5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp. - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-07, 13:04   #1921
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
Nie rezygnuj ze swego celu i nie id¼ za innymi, tylko id¼ jakby pod pr±d! Poka¿, ¿e jeste¶ siln± ryb±! Masz swój cel i wiesz czego chcesz! Twoje zadanie jest najwa¿niejsze, wbrew okoliczno¶ciom! Walcz, bo tylko wielcy ludzie podejmuj± walkê ze swoimi s³abo¶ciami i przeciwno¶ciami losu i wygrywaj±! Trzymaj± siê raz wytyczonego celu i odwa¿nie pr± do przodu. Trud i walka s± konieczne, aby osi±gn±æ to co piêkne i warto¶ciowe. Musisz przej¶æ w ¿yciu kolejne próby, aby¶ siê rozwin±³ i zahartowa³. Pamiêtaj, i¿ z³oto wytapia siê i hartuje w wysokiej temperaturze.

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------


Dziêkujê kochana za mi³e s³owaCieszê siê,¿e moje wsparcie co¶ znaczyCa³y czas je wszystkie macieI wam nie odpuszczêBêdê tupaæ nogami,a¿ wrócicieObieca³am Paulince,¿e do 58 kg schodzimy i tak siê stanieWy dla mnie te¿ jeste¶cie wielk± motywacj± i wsparciem.Pewno ju¿ wiele razy bym rzuci³± w diab³y to odchudzanie.Ale gdy ja by³am s³aba-wy dodawa³y¶cie mi motywacji(nawet nie zawsze o tym wiedz±æDostawalam zastrzyk chêci i energii.Bra³am siê za siebieTeraz ja was chcê pokopac po ty³eczkach ,zebyscie siê ogarne³y,bo jak ja znowu os³abne to kto mnie bêdzie motywowa³????Zarosne t³uszczem i to bêdzie wasza winawracajc ie mi tu
Dziewczyny ja wracam pe³n± par± ...by³am dzi¶ w swojej pracy i MUSZÊ do lutego schudn±æ ¿eby oczy im zbiela³y z zazdro¶ci Dzi¶ ruszam ze skalpelem bo na nim najlepiej chud³am dietuje dzi¶ a i idê do swojej dietetyczki tylko musze siê umówiæ i skierowanie od rodzinnego wzi±æ i ggggooooooooo³³³³³³³³³³³³ ³³³³³³³ do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!
I dzi¶ ju¿ to nie tylko gadanie tylko ostra praca MUSZE i koniec i kropka : pala:
ALI jeste¶ moim najlepszym przyk³adem ¿e mo¿na

Edytowane przez Kasia5891
Czas edycji: 2013-10-07 o 13:05
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 14:13   #1922
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

do boju do boju do boju!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Pocwiczone dzisiaj ca³kiem niezleby³ taniec,cwiczenia oraz stepper
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 16:57   #1923
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cze¶æ Laski ja dzi¶ te¿ ruszy³am a zmotywowa³ mnie m±¿... wczoraj w ramach ¿artów ca³y czas mi mówi³ "o jaki fa³dziorek", "ale ty miêciutka".... niby ¿arty ALE! ca³y dzieñ trzymam dietkê.

Rano parówki i kawa³ek chleba,
potem lubi¶ ale uzna³am to za drugie ¶niadanko.
na obiad nie du¿o bigosu (sama nagotowa³am, pyszny)
na podwieczorek zjad³am dwa francuskie rogaliczki.
na kolacje zjem kromeczke z pomidorkiem.



Bierze mnie jakie¶ choróbsko chyba ale nafaszeruje siê gripexem

Ali, ze¿ar³a¶ motywacje od wszystkich t³u¶ciochów chyba tyle samozaparcia masz ¿e szok

Kasiu, Napewno do lutego uda Ci siê zrzuciæ tyle kg aby b³ysn±æ w pracy ile chcesz schudn±æ do lutego?

Neska, zdrówka dla mê¿a, sk±d siê to bierze?

Paulinka, teraz jak ja wracam do gry to jeste¶ mi potrzebna

Katarzyna, nie porzuci³am odchudzania co u Ciebie?

Rybka, jak na si³owni? masz karnet?

