5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp. - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-09-26, 13:19   #1831
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dos³ownie:)
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzieñ dobry moje ¶liczne
dzi¶ mam wolne wow, i nie mogê siê za nic zabraæ, a mia³±m poza³atwiaæ milion rzeczy, których ju¿ raczej nie zrobiê, no nic widaæ potrzebowa³am takiego odpoczynku
Brakowa³o mi motywacji, to mam - musi zdarzyæ siê cud, mam 10 dni na zrzucenie min 3 kg, a najlepiej 5 i co ja mam teraz zrobiæ, chyba nic nie je¶æ przez ten czas i tylko æwiczyæ, a w³asnie rano zjad³am wielkiego omleta, wrrrr. 5 minut temu zadzwoni³ do mnie ten mój kolega z pracy, wiecie ten od zak³adu, który zreszt± przegra³±m, ale ¿e wtedy bylismy pok³óceni, jakie¶ fochy niezrouzmia³e, to rozesz³o siê po ko¶ciach no nic zadzwoni³ oznajmiæ mi, ¿e 7 go pa¼dziernika lecimy do grecji na tydzieñ, no ¿esz, ( gdzie¶ tam kto¶ zrezygnowa³a i mo¿emy leciecie troszkê taniej, a ¿e leca nasi znajmoi, dwie pary to nie ma siê nad czym zastanawiaæ ) wprawdzie to jeszcze nie na 100 %, ale na ile go znam to pewnie siê uda, i teraz mam przez to milion problemów po pierwsze jak szybko schudn±æ po drugie mamy byc razem w pokoju, a to hmm, mo¿e nie byæ najw³a¶ciwsze dla nas po trzecie w tym terminie dok³adnie zarezerwowa³ sobie pobyt u mnie w hotelu taki mój kolega z którym to mia³am spêdziæ mi³e chwile nad morzem - on czeka na ten urlop od miesi±ca jak na szpilkach, jak ja mu teraz powiem, ¿e nie mo¿e przyjechaæ.... nie cierpiê zawodziæ ludzi.. po czwarte mam przecie¿ psa, co ja z nim zrobiê, kto¶ bêdzie musia³ siê tutaj wprowadziæ, normalnie masakra
a wiecie gdzie ja jutro idê o 10 na si³ownie, a o 14 do dietetyka taki mam plan
zwariowane to wszystko..

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
halo?? jest tu kto? gdzie sie podziewacie chudzinki??

ja juz po treningu, mel b abs i 15minutowy trening calego ciala czyli lacznie 25 minut, wiem ze szalu nie ma ale juz nie mam sily na wiecej...ale i tak jestem zadowolona ze cwicze

dietowo skoncze dzis nektarynka, 2 kromki z pikantna salatka z makreli do tego 1/2 salatki z polowy sera biaego chudego, 2 listków sa³aty, ma³ego pomidora, garsci szczypiorku i 3 lyzek jogurtu naturalnego...czyli tez ok, teraz pije zielona herbatke

no jak pieknie musze to wszystko tylko x 100 ¿eby daæ ze wszystkim radê w te 10 dni

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam o do¶æ pó¼nej porze

Boje sie wejsc na wageeee !!!!!!!
Podjadam, za kare pomijam 1 posi³ek (dzi¶ obiad), nie æwicze bo nie mam jak.
A moja siostra wychodzi za m±¿ i przyda³oby sie byæ za kilka miesiêcy chudsz± choæ o 10kg. NIE DAM RADY!!!!!!!!!!!!!!!!

Kilka miesiêcy, kasia Ty dziêkuj bogu, ze masz tyle czas, pomysl, jaka by³aby kiepska opcja gdybys mia³a kilka tygodni, albo jeszcze gorzej dni, masz czas, ¿eby siê zmobilizowac i zacz±æ na 102 %, oczywi¶cie, ¿e dasz radê!

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem Ali jestem... Czujê siê fatalnie, wygl±dam ¿e lepiej nie mówiæ a do tego dowiedzia³am siê ¿e nasza "piêkna" przyje¿d¿a do mnie w sobotê Muszê posprz±taæ mieszkanie bardziej ni¿ na wizytê te¶ciowej, bo jej 4 letni syn to mi nawet po szafach grzebie. Jak widaæ zapowiada mi siê cudowny weekend. Chcia³abym æwiczyæ ale po prostu nie mam na to si³y. Z ciekawo¶ci wysz³am na wagê i kompletna za³amka 69kg ale bêdê walczyc najpierw o 65kg, potem o 60kg a bajka bêdzie 55kg...

