5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-03, 07:43   #1531
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Siema laski

melduje, ze jestem juz po cwiczonkach

sloneczko u mnie za oknem dzisiaj swieci, wiec i nastroj od razu lepszy

zaraz zabieram sie za sniadanko

Prosze sie tu ladnie meldowac ze swoimi cwiczeniami i ladnym dietkowo dniem!!!

milego dnia Wam wszystkim zycze

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Kasia, super z tymi cwiczonkami jest nas juz dwie tak pozytywnie zarazonych optymizmem ja licze na cala ekipe
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 08:56   #1532
korycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cze¶æ... jestem tu nowa, chcia³abym do³±czyæ do Was...
Je¶li mo¿na oczywi¶cie...
Od tygodnia postanowi³am siê wzi±æ za siebie, mam 1,5 roczn± córkê, po ci±¿y zosta³o mi 10 kilo za du¿o... Okropnie siê z tym czujê, niecierpiê kupowaæ ciuchów bo w ka¿dym wygl±dam jak beczka, brr... Zawsze by³am szczup³a ;( Moim najwiêkszym problemem jest brzuch i ca³kowity brak talii, no i oczywi¶cie mo¿na siê równie¿ czepiaæ pupy, ud, ³ydek, ramion...
Jestem na 'diecie' M¯ od 1,5 tygodnia, od 1,5 tygodnia te¿ æwiczê... Dzi¶ waga pokaza³a 62,5 kg, stratowa³am od 65,5. Mam 162 cm.
Zauwa¿y³am ¿e æwiczycie jeszcze przed ¶niadaniem, co forum to inna opinia na ten temat - jedni mówi± ¿e æwicz±c na pustym ¿o³±dku spalamy miê¶nie i przez to wolniej spalamy t³uszcz, inni znowu ¿e na czczo najskuteczniej spala siê t³uszcz... - i b±d¼ tu cz³owieku m±dry... Macie jakie¶ do¶wiadczenia w zwi±zku z tym?

Edytowane przez korycja
Czas edycji: 2013-09-03 o 09:07
korycja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 09:10   #1533
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ doberek

Lencia ma drzemkê a ja postanowi³am ogarn±æ dom i zajrzeæ do Was moje piêkne czekam na siostrzenice mê¿a bo maj± przyjechaæ na 2 dni bo chcia³y nas odwiedziæ na nowym mieszkanku a ¿e wylatuj± w pi±tek to musia³am je ogarn±æ jako¶ w tym tyg przejdziemy siê do galerii a potem na plac, wiêc troszkê ruchu bêdzie dziewczyny a wnoszenie i znoszenie wózka z 6 kg Bablem z 3-ego piêtra te¿ zalicza siê do æwiczen?

kasia i princeseczkakl aski: za æwiczonka

czesc korycja od jakiej wagi startujesz? ile chcia³abys zrzucic? stosujesz jakas konkretna diete? cwiczenia?
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 09:32   #1534
korycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Wystartowa³am od 65,5 kg tak z 10 kilo co najmniej... chcia³abym znów za³o¿yæ moje ukochane stare ciuchy... Dieta to po prostu mniejsze porcje, nie jem kolacji, nie jem s³odyczy, pijê tylko wodê, moj± zmor± s± s³one przek±ski, które uwielbiam szczególnie jak mój m±¿ pa³aszuje chipsy wieczorem ogl±daj±c film. On nie wie ¿e siê odchudzam, jeszcze nie zauwa¿y³ bo pracuje ca³y dzieñ, pó¼no wraca... Nie chcê mu mówiæ bo nie wiem ile wytrzymam... Nie no, na razie motywacja jest bardzo silna. Co do æwiczeñ - zakupi³am sobie twister i sobie krêcê te moje nieczszêsne boczki tak po 15-20 minut 2 razy dziennie plus bieganie codziennie i brzuszki co drugi dzieñ.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

ppaulinka1990 - chyba bym pad³a jak bym wytarga³a wózek z 6 kilogramowym dzieckiem na 3-cie piêtro! Sam wózek pewnie z dychê wa¿y... o masakra! Podziwiam!
korycja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 10:43   #1535
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

korycja- witaj

ja cwicze przed sniadaniem. Nie wiem czy to dobrze czy nie ale mi tak wygodniej bo wstaje zabieram sie za cwiczenia, pozniej prysznic i ide robic sniadanko. A jakbym cwiczyla po sniadaniu to musialabym czekac az mi sie posilek ulozy bo inaczej slysze jak wszystko co zjadlam mi tam podskakuje a pozniej mam mdlosci.
Natomiast popoludniu nie mam weny do cwiczen i wole to robic z samego rana bo to mi daje kopa na caly dzien.
I widze ze ladnie spadasz


