Szafiarki, blogi ubraniowe - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-12, 21:05   #31
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Ja sie absolutnie nie emocjonuje, rowniez nie uwazam tego za wielka sprawa. Mowiac o zrozumieniu mialam na mysli pewien rodzaj akceptacji tej straty czasu. Czasem czegos nie lubie, cos mi sie nie podoba ale nie uznaje tego w kategoriach zla, nudy, proznosci, straty czasu, niechze kazdy sobie robi to co lubi. Nie oceniam tego. Rozumiem, ze rozpoczela sie dyskusja na ten temat i zostal zabrany w niej glos, ale mysle ze klasyfikowanie teraz kazdego czlowieka ktory wrzuci jakies zdjecia, nawet pochwali sie czyms co sobie kupil od razu za prozniaka, łasego na komplementy, robiacego tylko i wylaczenie dla poklasku jest niesprawiedliwe. Ocenianie czlowieka poprzez pryzmat jednej z form jak spedza np. wolna chwile to chyba jednak przesada.
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:19   #32
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Sama tam jestem

Z niektórych wypowiedzi aż bije zazdrość.
Zazdrościcie,że same nie kompletujecie ciuchów,źle się w nich czujecie?
Owszem to próżność,lubię się wyróżniać,chcę się pokazać,posłuchać rad,co zmieniać,co jest dobre,żeby czuć się jeszcze lepiej we własnych zestawach.

I być może zainspiruję kogoś tak jak inni nieustannie inspirują mnie.
I to jest cel szaf.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:38   #33
scha
Raczkowanie
 
Avatar scha
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 186
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

aaaa nie podoba mi sie dorabianie do tego jakiejs ideologii.

uwazacie, ze jezeli ktos nie prowadzi takiego bloga, to tylko dlatego ze nie ma w czym sie pokazac?
Moja przyjaciolka ma wg mnie niepowtarzalny, oryginalny, niebanalny i odwazny styl. Ale nie chce nawet slyszec o zadnych blogach, zdjeciach itd. To chyba indywidualny wybor kazdej z nas.
Na postawione przez autorke watku pytanie odpowiedzialam - uwazam szafiarstwo za przejaw albo ogromnej nudy albo takiej proznosci. A w mojej hierarchi wartosci, proznosc wysokiego miejsca nie zajmuje. Tyle. kolejna indywidualna sprawa. Dziekuje.
__________________
-What about China? Have you seen the Great Wall?
-All walls are Great if the roof doesn't fall.
scha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:49   #34
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez scha Pokaż wiadomość
aaaa nie podoba mi sie dorabianie do tego jakiejs ideologii.

uwazacie, ze jezeli ktos nie prowadzi takiego bloga, to tylko dlatego ze nie ma w czym sie pokazac?
Moja przyjaciolka ma wg mnie niepowtarzalny, oryginalny, niebanalny i odwazny styl. Ale nie chce nawet slyszec o zadnych blogach, zdjeciach itd. To chyba indywidualny wybor kazdej z nas.
Na postawione przez autorke watku pytanie odpowiedzialam - uwazam szafiarstwo za przejaw albo ogromnej nudy albo takiej proznosci. A w mojej hierarchi wartosci, proznosc wysokiego miejsca nie zajmuje. Tyle. kolejna indywidualna sprawa. Dziekuje.
Ale dorabianie ideologii do pokazywania szafy pod tytułem "Jestem próżna" jest jak najbardziej ok.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:49   #35
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

moze ktos zna jakies polskie szafy ktore pokazuja cos bardziej oryginalnego niz retro w wydaniach wtornych?

btw moja mama tez sie przerazila jak w wysokich obcach chyba o tym zjawisku przeczytala :P potem sie podejrzliwie na mnie patrzyla ale ja uspokoilam :P

i ten, no... tam pisali ze teraz to szafiarki dyktuja mode... coz, osobiscie wole zeby robili to jednak ludzie kompetentni w tej dziedzinie :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 21:54   #36
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
i ten, no... tam pisali ze teraz to szafiarki dyktuja mode... coz, osobiscie wole zeby robili to jednak ludzie kompetentni w tej dziedzinie :P
z dyplomem po modowych studiach?
bo z wyczucia chyba dyplomów nie dają?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:02   #37
Wiwianna
Zadomowienie
 
