5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-13, 08:59   #1681
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Czesc!

Ali super menu!! Dok³adnie masz racjê, "tylko" pestki ale jednak jedzenie. Tylko kurczê nie potrafiê sobie odmówiæ
Chocia¿ dzisiaj na pewno bêdê potrafi³a, bo obudzi³am siê w nocy z potwornym bólem brzucha. Zatru³am siê czym¶ i kto wie, czy to nie owe pestki! Przecie¿ reszta by³a jak na co dzieñ. Na pocz±tku nie mog³am w siebie wmusiæ nawet wody, ale uda³o siê. Potem musli, do którego nie dorzuci³am ju¿ pestek

Muszê wymy¶liæ sobie co¶, o czym bêdê my¶leæ, jak bêdê chcia³a podjadaæ. Chyba to bêdzie dzisiejszy ból :p
owa dietetyczka,która napisa³a to menu zaznaczy³a,zeby nie podjadaæ zadnych suszonych owocow,a i same owoce nie.Tylko scisle to co w menu.1 tydzien najgorszy,ale moja kolezanka w szybkim czasie tyle kg zrzuci³±.A warzywa to gotowac al dente,albo surowe
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 09:11   #1682
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
owa dietetyczka,która napisa³a to menu zaznaczy³a,zeby nie podjadaæ zadnych suszonych owocow,a i same owoce nie.Tylko scisle to co w menu.1 tydzien najgorszy,ale moja kolezanka w szybkim czasie tyle kg zrzuci³±.A warzywa to gotowac al dente,albo surowe
Tak, moja dietetyczka te¿ tak mówi³a. Owoce wcale nie s± dobre dla figury i trzeba je ograniczaæ.

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Nie wiem, czy dzisiaj kiwnê palcem. Czujê siê fatalnie, idê pole¿eæ
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 12:57   #1683
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej dziewczyny ja sie nie odzywam bo chorobsko mnie dopadlo. Dzisiaj nad ranem wymiotowalam i mam goracKe+ potworny bol glowy. Nie wiem co to za chorobsko- chyba jakis mutant.

musze sie doprowadzic szybko do ladu bo w pon.pierwszy dzien w pracy
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 15:46   #1684
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny ja sie nie odzywam bo chorobsko mnie dopadlo. Dzisiaj nad ranem wymiotowalam i mam goracKe+ potworny bol glowy. Nie wiem co to za chorobsko- chyba jakis mutant.

musze sie doprowadzic szybko do ladu bo w pon.pierwszy dzien w pracy
zdroweczka kochana

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

A co tu taka cisza??:P ja z rana 45 minut cwiczy³am intensywnie,w tym mel B po¶ladki.Teraz ogarne piêtro i biore sie za cwiczeniaZa 2,5 godziny zjem kolacje.DA³am rade bez problemu z tym jedzeniem.Jestem dumna z siebie

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

22 minuty juz za mn±(taniec,cwiczenia rózne(po ¶wiece w³acznie:P) teraz poskadki mel B

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Melduje na dzisiaj wykonanie zadania!!!!
2x mel B po¶ladki=20 minut
taniec po³±czony z æwiczeniami na ró¿ne partie cia³a=57 minut
Dieta wzorowo

Jestem z Siebie dumna
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 16:15   #1685
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny ja sie nie odzywam bo chorobsko mnie dopadlo. Dzisiaj nad ranem wymiotowalam i mam goracKe+ potworny bol glowy. Nie wiem co to za chorobsko- chyba jakis mutant.

musze sie doprowadzic szybko do ladu bo w pon.pierwszy dzien w pracy
Pjona Agata ja mam chyba grypê ¿o³±dkow±, sama nie wiem co to. Daj bo¿e, zeby do jutra przesz³o, mia³ byæ grill i nie chodzi o samego grilla, ale nie chcia³abym zawie¶æ gospodarzy....

