5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp. - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które siê odchudzaj± grupowo. Pamiêtaj: diety musz± byæ zgodne z zasadami zdrowego od¿ywiania. Pisz o dietach powy¿ej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-10-08, 19:34   #1951
rybka20
Rozeznanie
 
Avatar rybka20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Zawsze tam gdzie Ty :*
Wiadomo¶ci: 918
GG do rybka20
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ

ale fajowo ja tez bym chcia³a chodziæ sobie na jaki¶ fitness czy si³owniê, oderwa³abym siê trochê od rzeczywisto¶ci, poby³abym z lud¼mi no i bym siê rusza³a przede wszystkim
fajne oderwanie siê od rzeczywistosci - popieram "_ ale akurat w moim przypadku sa sami faceci
Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ
Rybka, super z tymi wej¶ciówkami sk±d to masz?
a nale¿ê do takiego stowarzyszenia u nas w mie¶cie i wej¶ciówki za darmo s± a pó¼niej mo¿na zap³aciæ 50 z³ za pr±d itp nawet spoko jest.
__________________
Oskara dostanie ten, kto zrozumie kobiety...
rybka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:37   #1952
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
Paulinka masz racje-Ja o tym wiem.Ale po tych wszystkich docinkach na temat mojego wygladu,to normalnie nie che dopuscic,zeby to siê powtorzy³o.Wpadam juz chyba w paranoje;/ Musze to zmienic.Dzis rozmysla³am na czym skupiæ swoj± uwagê jak ju¿ schudne:P i zrobie co¶ co zawsze chcia³amChcê p³ynnie rozmawiaæ po angielsku,bo wiadomo,ze bez znajomo¶ci obcego jêzyka jest ciê¿ko.Postanowi³am nauczyc siê go perfektoZebym i Kubie mog³a pomoc.Ja +- potrafiê siê dogadaæ,ale postanowi³am zrobiæ to na 100%.Wiem,¿e jestem w stanie
no w³a¶nie, ciesze siê jeste¶ tego ¶wiadoma jak ju¿ osi±gniesz swój cel czyli 58kg to musisz mieæ inny, wiêc ten pomys³ z nauk± angielskiego jest ¶wietny mo¿e siê te¿ przy³±cze:confu sed:

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez rybka20 Poka¿ wiadomo¶æ
fajne oderwanie siê od rzeczywistosci - popieram "_ ale akurat w moim przypadku sa sami faceci

a nale¿ê do takiego stowarzyszenia u nas w mie¶cie i wej¶ciówki za darmo s± a pó¼niej mo¿na zap³aciæ 50 z³ za pr±d itp nawet spoko jest.
super, korzystaj rybka korzystaj
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:39   #1953
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

czeeeeeeeeeeeeeeeeesc

menu dzisiejsze moje

¶niadanko- dwie kanapki z past± tuñczykow±
w pracy- 2 jab³ka, bu³ka ciemna i sa³atka warzywna
obiad- ¿eberko i surówka z pekiñskiej
iiiii tyle..... jakos ostatnio wcale g³odna nei jestem...
i dzisiaj ruch w postaci tañców po³amañców z moim synkiem na rêkach... do muzyki FASOLEK
a wahania wagi to s± u mnie straszne bo mi siê @ zaczê³a i przedwczoraj waga pokaza³a 65,400 a dzisiaj 63,300 czyli a¿ tyle wody mi siê zatrzyma³o..
jutro siê nie wa¿e
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:40   #1954
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

strong zale¿y jak robiony jest bigos ( na jakich sk³adnikach) no i ile go poch³onê³a¶

http://www.ilewazy.pl/porcja-bigosu zobacz tu
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:40   #1955
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

aa i zdrówka dla wszystkich chorowitków!!!
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:42   #1956
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez neska22 Poka¿ wiadomo¶æ
czeeeeeeeeeeeeeeeeesc

