Sławna sukienka z Zary - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-10, 20:07   #31
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Ja mam 178 cm


Poszperałam trochę w Internecie i znalazłam multum stylizacji Aż się zastanawiam czy skoro tyle kobiet ją kupiło to nie będzie jesienią ich zatrzęsienia na ulicach

Załaduję załączniki kolorami
i dokąd Ci ona sięga? do pół uda, czy krócej? pokazałabyś na sobie ?
też mam 178 i zastanawiam się, czy nie będzie za krótka
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:29   #32
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
i dokąd Ci ona sięga? do pół uda, czy krócej? pokazałabyś na sobie ?
też mam 178 i zastanawiam się, czy nie będzie za krótka
No niestety jest dość krótka, ale myślę, że w zestawie z kryjącymi, grubymi czarnymi rajstopami będzie w porządku Sięga mi mniej więcej do połowy uda albo ciut krócej (w sumie musiałabym ją jeszcze raz założyć, żeby to stwierdzić ), a zdjęcie postaram się wrzucić jutro albo pojutrze
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:33   #33
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez sratatatka Pokaż wiadomość
posiadaczki tej kiecki - ile macie wzrostu? Jestem w niej zakochana, ale moje 176 cm wzrostu chyba mnie dyskwalifikuje...
moim zdaniem odpada tez tyle mam cm i kiecka ledwo przykrywala mi tylek szkoda, bo jest przepiekna (bezowa)! I moim zdaniem taka dlugosc nawet z kryjacymi rajstopami bedzie wygladala beznadziejnie...

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2011-07-10 o 20:35
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:42   #34
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
moim zdaniem odpada tez tyle mam cm i kiecka ledwo przykrywala mi tylek szkoda, bo jest przepiekna (bezowa)! I moim zdaniem taka dlugosc nawet z kryjacymi rajstopami bedzie wygladala beznadziejnie...
A ja jestem zdania, że sporo też zależy od figury i tego jak się układa sukienka
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:44   #35
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
W taki razie ogłaszam pokój
Według mnie ten fason w połączeniu z tak intensywnym kolorem czerwonym + krótkość nie za bardzo nadaje się do pracy. Natomiast nie uważam żeby każda czerwona sukienka się nie nadawała
co do fasonu bym miala moze nieco inne zdanie, ale z reszta wypowiedzi sie zgadzam, co do kropki.

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
moim zdaniem odpada tez tyle mam cm i kiecka ledwo przykrywala mi tylek szkoda, bo jest przepiekna (bezowa)! I moim zdaniem taka dlugosc nawet z kryjacymi rajstopami bedzie wygladala beznadziejnie...
znaczy, przy ladnej figurze i "niepodeszlym" wieku, mysle, ze mozna w takiej sukience do polowy uda biegac . oczywiscie, tam, gdzie taka dlugosc nie razi. ta sukienka ma ten plus, ze jest dosc zabudowana od gory, ze tak powiem, w zwiazku z czym nie sprawia wrazenia kawalka szmatki.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 20:55   #36
Utalentowana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 355
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Dzięki uprzejmości pewnej wizażanki i ja mogę się pochwalić egzemplarzem tejże kiecki w kolorze czarnym. Szczerze mówiąc, skusiłabym się jeszcze na czerwoną (a może i camelową...) gdybym wysupłała jeszcze parę groszy.

Mierzę jedynie ok. 157cm, więc długość nie jest dla mnie problemem, sukienka sięga mi trochę przed kolana.
Nosić ją zamierzam do rajstop wszelkiego rodzaju: koronkowych, zwykłych czarnych, być może zwykłych beżowych/nero z szwem.

Do wyższych dziewczyn, bojących się o długość: nie myślałyście żeby ostatecznie ją lekko przedłużyć?
Przykładowo:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1310322221

Myślę, że nawet te kilka cm zrobi różnicę, a sukienka cudna i wcale nie taka droga więc warto z nią trochę "pomodzić", mimo iż może prościej byłoby znaleźć inny model.
__________________

Utalentowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-10, 21:12   #37
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez Utalentowana Pokaż wiadomość
Dzięki uprzejmości pewnej wizażanki i ja mogę się pochwalić egzemplarzem tejże kiecki w kolorze czarnym. Szczerze mówiąc, skusiłabym się jeszcze na czerwoną (a może i camelową...) gdybym wysupłała jeszcze parę groszy.