Ali brawo, jestem z Ciebie dumna

Ledwie wciskam w siebie jedzenie i picie, wiêc o podjadaniu nie ma mowy dobry akcent tej sytuacji
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 16:32   #1686
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
Sama tego nie wiem,bo zwyczajnie widze,ze nie chce powiedziec-pyta³am ja i mnie ola³a w tym temacie.Chyba siê ba³a,¿e mogê schudnac tez i ona juz nie bedzie taka naj naj,co da³a rade.Ale podejrzewam,ze to cos drastycznego,bo w 5 miesiecy 35 kg??to by wychodzi³o 7 kg na miesiac.
No có¿ szkoda ¿e siê nie pochwali³a
Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
: happy::dziekuje :

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------


cardio cardio??

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------


P dukanie sie tylu kg nabawilam,ze szkoda gadac.Syf a nie dietA
Popieram ciebie w tym ja schud³am 10 kg a przyty³am z 20 jak nie lepiej. Lecz moja sis by³a na niej i kurcze zrzuci³a dobre 15 kg i nie wróci³a do nich jak ona to zrobi³a to nie wiem....
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 16:43   #1687
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej hej dziewuszki moje...
Dietkowo dzieñ ok, bez podjadania, bez s³odko¶ci oby tak dalej. Æwiczonka narazie s³abiutko, ale by³o z 15 min tañca i wywijania koñczynami
Moja mê¿a zastanawia siê nad kupnem orbitreka dla mnie. Nareszcie zaczyna mnie konkretnie wspieraæ Czy która¶ z was na tym æwiczy³a? Moja kuzynka kiedy¶ z tego korzysta³a i sporo zgubi³a, druga te¿ ³adnie zjecha³a z wagi po æwiczeniach na tym i po diecie M¯ wiêc tak siê zastanawiam czy nabyæ cu¶ takiego...

Ali rewelacyjnie... Jestem z ciebie dumna...

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny ja sie nie odzywam bo chorobsko mnie dopadlo. Dzisiaj nad ranem wymiotowalam i mam goracKe+ potworny bol glowy. Nie wiem co to za chorobsko- chyba jakis mutant.

musze sie doprowadzic szybko do ladu bo w pon.pierwszy dzien w pracy
Wracaj szybciutko do zdrowia
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 18:41   #1688
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Hej hej dziewuszki moje...
Dietkowo dzieñ ok, bez podjadania, bez s³odko¶ci oby tak dalej. Æwiczonka narazie s³abiutko, ale by³o z 15 min tañca i wywijania koñczynami
Moja mê¿a zastanawia siê nad kupnem orbitreka dla mnie. Nareszcie zaczyna mnie konkretnie wspieraæ Czy która¶ z was na tym æwiczy³a? Moja kuzynka kiedy¶ z tego korzysta³a i sporo zgubi³a, druga te¿ ³adnie zjecha³a z wagi po æwiczeniach na tym i po diecie M¯ wiêc tak siê zastanawiam czy nabyæ cu¶ takiego...

Ali rewelacyjnie... Jestem z ciebie dumna...

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------



Wracaj szybciutko do zdrowia
My¶le,ze to dobra rzecz.Zdaje sie ze moja kolezanka to ma,ale czy cwiczy to nie wiem.Ona w ogole po mnie wcia¿ ma³puje.Najpierw zgapi³a jak sobie kupi³am zmywarke i lodowke.D³ugo nie trwa³o,bo z 2-3 miesiace albo mniej i ona te¿ miala i to i to.Jak sobie wyremontowa³±m kuchnie,meble na wymiar to ona zaraz juz w odstepie 3 miesiecy miala nowa kuchnie.Jak powiedzialam,ze sie odchudzam,i cwicze,a piac od nowa-poleciala sobie kupic tego orbitreka ,chociaz pewno za duzo nie cwiczyla na nim:P bo nadal wyglada jak wyglada.Mysle,ze kazde cwiczenia plus dobra dieta wplywaja na redukcje wagi

