5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp. - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-02, 14:34   #1891
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej kochane
ja ju¿ po obiadku i 5 kilometrowym spacerku z córci± teraz czekam na odwiedzinki bo mama ma przyjsc z siostrami, zostana u mnie na noc siorki i jutro caly dzien wiec bede miala co robic

dzi¶ dietowo tak:
¶niadanko 2 kromki z serkiem z lososiem i poledwica, do tego pol salatki z wczorajszej kolacji
obiad pol warzyw na patelnie + 2 parówki, pol kefiru

jestem za³amana, pisa³am do Was ten post i wylalam caly kubek kawy na moja nowa kanape mam nadzieje ze nie zostanie plama, bo cale lozko bym miala brudne... czyscilam od razu ale az sie boje jak wyschnie...
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-02, 15:59   #1892
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej dziewczyny zaczê³am dietkê od nowa przesz³am na 1000 kcal, jak na razie siê dobrze po niej czujê bo to drugi dzieñ. G³ód mnie nie dopada i tak powinno byæ
Pozdrawiam
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-02, 20:19   #1893
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
hej kochane
ja ju¿ po obiadku i 5 kilometrowym spacerku z córci± teraz czekam na odwiedzinki bo mama ma przyjsc z siostrami, zostana u mnie na noc siorki i jutro caly dzien wiec bede miala co robic

dzi¶ dietowo tak:
¶niadanko 2 kromki z serkiem z lososiem i poledwica, do tego pol salatki z wczorajszej kolacji
obiad pol warzyw na patelnie + 2 parówki, pol kefiru

jestem za³amana, pisa³am do Was ten post i wylalam caly kubek kawy na moja nowa kanape mam nadzieje ze nie zostanie plama, bo cale lozko bym miala brudne... czyscilam od razu ale az sie boje jak wyschnie...
masz plyn w psikotku do dywanow??Popryskaj.Ja tym plamy w aucie na kanapach wywabilam

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Ze mn± dzisiaj co¶ nie tak...Sniadanie zjad³am ko³o 13.3 kromki razowego kie³baska i ogorek,no i 150 g serka3% t³uszczu,Obiadu nie zrobi³±m,bo stwierdzi³am,ze wcale glodna nie jestem,wiec ok 16 zrobi³am sobie kisielek.Przed 18 zjad³am 2 kromki chleba z kielbaska i ogorkiem i 2 wafle ryzowo zbozowe.I to musialam wmusic w siebie...Wcale nie mam apetytu.Nie czuje glodu.Nawet teraz .O tej godzinie moj zoladek sie kurczy i wola jesc,a w tej chwili to mi tylko bulgocze w brzuchu jakby wirus czy cos??chorerA wie.W sumie to ok,ze nie chce mi sie jesc,ale to az nie w moim stylu:P

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Ze mn± dzisiaj co¶ nie tak...Sniadanie zjad³am ko³o 13.3 kromki razowego kie³baska i ogorek,no i 150 g serka3% t³uszczu,Obiadu nie zrobi³±m,bo stwierdzi³am,ze wcale glodna nie jestem,wiec ok 16 zrobi³am sobie kisielek.Przed 18 zjad³am 2 kromki chleba z kielbaska i ogorkiem i 2 wafle ryzowo zbozowe.I to musialam wmusic w siebie...Wcale nie mam apetytu.Nie czuje glodu.Nawet teraz .O tej godzinie moj zoladek sie kurczy i wola jesc,a w tej chwili to mi tylko bulgocze w brzuchu jakby wirus czy cos??chorerA wie.W sumie to ok,ze nie chce mi sie jesc,ale to az nie w moim stylu:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 08:22   #1894
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzien doberek.Wyspana jestem w koncu)Umylam wloski,nakarmie dziecie i jade na targ.Apetyt poszed³ w las i jeszcze nie wroci³Nie wiem co sie stalo,ale pomiary sie zmniejszy³y wow:P talia magiczne 69:P:P no dobra dziela mnie milimetry:P pêpuszek te¿ mniejszy:P tabelki nie ma z poniedzia³ku??Bo patrzylam i nie widze aktualnej
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 10:44   #1895
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej kochane, chcocia¿ nie wiem czy jest z kim siê witaæ bo cicho u nas...
ECHO

