Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-07, 10:55   #1
Zadumana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 500

Petting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy


Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość

Nie wiem czy był juz taki problem czy nie ale postanowilam opisac to co mi sie przydarzylo...otorz podczas pieszczot z moim chlopakiem poszlismy nieco "dalej" i przejeżdzaliśmy sobie po narządach płuciowych.....tylko z zewnątrz jakies 5 min bez niczego a pozniej juz z prezerwatywą...moje pierwsze pytanie to to czy mozna od takich pieszczot zajsc w ciąze....tak jak mowi tylko kilka min bylo bez prezerwatywy, ne bylo wytrysku ale od wczoraj mam takie mysli bo to nasz taki pierwszy raz.Pomóżcie prosze.... jak najszybciej bo nie wytrzymam juz... dodam moze jeszcze ze nie robilismy tego jeszce i jestem dziewicą nie bylo krwawienia.

PROSZE O POMOC

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2011-06-01 o 14:12
Zadumana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 11:08   #2
_Agnieszka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Nie martw się, zajście w ciążę w taki sposób jest niemożliwe.
__________________

_Agnieszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 11:16   #3
Zadumana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 500
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Tez tak myśle ale nie wiem czemu po rpsotu sie przestraszylam :/

ktoś jescze sie wypowie??? prosze
Zadumana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 11:31   #4
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Nie martw się skoro nie wszedł w Ciebie, nie było wytrysku- wszystko jest w porządku
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 11:48   #5
Zadumana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 500
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Ale jesli te kilka min bylo bez gumki to nie moglo byc tak ze sie przedostaly podczas pieszczot ręcznych np ???????????!!!! ...czy ustnych???bardzo sie boje
Zadumana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 12:24   #6
Zadumana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 500
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Napiszcie jescze cos prosze-potrzebuje szczerego wsparcia :-(
Zadumana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 13:56   #7
I'llFindAWay
Raczkowanie
 
Avatar I'llFindAWay
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 274
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Zajść w ciąże jest trudniej niż się nam wydaje.

Nie masz sie czego bać.
__________________

W ciągu życia człowiek zjada przeciętnie około 5 krów, 20 świń, 29 owiec, 760 kurczaków, 46 indyków, 18 kaczek,7 królików i około 1000 ryb.



"I like work. It fascinates me. I can sit and look at it for hours "

I'llFindAWay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-07, 18:41   #8
2018070520180950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 58 878
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

my tak sie zawse bawimy bnez gumki z moim facetem 'recznie' i jescze nic sie nie stalo po prostu pilnujemy zeby nie dotykac sie ta reka co sie partnera dotykalo
2018070520180950 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-07, 21:29   #9
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez Kachaaa Pokaż wiadomość
my tak sie zawse bawimy bnez gumki z moim facetem 'recznie' i jescze nic sie nie stalo po prostu pilnujemy zeby nie dotykac sie ta reka co sie partnera dotykalo
Różnie bywa, przez petting też można zajść w ciążę, bo przed wytryskiem wydobywa sie z penisa płyn taki w którym też są plemniki. A plemniki to skoczne potworki. Lepiej nie dopuszczaj to takich sutuacji
__________________
Nasze szczęście Julia
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 07:05   #10
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Nie ma mozliwości ! nawet najcwańszy plemnik nie przejdzie sam z obrzeży pochwy do środka samodzielnie juz nie róbcie z nich supermanów albo małyszów a co do płynu zwanego preejakulatem mam tu info z Wikipedii:

Preejakulat, Płyn ejakulacyjny (z łac. pre - przed + ejakulat) - wydzielina gruczołów opuszkowo-cewkowych, wydobywająca się z penisa podczas pobudzenia seksualnego, pełniąca funkcję naturalnego lubrykantu. Nie zostało dowiedzione, że preejakulat może zawierać plemniki, co umożliwiłoby zapłodnienie nawet, jeśli nie doszłoby do wytrysku. W badaniach klinicznych na małych grupach pacjentów z prawidłową ilością plemników w ejakulacie stwierdzono, że preejakulat w ogóle [1] nie zawierał plemników lub zawierał ich bardzo małe ilości, do tego o upośledzonej ruchliwości...

