::cm ok::cmo k::cmok :

ja przyznam szczerze , ze nawet nie wiedzilam ze dzisiaj dzien kobiet

jestem juz po sniadaniu :
-owsianka z malutka gruszka , banankiem dziewciecym i dwoma sliwkami: )
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 07:56   #3827
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Ciekawa jestem czy mnie pamiętacie. To ja emilka-dziewczyna która przez brak efektu się poddała. Ale znalazła nową motywacje. Chce spróbować jeszcze raz. Za dwa miesiące moja siostra bierze ślub. Chciałabym na nim wyglądać przyzwoicie. Teraz kiedy widzę się w lustrze mam ochotę się popłakać. Proszę Was wspierajcie mnie Moja motywacja nie może zniknąć tak szybko jak ostatnim razem. Zastanawiałam się co poprzednio robilam źle i wpadłam na to, że wykonywałam zbyt dużo ćwiczeń siłowych i zbyt mało spalających tłuszcz. No i przyjmowałam za dużo kalorii. Od dziś spisuje WSZYSTKO co zjem Oby tym razem się udało
emilka87-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 08:09   #3828
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez emilka87-87 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy mnie pamiętacie. To ja emilka-dziewczyna która przez brak efektu się poddała. Ale znalazła nową motywacje. Chce spróbować jeszcze raz. Za dwa miesiące moja siostra bierze ślub. Chciałabym na nim wyglądać przyzwoicie. Teraz kiedy widzę się w lustrze mam ochotę się popłakać. Proszę Was wspierajcie mnie Moja motywacja nie może zniknąć tak szybko jak ostatnim razem. Zastanawiałam się co poprzednio robilam źle i wpadłam na to, że wykonywałam zbyt dużo ćwiczeń siłowych i zbyt mało spalających tłuszcz. No i przyjmowałam za dużo kalorii. Od dziś spisuje WSZYSTKO co zjem Oby tym razem się udało
pamietamy pamietamy
niestety nie ma Cie juz w naszej tabelce z powodu tego ze nie pojawialas sie na wazeniach wyslij wiec wiadomosc prywatna do Shiryuny(autorki naszego watku) z danymi do tabelki czyli :
wzrost ,waga i swoj cel ona dopiesze Cie na nastepnym wazeniu czyli 15 marca
a dla przypomnienia napisz nam tez ile wazysz , masz wzrostu , jaki masz cel (ile chcesz wazyc) , jaka dietke chcesz robic i co zamierzasz cwiczyc
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 08:24   #3829
emilka87-87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Ostatnio jak się ważyłam było 54 kg (przy wzroście 160 do dużo) Chciałabym ważyć około 47 kg bo przy tej wadze najlepiej się czułam. Dieta 1200 kal. A z ćwiczeń przede wszystkim bieganie i rowerki.
emilka87-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 08:29   #3830
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez emilka87-87 Pokaż wiadomość
Ostatnio jak się ważyłam było 54 kg (przy wzroście 160 do dużo) Chciałabym ważyć około 47 kg bo przy tej wadze najlepiej się czułam. Dieta 1200 kal. A z ćwiczeń przede wszystkim bieganie i rowerki.
to masz w sumie niewiele do schudniecia mysle ze w takim wypadku mozesz smialo jesc wiecej .Proponuje okolo 1400- 1500 kalorii i cwiczenia i zobaczysz jak waga bedzie ladnie spadac
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 08:47   #3831
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

KOBIETY KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

ja dziś robie sobie święto, a co! weekend i tak był średni, więc jeszcze dziś może sobie na coś pozwolę (chociaż jeszcze nie wiem jak będzie) a od jutra wzorowo! niestety jakieś choróbsko mnie dopadło, jestem solidnie przeziębiona, więc chyba nawet dziś nie poćwiczę


Cytat:
Napisane przez Bunny_82 Pokaż wiadomość
Biedronko widze ze dobrze mnie znasz
przeczuwałam, że coś wypatrzysz

Cytat:
Napisane przez prezli Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! nie było mnie tu długo bo byłam w szpitalu ; ( tak to jest jak się bierze za dużo ibupromu ;D szpitalne żarcie i przytyłam 3 kilo. stosowałyście dietę southbeach? zaciekawiła mnie ostatnio.
biedactwo a o tej diecie się nie wypowiem, bo nigdy nie stosowałam.

