Wyprzedaże wiosna-lato 2010 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-15, 09:25   #1951
_Balba_
Rozeznanie
 
Avatar _Balba_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: WROClove.
Wiadomości: 939
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

A jak wygląda sytuacja na Pasażu Grunwaldzkim? Jutro wybieram się do Wrocławia na zakupy, a mam ponad 100 km więc czy się opłaca?
__________________
Uśmiech jest jak prąd, tylko więcej ciepła daje.
It will be a new chapter in my life...
I will be so strong!
/study at the University of Economics/
_Balba_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 10:57   #1952
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez bluemm1989 Pokaż wiadomość
Madam Coco czy w stradim jest już II tura? czy dalej takie sama obniżki?
Jak wczoraj byłam to raczej nic się nie zmieniło, nie ma większych przecen niestety Ale mimo wszystko można jeszcze sporo rzeczy wygrzebać, widziałam fajne spódniczki po 39 i 59, torebki 49, spodnie 59 i wzwyż
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:04   #1953
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

a co slychac w ZT?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:16   #1954
Madchen_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 700
GG do Madchen_
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Byłam dzisiaj w kilku sklepach i mogę zdać relację

H&M - piekne pudroworóżowe sukienki z falbankami po 40 zł, zostaja juz raczej pojedyncze modele spodniczek i bluzek, ten niskie. spódniczki 20-60 zł, bluzki 20 zl, tuniki 30 zł, duze przezceny na bieliźnie, niestety rozmiary niezle przebrane, fajne koszulki ze spodenkami do spania po 20 zł, okulary po 5 zł, nadal malo biuzterii, wybralam sie tam po strój kapielowy, niestety tych jak na lekarstwo, nawet nieprzecenione pozostawaly w rozm. 42 i 34


Reserved- dużo przecen, wszystkie stroje kapielowe poprzeceniane o -50%, staniki po 19,90, majtki tez. spodniczki po 49,90 zł (jeansowe), świetne buty niestety niezbyt przecenione, ogólnie: duzo rzeczy jest prebranych, po jednym z danego modelu. z bizuteria kiepsko- bransoletki po 24,90, paski 39,90 zl, choc mozna znalesc perełke

zara- pół sklepu w przecenach. ceny jak na zare bardzo przystepne, zniecheca mnie tylko napis -50%. myslalam, ze o tej porze powinno byc juz -70% jeansy rurki po 79 zl, materialowe spodnie a'la dresowe 79 zł (świetne, ale rozm od 30 wzwyz), duzo bluzek po 39 zl, pozostawaly ostatnie sztuki z danego modelu, spodniczki po 79 zl, góra od stroju kapielowego 39,90 zl, fajne body w kapelusze, jaskółki, kwiatki lub jeansowe po 39,90 zł. Ogólnie w moim miescie Zara na +.


Byłam tylko w tych 3 sklepach w poszukiwaniu idealnego stroju kapielowego. niestety troche sie przeliczylam.... O przecenionych mozna zapomniec, gdyz pozostawały rozmiary 34 i 42, lub fatalne modele. nawet nieprzecenionych nie widzialam zbyt ciekawych. No poza jednym, w H&M. ceny: gora 59,99, dół: 49,99. 110 zł za strój kąpielowy?
Madchen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:37   #1955
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

W którym sklepie znajdę gładkie, czarne majtki do stroju kąpielowego z wysokim stanem? O ile w ogóle znajdę...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:41   #1956
dagienka
Zadomowienie
 
Avatar dagienka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 185
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Myślicie, że w Reserved przecenią jeszcze torby?
dagienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 11:44   #1957
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez carisma carpenter Pokaż wiadomość
Postanowiłam napisać małą relację z forum w Gliwicach, stan z wczoraj wieczorem