Mierzę jedynie ok. 157cm, więc długość nie jest dla mnie problemem, sukienka sięga mi trochę przed kolana.
Nosić ją zamierzam do rajstop wszelkiego rodzaju: koronkowych, zwykłych czarnych, być może zwykłych beżowych/nero z szwem.

Do wyższych dziewczyn, bojących się o długość: nie myślałyście żeby ostatecznie ją lekko przedłużyć?
Przykładowo:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1310322221

Myślę, że nawet te kilka cm zrobi różnicę, a sukienka cudna i wcale nie taka droga więc warto z nią trochę "pomodzić", mimo iż może prościej byłoby znaleźć inny model.
Koronkowe rajstopy - fantastyczny pomysł!
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-10, 21:26   #38
saandy
Wtajemniczenie
 
Avatar saandy
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 154
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Wiem, że dziewczyny doszywały sobie pasek materiału w tym samym kolorze w pasie, jeśli dobrze pamiętam Gabi tak zrobiła i jeszcze ktoś. Dzięki temu sukienka jest dłuższa, a jak ktoś ma zamiar i tak nosić ją z paskiem to nie będzie tego aż tak widać.
saandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 00:53   #39
Panile
Raczkowanie
 
Avatar Panile
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Uć pod Zgierzem
Wiadomości: 320
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez Paulkaaaa Pokaż wiadomość
tak, kosztuje 99 zł, jest ich bardzo dużo (oprócz karmelowych), ale ciężko trafić na rozmiar XS.

Też widzę ją z czarnymi rajstopami, czarną ramoneską i czarnymi szpilami. Pasek w talii też jest ciekawym pomysłem

W sobotę w Łodzi widziałam kilka czerwonych sukienek w rozmiarze XS 2 tygodnie temu kupiłam czarną za 129 zł więc teraz po kolejnej przecenie postanowiłam dokupic czerwoną ale nie było mi do twarzy w tym kolorze więc zrezygnowałam... a teraz troche żałuje tej decyzji
Uwielbiam ten fason, jest niezwykle kobiecy i klasyczny. Na moje 164 cm sukienka sięga do połowy uda.
Panile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 00:56   #40
Kloe
Zadomowienie
 
Avatar Kloe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 195
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Można gdzieś oprócz Zary dostać sukienkę o podobnym kroju? U mnie w mieście nie ma Zary i chociaż widziałam ja na żywo na wyprzedaży to postanowiłam nie kupować i teraz trochę żałuję .
Kloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 06:54   #41
Panile
Raczkowanie
 
Avatar Panile
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Uć pod Zgierzem
Wiadomości: 320
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez Kloe Pokaż wiadomość
Można gdzieś oprócz Zary dostać sukienkę o podobnym kroju? U mnie w mieście nie ma Zary i chociaż widziałam ja na żywo na wyprzedaży to postanowiłam nie kupować i teraz trochę żałuję .
Fajnym rozkloszowańcem jest też sukienka z Asosa:

http://www.asos.com/Victoria-Beckham...clr=Terracotta

Ostatecznie możesz kupić sukienkę na allegro, ceny czarnej i czerwonej około 140 zł więc tragedi nie ma.
Panile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 10:25   #42
Animka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Co proponujecie do tej sukienki? Chciałam założyć na wesele, plus buty i kopertówka podobne jak na zdjęciu. Sukienka w rzeczywistości jest jaśniejsza...jak dla mnie bardziej chabrowa.

Jakie proponujecie kolczyki i ew. inne dodatki?

dodam jeszcze, że sukienka z Zary (obecna kolekcja), kopertówka z Prima Mody, a buty...już nie pamiętam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (20,0 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez Animka87
Czas edycji: 2011-07-11 o 10:26
Animka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 11:13   #43
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Dobrze zrobiłas, ze kupiłas czerwoną. czerwień silnie wraca w nowych trendach, a camel juz powoli znika.....

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
i dokąd Ci ona sięga? do pół uda, czy krócej? pokazałabyś na sobie ?
też mam 178 i zastanawiam się, czy nie będzie za krótka
Ja mam 175 i ledwo zakrywa mi pośladki.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:17   #44
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
A ja jestem zdania, że sporo też zależy od figury i tego jak się układa sukienka
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
znaczy, przy ladnej figurze i "niepodeszlym" wieku, mysle, ze mozna w takiej sukience do polowy uda biegac . oczywiscie, tam, gdzie taka dlugosc nie razi. ta sukienka ma ten plus, ze jest dosc zabudowana od gory, ze tak powiem, w zwiazku z czym nie sprawia wrazenia kawalka szmatki.
Jestem szczupla i mloda, ale nie widze zwiazkuDla mnie taka dlugość to totalny brak klasy(alubie krótkie sukienki, ale bez przesady)zalezy co kto lubi, ale nie wmowicie mi, ze przy wzroscie 175cm i wiecej, nawet nie nachylajac sie, ale przy podniesieniu reki nie bedziecie swiecic tylkiem, dla mnie to jest obciach i tyle. Sukienka piekna, ale dlugość beznadziejna.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość

Ja mam 175 i ledwo zakrywa mi pośladki.
Otóż to. Nie trzeba pokazywać wszystkiego, aby wygladac fajnie i seksownie.