Alicja dobrze mówi, to Twoje mieszkanie i Ty wyznaczas granice co wolno, a czego nie wolno, szczególnie dzieciom kiedy rodzice nie reaguj±. W swoim mieszkaniu najpierw Ty masz siê czuæ swobodnie, a dopiero potem go¶cie, krepowaæ i spinac siê beziesz jak pójdziesz do niej! I skoro alicja machne³a te 9 kg w dwa miesi±ce z haczykiem Ty te¿ dasz radê a, no i ja te¿ of cours
__________________
Cel I - 57 - 1.10.2014
Cel II - 52 - 1.12. 2014
Cel III - 49 - 1.01.2015

Wzrost: 164 cm - 59 kg
lenik33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 14:29   #1832
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez lenik33 Poka¿ wiadomo¶æ
dzieñ dobry moje ¶liczne
dzi¶ mam wolne wow, i nie mogê siê za nic zabraæ, a mia³±m poza³atwiaæ milion rzeczy, których ju¿ raczej nie zrobiê, no nic widaæ potrzebowa³am takiego odpoczynku
Brakowa³o mi motywacji, to mam - musi zdarzyæ siê cud, mam 10 dni na zrzucenie min 3 kg, a najlepiej 5 i co ja mam teraz zrobiæ, chyba nic nie je¶æ przez ten czas i tylko æwiczyæ, a w³asnie rano zjad³am wielkiego omleta, wrrrr. 5 minut temu zadzwoni³ do mnie ten mój kolega z pracy, wiecie ten od zak³adu, który zreszt± przegra³±m, ale ¿e wtedy bylismy pok³óceni, jakie¶ fochy niezrouzmia³e, to rozesz³o siê po ko¶ciach no nic zadzwoni³ oznajmiæ mi, ¿e 7 go pa¼dziernika lecimy do grecji na tydzieñ, no ¿esz, ( gdzie¶ tam kto¶ zrezygnowa³a i mo¿emy leciecie troszkê taniej, a ¿e leca nasi znajmoi, dwie pary to nie ma siê nad czym zastanawiaæ ) wprawdzie to jeszcze nie na 100 %, ale na ile go znam to pewnie siê uda, i teraz mam przez to milion problemów po pierwsze jak szybko schudn±æ po drugie mamy byc razem w pokoju, a to hmm, mo¿e nie byæ najw³a¶ciwsze dla nas po trzecie w tym terminie dok³adnie zarezerwowa³ sobie pobyt u mnie w hotelu taki mój kolega z którym to mia³am spêdziæ mi³e chwile nad morzem - on czeka na ten urlop od miesi±ca jak na szpilkach, jak ja mu teraz powiem, ¿e nie mo¿e przyjechaæ.... nie cierpiê zawodziæ ludzi.. po czwarte mam przecie¿ psa, co ja z nim zrobiê, kto¶ bêdzie musia³ siê tutaj wprowadziæ, normalnie masakra
a wiecie gdzie ja jutro idê o 10 na si³ownie, a o 14 do dietetyka taki mam plan
zwariowane to wszystko..

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------




no jak pieknie musze to wszystko tylko x 100 ¿eby daæ ze wszystkim radê w te 10 dni

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------




Kilka miesiêcy, kasia Ty dziêkuj bogu, ze masz tyle czas, pomysl, jaka by³aby kiepska opcja gdybys mia³a kilka tygodni, albo jeszcze gorzej dni, masz czas, ¿eby siê zmobilizowac i zacz±æ na 102 %, oczywi¶cie, ¿e dasz radê!