Cytat:
Napisane przez emilka87-87 Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem czy mnie pamiętacie. To ja emilka-dziewczyna która przez brak efektu się poddała. Ale znalazła nową motywacje. Chce spróbować jeszcze raz. Za dwa miesiące moja siostra bierze ślub. Chciałabym na nim wyglądać przyzwoicie. Teraz kiedy widzę się w lustrze mam ochotę się popłakać. Proszę Was wspierajcie mnie Moja motywacja nie może zniknąć tak szybko jak ostatnim razem. Zastanawiałam się co poprzednio robilam źle i wpadłam na to, że wykonywałam zbyt dużo ćwiczeń siłowych i zbyt mało spalających tłuszcz. No i przyjmowałam za dużo kalorii. Od dziś spisuje WSZYSTKO co zjem Oby tym razem się udało
a więc witaj ponownie emilka trochę silnej woli i dasz spokojnie radę! spowiadaj nam się tu codziennie, a my będziemy Cię wspierać
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 08:57   #3832
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
KOBIETY KOCHANE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

ja dziś robie sobie święto, a co! weekend i tak był średni, więc jeszcze dziś może sobie na coś pozwolę (chociaż jeszcze nie wiem jak będzie) a od jutra wzorowo! niestety jakieś choróbsko mnie dopadło, jestem solidnie przeziębiona, więc chyba nawet dziś nie poćwiczę
dziekuje
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:09   #3833
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Hej Kobietki!
Z okazji Naszego swieta, kwituszki i całuski dla Was wszystkich

Prezli, trzymaj się dzielnie i NIGDY nie przeginaj z lekami przeciwbólowymi!!!!!!!!!! !

Emilka WITAJ! Mam nadzieje, że tym razem wytrwasz, wierze, że Ci sie uda. Ale z ta tragedia i płaczem przed lustrem to moja droga nie przesadzaj, bo co mają powiedziec dziewczyny, ktore mają wiecej ciałka? Masz niewiele do zrzucenia, w 2 miesiace na pewno sie uda ładnie zrzucic i będziesz super laska na weselu.

Ja wczoraj nagrzeszyłam ile wlezie. Zjadłam okropnego kebaba i do dzis cierpie katusze, ale mam za swoje. Dzis jest dzien ćwiczen i bede musiała to odpracować. Poza tym czeka mnie cięzki dzien, bo musze zalatwiac sprawe związana z idiotą, który nas oszukał na wynajmie mieszkania, i nie wiem czy nie skończy się to w sądzie, chociaż na prawnika nie mamy za bardzo funduszy, a wygrana niepewna. Nienawidze oszustów...

Wiem, że to niedobrze, ale juz od ponad godziny jestem na nogach, a nie zjadłam śniadania. Przez ten kebab jest mi tak ciężko, cały czas zalega i przeszkadza. Wypiłam kubełek zielonej i chyba troche pomogła. Zaraz jeszcze rumianek pojdzie w ruch.

Miłego dnia Kobietki!
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:10   #3834
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez emilka87-87 Pokaż wiadomość
. Zastanawiałam się co poprzednio robilam źle i wpadłam na to, że wykonywałam zbyt dużo ćwiczeń siłowych i zbyt mało spalających tłuszcz. No i przyjmowałam za dużo kalorii. Od dziś spisuje WSZYSTKO co zjem Oby tym razem się udało
Emilka, a opisz prosze ile wtedy jadlas, i co i kiedy cwiczylas bo jak dla mnie to te twoje wnioski nie brzmia logicznie... wrecz przeciwnie...
Im mniej kalorii jesz tym TRUDNIEJ schudnac. Organizm oszczedza co moze. A silowe spalaja lepiej tluszcz niz aeroby
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:25   #3835
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Hej Kobietki!
Z okazji Naszego swieta, kwituszki i całuski dla Was wszystkich

Prezli, trzymaj się dzielnie i NIGDY nie przeginaj z lekami przeciwbólowymi!!!!!!!!!! !

Emilka WITAJ! Mam nadzieje, że tym razem wytrwasz, wierze, że Ci sie uda. Ale z ta tragedia i płaczem przed lustrem to moja droga nie przesadzaj, bo co mają powiedziec dziewczyny, ktore mają wiecej ciałka? Masz niewiele do zrzucenia, w 2 miesiace na pewno sie uda ładnie zrzucic i będziesz super laska na weselu.