Kloe, na allegro sa podobne, dziewczyny na wizazu sobie chwalą. Przykladowe aukcje http://allegro.pl/ds-3116s-rozkloszo...620805248.html
http://moda.allegro.pl/rozkloszowana...691555478.html

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2011-07-11 o 12:23
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:34   #45
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Widziałyście je w Poznaniu ? Szczególnie chodzi mi o czerwoną
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:44   #46
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Sławna sukienka z Zary

widzialam w browarze, ale jakies 2 tyg. temu (czarna i bezowa, czerwona chyba tez byla)
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 12:54   #47
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Dzięki, to ja chyba jakaś zaspana byłam, bo nie widziałam ich wtedy no nic, pojadę jeszcze raz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:02   #48
andzioch
Zadomowienie
 
Avatar andzioch
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 046
Dot.: Sławna sukienka z Zary

a czy ktoś widział te sukienki w Szczecinie?
andzioch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 13:31   #49
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Dzięki, to ja chyba jakaś zaspana byłam, bo nie widziałam ich wtedy no nic, pojadę jeszcze raz
czarna i bezowa byly na pewno tylko tej czerwonej nie jestem do konca pewna, czerwone jakies na pewno byly, ale teraz sobie mysle, ze chyba jednak inny wzor
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-11, 17:20   #50
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: Sławna sukienka z Zary

hmmm mierzyłam czerwona XS-skę (przypominam, mam 176 cm wzrostu) i tak jak przeważająca reszta dziewczyn 170+ muszę stwierdzić, że odpada jest piękna! Układa się super, cud, miód, orzeszki, ale tyłek prawie na wierzchu... Latam tylko w krótkich kieckach, ale ta jest ultra-krótka, nie do przełknięcia, jak tylko ją włożyłam od razu odruchowo pomacałam się z tyłu zazdroszczę wszystkim kruszynkom!!!
__________________
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 18:10   #51
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dobrze zrobiłas, ze kupiłas czerwoną. czerwień silnie wraca w nowych trendach, a camel juz powoli znika.....

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------



Ja mam 175 i ledwo zakrywa mi pośladki.
a ja gdzieś czytałam, że na jesieni znów wraca beż, carmel, szary (czy znów "brak kolorów" ;p )


