5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp. - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-15, 19:25   #1711
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
Paulinko!Wys³a³±m Ci dietê.Korzystaj z niej!Ja od czwartku na niej jestem i naprawdê sadzi³am,ze nie dam rady,ale wszystko jest kwestia przyzwyczajenia.Porcje sa spore i naprawde ja ju¿ mam mniej przez te pare dni na liczniku!Ta dieta naprawde dzia³±.Tylko trzeba sie nastawic super.No i kwestia organizacji.Kolezanka po 15 cm w obwodach potraci³a.Wiêc do roboty!!!!
Ali nic nie dosta³am...mam nadzieje ze bede mia³a wszystkie produkty do tej dietki bo mam Lenke chora i nawet nie mam jak do sklepu wyjsc jutro ide do lekarza ma³a zbadac czy oprocz kataru i kaszelku nic nie ma to w razie czego wjade do sklepu...
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-15, 19:29   #1712
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
Paulinko!Wys³a³±m Ci dietê.Korzystaj z niej!Ja od czwartku na niej jestem i naprawdê sadzi³am,ze nie dam rady,ale wszystko jest kwestia przyzwyczajenia.Porcje sa spore i naprawde ja ju¿ mam mniej przez te pare dni na liczniku!Ta dieta naprawde dzia³±.Tylko trzeba sie nastawic super.No i kwestia organizacji.Kolezanka po 15 cm w obwodach potraci³a.Wiêc do roboty!!!!
jak bêdziesz mieæ chwilkê to wy¶lesz tez mi ? zaraz Ci maila na pv podam

a ja dzisiaj

jugurt nat z bananem i otrêbami
jab³ko
roso³ek (ale malutko)
pulpecik gotowany, ogórki kiszone
i sa³atka z tuñczyka

i grzech-radlerek

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Ali nic nie dosta³am...mam nadzieje ze bede mia³a wszystkie produkty do tej dietki bo mam Lenke chora i nawet nie mam jak do sklepu wyjsc jutro ide do lekarza ma³a zbadac czy oprocz kataru i kaszelku nic nie ma to w razie czego wjade do sklepu...
zdrówka dla maleñstwa

ja swojego znów zaczê³am faszerowaæ tranem i wit c
ca³± zesz³± jesieñ, zimê i wiosnê tez tak robi³am
zaczê³am jak mia³ 7 miesiêcy
polecam
tran mollersa mu dajê teraz akurat owocowy i juvit c
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-15, 19:38   #1713
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez neska22 Poka¿ wiadomo¶æ
jak bêdziesz mieæ chwilkê to wy¶lesz tez mi ? zaraz Ci maila na pv podam

a ja dzisiaj

jugurt nat z bananem i otrêbami
jab³ko
roso³ek (ale malutko)
pulpecik gotowany, ogórki kiszone
i sa³atka z tuñczyka

i grzech-radlerek

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



zdrówka dla maleñstwa

ja swojego znów zaczê³am faszerowaæ tranem i wit c
ca³± zesz³± jesieñ, zimê i wiosnê tez tak robi³am
zaczê³am jak mia³ 7 miesiêcy
polecam
tran mollersa mu dajê teraz akurat owocowy i juvit c
tak poiszecie o tych otrêbach a ja jakos sie przekonac nie moge, próbowalam chyba raz w zyciu i jakis uraz chyba mam...musze jeszcze raz spróbowaæ

a dziêkuje, mam nadzieje ze Lence przejdzie, odci±gam jej katar takim ¶wietnym aspiratorem nazywa sie chyba katarek, podlacza sie do odkurzacza, poczatkowo mnie to przerazalo ale bardzo milo sie rozczarowalam super sprzêt, serio moja niunka nienawidzi gruchy itp. a to cudenko ulatwilo zycie

podziwiam Cie neska za Twoje dietowanie, ja sie cos poddaje ostatnio...

a w ogole gdzie dziewczyny wszystkie?? forum sie nam rozpada a jestescie moja motywacja, podpora wiec WRACAC MI TU!!
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-15, 19:43   #1714
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
tak poiszecie o tych otrêbach a ja jakos sie przekonac nie moge, próbowalam chyba raz w zyciu i jakis uraz chyba mam...musze jeszcze raz spróbowaæ

a dziêkuje, mam nadzieje ze Lence przejdzie, odci±gam jej katar takim ¶wietnym aspiratorem nazywa sie chyba katarek, podlacza sie do odkurzacza, poczatkowo mnie to przerazalo ale bardzo milo sie rozczarowalam super sprzêt, serio moja niunka nienawidzi gruchy itp. a to cudenko ulatwilo zycie

podziwiam Cie neska za Twoje dietowanie, ja sie cos poddaje ostatnio...