Ali zazdroszcze braku apetytu, te¿ bym chciala ja apetyt mam meeega, chyba przez nadchodz±cy okres...;/ co¶ czuje ze nic nie zrzuce w tym tyg, w ogole kiepsko mi idzie ostatnio...chocia¿ naprawde staram siê uwa¿ac

a co do kanapy to siê naszorowa³am i chyba nie ma ¶ladu, jak na moje oko

¶niadanko: 2 kromki razowca + 2 jajka na miêkko
kawka+ babeczka (zrobilam siostrom i nie moglam siê oprzec)
a na obiad ³azanki (te¿ presja moich sióstr)

zaraz lecimy na spacerek, palc zabaw, wiec zleci.

Lenik zdradz nam co Ci dietetyk w tej pracy magisterskiej napisalmoze nam tez sie te rady przydadza

mi³ego dnia

a i kupi³am sobie chipsy b³onnikowe, tak na spróbowanie i powiem Wam, ¿e super sprawa ¶wietna alternatywa dla chipsów, a o wiele mniej kaloryczna, ca³a paczka 30g ma 143kcal a jest naprawde smaczne. czasami mam pracie na jakie¶ s³one przek±ski a teraz ciezko bo dieta wiec to swietna sprawa i cena tez fajna kolo 2zl

Edytowane przez ppaulinka1990
Czas edycji: 2013-10-03 o 10:52
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 10:55   #1896
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Jupiiiiiiiiiiiiiiiii uda³o siê idê na si³kê za darmo hehe
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 10:57   #1897
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej dziewczyny:cm ok:
ALI jak TY to robisz ale masz siln± wolê klask i:
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 11:11   #1898
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dziewczyny kupi³±m sobie super czarne botki na obcasiku nie duzym oraz jeansy rurki!!!Ja nie nosze rurek,bo wydaje mi sieze nogi grube,ale teraz zalozylam i wygladam tak,ze mam ochote zakln±æ z zachwytu:P:P no i moja waga znowu zmala³a niestety nadal nie zjadlam od wczoraj nic,bo mnie az odrzuca od jedzenia ble
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 11:15   #1899
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny kupi³±m sobie super czarne botki na obcasiku nie duzym oraz jeansy rurki!!!Ja nie nosze rurek,bo wydaje mi sieze nogi grube,ale teraz zalozylam i wygladam tak,ze mam ochote zakln±æ z zachwytu:P:P no i moja waga znowu zmala³a niestety nadal nie zjadlam od wczoraj nic,bo mnie az odrzuca od jedzenia ble
poka¿ fotê
ja tez mam niedawno kupione do¶æ w±skie spodnie..mo¿e nie takie mega rurki ale do¶æ obcis³e
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 11:20   #1900
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

61,740 w tej chwili wazew samej bieliznie of course:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 11:22   #1901
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
61,740 w tej chwili wazew samej bieliznie of course:P
ja podam dane do tabelki jak zjadê do 60 wcze¶niej nie
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 11:22   #1902
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dodam na fb zaraz:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 15:09   #1903
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ale cisza!Przyda³oby mi siê co¶ zje¶æ,mimo,¿e mi siê nie chce do tej pory zjad³am tylko 2 chlebki z kawalkiem kie³basy.i to ok 13
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-03, 19:40   #1904
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Oj Ali niedobrze tak jest nic nie jesc

a ja dzi¶ dietowo kiepsko, usprawiedliwie sie znowu pobytem moich sióstr kusz± mnie, oj kusz±