Princes, nie dobrze ¿e praca Ciê tak rozregulowuje ale nic z tym chyba nie zrobisz...

Kasiu, ³adnie Ci siê dziewczynki rozwijaj±
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 18:50   #1924
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Laski ja dzi¶ te¿ ruszy³am a zmotywowa³ mnie m±¿... wczoraj w ramach ¿artów ca³y czas mi mówi³ "o jaki fa³dziorek", "ale ty miêciutka".... niby ¿arty ALE! ca³y dzieñ trzymam dietkê.

Rano parówki i kawa³ek chleba,
potem lubi¶ ale uzna³am to za drugie ¶niadanko.
na obiad nie du¿o bigosu (sama nagotowa³am, pyszny)
na podwieczorek zjad³am dwa francuskie rogaliczki.
na kolacje zjem kromeczke z pomidorkiem.



Bierze mnie jakie¶ choróbsko chyba ale nafaszeruje siê gripexem

Ali, ze¿ar³a¶ motywacje od wszystkich t³u¶ciochów chyba tyle samozaparcia masz ¿e szok

Kasiu, Napewno do lutego uda Ci siê zrzuciæ tyle kg aby b³ysn±æ w pracy ile chcesz schudn±æ do lutego?

Neska, zdrówka dla mê¿a, sk±d siê to bierze?

Paulinka, teraz jak ja wracam do gry to jeste¶ mi potrzebna

Katarzyna, nie porzuci³am odchudzania co u Ciebie?

Rybka, jak na si³owni? masz karnet?

Princes, nie dobrze ¿e praca Ciê tak rozregulowuje ale nic z tym chyba nie zrobisz...

Kasiu, ³adnie Ci siê dziewczynki rozwijaj±
No w koñcu:P Martyna moj chlopaczek teraz twierdzi,¿e siê wci±¿ o moje ko¶ci odbija poznika³y fa³dziorki:P wiêc do roboty leniuszku!!!!!!!:ju pi:Idê tanczyc
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 19:07   #1925
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

dobryyyyyyyyyy

no to do roboty!!

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Neska, zdrówka dla mê¿a, sk±d siê to bierze?
dziêki
generalnie sa ludzie którzy maj± tendencje do tworzenia siê kamieni...i odk³ada siê to z jedzenia i picia...musi ograniczyæ ostre/kwa¶ne/sól, du¿o piæ i braæ leki



ja dzi¶ zjad³am
-¶niadanko- ciemna bu³ka z past± tuñczykow±
-w pracy jab³ko i ciemna bu³ka z 4 ³y¿eczkami serka wiejskiego i pomidorem
-obiad-zupa warzywna
-2 kostki czekolady
i chyba tyle

kolacji nie by³o kiedy... ;/
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 19:10   #1926
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cze¶æ!
U mnie ok, trzymam siê, bez wiêkszych grzechów. Szkoda, ¿e nie wiem ile wa¿ê
Chcia³am kupiæ dzisiaj spodnie, granatowe d¿insy. Znalaz³am fajne, ale 40 s± za du¿e, 38 za ma³e ostatecznie wziê³am 40, ale w innym sklepie.

Do sza³u doprowadzaj± mnie moje pusz±ce siê w³osy!!!! Olej, od¿ywka, prostownica nawet i nadal puch Macie na to jaki¶ sposób????
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 19:15   #1927
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ!
U mnie ok, trzymam siê, bez wiêkszych grzechów. Szkoda, ¿e nie wiem ile wa¿ê
Chcia³am kupiæ dzisiaj spodnie, granatowe d¿insy. Znalaz³am fajne, ale 40 s± za du¿e, 38 za ma³e ostatecznie wziê³am 40, ale w innym sklepie.

