5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-24, 08:32   #1801
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dos³ownie:)
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry dziewczynki
Niestety wczoraj nie by³ to jednak pierwszy dzien mojej metamorfozy, nie by³am pewna o co chodzi bo to jeszcze nie by³ czas, ale brzuch mia³am wielki jak balon, nic mi siê nie chcia³o, w¶ciek³a by³am jak osa i zjad³am czekoladê, wrr.. no nic targana wyrzutami sumienia uda³am siê na spoczynek i w nocy dosta³am @ - tydzieñ przed czasem, hmmm
Poza wszystkim mia³amw czoraj ciê¿ki dzieñ "psychicznie" pranie mózgu przez by³ego, wyrzuty, ¿ale itd... ehhh
A chyba Wam nie mówi³am, ¿e kupi³am samochód ¶liczny, bia³y, i zupe³nie inny n¿ ia³a w planie, ale najwa¿niejsze rzeczy s± czyli automat, nawigacja, czujniki parkowania no i kolor - wczoraj odda³am w³a¶nie by³emu samochód i od dzi¶ je¿d¿ê ju¿ swoim jak to dobrze nie byæ od nikogo zale¿n±...
A teraz w temacie planu.
Po pierwsze primo: zamierzam trzymaæ siê diety 8 godzinnej
Po drugie, reaktywowa³am swój zeszyt, wiêc zapisujê co i jak, fina³ 1200 dziennie
Po trzecie melb b codziennie, 3 x w tyg chodakowska lub si³ownia
¯adnych s³odyczy, jedzienie tylko przez 8 h, bez samo¿onego, cukru, serów, i ju¿ nie wiem co jeszcze
dzi¶ zaczynam, ale wa¿ê siê i mierzê dopiero w poniedzia³ek..
__________________
Cel I - 57 - 1.10.2014
Cel II - 52 - 1.12. 2014
Cel III - 49 - 1.01.2015

Wzrost: 164 cm - 59 kg
lenik33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 08:42   #1802
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
Paulinka mowi³am,¿e wstyd je publikowac
Nigdy ich nie pokazywalam nikomu
nie, nie mi chodzilo o to ze masz racje zeby sobie wstawiac zdjecia z przemian, bron Bo¿e nie chodzilo o to jak wygladalas...zle to ujelam kochana moja

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lenik33 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry dziewczynki
Niestety wczoraj nie by³ to jednak pierwszy dzien mojej metamorfozy, nie by³am pewna o co chodzi bo to jeszcze nie by³ czas, ale brzuch mia³am wielki jak balon, nic mi siê nie chcia³o, w¶ciek³a by³am jak osa i zjad³am czekoladê, wrr.. no nic targana wyrzutami sumienia uda³am siê na spoczynek i w nocy dosta³am @ - tydzieñ przed czasem, hmmm
Poza wszystkim mia³amw czoraj ciê¿ki dzieñ "psychicznie" pranie mózgu przez by³ego, wyrzuty, ¿ale itd... ehhh
A chyba Wam nie mówi³am, ¿e kupi³am samochód ¶liczny, bia³y, i zupe³nie inny n¿ ia³a w planie, ale najwa¿niejsze rzeczy s± czyli automat, nawigacja, czujniki parkowania no i kolor - wczoraj odda³am w³a¶nie by³emu samochód i od dzi¶ je¿d¿ê ju¿ swoim jak to dobrze nie byæ od nikogo zale¿n±...
A teraz w temacie planu.
Po pierwsze primo: zamierzam trzymaæ siê diety 8 godzinnej
Po drugie, reaktywowa³am swój zeszyt, wiêc zapisujê co i jak, fina³ 1200 dziennie
Po trzecie melb b codziennie, 3 x w tyg chodakowska lub si³ownia
¯adnych s³odyczy, jedzienie tylko przez 8 h, bez samo¿onego, cukru, serów, i ju¿ nie wiem co jeszcze
dzi¶ zaczynam, ale wa¿ê siê i mierzê dopiero w poniedzia³ek..