zrobi³am galart z kurczaczka a jutro zrobie gyrosa, no a w sobote karkówke...tak¿e jak zawsze weekend dietowo znow bedzie kiepski, kusz± mnie ci±gle tym ¿are³kiem lubiê wymy¶laæ jakie¶ dobre jedzonko mê¿owi a przy okazji sama zjadam
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 08:43   #1905
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dzien dobry.Ja troche pocwiczylam.musze sie ubrac i jechac do sklepu po swoj chlebek.Trzeba sniadanko zjesc chyba
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 19:53   #1906
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Widze, ¿e nasz w±tek umiera...¿adnej z Was nie zmusze do aktywno¶ci tutaj ale jestem rozczarowana tym co siê sta³o, przyzwyczai³am siê do Was wszystkich i do ka¿dej z osobna, ale nic na si³e...kiedy¶ wchodzi³am do "nas" z rado¶ci± i ciekawo¶ci± co u Was nowego a teraz wchodzê i cisza...

¯egnam siê z Wami, przykro mi, ¿e tak wysz³o ale nie ma sensu sztucznie podtzrymywaæ tego w±tku...

trzymajcie siê i powodzenia!
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 21:57   #1907
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Widze, ¿e nasz w±tek umiera...¿adnej z Was nie zmusze do aktywno¶ci tutaj ale jestem rozczarowana tym co siê sta³o, przyzwyczai³am siê do Was wszystkich i do ka¿dej z osobna, ale nic na si³e...kiedy¶ wchodzi³am do "nas" z rado¶ci± i ciekawo¶ci± co u Was nowego a teraz wchodzê i cisza...

¯egnam siê z Wami, przykro mi, ¿e tak wysz³o ale nie ma sensu sztucznie podtzrymywaæ tego w±tku...

trzymajcie siê i powodzenia!
troszkê sie zgodze,ze w±tek pad³.Ale ja tu jestem i na fb te¿I mam nadziejê,ze kontakt mieæ bedziemy.No i nadal walczymy do 58 pamietasz?
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-04, 22:42   #1908
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
troszkê sie zgodze,ze w±tek pad³.Ale ja tu jestem i na fb te¿I mam nadziejê,ze kontakt mieæ bedziemy.No i nadal walczymy do 58 pamietasz?
Troszkê pad³, z mojej strony to wina nowego roku akademickiego. Zamiast szaleæ teraz na imprezie- padam na twarz. Spotka³a mnie dzisiaj przykro¶æ, jaki¶ facet naskoczy³ na mnie w sklepie za nic, zrobi³ mi burê przy wielu ludziach. Tak mi to zepsu³o humor, ¿e zosta³am dzisiaj w domu

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Ali a jak siê czujesz? Sama niedawno mia³am jad³owstrêt, mam nadziejê, ¿e u Ciebie ju¿ lepiej
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 07:07   #1909
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Troszkê pad³, z mojej strony to wina nowego roku akademickiego. Zamiast szaleæ teraz na imprezie- padam na twarz. Spotka³a mnie dzisiaj przykro¶æ, jaki¶ facet naskoczy³ na mnie w sklepie za nic, zrobi³ mi burê przy wielu ludziach. Tak mi to zepsu³o humor, ¿e zosta³am dzisiaj w domu

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Ali a jak siê czujesz? Sama niedawno mia³am jad³owstrêt, mam nadziejê, ¿e u Ciebie ju¿ lepiej
kochana a za co cie ten dziadyga skrzycza³??!!Ja ci powiem ,ze najlepsza obrona jest--------->>>>>>>>>>>>ATAK!!!
U mnie juz lepiej jest.Trzymam siê tego,¿eby nie jesc i mysle o tym,ze w poniedzialek stajac na wadze bede w skowronkach