Do sza³u doprowadzaj± mnie moje pusz±ce siê w³osy!!!! Olej, od¿ywka, prostownica nawet i nadal puch Macie na to jaki¶ sposób????
ja zamowilam na necie portki i 3 bluzki 29 rozmiar.czort wie jak sie te rozmiary mierzy.
Sa jakies p³yny antystatyczne czy jakos tak.popytaj
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 19:18   #1928
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

No dobra, WRACAM!!! po prostu brakowa³o mi tu Was i oprócz mnie i Ali sporadycznie kto¶ by³ i chcia³am Was trochê zmotywowaæ

ale siê ciesze, ¿e jeste¶cie to dziêki Wam wziê³am siê za siebie, to Wy da³y¶cie mi kopa i si³ê a teraz czas na odwet!!!!

ja dzi¶ poæwiczy³am z mel b abs i bardzo du¿o chodzilam, bardzo, bardzo

ogólnie dzi¶ pon wiêc waga wskaza³a 63,500 wiêc jest spadek ale malusi:confused :

dietowo dzis tak:
¶niadanko: bu³ka fitness z serkiem z lososiem i polêdwic± a do tego 2 berlinki, herbatka zielona
paluch wieloziarnisty z ciasta francuskiego
obiadek: kurczak z warzywami (piers, ryz, warzywa na patelnie, sos s³odko kwa¶ny)
deserek: galaretka z bit± ¶mietan± light, serek homo 0%
2 kawki
kolacja: paluch cebulowy z paprykarzem i do tego 4 korniszony

no i tyle a teraz pije zielona herbatke znowu, kiedys nie moglam jej przelknac a teraz lubie bardzo

dziewczyny to co zjad³am bede pisa³a wieczorem bo jak pisze w ciagu dnia to potem taki chaos a tak to widaæ wszystko jak na d³oni

a i s³ysza³yscie o tych tabletkach cidrex plus?? czytam fora i ludzie sobie bardzo chwal±, taki suplement, do diety oczywi¶cie. drogi nie jest, kosztuje 17zl chyba a mo¿e pomo¿e?? jutro pójdê do apteki i zacznê testowaæ
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 19:22   #1929
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ!
U mnie ok, trzymam siê, bez wiêkszych grzechów. Szkoda, ¿e nie wiem ile wa¿ê
Chcia³am kupiæ dzisiaj spodnie, granatowe d¿insy. Znalaz³am fajne, ale 40 s± za du¿e, 38 za ma³e ostatecznie wziê³am 40, ale w innym sklepie.

Do sza³u doprowadzaj± mnie moje pusz±ce siê w³osy!!!! Olej, od¿ywka, prostownica nawet i nadal puch Macie na to jaki¶ sposób????
próbowa³a¶ tego
http://powerlook.pl/product-pol-7722...ch-150-ml.html
moja mama ma pusz±ce siê/sianowate w³osy i to dzia³a rewelacyjnie

no i regularne stosowanie

http://www.ceneo.pl/14298231
tez fajnie dzia³a
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 19:56   #1930
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra, WRACAM!!! po prostu brakowa³o mi tu Was i oprócz mnie i Ali sporadycznie kto¶ by³ i chcia³am Was trochê zmotywowaæ

ale siê ciesze, ¿e jeste¶cie to dziêki Wam wziê³am siê za siebie, to Wy da³y¶cie mi kopa i si³ê a teraz czas na odwet!!!!

ja dzi¶ poæwiczy³am z mel b abs i bardzo du¿o chodzilam, bardzo, bardzo

ogólnie dzi¶ pon wiêc waga wskaza³a 63,500 wiêc jest spadek ale malusi:confused :

dietowo dzis tak:
¶niadanko: bu³ka fitness z serkiem z lososiem i polêdwic± a do tego 2 berlinki, herbatka zielona
paluch wieloziarnisty z ciasta francuskiego
obiadek: kurczak z warzywami (piers, ryz, warzywa na patelnie, sos s³odko kwa¶ny)
deserek: galaretka z bit± ¶mietan± light, serek homo 0%
2 kawki
kolacja: paluch cebulowy z paprykarzem i do tego 4 korniszony

no i tyle a teraz pije zielona herbatke znowu, kiedys nie moglam jej przelknac a teraz lubie bardzo

dziewczyny to co zjad³am bede pisa³a wieczorem bo jak pisze w ciagu dnia to potem taki chaos a tak to widaæ wszystko jak na d³oni

a i s³ysza³yscie o tych tabletkach cidrex plus?? czytam fora i ludzie sobie bardzo chwal±, taki suplement, do diety oczywi¶cie. drogi nie jest, kosztuje 17zl chyba a mo¿e pomo¿e?? jutro pójdê do apteki i zacznê testowaæ
Nie s³ysza³am o tym suplemencie.Ja biore ThermoLine Forte i sobie chwalê.Mogê siê obje¶æ nie wiem jak,ale jak pocwicze troche i wczesniej zazyje to nie ma mowy,zebym nabra³a ciala.To juz moje 3 opakowanie.I dziêki temu spad³am na wadze troche.No i oczywiscie æwicznenia plus dieta.Nie ma cudownego srodka na nasze kgJA place z to 37 z³ a w drugiej aptece ponad 10 z³ przebitki by³o;/