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------




Alicja dobrze mówi, to Twoje mieszkanie i Ty wyznaczas granice co wolno, a czego nie wolno, szczególnie dzieciom kiedy rodzice nie reaguj±. W swoim mieszkaniu najpierw Ty masz siê czuæ swobodnie, a dopiero potem go¶cie, krepowaæ i spinac siê beziesz jak pójdziesz do niej! I skoro alicja machne³a te 9 kg w dwa miesi±ce z haczykiem Ty te¿ dasz radê a, no i ja te¿ of cours
o ja ale bym sobie polecia³± do Grecji.W ogóle gdziekolwiek!!!pozytywn ie zazdroszczêDobrze,¿e kasy na zak³ad nie musia³±¶ wydawaæBardzo rozs±dna decyzja z dietetykiem i si³owni±
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 18:43   #1833
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Mi³ego wieczorku moje chudzinki.Jutro nie wiem kiedy sie odezwe,bo jade od rana do mamy posiedziec,a potem moze wyskocze do nieopodal lezacego miasteczka na jakies zakupy.Moze wstapie na kawe do mojej siostry jak bedzie w pracybuziaczki kochane.
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-26, 19:47   #1834
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Lenik nie zazdroszcze wybory pomiedzy grecja a reszt± chociaz ja napewno wybralabym Grecja a reszte idzie jako¶ u³o¿yæ - tak my¶lê bynajmniej a co do kg to musisz wziac siê w garsc ale tak miedzy nami to dla mnie jestes piêkna i zgrabna, naprawde masz szczuplutkie cialko...

Ali powodzenia na zakupach pochwal siê co kupi³a¶ jutro

a gdzie jestescie PRINCESECZKA< STRONG<KASIA<KAATAARZYNAA 1<MANNI<NESKA???? Wroæcie do nas kochane!!!!
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 09:23   #1835
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

CZe¶æ Dziewczyny
Wracam do Was....powoli ¿ycie zaczyna krêciæ siê dalej to nie to samo ale có¿ takie ¿ycie i nic nie zmienimy Dietowo makakrycznie bo ma³o jad³am nie æwiczy³am przez ten tydzieñ ale wracam do si³ i biorê siê.....mi³ego dnia kochane
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 11:27   #1836
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Poczyta³am Was trochê ale naprawdê cicho siê zrobi³o
poucieka³y nam laseczki
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 11:50   #1837
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej chudzielce
Wpad³am tylko na chwilkê ¿eby przekazaæ ¿e ¿yjê i wracam do zdrowia. W tym tygodniu ma³o co æwiczy³am, a przez ostatnie 3 dni wcale Zaczê³am odgruzowywaæ mieszkanie, bo wygl±da jak po przej¶ciu tornada a zaraz po nim stada dzikich bawo³ów. Do gry wracam w pe³ni si³ od poniedzia³ku
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 15:57   #1838
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dos³ownie:)
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzien dobry dziewuszeczki
plan na dzi¶ zrealizowany
od 10 - 12 si³ownia, potem o 14 wizyta u pana dieteyka notabene ca³kiem ca³kiem ten pan kamil wizyta mia³ trwac 30 minut, przed³uzy³o sie do troszkê ponad godziny ale ¿onaty i dzieci mamy w tym samym wieku no nic postawi³ mnie na t± maszynê, która mnie rzeskanowa³a, wyniki i ca³a dieta we wtorek, ale ju¿ teraz wiem, ¿e milion b³êdów pope³niam i przy æwiczeniach i przy jedzeniu, wiêc czego ja siê spodzeiwam ehhh, ale nic, mam nadziejê, ¿e teraz ju¿ tylko bêdzie lepiej to opracowanie od dietetyka wygl±da jak praca magisterska w twardej ok³adce i jest tam wszystko od ca³ych tych pomiarów roz³o¿onych na czynnik pierwsze poprzez badania, aktywno¶æ, realne zalo¿enie, milion tabelek i na koñcu dieta, a tak¿e kazdego dnia przyznajê sobie punkty ile zrobi³am, czy wszystko na 100 procent czy da³am du..y. I wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze, w sesnie tego dietyka, ¿e chyba najbardziej bêdzie mi wstyd kiedy bedê chodziæ do niego co dwa tygodnie na poczatku potem co miesi±c sprawdzaæ wyniki i np nie bedzie poprawy, no nie mogê tego sobie zrobiæ
__________________
Cel I - 57 - 1.10.2014
Cel II - 52 - 1.12. 2014
Cel III - 49 - 1.01.2015