Paulinka- ja z samym wozkiem mam duzy problem zeby go wniesc na 2gie pietro
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 11:18   #1536
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam now± kole¿ankê
Dziewczyny ogarnê³am chatê , Antosia ju¿ drugi raz siê "wyspa³a"...¶pi jak zaj±c w kapu¶cie przez te zêby nieszczêsne ....o 13 po Julke na autobus ze szko³y ...ciekawe jak pierwsze wra¿enia ...pewnie buziolek siê nie zamknie tyle bêdzie opowiadaæ ...pranie zrobione ...teraz gotuje zupke...dzisiaj krupniczek bo dziewczynki lubi± a i przy okazji mama ma dobry obiadek bo na piersi go ugotuje:)
Z tymi æwiczeniami z rana to ja te¿ nie wiem czy to dobrze czy zle ale mysle ze ka¿dy ruch siê liczy ja æwicze ró¿nie raz rano raz wieczór zale¿y od dyspozycji mojego czasu ......
wózek na 3 pietro klask i:

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

: pala:Dziewczyny gdzie Wy siê podziewacie ?????
lenik, madziullka, ziutka , neska , mistaken wracajcie !!!!!!!!!!
A nasza za³o¿ycielka Martynka ?????co siê z tob± dzieje wracaæ tu do nas szybciutko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

( jak kogo¶ ominê³am WYBACZCIE )
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 12:18   #1537
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dos³ownie:)
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Juz, ju¿ Kasiu, nie krzycz - melduje siê grzecznie
Dietkowo od dzi¶ bêdzie dobrze, wczoraj nawet nie chcê wspominaæ...
Jeszcze tylko te æwiczenia, musze siê zebraæ, mam plan byæ boska w tym magicznym wieku dla kobiety czyli 34 lata, a wiêc zosta³o mi jakie¶ pó³ roku
w³asnie ju¿ trochê zacznê pomagaæ urodzie w czwartek mam : fryzjera, zakupy, depilacjê laserow±, rzêsy - w tej kolejno¶ci
w piatek kupujê samochód i w piatek idê na imprezkê - 35 urodziny mojej przyjació³ki z patolki
Dzi¶ przyjecha³ Lenki tata na 10 dni, wiêc mam wszystkie popo³udnia i wieczory dla siebie i gdyby jeszcze moja nowa znajomo¶æ kwit³a tak jakbym sobie tego ¿yczy³a by³oby super, niestety co¶ nie idzie no ale nic na si³e, ehh, kiedy ja w koñcu spotkam tego mojego ksiêcia
witam serdecznie nowe kole¿anki
__________________
Cel I - 57 - 1.10.2014
Cel II - 52 - 1.12. 2014
Cel III - 49 - 1.01.2015

Wzrost: 164 cm - 59 kg
lenik33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 12:23   #1538
korycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dziêki dziewczyny za mi³e powitanie Ma³a zasnê³a i mogê wreszcie poæwiczyæ - muszê to robiæ tylko wtedy jak ¶pi bo albo mnie spycha z przyrz±du, albo chce piæ/je¶æ/wspina siê na meble/w¶cieka siê bo nie mo¿e klocka w³o¿yæ do otworu i milion innych powodów które powoduj± ¿e muszê siê oderwaæ i guzik z takich æwiczeñ. Tak ¿e idê biegaæ - póki nie padnê...

Dzi¶ (jak na razie) zjad³am: ma³a grahamka i plasterek szynki + ma³y pomidor, zupa broku³owa i niestety oko³o 5 s³onych paluszków nie jestem z siebie dumna :/
korycja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 14:00   #1539
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Kasia ja was czytam.ale nie odpisuje bo non stop mnie cos ktos odrywa. I do tego tz mnie wkur.w.ia. Na maksa.

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 19:26   #1540
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dziewczyny, gdzie Wasze meldunki?? hmm??

ja sie musze pochwalic, ze nie zjadlam ani jednego ciastka ani nie napilam sie fanty a wszystko to kupil Tz. Cwicze swoja silna wole

wklejam dzisiejsze jedzonko:

bulka(biala) z jajkiem na twardo
jogurt truskawkowy + gruszka
miseczka rosolu z makaronem
kanapka z pasztetem

jeszcze 3 dni i rozpusta akuart w sobote.jedziemy na zlot motoryzacyjny woec rozpusta sobotnia jest strzalem w 10

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

lenik- brawa za motywacje co do tego jedynego to pewnie zjawi sie w najmniej spodziewanym momencie, kiedy bedziesz miala facetow dosc;-) tak bylo u mnie

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Strong- chyba Twoj Tz zarazil sie od mojego hehe. Hmm moze oni tez maja cos w rodzaju PMSa Ciebie tule mocno