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Dobranoc babolkiIde czytaæ ksi±¿kê,no i poczekam na mojego pana:P cardio mu siê marzy
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 20:04   #1931
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Nie stosujê ¿adnych suplementów i nie za wiele o nich s³ysza³am (tak to jest, jak siê nie ma tv i sporadycznie s³ucha tradycyjnego radia)

Neska to drugie kiedy¶ stosowa³a moja Mama, musze j± podpytaæ. A Ty sama tego u¿ywasz? Mo¿e siê skuszê na ten produkt od wella, bo ju¿ mnie co¶ trafia :/
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-07, 20:06   #1932
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie stosujê ¿adnych suplementów i nie za wiele o nich s³ysza³am (tak to jest, jak siê nie ma tv i sporadycznie s³ucha tradycyjnego radia)

Neska to drugie kiedy¶ stosowa³a moja Mama, musze j± podpytaæ. A Ty sama tego u¿ywasz? Mo¿e siê skuszê na ten produkt od wella, bo ju¿ mnie co¶ trafia :/
sama stosowa³am sporo czasu waxa i by³am bardzo zadowolona ale dla mnie to czasoch³onne i jakos tak omykam
welli nie ale moja mama tak i jest zadowolona
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-07, 20:19   #1933
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ali,
Cytat:
No w koñcu:P Martyna moj chlopaczek teraz twierdzi,¿e siê wci±¿ o moje ko¶ci odbija poznika³y fa³dziorki:P wiêc do roboty leniuszku!!!!!!!:ju pi:Idê tanczyc
mi teraz tylko kostki wystaj± hahaha

Neska, to m±¿ nie ma lekko ale mam nadziejê ¿e wydobrzeje

Katarzynko, rozmiarówka rozmiarówce nie równa.
Na w³osy próbowa³a¶ biosilka?

Ali, gdzie Ty te tanie ciuszki zamawiasz?

Paulinka, ciesze siê ¿e jeste¶

a tabletk± to ja nie ufam....

herbatkê zielon± lubiê ale muszê mieæ krótko parzon±.

Ali,
Cytat:
no i poczekam na mojego pana:P cardio mu siê marzy
mojemu te¿ ale... pracuje na 18 wiêc ciê¿ko...

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Kicham jak jaki¶ smarkacz...

pochwale siê ¿e.... wczoraj na zakupach mój ma³¿ kaza³ mi sobie kupiæ szalfroczek a dzi¶ dokupi³am sobie do niego pi¿amkê

Jutro jadê poza³atwiaæ nowe dokumenty, w ¶rodê na zakupy spo¿ywcze bo mamy bon, no i jeszcze w pi±tek po butki zimowe dla mnie i Kamila.

Intensywny tydzieñ...
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 07:18   #1934
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ dobry po cie¿kiej kichaj±cej nocy....

Ide robiæ jajeczniczkê

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 07:46   #1935
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Dzieñ doberek...
O nie tylko ja mia³am koszmarna noc. Ma³a dzis p³aka³a, mi znów z nosa cieknie, dzieci znów kaszelki. Nie do¶æ ju¿ tego choróbska??? Lecê zrobiæ kawusiê i co¶ do jedzenia...
Paulinko mi³o, ¿e wróci³a¶
Kasiu to, ze waga nie spad³a teraz - nic siê nie sta³o, wa¿ne ¿eby chcieæ i siê staraæ a efekty przyjd± i ani siê obejrzysz a osi±gniesz swój cel. A i nie stresuj siê bo to nie bardzo pomaga w odchudzaniu.
Strong no gdzie ¿e¶ ty by³a jak ciê nie by³o? Ale mi³o ¿e znów jeste¶
Mi³ego dnia dziewczynki...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 08:02   #1936
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