Wzrost: 164 cm - 59 kg
lenik33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 16:06   #1839
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez lenik33 Poka¿ wiadomo¶æ
dzien dobry dziewuszeczki
plan na dzi¶ zrealizowany
od 10 - 12 si³ownia, potem o 14 wizyta u pana dieteyka notabene ca³kiem ca³kiem ten pan kamil wizyta mia³ trwac 30 minut, przed³uzy³o sie do troszkê ponad godziny ale ¿onaty i dzieci mamy w tym samym wieku no nic postawi³ mnie na t± maszynê, która mnie rzeskanowa³a, wyniki i ca³a dieta we wtorek, ale ju¿ teraz wiem, ¿e milion b³êdów pope³niam i przy æwiczeniach i przy jedzeniu, wiêc czego ja siê spodzeiwam ehhh, ale nic, mam nadziejê, ¿e teraz ju¿ tylko bêdzie lepiej to opracowanie od dietetyka wygl±da jak praca magisterska w twardej ok³adce i jest tam wszystko od ca³ych tych pomiarów roz³o¿onych na czynnik pierwsze poprzez badania, aktywno¶æ, realne zalo¿enie, milion tabelek i na koñcu dieta, a tak¿e kazdego dnia przyznajê sobie punkty ile zrobi³am, czy wszystko na 100 procent czy da³am du..y. I wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze, w sesnie tego dietyka, ¿e chyba najbardziej bêdzie mi wstyd kiedy bedê chodziæ do niego co dwa tygodnie na poczatku potem co miesi±c sprawdzaæ wyniki i np nie bedzie poprawy, no nie mogê tego sobie zrobiæ
Ooo chodzimy do tej samej sieci poradni dietetycznych Dobry Dietetyk, prawda?
te¿ mam tak± pracê magistersk±

Co Ci powiedzia³, ¿e jakie b³êdy pope³niasz???


A ja mam @ i JEM, niestety by³y te¿ ciastka, staram siê powstrzymaæ jak mogê, ale jest ¼le... z tym, ¿e jak pojadê do swojego studenckiego mieszkanka, to tam niewiele bêdzie mnie kusiæ, sama rzadko kupujê sobie s³odycze, wiêc wiem, ¿e to od pa¼dziernika takich wyskoków raczej nie bêdzie.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 16:55   #1840
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej laski
ja wracam do Was od poniedzialku bo czuje sie jak balon. W niedziele albo w poniedzialek dostane @ wiec pochlaniam wszystko co tylko moge.
Od poniedzialku zaczynam 2gie zmiany w pracy i naprawde chce znow zaczac jesc regularnie co 3-4 godziny.
Mam nadzieje ze checi mnie nie opuszcza
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 18:05   #1841
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez lenik33 Poka¿ wiadomo¶æ
dzien dobry dziewuszeczki
plan na dzi¶ zrealizowany
od 10 - 12 si³ownia, potem o 14 wizyta u pana dieteyka notabene ca³kiem ca³kiem ten pan kamil wizyta mia³ trwac 30 minut, przed³uzy³o sie do troszkê ponad godziny ale ¿onaty i dzieci mamy w tym samym wieku no nic postawi³ mnie na t± maszynê, która mnie rzeskanowa³a, wyniki i ca³a dieta we wtorek, ale ju¿ teraz wiem, ¿e milion b³êdów pope³niam i przy æwiczeniach i przy jedzeniu, wiêc czego ja siê spodzeiwam ehhh, ale nic, mam nadziejê, ¿e teraz ju¿ tylko bêdzie lepiej to opracowanie od dietetyka wygl±da jak praca magisterska w twardej ok³adce i jest tam wszystko od ca³ych tych pomiarów roz³o¿onych na czynnik pierwsze poprzez badania, aktywno¶æ, realne zalo¿enie, milion tabelek i na koñcu dieta, a tak¿e kazdego dnia przyznajê sobie punkty ile zrobi³am, czy wszystko na 100 procent czy da³am du..y. I wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze, w sesnie tego dietyka, ¿e chyba najbardziej bêdzie mi wstyd kiedy bedê chodziæ do niego co dwa tygodnie na poczatku potem co miesi±c sprawdzaæ wyniki i np nie bedzie poprawy, no nie mogê tego sobie zrobiæ
super,ze wizyta udana.Powiedz mi jak wchodzilas na ta maszyne to bylas ubrana czy jak?:P:P

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Moja dzisiejsza historie znacie juz.Na fb pisa³±mczuje sie wypluta z si³.Oczywiscie wieczór pe³en wspomnieñ o mamie,dzieciñstwie.Nie zeby bylo jakos bardzo smutno,po prostu te wspomnienia to jedyna rzecz która mi zosta³ai pielêgnuje je codziennie.A dzisiaj ca³kiem niespodziewanie dozna³am ol¶nienia.Nie warto siê martwiæ do przodu.Zycie co ma przyniesc to przyniesie.Trzeba siê cieszyc tym co teraztym o to pozutywnym akcentem koñcze dzisiejszy dzieñbuziaczki dziewczyny.Spijcie dobrze