Kasia- jak wrazenia coreczki?
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-03, 21:16   #1541
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam, ale jestem obola³a po wczorajszych æwiczeniach
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 22:20   #1542
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

cze¶æ babolkiodfajkowalam dzis z pó³ godziny cwiczeñ.Troche malo ale coz;/ Pol dnia jezdizlam i spalalam(szkoda,ze tylko paliwo a nie t³uszcz)bylam po tescia,ktory wrocil po 3 tyg nieobecnosci)Wczesniej zawiozlam kube do szkoly.A po obiadku zakupy,bo przywiozl gory prania i mi proszku zabraklo:P teraz jestem wycykana z si³y;/milej nocki
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 06:30   #1543
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 825
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej dziewczynki Nie mam ostatnio czasu dla siebie wogóle, dlatego tez nie zagladam i siê nie udzielam, ale myslê o Was ciep³o Dni pêdz± jak szalone a my jeszcze wielu rzeczy nie mamy, mo¿e dlatego teraz taki sprint ze wszystkim. Æwiczeniowo nic nie robiê, ale dietkowo trzymam siê tej 13-dniowej. W niedziele mia³am tylko odstêpstwa (w granicach normy) bo by³am na chrzcinach , wiêc zjad³am obiad i jedno ciastko-przy tej 13-dniowej to jak porcja na 2 dni ale trzymam sie i samopoczucie mam dobre. Wczoraj by³am na przymiarce i chyba co¶ z obwodów mi zlecia³o bo krawcowa bêdzie zwêzaæ sukienkê, wiêc nie jest ¿le. Za pó³tora tyg odbieram kiecke, tylko nie wiem teraz co wybraæ, ci±gle upiera³am siê przy opasce, ale wczoraj przymierzy³am wszystko niemal (woalkê, d³uga¶ny welon jak mgie³kê i za³o¿y³y¶my mój pasek od sukni jak opaskê i ju¿ sama nie wiem co wybraæ. Co Wy wybiera³y¶cie?
Powiem szczerze ¿e bojê siê ¿e welonem zmieniê charakter sukni. Sukniê Wam kiedys pokazywa³am, zreszt± wklejê, mo¿e Wy co¶ doradzicie. Na telefonie mam zdjêcia jak w welonie by³o, jal w opasce i jak w woalce, nawet diadem za³o¿y³am (pod namow± siostry) i te¿ ¼le nie by³o-chocia¿ mi siê diademy nie podobaj±.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Kate-Middleton-Jenny-Packham (1).jpg (52,3 KB, 11 za³adowañ)
__________________
Magda

Rozbieram Pradê Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715

Edytowane przez madziullka
Czas edycji: 2013-09-04 o 06:31
madziullka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 06:38   #1544
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej laski, ja juz wstalam.
wczoraj dostalam @ kolo poludnia prZez co dzisiaj cwiczenia beda.naprawde lekkie hmm mysle ze jakis taniec do muzyki i tyle.

Rybko- wielkie brawa za cwiczonka co cwiczylas?

Ali- dzisiaj bedzie lepszy dzien

Zycze Wam milego dzionka

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

madziulka- suknie ma.naprawde piekny kroj!! ja bym chyba postawila na woalke jesli masz jakies zdjecia jak wygladalas w poszczegolnych zestawach to je wrzuc poki co kieruje sie wyobraznia a jak bedziemy widziec Ciebie w takim czy takim zestawie to na pewno podpowiemy w czym najlepiej
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2013-09-04 o 06:39
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 07:50   #1545
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzieñ dobrywitam sie i ja w mam nadzieje,¿e lepszym nastrojuprania c.d,ale to juz sie robi:P tzn w³aczylam zmywarke i pralke naraz i mi korki wystrzeli³y,wiêc pralkê zastopowa³am ,zeby naczynia siê mog³y umyc:P wyszykowa³am jakuba do szko³y,anna je p³atki i ogl±da bajke.Chyba pojde przed dom poplewic chwasty,bo mi naros³o dziadostwa;/

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Kasiu jak sie Twojej córci podoba w szkole?????
Martusiu ja czekam,a¿ siê zmotywujesz,azeby potem i mnie zmotywowaæ do æwiczeñ:P
Madziu nie doradze,bo ja w kwestii mody to lebiega jestem i sama waszej pomocy potrzebuje,ale sukienka bajeczna.
Martynko a co twój chlop przeskroba³?:P
Anetko ho hop gdzie jestes??
Anno naciesz siê swoim ¶wie¿o poslubionym ma³¿onkiem i rusz ty³ek przed komputer,bo my czekamy i têsknimy:P
Paulinko jak Lenka?