H&M-jeszcze sporo przecen, okulary po 5 zł, trochę biżuterii po 5-10zł, topy tuby po 10zł, sukienki z frędzlami 30zł, różowe z falbanami przecenione ze 129zł na 40zł, dużo ładnych bokserek w pastelach, długich w ładnych pastelopwych kolorach, beż, krem, pastelowy róż za 19.9zł, sukienki long czarne, w paski po 20zł, kombinezony 40zł wyciągnęli tez kolekcje the blues, niestety nie przeceniona, ale są tam bardzo ładne rurki, kolor granat, cena regularna 39zł, rozmiary od 26 do 33, fajnie leżą.Dużo też nowej kolekcji, dużo perełek, ładne proste fasony i stonowane kolory, w Divided oczywiście szał na sukienki tuby z siateczkę przy dekolcie w cenie regularnej 19.90,potwierdza m są śliczne, kupiłam czarną i szarą, stan na wczoraj ok 8 sztuk czarnej w rozmiarze xs, jedna w paski xs, cztery szare xs i jedna L. Spódniczek bandażowych miętowych w cenie 39zł brak, są tylko czarne

ZARA- sporo jeszcze przecenionych rzeczy, dużo też nowej kolekcji, większość marynarek, np białe lub w paseczki po 129zł, wszytskie krótkie spodenki, jeansowe, białe, pudrowy róż, z wysokim stanem w paski po 59 zł, spódniczki od 59 do 79zł, bardzo ładne legginsy, takie typu grubszego, bardziej na jesień, z zipami lub bez, kolory czarne, szare, 99zł na 59zł, sporo sweterków, kardiganów, z krótkim i długim rękawem po 39zł, swetry w paski z pagonami z cekinów 129zł na 59zł, fajne swetry jesienne, z motywami zwierzęcymi 59zł, a niedawno było jeszcze 79zł, aha i prześliczne body koronkowe, czarne i pudrowy róż, w marynarskie pasy, w kwiaty, z usztywnianymi miseczkami za 39zł, żałuje że nie kupiłam, rurki wszystkie po 59zł, fajne kolory, także białe przecierane i czarne.Butów mało, głownie płaskie sandałki od 99 zł do 129zł ( a pamiętam jeszcze czasy w 2007 roku, gdy kupowałam peep toe z przeceny w połowie lipca za 59zł )torebki przebrane nic ciekawego. Nie widziałam również ślicznych koronkowych szortów, które dziewczyny wklejają na lipcowych zakupach.Słynna sukienka
Dody wisi w TRF, w cenie regularnej jako nowa kolekcja za 149zł, wszytskie rozmiary.

Stradivarius- sporo topów, także z motywami kwiatowymi w cenie 19.90, paski bardzo fajny wybór od 9.9 do 19.9 za te które kosztowały 59zł, torebek mało, same resztki, pikowanych brak, buty resztki, płaskie sandałki 59zł, japonki 59zł, baleriny 49zł, spódniczki wszytskie ok 49zł, w kropki, bandażowe, we wzory, koronkowe, bluzki koszulowe, paski i krata po 39zł, szale, apaszki, bardzo fajne wzory, w kropki, w gwiazdki, po 19.9zł.

RESERVED- cały sklep przeceniony, nowej kolekcji brak, sporo butów, ale przeważnie duże rozmiary, baletki 59zł, gladiatorki od 79zł do 129zł, fajne rurki białe jeansowe 39zł, żółte 29zł, marynarki, także bia łe z lnu niestety nadal po 79zł, parę torebek od 49zł do 79zł za duże typu worek.Dużo bluzek, topów, koszul od 14.9 do 39zł, jednak moim zdaniem nic ciekawego, szmatki.Dużo spódnic klasycznych, białe, czarne cena ok 49zł i fajne spodnie haremki w kolerze oliwkowym za 39zł, ogromny wybór biżuterii od 6.9zł, można coś dla siebie znaleźć

NEW YORKER- topy po 19.9zł, różne kolory, wzory, także te z koronką, co mnie zaskoczyło fajne buty, wszytskie przecenione z 79 na 39, fajne gladiatorki zamszowe, peep toe.Sporo oczywiscie szaliczków, pasków, ale nic nie złowiłam oraz biżu, ceny od 3.95zł.