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Dziewczyny!!!!Dopad³ mnie taki g³ód przez du¿e G!!,ze mam ochote ze¿reæ dos³ownie wszystko!!!!!!!!!!!!!Zrob i³am Ani kanapke z pasztetem i normalnie by³am juz bliska po¿arcia jej!!!Dosta³am ¶linotoku!!!Jak Boga kocham poczu³am jak mi ¶lina nachodzi do ust!!Do teraz mam to.Polecialam szybko do ³o¿ka,zeby nie myslec,ale ta zasne³a z ta kanapka w rece i czuje,ze musze ta kanapke oknem spuscic bo ja zezre i tyle bedzie

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez rybka20 Poka¿ wiadomo¶æ
No có¿ szkoda ¿e siê nie pochwali³a


Popieram ciebie w tym ja schud³am 10 kg a przyty³am z 20 jak nie lepiej. Lecz moja sis by³a na niej i kurcze zrzuci³a dobre 15 kg i nie wróci³a do nich jak ona to zrobi³a to nie wiem....
bo tej diety nalezy przestrzegac inaczej bedzie jo jo.Po zakonczeniu nalezy przzejsc na diete 1000 kcal zdaje sie
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 19:31   #1689
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ

Dziewczyny!!!!Dopad³ mnie taki g³ód przez du¿e G!!,ze mam ochote ze¿reæ dos³ownie wszystko!!!!!!!!!!!!!Zrob i³am Ani kanapke z pasztetem i normalnie by³am juz bliska po¿arcia jej!!!Dosta³am ¶linotoku!!!Jak Boga kocham poczu³am jak mi ¶lina nachodzi do ust!!Do teraz mam to.Polecialam szybko do ³o¿ka,zeby nie myslec,ale ta zasne³a z ta kanapka w rece i czuje,ze musze ta kanapke oknem spuscic bo ja zezre i tyle bedzie

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------


bo tej diety nalezy przestrzegac inaczej bedzie jo jo.Po zakonczeniu nalezy przzejsc na diete 1000 kcal zdaje sie
Zlikwiduj t± kanapkê bo ona ci oczy wydrapie. Napij siê wody i nie my¶l o niej.

A tego nie wiedzia³am ¿e po tamtej diecie przejsc na 1000kcal
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 19:52   #1690
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Jutro mój panieñski

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 19:58   #1691
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez rybka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Zlikwiduj t± kanapkê bo ona ci oczy wydrapie. Napij siê wody i nie my¶l o niej.

A tego nie wiedzia³am ¿e po tamtej diecie przejsc na 1000kcal
wywali³am ja przez okno:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 20:30   #1692
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro mój panieñski
A ju¿ za tydzieñ bêdziesz ¿onk±....
Bu¼ka kochana mam nadziejê, ¿e bêdziesz siê doskonale bawiæ...

A tak w ogóle to masz bardzo fajnego bloga... i ca³kiem niez³e przepisy... Na pewno skorzystam

Edytowane przez malutka_ziutka
Czas edycji: 2013-09-13 o 20:42
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-13, 22:27   #1693
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dobranoc
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 09:16   #1694
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzieñ dobry.Co za cisza,az przera¿aj±ca.
Martynko zyczê Ci udanej zabawyObys zapamiêta³a panieñski na ca³e zycie
Kasiu ,Anetko,Aniu,Martusiu,Mad ziu,Agatko,Sylwu¶,Katarzy nko Paulinko gdzie jestescie.