cze¶æ moje piêkne jak fajnie, ¿e Was mam

ja ju¿ po ¶niadanku, teraz pije zielon± herbatkê i nadrabiam internetowe zaleg³o¶ci:P kolo 10-11 ide z Lencia na spacer troszkê a od 12 jest szczepienie no i po spacerku od razu do przychodni.... nie lubiê...na szczê¶cie na troche bêdzie spokój z k³uciem

a Wy jakie plany macie? co dzi¶ serwujecie na obiad?

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ doberek...
O nie tylko ja mia³am koszmarna noc. Ma³a dzis p³aka³a, mi znów z nosa cieknie, dzieci znów kaszelki. Nie do¶æ ju¿ tego choróbska??? Lecê zrobiæ kawusiê i co¶ do jedzenia...
Paulinko mi³o, ¿e wróci³a¶
Kasiu to, ze waga nie spad³a teraz - nic siê nie sta³o, wa¿ne ¿eby chcieæ i siê staraæ a efekty przyjd± i ani siê obejrzysz a osi±gniesz swój cel. A i nie stresuj siê bo to nie bardzo pomaga w odchudzaniu.
Strong no gdzie ¿e¶ ty by³a jak ciê nie by³o? Ale mi³o ¿e znów jeste¶
Mi³ego dnia dziewczynki...
oj kochana wspó³czuje choróbska, moja Lencia te¿ pokaszluje i ma od czasu do czasu zapchany nosek ale nic wiêcej, nie wiem czy to pocz±tek jakiego¶ przeziebienia czy niewyleczone dobrze ostatnio
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 08:45   #1937
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

cze¶æ baboleczki.Ja zaraz zabieram siê za æwiczenia,bo przecie¿ moja córa sie wydziera"mama chodz Cwicyæ!!!!!:brzy dal: no to idê
Martynko na www.wmb24.pl
Paulinka wspó³czuje k³ucia,zazdroszczê spacerku
Katarzybka a ja tez nie ogl±dam tv.A je¶li siê zdarzy to poprostu najd³uzej jestem w stanie usiedziec do 20 minut.Od roku nie ogl±dam zadnych seriali(a zawsze by³am na³ogowcem-barwy szczescia m jak milosc,pierwsza milosc a nawet mode na sukces olaboga!!!!!!Pogie³o mnnie nie?:PNo ale nie ogladam nic juz.
Teraz tylko æwiczenia i laptop z przyjemnosci.Nie spotykam sie nawet juz z kolezankami,bo wole cwiczyc


---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

poæwiczone 25 minutek
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 12:50   #1938
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cze¶æ dziewczynki
Witam Was popo³udniowo ....od rana w rozjazdach ...i zjad³am tylko ¶niadanie teraz szykuje obiad:dzisiaj zrobie ¿o³±dki drobiowe w sosie ...Po¼niej siê odezwe bo dziewczyny szalej± Julke zabra³am ze szko³y musi lekcje odrobiæ

Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 12:58   #1939
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

jestem ju¿ po szczepieniu, nie by³o najgorzej, niunka moja jest taka kochana i grzeczna teraz sobie ¶pi a ja zjad³am obiad i czekam na kawke

spisywali mi dzis wode i wiecie ile mialam 211z³ jestem za³amana i nie wiem o co chodzi, dodam jeszcze ze to jest za jeden miesi±c.

a i by³am w aptekach po ten cidrex i wyobrazcie sobie ze nigdzie nie bylo, zamówi³am i ma byæ dzisiaj wieczorem ale pewnie odbiore jutro bo nie mam z kim Lenci zostawic a z ni± nie wychodze juz dzisiaj...mo¿e siostre zaanga¿uje

a Wam jak mija dzien?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczynki
Witam Was popo³udniowo ....od rana w rozjazdach ...i zjad³am tylko ¶niadanie teraz szykuje obiad:dzisiaj zrobie ¿o³±dki drobiowe w sosie ...Po¼niej siê odezwe bo dziewczyny szalej± Julke zabra³am ze szko³y musi lekcje odrobiæ

ooo lubiê ¿o³±dki, szczególnie z cebulk± takie podsma¿ane a potem duszone pyszotka! ale mi aptetytu narobilas, chyba zaserwuje na weekendowy obiad...a powiedz jak je przyrzadzasz??

