Farba Evolution of the color Alfaparf - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 10:21   #691
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Paulinka7 Pokaż wiadomość
Czy stosowal ktos mieszanke 8,21 z 3cm 8,66 ? Kusi mnie ta kombinacja. Caly czas robilam 9,21+10,21 z woda 9 lub 6 . Ostatnio tez 9NB. czy moja kombinacja ma szanse wyjsc normalnie? Moj akt kolor to bez na poziomie 10tym.
Paulinka, masz zdjęcie może po 9,21+10,21?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:43   #692
Alde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 92
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Chciałabym zadać pytanie troszkę natury technicznej...
Czy wiecie może w jaki sposób sprawdzić datę ważności na farbie Alfaparf Evolution of the Color i na utleniaczu Oxido z tej firmy?

Na jakiś czas odstawiłam koloryzację a teraz nie wiem czy używając farbę - która leży nieotwierana jakiś czas - nie zrobię sobie krzywdy. Na opakowaniu oprócz enigmatycznego kodu nie ma żadnych wskazówek.
__________________
..La vida es un carnaval..
Alde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 08:11   #693
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Alde Pokaż wiadomość
Chciałabym zadać pytanie troszkę natury technicznej...
Czy wiecie może w jaki sposób sprawdzić datę ważności na farbie Alfaparf Evolution of the Color i na utleniaczu Oxido z tej firmy?

Na jakiś czas odstawiłam koloryzację a teraz nie wiem czy używając farbę - która leży nieotwierana jakiś czas - nie zrobię sobie krzywdy. Na opakowaniu oprócz enigmatycznego kodu nie ma żadnych wskazówek.
Podaj kod z farby to Ci sprawdzę
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 20:18   #694
Alde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 92
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Podaj kod z farby to Ci sprawdzę
12060226

Dziękuję
__________________
..La vida es un carnaval..
Alde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-23, 08:24   #695
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Alde Pokaż wiadomość
12060226

Dziękuję
Farba została wyprodukowana 12.02.2012 roku i jest ważna przez 60 miesięcy (5 lat) czyli jeszcze jest ok.
Dobrze, że mam jeszcze jakieś stare pudełko sprzed 2-3 lat to jeszcze mogłam Ci to sprawdzić bo na obecnej świeższej partii stosują już inny system kodowania.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 11:22   #696
Alde
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 92
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez calliope86 Pokaż wiadomość
Farba została wyprodukowana 12.02.2012 roku i jest ważna przez 60 miesięcy (5 lat) czyli jeszcze jest ok.
Dobrze, że mam jeszcze jakieś stare pudełko sprzed 2-3 lat to jeszcze mogłam Ci to sprawdzić bo na obecnej świeższej partii stosują już inny system kodowania.

Super! Świetna wiadomość. Dziękuję raz jeszcze
__________________
..La vida es un carnaval..
Alde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 16:15   #697
Anev0
Zakorzenienie
 
Avatar Anev0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 331
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Witam czy ktoś wie jak to wygląda:

KOLORY POPIELATE:
5.1 JASNY POPIELATY BRĄZ
__________________
Zaręczyny 20.04.2011


Ślub

ŻONKA
Anev0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 18:39   #698
blackmaybe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Hej, mam problem związany z koloryzacją moich włosów, mam nadzieję, ze doradzicie mi co mam zrobić. Zacznę od tego, że moim naturalnym kolorem włosów jest ciepły, ciemny brąz. Farbowałam je na różnorakie kolory, najpierw delikatne blond pasemka, później naszło mnie na rudość i czerwień. Tak farbowałam włosy przez kilka miesięcy, następnie przeszłam na brąz, również bardzo ciemny. Po erze brązu na całości zrobiłam ombre sama w domu, jednak dość szybko mi się znudziły i powrócił brąz na całości. Zostałam przy nim dość długo i znowu sama rozjaśniłam końce, w sumie rozjaśniałam je jeszcze 2 razy przeplatając ciemnym brązem. Ostatecznie zostałam przy tym ciemnym brązie na całości, co 2 miesiące farbując odrosty (które tak naprawdę nie były aż tak mocno widoczne), a wraz z odrostami maziałam po całości. I tak po dobrych prawie 2 latach moje włosy przybrały prawie czarny kolor. Jednak nadszedł czas na zmiany i z dnia na dzien postanowiłam, że zostanę blondynką, i to sama w domu. W ruch poszły kąpiele rozjaśniające, chyba z 5 w ciągu 2 dni, następnie farby w kolorach blondu. Efekt tego był taki, że odrosty miałam bialutkie, a reszte włosów pomarańczowo/rudą. Odczekałam więc kilka dni i poszłam do sklepu fryzjerskiego po "profesjonalny" rozjaśniacz chyba firmy Scandic Silver z wodą 6% i nałożyłam tylko na te ciemniejsze włosy. Efekt tego był taki, że górę miałam taką jak wcześniej, a dół dalej ciemniejszy, ale strasznie pomaranczowy i żółty. Podjęłam ostatnią próbę ochłodzenia trochę koloru i nałożyłam na całość farbę Joanna Srebrny Pył. Włosy się schłodziły, jednak dalej to nie było to. Różnica między moim odrostem a resztą włosów była dość spora, na dodatek farba z Joanny nie zniwelowała tych rudości i żółci na włosach. Zrezygnowana udalam się więc do fryzjera, tam pani nałożyła mi rozjaśniacz na wodzie 3% omijając odrost i sprawdzając jak moje wlosy reagują na rozjasniacz po tylu wcześniejszych próbach. Potem w ruch poszła farba jak to Pani okresliła "najjaśniejsza i najchłodniejsza" jaką mogła dać. Efekt był znacznie lepszy jednak dalej przebija żółć. Blond idzie w kierunku beżu, w sumie beżowe pasemka są widocznie.
Aktualnie posiadam już swój naturalny odrost ok 1cm i zastanawiam się co z tym fantem zrobić. Wolałabym uniknąć wizyty u fryzjera, bo finanse nie za bardzo mi na to pozwalają. Wpadłam na pomysł z farbą superrozjaśniającą Alfaparf 11.11. z wodą 12%
Czy jeśli nałożę ją na odrost a później na resztę włosów, to czy ta reszta już wczesniej farbowana rozjaśni się jeszcze trochę?
blackmaybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:49   #699
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

ja na twoim miejscu zrobiłabym sam odrost a tylko na ostatnie 5 min przeciągneła na końce.
po tym co piszesz twoje włosy wiele przeszły ja bym postawiła na mocną pielęgnację
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 18:56   #700
blackmaybe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja na twoim miejscu zrobiłabym sam odrost a tylko na ostatnie 5 min przeciągneła na końce.
po tym co piszesz twoje włosy wiele przeszły ja bym postawiła na mocną pielęgnację
Własnie mi zależy na jeszcze jaśniejszym i chłodniejszym odcieniu, ale nie chcę znów używać rozjaśniacza. Nie wiem czy ta farba superrozjaśniająca mi je jeszcze trochę rozjaśni czy tylko stonuje.
Mam to szczęście że moje włosy są mocne, bo trzymają się stosunkowo dobrze, jednak wiadomo że teraz dobra pielęgnacją to rzecz niezbędna
blackmaybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 19:22   #701
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Nie kładz popielu na żółty a już tym bardziej podwójnego bo się nabawisz zieleni.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Żółty tonujemy fioletem czyli perła, tutaj to 2 po kropce. Farba powinna jeszcze trochę rozjaśnic Ci włosy, ale ja już bym ich nie niszczyła. Rób tylko odrost, całość odświeżaj na ostatnie kilka minut jak Ci radziła moja poprzedniczka.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 16:39   #702
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Hej !