a w ogole gdzie dziewczyny wszystkie?? forum sie nam rozpada a jestescie moja motywacja, podpora wiec WRACAC MI TU!!
ja wiem czy to taka dieta? mog³oby byæ lepije i wiêcej cwiczen ale jest jak jest
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-15, 19:51   #1715
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
tak poiszecie o tych otrêbach a ja jakos sie przekonac nie moge, próbowalam chyba raz w zyciu i jakis uraz chyba mam...musze jeszcze raz spróbowaæ

a dziêkuje, mam nadzieje ze Lence przejdzie, odci±gam jej katar takim ¶wietnym aspiratorem nazywa sie chyba katarek, podlacza sie do odkurzacza, poczatkowo mnie to przerazalo ale bardzo milo sie rozczarowalam super sprzêt, serio moja niunka nienawidzi gruchy itp. a to cudenko ulatwilo zycie

podziwiam Cie neska za Twoje dietowanie, ja sie cos poddaje ostatnio...

a w ogole gdzie dziewczyny wszystkie?? forum sie nam rozpada a jestescie moja motywacja, podpora wiec WRACAC MI TU!!
Paulinko daje sobie glowe odrabac,ze wysy³a³±m.A co do aspiratora,to te¿ go mamAnia miala non stop katar.Miesiacami sie meczyla,ale zamowilam na necie i ufff zaraz lepiej.Jak zassa³o,to gluty wyciagnelo.Mozgu nie wysysa,bo przetestowalam na sobie:P dawajta te meile to wam diete wysle

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Paulinka sprawdz w spamie,bo mi sie tam tez zapisuja.3 tyg temu wyslalam ci bo sprawdzi³am
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 06:49   #1716
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzieñ dobry,standardowo koncze i zaczynam dzieñ.Wracac dezerterki
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 08:09   #1717
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry
gdzie jestescie dziewczyny???:c onfused:

ja dzi¶ tak:
2 kromki razowca z mas³em
2 berlinki
³yzka musztardy
herbata zielona

nie mam w ogóle pomys³u na obiad...jakies podpowiedzi?

zgubi³am gdzie¶ centymetr i nie mam jak sie zmierzyc...zwa¿e siê u siorki jak pojde jej podlac kwiatki bo moja waga fiksuje

milego dnia i wracac mi tu!!!
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 08:59   #1718
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Laski..... Czesc

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 09:25   #1719
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cze¶æ dziewczyny
Czy mogê do Was wróciæ :pro si:
Tylko moje odchudzanie szlag trafi³ w tamtym tygodniu to nie wiem czy chcecie mnie jeszcze ...
Znów potrzebuje wsparcia
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 13:06   #1720
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Czy mogê do Was wróciæ :pro si:
Tylko moje odchudzanie szlag trafi³ w tamtym tygodniu to nie wiem czy chcecie mnie jeszcze ...
Znów potrzebuje wsparcia

MUSISZ DO NAS WRÓCIÆ KOCHANA wa¿ne ¿eby¶ od dzi¶ zaczê³a siê staraæ, ja te¿ w zesz³ym tyg odpu¶ci³am ale od dzi¶ wracam na dobre tory

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Laski..... Czesc

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
hej kochana jak przygotowania do ¶lubu? wieczór panienski siê udal? stresik jest?


dziewczyny, kurna z³a na siebie jestem;/ robi³am porz±dki w lodówce i tyle jedzenia wyrzucilam ze szok wszystko albo zepsute albo po terminie. jak wiecie ca³ymi tygodniami jestem sama, no i wiadomo ze nie zjem duzo, czasami jak otworez szynke to bywa ze jem ja caly tydz, ale i tak robie zapasy jakbym sklepu nie miala od dzisiaj jem to co mam w lodówce i nic nie dokupuje, ewentualnie jak zabraknie mi czegos do obiadu bo az zal patzrec jak tyle jedzenia l±duje w koszu...wstyd mi strasznie za sama siebie...cz³owiek chomikuje jakby wojna miala byc a przeciez codziennie jestem prawie w sklepie...ehhh poprawa!!