masz co robiæ z tymi Twoimi córeczkami
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 13:07   #1940
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam Panie

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ

Katarzynko, rozmiarówka rozmiarówce nie równa.
Na w³osy próbowa³a¶ biosilka?
Próbowa³am, nawet niewielka ilo¶æ jakiegokolwiek jedwabiu powoduje u mnie od razu smalec na w³osach, a¿ nie wiem co gorsze, stóg siana czy smalec

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ doberek...
O nie tylko ja mia³am koszmarna noc. Ma³a dzis p³aka³a, mi znów z nosa cieknie, dzieci znów kaszelki. Nie do¶æ ju¿ tego choróbska??? Lecê zrobiæ kawusiê i co¶ do jedzenia...
Wspó³czujê, ja mam dzisiaj pierwszy dzieñ od dawna, kiedy naprawdê dobrze siê czujê, nie mówiê przez nos, nie mam chrypy itp. Biegnij do lekarza póki nie po³o¿y³o was wszystkich do ³ó¿ek
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 14:57   #1941
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ

Wspó³czujê, ja mam dzisiaj pierwszy dzieñ od dawna, kiedy naprawdê dobrze siê czujê, nie mówiê przez nos, nie mam chrypy itp. Biegnij do lekarza póki nie po³o¿y³o was wszystkich do ³ó¿ek
Kasiu apteczka pe³na, leki przyjmujemy a do przychodni nie pójdê bo tam jedynie antybiotyk potrafi± przepisaæ.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Wrrr.... telefon mnie rozz³o¶ci³...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 15:01   #1942
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Rybka, jak na si³owni? masz karnet?

Nie, nie mam karnetu wej¶ciówki mam za darmochê dzi¶ trzeci dzieñ lecê na si³kê
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 15:34   #1943
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Kasiu apteczka pe³na, leki przyjmujemy a do przychodni nie pójdê bo tam jedynie antybiotyk potrafi± przepisaæ.

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Wrrr.... telefon mnie rozz³o¶ci³...
ziutka czemu Cie telefon rozz³o¶ci³??

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez rybka20 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, nie mam karnetu wej¶ciówki mam za darmochê dzi¶ trzeci dzieñ lecê na si³kê
ale fajowo ja tez bym chcia³a chodziæ sobie na jaki¶ fitness czy si³owniê, oderwa³abym siê trochê od rzeczywisto¶ci, poby³abym z lud¼mi no i bym siê rusza³a przede wszystkim


Dziewczyny sprzeda³am p³aszcz zimowy na tablicy i musze go wsylac, jak myslicie w co zapakowac? w ta najwieksza koperte babelkowa nie wejdzie, a z kartonem to kupa roboty jest...najlepsza by³aby taka folia co kurierem siê wysyla ale nigdzie tego kupic nie moge....

Edytowane przez ppaulinka1990
Czas edycji: 2013-10-08 o 15:52
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 18:45   #1944
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
ziutka czemu Cie telefon rozz³o¶ci³??

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------



ale fajowo ja tez bym chcia³a chodziæ sobie na jaki¶ fitness czy si³owniê, oderwa³abym siê trochê od rzeczywisto¶ci, poby³abym z lud¼mi no i bym siê rusza³a przede wszystkim


Dziewczyny sprzeda³am p³aszcz zimowy na tablicy i musze go wsylac, jak myslicie w co zapakowac? w ta najwieksza koperte babelkowa nie wejdzie, a z kartonem to kupa roboty jest...najlepsza by³aby taka folia co kurierem siê wysyla ale nigdzie tego kupic nie moge....
Kochana we¼ wrzuæ p³aszcz w w orek taki czarny albo niebieski "¶mieciowy "i oklej tasm± i gotowe
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 18:55   #1945
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
jestem ju¿ po szczepieniu, nie by³o najgorzej, niunka moja jest taka kochana i grzeczna teraz sobie ¶pi a ja zjad³am obiad i czekam na kawke

spisywali mi dzis wode i wiecie ile mialam 211z³ jestem za³amana i nie wiem o co chodzi, dodam jeszcze ze to jest za jeden miesi±c.

a i by³am w aptekach po ten cidrex i wyobrazcie sobie ze nigdzie nie bylo, zamówi³am i ma byæ dzisiaj wieczorem ale pewnie odbiore jutro bo nie mam z kim Lenci zostawic a z ni± nie wychodze juz dzisiaj...mo¿e siostre zaanga¿uje

a Wam jak mija dzien?

