5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-06, 07:44   #1591
korycja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

No i okaza³o siê ¿e muszê Was opu¶ciæ tak szybko jak przysz³am... Zrzuci³am 4 kilo i na tym koniec, fajnie ¿e chocia¿ tyle bo czujê siê trochê lepiej Niepokoik³y mnie te zas³abniêcia - rano zrobi³am test - jestem w ci±¿y. Nie planowa³am tego ale ¿ycie jest pe³ne niespodzianek He he chcia³am zgubiæ brzuszek a tu dostanê 'gratis' jeszcze wiêkszy. Od dzi¶ witaminki, zdrowe jedzenie, itd...
Ja odpadam ale Wam ¿yczê wytrwa³o¶ci, trzymajcie dietki, æwiczcie chêtnie, powodzenia!
korycja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 07:55   #1592
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez korycja Poka¿ wiadomo¶æ
No i okaza³o siê ¿e muszê Was opu¶ciæ tak szybko jak przysz³am... Zrzuci³am 4 kilo i na tym koniec, fajnie ¿e chocia¿ tyle bo czujê siê trochê lepiej Niepokoik³y mnie te zas³abniêcia - rano zrobi³am test - jestem w ci±¿y. Nie planowa³am tego ale ¿ycie jest pe³ne niespodzianek He he chcia³am zgubiæ brzuszek a tu dostanê 'gratis' jeszcze wiêkszy. Od dzi¶ witaminki, zdrowe jedzenie, itd...
Ja odpadam ale Wam ¿yczê wytrwa³o¶ci, trzymajcie dietki, æwiczcie chêtnie, powodzenia!
GRATULACJE
Odchudzaniem siê teraz nie przejmuj tylko dbaj o siebie i dzidzie
Powodzenia i zdrówka ¿yczê
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 09:44   #1593
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ doberek moje Panie

ja po ¶niadanku, spijam w³a¶nie kawke m±¿ za¿yczy³ sobie zeberka jak wróci wiêc ju¿ czekaj± a ja na obiadek wszamie golabka, tesciowa mi wczoraj przywioz³a

mi³ego dnia moje piêkne

a modem nadal zepsuty ale obklejam go tasma i jakos laczy
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 10:10   #1594
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez korycja Poka¿ wiadomo¶æ
No i okaza³o siê ¿e muszê Was opu¶ciæ tak szybko jak przysz³am... Zrzuci³am 4 kilo i na tym koniec, fajnie ¿e chocia¿ tyle bo czujê siê trochê lepiej Niepokoik³y mnie te zas³abniêcia - rano zrobi³am test - jestem w ci±¿y. Nie planowa³am tego ale ¿ycie jest pe³ne niespodzianek He he chcia³am zgubiæ brzuszek a tu dostanê 'gratis' jeszcze wiêkszy. Od dzi¶ witaminki, zdrowe jedzenie, itd...
Ja odpadam ale Wam ¿yczê wytrwa³o¶ci, trzymajcie dietki, æwiczcie chêtnie, powodzenia!

moje gratulacje kochana

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

A ja mogê siê pochwaliæ jak na razie 1kg przez 4 dni zrzuci³am
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 10:37   #1595
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

no i melduje sie po treningu dla lenia
dzisiaj rano znow weszlam na wage i melduje ze w w ciagu 3 tygodni spadlam 3.100 kg za tydzien bedzie 4 tydzien i zobaczymy jaki bedzie efeky. Ach nie moge sie doczekac dodatkowo Tz po niedzieli bedzie mial 2 zmiany co sprzyja moim postanowieniom

korycja- wielkie gratulacje! dbaj o siebie i o malenstwo!! tule cieplutko

btw.dziewczyny ile przytylyscie w pierwszej ciazu? ach ta moja ciekawosc

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

rybka-gratuluje
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 10:43   #1596
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez korycja Poka¿ wiadomo¶æ
No i okaza³o siê ¿e muszê Was opu¶ciæ tak szybko jak przysz³am... Zrzuci³am 4 kilo i na tym koniec, fajnie ¿e chocia¿ tyle bo czujê siê trochê lepiej Niepokoik³y mnie te zas³abniêcia - rano zrobi³am test - jestem w ci±¿y. Nie planowa³am tego ale ¿ycie jest pe³ne niespodzianek He he chcia³am zgubiæ brzuszek a tu dostanê 'gratis' jeszcze wiêkszy. Od dzi¶ witaminki, zdrowe jedzenie, itd...
Ja odpadam ale Wam ¿yczê wytrwa³o¶ci, trzymajcie dietki, æwiczcie chêtnie, powodzenia!
GRATULACJE