---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Dzieñ dobry moje PanieWyspa³am sie o dziwo.Anna wstaa³a o 7.15 amen!!!Marta gdzie sie podziewasz??
Martyna a ty gdzie weekendujesz??
kasiu jak dzieciaczki?
Paulinko jestes jeszcze?
Anetko halooo??Jak Igorek?
Madziu??hop hop
sylwia a Pani gdzie urzêduje,ze cie nie ma??:P
Rybka20 ,Aniuuuuuuu!!!!!
Dajcie znak zycia
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-05, 07:49   #1910
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cze¶æ Laseczki
no widzê ¿e rzeczywi¶cie w±tek pada Ja staram siê zagl±daæ regularnie ale nie udzielam siê jak kiedy¶ sama nie wiem czemu ....
Dzieciaczki ok Julka w szkole super zaczyna uczyæ siê pisaæ i jest bardzo zadowolona ¿e wkoñcu bêdzie sama umia³a przeczytaæ ksi±¿kê --tak mi mówi przynajmniej
Antosia w ³ó¿eczku ju¿ chodzi a na pod³odze zasuwa na czterech jak ma³y samochodzik i podnosi siê przy meblach ma ju¿ dwa zêbole na dole
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 07:54   #1911
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
kochana a za co cie ten dziadyga skrzycza³??!!Ja ci powiem ,ze najlepsza obrona jest--------->>>>>>>>>>>>ATAK!!!
U mnie juz lepiej jest.Trzymam siê tego,¿eby nie jesc i mysle o tym,ze w poniedzialek stajac na wadze bede w skowronkach


---------- Dopisano o 08:07 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Dzieñ dobry moje PanieWyspa³am sie o dziwo.Anna wstaa³a o 7.15 amen!!!Marta gdzie sie podziewasz??
Martyna a ty gdzie weekendujesz??
kasiu jak dzieciaczki?
Paulinko jestes jeszcze?
Anetko halooo??Jak Igorek?
Madziu??hop hop
sylwia a Pani gdzie urzêduje,ze cie nie ma??:P
Rybka20 ,Aniuuuuuuu!!!!!
Dajcie znak zycia
Ali musisz co¶ je¶æ. Boje siê, ¿e siê "zag³odzi³a¶", czyli jeste¶ tak g³odna, ¿e a¿ nie czujesz.

Facet chcia³ siêgn±æ po koszyk, który stoi na koñcu kolejki do kasy i ja tam sta³am. Z 1 strony blokowa³a mnie pani i jej wózek, z którego wypakowywa³a towary na ta¶mê, z ty³u mia³am pó³kê, za mn± inna babka. Jak przyszed³ ten facet, to babka za mn± odskoczy³a, ale ja nie mia³am gdzie siê cofn±æ ani przesun±æ. Kole¶ mia³ du¿y brzuch i nie zmie¶ci³ siê miêdzy mn± a kas±, ¿eby siê schyliæ, nie chwyci³ koszyka. Dok³adnie w tej samej chwili, w której on siê podniós³ ta babka, która wypakowywa³a zakupy, odsunê³a koszyk, tym samym robi±c miejsce i on musia³ pomy¶leæ, ¿e ja siê celowo wcze¶niej nie przesunê³am.
W takich sytuacjach jestem po prostu zamurowana, nie rozumiem i nie akceptujê takiego zachowania, jest to dla mnie nie do pomy¶lenia, ¿eby tak naskoczyæ na kogo¶ za tak± pierdó³kê. I dlatego nawet nie wiedzia³am co mam mu powiedzieæ.

Martyna ju¿ po ¶lubie, pewnie porzuci³a odchudzanie

Wszystkie pewnie zabiegane
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 08:18   #1912
princeseczka
Zakorzenienie
 
Avatar princeseczka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 6 733
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

laski ja zaniedbuje watek przez prace do diety mialam wrocic w poniedzialek ale mi nie wyszlo

przez te prace zmianowa mam strasznie roztegulowany organizm.

Wczesniej jadlam o stalych godzinach a teraz?? wyobrazcie sobie ze potrafie.wrocic do domu o 6 rano isc spac i o 10 obudzi mnie glod :-( zjem i ide znowu spac i wstaje dopiero o
14. Aaa i o 2 w nocy mam przerwe...