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

agatko ja dosta³am @ tydzieñ przed weseliskiem:P wiem co to za ból,ale przynajmniej moj cykl sie wyrówna³ miejmy nadzieje.Mialam co 36 dni.Teraz mialam 30 dni:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 08:23   #1546
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

witam ¶liczne
ZAuwa¿y³am , ¿e mamy kolejne nowe kole¿anki.- wiêc witam nowe kole¿anki i trzymam mocno kciuki za wspólne dietkowanie i gubienie tych przebrzyd³ych kg !

Ju¿ siê gêsto t³umaczê dlaczego mnie nie by³o i ostatnio jestem rzadko. Otó¿ mój m±¿ wgra³ na komputer jak±¶ beznadziejn± grê, która tak spowalnia jego pracê, ¿e nawet przegl±danie fb ju¿ nie jest ¿adn± frajd± a co dopiero innych stron. No i kiedy ju¿ najdzie mnie wena do pisania z wami, nasz komp zaczyna tak spowalniaæ ¿e zapomnê o czym to chcia³am wam napisaæ i mam na niego focha.

A teraz liczê na têgie bo mi siê nale¿y. Mój zapa³ z dietkowaniem chyba odszed³. Weekend by³ koszmarny. Zero diety, masa ob¿arstwa, zero æwiczeñ, mnóstwo lenienia siê . Nie mam pojêcia co siê ze mn± dzieje. Chyba znów udziela mi siê, ¿e przecie¿ to nie ma sensu, ¿e po co to wszystko skoro i tak mi siê nie uda.
Wkurza mnie,¿e co niektóre kobitki krótko po ci±¿y wracaj± do swojej figury sprzed.
Jak np moja szwagierka... Niedawno urodzi³a, a ju¿ ¶lady ci±¿y jej znikaj±... Mam wra¿enie, ¿e jad±c do nich (mieszka z naszymi te¶ciami) wszyscy tam na mnie patrz± jak na hipopotama na wolno¶ci. Czegokolwiek bym nie za³o¿y³a czujê siê jak baleron w skarpecie. Przez to wszystko nie mam ochoty na ¿adne wyj¶cia z domu, zreszt± T¯ i tak nigdzie ze mn± nie wychodzi, jedynie gdy wychodzimy z dzieæmi na spacer, ale to rzadko¶æ.
same widzicie, mój zapa³ szlag trafi³...

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

tak bardzo nie chcia³am was zawie¶æ a tu zonk, chyba siê poddam i odpuszczê to wszystko
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 09:46   #1547
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dos³ownie:)
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry dziewuszki
S³uchajcie mam wiadomo¶æ od dzi¶ siê odchudzam - tak porz±dnie, tak naprawdê, bez ¶ciemy, bez wymówek, ca³± sob±.. Obiecuj± sobie i Wam... Mam taki plan :
Codziennie bêdê spisywaæ co zjad³am - kupi³am wagê, wiêc bêdê dok³adnie wiedzia³a ile czego zjad³am
Kupujê karnet na si³owniê i od soboty/niedzieli zaczynam walkê...
Zamierzam wróciæ do mojego najfajniejszego rozmiaru czyli 34 - mam sporo ciuszków z tego okresu poza wszystkim jutro oprócz fryzjera, rzês, depilacji laserowej uda mi siê "wyrwaæ" 2 h na zakupy, wiêc specjalnie kupiê sobie co¶ ¶licznegi i malego
---------------------------------------------------------------------------------------------
---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------
Malutka_Ziutka
A teraz liczê na têgie bo mi siê nale¿y. Mój zapa³ z dietkowaniem chyba odszed³. Weekend by³ koszmarny. Zero diety, masa ob¿arstwa, zero æwiczeñ, mnóstwo lenienia siê . Nie mam pojêcia co siê ze mn± dzieje. Chyba znów udziela mi siê, ¿e przecie¿ to nie ma sensu, ¿e po co to wszystko skoro i tak mi siê nie uda.
Wkurza mnie,¿e co niektóre kobitki krótko po ci±¿y wracaj± do swojej figury sprzed.
Jak np moja szwagierka... Niedawno urodzi³a, a ju¿ ¶lady ci±¿y jej znikaj±... Mam wra¿enie, ¿e jad±c do nich (mieszka z naszymi te¶ciami) wszyscy tam na mnie patrz± jak na hipopotama na wolno¶ci. Czegokolwiek bym nie za³o¿y³a czujê siê jak baleron w skarpecie. Przez to wszystko nie mam ochoty na ¿adne wyj¶cia z domu, zreszt± T¯ i tak nigdzie ze mn± nie wychodzi, jedynie gdy wychodzimy z dzieæmi na spacer, ale to rzadko¶æ.
same widzicie, mój zapa³ szlag trafi³...