Avatar Wiwianna
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: net
Wiadomości: 1 303
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Czy szafiarki dyktują modę? Na pewno inspirują. W wielkich firmach odzieżowych są specjaliści od mody ulicznej, ich zajęcie polega na badaniu trendów, wyszukiwaniu oryginalnych pomysłów, sprawdzaniu w co najchętniej ubierają się ludzie, szperaniu w sieci w poszukiwaniu szaf. Kompozycje jednej z naszych szafiarek ukazały się w zagranicznej prasie.
__________________
Wiwianna
Wiwianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 22:08   #38
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

bez wyczucia nie zostana dobrymi projektantami czy stylistami. na takich studiach ucza sie duzo rzeczy pozornie niedostrzegalnych a jak waznych. dlatego wole zeby ludzie tworzyli mode swiadoma, bo wyczucie to nie wszystko.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:08   #39
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

A jest w ogóle na świecie coś/ktoś,kto dyktuje modę ?
Uważam,że ktoś kto ma styl (nieważne czy retro czy boho - własny) sam ją sobie dyktuje.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:10   #40
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Ja to zwyczajnie nie znosze wrzucania ludzi do jednego worka, a to niestety wciaz przewija sie w tej dyskusji. To tak jakby powiedziec hmm kazdy facet ktory chodzi na silownie to miesniak bez mozgu, na sterydach, ktos kto mieszka na wsi to prostak, niewyksztalcony, kazda blondynka jest glupia itd. Przez pryzmat jednej cechy cala opinia. Pokazuje ciuchy, zalozyla bloga - prozna baba, szukajaca poklasku. Sama bloga nie mam, czasem cos wrzuce na wizazu, ale absolutnie mnie te szafiarki nie draznia, skoro to lubia to czemu nie ? Maja z tego zrezygnowac bo... no wlasnie, dlaczego? By nie zostac niesprawiedliwie ocenione ? Na wizazu tez dziala podforum o makijazach, tez siedza tam same prozne kobiety ? Po co wklejaja cos skoro nie raz juz je pochwalono? Sprawia im to przyjemnosc, prosze bardzo, co w tym zlego ?
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:15   #41
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Taaa bo oczywiście żadna pani z tych wypowiadających się wyżej nie lubi być chwalona
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 22:17   #42
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
A jest w ogóle na świecie coś/ktoś,kto dyktuje modę ?
Uważam,że ktoś kto ma styl (nieważne czy retro czy boho - własny) sam ją sobie dyktuje.
ale jest cala masa ludzi ktora za kims podaza. i teraz tym kims maja niby byc szafiarki.
jak dla mnie to niech sobie to robia, ale ta obsesja , ze niektore to wyrocznie mody i takie tam to przesada dla mnie w kwestii mody to podobna sprawa jak z grafikami komputerowymi i grafikami.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:19   #43
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
ale jest cala masa ludzi ktora za kims podaza. i teraz tym kims maja niby byc szafiarki.
jak dla mnie to niech sobie to robia, ale ta obsesja , ze niektore to wyrocznie mody i takie tam to przesada dla mnie w kwestii mody to podobna sprawa jak z grafikami komputerowymi i grafikami.
Pokaż mi blog jednej szafiarki ,tylko jeden blog ,która uważa się za wzór do naśladowania.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:22   #44
chmielna
Raczkowanie
 
Avatar chmielna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

a mi się takie blogi bardzo podobają mogę się np. na niektórych zestawach wzrorowac, a nistety w tym nie jestem dobra, bo ciuchów mam mnóstwo, ale zestawić ich za bardz nie potrafię. Jak to lubią to niech pokazują, ja z chęcią sobie zawsze pooglądam co mają do zaprezentowania (:
__________________
sklejone oko wtopione w poduszkę
tak ponury dzień nie chcę się rozstać z łóżkiem
mam jeszcze czas, jeszcze się zdrzemnę
budzik dzwoni nadaremnie... ;]




chmielna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:27   #45
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

moze one sie nie uwazaja, ale damskie pisemka je uwazaja. po prostu straszny szal sie na to zrobil
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:28   #46
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

E tam. Gadanie na forum internetowym to też strata czasu. Zwłaszcza na temat blogów szafiarskich zamiast o teorii względności
(np. moja znajoma twierdzi, że na forach udzielają się puste lalki frustraci i zdziwaczałe stare panny)