menu dzisiejsze moje

¶niadanko- dwie kanapki z past± tuñczykow±
w pracy- 2 jab³ka, bu³ka ciemna i sa³atka warzywna
obiad- ¿eberko i surówka z pekiñskiej
iiiii tyle..... jakos ostatnio wcale g³odna nei jestem...
i dzisiaj ruch w postaci tañców po³amañców z moim synkiem na rêkach... do muzyki FASOLEK
a wahania wagi to s± u mnie straszne bo mi siê @ zaczê³a i przedwczoraj waga pokaza³a 65,400 a dzisiaj 63,300 czyli a¿ tyle wody mi siê zatrzyma³o..
jutro siê nie wa¿e
ale Ty ma³o jesz, zadzroszcze nie wa¿ siê czêsto bo to zle, w ciagu tygodnia masz rozne wahania wagi wlasnie przez @, wode itd wiec najlepiej raz na tydzien...ja wiem ze to kusi- mnie tez i to bardzo ale staram siê powstzrymywac zeby w pon cieszyc siê efektem
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 19:48   #1957
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
ale Ty ma³o jesz, zadzroszcze nie wa¿ siê czêsto bo to zle, w ciagu tygodnia masz rozne wahania wagi wlasnie przez @, wode itd wiec najlepiej raz na tydzien...ja wiem ze to kusi- mnie tez i to bardzo ale staram siê powstzrymywac zeby w pon cieszyc siê efektem
wiem wiem ze nie powinnam

a z tym jedzeniem to dopiero drugi dzieñ tak mam pewnie mi minie i jutro zjem konia z kopytami

uciekam maleñkie
dobranoc
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 19:49   #1958
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3 892
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez ppaulinka1990 Poka¿ wiadomo¶æ
dietowo tak:
¶niadanie: cebulowa bagietka z paprykarzem, do tego 4 korniszony i zielona herbatka
sucha bu³ka fitness
obiad: warzywa z ryzem i kurczakiem (na szczê¶cie ju¿ reszta bo ju¿ siê przejad³am)
2 kostki gorzkiej czekolady (córcia probowa³a a ja oczywiscie reszte sru do buzi)
2 wafle ry¿owe z d¿emem niskos³odzonym
2 kawy rozpuszczalne z mlekiem i cukrem
kolacja: bu³ka fitness z 4 plastrami szynki szwarcwaldzkiej, do tego pol ogorka i pomidora, zielona herbata,...i tyle
Ja jem CODZIENNIE od 2 tygodni kaszê z kurczakiem, sosem i surówk±. I ju¿ powoli mam dosyæ, muszê wymy¶liæ inne szybkie obiady, ale jako¶ nic mi do g³owy nie wpada te które dosta³am od dietetyczki s± trochê czasoch³onne, a ja wpadam g³odna i akurat ten mój ostatnio sta³y zestaw robi siê szybciutko.

Cytat:
Napisane przez strongwomen Poka¿ wiadomo¶æ

a na obiad mia³am dzi¶ bigos. My¶licie ¿e to tucz±ce?

Katarzyna, a ja tam lubiê smalec z ogóreczkiem haha ¿artujê
Sprawd¼ na tabele-kalorii.pl