No Martu¶, brawo musimy sie tu kobitki razem wspierac, mobilizowac i podnosic na duchu w tych ciezszych dniach
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 09:21   #1803
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez lenik33 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry dziewczynki
Niestety wczoraj nie by³ to jednak pierwszy dzien mojej metamorfozy, nie by³am pewna o co chodzi bo to jeszcze nie by³ czas, ale brzuch mia³am wielki jak balon, nic mi siê nie chcia³o, w¶ciek³a by³am jak osa i zjad³am czekoladê, wrr.. no nic targana wyrzutami sumienia uda³am siê na spoczynek i w nocy dosta³am @ - tydzieñ przed czasem, hmmm
Poza wszystkim mia³amw czoraj ciê¿ki dzieñ "psychicznie" pranie mózgu przez by³ego, wyrzuty, ¿ale itd... ehhh
A chyba Wam nie mówi³am, ¿e kupi³am samochód ¶liczny, bia³y, i zupe³nie inny n¿ ia³a w planie, ale najwa¿niejsze rzeczy s± czyli automat, nawigacja, czujniki parkowania no i kolor - wczoraj odda³am w³a¶nie by³emu samochód i od dzi¶ je¿d¿ê ju¿ swoim jak to dobrze nie byæ od nikogo zale¿n±...
A teraz w temacie planu.
Po pierwsze primo: zamierzam trzymaæ siê diety 8 godzinnej
Po drugie, reaktywowa³am swój zeszyt, wiêc zapisujê co i jak, fina³ 1200 dziennie
Po trzecie melb b codziennie, 3 x w tyg chodakowska lub si³ownia
¯adnych s³odyczy, jedzienie tylko przez 8 h, bez samo¿onego, cukru, serów, i ju¿ nie wiem co jeszcze
dzi¶ zaczynam, ale wa¿ê siê i mierzê dopiero w poniedzia³ek..
Koniecznie pochwal mi siê tym cudeñkiem!!!!
Dobrze,¿e masz plan.Bêdziemy Ciê pilnowaæ


---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
nie, nie mi chodzilo o to ze masz racje zeby sobie wstawiac zdjecia z przemian, bron Bo¿e nie chodzilo o to jak wygladalas...zle to ujelam kochana moja

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------




No Martu¶, brawo musimy sie tu kobitki razem wspierac, mobilizowac i podnosic na duchu w tych ciezszych dniach
Wiem Kochana wiemnawet bym Ci za z³e nie miala
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 09:38   #1804
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dos³ownie:)
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

jest jeszcze og³oszenie, wieæ wrzucam

http://allegro.pl/show_item.php?item=3554314285
__________________
Cel I - 57 - 1.10.2014
Cel II - 52 - 1.12. 2014
Cel III - 49 - 1.01.2015

Wzrost: 164 cm - 59 kg
lenik33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 10:19   #1805
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witajcie wracam do Was

Co tam u Was?
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 10:23   #1806
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez lenik33 Poka¿ wiadomo¶æ
jest jeszcze og³oszenie, wieæ wrzucam

http://allegro.pl/show_item.php?item=3554314285
o rety!zaje......fajny!!!U nas kuzyn ma te¿ insignie tylko ,¿e czarna,ale juz teraz nie wiem czy taka czy kombi.Ale super!!!Gratulujê zakupu

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie wracam do Was

Co tam u Was?
czekamy na ciebie zo³zopojadla popi³a??No to do cwiczen sio
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 10:26   #1807
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Pojad³a i bardzo popi³a

Przepraszam ¿e zaniedba³am tabelkê
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 10:27   #1808
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Pojad³a i bardzo popi³a

Przepraszam ¿e zaniedba³am tabelkê
za tydzien wznowa ok?
teraz nie warto sie mierzycswietowa³ysmy Twoje weselisko i troszkê nam siê pojad³o:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 11:47   #1809
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ


ziutka super za æwiczonka kusisz mnie tym orbitrekiem- te¿ chce a moge zapytac ile za niego zaplacilas? jesli oczywiscie mozesz i chcesz to napisz
orbitreka znalaz³am na tablica.pl ceny s± naprawdê ró¿ne, kosztowa³ mnie 280z³ ale ma jeszcze ponad rok gwarancji. Oczywi¶cie by³y tañsze ale przez wzgl±d na tê gwarancjê zdecydowa³am siê na w³a¶nie tego. Babka sprzedawa³a bo po prostu nie mog³a æwiczyæ ze wzglêdów zdrowotnych.