Edytowane przez Lady Ali
Czas edycji: 2013-09-27 o 18:06
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 20:22   #1842
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

ja jestem jestem tylko czytam
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-27, 21:02   #1843
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

No tak i teraz m±¿ chorusiñski. Jutro albo piêkna przyjedzie do nas, albo my pojedziemy do niej, bo jacy¶ znajomi siê im wprosili ale na 100 % nie wiadomo czy siê zjawi±. Wiecie chyba co jest najgorsze... Te g³upie porównania, ¿e obie mamy po dwoje dzieci, moje ma prawie 2 latka, jej ma zaledwie 3 miesi±ce a ONA wygl±da wow a ja jakbym za chwilê mia³a znów rodziæ. A te s³owa, g³upie spojrzenia i u¶miechy tak bol±, ¿e szkoda gadaæ. A im bardziej chcê zgubiæ na wadze tym gorzej mi idzie. Kto wie co to bêdzie - napewno bêdê próbowaæ i siê staraæ...
I tym oto niezbyt optymistycznym akcentem mówiê wam dziewuszki dobranoc. ¦pijcie spokojnie
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-28, 06:24   #1844
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam Was w sobotni poranek
JA walkê zaczynam od poniedzia³ku jeszcze weekend bez æwiczeñ bo @
Jutro na 17 jedziemy obgadaæ kupno tego mieszkanka jak siê dogadamy to za tydzieñ do notariusza i ruszamy do remontu
Mi³ego dnia kochane s³oñca
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-28, 07:23   #1845
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Czesc dziewczyny

milo czytac o zapowiadajacych sie powrotach:-

Ali- swiete slowa

ziutka- kim jest dla Ciebie "piekna" siostra, bratowa? bo mi umknelo :-(

ja zaraz wstaje z lozeczka i spadam sie ogarniac bo jedziemy z Tz na zlot

milego weekendu
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-28, 16:46   #1846
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Czesc kochane

weekendowa cisza widze, z reszta u nas ostatnio na w±tku w ogóle jaka¶ cisza

ja dietowo nie najgorzej az do wczorajszego wieczoru, wypilam kilka drinkow z red bullem, dzis sniadanie wzorowo a obiad srednio bo zjedzony przed godzina, byla domowa tortilla m±¿ jak wraca na weekendy zawsze mi psuje plany ale chocia¿ ruchowo nadrabia, æwiczyc nie cwiczylam ale 2 cardio juz byly

Lenik mysle ze to ocenianie siebie tzn. odchudzania to fajna sprawa i bardzo motywuj±ca a co np robisz ¼le? podziel siê z nami wiedz±, ka¿dej z nas siê to przyda napewno

kasiu ciesze siê, ¿e wracasz do nas i dietowania mam nadzieje ze od poniedzialku bêdzie nas wiêcej

ziutka musisz siê zawzi±æ i dasz rade napewno, jak zobaczysz efekty to siê zmotywujesz juz zupe³nie, ja tak mam...a jeszcze jak spotkam kogos znajomego i te¿ widzi ¿e chudne to super uczucie sama sie z reszta o tym przekonasz

ali czyta³am Twoje przygody na fb, faktycznie mia³a¶ zabójczy dzieñ ale da³a¶ radê kochana moja

princeseczka wróci³as juz do nas na stale?

kaataarzynaa1 od poniedzia³ku pe³na mobilizacja, nie ma co sobie folgowaæ!

Dziewczyny jestem pozytywnie nastawiona na gubienie kilogramów i tego samego oczekuje od Was bierzemy siê WSZYSTKIE - bez wyj±tków!! do ostrej pracy nad sob± i swoim cia³em! I proszê o aktywno¶æ bo mi Was wszystkich brakuje!!