Haha moim w³osom nawet ogórek nie pomo¿e

Cytat:
Napisane przez Lady Ali Poka¿ wiadomo¶æ
Paulinka masz racje-Ja o tym wiem.Ale po tych wszystkich docinkach na temat mojego wygladu,to normalnie nie che dopuscic,zeby to siê powtorzy³o.Wpadam juz chyba w paranoje;/ Musze to zmienic.Dzis rozmysla³am na czym skupiæ swoj± uwagê jak ju¿ schudne:P i zrobie co¶ co zawsze chcia³amChcê p³ynnie rozmawiaæ po angielsku,bo wiadomo,ze bez znajomo¶ci obcego jêzyka jest ciê¿ko.Postanowi³am nauczyc siê go perfektoZebym i Kubie mog³a pomoc.Ja +- potrafiê siê dogadaæ,ale postanowi³am zrobiæ to na 100%.Wiem,¿e jestem w stanie
Jak chcesz to mo¿emy pisaæ do siebie po angielsku, ja mam egzamin z tego jêzyka w tym roku i te¿ musia³abym poæwiczyæ
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 20:04   #1959
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja jem CODZIENNIE od 2 tygodni kaszê z kurczakiem, sosem i surówk±. I ju¿ powoli mam dosyæ, muszê wymy¶liæ inne szybkie obiady, ale jako¶ nic mi do g³owy nie wpada te które dosta³am od dietetyczki s± trochê czasoch³onne, a ja wpadam g³odna i akurat ten mój ostatnio sta³y zestaw robi siê szybciutko.



Sprawd¼ na tabele-kalorii.pl

Haha moim w³osom nawet ogórek nie pomo¿e



Jak chcesz to mo¿emy pisaæ do siebie po angielsku, ja mam egzamin z tego jêzyka w tym roku i te¿ musia³abym poæwiczyæ
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-08, 20:19   #1960
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Rybka, ja w³a¶nie w zesz³y pi±tek by³am na spotkaniu stowarzyszenia ale... nie wiem czy przyst±piæ, jako¶ siê bojê nadmiaru obowi±zków. Jeste¶ w takim zalegalizowanym stowarzyszeniu?

Ali, super sprawa z tym angielskim

Neska, malusio jesz... jeju

Paulina, bigos z kapustki, trochê kie³baski i koncentrat.
Zjad³am normaln± porcjê,

dobranoc Nesko

Katarzyna, Ali
Cytat:
Jak chcesz to mo¿emy pisaæ do siebie po angielsku, ja mam egzamin z tego jêzyka w tym roku i te¿ musia³abym poæwiczyæ
no... to mo¿ecie mnie obgadywaæ bo.... nic nie zrozumiem

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

spacer by³ i trochê siê pobuja³am
teraz k±piel, i spanko...
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 06:25   #1961
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 2 825
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Witam Was kochane Zagl±dam tu do Was od czasu do czasu i strasznie têsknie, ¿eby codziennie zagadaæ, ale ci±gle jeszcze mam "aktywny" okres, wymiana pieca, niebawem wymiana okien i ogólne zamieszanie w przeprowadzk± mojego ju¿ mê¿a , a do tego jeszcze w weekend byli¶my na mazurach na weselu. Jak widzicie dzieje siê du¿o , ale jak mam chwile aby przysi±¶æ i "nic nie robic" to Was podczytujê. Widzê ¿e piêknie siê trzymacie w postanowieniach i trzymacie dietê, Ali ju¿ widzê ¿e nam zupe³nie zmirernia³a , ale podoba mi siê ¿e wyznaczy³a nowy cel. Ciekawa jestem jak u Panien M³odych z 21-go wrze¶nia-czy powrót do "normalno¶ci " maja ju¿ za sob± i jak w ogóle ten dzieñ im min±³ U mnie nie ukrywam-dieta zarzucona zupe³nie. Mo¿e nie poch³aniam ogromnych ilo¶ci jedzenia ale jem pieczywo, od czasu do czasu s³odkie a to juz swoje robi... Nie wiem czy Wam mówi³am ¿e po 13-dniowej diecie waga spad³a mi do 55-56 kg, teraz mam 58-59, wiêc co¶ tam wpad³o, ale na chwilê efekt by³. Nie polecam jej, choæ ja swój cel osi±gnê³am-na chwilê(!!!) ale w³osy wypadaj± jak szalone- nie wiem czy dziêki niej, w ka¿dym razie ona nie ma nic wspólnego ze zdrowym trybem ¿ycia. Po prostu zacie¶nia ¿o³±dek i faktycznie mniej jemy a kilogramy lec±, ale je¶li chodzi nam o zdrowe odchudzanie to dieta 1000-1200 kcal my¶lê ¿e jest ok.