Jak się komuś nie podoba to niech nie śledzi losów szafiarek, ale traktowanie ich z góry jako próżnych i pustych... to dziwna postawa. Przecież to tylko "kawałek" ich życia a nie motor..
rumpleteazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 00:50   #47
scha
Raczkowanie
 
Avatar scha
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 186
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Taaa bo oczywiście żadna pani z tych wypowiadających się wyżej nie lubi być chwalona
no i po co ta zlosliwosc? oczywiscie, ze kazdy jest w jakims stopniu prozny i lubi byc chwalony. Po prostu nie wystawiam sie do pochwal. Maja byc to beda.
No i w kazdym poscie chyba bede musiala podkreslac, ze nie jestem ani za ani przeciw szafiarkom. Mam swoje zdanie i juz. A Twoje jak najbardziej szanuje.
__________________
-What about China? Have you seen the Great Wall?
-All walls are Great if the roof doesn't fall.
scha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 05:07   #48
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

A ja tam się przyznam: uwielbiam, wręcz kocham komplementy! Tylko nie umiem na nie reagować...) to tak a propos próżności ( a dodam, iż na razie nie mam bloga, ani nigdy nie pokazywałam swoich makijaż, chociaż wątek bardzo lubię).
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 08:04   #49
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Jeanette, w takim razie co ty robisz na tym forum? czyż nie jest też stratą czasu przeglądanie wątków (MODOWYCH olaboga!!!!) i co gorsza nawet PISANIE i udzielanie się w innych wątkach?
jeśli kogoś fascynuje fotografia, obróbka zdjęć , to właśnie przygotowywanie ich, "tuningowanie" do własnego bloga jest, jakby nie było, poszerzaniem i doskonaleniem swoich umiejętności, czyż nie?
nie znoszę generalizowania
każdy niech robi to co sprawia mu przyjemność i satysfakcję.
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 08:32   #50
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

A mi sie wydaję, że one wyznają zasadę im dziwniej tym lepiej. Dla mnie ten styl jest przesadzony, nasączony kiczem. Pojedyncze ciuchy sa ok, ale całoś jakoś do mnie nie przemawia. Jest to dla mnie typowy przykład ślepego podążania a modą. Bo niektóre dziewczyny naprawde śmiesznie wyglądaja w tych ciuchach.
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 08:33   #51
babsztylet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

witam ciesze sie ze dyskusja sie rozwinęła. racja, ze skoro przesiadujemy na takich forach jak te, mamy cos wspolnego w szafiarkami. tak jak one cieszymy sie moda i lubimy o niej rozmawiac. proste.
wydaje mi sie, ze wrzucanie wszytskich dziewczyn do jednego worka "proznosc" nie swiadczy dobrze o ty, ktorzy tak uwazaja. Dla mnie to normalne i fajna, ze ktos lubi pokazac, to co umie, co go cieszy.. jego swiete prawo i fajnie ze czyms sie dzieli.
tylko gorzej, gdy te kreacje sa dosc daremne, tudziez zupelnie nieoryginalne. zawsze sa lepsi i gorsi
babsztylet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 08:41   #52
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Jeanette83 chyba nie została do końca zrozumiana.
Zgadzam się, że teraz dominuje styl babciowy/retro. I aż zbyt. Nie jest to dla mnie nic wyszukanego.
A robienie zdjęć choćby na MSD nie jest moim zdaniem niczym próżnym i dziewczyny nie czekają na same pochwały. Fajnie ogląda się ciekawe zdjęcia a jeszcze fajniej jak można je samemu zrobić.
Sama nie działam , po prostu nie chciałoby mi się

Prosiłabym o podanie adresu polskich szafiarek, chętnie bym coś obejrzała
__________________
Regeneracja ducha i ciała

Uczę się żyć na nowo. Tym co tu i teraz.

milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:37   #53
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
A jest w ogóle na świecie coś/ktoś,kto dyktuje modę ?
Uważam,że ktoś kto ma styl (nieważne czy retro czy boho - własny) sam ją sobie dyktuje.
Prooosze Cie Pokaz mi jeden polski blog, gdzie zestaw nie jest zrobiony na zasadzie "zobaczylam super trend na zagranicznym blogu i teraz 10ta z kolei kupuje super bezksztaltne spodnie z H&M". Problem polega na tym, ze w polskich szafach albo jestes retro/vintage, albo Ciebie nie ma, co jest smutne i nudne. Tymbardziej nie znajdziesz innowacyjnych pomyslow, ktore beda, nie oszukujmy sie, ladnie wygladac, bo ubrac spodnice zmiast sukienki, sweterek po babci, a do tego czerwone skarpetki to nie jest zaden problem, sek w tym zeby to jakos wygladalo. A przeciez jest tyle zroznicowanych stylow...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:41   #54
babsztylet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Prooosze Cie Pokaz mi jeden polski blog, gdzie zestaw nie jest zrobiony na zasadzie "zobaczylam super trend na zagranicznym blogu i teraz 10ta z kolei kupuje super bezksztaltne spodnie z H&M". Problem polega na tym, ze w polskich szafach albo jestes retro/vintage, albo Ciebie nie ma, co jest smutne i nudne. Tymbardziej nie znajdziesz innowacyjnych pomyslow, ktore beda, nie oszukujmy sie, ladnie wygladac, bo ubrac spodnice zmiast sukienki, sweterek po babci, a do tego czerwone skarpetki to nie jest zaden problem, sek w tym zeby to jakos wygladalo. A przeciez jest tyle zroznicowanych stylow...
oo bez przesady. ogolnie panuje latwo kop[iowalny retro/vintage ale sa dziewczyny, które maja wyraznie inne style. na forum gazetowym: moda jest caly watek o tym czy szafiarki to bohema i pada wiele przykladow blogow promujacych inne sposoby ubierania
babsztylet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:57   #55
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Mowisz o polskich blogach, czy w ogole? Fakt, jest kilka gdzie jest inny styl, ale to zazwyczaj na tym blogu jest kilka fotek, a styl tez niczym nie poraza. Naprawde przejrzalam wszystkie polskie blogi i zaden mnie nie zachwycil...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:01   #56
babsztylet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Mowisz o polskich blogach, czy w ogole? Fakt, jest kilka gdzie jest inny styl, ale to zazwyczaj na tym blogu jest kilka fotek, a styl tez niczym nie poraza. Naprawde przejrzalam wszystkie polskie blogi i zaden mnie nie zachwycil...
ok, poszukam linkow. od razu mowie, ze nie sa to moje ulubione bowiem specjalnie nie siedze w temacie ani namietnie nie przegladam blogow. niedawno mnie to zainteresowalo jakos zjawisko, dlatego tez zaczelam watek
babsztylet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:08   #57
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Prooosze Cie Pokaz mi jeden polski blog, gdzie zestaw nie jest zrobiony na zasadzie "zobaczylam super trend na zagranicznym blogu i teraz 10ta z kolei kupuje super bezksztaltne spodnie z H&M". Problem polega na tym, ze w polskich szafach albo jestes retro/vintage, albo Ciebie nie ma, co jest smutne i nudne. Tymbardziej nie znajdziesz innowacyjnych pomyslow, ktore beda, nie oszukujmy sie, ladnie wygladac, bo ubrac spodnice zmiast sukienki, sweterek po babci, a do tego czerwone skarpetki to nie jest zaden problem, sek w tym zeby to jakos wygladalo. A przeciez jest tyle zroznicowanych stylow...
Jeden ? setki bym Ci pokazała.
Ot,choćby mój.Nie kupuję nic w masowych sklepach.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:10   #58
babsztylet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez babsztylet Pokaż wiadomość
ok, poszukam linkow. od razu mowie, ze nie sa to moje ulubione bowiem specjalnie nie siedze w temacie ani namietnie nie przegladam blogow. niedawno mnie to zainteresowalo jakos zjawisko, dlatego tez zaczelam watek
http://bagladyshop.blogspot.com/
http://foamclene.blogspot.com/
http://frichic.blogspot.com/
http://lookbook.blox.pl/html
http://modazkrakowa.blogspot.com/ - tu sa spokojne, codzienne i nie retro ciuchy ale nudy na pudy.. dla mnie to jeden z przykladow nazywaniaq "stylem" zupelnego niczego
babsztylet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:13   #59
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Pokaż swój .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 11:26   #60
babsztylet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 30
Dot.: Szafiarki, blogi ubraniowe

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Pokaż swój .
pokazalbym czemu nie?
ale nie mam. jak pisalam zakladajac watek, zastanawiam sie nad prowadzeniem ubraniowo-ogolnozyciowego) o ile sprawiałobymi to frajde bo len ze mnie
babsztylet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.