Bardzo prosze o pomoc w wyborze odpowiedniego koloru farby i oksydantu.
Moj kolor wlosow to ciemny mysi blond. Wlosy sa lekko rozjasniane zelem Casting Sunkiss, a wczesniej byly traktowane rozjasniaczem w sprayu Joanna Reflex Blond (obecnie mam na glowie cos takiego jak na zdjeciu w awatarze).
Chcialabym uzyskac ladny, jasny, zimny, popielaty odcien blondu. Zastanawiam sie nad farbami Alfaparf odcien 11.11 lub 10.21. Na poczatku sklanialam sie bardziej ku 11.11 z oksydantem 9%, ale teraz nie wiem czy bardziej odpowiednia nie bylaby jednak 10.21 .. Jak myslicie, ktora z tych farb uda mi sie uzyskac moj wymarzony odcien blondu? Bardzo Was prosze o pomoc, bo jestem kompletnie niezorientowana w tym temacie. Czytam i czytam mnostwo opinii, i juz sama nie wiem na co sie zdecydowac ..
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 17:51   #703
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

ja obecnie mam na włosach 10,0 i 10,21 i nie jest to zimny odcień w 100 % - wygląda bardzo naturalnie. Farbuje już tak chyba z rok, wcześniej kombinowałam z 10,1 ale widziałam zielone tony . z natury mam ciemne włosy i dlatego używam 12% wody. Na blogu blond bunny dużo fajnych zdjęć koloryzacji alfaparfem

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...r-1021-10.html
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 18:20   #704
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
ja obecnie mam na włosach 10,0 i 10,21 i nie jest to zimny odcień w 100 % - wygląda bardzo naturalnie. Farbuje już tak chyba z rok, wcześniej kombinowałam z 10,1 ale widziałam zielone tony . z natury mam ciemne włosy i dlatego używam 12% wody. Na blogu blond bunny dużo fajnych zdjęć koloryzacji alfaparfem

http://blogblondbunny.blogspot.com/2...r-1021-10.html
dziekuje za odpowiedz. blog Blond Bunny przejrzalam -bardzo podobaja mi sie zdjecia po farbowaniu.
jakiego oxydantu uzywasz? mysle, ze zdecyduje sie na kolor 10.21. czy 9% bylby okej w moim przypadku w polaczeniu z ta farba?
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 08:04   #705
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

ja stosuje 12 % oxydant, ale tak jak pisałam mam bardzo ciemne naturalne włosy. Myślę że przy twoim mysim blondzie 9% wystarczy.
Te farby są super włosy mięciutkie jak po odżywce
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 19:27   #706
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Dziewczyny, a czy uzywala moze ktoras z Was farby Alfaparf z serii Color Wear -bez amoniaku? Czy kolory rowniez wychodza takie ladne jak w przypadku farby Cube Revolution?
Jaki utleniacz wowczas wybrac do odcienia 10.21? Z tego co widze to do tej serii bez amoniaku oxydanty sa slabsze -1,5% oraz 4,5%.
Moje wlosy sa w kolorze ciemnego mysiego blondu .. Prosze doradzcie, bo juz sama nie wiem co wybrac ..
__________________
wymiankuję
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 15:46   #707
kiitty
Zakorzenienie
 
Avatar kiitty
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 5 456
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

no i "pofarbowalam" sobie wlosy farba Alfaparf Color Wear 10.21 (bez amoniaku) z utleniaczem 4,5% i praktycznie nic nie zalapalo ..
jak myslicie, czy po paru dniach moge nalozyc na wlosy Alfaparf Evolution of the Color 10.21 z oxydantem 9%? czy nie ucierpia na tym moje wlosy?
(zalaczam fotki jak to teraz wyglada)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12957297_1034083106651501_1290255757_n.jpg (71,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12935406_1034083086651503_814170004_n.jpg (43,6 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12966026_1034083099984835_1428800732_n.jpg (38,6 KB, 52 załadowań)
__________________
wymiankuję