Jakbym miala caly czas ta sama zmiane to jakos bym to ogarnela a tak to dostaje po tylku.
__________________
Adrianek
nic nie jest trudne dla tego kto kocha



Pobrali¶my siê
princeseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 16:42   #1913
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ali musisz co¶ je¶æ. Boje siê, ¿e siê "zag³odzi³a¶", czyli jeste¶ tak g³odna, ¿e a¿ nie czujesz.

Facet chcia³ siêgn±æ po koszyk, który stoi na koñcu kolejki do kasy i ja tam sta³am. Z 1 strony blokowa³a mnie pani i jej wózek, z którego wypakowywa³a towary na ta¶mê, z ty³u mia³am pó³kê, za mn± inna babka. Jak przyszed³ ten facet, to babka za mn± odskoczy³a, ale ja nie mia³am gdzie siê cofn±æ ani przesun±æ. Kole¶ mia³ du¿y brzuch i nie zmie¶ci³ siê miêdzy mn± a kas±, ¿eby siê schyliæ, nie chwyci³ koszyka. Dok³adnie w tej samej chwili, w której on siê podniós³ ta babka, która wypakowywa³a zakupy, odsunê³a koszyk, tym samym robi±c miejsce i on musia³ pomy¶leæ, ¿e ja siê celowo wcze¶niej nie przesunê³am.
W takich sytuacjach jestem po prostu zamurowana, nie rozumiem i nie akceptujê takiego zachowania, jest to dla mnie nie do pomy¶lenia, ¿eby tak naskoczyæ na kogo¶ za tak± pierdó³kê. I dlatego nawet nie wiedzia³am co mam mu powiedzieæ.

Martyna ju¿ po ¶lubie, pewnie porzuci³a odchudzanie

Wszystkie pewnie zabiegane
No to gburowaty osio³!!!!!!Ja w takich sytuacjach odrazu siê naje¿e ostro.Zaraz bym mu powiedzia³±,ze mog³ sobie wiêkszy brzuch wyhodowaæ!
Mialam taka sytuacje w osrodku zdrowia.by³y 2 kolejki.Do 1 lekarki.Od 10 by³y szczepienia a po szczepieniach by³o przyjmowanie chorych osob.Przysz³± stara raszpla i siê rzadzic zacze³a,bo przed nia by³a mloda mama z dziecmi i ona sie ciutke spoznila.Wyobraz sobie taka sytuacje,ze ta stara jej powiedzia³±,ze musi czekac na koncu kolejki?Jak ja to pos³ysza³±m,to jakby mi ktos w twarz zdzieli³.Jak na ni± skoczy³am,to piora wnet posz³y.Powiedzia±³m jej,ze powinna sie wstydzic,poniewaz dzieci do roku czasu maja bezwzgledne pierwszenstwo a takie babusie jak ona mog± poczekaæ,bo maja czas!!!!Ta sie rzuci³a do mnie,to j± zgasi³am jak zapa³ke.Wesz³am do gabinetu,to siê pielegniary smia³y,bo by³o nas s³ychac az u nich:P

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

¯le poprzednio napisa³±mStaram sie nie jesc-za duzo ooDzisiaj zjad³am kolejny raz makaron po meksykansku:P chce wejsc na wage w poniedzialek i zemdlec:P z radochy

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Laseczki
no widzê ¿e rzeczywi¶cie w±tek pada Ja staram siê zagl±daæ regularnie ale nie udzielam siê jak kiedy¶ sama nie wiem czemu ....
Dzieciaczki ok Julka w szkole super zaczyna uczyæ siê pisaæ i jest bardzo zadowolona ¿e wkoñcu bêdzie sama umia³a przeczytaæ ksi±¿kê --tak mi mówi przynajmniej
Antosia w ³ó¿eczku ju¿ chodzi a na pod³odze zasuwa na czterech jak ma³y samochodzik i podnosi siê przy meblach ma ju¿ dwa zêbole na dole
cieszê sie ,ze Jula zadowolona ze szko³yOby tak dalejAntosia teraz da mamusi wycisk ,ze i dieta nie bedzie potrzebna hihi