---------- Dopisano o 10:16 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Dzisiejsze menu:
sniadanie:2 skibki razowego chlebka z pomidorem,ogórkiem,oraz 2 plastrami polêdwicy drobiowej,szklanka soku wielowarzywnego FiT(200 ml)
Przek±ska:ma³a miseczka galaretki owocowej (ze szklanki wody i pol torebki galaretki)+2 mandarynki
Obiad:szpinakowe szaleñstwo(brazowy makaron swiderki,jajo,szpinak w lisciach itd)
Kolacja sa³atka ¶ródziemnomorska z serem feta light 12% tluszczu,ogorkiem,papryka sa³ata i jog naturalnym do tego 4 sztuki wafli (19 kcal jedna sztuka) i szklanki nat maslanki(200 ml)
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 09:55   #1695
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej laski

ja dzisiaj czuje sie juz o niebo lepiej bylam w sklepie, teraz zjadlam grahamke z wedlinka i zaraz ide sie kapac bo idziemy na slub na 16

milego weekendu Wam wszystkim zycze a Tobie strong szampanskiej zabawy!!! :-*
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 10:52   #1696
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ja nadal chorujê. Jedyne co mogê prze³kn±æ to ry¿ z jab³kami i czekolada niestety, bo s± miêkkie. Choæby kês czegokolwiek innego koñczy siê... wiadomo.

Martynko szalonego wieczoru Ci ¿yczê, baw siê doskonale

Ali rozbawi³a¶ mnie t± kanapk± wyrzucon± przez okno
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 12:23   #1697
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej kochane
¿yjê od rana na p³atkach kukurydzianych z mlekiem...
Przygotowujê siê do tej naszej rocznicy ¶lubu. Kolacjê wymy¶li³am, nawet lekki deser bêdzie. Poza tym to pomaga³am mamie bo jutro go¶ci bêdzie mia³a, w tym nas tak¿e i pomagam jej w przygotowaniu jedzonka. Obieca³am sobie, ¿e nie bêdzie jutro ¿adnego ob¿arstwa, tym bardziej ciasta.
Wczoraj do pó¼na dyskutowali¶my z mê¿em o tym orbitreku. On pojecha³by po niego w ka¿dej chwili, a ja siê zastanawiam. Troszkê szkoda mi pieni±¿ków, zreszt± nie lubiê wydawaæ na siebie, a poza tym mamy bardzo ciasne mieszkanie i nie wiem czy bêdê mia³a gdzie go ustawiæ...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 13:16   #1698
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
hej kochane
¿yjê od rana na p³atkach kukurydzianych z mlekiem...
Przygotowujê siê do tej naszej rocznicy ¶lubu. Kolacjê wymy¶li³am, nawet lekki deser bêdzie. Poza tym to pomaga³am mamie bo jutro go¶ci bêdzie mia³a, w tym nas tak¿e i pomagam jej w przygotowaniu jedzonka. Obieca³am sobie, ¿e nie bêdzie jutro ¿adnego ob¿arstwa, tym bardziej ciasta.
Wczoraj do pó¼na dyskutowali¶my z mê¿em o tym orbitreku. On pojecha³by po niego w ka¿dej chwili, a ja siê zastanawiam. Troszkê szkoda mi pieni±¿ków, zreszt± nie lubiê wydawaæ na siebie, a poza tym mamy bardzo ciasne mieszkanie i nie wiem czy bêdê mia³a gdzie go ustawiæ...
ja sobie przywiozlam wios³a od siostry i guzik wielkie cwiczylam na tym.Za duzo miejsca zajelo i wynios³am na taras gdzie do tej pory stoi.Kupilam twistera i to male jest i troche cwiczylam.Teraz stawiam na taniec i mel b i daje efekty
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 14:02   #1699
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
ja sobie przywiozlam wios³a od siostry i guzik wielkie cwiczylam na tym.Za duzo miejsca zajelo i wynios³am na taras gdzie do tej pory stoi.Kupilam twistera i to male jest i troche cwiczylam.Teraz stawiam na taniec i mel b i daje efekty
Wszystko by³oby cudnie gdyby mi Mela chcia³a w kompie chodziæ gdy w³±czam jej æwiczonka to mi siê zatnie po 10 sekundach i nie chce ruszyæ... Ale muszê przyznaæ ¿e z Mel bardzo dobrze mi siê æwiczy. Potrafi zmêczyæ ale to jest bardzo mi³e zmêczenie...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-14, 16:44   #1700
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Pcwiczone-na raz ponad 40 minut.Je¶li bêdê miala chec to wieczorem tez.No i jest przyzwoity spadek wagi,ale o tym w poniedzia³ekdieta wzorowo
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 18:10   #1701
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