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

i po obiadku
zjad³am jeszcze ma³± gruszkê
kawa z mlekiem
a na obiad 15 gotowanych brukselek i 2 jajka sadzone ze szczypiorkiem

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

<iframe src="http://www.ilewazy.pl/dziennik/lista/dcdcaf" style="border-style:none;" width="498 " height="648">

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

<iframe src="http://www.ilewazy.pl/dziennik/lista/dcdcaf" style="border-style:none;" width="498 " height="648">
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 13:22   #1721
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Laski..... Czesc

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
cze¶æ zo³zo gdzie zes by³a,jak cie nie bylo?:P

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Czy mogê do Was wróciæ :pro si:
Tylko moje odchudzanie szlag trafi³ w tamtym tygodniu to nie wiem czy chcecie mnie jeszcze ...
Znów potrzebuje wsparcia
KAsiula oczywiscie,ze masz wracac i to prêdko.Nie lubie sama do siebie pisaæ:P kiepsko sie sama motywuje i potrzebuje was

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Waga 63,100
ramie 26?
reszta bez zmian jako takich
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-16, 13:26   #1722
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
[/COLOR]Waga 63,100
ramie 26?
reszta bez zmian jako takich
klask i:tez chcem!!!!!
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 14:11   #1723
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam laseczki
Rocznica udana... M±¿ zaprosi³ mnie na kolacjê, kupi³ kwiaty i ogólnie by³o mi³o.
U rodziców na rocznicy nie by³o ob¿arstwa, maleñki kawa³ek sernika na zimno (w³a¶ciwie dokoñczy³am to co zostawi³y mi dzieci), na kolacjê lekka warzywna sa³ateczka tak¿e jestem z siebie dumna

ALI tak trzymaj
KASIU wracaj i to szybciutko... Razem mo¿na zdzia³aæ wiêcej ni¿ w pojedynkê
STRONG je¶li w tym tygodniu s³abo bêdziesz z nami pisaæ to ja ciê kochana rozgrzeszam, bo pamiêtam ¿e wkrótce twój wielki dzieñ i bêdziesz mia³a sporo na g³owie
PAULINKO zdrówka dla maluszka

Jak siê zwa¿ê i zmierzê to zajrzê do was znowu. Wiem ¿e od ostatnich pomiarów waga i wymiary nieznacznie wzros³y
i z tego powodu wstyd mi najbardziej
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 14:28   #1724
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam laseczki
Rocznica udana... M±¿ zaprosi³ mnie na kolacjê, kupi³ kwiaty i ogólnie by³o mi³o.
U rodziców na rocznicy nie by³o ob¿arstwa, maleñki kawa³ek sernika na zimno (w³a¶ciwie dokoñczy³am to co zostawi³y mi dzieci), na kolacjê lekka warzywna sa³ateczka tak¿e jestem z siebie dumna

ALI tak trzymaj
KASIU wracaj i to szybciutko... Razem mo¿na zdzia³aæ wiêcej ni¿ w pojedynkê
STRONG je¶li w tym tygodniu s³abo bêdziesz z nami pisaæ to ja ciê kochana rozgrzeszam, bo pamiêtam ¿e wkrótce twój wielki dzieñ i bêdziesz mia³a sporo na g³owie
PAULINKO zdrówka dla maluszka

Jak siê zwa¿ê i zmierzê to zajrzê do was znowu. Wiem ¿e od ostatnich pomiarów waga i wymiary nieznacznie wzros³y
i z tego powodu wstyd mi najbardziej
cieszê siê,¿e uda³a siê rocznicapomiary i waga siê poprawia

---------- Dopisano o 15:26 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Przysz³y bluzeczki moje.Sa ¶liczne!!!podam wam linka do tego sklepu.Jestem mega zadowolona,tylko z towaru,bo dowoz pora¿ka.Poczta by szybciej doszlo niz kurierem:P nastepnym razem zamowie poczta
www.wmb24.pl
odzie¿ damska,bluzki d³ugi rekaw i od 5 strony sie zaczna te bluzki za 10 zl