BERSHKA-większa część sklepu nowa kolekcja, eko skórki beżowe, błękitne po 89-99zł, legginsy grube 49zł z 99zł, pare swetrów z motywami zwierzęcymi 49zł z 99zł,sukienki od 39zł do 79zł, ale nic ciekawego, resztki. Z nowej kolekcji śliczne buty, mega szpile, w różnych kolorach, cena 199zł.

CUBUS- dużo topów w ładnych pastelowych kolorach, wszytskie rozmiary po 14.9zł, biżuteria, każda rzecz przeceniona o 50%.

VERO MODA-topy ok 29zł, min urocze w kropki, sukienki np floral po 69zł, dużo fajnych torebek, szarych, czarnych, karmel, od 49 do 69zł, fajne szale po 19zł.

KAPPHAL-bieda, nic ciekawego, parę sztuk biżu, z którego można by coś dla siebie wybrać po 4 zł

ORSAY-sporo bluzek po 29 i 39zł, marynarki 69zł i 79zł, jednak kolekcja nie za ciekawa, nie ma za bardzo na czym oka zwiesić.

CCC-hmmm jak dla mnie słabo, sporo japonek, ale przecenionych tylko o 10zł, kupiłam miesiąc temu srebrne japonki za 29zł, teraz uwaga po przecenie 39zł z 59zł

PULL.... prawie cały sklep nowa kolekcja, ładne kolory, beże, granaty, biel, oliwkowy.... z przeceny pozostało sporo marynarek, kurtek cena 59zł, ramonesek brak, bardzo dużo topów na ramiączkach w cenie 29zł.

Do tylu miejsc zdążyłam wieśćpozdrawiam serdecznie

O wielkie dzięki Ci za tak obszerną relację, dziś się wybieram do Forum i dzięki Tobie wiem, czego się spodziewać. Ciekawe, czy jeszcze coś dla mnie zostało ciekawego
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 12:02   #1958
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

dziewczynki jakiego działu w h&m nie ma w galerii kazimierz, dziecęcego i ? bo chciałam dorwać sukienki a tam jest młodzieżowy ?
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 12:14   #1959
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
a co slychac w ZT?
Zajrzyj stronę wcześniej, pisałam o ZT i Marszałkowskiej w skrócie
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:02   #1960
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez farmamozg Pokaż wiadomość
Ogólnie polecam wycieczkę do Reserved w Galerii bo bardzo dużo fajnych ciuszków jeszcze jest(głównie spódniczki, spodnie i sukienek trochę) . Ceny pospadały - zauważyłam to po spódnicy której szukałam i już była po 39,90 i kupiłam.
Ooo .. a ja wczoraj się wybrałam do Portu i jestem rozczarowana - w RE wisiały głównie jakieś bawełniane bluzki, miałam wrażenie, że pół sklepu to były same bluzki w różnych bieliźnianych kolorach z dziwnymi nadrukami tych bardziej eleganckich rzeczy jak na lekarstwo, upatrzyłam sobie taki komplet - ołówkowa spódnica + bolerko (były czarne w jakieś tam motywy kwiatowe i beżowe) ale rozmiar 34 jednak minimalnie ciasny a 36 nie było. Spróbuję więc może w galerii ..
No i oczywiście nie było ani mojej spódniczki żółto-białej ani kamizelki szarej
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 13:23   #1961
kw_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 23
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

myslicie ze cos dostane (marynarke, torbe) jezeli pojade 31 lipca?
kw_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 15:59   #1962
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
W którym sklepie znajdę gładkie, czarne majtki do stroju kąpielowego z wysokim stanem? O ile w ogóle znajdę...