Cytat:
Napisane przez Panile Pokaż wiadomość
W sobotę w Łodzi widziałam kilka czerwonych sukienek w rozmiarze XS 2 tygodnie temu kupiłam czarną za 129 zł więc teraz po kolejnej przecenie postanowiłam dokupic czerwoną ale nie było mi do twarzy w tym kolorze więc zrezygnowałam... a teraz troche żałuje tej decyzji
Uwielbiam ten fason, jest niezwykle kobiecy i klasyczny. Na moje 164 cm sukienka sięga do połowy uda.
może faktycznie dla dzwieczyn, które są wysokie sukienka może być troszkę przy kródka ale dla nas - małych kobietek- jest idealna
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 19:05   #52
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Natal!a nie przesadzaj, według tego co napisałaś to na wysokie dziewczyny nie powinny żadne krótkie sukienki pasować bo wyglądają wyzywająco. Ja mam multum sukienek rozmiaru S, pożyczam też sobie od sąsiadek które mają po 165cm i też noszą S i jakoś połowa tyłka mi nie wystaje. Zazwyczaj wysokie dziewczyny mają po prostu dłuższe nogi i różnica w długości między dziewczyną 175 a 165 nie odbija się jakoś drastycznie na tym w którym miejscu nogi kończy się sukienka, zazwyczaj to jeden czy dwa cm różnicy a nie 10
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:43   #53
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Jeśli ktoś jest zainteresowany to mnóstwo czerwonych i kilka czarnych jest w Plazie Nie kupiłam, bo materiał mnie gryzł ale mam 165cm, wystającą pupę przez którą wszystko mi jest za krótkie, a jednak Lka miała dobrą długość, Mka też byłaby jeszcze do zaakceptowania, bez świecenia pupą.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 20:50   #54
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Natal!a nie przesadzaj, według tego co napisałaś to na wysokie dziewczyny nie powinny żadne krótkie sukienki pasować bo wyglądają wyzywająco. Ja mam multum sukienek rozmiaru S, pożyczam też sobie od sąsiadek które mają po 165cm i też noszą S i jakoś połowa tyłka mi nie wystaje. Zazwyczaj wysokie dziewczyny mają po prostu dłuższe nogi i różnica w długości między dziewczyną 175 a 165 nie odbija się jakoś drastycznie na tym w którym miejscu nogi kończy się sukienka, zazwyczaj to jeden czy dwa cm różnicy a nie 10
Ja mam 165cm ale nogi w stosunku do wzrostu mam bardzo długie i przez to długo wahałam się czy kupić tą sukienkę bo na mojej sylwetce sprawia wrażenie bardzo krótkiej. Dlatego też aż nie wyobrażam jej sobie na jeszcze dłuższych nogach Natomiast najważniejsze by czuć się w tej sukience swobodnie, niezależnie od wzrostu
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 11:04   #55
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez _czarny_kot Pokaż wiadomość
i dokąd Ci ona sięga? do pół uda, czy krócej? pokazałabyś na sobie ?
też mam 178 i zastanawiam się, czy nie będzie za krótka
Wrzucam zdjęcia, dopiero teraz, bo wcześniej zupełnie nie miałam czasu na nic... więc zdjęcia na szybko i bez obcasów Ale za to z paskami Zastanawiam się która opcja jest najlepsza - cienki pasek, gruby czy bez?

A teraz sceptycznie patrząc mierzyłam ją w sklepie na spodnie (z lenistwa ) i byłam tak nią zafascynowana, że chyba kupowałam ją w afekcie , bo rzeczywiście jest koszmarnie krótka Zasłania mi tyłek i nie wygląda wyzywająco w zestawieniu z płaskim butem, ale aż się boję połączenia z czarnymi rajstopami Szkoda mi jej zwracać, bo jest przepiękna i nadal jestem w niej koszmarnie zakochana, ale mogłaby być chociaż 5 cm dłuższa, chyba będę teraz kombinować co zrobić, żeby ją przedłużyć w jakiś sposób. Swoją drogą macie jakieś pomysły?


Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Jestem szczupla i mloda, ale nie widze zwiazkuDla mnie taka dlugość to totalny brak klasy(alubie krótkie sukienki, ale bez przesady)zalezy co kto lubi, ale nie wmowicie mi, ze przy wzroscie 175cm i wiecej, nawet nie nachylajac sie, ale przy podniesieniu reki nie bedziecie swiecic tylkiem, dla mnie to jest obciach i tyle. Sukienka piekna, ale dlugość beznadziejna.


Otóż to. Nie trzeba pokazywać wszystkiego, aby wygladac fajnie i seksownie.


Kloe, na allegro sa podobne, dziewczyny na wizazu sobie chwalą. Przykladowe aukcje http://allegro.pl/ds-3116s-rozkloszo...620805248.html
http://moda.allegro.pl/rozkloszowana...691555478.html
W odpowiednim zestawieniu - w płaskich butach nie będzie wyglądała wyzywająco, bo ma zabudowaną górę Poza tym można ją przedłużyć w jakiś sposób. Pomijając to, że nie uważam, żeby krótkie sukienki stanowiły brak klasy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (55,9 KB, 175 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (54,7 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (56,6 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (73,6 KB, 126 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (81,3 KB, 129 załadowań)
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 12:13   #56
bagera
Rozeznanie
 