DO BOJU!!
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-28, 19:31   #1847
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry wieczórW koñcu mam czas,¿eby w³±czyæ laptopaNormalnie to na komórce przegl±dam fb.Samopoczucie dzisiaj lepsze o dziwo!Tesciu mi dzi¶ zasun±³ taki teks,¿e wnet pad³am cytuje"Ty ju¿ siê przestañ odchudzaæ,bo jeste¶ ju¿ taka chuda,¿e sie w koñcu pochorujesz!" a ja mu mówiê,¿e przecie¿ wygl±dam w koñcu tak jak kiedy¶!Chyba przyzwyczaili siê do mojej grubej 80 paro kilowej i zapomnieli ,ze jeszcze na pocz±tku ci±¿y by³a ze mnie niez³a szprycha Potem siê rozty³am,za¿era³am smutki,nude i wszystko co siê da³oA wracaj±c do tematu,to wybaczcie mi brak æwiczeñ,ale jestem rozdêta jak ropucha!Tzn teraz przed chwila troszkê pare minut poko³ysa³±m siê w tê czy tamt± stronê,zeby rozruszaæ miê¶nie.Nadal mam potok dos³ownie.Czort wie dlaczego,czy¿by ubytek wagi???hmmm.Jutro zapowiada siê samotna niedziela.Ehhhhh.:rolleye s:Moje dzieciaki ¶pi,pobudkê mi Anna urz±dzi³a ok 6 twierdz±c,¿e koniecznie musi isæ na nocnik w grubszej sprawie.I tak codziennie.Nieraz juz nawet od 5i oczywiscie ju¿ nikt nie ¶pi,bo wariatuñcio jak wlezie do ³ózka z nami,to chichy ¶miechy i po spaniui Ca³y dzieñ nie spi.Mocny zawodnik!Po matce
Paulinka dobrze mówisz!Bierzmy siê,bo obro¶niemy nie w piórka a w t³uszcz!Ogl±da³am dzis ten program fatkillers czy jako¶ tak i kurcze jakie tam s± grubasy,to wlos staje dêba!Ale udaje im siê chudn±c po nawet40 kg i wiêcej w 3,5 miesi±ca!I to wszystko u nas w PL!!!!tak mi to da³o kopa,¿e wam mówie!!!Podziwiam tych ludzi,¿e chc± walczyæ!


---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

wybaczcie mi ta w¶ciek³o czerwona czcionkê,ale kolor czerwony jest moim przewodnim kolorem przez pare dni:P

Edytowane przez Lady Ali
Czas edycji: 2013-09-28 o 19:42
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-28, 20:10   #1848
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzisiaj znowu do d**y, znowu do po³owy dnia super, dietka itp a potem zobaczy³am czekoladê (kawa³ek) ciastka (5), paluszki s³one. A wszystko dlatego, ¿e boli mnie gard³o, a czekolada zostawia po sobie taki jakby film. Ciastka i paluszki z kolei drapi± i przynosz± ulgê na chwilê. Potem jeszcze kawa³ek bia³ego chleba.
Jutro te¿ na bank nie bêdzie dietowo, ale od poniedzia³ku dieta na maxa i porz±dnie!!!
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 09:29   #1849
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzieñ doberek

strong wrócisz do nas nasza przewodniczko???:confused : bedzie tabelka???

Ali to Ci te¶æ komplement waln±³ a¿ siê chce dalej chudn±æ, nie? a co do okresu to wspó³czuje...ja bêde mia³a za tydzieñ nie lubiê!

kaataarzynaa1 musisz znale¼æ w sobie si³ê i przestaæ podjadaæ! w³a¶nie podjadanie nas najbardziej gubi od jutra Ciê pilnuje:P

a ja wczoraj na kolacje zjad³am dyniowa bu³kê z d¿emikiem

a na ¶niadanko te¿ dyniowa ale z makrel± wêdzon±, do tego jogobella light i zielona herbatka

mi³ej niedzielki
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 09:31   #1850
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Czesc

Paulinka- od jutra wracam na dobre tory obecnie jeszcze nie dietkuje i czekam na @ boje sie ze dopadnie mnie jutro w pracy i bede umierac

dzisiaj mamy zamiar jechac w odwiedziny do dziadkow TZ a ja czuje sie jakby mnie ktos zjadl i wyplul. Jeszcze z.lozka nie wylazlam i chyba mam dzisiaj dzien brzydala
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 09:40   #1851
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

princeseczka cieszê siê bardzo

podaje wymiary do tabelki, mam nadzieje ze do mnie do³±czycie

pod biustem: 79
talia: 77
pêpek: 81
biodra: 92
udo: 55
³ydki: 35
ramiê: 26

Wage pó¼niej uzupe³nie jak skoczê do siorki siê zwa¿yc
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 09:50   #1852
lenik33
Raczkowanie
 