Ali no czas ¿eby siê wreszcie nawróciæ wiêc je¶li trzeba krzycz a nawet przy³ó¿ pa³±

lenik autko naprawdê ¶wietne

strong witamy ponownie

Kurcze muszê jaki¶ obiad zrobiæ, a pomys³u ni jak nie ma. a do tego jeszcze ta sterta do prasowania Odezwê siê jak skoñczê...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 13:42   #1810
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

lenik furka boska

strong stêskni³am siê...dobrze, ¿e wróci³a¶

ziutka musze siê tez chyba za tym rozejrzeæ

a ja po szczepieniu Lenki oj strasznie plakala...;( a potem tak chlipa³a, mi te¿ siê ³¿y same cisne³y...teraz sobie ¶pi bidulka

obiadek dzi¶ wzorowo, paczka warzyw na patelnie 450g z piersia 200g, niestety na ³yzeczce oliwy bo nie mam patelni teflonowej, chyba musze zainwestowac bo bez tluszczu o wiele mniej kalorii wychodzi, a i na 2 snaiadnko zjadlam serek homo 0% i 3 sliwki
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 14:38   #1811
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
lenik furka boska

strong stêskni³am siê...dobrze, ¿e wróci³a¶

ziutka musze siê tez chyba za tym rozejrzeæ

a ja po szczepieniu Lenki oj strasznie plakala...;( a potem tak chlipa³a, mi te¿ siê ³¿y same cisne³y...teraz sobie ¶pi bidulka

obiadek dzi¶ wzorowo, paczka warzyw na patelnie 450g z piersia 200g, niestety na ³yzeczce oliwy bo nie mam patelni teflonowej, chyba musze zainwestowac bo bez tluszczu o wiele mniej kalorii wychodzi, a i na 2 snaiadnko zjadlam serek homo 0% i 3 sliwki
Paulinka ty zjad³as ca³e opakowanie warzyw i do tego 200 g piersi??
Ja robie 100 g warzyw i ok 120 g piersi tak mam rozpisane i w sumie nawet sie tym najem.
biedna Lenka.Dobre,ze juz po


---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

pojecha³am dzisiaj do le¿acego nieopoda³(15 km w jedna strone) miasteczka i kupi³am ani getry 2 pary i bluzeczke.w sumie pojechalam po buty,ale nie bylo nic z kozakow.Wiec wrocilam sie do nas i za 79 z³ kupi³am jej ³adne kozaki czarne z szerokim czubkiem.Generalnie jestem zadowolona.Teraz jeszcze m³odemu i sobie musze kupic

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
lenik furka boska

strong stêskni³am siê...dobrze, ¿e wróci³a¶

ziutka musze siê tez chyba za tym rozejrzeæ

a ja po szczepieniu Lenki oj strasznie plakala...;( a potem tak chlipa³a, mi te¿ siê ³¿y same cisne³y...teraz sobie ¶pi bidulka

obiadek dzi¶ wzorowo, paczka warzyw na patelnie 450g z piersia 200g, niestety na ³yzeczce oliwy bo nie mam patelni teflonowej, chyba musze zainwestowac bo bez tluszczu o wiele mniej kalorii wychodzi, a i na 2 snaiadnko zjadlam serek homo 0% i 3 sliwki
ja planuje kupic grilowa patelnie,ale ona pewnie nie taka tania,no i parowarek chce tez
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 15:03   #1812
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

warzywa na patelniê max. 50 kcal/100g ( w sk³adzie bez ziemniaków- ca³e opakowanie – ok. 450g)- to jest z tej diety i jest napisane cale opakowanie a to 50kcal/100g to chodzi zeby taka kalorycznosc na paczce by³a...wiec wydaje mi sie ze dobrze zjadlam

sprawdzilam na opakowaniu i 47kcal/100g wiec ca³o¶æ wychodzi jakies 212kcal+ piers mia³a 130g (przed chwil± sprawdzi³am) wiec wychodzi jakies 130kcal, no i calosc kolo 350kcal wiec tyle chyba obiad powinien miec, nie??? czy sie myle bo juz sie zagmatwalam