Cytat:
Napisane przez rybka20 Poka¿ wiadomo¶æ
moje gratulacje kochana

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

A ja mogê siê pochwaliæ jak na razie 1kg przez 4 dni zrzuci³am
Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
no i melduje sie po treningu dla lenia
dzisiaj rano znow weszlam na wage i melduje ze w w ciagu 3 tygodni spadlam 3.100 kg za tydzien bedzie 4 tydzien i zobaczymy jaki bedzie efeky. Ach nie moge sie doczekac dodatkowo Tz po niedzieli bedzie mial 2 zmiany co sprzyja moim postanowieniom

korycja- wielkie gratulacje! dbaj o siebie i o malenstwo!! tule cieplutko

btw.dziewczyny ile przytylyscie w pierwszej ciazu? ach ta moja ciekawosc

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

rybka-gratuluje
Gratulujê szybkich spadków. Ja przez tarczycê chudnê 2 razy wolniej, co mnie irytuje, ale co zrobiæ.

Dzisiaj dzieñ rozpusty

Ale bêdzie te¿ rower i zakupowe bieganie po mie¶cie

Mi³ego dnia
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 10:48   #1597
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Katarzyna, dziekuje ja wiem ze ten poczatek leci mi tak szybko bo to woda ale mam nadzieje ze nie ulegne pokusie i dotrwam do osiagniecia swojego celu czyli 55-58kg

a co do tarczycy to wspolczuje, bo na drugim watku mam dziewczyny ktore.tez.maja przez nia problem ze schudnieciem. Ale wierze ze Tobie sie uda dojsc do swojego wymarzonego celu. I tak juz kawal pieknej roboty za Toba

udanych zakopow i super smakow
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê

Edytowane przez princeseczka
Czas edycji: 2013-09-06 o 10:50
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 13:07   #1598
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dziewczynki i zaczyna siê weekend Podobno ostatni taki ciep³y tego lata .....
Na forum robi siê cicho jak to weekend , ja jutro do fryzjera idê robiæ siê na nowy rudy z refleksami (zobaczymy jak wyjdzie ..jak ³adnie to siê poka¿e), w niedziele nad morze pospacerowaæ z rodzink± odpoczynek ...spróbuje nie grzeszyæ ...dzisiaj dietkowo ok. tylko brak tych æwiczeñ Jak tu siê zmobilizowaæ:prosi :
Mi³ego weekendu mo¿e zajrze jeszcze wieczorkiem ....Trzymajmy siê dietki i chocia¿ spróbujemy nie grzeszyæ za bardzo
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 14:13   #1599
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
ALI za te 21 kg czapki z g³ów i wielkie brawa ci siê nale¿±
³o matko naprawdê jednak mo¿na je¶li siê chce i jeste¶ tego ¿ywym przyk³adem... Pozwól ¿e od dzi¶ bêdziesz moj± motywacj±
: love:

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez korycja Poka¿ wiadomo¶æ
No i okaza³o siê ¿e muszê Was opu¶ciæ tak szybko jak przysz³am... Zrzuci³am 4 kilo i na tym koniec, fajnie ¿e chocia¿ tyle bo czujê siê trochê lepiej Niepokoik³y mnie te zas³abniêcia - rano zrobi³am test - jestem w ci±¿y. Nie planowa³am tego ale ¿ycie jest pe³ne niespodzianek He he chcia³am zgubiæ brzuszek a tu dostanê 'gratis' jeszcze wiêkszy. Od dzi¶ witaminki, zdrowe jedzenie, itd...
Ja odpadam ale Wam ¿yczê wytrwa³o¶ci, trzymajcie dietki, æwiczcie chêtnie, powodzenia!
Serdeczne gratulacje jeszcze w lipcu mdla³±m na mysl,ze jestem w ci±¿y.Na szczescie jednak nie.Ale tobie serdecznie gratuluje.¿yczê Ci duzo zdrówka ,cierpliwo¶ci oraz zeby dobry nastroj Ciê nie opuszcza³dbaj o was