Dobra, bo siê rozpisa³am. Wracam do pracy Mi³ego dnia
__________________
Magda

Rozbieram Pradê Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 08:36   #1962
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

po po³udniu idziemy do lekarza, ju¿ nas zapisa³am... Na moje oko ma³a bêdzie mia³a zapalenie oskrzeli zbyt mocno mi charczy. A synu¶ idzie bo ma kaszel i zabieram go profilaktycznie.
Telefon, który mnie zez³o¶ci³ dosta³am od siostry, ale o tym kiedy indziej teraz najwa¿niejsze s± moje dzieciaczki a nie to co mi siostra powiedzia³a. Odezwê siê popo³udniu jak wrócê od lekarza. Trzymajcie kciuki, ¿eby nas na wczasy nie wys³ali, bo moim dzieciaczkom to uwielbiaj± dawaæ skierowanie na oddzia³ dzieciêcy... Mi³ego dnia
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 08:42   #1963
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cze¶æ kochane
Ja dzi¶ na ¶niadanko dwie kromki razowca z wêdlina , pó¼niej jogurt poch³onê ...obiad jeszcze nie wiem .....

STRONG ¿o³±dki podsma¿am leciutko z cebulk± i wrzucam do rondelka , zalewam wod± i siê ddduuuuszszszsz±±±±± d³ugo bo twarde s± , dodaje troszkê marchewki i zieleninki a potem zaprawiam leciutko sosik m±k± i ¶mietan± i pycha wszyscy siê zajadali nawet Antosia
Paulinka ja tej zabawie z rzucanym smoczkiem nada³am nazwê ""JA RZUCAM MAMUSIA PODAJE "" tylko u mnie teraz to ju¿ wszystko "leci "

Wczoraj trochê poæwiczy³am nawet ,,,ale krótko:mur :

Dobra uciekam bo moja córcia szaleje i mnie wo³a MAMA

Bu¼ki

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
po po³udniu idziemy do lekarza, ju¿ nas zapisa³am... Na moje oko ma³a bêdzie mia³a zapalenie oskrzeli zbyt mocno mi charczy. A synu¶ idzie bo ma kaszel i zabieram go profilaktycznie.
Telefon, który mnie zez³o¶ci³ dosta³am od siostry, ale o tym kiedy indziej teraz najwa¿niejsze s± moje dzieciaczki a nie to co mi siostra powiedzia³a. Odezwê siê popo³udniu jak wrócê od lekarza. Trzymajcie kciuki, ¿eby nas na wczasy nie wys³ali, bo moim dzieciaczkom to uwielbiaj± dawaæ skierowanie na oddzia³ dzieciêcy... Mi³ego dnia
Trzymaj siê kochana jestem z Tob± i maluchami
Daj znaæ co powiedzia³ lekarz
Buziolki
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 08:45   #1964
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

eeee Good morning everyone What's up???:P
With me today, beautiful weather
The plan I have today cleaning and visit a seamstress.
And of course, will do a little shopping-as I
Magda great that you find time to write
Martyna always dreamed about going to talk fluently in a foreign language and envied all having the ability to
Paulina my clothes already reached yesterday in the morning

Okay I will not torment my lame English, because you get nystagmus
Have a nice day my sun

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
po po³udniu idziemy do lekarza, ju¿ nas zapisa³am... Na moje oko ma³a bêdzie mia³a zapalenie oskrzeli zbyt mocno mi charczy. A synu¶ idzie bo ma kaszel i zabieram go profilaktycznie.
Telefon, który mnie zez³o¶ci³ dosta³am od siostry, ale o tym kiedy indziej teraz najwa¿niejsze s± moje dzieciaczki a nie to co mi siostra powiedzia³a. Odezwê siê popo³udniu jak wrócê od lekarza. Trzymajcie kciuki, ¿eby nas na wczasy nie wys³ali, bo moim dzieciaczkom to uwielbiaj± dawaæ skierowanie na oddzia³ dzieciêcy... Mi³ego dnia
Kochana zdróweczka dla dzieciaczków.Teraz dopiero przeczyta³am.Mnie moja siostra tez z 2 dni temu rozz³o¶ci³a i nie rozmawiam z nia.W dodatku przejechalam sie po niej jak po ³ysej kobyle...
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 11:10   #1965
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Ziutka zdrówka dla dzieciakow. Mam nadzieje ze wyleczycie sie w domku pozdrawiam was