Avatar lenik33
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Z nad morza:) dos³ownie:)
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzieñ dobry w ten niedzelny s³oneczny troszkê pó¼ny poranek
dzi¶ od 8 jestem w pracy, wiêc do tej pory obrabia³am siê z tematami, ale postanowi³am przerwaæ na chwilkê, ¿eby skrobn±c do Was i poczytaæ troszkê co u Was, ale niestety niewiele tego co siê dzieje? koñczyy nam siê zapa³, motywacja, chêæ wsparcia kole¿anek, hmmm
Po pierwsze dziewczyny my¶lê, ¿e powinnysmy przestaæ zas³aniaæ siê t± @ , to fajna wymówka, ale rozwala nam ka¿y miesi±c, trzeba to jako¶ przezwyciê¿yæ! wiadomo, ¿e zawsze bêdzie i trzeba umieæ siê wtedy ogarn±æ! Wiêc o ile na æwiczenia dyspenê mo¿na zaakceptowaæ o tyle na jedzie nie ma mowy, musismy sobie poradziæ ze wszystkim ci±g±tkami do s³odkiego itd, w tych dniach te¿ trzeba trzymac dietkê !
Po drugie przestañmy non stop zaczynaæ od poniedzia³ku, a co on jakis wyj±tkowy ? równie dobra jest niedziela czy ¶roda! a najwa¿niejsze, ¿eby nie zaczynac co tydzien od nowa tylko w koñcu zacz±æ raz, a porzanie i ci±gn±æ do wymarzonego celu!
Po trzecie bez dobrego planu nic nie osi±gniemy, zarówno ¿ywieniowego jaki i æwiczeniowego, trzeba go ustaliæ i solidnie przestrzegaæ !
Po czwarte - wy dodajcie co¶ od siebie i stworzymy sobie takie 10 przykazañ, amen

Jednak ta grecja wypali³a, wiedzia³am ehh, bêdzie ciê¿ko w ró¿nych aspektach... pocz±wszy od towarzysza w pokju, poprzez ogarniêcie wszystkiego na miejscu, na diecie koñcz±c

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Jeszcze dwa s³owa w temacie tej wizyty u dietetyka
Tak pan Kamil dzia³a z ramienia tej firmy Dobry Dietetyk.
Niestety wa¿y³am siê w ubraniach i pokaza³o mi kg wiecej ni¿ w domu ma³o motywuj±ce i jak ja wygl±da³am w oczach tego go¶cia z tak± wag± no nic stajesz na bosaka w ciuszkach dostajesz dwie rurki do raczki i ustrojtwo przez parena¶cie sekun szczytuje wszystko z Ciebie.
Potwem wywiad, jaki jest mój tryb zycia o króej wstajê o której idê spaæ, co lubiê je¶æ, jak± prace wykonujê, jak æwiczê itd... Ca³a analiza czyli ta praca magisterska trafi di mnie we wtorek wieczorem - wiecie, ¿e tam jest nawet lista zakupów na stworzine dla mnie menu
Tylko przera¿a mnie ilo¶æ kalorii któr± one chce mi zapodaæ, min 1300, ehh.
i w³asnie, podstawowym b³êdem jest jedzenie za ma³o.. paradoks
kolejnym, ¿e ¶niadanie jem dopiero w pracy, a powinnam najpó¼niej na po godzinie od kiedy wstanê z ³ó¿eczka
czy wiecie, ¿e jednak wieczorne æwiczenia s± bardzie efektywne, poranne daj± Ci wiêcej endorfin, ale to wieczorne spalaj± wiêcej t³uszczu, tylko najpó¼niej musimy skoñczyæ na 2 h przed spaniem. Nie powinny¶my je¶æ na 1,5 h przed treningiem, za to do 30 minut po nim koniecznie co¶ bia³kowego
i ró¿ne takie m±dre rady, rzeczy, których w ogóle nie by³am ¶wiadoma wiêcej napisze Wam w ¶rodê jak ju¿ bêdê po lekturze
mi³ej niedzeli, buziaki
__________________
Cel I - 57 - 1.10.2014
Cel II - 52 - 1.12. 2014
Cel III - 49 - 1.01.2015

Wzrost: 164 cm - 59 kg
lenik33 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 19:23   #1853
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej hej

Marta to co napisa³a¶ zgadza siê z tym, co mówi³a moja p.dietetyk. Super babka nawiasem mówi±c, bardzo sympatyczna, odpowiada³a na wszystkie moje pytania, zrozumia³a, ze w roku akademickim muszê mieæ si³ê itp.