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

tak bardzo nie chcia³am was zawie¶æ a tu zonk, chyba siê poddam i odpuszczê to wszystko[/QUOTE]
---------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardzo proszê ju¿ po weekendzie, wiêc we¼ siê w gar¶æ kochana, mamy to szczê¶cie, ¿e codziennie po nocy przychodzi nowy dzieñ, wiêc mo¿na wszystko zacz±æ od pocz±tku! Najwa¿niejsze, ¿eby siê podnie¶æ i na kolejnym spotkaniu rodzinnym - np na bo¿e narodzenie wszyscy bêd± siê Tob± zachwycali, bratowej nikt nie zauwa¿y, bo o wiele bardziej docenia siê walkê - jak Twoj± z kg, ni¿ cos co po prostu przychodzi samo ...

---------- Dopisano o 10:38 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Kasia ja was czytam.ale nie odpisuje bo non stop mnie cos ktos odrywa. I do tego tz mnie wkur.w.ia. Na maksa.

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2

A co siê dzieje? Czemu tak Ciê "denerwuje" Twój przysz³y m±¿?

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez madziullka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczynki Nie mam ostatnio czasu dla siebie wogóle, dlatego tez nie zagladam i siê nie udzielam, ale myslê o Was ciep³o Dni pêdz± jak szalone a my jeszcze wielu rzeczy nie mamy, mo¿e dlatego teraz taki sprint ze wszystkim. Æwiczeniowo nic nie robiê, ale dietkowo trzymam siê tej 13-dniowej. W niedziele mia³am tylko odstêpstwa (w granicach normy) bo by³am na chrzcinach , wiêc zjad³am obiad i jedno ciastko-przy tej 13-dniowej to jak porcja na 2 dni ale trzymam sie i samopoczucie mam dobre. Wczoraj by³am na przymiarce i chyba co¶ z obwodów mi zlecia³o bo krawcowa bêdzie zwêzaæ sukienkê, wiêc nie jest ¿le. Za pó³tora tyg odbieram kiecke, tylko nie wiem teraz co wybraæ, ci±gle upiera³am siê przy opasce, ale wczoraj przymierzy³am wszystko niemal (woalkê, d³uga¶ny welon jak mgie³kê i za³o¿y³y¶my mój pasek od sukni jak opaskê i ju¿ sama nie wiem co wybraæ. Co Wy wybiera³y¶cie?
Powiem szczerze ¿e bojê siê ¿e welonem zmieniê charakter sukni. Sukniê Wam kiedys pokazywa³am, zreszt± wklejê, mo¿e Wy co¶ doradzicie. Na telefonie mam zdjêcia jak w welonie by³o, jal w opasce i jak w woalce, nawet diadem za³o¿y³am (pod namow± siostry) i te¿ ¼le nie by³o-chocia¿ mi siê diademy nie podobaj±.

To jasne, ¿e nie masz czasu fajny taki zawrót g³owy bo czekasz na co¶ cudownego sukienka ¶liczna i fantastycznie, ¿e centymetry uciekaj± i trzeba zw꿱c.. Ja bym wybra³a opaskê - ¶licznie to wygl±da

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
cze¶æ babolkiodfajkowalam dzis z pó³ godziny cwiczeñ.Troche malo ale coz;/ Pol dnia jezdizlam i spalalam(szkoda,ze tylko paliwo a nie t³uszcz)bylam po tescia,ktory wrocil po 3 tyg nieobecnosci)Wczesniej zawiozlam kube do szkoly.A po obiadku zakupy,bo przywiozl gory prania i mi proszku zabraklo:P teraz jestem wycykana z si³y;/milej nocki

Ale przynajmniej pó³ godziny kochana, ja siê nie mogê pochwalic nawet 5 minutami ale to siê zmieni

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, gdzie Wasze meldunki?? hmm??

ja sie musze pochwalic, ze nie zjadlam ani jednego ciastka ani nie napilam sie fanty a wszystko to kupil Tz. Cwicze swoja silna wole

wklejam dzisiejsze jedzonko:

bulka(biala) z jajkiem na twardo
jogurt truskawkowy + gruszka
miseczka rosolu z makaronem
kanapka z pasztetem

jeszcze 3 dni i rozpusta akuart w sobote.jedziemy na zlot motoryzacyjny woec rozpusta sobotnia jest strzalem w 10

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

lenik- brawa za motywacje co do tego jedynego to pewnie zjawi sie w najmniej spodziewanym momencie, kiedy bedziesz miala facetow dosc;-) tak bylo u mnie

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Strong- chyba Twoj Tz zarazil sie od mojego hehe. Hmm moze oni tez maja cos w rodzaju PMSa Ciebie tule mocno

Kasia- jak wrazenia coreczki?