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

dzieñ dobryAle mi dzisiaj Anna akcje zrobi³±.W sklepie nasiura³a sobie do butów,ze az sie wylewa³o:P nie wytzryma³o dzieckoposz³am do sklepu innego i kupi³am jej getry,majtki i skarpetki i przebralam:ale juz bez butow wraca³a:P

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
no i melduje sie po treningu dla lenia
dzisiaj rano znow weszlam na wage i melduje ze w w ciagu 3 tygodni spadlam 3.100 kg za tydzien bedzie 4 tydzien i zobaczymy jaki bedzie efeky. Ach nie moge sie doczekac dodatkowo Tz po niedzieli bedzie mial 2 zmiany co sprzyja moim postanowieniom

korycja- wielkie gratulacje! dbaj o siebie i o malenstwo!! tule cieplutko

btw.dziewczyny ile przytylyscie w pierwszej ciazu? ach ta moja ciekawosc

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

rybka-gratuluje
no ja 20 kg.Dzizas alem poleciala.Ale zar³am wszystko co mi wesz³o miedzy zeby

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Anetko droga bierz siê za robote tzn æwiczenia samo sie za nas nie zrobi nic:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 15:50   #1600
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry. Dzi¶ pojawi³am siê troszkê pó¼niej ni¿ zwykle, ale strasznie zabiegany mia³am dzionek. Najpierw po d³ugim czasie zaprowadzi³am ma³ego do przedszkola. Potem szybko zakupy i trzeba robiæ obiadek. W miêdzyczasie sprz±tanie, trzeba by³o z³o¿yæ pranie, a jak ju¿ je sk³ada³am to natchnê³o mnie ¿eby w szafie zrobiæ ma³e "przemeblowanie". No i có¿ prawie koniec dnia a ja nadal po ³okcie w robocie

Co do ci±¿y to w pierwszej przyty³am 20kg z czego 10 mi zosta³o, a w drugiej 13kg których ju¿ nie ma. Ale prawdê powiedziawszy to w tej pierwszej ci±¿y ca³y czas jad³am i spa³am, w drugiej z kolei nie by³o nawet takiego ogromnego apetytu a i snu tyle nie potrzebowa³am. A Tobie KORYCJA serdecznie gratulujê i ¿yczê du¿o zdrówka

Wpadnê do was dziewczynki wieczorem jak ogarnê dom, dzieci i æwiczonka ¿eby zdaæ relacjê z dietki i æwiczonek w³a¶nie... Chyba mam dzi¶ ochotê na jakie¶ z æwiczeñ Mel ale jeszcze nie wiem na co
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 19:44   #1601
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry. Dzi¶ pojawi³am siê troszkê pó¼niej ni¿ zwykle, ale strasznie zabiegany mia³am dzionek. Najpierw po d³ugim czasie zaprowadzi³am ma³ego do przedszkola. Potem szybko zakupy i trzeba robiæ obiadek. W miêdzyczasie sprz±tanie, trzeba by³o z³o¿yæ pranie, a jak ju¿ je sk³ada³am to natchnê³o mnie ¿eby w szafie zrobiæ ma³e "przemeblowanie". No i có¿ prawie koniec dnia a ja nadal po ³okcie w robocie

Co do ci±¿y to w pierwszej przyty³am 20kg z czego 10 mi zosta³o, a w drugiej 13kg których ju¿ nie ma. Ale prawdê powiedziawszy to w tej pierwszej ci±¿y ca³y czas jad³am i spa³am, w drugiej z kolei nie by³o nawet takiego ogromnego apetytu a i snu tyle nie potrzebowa³am. A Tobie KORYCJA serdecznie gratulujê i ¿yczê du¿o zdrówka