Ali pisz do mnie po polsku !!!:p

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Kasia wykorzystam twoj przepis ja zoladki poki co to tylko do zupy dawalam

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Madzia tobie odpisze jak bede na kompie

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Sniadanko bylo okej, drugie sniadanie tez wlasnie pije herbatke odchudzajaca

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Aaaa no i jeszcze na podworko sie wybieramy ze sloneczkiem. Kamil dalej kaszle ale nie ma temperatury ani kataru wiec mysle ze mozemy wyjsc a ja jem na zmiane sudafed i gripex i nawet sie trzymam

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 13:41   #1966
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

JA ju¿ po obiadku
Zupka pieczarkowa
trochê ma³o ale nie mia³am weny na nic innego
Teraz lekcje z Julk± i Antosie zaraz spaæ po³o¿yæ na krótk± drzemke
Powiedzcie jak to by³o u Waszych dzieciaczków ze spaniem w dzieñ bo moja królewna to ¶pi po 30-40 minut nawet nic zrobiæ nie mogê a pó¼niej ¿yæ nie daje
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 13:45   #1967
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Kasiu, kamil mi dlugo sypial 4 razy po pol godziny. A jakos po roczku robi dwie po godzinie

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Ja tez po obiadku ale u mnie gotowany schab i warzywka na patelnie

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 14:23   #1968
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej moje piêkne
ja po kontrolnym badaniu bioderek, potem bylam u mamuski i wracajac przez miasto kupilam sobie butki teraz z grubsza posprztalam bo jutro mam miec odwiedzinki (mam imieniny) wczoraj ktorejs z Was mowilam ze nie mozna sie wazyc codziennie a ja co? wlazlam dzis na wage ale pozytyw taki ze waze 62,5

ziutka i jak maluszki??

strong ja zoladki podsmazam z ecbulka, potem zalewam wrzatkiem i dusze, dusze az do miekkosci- bardzo lubiê

kasiu moja Lenka spi w ciagu dnia tak 3-4 razy po 30-40min, a noc cala przesypia i spimy tak do 7 czyli nie narzekam

ali mniej wiecej kumam co napisalas ale ja Cie proszê! pisz po naszemu

ale dzisiaj znowu kilometrow narobilam z moja ksiezniczka...ale chociaz jakis ruch
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 15:54   #1969
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Wrócili¶my!!!
Okaza³o siê ¿e nie jest tak ¼le jak mi siê wydawa³o. Os³uchowo wszystko dobrze. Wszystko co nam lekarz przepisa³ mam w domku wiêc siê leczymy. A¿ odetchnê³am z ulg±...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-09, 19:15   #1970
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

no, mam trochê czasu dla siebie Lenka wyk±pna, najedzona ale jeszcze walczy ze snem

Ziutka super ,¿e Twoje dzieciaczki nie s± na co¶ powa¿nego chore choróbska to najgorsze co mo¿e byæ u maluszków, z reszt± u doros³ych te¿...