Piêknie trzymasz dietkê, nic tylko baræ przyk³ad tylko nie jedz pasztetów bo to strasznie kaloryczne lepiej wêdlinkê drobiow± a je¶li ju¿ pasztet to sama zrób w³a¶nie z jakiego¶ ptactwa
A co do tego jedynego u mnie to ju¿ tyle razy to przerabia³am ¿e nie wiem czy jedyny to dobre okre¶lenie - ale jak ju¿ siê doprowadze do porzaku, wejdê w te swoje 34 wiony to mo¿e wtedy ehh, w sumie nie mia³abym nic przeciwko temu aby opisywaæ Wam przygotowania do ¶lubu i kiedy¶ zostaæ ¿on±, raz na zawsze, zaoszczêdzi mi to mnóstwa nerwów i problemów tylko ja poprosze takiego bez PSMa
__________________
Cel I - 57 - 1.10.2014
Cel II - 52 - 1.12. 2014
Cel III - 49 - 1.01.2015

Wzrost: 164 cm - 59 kg

Edytowane przez lenik33
Czas edycji: 2013-09-04 o 09:39
lenik33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 09:49   #1548
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dos³ownie:)
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez korycja Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny za mi³e powitanie Ma³a zasnê³a i mogê wreszcie poæwiczyæ - muszê to robiæ tylko wtedy jak ¶pi bo albo mnie spycha z przyrz±du, albo chce piæ/je¶æ/wspina siê na meble/w¶cieka siê bo nie mo¿e klocka w³o¿yæ do otworu i milion innych powodów które powoduj± ¿e muszê siê oderwaæ i guzik z takich æwiczeñ. Tak ¿e idê biegaæ - póki nie padnê...

Dzi¶ (jak na razie) zjad³am: ma³a grahamka i plasterek szynki + ma³y pomidor, zupa broku³owa i niestety oko³o 5 s³onych paluszków nie jestem z siebie dumna :/

Mo¿esz byæ dumna, piêkne menu ( mam nadziejê, ¿e brokó³owa bez ¶mietany , a piêæ paluszków to nie tragedia, nie mo¿na tak ze wszystkiego zrezygnowaæ jednego dnia ale piêæ to max, nie przekraczaj teg liczby - bo to ok 100 kcal

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez rybka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, ale jestem obola³a po wczorajszych æwiczeniach
klask i: a co æwiczysz, jak d³ugo ?
__________________
Cel I - 57 - 1.10.2014
Cel II - 52 - 1.12. 2014
Cel III - 49 - 1.01.2015

Wzrost: 164 cm - 59 kg
lenik33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 11:07   #1549
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam laski
Dzisiaj ja siê opierdzielamW³a¶nie zjad³am pó³ wafelka Nie wytrzyma³am tak le¿a³ i mnie wo³a³ zjedz mnie zjedz mnie ....to go zjad³am a teraz jestem z³a na siebie

Dziewczyny Julka jest zachwycona wczoraj mia³a Jezyk angielski i jak wróci³a ze szko³y to ci±gle jakie¶ s³ówka gada³a aparatka a jak przekrêca ...w ogóle zadowolona tylko myslê ze bêdê siê musia³am wybraæ do wychowawczyni bo ju¿ wczoraj "starszaki" wygonili ich z szatni i musia³a ubieraæ siê na korytarzu .....jak ja siê tam przejadê to oni bêd± siê na korytarzu przebieraæ : D

Antoninka dalej marudzi , ale gor±czki ju¿ nie ma ale z±bka te¿

Powiedzcie czy to sens siê odchudzaæ jak tyle razy próbowa³am i nic z tego nie wychodzi³o???Mo¿e lepiej odpu¶ciæ ????Znów zaczynam w±tpiæ
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 11:44   #1550
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

lenik- niestety taki pasztet to moja milosc nie potrafie sobie go odmowic wedliny drobiowe srednio znosze bo sa dla mnie mega slone

ja wierze ze w koncu trafisz na tego jedynego na cale zycie trzeba byc dobrej mysli

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Kasia, pol wafelka to nie koniec swiata rekawy do gory i spal go cwiczeniami kazdemu zdarzaja sie mniejsze czy wieksze wpadki. Ja juz nie moge doczekac sie soboty bo na lawie leza takie slodkie pieguski ktore juz dzisiaj krzycza zjedz mnie

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

fajnie ze malej sie podoba i rzeczywiscie napomnij wychowawczyni zeby zwrocila uwage na swoja grupe

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

melduje ze mimo @ jednak zaliczylam trening dla lenia
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2013-09-04 o 11:36
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 14:56   #1551
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
Rybko- wielkie brawa za cwiczonka co cwiczylas?

wszystkiego po trochu ale przede wszystkim brzuszki

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

lenik33 ja dopiero zaczê³am æwiczenia
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 15:47   #1552
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam laski
Dzisiaj ja siê opierdzielamW³a¶nie zjad³am pó³ wafelka Nie wytrzyma³am tak le¿a³ i mnie wo³a³ zjedz mnie zjedz mnie ....to go zjad³am a teraz jestem z³a na siebie