Chyba nie .... 2 tygodnie szukałam niestety wszystko co znalazłam rozpoczynało się od rozmiaru 46
dooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:17   #1963
karmelova
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 64
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

A jak wygląda sytuacja w Bydgoszczy?
karmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:32   #1964
monisiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 238
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

A gdzie radzcie szukac jakiegos zakietu, marynarki (rozm.38) takiego bardziej eleganckiego bo potrzebuje na wesele ?? I w jakich cenach oczywiscie najlepiej wyprzedażowe te ceny A i jeszcze jedno w Kappahl mozna jeszcze cos znalesc z biżuteri interesuje mnie Galeria Jurajska ale nie tylko ogolnie jak widujecie u siebie

Edytowane przez monisiaa1991
Czas edycji: 2010-07-15 o 16:34
monisiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:56   #1965
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Dziś po wizycie w Galerii Mokotów
- Re - porażka porażka ten sklep jest coraz gorszy niestety, cienkie baweniane rozlazłe szmatki niewarte swojej ceny
- Zara - ten sklep ratuje GM w moich oczach, niezłe obniżki, znośny tłok, jedyny zarzut jedna kasa otwarta
- New Look - mimo na mój gust zawyżonych cen podczas obnizek można cos znaleść, kupiłam żółtą tubę w kwiatki upatrzoną już dwa miesiące temu, poza tym tanie szorty, jakieś przeceny torebek i butów, dodatki ala stare złoto
- H&M - po obniżkach zostały dwa mocno przebrane wieszaki, nic ciekawego już nie zostało, sporo kwiatów do wpięcia we włosy jesli ktoś lubi takie dodatki i trochę nieśmiertelnych 40 tek.
- Promod - nieco zielonej bizu na przecenie, jakieś łaszki bez większych zachwytów.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 17:00   #1966
ylkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 377
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez monisiaa1991 Pokaż wiadomość
A gdzie radzcie szukac jakiegos zakietu, marynarki (rozm.38) takiego bardziej eleganckiego bo potrzebuje na wesele ?? I w jakich cenach oczywiscie najlepiej wyprzedażowe te ceny A i jeszcze jedno w Kappahl mozna jeszcze cos znalesc z biżuteri interesuje mnie Galeria Jurajska ale nie tylko ogolnie jak widujecie u siebie
jesli chodzi o zakiety/marynarki to ja bym polecila Re
__________________

ylkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 19:56   #1967
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez monisiaa1991 Pokaż wiadomość
A gdzie radzcie szukac jakiegos zakietu, marynarki (rozm.38) takiego bardziej eleganckiego bo potrzebuje na wesele ?? I w jakich cenach oczywiscie najlepiej wyprzedażowe te ceny A i jeszcze jedno w Kappahl mozna jeszcze cos znalesc z biżuteri interesuje mnie Galeria Jurajska ale nie tylko ogolnie jak widujecie u siebie
Marynarki przecenione ostatnio widziałam w Tally Weijl (bodajże po 79 zł) i w Pull&bear (tu niestety nie pamiętam ceny).
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:08   #1968
evciap0
Wtajemniczenie
 
Avatar evciap0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 2 010
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

W GJ w KappAhlu kiepściutko z biżuterią
A jeśli szukasz marynarek to dużo wisiało w Re, Zarze, Stradim, Mohito, Orsayu
__________________
12.10.2013

40/40
evciap0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 07:26   #1969
kataszka5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 156
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

A jak to jest z wyprzedażami w Kielcach??
kataszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-16, 09:13   #1970
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Kochane Wizażanki,
a jak wygląda kwestia wyprzedaży w Krakowie?
Głównie zależy mi na topach, szortach i strojach kąpielowych.. Którą galerię najlepiej nawiedzić?
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 09:30   #1971
uaremyheroine
Rozeznanie
 
Avatar uaremyheroine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z polnocy
Wiadomości: 834
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

wie ktoś kiedy będzie w nike albo adidas -50%? i ile procent max. przeceniaja?
__________________
go on little girl, feet twirl, go and make him smile.