Tak właśnie jest i nie należy szukać dziury całym

Koleżanko, nie powinnać się tak stresować przy pettingu bo nie wyobrażam sobie co będzie póżniej...

pozdrawiam i głowa do góry
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-08, 17:53   #11
Zadumana
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 500
Dot.: Peeting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Bardzo dziekuje za słowa otuch szczególnie Shady44 . bardzo mnie pocieszyly wasze slowa....ale od teraz na prawde bede bardzo uwazac chociaz nie chce zeby bylo sztucznie i ze strachem....ehhh....czeka m tylko na okres...
Zadumana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 21:00   #12
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Petting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Zgadzam się,że plemniki to jednak nie 'supermałysze', ale zdarzają się przypadki(bardzo rzadko), że dziewice zachodzą w ciąże...
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 09:41   #13
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Petting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Zachodza. Jakoś tak raz na 2 tyś lat z boskiego natchnienia
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 11:58   #14
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Petting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Zachodza. Jakoś tak raz na 2 tyś lat z boskiego natchnienia

hahaha genialne !!
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 17:45   #15
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Petting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Zachodza. Jakoś tak raz na 2 tyś lat z boskiego natchnienia
Wiesz wprost uwielbiam Twój cyniczny ton
Tak sie akurat składa,że nie raz na 2 000 lat i bynajmniej nie z boskiego natchnienia. Mój wujek jest ginekologiem i nie jeden raz spotkał sie z takim przypadkiem. No chyba, że u nas w górach zdarzają się cuda
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-10, 18:12   #16
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Petting a zajście w ciąże...moj problem- potrzebuje pomocy

oczywiscie, ze od "przejezdzania sobie po narzadach plciowych" mozna zajsc w ciaze. mezczyzna wcale nie musi w kobiete gleboko wejsc, zeby zaplodnic i Ashmira ma racje, ze moze sie zdarzyc taki przypadek.
wszystko zalezy od intensywnosci pettingu, bo to szerokie pojecie i zawiera w sobie wiele roznych zachowan. Nie wiemy co tam dokladnie kolezanka robila. A wystarczy troche plodnego sluzu, preejakulat, ruchliwe raczki i problem gotowy. Dlatego trzeba z tym baaardzo uwazac.
ps: wiadomosciami z wikipedii bym sie nie sugerowala, zdania naukowcow na temat preejakulatu sa tak podzielone, ze lepiej uwazac.
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 14:17   #17
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Kontynuacja wątku:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219159
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:54   #18
aniajagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Zastosowałam jednak metode Yuzpe z microgynenem, po 32 h było to we wtorek ok. 11:00. (przypominam, że w w nocy z nd na pon pękła prezerwatywa), byłam ok. 2 dni przed okresem (cykle 29-33). Do tej pory nie mam okresu, czy to skutek Yzupe ? Robiłam test wczoraj (wiem jednak, że to za wcześnie).
aniajagoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 15:40   #19
monisq
Przyczajenie
 