Edytowane przez kiitty
Czas edycji: 2016-04-07 o 17:42
kiitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 10:39   #708
blackmaybe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Dziękuję dziewcztyny za poradę. Byłam jednak dość długo bez internetu i nie udało mi siętu zajrzeć wcześniej.
Wczoraj przyszła do mnie farbka i utleniacz joanny 12% no i oczywiście poleciałam robić włoski od razu. Farba trochę zajeżdża amoniakiem jak w sumie wszystkie tego typu, ale nie jest to tak drażniące jak myślałam, że będzie. Miałam problem z rozrobieniem jej z oxy ponieważ ciągle miałam grudki mimo długiego mieszania. Gdy udało mi się to w miarę opanować to nałożyłam mieszankę na włosy, najpierw na odrost a później na reszte włosów, wszystko zgodnie z instrukcją. Efekt? Średnio zadowalający, odrosty mam rudawe mimo, że to była 11.11! Góra jest badzo jaśniutka, wręcz zielonkawo/niebieska w słońcu, reszta się ochłodziła, ale nie wszystkie pasma (tu moja wina, bo zamiast 2 tubek farby wzięłam 1 i teraz mam za swoje)
Nie bardzo mam pomysł co z tym zrobić... oczywiście poczekam i zobacze jak to się będzie wymywać, a później planuję położyć mieszankę 11.21 i 11.11 na oxy 9% co myślicie?
Wstawiam zdjęcia porównujące kolor dzień przed koloryzacją i poranek po koloryzacji. Pierwsze zdjecie przed koloryzacją w świetle dziennym w pokoju, następne robione dzień po koloryzacji również w świetle dziennym w pokoju, następne robione przy oknie w mojej remontowanej łaziecne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 11.jpg (100,8 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 13.jpg (120,5 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 14.jpg (122,7 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 15.jpg (126,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 16.jpg (141,6 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie 17.jpg (127,7 KB, 48 załadowań)

Edytowane przez blackmaybe
Czas edycji: 2016-04-13 o 11:14
blackmaybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-13, 12:10   #709
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

ile trzymałaś farbę, moje włosy potrzebuja ok 1 godziny.
poczekaj jeszcze z kolejnym farbowaniem, ta farba po 3-4 myciu troche zmienia odcień. moim zdaniem przy jednym farbowaniu nie da się wyrównać koloru w 100%, ja po kilku farbowaniach moge powiedzieć że mam fajny kolor jednolity ale nie płaski
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-13, 15:10   #710
blackmaybe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Farbę trzymałam 55 min dokładnie :p zastanawiałam się też nad użyciem wzmacniacza rozjaśniaia z Alfaparfu 0sp, ale nie znalazłam żadnych informacji na jego temat. Ktoś może już go używał i ma o nim jakieś zdanie?

Tak tak, mam zamiar poczekać aż ta farba się wymyje, następną koloryzację zrobię najszybciej za 2 tygodnie bo jadę na ślub. Zamówię tym razem tak jak pisałam 11.21 i 11.11 i je wymieszam na oxy 9%, zobaczymy jak wyjdzie.
blackmaybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-15, 15:33   #711
kamasal
Przyczajenie
 
Avatar kamasal
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 20
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

a może spróbuj z 12%? na blogu Bunny kiedyś pisała, że za słaby oxy szczególnie na brunetke może dać rudość
kamasal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 14:06   #712
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 283
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Hej, mam problem.

Po 8 miesiącach niefarbowania postanowiłam jednak swoje odrosty rozjaśnić, fryzjerka nałożyła farbę Matrix coś z poziomu 10 (nie wiem dokładnie jaką) i wyszło takie żółtko, fryzjerka twierdzi ze następnym razem wyjdzie już jaśniej i będzie lepiej ale jakoś jej nie wierze. Kiedyś farbowałam londą 18 (świetlany blond) i pamiętam, że było chłodno? Doradźcie mi coś Fotki w załącznikach. Z lampą błyskową wychodzi nawet jak rudość Chce kolor podobny do dolnej części włosów, chłodny, może być ciemniejszy ciut byle nie taki żółty/rudy jak teraz który odcień da taki efekt?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0373.jpg (92,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0379.jpg (105,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_20160417181926782_beauty_style_51.jpg (25,6 KB, 23 załadowań)
coolasana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 16:34   #713
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Fryzjerka zrobiła błąd. Powinna użyć farby rozjaśniajacej lub też rozjaśnic trochę włosy przed i potem stonowac je farba.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 17:42   #714
Monika855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 22
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Hej, mam problem.