uaremyheroine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 09:50   #1972
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
Chyba nie .... 2 tygodnie szukałam niestety wszystko co znalazłam rozpoczynało się od rozmiaru 46
A w jakich sklepach?
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 10:43   #1973
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
A w jakich sklepach?
pomijając popularne sieciówki typu Reserved - odwiedziłam Gattę, Triumpha, Atlantica, Gorseterię, Calzedonie i mnóstwo innych małych sklepów z bielizną - jeśli udało mi się znaleźć coś z wysokimi majtkami to niestety w komplecie ze stanikiem lub tankini
dooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 10:46   #1974
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
pomijając popularne sieciówki typu Reserved - odwiedziłam Gattę, Triumpha, Atlantica, Gorseterię, Calzedonie i mnóstwo innych małych sklepów z bielizną - jeśli udało mi się znaleźć coś z wysokimi majtkami to niestety w komplecie ze stanikiem lub tankini
Takie majtasy były w H&M, granatowe w różowe groszki. Mierzyłam je, ładnie wyglądały, ale stanik to już porażka. Piersi płaskie jak naleśnik, wyglądałam jak chłopiec, więc sobie podarowałam zakupy.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 10:51   #1975
dooo
Zakorzenienie
 
Avatar dooo
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 3 163
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Takie majtasy były w H&M, granatowe w różowe groszki. Mierzyłam je, ładnie wyglądały, ale stanik to już porażka. Piersi płaskie jak naleśnik, wyglądałam jak chłopiec, więc sobie podarowałam zakupy.
ja muszę kupować duże majty i niestety mniejszą górę - nawet jak udawało mi się wyszukać coś ciekawego to jak dół był niezły to w stanik chyba głowę mogłabym sobie włożyć - więc ... jak się nie ma co się lubi to się ma strój z tesco za 17 zł
dooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:08   #1976
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez dooo Pokaż wiadomość
ja muszę kupować duże majty i niestety mniejszą górę - nawet jak udawało mi się wyszukać coś ciekawego to jak dół był niezły to w stanik chyba głowę mogłabym sobie włożyć - więc ... jak się nie ma co się lubi to się ma strój z tesco za 17 zł
Ja też kupuję oddzielnie każdą część, bo skompletowane kostiumy w ogóle na mnie nie pasują rozmiarowo. Jednak stanik, o którym wspomniałam po prostu robił z piersi rozwałkowane ciasto, fatalnie to wyglądało. Kupiłam sobie inną górę, usztywnianą, całą czarną, ale majtek z wysokim stanem za Chiny znaleźć nie mogę. W Tesco mierzyłam szorty, ale jakoś dziwnie na mnie leżały
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:29   #1977
lela188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 8
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

witam wszystkich
czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa wyprzedazy w galerii krakowskiej ? :P
wybieram się w przyszłym tygodniu tylko nie wiem czy jest sens,bo musze jechac dość kawałek.

będę bardzo wdzięczna
lela188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:59   #1978
yossi86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 92
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Cytat:
Napisane przez lela188 Pokaż wiadomość
witam wszystkich
czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa wyprzedazy w galerii krakowskiej ? :P
wybieram się w przyszłym tygodniu tylko nie wiem czy jest sens,bo musze jechac dość kawałek.

będę bardzo wdzięczna
Galerię Krakowską szczerze odradzam - byłam wczoraj, strasznie przebrane Jeśli wybierasz się do Krak na wyprzedaże lepiej odwiedzić Bonarkę, ewentualnie G. Kazimierz albo Plaze
yossi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:28   #1979
paulina931
Raczkowanie
 
Avatar paulina931
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 130
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

DZIEWCZYNY MAM DO WAS OGROMNA PROSBE!!!
Strasznie napalilam sie na ta torebke z reserved http://reserved.com/#/pl/collection/product/36/M5286 mialam ja kupic wczoraj bo w srode jeszcze ja widzialam pieniazki uzbieralam a tu dupa... BRAK!!
JEsli ktoras z was mialaby checi zobaczenia w swoim miescie czy takowa torebka jest i chciala ja zakupic dla mnie (oczywisciewplacilabym pieniazki na konto + wysylka) bylabym na prawde bardzo wdzieczna., Uratowalybyscie mi zycie!!
pozdrawiam
paulina931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:35   #1980
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: Wyprzedaże wiosna-lato 2010

Dziewczyny, gdzie znajdę ciemne rurki bez udziwnień? Chodzi mi o rozmiar 34 i tak jakoś do 100 zł
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.