---------- Dopisano o 13:58 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------



ooo lubiê ¿o³±dki, szczególnie z cebulk± takie podsma¿ane a potem duszone pyszotka! ale mi aptetytu narobilas, chyba zaserwuje na weekendowy obiad...a powiedz jak je przyrzadzasz??

masz co robiæ z tymi Twoimi córeczkami
no nie zartuj.Cos jest nie tak i to mocno.To my mamy duze zuzycie wody,bo mamy gospodare-sa zwierzêta itd i my tyle nie mamy za wode co ty

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Ach z³a jestem na siebie,bo juz mialam ponizej 62 i tu dzis waga pokazala troche powyzej 62.Ju¿ mnie normalnie zdenerwowalo to.Jestem z³a na siebie jak nic.
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:01   #1946
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana we¼ wrzuæ p³aszcz w w orek taki czarny albo niebieski "¶mieciowy "i oklej tasm± i gotowe
dobry pomys³, dziêkuje

a ja nareszcie trochê laby mam, Lencia zasypia, ja zjad³am kolacje i pije zielon± herbatkê nie æwiczy³am dzi¶ bo boli mnie co¶ brzuch, mo¿e jutro bêdzie lepiej

dietowo tak:
¶niadanie: cebulowa bagietka z paprykarzem, do tego 4 korniszony i zielona herbatka
sucha bu³ka fitness
obiad: warzywa z ryzem i kurczakiem (na szczê¶cie ju¿ reszta bo ju¿ siê przejad³am)
2 kostki gorzkiej czekolady (córcia probowa³a a ja oczywiscie reszte sru do buzi)
2 wafle ry¿owe z d¿emem niskos³odzonym
2 kawy rozpuszczalne z mlekiem i cukrem
kolacja: bu³ka fitness z 4 plastrami szynki szwarcwaldzkiej, do tego pol ogorka i pomidora, zielona herbata,...i tyle

jutro jadê z Lenk± na bioderka a potem na odwiedzinki do mamy

moja córka jest niemo¿liwa nauczy³a siê podci±gac za ramê ³ó¿eczka, podci±ga siê, smoczek z buzi, rêka za burtê i sru smoczek ona jest taka udana
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:03   #1947
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

idê was czytaæ
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:10   #1948
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
no nie zartuj.Cos jest nie tak i to mocno.To my mamy duze zuzycie wody,bo mamy gospodare-sa zwierzêta itd i my tyle nie mamy za wode co ty

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

Ach z³a jestem na siebie,bo juz mialam ponizej 62 i tu dzis waga pokazala troche powyzej 62.Ju¿ mnie normalnie zdenerwowalo to.Jestem z³a na siebie jak nic.
Alinka nie wa¿ siê codziennie, wahania wagi siê zdarzaj± i nie ma co popadaæ w paranoje, naprawde nie obra¼ siê ale moim zdaniem za bardzo siê zaanga¿owa³as cal± sob± w to odchudzanie...schud³a¶ bardzo du¿o, ¶licznie wygl±dasz ale chyba popadasz w skrajno¶æ...nie mo¿esz swojego ¿ycia po¶wiêcaæ w ca³osci diecie i gubieniu kg, nie powinna¶ rezygnowaæ ze znajomych i innych przyjemno¶ci...ja wiem ze jesli chce siê osi±gn±c swoj cel trzeba postawic sobie jakies warunki ale ja mam wra¿enie ¿e Twoim ca³ym ¿yciem sta³o siê odchudzanie...Alinka nie zrozum mnie ¼le ja jestem z Tob± ale nie chce zebys sie jeszcze jakiejs choroby nabawila przez takie nakrecanie siê, szkoda zdrowia kochana moja

a z t± wod± sama w szoku jestem, ale my za kubik ceplej wody placimy 36zl wiec to tez jest masakra
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:14   #1949
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ziutka,
Cytat:
O nie tylko ja mia³am koszmarna noc. Ma³a dzis p³aka³a, mi znów z nosa cieknie, dzieci znów kaszelki. Nie do¶æ ju¿ tego choróbska??? Lecê zrobiæ kawusiê i co¶ do jedzenia...
wspó³czujê bo mój te¿ kaszle...