czesc

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
[[/COLOR]zamowilam sobie pare bluzek na stronie takiego sklepu.Wielokrotnie juz zamawialam,bo maja fajne obnizki.Nazamawialm na poczatku roku dla dzieci bluzki z krotkim po 5 z³.Jakos super.Nic sie nie dzieje.A dzisiaj dla siebie bluzki z dlugim po 10 z³ moze mi dzisiaj kurier przywieziee?:P bo to tylko 20pare km ode mnie ten sklep
a co to za sklep??


u mnie do duuuuuupy... serio musze siê ogarnaæ po raz kolejny! tzn nic siê nie pogarsza ale poprawy tez nie ma
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 18:17   #1702
201701191353
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 899
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej czy mo¿na do³±czyæ?
Ja bezskutecznie próbuje zrzuciæ ostatnie 2-3 kg (ale nie pogniewa³abym siê o -5kg ), ale jako¶ mi to nie idzie. A je¶li nie kg, to chcia³abym "zrzuciæ" po kilka cm w ciele (szczególnie uda,brrr) - dzi¶ æwiczy³am 100 brzuszków + Skalpel

Chyba siê przerzucê na Fitness Blender, te æwiczenia serio dzia³aj±
201701191353 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 19:09   #1703
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez neska22 Poka¿ wiadomo¶æ
czesc



a co to za sklep??


u mnie do duuuuuupy... serio musze siê ogarnaæ po raz kolejny! tzn nic siê nie pogarsza ale poprawy tez nie ma
Anetko to jest sklep Wmb(warto modnym byæ)Fajne maja ciuchy.A jak przez internet zamawiasz to sa np obnizki rozne.Tylko zanim sie zamowi to trzeba sie zmierzyc ,bo rozmiary rozne

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Poka¿ wiadomo¶æ
Hej czy mo¿na do³±czyæ?
Ja bezskutecznie próbuje zrzuciæ ostatnie 2-3 kg (ale nie pogniewa³abym siê o -5kg ), ale jako¶ mi to nie idzie. A je¶li nie kg, to chcia³abym "zrzuciæ" po kilka cm w ciele (szczególnie uda,brrr) - dzi¶ æwiczy³am 100 brzuszków + Skalpel

Chyba siê przerzucê na Fitness Blender, te æwiczenia serio dzia³aj±
cze¶æ.Oczywiscie,ze mozeszZapraszamy

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Poka¿ wiadomo¶æ
Hej czy mo¿na do³±czyæ?
Ja bezskutecznie próbuje zrzuciæ ostatnie 2-3 kg (ale nie pogniewa³abym siê o -5kg ), ale jako¶ mi to nie idzie. A je¶li nie kg, to chcia³abym "zrzuciæ" po kilka cm w ciele (szczególnie uda,brrr) - dzi¶ æwiczy³am 100 brzuszków + Skalpel

Chyba siê przerzucê na Fitness Blender, te æwiczenia serio dzia³aj±
Moja zmor± sa osttanie kg!Ale od czwartku dietuje i mocno cwicze i juz jest spadeczek wagi
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 19:09   #1704
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Poka¿ wiadomo¶æ
Hej czy mo¿na do³±czyæ?
Ja bezskutecznie próbuje zrzuciæ ostatnie 2-3 kg (ale nie pogniewa³abym siê o -5kg ), ale jako¶ mi to nie idzie. A je¶li nie kg, to chcia³abym "zrzuciæ" po kilka cm w ciele (szczególnie uda,brrr) - dzi¶ æwiczy³am 100 brzuszków + Skalpel