Dziewczyny Julka jest zachwycona wczoraj mia³a Jezyk angielski i jak wróci³a ze szko³y to ci±gle jakie¶ s³ówka gada³a aparatka a jak przekrêca ...w ogóle zadowolona tylko myslê ze bêdê siê musia³am wybraæ do wychowawczyni bo ju¿ wczoraj "starszaki" wygonili ich z szatni i musia³a ubieraæ siê na korytarzu .....jak ja siê tam przejadê to oni bêd± siê na korytarzu przebieraæ : D

Antoninka dalej marudzi , ale gor±czki ju¿ nie ma ale z±bka te¿

Powiedzcie czy to sens siê odchudzaæ jak tyle razy próbowa³am i nic z tego nie wychodzi³o???Mo¿e lepiej odpu¶ciæ ????Znów zaczynam w±tpiæ
Kasiu oczywi¶cie,¿e jest sensja mysle,¿e dajemy sobie jakies tam wsparcie i motywacjeDzieki temu jeszcze myslê o tym,¿eby zgubic tu pare kg czy tam
Kuba dzisiaj wróci³ ze szkoly i mowi"mamo a ja mia³em dzisiaj angielski ,ale ja nic z tego nie rozumiem"No wiêc po obiadku posz³am z nim na piêterko i zacze³am mu t³umaczyc.Jak sie okaza³o dzieciak ma g³owe do s³owek i strach ma wielkie oczyPotem zszed³ na dó³ do mnie i mówi'hello mother":P a matce oko zbiela³o lol:P

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Marta dobrze,¿e plan jest a teraz masz i mnie zmotywowaæ do wiêkszej aktywno¶ci ruchowej a i mia³am pytac jak tam ten zak³ad????wygrany czy przegrany?:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 17:59   #1553
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Nie bêdzie w tym tyg tabelki, T¯ laptopek pad³, i poszed³ do serwisu, bêdzie w pi±tek góra sobota. Przepraszam

Ide was poczytaæ

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

Lenik, ciesze siê ¿e wyniki dobre

Princes,
Cytat:
kupilam puszke metalowa i bede tam wrzucac moje oszczednosci i zbierac na suknie;-)
moja mama tak zrobi³a jak siê dowiedzia³a o ¶lubie i nazbiera³a 520z³ (otworzyli¶my tydzieñ temu) i posz³o na alko

Ziutka,
Cytat:
w³a¶nie zrobi³am nó¿ki Mel. jestem zmêczona ale zadowolona z siebie. Nie my¶la³am ,¿e uczucie w którym pot sp³ywa po twarzy mo¿e byæ przyjemne Bu¼ka kochane lecê siê od¶wie¿yæ a potem szykowaæ obiadek
jest ale mi jako¶ ciê¿ko doj¶æ do tego etapu

Madzia, my te¿ mamy alko i zamówi³am ju¿ dekoracje typu nakleji na wódke, balony wst±¿ki itp. Musimy odebraæ zapowiedzi i zanie¶æ za¶wiadczenia z USC do ksiêdza. Kupiæ garnitur i obgadaæ menu(11wrze¶nia) próbn± fryzure mam w ten sam dzieñ. Kierowce auta musimy odwiedziæ te¿ ¿eby dogadaæ co i jak. Czekam na zamkniêcie listy osób i zamówiê winietki. No i co to jeszcze hm... no odbiór sukienki mam na 16wrze¶., teraz jeszcze napisaæ oprawê mszy ¶wiêtej i pój¶æ do organisty. Florystka ju¿ obgadana wie, jak bukiet, komu butonierki i jak ustroiæ auto. Ciasta i tort mam w cenie sali wiêc nie musze siê martwiæ.

Cytat:
A dietê trzymam, brzuszek mi siê mocno zmniejszy³, lu¼niejsze spodnie sie zrobi³y i mam nadziejê ¿e wytrwam na diecie. Jak jest ciêzko to dodajê broku³y lub owoc i jako¶ idzie. ¿eby chociaz 5 kg spad³o.... ale przyznam ¿e lekko nie jest. Najgorsze s± bóle g³owy. Ale ¿o³±dek mi siê wyra¼nie skurczy³ skoro po serku wiejskim czujê siê najedzona.
ja bym siê ba³a ¿e to nie zdrowe... ale je¶li tak Ci dobrze to trzymam kciuki.

Ziutka,
Cytat:
oj maluszek choruje?
my intensywnie z±bkujemy- wychodz± 4 naraz. Wczorajsza noc nie ciekawa, ciekawe co bêdzie dzisiaj. Trzymaj siê kochana i du¿o zdrówka dla maluszka
wpier siê m³ody pochorowa³ a potem my ju¿ jest lepiej ale dalej wszyscy katarzymy sobie. Wspó³czujê z±bkowania.