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

cwiczenia polgodzinne zaliczone o³ yeah!!!:P
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 18:39   #1914
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ali, tylko ¿e ja nie umiem odpyskowaæ tak... powiedzmy w miarê grzecznie, od razu id± pioruny, idê na maxa. Na Twoim miejscu nie u¿y³abym s³owa babusie tylko nazwa³abym j± pewnie star± jêdz± Nie raz doprowadzi³am kogo¶ swoimi s³owami do agresji, wiêc wolê siê wcale nie odzywaæ, bo kto¶ mi kiedy¶ przy³o¿y Nie umiem wypo¶rodkowaæ!

Uff no ju¿ siê ba³am ¿e wcale nie jesz i niebawem znikniesz

Moje æwiczenia to ostatnio chodzenie, ale duuuuuuuu¿o tego
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-05, 19:28   #1915
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

ja jestem
moje racjonalne ¿ywienie dzisiaj posz³o siê.....
m±¿ z samego rana wyl±dowa³ na ip z atakiem kolki nerkowej (pierwszy raz w zyciu) i tym sposobem sniadanie zjad³am ok 13 a by³ to rogal.... ;/ bo tylko to by³o pod rêk± ¿eby nie pa¶æ......
ju¿ jest w domu bo po kroplówkach mu przesz³o...
a mnie wziê³o przeziêbienie.... fuck urlop mi siê konczy a ja zaczynam zdychaæ.... ;/