Wpadnê do was dziewczynki wieczorem jak ogarnê dom, dzieci i æwiczonka ¿eby zdaæ relacjê z dietki i æwiczonek w³a¶nie... Chyba mam dzi¶ ochotê na jakie¶ z æwiczeñ Mel ale jeszcze nie wiem na co
ja juz w lozku.Po cwiczeniach n apsladki.oczy mi sie zamykaja,dobrej nocy
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-06, 20:04   #1602
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 689
Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dziewczyny chce dolaczyc jutro nadrobie zaleglosci waze 79 kg :-( jestem pm 2015

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowc±
martuha20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 20:07   #1603
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez martuha20 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny chce dolaczyc jutro nadrobie zaleglosci waze 79 kg :-( jestem pm 2015

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

hej, zapraszamy
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 20:10   #1604
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

witaj martuha widze ze juz data ustalona My po nowym roku zaczynamy szukac sali na 2015

zapraszamy fo aktywnego udzielania sie i gubienia razem z nami zbednych kg
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 20:15   #1605
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

cze¶æ kochane
Cytat:
Napisane przez korycja Poka¿ wiadomo¶æ
No i okaza³o siê ¿e muszê Was opu¶ciæ tak szybko jak przysz³am... Zrzuci³am 4 kilo i na tym koniec, fajnie ¿e chocia¿ tyle bo czujê siê trochê lepiej Niepokoik³y mnie te zas³abniêcia - rano zrobi³am test - jestem w ci±¿y. Nie planowa³am tego ale ¿ycie jest pe³ne niespodzianek He he chcia³am zgubiæ brzuszek a tu dostanê 'gratis' jeszcze wiêkszy. Od dzi¶ witaminki, zdrowe jedzenie, itd...
Ja odpadam ale Wam ¿yczê wytrwa³o¶ci, trzymajcie dietki, æwiczcie chêtnie, powodzenia!
gratuluje z ca³ego serca kochana

rybka za spadek kg

[princeseczka bardzo ³adny spadek, oby sz³o tak dalej a w ci±¿y przyty³am chyba z 17 kg ale 12 po porodzie od razu uciek³o, ale za to mia³am ¿o³±dek rozci±gniety jak nie wiem, teraz go troche unormowa³am

kaataarzynaa1 podziwiam Cie za ta jazde rowerem, naprawdêklaski :

kasia5891 ja tez mam problem ze zmotywowaniem siê do æwiczeñ ale chodzê du¿o z moj± laleczk± a i koniecznie poka¿ siê w nowej fryzurce

ali niez³± przygodê z córci± mia³a¶, ale najwa¿niejsze ¿e jako¶ z tego wybrnelyscie

a ja dzi¶ dietowo ca³kiem ok

herbatka zielona z grejfrutem
2 kromki razowca z szynka i paprykarzem
sa³atka z fet±'
kawa
2 go³abki
kawa
herbata zielona z grejfrutem
troszkê watrobki drobiowej i 2 kromki razowca

Córcia spi a ja czekam a mê¿usia

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

a gdzie lenik, neska i strong???

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez martuha20 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny chce dolaczyc jutro nadrobie zaleglosci waze 79 kg :-( jestem pm 2015

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cze¶æ
przy jakim wzroscie? jakas konkretna diete chcesz stosowac? gratuluje ustalenia daty ¶lubu
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 20:35   #1606
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 689
Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Mierze 170 cm diety nie ustalilam ciezko z tym jest :-( a cwicze chociaz jeszcze nieregularnie z ewka skalpel 2
Moze Wy cos polecicie?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowc±

Edytowane przez martuha20
Czas edycji: 2013-09-06 o 20:38
martuha20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-06, 21:03   #1607
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Paulinko dziêkujê Jak dla mnie rower to przyjemno¶æ i najl¿ejszy z wysi³ków. Nie lubiê takich æwiczeñ przy kompie do komend choæby MelB Na szczê¶cie dla ka¿dego co¶ dobrego