Ja wczoraj nagrzeszyłam ile wlezie. Zjadłam okropnego kebaba i do dzis cierpie katusze, ale mam za swoje. Dzis jest dzien ćwiczen i bede musiała to odpracować. Poza tym czeka mnie cięzki dzien, bo musze zalatwiac sprawe związana z idiotą, który nas oszukał na wynajmie mieszkania, i nie wiem czy nie skończy się to w sądzie, chociaż na prawnika nie mamy za bardzo funduszy, a wygrana niepewna. Nienawidze oszustów...

Wiem, że to niedobrze, ale juz od ponad godziny jestem na nogach, a nie zjadłam śniadania. Przez ten kebab jest mi tak ciężko, cały czas zalega i przeszkadza. Wypiłam kubełek zielonej i chyba troche pomogła. Zaraz jeszcze rumianek pojdzie w ruch.

Miłego dnia Kobietki!


zjedz sniadanie .. nie mecz organizmu... jak Ci ciezko to zjedz cos lekkiego , ale zjedz
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:29   #3836
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Emilka, a opisz prosze ile wtedy jadlas, i co i kiedy cwiczylas bo jak dla mnie to te twoje wnioski nie brzmia logicznie... wrecz przeciwnie...
Im mniej kalorii jesz tym TRUDNIEJ schudnac. Organizm oszczedza co moze. A silowe spalaja lepiej tluszcz niz aeroby
A Ty Majka już wstałas czy jeszcze spać nie poszłaś ?
Ja na Sfd czytałam, że spalaczami tłuszczu sa jednak aeroby, ale nic tak nie nakręca metabolizmu jak siłowy, dlatego bez niego ani rusz

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość


zjedz sniadanie .. nie mecz organizmu... jak Ci ciezko to zjedz cos lekkiego , ale zjedz
Już właśnie owsianka stygnie, Kochana
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:29   #3837
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez majkas Pokaż wiadomość
Emilka, a opisz prosze ile wtedy jadlas, i co i kiedy cwiczylas bo jak dla mnie to te twoje wnioski nie brzmia logicznie... wrecz przeciwnie...
Im mniej kalorii jesz tym TRUDNIEJ schudnac. Organizm oszczedza co moze. A silowe spalaja lepiej tluszcz niz aeroby
co do pogrubionego to ja sie z tym nie zgadzam, wystarczy tylko spojrzec na osoby , ktore sie praktycznie glodza(jedza badrzo malo) w jak ekspresowym tempie chudna. O anorektyczkach juz nawet nie wspominam
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 10:12   #3838
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez rimlora Pokaż wiadomość
to ja sie z tym nie zgadzam, wystarczy tylko spojrzec na osoby , ktore sie praktycznie glodza(jedza badrzo malo) w jak ekspresowym tempie chudna. O anorektyczkach juz nawet nie wspominam
Chudną szybko na początku, potem tępo chudnięcia sie bardzo zwalnia. Oczywiscie nadal chudną ale bardzo powoli. juz nie mówiac o tym co dzieje sie po powrocie do normalnego jedzenia...
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 10:13   #3839
prezli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 14
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

ahh dzisiaj dzień kobiet. miałam w planach trochę po grzeszyć z jedzeniem ale dam radę! zjadłam dzisiaj tylko dwie kromki z serem i pomidorem. mam w planach pojeździć jeszcze na rowerku z pół godziny. wszystkiego naj kobietki!
__________________
Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.

było 90 -> jest 80 -> będzie 60
prezli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 10:27   #3840
rimlora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 342
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
Chudną szybko na początku, potem tępo chudnięcia sie bardzo zwalnia. Oczywiscie nadal chudną ale bardzo powoli. juz nie mówiac o tym co dzieje sie po powrocie do normalnego jedzenia...
ok co nie zmienia faktu ze chudna i tak wiecej od tych co odchudzaja sie w normalny i zrodwy sposob .
Naprawde spotkalam sie juz nie raz z tym ze dziewczyny dla przykladu chudna 20 kilo w 2 miesiace . A to ze pozniej chudna wolniej to tak jest w kazdej diecie.Ja nie mowie , ze to jest zdrowe i ma to sens bo tak nie jest , ja tylko twierdze ze nie prawda jest ze czym mniej kalori tym trudniej schudnac
rimlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.