PAulinka no cossssss Tyyy nie uciekaj!!!
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-06, 10:01   #1916
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry. piêkny dzieñ
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 07:38   #1917
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej dziewczyny
Witam Was w piêkny s³oneczny dzieñ ale u mnie dzi¶ Waga pokaza³a 104,80 czyli o 400 g wiêcej a przecie¿ diete trzyma³am w miare tylko ten brak æwiczeñ
Jak tu znale¼æ si³ê :conf used:
Mi³ego dnia dziewuszki
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 09:06   #1918
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny
Witam Was w piêkny s³oneczny dzieñ ale u mnie dzi¶ Waga pokaza³a 104,80 czyli o 400 g wiêcej a przecie¿ diete trzyma³am w miare tylko ten brak æwiczeñ
Jak tu znale¼æ si³ê :conf used:
Mi³ego dnia dziewuszki
KAsiu kochana musimy znalezc si³e.Ja w weekend tez jakos nie cwiczy³am,ale dzisiaj od rana juz tancze i wywijam ty³kiemI zaarz lekkie sniadanko i bede domek ogarniacNie róbmy sobie tego,ze zaprzestaniemy walki.Dziewczyny ruszcie siê wszystkie do dzia³ania
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 11:10   #1919
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej rybeczki!!!
Nie dziwiê siê ¿e paulinka zrezygnowa³a bo ten w±tek rzeczywi¶cie umiera
Spad³o mi 1,5 kg w cm bez zmian ale nie jest ¼le. Nie mam jakiej¶ super dietki. Jem mniejsze porcje, czê¶ciej, zamiast s³odyczy warzywko jakie¶ lub owoc no i æwiczê.
Ali ja tez chcê siê zabraæ za mieszkanko, bo troszkê je zaniedba³am. Dzi¶ porz±dki w szafach, na 17.00 logopeda, a wieczorem tworzê i ogl±dam LEKARZY.
A wracaj±c do tego, ¿e w±tek nam pada to wiem ¿e i ja nie jestem bez winy bo ostatnio ma³o siê udzielam, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, ¿e znów mam problemy z ³±czem i internet co chwila mi pada. Mia³y¶my siê wspieraæ tak? Mia³y¶my sobie pomagaæ a my co? Prawdê powiedziawszy jedynie Ali siê tu udziela, chocia¿ ju¿ chyba swoje zgubi³a i na dobr± sprawê mog³aby nas olaæ. Wiele z nas zapewne zazdro¶ci uzyskania takiego efektu (nawet ja bo naprawdê wygl±da ¶wietnie ) ale skoro Ali siê uda³o to dlaczego nam ma siê to nie udaæ? Tym bardziej ¿e z jej strony mamy chyba najwiêksze wsparcie. Wiêc dziewczyny ruszamy ty³ki i chudniemy!!!
A ty Ali nadal dodawaj otuchy to bardzo pomaga
Mi³ego dnia kochane
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 11:49   #1920
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Nie rezygnuj ze swego celu i nie id¼ za innymi, tylko id¼ jakby pod pr±d! Poka¿, ¿e jeste¶ siln± ryb±! Masz swój cel i wiesz czego chcesz! Twoje zadanie jest najwa¿niejsze, wbrew okoliczno¶ciom! Walcz, bo tylko wielcy ludzie podejmuj± walkê ze swoimi s³abo¶ciami i przeciwno¶ciami losu i wygrywaj±! Trzymaj± siê raz wytyczonego celu i odwa¿nie pr± do przodu. Trud i walka s± konieczne, aby osi±gn±æ to co piêkne i warto¶ciowe. Musisz przej¶æ w ¿yciu kolejne próby, aby¶ siê rozwin±³ i zahartowa³. Pamiêtaj, i¿ z³oto wytapia siê i hartuje w wysokiej temperaturze.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
hej rybeczki!!!
Nie dziwiê siê ¿e paulinka zrezygnowa³a bo ten w±tek rzeczywi¶cie umiera
Spad³o mi 1,5 kg w cm bez zmian ale nie jest ¼le. Nie mam jakiej¶ super dietki. Jem mniejsze porcje, czê¶ciej, zamiast s³odyczy warzywko jakie¶ lub owoc no i æwiczê.
Ali ja tez chcê siê zabraæ za mieszkanko, bo troszkê je zaniedba³am. Dzi¶ porz±dki w szafach, na 17.00 logopeda, a wieczorem tworzê i ogl±dam LEKARZY.
A wracaj±c do tego, ¿e w±tek nam pada to wiem ¿e i ja nie jestem bez winy bo ostatnio ma³o siê udzielam, ale na swoje usprawiedliwienie powiem, ¿e znów mam problemy z ³±czem i internet co chwila mi pada. Mia³y¶my siê wspieraæ tak? Mia³y¶my sobie pomagaæ a my co? Prawdê powiedziawszy jedynie Ali siê tu udziela, chocia¿ ju¿ chyba swoje zgubi³a i na dobr± sprawê mog³aby nas olaæ. Wiele z nas zapewne zazdro¶ci uzyskania takiego efektu (nawet ja bo naprawdê wygl±da ¶wietnie ) ale skoro Ali siê uda³o to dlaczego nam ma siê to nie udaæ? Tym bardziej ¿e z jej strony mamy chyba najwiêksze wsparcie. Wiêc dziewczyny ruszamy ty³ki i chudniemy!!!
A ty Ali nadal dodawaj otuchy to bardzo pomaga
Mi³ego dnia kochane
Dziêkujê kochana za mi³e s³owaCieszê siê,¿e moje wsparcie co¶ znaczyCa³y czas je wszystkie macieI wam nie odpuszczêBêdê tupaæ nogami,a¿ wrócicieObieca³am Paulince,¿e do 58 kg schodzimy i tak siê stanieWy dla mnie te¿ jeste¶cie wielk± motywacj± i wsparciem.Pewno ju¿ wiele razy bym rzuci³± w diab³y to odchudzanie.Ale gdy ja by³am s³aba-wy dodawa³y¶cie mi motywacji(nawet nie zawsze o tym wiedz±æDostawalam zastrzyk chêci i energii.Bra³am siê za siebieTeraz ja was chcê pokopac po ty³eczkach ,zebyscie siê ogarne³y,bo jak ja znowu os³abne to kto mnie bêdzie motywowa³????Zarosne t³uszczem i to bêdzie wasza winawracajc ie mi tu
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 08:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.