A ja dietowo tak:
¶niadanie: bu³ka z kie³bach± i musztard±, do tego pó³ ¶wie¿ego ogórka
kawa z mlekiem i cukrem (moja zmora)
2 ma³e rogaliczki dro¿d¿owe (kupi³am na imieniny i oczywi¶cie musia³am spróbowaæ i to 2 bo po jednym smaku nie czu³am:P hehe)
zielona herbata x3
obiad: 8 ró¿yczek gotowanego broku³a i 2 jajka sadzone
pó³ palucha wieloziarnistego, serek homo 0%
kolacja: bu³ka fitness z paprykarzem, serek wiejski light z cebulk±
no i zielona herbata w³a¶nie

a i dosta³am w koñcu ten suplement diety, wziê³am przed kolacj±, zobaczymy czy przyspieszy jakie¶ efekty

a co u Was? jak Wam dzieñ min±³? jak dietowo?
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 19:30   #1971
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Hej mi te¿ ju¿ dzionek siê koñczy i ca³e szczê¶cie.....dziewczyny ju¿ ¶pi±...
Dietowo nawet dobrze na kolacje zjad³am 2 kromki razowca z paprykarzem ....
chyba nie jest ¼le chocia¿ mog³oby byæ lepiej
Dobrze Ziutka ¿e dzieciaczki zdrowe to najwa¿niejesze
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 19:33   #1972
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 9 922
GG do neska22
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

czeeeeeeeeeeesc chudzinki

mój dzieæ ju¿ spi... wreszcie bo ja lekko niedysponowana przez @ a tz na popo³udnie w pracy

dzisiaj zjad³am

- 2 kanapki z twaro¿kiem
-2 jab³ka
-bu³ka z ziarnem+sa³atka
-rogalik ma¶lany
-troszkê ry¿u, kawa³ek miêcha i marchewka z groszkiem....


idê zaraz ogl±daæ na na dobre i na z³e
neska22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 19:33   #1973
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez Kasia5891 Poka¿ wiadomo¶æ
Dobrze Ziutka ¿e dzieciaczki zdrowe to najwa¿niejesze
Wiecie dziewczynki... Dzieciaczki ca³kiem zdrowe nie s± ale na szczê¶cie to nie to co my¶la³am... Naprawdê choróbska to w tej chwili ostatnia rzecz na jak± mamy ochotê. A ten kaszel paskudny zwyciê¿ymy a jak !!!
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-09, 22:36   #1974
strongwomen
Zakorzenienie
 
Avatar strongwomen
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: ¦l±skie
Wiadomo¶ci: 4 098
GG do strongwomen
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Paulinko, wszystkiego dobrego pokaz butki i brawa za spadek

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Ziutka ciesze sie ze z dziecmi to nic powaznego kurujcie sie

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------



Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Neska. Alez skromne menu waga napewno ladnie spada a @ wspolczuje i tez jestem fanka na dobre i na zle

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Nie cwiczylam... Jakos sie nie moge zabrac.. Za to nawet okej z dieta...

Moze mnie jutro troche nie byc bo mam troche do pozalatwiania.

Wys³ane z mojego ST26i za pomoc± Tapatalk 2
__________________
16.07.2012 - Kamil, nasze serce.
21.09.2013 - Ma³¿eñski sta¿.
strongwomen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-10, 07:41   #1975
Kasia5891
Raczkowanie
 
Avatar Kasia5891
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: ...
Wiadomo¶ci: 395
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Cytat:
Napisane przez malutka_ziutka Poka¿ wiadomo¶æ
Wiecie dziewczynki... Dzieciaczki ca³kiem zdrowe nie s± ale na szczê¶cie to nie to co my¶la³am... Naprawdê choróbska to w tej chwili ostatnia rzecz na jak± mamy ochotê. A ten kaszel paskudny zwyciê¿ymy a jak !!!
NO chodzi³o mi o to ¿e dobrze ¿e nic powa¿nego jak my¶la³a¶ a jako¶ tak siê napisa³o
Zdrówka ¿yczê