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

nie ¶miejcie siê ale pare bluzek kupi³±m sobie bardziej dopasowanych,zeby mi przypomina³y,ze mam schudnac jeszcze.Moje rece i ramiona jeszcze sa grube.W nadgarstku 1 cm mi uby³ dopiero
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 14:51   #1725
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ali a jaki rozmiar zamowilas? moge wiedziec ktore bluzeczki bo nie wiem ktore warto a musze przyznac ze za ta cene naperawde warto
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 15:16   #1726
201701191353
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 899
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cze¶æ dziewczyny, wpadam i wypadam

Dzi¶ æwiczenia:
uda,pupa i nogi z Fitness Blender (38minut)
10 minut brzuch z Fitness Blender
10 minut z Mel na brzuch
201701191353 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 15:41   #1727
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam laseczki
Rocznica udana... M±¿ zaprosi³ mnie na kolacjê, kupi³ kwiaty i ogólnie by³o mi³o.
U rodziców na rocznicy nie by³o ob¿arstwa, maleñki kawa³ek sernika na zimno (w³a¶ciwie dokoñczy³am to co zostawi³y mi dzieci), na kolacjê lekka warzywna sa³ateczka tak¿e jestem z siebie dumna

ALI tak trzymaj
KASIU wracaj i to szybciutko... Razem mo¿na zdzia³aæ wiêcej ni¿ w pojedynkê
STRONG je¶li w tym tygodniu s³abo bêdziesz z nami pisaæ to ja ciê kochana rozgrzeszam, bo pamiêtam ¿e wkrótce twój wielki dzieñ i bêdziesz mia³a sporo na g³owie
PAULINKO zdrówka dla maluszka

Jak siê zwa¿ê i zmierzê to zajrzê do was znowu. Wiem ¿e od ostatnich pomiarów waga i wymiary nieznacznie wzros³y
i z tego powodu wstyd mi najbardziej
za rocznice, zazdroszcze bo mój t¿ nie nale¿y do romantycznych i nigdy sam niczego romantycznego nie zaplanowal...;/ podziwiam, ¿e przestrzega³as diety na rodzinnej imprezce bo to naprawde nie lada wyczyn
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 16:58   #1728
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Ali a jaki rozmiar zamowilas? moge wiedziec ktore bluzeczki bo nie wiem ktore warto a musze przyznac ze za ta cene naperawde warto
http://www.wmb24.pl/bluzka_model_:_b-6007-p619.html-ta wzie³am czarna w rozmiarze l/xl
http://www.wmb24.pl/bluzka_model_:_2022_-p625.html-ta w kolorze ¿ó³tym M/L
http://www.wmb24.pl/bluzka_model_:_b6006-p618.html ta czarna rozmL/XL
http://www.wmb24.pl/bluzka_model_:_b6002-p617.html ta rózowa jak na fotce L/XL
http://www.wmb24.pl/bluzka_model_:_cbd6041-p673.html ta taka jak na fotce tez L/XL
byly jeszcze 2 ale widze,ze juz nie ma w ofercie bardzo fajne

Edytowane przez Lady Ali
Czas edycji: 2013-09-16 o 16:59
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-16, 19:46   #1729
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

to ja podajê nowe wymiary
waga nowa ale nie wzros³a tak na prawde bo okazuje, ze ze moja poprzednia oszukiwa³a.... ;/
fuck
no i wa¿ê 63,800 schu¶æ schud³am bo wa¿y³am jak j± kupi³am 1,5 tyg temu 65,300

i ju¿...reszta wymiarów tak nieznacznie zmala³a ze nie ma siê czym chwaliæ....


LENIK !!!!!???????????????????? ?? wracaæ mi tu!
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 07:52   #1730
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry moje kochane

wczoraj wci±gne³am jeszcze jajecznice z 2 jajek ze szczypiorkiem, pó³ kefiru 0%, 2 kromki razowca

a dzi¶ zjad³am:
2 kromki razwoca z szynk± szwarcwaldzk±
twaro¿ek wiejski light ze szczypiorkiem
a teraz popijam herbatke zielona cytrnowa