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
Katarzyna, dziekuje ja wiem ze ten poczatek leci mi tak szybko bo to woda ale mam nadzieje ze nie ulegne pokusie i dotrwam do osiagniecia swojego celu czyli 55-58kg

a co do tarczycy to wspolczuje, bo na drugim watku mam dziewczyny ktore.tez.maja przez nia problem ze schudnieciem. Ale wierze ze Tobie sie uda dojsc do swojego wymarzonego celu. I tak juz kawal pieknej roboty za Toba

udanych zakopow i super smakow
Ja te¿ mam taki cel, przy 58 bede ju¿ bardzo szczê¶liwa, przy 55 chyba wyskoczê z butów z rado¶ci I ju¿ ni¿ej raczej nie mogê, bo u pani dietetyczki siê dowiedzia³am, ¿e ok 46 czy 47kg wa¿± moje miê¶nie, organy itd. Nie spodziewa³am siê, bo zawsze my¶la³am, ze przy moim wzro¶cie normalna waga to poni¿ej 50kg, a w moim przypadku by³abym zamo¿ona...

Oj widaæ , ¿e Twoje ¿yczenia by³y szczere Trochê dzisiaj sobie pojad³am, ale nawet teraz jeszcze bym cos zjad³a!

Na ¶niadanie by³a grahamka z d¿emem, pó¼niej trochê orzechów laskowych i sporo serka waniliowego. Na "obiad" budyñ, ale mi nie smakowa³, wiêc z 1/4 wyla³am. Gryz bia³ej bu³ki, jogurt naturalny z otrêbami, rodzynkami i sezamem, niestety paluszki s³one

Teraz juz wiem, czemu jestem g³odna, ma³o warto¶ciowe to moje jedzonko dzisiaj.
Pojecha³am mo¿e kilometr dalej i wysz³o mi dzisiaj wiêcej ni¿ godzinê na rowerze


Cytat:
Napisane przez martuha20 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny chce dolaczyc jutro nadrobie zaleglosci waze 79 kg :-( jestem pm 2015

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Witaj! Udzielaj siê jak najczê¶ciej
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-07, 20:02   #1608
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam Was kochane weekendowo
Postanowi³am ze sobota to bêdzie mój dzieñ rozpusty Wiec pisaæ nie bêdê co jad³am
U fryzjera by³am strzele sobie fotke jutro to wrzuce- ocenicie
Dobranockowo
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-07, 20:19   #1609
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 689
Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ja nic dzis nic nie zrobilam mam fatalny nastroj :-(

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowc±
martuha20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-08, 06:16   #1610
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry i wszystkim mi³ego dnia dane do tabelki dawaæ bo w tym tygodniu ju¿ bêdzie ma³o mnie tu w weekendy bo siê weekendujemy

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-08, 09:11   #1611
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

cze¶æ moje kochane baboleczki:P
stesknilam sie wiec jestem.U nas ok.Jade do siostry z dziecmi,moze moj chlopinek sie zabierze:P

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

talia 71
udo 55
³ydka 36
pepek 84
biodra 96
pod biustem 72
ramie 27
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-08, 09:19   #1612
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej Dziewczyny!

Wypisujê siê z tabelki. Strasznie mnie to mierzenie stresuje, wolê nie wiedzieæ

Poza tym jestem w¶ciek³a. Moja waga 68,4 Przez tydzieñ schud³am 0,3kg DRAMAT

Wszystkiego mi siê odechciewa

EDIT nawet zwazyæ siê nie potrafiê. Jednak nie jest tak ¼le, 68,1kg
__________________

Edytowane przez Kaataarzynaa1
Czas edycji: 2013-09-08 o 11:46
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-09, 06:31   #1613
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Siema dziewczyny!

ja przez weekend strasznie poszalalam z jedzeniem. Pora to naprawic!