Edytowane przez ppaulinka1990
Czas edycji: 2013-09-24 o 15:08
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 16:24   #1813
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej dziewczyny, sorry ze sie nie odzywam. Z dieta u mnie cienko ale chyba spalam wszystko w pracy wczoraj zaczelam nocki w pracy i probuje sie przestawic na odsypianie w ciagu dnia. Ciezko mi to idzie, ale mam nadzieje ze sie przestawie
trzymam za Was wszystkie kciuki!!!
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 16:37   #1814
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
warzywa na patelniê max. 50 kcal/100g ( w sk³adzie bez ziemniaków- ca³e opakowanie – ok. 450g)- to jest z tej diety i jest napisane cale opakowanie a to 50kcal/100g to chodzi zeby taka kalorycznosc na paczce by³a...wiec wydaje mi sie ze dobrze zjadlam

sprawdzilam na opakowaniu i 47kcal/100g wiec ca³o¶æ wychodzi jakies 212kcal+ piers mia³a 130g (przed chwil± sprawdzi³am) wiec wychodzi jakies 130kcal, no i calosc kolo 350kcal wiec tyle chyba obiad powinien miec, nie??? czy sie myle bo juz sie zagmatwalam
hahah!to chyba ja ju¿ czytac nie umiem isobie tak wyporcjowalam glodowa racje!

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Moja ignorancja nie zna granic Bozê!100 g warzyw i 120 piersi:P ale obiad no nie?Ale powiem ci,ze mi to starczy.Moze zostane poki co przy tym.
dzisiaj zjadlam tylko 3 posilki;/ wiem,ze zle.No ale kurka nie zdazylam przekaski,bo na wyjezdzie by³am;/;/ jutro ok 9 ¶niadanie

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez princeseczka Poka¿ wiadomo¶æ
hej dziewczyny, sorry ze sie nie odzywam. Z dieta u mnie cienko ale chyba spalam wszystko w pracy wczoraj zaczelam nocki w pracy i probuje sie przestawic na odsypianie w ciagu dnia. Ciezko mi to idzie, ale mam nadzieje ze sie przestawie
trzymam za Was wszystkie kciuki!!!
Dziêkujemy za kciuki:0wracaj do nas jak tylko bêdziesz mia³a czas
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 17:12   #1815
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

laseczki chcia³am dzi¶ odpu¶ciæ æwiczonka, bo z nosa mi cieknie jak z dachu podczas odwil¿y ale by³a u mnie te¶ciowa i tak opowiada jaka szwagierka jest wspania³a i w ogóle... Urodzi³a w czerwcu a brzucha ju¿ prawie nie ma, za to ja przy niej to chyba jak jakie¶ prosiê wygl±dam. Wiêc nie ma zmi³uj ile dam radê tyle dam ale wa¿ne ¿ebym poæwiczy³a choæ troszkê. Kobity trzymaæ kciuki ¿eby do tych ¶wi±t "piêkna" pad³a z wra¿enia.
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 18:19   #1816
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
laseczki chcia³am dzi¶ odpu¶ciæ æwiczonka, bo z nosa mi cieknie jak z dachu podczas odwil¿y ale by³a u mnie te¶ciowa i tak opowiada jaka szwagierka jest wspania³a i w ogóle... Urodzi³a w czerwcu a brzucha ju¿ prawie nie ma, za to ja przy niej to chyba jak jakie¶ prosiê wygl±dam. Wiêc nie ma zmi³uj ile dam radê tyle dam ale wa¿ne ¿ebym poæwiczy³a choæ troszkê. Kobity trzymaæ kciuki ¿eby do tych ¶wi±t "piêkna" pad³a z wra¿enia.
Damy radeJa dzisiaj o ma³o co bym nie zacze³a znowu"¿reæ"co popadnieAle sie szybko ogarne³am!!!By³oby mi przed wami wstyd i to mnie g³ownie powstrzyma³o

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Idê cwiczyc.To zag³uszy g³od!