Ali kupi³am sobie te ¿ bluzki z tego sklepu, 3 sztuki- mam nadzieje ze tez bede zadowolona

przez t± pogodê nawet na spacer wyj¶æ nie mo¿na...nudze siê strasznie w domu...siorka na wakacjach w Hiszpanii, te¶ciówka w pracy w Niemczech i moja mama te¿ pracuje...kole¿anki jak nie w pracy to nadrabiaj± zaleg³o¶ci w domu a ja sama sie nudze

mi³ego dnia
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 09:33   #1731
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: Odp: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry moje kochane

wczoraj wci±gne³am jeszcze jajecznice z 2 jajek ze szczypiorkiem, pó³ kefiru 0%, 2 kromki razowca

a dzi¶ zjad³am:
2 kromki razwoca z szynk± szwarcwaldzk±
twaro¿ek wiejski light ze szczypiorkiem
a teraz popijam herbatke zielona cytrnowa

Ali kupi³am sobie te ¿ bluzki z tego sklepu, 3 sztuki- mam nadzieje ze tez bede zadowolona

przez t± pogodê nawet na spacer wyj¶æ nie mo¿na...nudze siê strasznie w domu...siorka na wakacjach w Hiszpanii, te¶ciówka w pracy w Niemczech i moja mama te¿ pracuje...kole¿anki jak nie w pracy to nadrabiaj± zaleg³o¶ci w domu a ja sama sie nudze

mi³ego dnia
superrrJa zmieniam oficjalnie pory posi³kow.Zaczynam je¶æ od 9,bo zwyczajnie nie wyrabiam z posi³kami.Wczoraj zjadlam sniadanie,obiad i kolacje tylko.A dzis rano myslalam,ze umre!Musze miec przekaske jedna.
moje menu na dzisiaj:
Sniadanie:
2 skibki chleba
razowego
z 1 jajkiem
gotowanym,
sa³at±, ogórkiem
rzodkiewka
przek±ska:
2 skibki chleba
razowego
z serkiem
kanapkowym
niskot³uszczowym
(1 ³y¿ka), sa³at±
ogórkiem kiszonym
i pomidorem
obiad:
Makaron
po meksykañsku
Makaron po meksykañsku
- kukurydza konserwowa – 2 ³y¿ki
- groszek konserwowy – 2 ³y¿ki
- papryka czerwona- 1/2 szt
- ogórek konserwowy – 2 szt
- Polêdwica lub szynka z piersi kurczaka- plaster 100g
- jogurt naturalny – 2 ³y¿ki
- makaron br±zowy – 3/4 szklanki suchego - 50 g suchej masy
Sposób przygotowania:
Makaron ugotowaæ na pó³twardo. Szynkê, ogórka i paprykê pokroiæ, wszystkie sk³adniki wymieszaæ z
jogurtem naturalnym. Posypaæ ulubionymi zio³ami.

Kolacja:
Sa³atka
2 szt wafli ry¿owych
SLIM!!!
(np. firmy Kupiec- 1
szt ma 19 kcal)
Szklanka soku
wielowarzywnego typu Fit(200 ml)

Sa³atka
- pomidor- 1 sztuka
- ogórek konserwowy- 1 szt
- sa³ata - 4 li¶cie
- rzodkiewka- 3 kulki
- jogurt naturalny- 2 ³y¿ki
- szczypiorek do smaku (mo¿e byæ suszony),
- zio³a np. bazylia suszona do smaku
Wszystkie sk³adniki sa³atki pokroiæ. Polaæ jogurtem naturalnym. Doprawiæ ulubionymi zio³ami


---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry moje kochane

wczoraj wci±gne³am jeszcze jajecznice z 2 jajek ze szczypiorkiem, pó³ kefiru 0%, 2 kromki razowca

a dzi¶ zjad³am:
2 kromki razwoca z szynk± szwarcwaldzk±
twaro¿ek wiejski light ze szczypiorkiem
a teraz popijam herbatke zielona cytrnowa

Ali kupi³am sobie te ¿ bluzki z tego sklepu, 3 sztuki- mam nadzieje ze tez bede zadowolona

przez t± pogodê nawet na spacer wyj¶æ nie mo¿na...nudze siê strasznie w domu...siorka na wakacjach w Hiszpanii, te¶ciówka w pracy w Niemczech i moja mama te¿ pracuje...kole¿anki jak nie w pracy to nadrabiaj± zaleg³o¶ci w domu a ja sama sie nudze

mi³ego dnia
ja mam taka kolezankê,co codziennie wypisywa³a i tylko sie pytala kiedy i kiedy przyjade!!!A jak napisa³am raz,ze nie przyjade,bo Ania chora to wielka obraza.Wkurzyla mnie i ja od maja zlewam,ani nie odpisuje na jej sms ani nic.Niech spada.Ja nie mam czasu na ujezdzanie po kawkach.Ale jest taka namolna,ze nie daje spokoju