Avatar monisq
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

hej mam pytanie robiłam wczoraj test ciążowy i wyszła mi bardzo blada kreseczka, a dzisiaj robiłam innej firmy i wyszedł mi negatywny i sama nie wiem co myśleć jak myślicie? to moj 32 dc zawsze trwa 29 dni zrobić jeszcze jeden teraz czy czekać do jutra rana?
monisq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 15:57   #20
suzyyy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 248
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez monisq Pokaż wiadomość
hej mam pytanie robiłam wczoraj test ciążowy i wyszła mi bardzo blada kreseczka, a dzisiaj robiłam innej firmy i wyszedł mi negatywny i sama nie wiem co myśleć jak myślicie? to moj 32 dc zawsze trwa 29 dni zrobić jeszcze jeden teraz czy czekać do jutra rana?
poczekaj do rana, wtedy jest najbardziej wiarygodny
suzyyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 12:37   #21
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Lepiej poczekac, organizm czasem lubi płatac nam takie psikusy. 3 dni przesunięcia mogą się zdarzyc.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 13:02   #22
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez aniajagoda Pokaż wiadomość
Zastosowałam jednak metode Yuzpe z microgynenem, po 32 h było to we wtorek ok. 11:00. (przypominam, że w w nocy z nd na pon pękła prezerwatywa), byłam ok. 2 dni przed okresem (cykle 29-33). Do tej pory nie mam okresu, czy to skutek Yzupe ? Robiłam test wczoraj (wiem jednak, że to za wcześnie).
Przed okresem raczej są dni niepłodne (pisze raczej bo tego nigdy na 100% nie można być pewnym jak się nie obserwuje organizmu), ale dodatkowo zareagowałaś na sytuację. Owa metoda ma z tego co mi świta podobne działanie do postinoru. W ciąży moim zdaniem nie jesteś. Dla pewności 14 dni po stosunku zrób test. A okres może się spóźniać zwyczajnie ze stresu, albo ilości przyjętych hormonów. Bez paniki

Cytat:
Napisane przez monisq Pokaż wiadomość
hej mam pytanie robiłam wczoraj test ciążowy i wyszła mi bardzo blada kreseczka, a dzisiaj robiłam innej firmy i wyszedł mi negatywny i sama nie wiem co myśleć jak myślicie? to moj 32 dc zawsze trwa 29 dni zrobić jeszcze jeden teraz czy czekać do jutra rana?
Ile dni po stosunku był ten test? Jak minimum 14 i w dniu lub po dniu spodziewanego okresu to powinien być wiarygodny.

Co do tej bladej kreski czasami jest oznaką ciąży... a czasami błędnym odczytem po prostu. Najpewniej po 48h powtórzyć test. Wtedy wynik powinien być wiarygodny.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 13:18   #23
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
hej wizanki mam do was pytanie. Cykle miałam regularne 31 dniowe, a wspolzylam z moim tz jeden dzien po miesiaczce i pekla nam gumka poszlismy do gina i przespisal mi tabletke escapelle ,wzialam ja w ciagu 24 godzin od stosunku,wiec niby mieszcze sie w czasie 72 godzin. no ale teraz okres spoznia mi sie juz 2 tygodnie (niby pani doktor powiedzizala ,ze to jest taka duza dawka hormonow, ze moze mi sie wszystko pomieszac w organizmie ) dodam,ze sluz mialam gesty bialy a teraz mam wrazenie suchosci w pochwie,wiec niby objawy miesiaczki zblizajacej sie no ale brzuch mnie nie boli tylko piersi mnie troche pobolewaja....prosze o odpowiedz czy to mozliwe zebym byla w ciazy????

hej wizanki Cykle miałam regularne 31 dniowe, a wspolzylam z moim tz jeden dzien po miesiaczce i pekla nam gumka poszlismy do gina i przespisal mi tabletke escapelle ,wzialam ja w ciagu 24 godzin od stosunku,wiec niby mieszcze sie w czasie 72 godzin. no ale teraz okres spoznia mi sie juz 2 tygodnie (niby pani doktor powiedzizala ,ze to jest taka duza dawka hormonow, ze moze mi sie wszystko pomieszac w organizmie ) dodam,ze sluz mialam gesty bialy a teraz mam wrazenie suchosci w pochwie,wiec niby objawy miesiaczki zblizajacej sie no ale brzuch mnie nie boli tylko piersi mnie troche pobolewaja....?