Dzisiaj tak jak mówi³am, nie by³o bardzo dietkowo, bo na ¶niadanie mia³am obiad z ciastem a potem ju¿ ok, kasza z sosem i surówk± i przed chwil± kolacja- twaróg z wêdlin±.

Ogarnê³am mieszkanie, ale to nie koniec bieganiny, od jutra siê zacznie: kupno szafy, lekarz itd...

Co u Was??
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-29, 21:19   #1854
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

witam piêkne kobitki
na pocz±tku Princeseczka "piêkna" to moja szwagierka. Po dzieciach nie zostaje jej absolutnie nic, wraca do swojej wagi a nawet wa¿y mniej. Po drugim troszkê jej jeszcze zosta³o, ale podejrzewam, ¿e nied³ugo znów osi±gnie wagê piórkow±.

W³a¶nie skoñczy³am æwiczonka - 33min na moim sprzêcie i pokonany dystans 8,1km jestem zmêczona ale bardzo dumna z siebie. Mam nadziejê, ¿e wytrwam i w ¶wiêta zaskoczê rodzinkê nowym, lepszym wygl±dem.
Laseczki idê spaæ bo od jutra ruszam!!! I tym razem nie zw±tpiê i nie poddam siê tak ³atwo!!! Widzimy siê jutro i zaczynamy walkê z najgorszym wrogiem kobiety- niechciana wag±!!! Dobrej nocy
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 07:15   #1855
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Kto chetny wpisac sie dzis do tabelki?

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 07:42   #1856
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 825
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam Was kochane Wracam tydzieñ po ¶lubie i mam nadziejê ¿e kolejny raz mnie przygarniecie. Wybaczcie ale jeszcze nie nadrobi³am tych wszystkich stron, ale mam zamiar to uczyniæ

Ciekawa jestem jak inne mlode ¿onki Strong jak impreza u Was? Czy Mani juz wrócila?

U mnie wszystko ok, przed ¶lubem (o czym Was informowalam) rozpoczê³am dietê 13-dniow±, ukoñczy³am j± z sukcesem -5 kg, ale w tym momencie prawie wszystko wrócilo. chêtnie dol±czê do Waszej tabelki i w normalnym ju¿ rytmie zacznê gubic kg. Moja waga 59,4 .

Pozdrawiam serdecznie
__________________
Magda

Rozbieram Pradê Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 08:38   #1857
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej laseczki
Wracam do boju moja waga 104,4 na szczê¶cie nie uros³a ...ale te¿ i nie spad³a
Dzi¶ ju¿ po ¶niadanku jogurt z otrêbami teraz pije zielon± herbatkê
Jak Antosia utnie sobie drzemkê to poæwiczê , jeszcze nie wiem co ale co¶
Ale piêkny dzieñ bêdzie dzi¶ , s³oñce ¶wieci jak szalone

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

A Strong do tabelki tylko wagê podaje ...

Edytowane przez Kasia5891
Czas edycji: 2013-09-30 o 08:51
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 10:48   #1858
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

ja siê potem zwazê i pomierzê i zobaczê czy to siê nada do publikacji


czesc lalunie
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 11:37   #1859
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Z pe³n± ¶wiadomo¶ci± tego, ¿e bêdê w tabeli na czerwono podajê swoje pomiary. Strasznie mi wstyd, ¿e s± takie a nie inne ale ma mnie to zmotywowaæ do pracy:
pod biustem 80 cm
talia 80 cm
pêpek 94 cm
biodra 104 cm
uda 60 cm
³ydka 36 cm
ramiê 29 cm
waga 69,5 kg

obiecujê siê poprawiæ...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-09-30, 13:52   #1860
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hejo, hej kochane

jak tam Wasze powroty? jakie postanowienia??

ja dzi¶ dietowo tak:
sniadanko: 2 kromki chlebka z chudym twarogiem, jogobella light
zielona herbata
przek±ska: sandwich wasa
obiad: makaron pe³noziarnisty z sosem smietanowo ziolowym i kurczakiem

a na kolacje planuje galaretke z makrela i chlebek do tego

prawie 3 godziny z Lencia spacerowa³am wiêc ruch zaliczy³am niema³y Ma³ej z±bki wychodz±, marudna jest i niczym siê zaj±æ d³u¿ej nie mo¿e ale chocia¿ na spacerku jest ok..
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 08:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:21.