zaraz wstaje i zabieram sie za cwiczonka

milego dnia Wam zycze

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:20 ----------

Strong- ja bym prosila o wpisanie danych z ubieglego tygodnia

juz pocwiczone susze wlosy i niedlugo zabieram sie za sniadanko

czy planujecie jakies upominki dla Waszych Tz z okazji dnia chlopaka?
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-09, 07:14   #1614
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dobryyyy.ale mnie bola ca³e plecy.Taka mialam cardiowa gimnastykê,ze dzisiaj cierpie:P wczoraj pozar³am tyle ciastek u siostry,ze od dzisiaj znowu sie stawiam do pionunie wiem,czy sie wazyc czy nie.Ostatnio by³ mea spadezek i nie chce dzisiaj sie rozczarowac;/
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-09, 08:01   #1615
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej kochane
czuje siê bardzo fajnie bo wczoraj za³o¿y³am spodnie, w które wciska³am sie z ledwo¶ci± 2 miesi±ce po porodzie i jeszcze do niedawna byy obcis³e a wczoraj spada³y mi z ty³ka serio

ali za cardio ja zauwa¿y³am, ¿e jak chudnê to mam wiêksze libido i w ogóle jaka¶ bardziej sexy siê czuje i chce wiecej, wiecej i wiecej- schudn±æ oczywi¶cie:brzyd al:

wagi nie podam bo moja ¶wiruje, zwa¿e siê u siorki...
talia:78
udo: 56 po nogach najbardziej widaæ ¿e gubiê kg jak narazie
pod biustem: 80
wysoko¶æ pêpka:82
³ydka: 36
ramiê; 27
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-09, 09:59   #1616
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ali ja mialam wczoraj mini cardio mimo @

a dzisiaj czuje sie nie wyraznie. Nad ranem bolalo mnie gardlo a teraz czuje jakby mi jakas wydzielina splywala (nie mam kataru) i bola mnie kosci:-(

Paulinka-gratulacje!! super ze zmiescilas sie w mniejsze spodnie
ja jestem gruszka i najszybciej widac ze.chudne po gorze
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-09, 10:39   #1617
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej dziewczyny kupi³am sobie karimatkê i lepiej siê na niej æwiczy ni¿ na dywanie eureka hehe a co do wagi jak schud³am ten kilogram tak zosta³o mi wiêcej zrzuciæ siê nie chce mojemu wielkiemu cia³kowi buziaczki dzi¶ lecê co¶ za³atwiæ w ko¶ciele u ksiêdza my¶lê ¿e ma³o kasiory we¼mie


talia- 98
udko- 61
³ydka - 44
pêpu¶ - 108
biodra - 110
pod biustem - 92
ramiê - 43
waga - 84 kg
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-09, 10:40   #1618
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

HEJ
Wczorajszy dzieñ zaliczam do bardzo udanych... pojechali¶my z dzieæmi do zoo. Chyba mój m±¿ dlatego ruszy³ ty³ek z domu bo ostatnio mówi³am mu, ze nigdzie nie wychodzimy i mam wra¿enie ¿e siê mnie wstydzi.
Nie wiem czy podawaæ wymiarki czy te¿ nie, bo jaka¶ napompowana siê czujê (@), ale mimo tego nie jem s³odkiego chocia¿ mam ogromn± ochotê na np. czekoladkê. Przyznajê ostatnio ma³o æwiczy³am , dieta taka sobie wiêc nie zdziwiê siê gdy waga poka¿e mi wiêcej ni¿ poda³am do ostatniej tabelki.
Jak ja wam dziewczynki tego cardio zazdroszczê... U nas to rzadko¶æ, g³ównie moja w tym wina. My¶lê, ¿e skoro ja nie mogê na siebie patrzeæ to T¯ tym bardziej.
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-09, 12:13   #1619
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

ziutka- ale glupoty opowiadasz to wszystki tylko i wylacznie w Twojej psychice. Prosze sie poprawic i dzisiaj przejac inicjatywe! Ale to juz!
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-09, 12:55   #1620
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez rybka20 Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny kupi³am sobie karimatkê i lepiej siê na niej æwiczy ni¿ na dywanie eureka hehe a co do wagi jak schud³am ten kilogram tak zosta³o mi wiêcej zrzuciæ siê nie chce mojemu wielkiemu cia³kowi buziaczki dzi¶ lecê co¶ za³atwiæ w ko¶ciele u ksiêdza my¶lê ¿e ma³o kasiory we¼mie


