Tonik Neril - wycofywany z aptek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-04, 18:59   #1
Havfrue
Przyczajenie
 
Avatar Havfrue
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kolbuszowa
Wiadomości: 24

Tonik Neril - wycofywany z aptek?


Od pewnego czasu stosuję tonik Neril wraz z szamponem. Ostatnio zużyłam kolejną buteleczkę i niestety nie ma go w wielu aptekach, po prostu nigdzie nie mogę go dostać, co farmaceuci tłumaczą brakiem jego zapasu w hurtowniach. Dowiedziałam się również, że obecnie jest on wycofywany z produkcji i dostępny na rynku będzie tylko szampon. Czy któraś z Was również ma problem z jego zakupem? Seria Garniera przeciw wypadaniu włosów zawsze cieszyła się zainteresowaniem, podobno wiele osób pyta o niego w aptekach. Łudzę się, że może farmaceuci są źle poinformowani, a toniku brakuje tylko w Rzeszowie i Kolbuszowej
Pozdrawiam
__________________
Dobrze widzi się tylko sercem...
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
/Antoine de Saint-Exupery/
Havfrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-12, 20:47   #2
AnnSensuelle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Tonik Neril - wycofywany z aptek?

Niestety, ale w Częstochowie też nie ma w żadnej aptece Też żałuję, bo kiedyś go stosowałam (razem z szamponem) i chciałam do niego wrócić, ale podobno został wycofany ze sprzedaży...
AnnSensuelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-06, 06:56   #3
apoconick
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Tonik Neril - wycofywany z aptek?

Wszystkie krakowskie apteki obeszlam za tym tonikiem poniewaz nie chcialam przerywac kuracji .Dostalam ta sama odpowiedz co i Ty.Dostepne tylko szampony
apoconick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-13, 21:32   #4
77kako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Tonik Neril - wycofywany z aptek?

Mnie pomagał na łuszczycę na głowie i kiedy nie mogłam dostać w żadnej z aptek w mojej okolicy załamałam się. Na szczęście po wielu poszukiwaniach udało mi się znaleźć dystrybutora. Jest on oryginalny i przywożony z Niemiec. Polskie biuro jest we Wrocławiu i na miejscu nie mają, jest sprowadzany na zamówienie. Trochę się bałam czy to nie przekręt skoro nigdzie nie ma, ale można płacić przy odbiorze u kuriera. Zamawiałam w środę a dojechał we wtorek, przysyłają info na maila a DHL.

http://www.apo-discounter.pl/neril-r...sw-p-3730.html
77kako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 13:35   #5
Dominikkka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tonik Neril - wycofywany z aptek?

Drogie internautki,
nie zgadniecie jaka informacje otrzymalam kiedy zadzwonilam na infolinie garniera i zapytalam dlaczego produkt ktory pomaga tylu osobom i jest swietny zostal wycofany? Bardzo niemila Pani odpowiedziala ze produkt byl na rynku przez 20 lat i jest to fenomen ze tak dlugo. Kiedy zapytalam ze nadal nie rozumiem tego dlaczego dobrze sprzedajacy produkt firma usuwa z polek, otrzymalam odpowiedz bo taka jest polityka firmy.. to jest jakis smiech na sali
Dominikkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-24 14:35:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.