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

ide æwiczycMi³ego dnia
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 09:45   #1732
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.


zapisujê siê na si³kê od 1 pa¼dziernika, ma³o tego ¿e æwiczê w domu to jeszcze chcê aby kto¶ mnie pokierowa³ z tymi æwiczeniami na nogi i ten paskudny brzuch, który wygl±da jak bym by³a w 4 m-cu ci±¿y
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 09:53   #1733
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez rybka20 Poka¿ wiadomo¶æ

zapisujê siê na si³kê od 1 pa¼dziernika, ma³o tego ¿e æwiczê w domu to jeszcze chcê aby kto¶ mnie pokierowa³ z tymi æwiczeniami na nogi i ten paskudny brzuch, który wygl±da jak bym by³a w 4 m-cu ci±¿y
To bardzo rozsadna decyzjatrzymam kciuki.Ja mialam tez ogromny brzuch.Teraz jest p³aski,ale trzeba skore ujedrnic.Mam wrazenie,ze ca³e sadlo mi tylko z brzucha zeszlo,ukazujac w koncu talie:P
Pocwiczylam poki co 15 minutek
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 09:57   #1734
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dziêkujê Lady Ali - za s³owa
Mogê wiedzieæ ile ty ju¿ æwiczysz?
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 10:21   #1735
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez rybka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê Lady Ali - za s³owa
Mogê wiedzieæ ile ty ju¿ æwiczysz?
Odk±d zacze³am siê odchudzac czyli 26 stycznia.Moje postanowienie poniek±d noworoczne
Dzisiaj wesz³am w siostry spodnie.Jakis czas temu je przymierza³am i wesz³y,ale ciutke ciasne.A dzis wesz³am w nie bez problemu i w zadnym miejscu mnie nie uciska!Baa kupe luzu mamA chcialam je zalozyc,bo dietetyk pisal,zeby nosic ciasne rzeczy,zeby one przypomina³y nam o odchudzaniua tu d...
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 10:29   #1736
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

E to ³adnie jak siê wcisnê³a¶ w sis spodnie. Ja mam fajn± kiece raptem dwa razy ja mia³am na sobie raz jak kupowa³am to przymierzy³am drugi raz to ja za³o¿y³am jak mia³am mieæ go¶ci bo przyjechali prosiæ na wesele to by³o xxx czau temu teraz ta biedaczka le¿y na dnie szafy i jej ju¿ nie za³o¿ê dopóki nie schudnê a j± bardzo lubiê bo mi j± kupi³ mój T¯
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 15:42   #1737
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Boze!jaka ja mam ochote zezreæ cokolwiek zakazanego!!!!!

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

pomocy!!!!!!!!!!!!!!
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 16:09   #1738
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

zjedz jabluszko moze pomoze ci
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 16:24   #1739
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cze¶æ Dziewczyny, czuje sie juz du¿o lepiej, ale wci±¿ jest mi czasem niedobrze. Od dzisiaj postanowi³am wróciæ do dietetycznego jedzenia. Niestety, najgorzej siê czujê, gdy mam zje¶æ w³a¶nie co¶ z mojego dietetycznego menu Na si³ê zjad³am owsiankê, obiad akurat mi smakowa³, ale na podwieczorek nie mog³am siê nawet przekonaæ, ¿eby wyci±gn±æ jogurt naturalny z lodówki. Ostatecznie zjad³am trochê czekolady i kanapkê

Waga równie¿ wróci³a.

nie wiem, co bêdzie dalej, je¿eli jest mi niedobrze na sam± my¶l o owsiance, jogurcie, jajku czy bia³ym serze.
Co proponujecie bia³kowego na kolacjê, zeby mnie nie zemdli³o???
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-17, 18:20   #1740
201701191353
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 899
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzisiaj 2x10 minut ABS z Fitness Blender.

Wczoraj przesadzi³am z æwiczeniami i nie czujê ud i ty³ka...
201701191353 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 08:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.