Paulinka,
Cytat:
oj kochana wspó³czuje choróbska, moja Lencia te¿ pokaszluje i ma od czasu do czasu zapchany nosek ale nic wiêcej, nie wiem czy to pocz±tek jakiego¶ przeziebienia czy niewyleczone dobrze ostatnio
lepiej dla ma³ej jakby to by³o nowe a nie niewyleczone, bo te ¼le wyleczone zawsze s± gorsze...

zdrówka dla niej

a na obiad mia³am dzi¶ bigos. My¶licie ¿e to tucz±ce?

Brawa za szczepienie

a woda, no có¿.. w tym kraju nie ma nic taniego...

Ali, na tym wmb wszystko jest w uniwersalnych rozmiarach... a 46 napewno uniwersalne nie jest haha

brawa za æwiczenia

Kasia, opowiedz mi o tych ¿o³±dkach w sosie pierwszy raz s³ysze

Katarzyna,
Cytat:
Próbowa³am, nawet niewielka ilo¶æ jakiegokolwiek jedwabiu powoduje u mnie od razu smalec na w³osach, a¿ nie wiem co gorsze, stóg siana czy smalec
a ja tam lubiê smalec z ogóreczkiem haha ¿artujê

Rybka, super z tymi wej¶ciówkami sk±d to masz?

Paulina, masz folie tak± strecz? Daj p³aszcz do worka na ¶mieci, i owiñ tym strechem. Ja tak pakujê

Cytat:
moja córka jest niemo¿liwa nauczy³a siê podci±gac za ramê ³ó¿eczka, podci±ga siê, smoczek z buzi, rêka za burtê i sru smoczek ona jest taka udana
kochana
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:31   #1950
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
Alinka nie wa¿ siê codziennie, wahania wagi siê zdarzaj± i nie ma co popadaæ w paranoje, naprawde nie obra¼ siê ale moim zdaniem za bardzo siê zaanga¿owa³as cal± sob± w to odchudzanie...schud³a¶ bardzo du¿o, ¶licznie wygl±dasz ale chyba popadasz w skrajno¶æ...nie mo¿esz swojego ¿ycia po¶wiêcaæ w ca³osci diecie i gubieniu kg, nie powinna¶ rezygnowaæ ze znajomych i innych przyjemno¶ci...ja wiem ze jesli chce siê osi±gn±c swoj cel trzeba postawic sobie jakies warunki ale ja mam wra¿enie ¿e Twoim ca³ym ¿yciem sta³o siê odchudzanie...Alinka nie zrozum mnie ¼le ja jestem z Tob± ale nie chce zebys sie jeszcze jakiejs choroby nabawila przez takie nakrecanie siê, szkoda zdrowia kochana moja

a z t± wod± sama w szoku jestem, ale my za kubik ceplej wody placimy 36zl wiec to tez jest masakra
Paulinka masz racje-Ja o tym wiem.Ale po tych wszystkich docinkach na temat mojego wygladu,to normalnie nie che dopuscic,zeby to siê powtorzy³o.Wpadam juz chyba w paranoje;/ Musze to zmienic.Dzis rozmysla³am na czym skupiæ swoj± uwagê jak ju¿ schudne:P i zrobie co¶ co zawsze chcia³amChcê p³ynnie rozmawiaæ po angielsku,bo wiadomo,ze bez znajomo¶ci obcego jêzyka jest ciê¿ko.Postanowi³am nauczyc siê go perfektoZebym i Kubie mog³a pomoc.Ja +- potrafiê siê dogadaæ,ale postanowi³am zrobiæ to na 100%.Wiem,¿e jestem w stanie
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 08:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.