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Moje dziecko mi siê spyta³o"Mamo,a czemu ty tylko wci±¿ tak æwiiczysz i æwiczysz??"
Odpowiadam,¿e po to,¿eby byæ piêkn±
A ten mi dowali³,¿e jak ja takbede æwiczyc i cwiczyc i bede taka piekna i bêde miala chuda twarz to on i tata mnie nie rozpoznaja masz ci los.
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 18:59   #1817
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ali udana ta Twoja córeczka, trafi³a w sedno

ziutka twarda b±d¼, wiem ¿e czasami ma siê chwile s³abo¶ci ale pomy¶l jak wszystkim oko zbieleje jak zobacza Cie szczuplutk±

a ja dzi¶ dzieñ jedzonka skoñczy³am na 17.30
bylo tak: pol kostki chudego twarogu z lyzka jogurtu naturalnego icebulka, do tego 2 kromki razowca z szyneczka

æwiczy³am z melb b abs, potem polowe cardio (Lenka mi przerwala), 30 przysiadów, 40 sk³onów no i tyle ale i tak mam zakwasy na brzuchu...
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 19:20   #1818
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Ali udana ta Twoja córeczka, trafi³a w sedno

ziutka twarda b±d¼, wiem ¿e czasami ma siê chwile s³abo¶ci ale pomy¶l jak wszystkim oko zbieleje jak zobacza Cie szczuplutk±

a ja dzi¶ dzieñ jedzonka skoñczy³am na 17.30
bylo tak: pol kostki chudego twarogu z lyzka jogurtu naturalnego icebulka, do tego 2 kromki razowca z szyneczka

æwiczy³am z melb b abs, potem polowe cardio (Lenka mi przerwala), 30 przysiadów, 40 sk³onów no i tyle ale i tak mam zakwasy na brzuchu...
g³odna jestem jak piernik!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!chce sie wgry¿æ w klawiature:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-24, 19:44   #1819
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
g³odna jestem jak piernik!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!chce sie wgry¿æ w klawiature:P
kochana zjedz sobie jakis twarozek, pomidorka, cos lekkiego, bo jak Cie glod dopadnie to mozesz zjesc jakas bombe kaloryczna a nie o to chodzi
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 07:48   #1820
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry!!!Jestem!zyjê!Przetrwa³am wczorajszy g³ód!!!!W³asnie pije kawe zbo¿owa-zwyk³a rzuci³am na dobre.Juz mnie nawet nie ci±gnie do niej.wszystko kwetia mocnego postanowienia


---------- Dopisano o 07:52 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Pogoda mglista,ale ju¿ teraz niebo bezchmurne a s³oñce ostro daje po oczachNie wiem jaki mam plan na dzisiaj.wiem,ze nie mam produktow na obiad;/ wiec pewnie pojade.Przy okazji nakupie bananow,bo chce narobic musu bananowo-jab³kowego:P podobno rewelacja.Zobaczymy jak skoncze hihihi

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Mi³ego dnia moje myszki
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-25, 08:05   #1821
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzien dobry

Ali jestem z Cb dumna, ze jakos przetrwalas ten glod
a co to za mus? w sloiki sie go wklada czy jak?

ja dzis tez bez konkretnych planow, przejde sie z Lencia na miasto na spacerek, moze cos kupie

milego dnia
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-25, 11:40   #1822
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry laseczki
Pad³am wczoraj... To przeziêbienie mnie tak roz³o¿y³o ¿e nie mia³am si³y æwiczyæ . Dzi¶ raczej te¿ nic z tego nie bedzie, a chcia³am z Mel nogi zrobiæ albo dupalka mo¿e. G³owa mi pêka, wszystkie gnaty bol±, z nosa mi dalej cieknie ... Jak tak bêdzie to do Wielkanocy nie zgubiê nawet 5 kg...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-25, 13:58   #1823
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry laseczki
Pad³am wczoraj... To przeziêbienie mnie tak roz³o¿y³o ¿e nie mia³am si³y æwiczyæ . Dzi¶ raczej te¿ nic z tego nie bedzie, a chcia³am z Mel nogi zrobiæ albo dupalka mo¿e. G³owa mi pêka, wszystkie gnaty bol±, z nosa mi dalej cieknie ... Jak tak bêdzie to do Wielkanocy nie zgubiê nawet 5 kg...
trzymaj siê kochana i zdrowiej najwazniejsze jest zdrówko, a kilogramy zgubisz jak odzyskasz si³y