Po 8 miesiącach niefarbowania postanowiłam jednak swoje odrosty rozjaśnić, fryzjerka nałożyła farbę Matrix coś z poziomu 10 (nie wiem dokładnie jaką) i wyszło takie żółtko, fryzjerka twierdzi ze następnym razem wyjdzie już jaśniej i będzie lepiej ale jakoś jej nie wierze. Kiedyś farbowałam londą 18 (świetlany blond) i pamiętam, że było chłodno? Doradźcie mi coś Fotki w załącznikach. Z lampą błyskową wychodzi nawet jak rudość Chce kolor podobny do dolnej części włosów, chłodny, może być ciemniejszy ciut byle nie taki żółty/rudy jak teraz który odcień da taki efekt?
Dokładnie wyszło mi dziś coś takiego po Illuminie 9/60 na pół z 10/1 i oxy 9......Czy mogę to jeszcze raz stonować 9/60 z mniejszym oxy? Czy raczej podziałać coś na razie z płukankami i fioletowymi szamponami?
Monika855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-23, 11:08   #715
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Za wysokie oxy wzięłas kochana. Zawsze wtedy żółte tony wyjdą. Możesz stonowac jeszcze raz, maks na 3%

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:07   #716
Monika855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 22
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Za wysokie oxy wzięłas kochana. Zawsze wtedy żółte tony wyjdą. Możesz stonowac jeszcze raz, maks na 3%

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Czyli kolejnym razem powinnam zrobić odrost na 6%....Ja głupia myślałam, że szóstka nie chwyci mojego mysiego blondu (a nie chciałam znowu rudości) i od razu wzięłam się za 9, mając złe doświadczenia z poprzednią farbą. Tak się właśnie zastanawiałam skąd ta żółć. Przecież odrost mam nie tak znowu ciemny, a farbowałam mieszanką perły i popielatego.....Dam im odpocząć. Za tydzień, dwa spróbuję stonować i dam znać, jaki efekt. Mogę Welloxon 6% rozcieńczyć z wodą dla uzyskania 3?
A gdybym następnym razem wzięła Alfaparf 10.21 oxy 6% na odrost powinno być o.k.?

Edytowane przez Monika855
Czas edycji: 2016-04-24 o 13:20
Monika855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:33   #717
Monika855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 22
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

SceneQueene Dodałam foto, dokładnie wygląda to tak. W rzeczywistości bardziej żółtawo jak na zdjęciu. Długość pięknie chłodna. Jest i tak już o niebo lepiej, jak było po Alwaves. Wczoraj próbowałam gencjany, ale nic nie dała. Czyli tonowanie póki co i odrost następnym razem na oxy 6%, lub 7,5. Przepraszam, że w kolejnej wiadomości, ale foto nie chciało się dodać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160424_133913.jpg (53,9 KB, 35 załadowań)

Edytowane przez Monika855
Czas edycji: 2016-04-24 o 14:20
Monika855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 01:41   #718
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez Monika855 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Czyli kolejnym razem powinnam zrobić odrost na 6%....Ja głupia myślałam, że szóstka nie chwyci mojego mysiego blondu (a nie chciałam znowu rudości) i od razu wzięłam się za 9, mając złe doświadczenia z poprzednią farbą. Tak się właśnie zastanawiałam skąd ta żółć. Przecież odrost mam nie tak znowu ciemny, a farbowałam mieszanką perły i popielatego.....Dam im odpocząć. Za tydzień, dwa spróbuję stonować i dam znać, jaki efekt. Mogę Welloxon 6% rozcieńczyć z wodą dla uzyskania 3?
A gdybym następnym razem wzięła Alfaparf 10.21 oxy 6% na odrost powinno być o.k.?
Jasne, pół na pół. Do tonowania najlepiej. A nawet możesz do farby dodać 3 krople gencjany, sprawdzone. Powinno pomóc.
Co do 6 na odrost, jeśli to jasny mysi blond, myślę że na spokojnie da radę.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 12:08   #719
Monika855
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 22
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jasne, pół na pół. Do tonowania najlepiej. A nawet możesz do farby dodać 3 krople gencjany, sprawdzone. Powinno pomóc.
Co do 6 na odrost, jeśli to jasny mysi blond, myślę że na spokojnie da radę.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
Super. Jeszcze raz bardzo dziękuję za te porady. Wypróbuję i dam znać, jak po tonowaniu.
Monika855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 15:08   #720
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farba Evolution of the color Alfaparf

Daj znać koniecznie. Powodzenia.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-18 18:46:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:13.