hej wizanki Cykle miałam regularne 31 dniowe, a wspolzylam z moim tz jeden dzien po miesiaczce i pekla nam gumka poszlismy do gina i przespisal mi tabletke escapelle ,wzialam ja w ciagu 24 godzin od stosunku,wiec niby mieszcze sie w czasie 72 godzin. no ale teraz okres spoznia mi sie juz 2 tygodnie (niby pani doktor powiedzizala ,ze to jest taka duza dawka hormonow, ze moze mi sie wszystko pomieszac w organizmie ) dodam,ze sluz mialam gesty bialy a teraz mam wrazenie suchosci w pochwie,wiec niby objawy miesiaczki zblizajacej sie no ale brzuch mnie nie boli tylko piersi mnie troche pobolewaja....?

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
nie musisz tego wszedzie pisac....


Jesli nie dostaje zadnej koknretnej odpowiedzi to piszę.

nie pisze w 5 miejcach a pozatym jak dotychczas nie otrzymalam zadnej odpowiedzi;/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-11-08 o 12:50
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 13:21   #24
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
hej wizanki mam do was pytanie. Cykle miałam regularne 31 dniowe, a wspolzylam z moim tz jeden dzien po miesiaczce i pekla nam gumka poszlismy do gina i przespisal mi tabletke escapelle ,wzialam ja w ciagu 24 godzin od stosunku,wiec niby mieszcze sie w czasie 72 godzin. no ale teraz okres spoznia mi sie juz 2 tygodnie (niby pani doktor powiedzizala ,ze to jest taka duza dawka hormonow, ze moze mi sie wszystko pomieszac w organizmie ) dodam,ze sluz mialam gesty bialy a teraz mam wrazenie suchosci w pochwie,wiec niby objawy miesiaczki zblizajacej sie no ale brzuch mnie nie boli tylko piersi mnie troche pobolewaja....prosze o odpowiedz czy to mozliwe zebym byla w ciazy????
Wzięłaś szybko escapelle więc ciąży z tego nie powinno być. Po takiej dawce hormonów mogą się pojawić różne skutki uboczne, więc nie masz się co sugerować zachowaniem swojego organizmu. Czekaj spokojnie na okres, pewnie go dostaniesz, a stres dodatkowo go opóźnia.

P.s Możesz zrobić test ciążowy. (aczkolwiek niech ktoś bardziej zorientowany się wypowie bo nie jestem pewna czy taka dawka hormonów go nie przekłamie)
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 09:23   #25
Anita 105
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 286
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Wzięłaś szybko escapelle więc ciąży z tego nie powinno być. Po takiej dawce hormonów mogą się pojawić różne skutki uboczne, więc nie masz się co sugerować zachowaniem swojego organizmu. Czekaj spokojnie na okres, pewnie go dostaniesz, a stres dodatkowo go opóźnia.

P.s Możesz zrobić test ciążowy. (aczkolwiek niech ktoś bardziej zorientowany się wypowie bo nie jestem pewna czy taka dawka hormonów go nie przekłamie)


No tylko okres juz mi sie spoznia 2 tydzien i zaczynam sie na prawde martwic ...
Anita 105 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 10:29   #26
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez Anita 105 Pokaż wiadomość
No tylko okres juz mi sie spoznia 2 tydzien i zaczynam sie na prawde martwic ...
Więc zrób test.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 12:35   #27
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

A przede wszystkim jak piszesz to pisz w jednym miejcu, a nie w 5-ciu, i spokojnie czekaj na odpowiedz :|
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:33   #28
CzArNuuuUuuuLkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Hej

Mam pytanie:

Kochałam się z chłopakiem w dzień 5 dnia miesiączki bez zabezpieczenia czy istnieje możliwośc zajścia w ciąże?

bardzo prosze o odpowiedz
CzArNuuuUuuuLkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:42   #29
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Zawsze istnieje.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 09:44   #30
CzArNuuuUuuuLkA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 2

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Zawsze istnieje.


ale szanse są praktycznie niewielkie prawda?
CzArNuuuUuuuLkA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.