a ja dzi¶ zjadlam:
2 kromki razowca z salata i szynka, pol serka wiejskiego z oliwkami
sandwich Wasa ( mialam napad g³odu, a by³am na miescie. a kusi³y mnie gofry wiec)
a obiadek wzorowo: 3 ma³e gotowane ziemniaki, mizeria z ma³ego ogórka, z 2 ³yzkami jogutu naturalnego i szczypiorkiem, gotowana piers z kurczaka ok.150g
kawa z mlekiem (ale bez cukru)
no i zielona herbatka

jutro chyba zjem pomidorowke z makaronem pelnoziarnistym. juz od dawna mam na nia ochote a Wam jak mija dzien piêkne???
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-25, 16:47   #1824
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

halo?? jest tu kto? gdzie sie podziewacie chudzinki??

ja juz po treningu, mel b abs i 15minutowy trening calego ciala czyli lacznie 25 minut, wiem ze szalu nie ma ale juz nie mam sily na wiecej...ale i tak jestem zadowolona ze cwicze

dietowo skoncze dzis nektarynka, 2 kromki z pikantna salatka z makreli do tego 1/2 salatki z polowy sera biaego chudego, 2 listków sa³aty, ma³ego pomidora, garsci szczypiorku i 3 lyzek jogurtu naturalnego...czyli tez ok, teraz pije zielona herbatke
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-25, 21:16   #1825
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
halo?? jest tu kto? gdzie sie podziewacie chudzinki??

ja juz po treningu, mel b abs i 15minutowy trening calego ciala czyli lacznie 25 minut, wiem ze szalu nie ma ale juz nie mam sily na wiecej...ale i tak jestem zadowolona ze cwicze

dietowo skoncze dzis nektarynka, 2 kromki z pikantna salatka z makreli do tego 1/2 salatki z polowy sera biaego chudego, 2 listków sa³aty, ma³ego pomidora, garsci szczypiorku i 3 lyzek jogurtu naturalnego...czyli tez ok, teraz pije zielona herbatke
ja jestemKoniec koncow nie kupilam bananow,bo pojechalam do mojej mamy na cmentarz,porobic porzadeczki,bo w pi±tek obchodzimy 3 rocznice jej odejscia
Ania siedziala we wózku a ja porz±dkowa³±m.Potem szybkie zakupy.Nie cierpie robic zakupow,majac raptem 40 zl w kieszeni rzadko mi siê to zdarza,ale jednak sie trafi;/ jutro pojade na targ(wiecie jaka ze mnie zakupoholiczka)moze cos wyczaje zawioze do krawcowej spodnie i kurtke z zamkiem do wszycia:P

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

moja dieta dzis bez zastrzezen
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-25, 22:29   #1826
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam o do¶æ pó¼nej porze

Boje sie wejsc na wageeee !!!!!!!
Podjadam, za kare pomijam 1 posi³ek (dzi¶ obiad), nie æwicze bo nie mam jak.
A moja siostra wychodzi za m±¿ i przyda³oby sie byæ za kilka miesiêcy chudsz± choæ o 10kg. NIE DAM RADY!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 08:11   #1827
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzieñ doberekulewa,wieje wiatrzysko i przenikliwe zimno-nawet nie wychylam dzisiaj nosa:P

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

gdzie wy jeste¶cie?Madziu,Anetko,P aulinko,Martyno,Marto,Syl wio,Aniu!!!!!!!Kasia usprawiedliwiona,bo wiemy co sie sta³o.mam nadzieje,ze jej kuzynka przetrwa to

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Ale jestem dzisiaj pozytywnie nabuzowana!!!
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 08:17   #1828
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
dzieñ doberekulewa,wieje wiatrzysko i przenikliwe zimno-nawet nie wychylam dzisiaj nosa:P