Avatar bagera
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 786
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Tych sukienek jest też sporo w Krakowie Uważam że ten fason jest niezwykle urokliwy i wdzięczny
W której galerii? a powiedzcie mi jak rozmiarówka nosze s/xs mam 168i 52 kg
__________________
nikt nie przytula jej i nikt nie ma jej
nie zdobyta wciąż od tylu lat
nie pamięta już czego tak jej brak
bagera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 16:05   #57
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
Natal!a nie przesadzaj, według tego co napisałaś to na wysokie dziewczyny nie powinny żadne krótkie sukienki pasować bo wyglądają wyzywająco. Ja mam multum sukienek rozmiaru S, pożyczam też sobie od sąsiadek które mają po 165cm i też noszą S i jakoś połowa tyłka mi nie wystaje. Zazwyczaj wysokie dziewczyny mają po prostu dłuższe nogi i różnica w długości między dziewczyną 175 a 165 nie odbija się jakoś drastycznie na tym w którym miejscu nogi kończy się sukienka, zazwyczaj to jeden czy dwa cm różnicy a nie 10
masz racje, uwazam, ze powinny chodzic w habitach ewentualnie w skafandrach
Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Pomijając to, że nie uważam, żeby krótkie sukienki stanowiły brak klasy
a w ktorym miesjcu niby to napisalam? napisalam taka długość= odslaniajaca posladki, dla mnie to brak klasy i z tego co wiem moge miec takie zdanie. Od tego jest forum, zeby wyrazac swoje zdanie i je wyrazilam, wiec dajcie mi spokoj. Mi dlugosc nie odpowada, wam tak i super. Zegnam.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 18:29   #58
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Sławna sukienka z Zary

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Jestem szczupla i mloda, ale nie widze zwiazkuDla mnie taka dlugość to totalny brak klasy(alubie krótkie sukienki, ale bez przesady)zalezy co kto lubi, ale nie wmowicie mi, ze przy wzroscie 175cm i wiecej, nawet nie nachylajac sie, ale przy podniesieniu reki nie bedziecie swiecic tylkiem, dla mnie to jest obciach i tyle. Sukienka piekna, ale dlugość beznadziejna.
ale zwiazku miedzy czym? bo wyboldowalas moje zdanie o tym, ze czasem ta dlugosc nie razi. i tak, uwazam, ze mloda, szczupla dziewczyna bedzie wygladala wrecz wdziecznie (a nie wulgarnie) w tej sukience np. na luznym "wyjsciu" towarzyskim - o ile, oczywiscie, pupa bedzie schowana, bo w przeciwnym razie mowimy juz nie o ubiorze, a o "rozbiorze" raczej .

Cytat:
Napisane przez Madam Coco Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjęcia, dopiero teraz, bo wcześniej zupełnie nie miałam czasu na nic... więc zdjęcia na szybko i bez obcasów Ale za to z paskami Zastanawiam się która opcja jest najlepsza - cienki pasek, gruby czy bez?

W odpowiednim zestawieniu - w płaskich butach nie będzie wyglądała wyzywająco, bo ma zabudowaną górę Poza tym można ją przedłużyć w jakiś sposób. Pomijając to, że nie uważam, żeby krótkie sukienki stanowiły brak klasy
co do podkreslonego - bedzie wlasnie bardzo fajnie wygladala .
a Ty mi sie w niej bardzo podobasz, chyba lepiej bez szerokiego paska, chocby stad, ze on tez pewnie troche materialu sciska i przez co jeszcze skraca te sukienke.

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
a w ktorym miesjcu niby to napisalam? napisalam taka długość= odslaniajaca posladki, dla mnie to brak klasy i z tego co wiem moge miec takie zdanie. Od tego jest forum, zeby wyrazac swoje zdanie i je wyrazilam, wiec dajcie mi spokoj. Mi dlugosc nie odpowada, wam tak i super. Zegnam.
Ty wyrazilas swoje zdanie, to i inni sie mogli don odniesc chyba, prawda?
nie ma sie co denerwowac, ja tez w tym watku weszlam w male nieporozumienie, po czym wszystko mozna bylo spokojnie wyjasnic. szkoda nerwow, zycie jest rownie krotkie jak ta sukienka.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:06   #59
Nyuna
Raczkowanie
 
Avatar Nyuna
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Sławna sukienka z Zary

a ja się gryzę czy nie kupić też czarnej i czerwonej....ale na razie brak kasy i nie wiem czy do końca miesiąca będą jeszcze u nas...
Nyuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 19:27   #60
mercer
Zadomowienie
 
Avatar mercer
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 516
Dot.: Sławna sukienka z Zary

eee ja byłam wczoraj w Zarze i już miałam przymierzac tą sukienkę, ale wzięłam sobie spodnie i parę bluzek do przymiarki, że już po tym było mi tak gorąco (a ona jest z takiego grubszego materiału) że już nie miałam siły ani czasu a teraz żałuje, jak spojrzałam na te wszystkie stylizacje z tą sukienką

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Dziewczyny (które posiadają tą sukienkę) mogłaby któraś z Was zmierzyc tą sukienkę? Jaka jest jest długośc?
__________________

Life isn't about finding yourself.

Life is about creating yourself.






mercer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:21.