Princes, Kasia, Ali, Neska, Ziutka dziêki za zdrówka juz zdrowiejemy wszyscy

Ali, musisz sobie podpis zmieniæ a no i baleja¿ cudny

Ziutka,
Cytat:
Z racji tego, ¿e dzi¶ sobota to przewidujê æwiczonka polegaj±ce na sprz±taniu ewentualnie wieczorkiem które¶ z æwiczeñ Mel zrobiê. A dietkowo hmmm.... ciê¿ka sprawa. M±¿ dzi¶ zrobi³ mi na ¶niadanko jajecznicê i jak tu nie zje¶æ jak m±¿ pitrasi?? Ale poprawiê siê obiecujê
ja np. jem jajecznice legalnie. Jako¶ mi siê wydaje ¿e na ¶niadanie dwa jaja to nie tak du¿o.

Princes, synusie te¿ s± fajne Ja bym spokojnie mog³a mieæ dwóch ch³opaczków.

Kasiu, jak± szko³ê robisz?

Katarzyna, czekam na Twoj± aktywno¶æ

Rybko, witaj jak Ciê to pocieszy to ja noszê 46!

Korycja cze¶æ

Madzia to Ty jeste¶ w tej bia³ej sukni?? Ja sama nie wiem co bym wybra³a ja mam kwiatka

Ali, mój ch³op poprostu zmierz³y, jak Princes zauwa¿y³a

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Jest ¼le... odpu¶ci³am ca³kiem... ¿adnej diety ani æwiczeñ... zmotywujcie mnie
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 19:00   #1554
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Odp: Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek it

dziewczyny mam zepsuty modem od neta teraz obkleilam go tasma zeby chociaz dac wam znac ze wszystko u mnie ok, bede z wami jak tylko naprawie.
buziaki, nie zapominajcie o mnie
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 19:23   #1555
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Odp: Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek it

Strong- kochana co do motywacji to ja sie zawsze motywuje tym ze:
bedac ma MZ mam lepsze samopoczucie
czuje sie piekniejsza
ludzie beda mi mowic ze schudlam
bede dumna z tego czego dokonalam
no i chyba. moj najwiekszy cel: za rok byc zgrabna swiadkowa
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 19:26   #1556
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

strongwomen - duza pani jestes oj ale trzymasz sie swojego postanowienia?
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 19:46   #1557
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Odp: Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek it

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny mam zepsuty modem od neta teraz obkleilam go tasma zeby chociaz dac wam znac ze wszystko u mnie ok, bede z wami jak tylko naprawie.
buziaki, nie zapominajcie o mnie
A Ty nie zapomnij o nas no i o dietkowaniu rzecz jasna;-)

ja teraz zamierzam sie zwazyc dopiero w przyszly piatek- po 4 tyg.dietkowania i ciekawa jestem co tam zobacze[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ---------
Strong- co do puszki to naprawde jestem ciekawa jaka kwota ja zapelni mam zelazna zasade -nie wydaje 2zlotowek i w.miare mozliwosci wrzucam inne nominaly-1 zl i 5 zl tez tam wyladowalo

a na suknie poki co mam odlozone 500zl zaskorniakow

w piatek jade do Lublina odebrac dyplom i powoli zaczynam szukac pracy(szczerze mowiac to chetnie bym pozostala przy opiekowaniu sie mala i boje sie jak ona przyzwyczai sie do nowej nianki czy zlobka ;-( :-( jak przychodze to wita mnie usmiechem ech)
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2013-09-04 o 19:47
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 19:49   #1558
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

HEJKA
dzisiaj oprócz tego pó³ wafelka to ok.
obiadek kasza z miêskiem , podwieczorek troszkê lecza , kolacja ¶liwki (chcia³o mi siê s³odkiego to podjad³am ich trochê )
Nie æwiczy³am
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 20:02   #1559
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

heh nie ladnie oj nie ladnie Kasiu nununu ja to se pojde po biegaæ z psiakiem nie d³ugo ale z wagonem chusteczek ...
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-04, 20:03   #1560
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Kasia- dzien sie jeszcze nie skonczyl niecwiczenie mozesz jeszcze nadrobic

u mnie dzisiaj:
bulka z pasztetem i pol pomidorka malinowego
jogurt z ziarnami zboz + pol garsci pestek z dyni
ziemniaki z jajem sadzonym
parowka ugotowana + musztarda+ bialy chleb

srednio to wszystko wyglada ale jutro i po jutrze bedzie lepiej!! to moje postanowienie
spadam pod prysznic i do lozeczka.
Dobranoc laleczki!:-*
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 08:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.