Chyba siê przerzucê na Fitness Blender, te æwiczenia serio dzia³aj±
Witaj
Napisz o sobie wiêcej ile masz lat, ile wazysz, mierzysz itp



Stanê³am przed chwil± na wagê i... 66,1 1,6kg w dzieñ??? Ok, jestem chora, s³abo przyjmujê jedzenie, ale to chyba pomy³ka
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-14, 20:54   #1705
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez fdhgfhjhkghgfdh Poka¿ wiadomo¶æ
Hej czy mo¿na do³±czyæ?
Ja bezskutecznie próbuje zrzuciæ ostatnie 2-3 kg (ale nie pogniewa³abym siê o -5kg ), ale jako¶ mi to nie idzie. A je¶li nie kg, to chcia³abym "zrzuciæ" po kilka cm w ciele (szczególnie uda,brrr) - dzi¶ æwiczy³am 100 brzuszków + Skalpel

Chyba siê przerzucê na Fitness Blender, te æwiczenia serio dzia³aj±
hej

muszê poszukaæ co to za æwiczenia
Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
Anetko to jest sklep Wmb(warto modnym byæ)Fajne maja ciuchy.A jak przez internet zamawiasz to sa np obnizki rozne.Tylko zanim sie zamowi to trzeba sie zmierzyc ,bo rozmiary rozne[COLOR="Silver"]
dziêki, woln± chwil± obejrzê...


mój dzisiejszy jad³ospis... sz³u ni ma ....

(w kolejno¶ci losowej )
-jab³ko
-ma³a ma¶lana bu³eczka
-kurczak z warzywami z patelni (ale na wodzie warzywa a nie na t³uszczu), kurczak pieczony
-kanapka z pasztetem
no i woda mineralna....

stwierdzam, ¿e w ci±gu tygodnia robie za d³ugie przerwy miedzy posi³kami...
bo jem sniadanie gdzies ko³o 6.15 (bo nie wyjdê z domu bez ¶niadania...no way ))
potem dopiero w pracy ko³o 12
potem w domu obiad ko³o 16.30 i potem jeszcze co¶ przek±szê a kolacji jako takiej praktycznie nie jadam.....
muszê siê zreformowaæ....

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

w³a¶nie wziê³am szybki prysznic, wypeelingowa³am siê mega ostr± g±bk± i nasmarowa³am termoaktywnym serum z eveline i mi mega cieplutko teraz
stwierdzi³am, ze rozgrzewaj±ce bêdzie najlepsze na jesieñ
mam nadziejê, ¿e w po³±czeniu z æwiczeniami i diet± moja skóra siê ujêdrni i cellulit nieco odpu¶ci.....
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-15, 07:52   #1706
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez neska22 Poka¿ wiadomo¶æ
hej

muszê poszukaæ co to za æwiczenia


dziêki, woln± chwil± obejrzê...


mój dzisiejszy jad³ospis... sz³u ni ma ....

(w kolejno¶ci losowej )
-jab³ko
-ma³a ma¶lana bu³eczka
-kurczak z warzywami z patelni (ale na wodzie warzywa a nie na t³uszczu), kurczak pieczony
-kanapka z pasztetem
no i woda mineralna....

stwierdzam, ¿e w ci±gu tygodnia robie za d³ugie przerwy miedzy posi³kami...
bo jem sniadanie gdzies ko³o 6.15 (bo nie wyjdê z domu bez ¶niadania...no way ))
potem dopiero w pracy ko³o 12
potem w domu obiad ko³o 16.30 i potem jeszcze co¶ przek±szê a kolacji jako takiej praktycznie nie jadam.....
muszê siê zreformowaæ....