talia- 98
udko- 61
³ydka - 44
pêpu¶ - 108
biodra - 110
pod biustem - 92
ramiê - 43
waga - 84 kg
Rybcia-pomy¶l sobie,¿e tyle kg co ty masz a nawet i 1 kg wiêcej mialam ja gdy zacze³am 26 stycznia sie odchudzaæ.D±¿e do 60 kg.Zosta³o mi nie duzo.z 4 kg z hakiem p[o wczorajszym obzarstwie;/ musze isc zwazyc ubrania na wadze i odjac od ca³o¶ci.Zmierzam do tego,¿e skoro mi siê uda³o to Tobie tymbardziejZobacz w jakim czasie uda³o mi siê odniesc tak wielki dla mnie sukces.Patrze na Twoje wymiarki i sie zastanawiam czy i ja takie mialam,bo wczesniej chyba nie zapisa³am sobie niestety.A jestem ciekawa czy duzo potracilam w obwodach.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
hej kochane
czuje siê bardzo fajnie bo wczoraj za³o¿y³am spodnie, w które wciska³am sie z ledwo¶ci± 2 miesi±ce po porodzie i jeszcze do niedawna byy obcis³e a wczoraj spada³y mi z ty³ka serio

ali za cardio ja zauwa¿y³am, ¿e jak chudnê to mam wiêksze libido i w ogóle jaka¶ bardziej sexy siê czuje i chce wiecej, wiecej i wiecej- schudn±æ oczywi¶cie:brzyd al:

wagi nie podam bo moja ¶wiruje, zwa¿e siê u siorki...
talia:78
udo: 56 po nogach najbardziej widaæ ¿e gubiê kg jak narazie
pod biustem: 80
wysoko¶æ pêpka:82
³ydka: 36
ramiê; 27
Paula super naprawdetak trzymajJa zauwazy³am ,ze moj J wci±¿ jest na mnie napalony:P jak pies za kie³basa biega:P mi³e to nawet.Wciaz tylko komplementy,ale juz pojawia sie tez niezadowolenie,ze juz niby przesadzam,ze to czy tamto i ze nie chce mnie mniejszej niz 60 kg sretetete,a tak to mi kiedys docina³ ze jestem taka puszysta.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
ziutka- ale glupoty opowiadasz to wszystki tylko i wylacznie w Twojej psychice. Prosze sie poprawic i dzisiaj przejac inicjatywe! Ale to juz!
dobrze gadasz;0

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
HEJ
Wczorajszy dzieñ zaliczam do bardzo udanych... pojechali¶my z dzieæmi do zoo. Chyba mój m±¿ dlatego ruszy³ ty³ek z domu bo ostatnio mówi³am mu, ze nigdzie nie wychodzimy i mam wra¿enie ¿e siê mnie wstydzi.
Nie wiem czy podawaæ wymiarki czy te¿ nie, bo jaka¶ napompowana siê czujê (@), ale mimo tego nie jem s³odkiego chocia¿ mam ogromn± ochotê na np. czekoladkê. Przyznajê ostatnio ma³o æwiczy³am , dieta taka sobie wiêc nie zdziwiê siê gdy waga poka¿e mi wiêcej ni¿ poda³am do ostatniej tabelki.
Jak ja wam dziewczynki tego cardio zazdroszczê... U nas to rzadko¶æ, g³ównie moja w tym wina. My¶lê, ¿e skoro ja nie mogê na siebie patrzeæ to T¯ tym bardziej.
Ziutek ziutekPomysl jak bêdziesz piekna jak dotrwasz w swym postanowieniu,jak bedziesz dumna z wygl±duA teraz ciesz siê tym co masz,kochaj swojego Pana i okazuj mu toTroszke cie tu rozumiem,bo ja tez unikalam cardio,moj sie denerwowa³,oddalalismy sie.Ale wzie³am sie za siebie.Niech cie to kochanie zmotywuje

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

A gdzie jest MArtusia,Anetka,Madziula?
Kasiu ty te¿ znik³as mi dzisiajA nasza Ania dostanie ,ze nas opu¶ci³a


---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

WAGA 64.5 kg:mu r: nigdy wiêcej nie tkne zadnych ciastek,chocby b³agali!!!!
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 08:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:16.