---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

gdzie wy jeste¶cie?Madziu,Anetko,P aulinko,Martyno,Marto,Syl wio,Aniu!!!!!!!Kasia usprawiedliwiona,bo wiemy co sie sta³o.mam nadzieje,ze jej kuzynka przetrwa to

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Ale jestem dzisiaj pozytywnie nabuzowana!!!
ja jestem zjadlam sniadanki, zaraz LEncie po³o¿e na ma³± drzemkê a potem pojedziemy do mojej mamuski

Wspolczuje Ci Ali smierci mamy, moja jest mi bardzo bliska i nie wyobrazam sobie jakby jej zabraklo

pogoda okropna...az sie nic nie chce od rana...

milego dnia
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 09:35   #1829
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Jestem Ali jestem... Czujê siê fatalnie, wygl±dam ¿e lepiej nie mówiæ a do tego dowiedzia³am siê ¿e nasza "piêkna" przyje¿d¿a do mnie w sobotê Muszê posprz±taæ mieszkanie bardziej ni¿ na wizytê te¶ciowej, bo jej 4 letni syn to mi nawet po szafach grzebie. Jak widaæ zapowiada mi siê cudowny weekend. Chcia³abym æwiczyæ ale po prostu nie mam na to si³y. Z ciekawo¶ci wysz³am na wagê i kompletna za³amka 69kg ale bêdê walczyc najpierw o 65kg, potem o 60kg a bajka bêdzie 55kg...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 09:54   #1830
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem Ali jestem... Czujê siê fatalnie, wygl±dam ¿e lepiej nie mówiæ a do tego dowiedzia³am siê ¿e nasza "piêkna" przyje¿d¿a do mnie w sobotê Muszê posprz±taæ mieszkanie bardziej ni¿ na wizytê te¶ciowej, bo jej 4 letni syn to mi nawet po szafach grzebie. Jak widaæ zapowiada mi siê cudowny weekend. Chcia³abym æwiczyæ ale po prostu nie mam na to si³y. Z ciekawo¶ci wysz³am na wagê i kompletna za³amka 69kg ale bêdê walczyc najpierw o 65kg, potem o 60kg a bajka bêdzie 55kg...
nie pamiêtam ile mialam jak zaczynalam z wami,ale chyba tez jakos od 69 kg?i zobacz.Zaraz 60 kg!A w lipcu zacze³am.a ogolnie to od 26 stycznia z 85 kg jakos.Dasz rade !Moj przyklad jest na to dowodem.A "piêkna"siê nie stresuj.Co do dzieciaka to nie pozwól na grzebanie.Ja teg te¿ nie cierpie.I jesli przyjezdzaja do mnie jakiekolwiek dzieci i chc± grzebaæ to wyra¿nie mowie"W domu u mamy mozesz grzebac,ale u mnie nie wolno tego robic"i to samo z zabawkami.Nie lubie jak dziecko rozrzuci i nie sprzatnie.Kuby kolezanka kiedys przyszla i taki syf zrobila,ze myslalam,ze padne.Powiedzialam,ze nie wyjdzie poki oboje nie sprzatna tego.Wy³a ,bo nie chciala sprzatac.Przyszla jej mama a ja mowie,ze ma poczekac,az posprzataja w koncu posprzata³a i posz³ai chwala panu!swoje dzieci ucze,ze jesli u kogos nabrudza to maja sprzatac po sobie.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem Ali jestem... Czujê siê fatalnie, wygl±dam ¿e lepiej nie mówiæ a do tego dowiedzia³am siê ¿e nasza "piêkna" przyje¿d¿a do mnie w sobotê Muszê posprz±taæ mieszkanie bardziej ni¿ na wizytê te¶ciowej, bo jej 4 letni syn to mi nawet po szafach grzebie. Jak widaæ zapowiada mi siê cudowny weekend. Chcia³abym æwiczyæ ale po prostu nie mam na to si³y. Z ciekawo¶ci wysz³am na wagê i kompletna za³amka 69kg ale bêdê walczyc najpierw o 65kg, potem o 60kg a bajka bêdzie 55kg...
Zdrówka kochana i nie daj sie negatywnemu nastrojowi
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 08:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.