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

A tak w ogóle to Dzieñ Dobry
U nas dzisiaj szaro buro i ponuro i pada deszcz...Antosia w³a¶nie uciê³a sobie pierwsz± drzemkê a Ja mam chwilkê dla siebie
Dzisiaj bêdzie kiepski dzieñ bo wsta³am bez dobrego nastroju Chyba jesienna chandra mnie dopada ...
Mi³ego dnia kochane s³oñca
Kasia5891 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-10, 08:03   #1976
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

hej laseczki moje
Ja tu co¶ ostatnio nie piszê wam o swoim menu oj niedobrze. Dzisiaj bêdê wszystko zapisywaæ a wieczorem bêdzie raport Mamy nadal kaszl±ce ale wierzê, ¿e te leki nam pomog±, przynajmniej dzisiejsza noc by³a spokojna. Muszê lecieæ bo maluchy wzywaj±... Odezwê siê pó¼niej
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-10, 08:10   #1977
ppaulinka1990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

cze¶æ kochane

g³owa mnie ostatnio ciagle boli..;/chyba muszê zmieniæ tabletki anty, bo odk±d je biore non stop bóle g³owy... powiedzcie mi co my¶licie o wk³adkach wewn±trzmacicznych?? mia³a lub ma która¶ z Was?

ziutka w³a¶nie, dawaj menu wieczorem

Ali kochana gdzie siê podziewasz?

strong dziêkuje a co do butów, wysle Wam fote pozniej bo mój aparat co¶ fiksuje
ppaulinka1990 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-10, 08:38   #1978
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

cze¶æ kobietyPocwiczy³am trochê,zbieram si³y na ten kolejny d³ugi dzieñ.....Jaki¶ mnie kryzys dopad³.....Pojade do miasta na targ z Anul±.
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-10, 11:16   #1979
Lady Ali
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: trochê tu,trochê tam:)
Wiadomo¶ci: 692
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

Mie wiem czy siê besztaæ,czy sobie gratulowac;/
Wybra³am sobie spodnie.Rozmiar 29 oczywiscie.Przyjezdzam do domu zadowolona,wciskam siê i wciskam-co¶ ciezko wchodza-patrze a tam rozmiar 28!!!!!!!!!!!!!!!!No teraz to juz na pewno muszê siê starac i zrobiæ co sie da,zeby osiagnac ten cel swojSpodnie generalnie wesz³y na mnie-nie moge powiedzieæ,¿eby zle wyglada³y,bo sa obcis³e-niby wyszczuplaj±,ale mimo wszystko przypominaja mi,ze naleza³oby jeszcze chociaz 2 cm zgubiæ tu i tamAni kupi³±m czapki5 sztuk.2 kupi³am po 7 z³ sztuka a u zaprzyja¿nionych rumunów po 5 z³ ju¿ by³y ca³kiem ³adne

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

a no i cudem unikne³am mandatu:P
Na szcze¶cie w osttaniej chwili auto przedemna zacze³o hamowac i zobaczy³am,ze sie wy³oni³ zza zakretu radiowoz wiêc bez problemu siê oby³o.To by³by wstyd zarobiæ swoj 1 mandat,mimo,ze pare lat ju¿ jezdze
Lady Ali jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-10-10, 11:54   #1980
malutka_ziutka
Raczkowanie
 
Avatar malutka_ziutka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: 5kg,10kg,15kg-wspólne odchudzanie przysz³ych PM, m³odych mamusiek itp.

jeju jak tak was czytam to te¿ chcia³abym sobie kupiæ co¶ ³adnego, ale mam wra¿enie, ¿e to co mi siê podoba nie jest w moim (du¿ym) rozmiarze i ¿e bêdê w tym wygl±daæ ble. Muszê do przysz³ej soboty przygotowaæ masê zamówieñ na ¶wiecide³ka... szwagier zabiera wszystko na studia, do tego wypada³oby skoñczyæ obrazki do dzieciêcego pokoju (sama wyszywam Kubusiowo Puchatkowe obrazki).
A ten ostatni telefon który tak mnie rozgniewa³ mimo wszystko da³ mi tak± si³ê i chêæ do dzia³ania ¿e a¿ sama siê sobie dziwiê...
malutka_ziutka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Wspólne odchudzanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 08:47:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.