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

w³a¶nie wziê³am szybki prysznic, wypeelingowa³am siê mega ostr± g±bk± i nasmarowa³am termoaktywnym serum z eveline i mi mega cieplutko teraz
stwierdzi³am, ze rozgrzewaj±ce bêdzie najlepsze na jesieñ
mam nadziejê, ¿e w po³±czeniu z æwiczeniami i diet± moja skóra siê ujêdrni i cellulit nieco odpu¶ci.....
Anetko ja np jem od 10(czesto jest to nawet 11),Potem tak ok 12:30-13 przekaske lekka i wczoraj np o 16 obiad,a o 18 zjad³am kolacje.I tyle

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

dzieñ dobry kochane.ja juz pije zbozowke oczywiscie bez zadnego slodzika.Tylko da³am po³ ³yzeczki smietanki w proszku,ale coz-jakies przyjemnosci musze miec.
Moje menu na dzisiaj:
sniadanie:2 skibki chleba razowego,powinien byc z tunczykiem,ale nie lubie,wiec zjem z 2 plastrami poledwicy drobiowej z sa³ata i ogorkiem.+szklanka soku pomidorowego9200ml)
Przek±ska: baton Nestle fitness(23,5g)+1 grejpfrut(zamienie go na pomarancze)
Obiad:gyros(ryz brazowy,piers kurczaka 120 g,przyprawa gyros,ziola,pieprz,broku³ y,marchewka,2 ³yzki jog nat
kolacja:¶ledz w galarecie(200 g)1 skibkachleba z sa³ata pomidorem i ogorkiem


---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

wczoraj wieczorem ju¿ nie czu³am takiego g³odu jak ostatnio.Nie wiem dlaczego mnie tak opeta³o wtedy.Przecie¿ dokladnie w kwietniu przesz³am na 8 godzinna diete i bez problemu mi to sz³o.
Ale mi wczoraj smakowala ta srodziemnomorska sa³atkaNajadlam sie i poszlam pomoc mojemu ma³zonkowi i przez godzinke sie ruszlam dosc intensywnie,wiec juz i nie cwiczylam pod wieczor
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-15, 10:07   #1707
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

wiecie co ze¿ar³am banana na ¶niadanie i siê nim najad³am
heh pogoda mnie zaraz dobije
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-15, 10:17   #1708
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

pocwiczone prawie 30 minutek
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-15, 15:24   #1709
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

DZIEWCZYNY B£AGAM ZMOTYWUJCIE MNIE BO CZUJE ZE MOJE ODCHUDZANIE SIE SYPIE

coraz wiecej grzeszkow, podjadania, nie mysle o tym co jem, jadam nieregularniea potem mam napad g³odu i pod¿eram, owoce wprawdzie ale to tez ma kcal

czytam Was ca³y czas ale jest mi wstyd pisaæ...nie æwicze w ogóle poza cardio

ja chce schudn±æ a widze ¿e siê poddaje!!;(;(
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-15, 19:02   #1710
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
DZIEWCZYNY B£AGAM ZMOTYWUJCIE MNIE BO CZUJE ZE MOJE ODCHUDZANIE SIE SYPIE

coraz wiecej grzeszkow, podjadania, nie mysle o tym co jem, jadam nieregularniea potem mam napad g³odu i pod¿eram, owoce wprawdzie ale to tez ma kcal

czytam Was ca³y czas ale jest mi wstyd pisaæ...nie æwicze w ogóle poza cardio

ja chce schudn±æ a widze ¿e siê poddaje!!;(;(
Paulinko!Wys³a³±m Ci dietê.Korzystaj z niej!Ja od czwartku na niej jestem i naprawdê sadzi³am,ze nie dam rady,ale wszystko jest kwestia przyzwyczajenia.Porcje sa spore i naprawde ja ju¿ mam mniej przez te pare dni na liczniku!Ta dieta naprawde dzia³±.Tylko trzeba sie nastawic super.No i kwestia organizacji.Kolezanka po 15 cm w obwodach potraci³a.Wiêc do roboty!!!!
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 08:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:44.