Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-17, 12:37   #4831
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
nie ścinaj jeszczeee dla mnie zupełnie inne ale też piękne jak sie w nich czujesz?
jeszcze nie ale kiedyś zetnę
dziękuję
mega wygodnie - jakbym miała krótkie nigdy na kwadraty nie narzekałam, bylam przyzwyczajona, ale te sa takie że ich nie czuję praktycznie. Mogę wewalić paznokcia do oka i nic się nie dzieje, a z kwadratami musiałam na wszystko uważać (choć miałam to już w nawyku i nie odczuwałam)
i podoba mi się wygląd dłoni z nimi, ale nie wiem czemu na zdjęciach tak nijako wyglądają.

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość

A pokażesz z przodu? Tzn z góry prosto?
http://www.voila.pl/188/q4bw6/index.php?get=1&f=1
http://www.voila.pl/191/w9odx/index.php?get=1&f=1

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Czemu kształt zmieniłaś?

Możecie już sobie zobaczyć mój zbiór lakierowy -> http://raisin1989.blogspot.com/2011/...-paznokci.html Nie ma tego dużo
bo miałam ochotę na zmiany po kilku latach noszenia kwadratów

zbiorek całkiem całkiem, dla mnie za mało zieleni, bo ja luubię
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 12:44   #4832
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bo miałam ochotę na zmiany po kilku latach noszenia kwadratów

zbiorek całkiem całkiem, dla mnie za mało zieleni, bo ja luubię
Aaa, jak po kilku latach, to się nie dziwię, że chciałaś odmiany I tak im to spiłowanie nie odebrało uroku

Heh, ja nie lubię u siebie zieleni na pazurkach wyjątkiem są miętuski i za jakiś miesiąc jeszcze jeden do mnie przyleci
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 13:20   #4833
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość


a ja pokażę mój nowy kształt jakieś sugestie?

Kolor
A ukształtowałabym je tak:
Cytat:
Napisane przez disarrays Pokaż wiadomość
No dobra, dobra... odkurzam, ale tak na szybcika

Czyli chyba jeszcze bardziej zaokrąglić (nie wiem co to za kształt, ale, patrząc na kciuk, raczek nie migdał). Sama bym zrobiła, gdybym tylko miała warunki
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 13:35   #4834
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Anula- a nie chciała byś zrobic bardziej migdałów?

sama sie ostatnio zstnawialam nad zmina kształtu ;P
ale zdeydowa sie nie moge ;P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 14:05   #4835
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Aaa, jak po kilku latach, to się nie dziwię, że chciałaś odmiany I tak im to spiłowanie nie odebrało uroku

Heh, ja nie lubię u siebie zieleni na pazurkach wyjątkiem są miętuski i za jakiś miesiąc jeszcze jeden do mnie przyleci
no dokładnie, potrzeba odmiany

no nie każdy lubi

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kolor
A ukształtowałabym je tak:

Czyli chyba jeszcze bardziej zaokrąglić (nie wiem co to za kształt, ale, patrząc na kciuk, raczek nie migdał). Sama bym zrobiła, gdybym tylko miała warunki
dzięki
hmm no to też mi wygląda na pipe sądząc po kciuku właśnie. Starałam się zaokrąglić jak najbardziej, ale to nie takie hops siup, żeby nie zniszczyć tych krawedzi skośnych (na nich mi najbardziej zależało). Pewnie też ma budowa paznokci trochę do rzeczy, wiadome że z naturalnymi nie da się tak łatwo pewnych rzeczy zrobić jak żelem czy akrylem.I tak jak pisze - na zdjęciach wydają się duzo mniej okrągłe niż w realu (moje). Tak jak pisałam, na pewno jeszcze będę kombinować z tym kształtem.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
Anula- a nie chciała byś zrobic bardziej migdałów?

sama sie ostatnio zstnawialam nad zmina kształtu ;P
ale zdeydowa sie nie moge ;P
może kiedyś zrobię migdały, ale teraz chciałam takie właśnie, bo strasznie mi się podoba taki kancik

no wiem wiem, że trudno, ja tez się długo zabierałam za to
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 14:35   #4836
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Uwaga, chwalę się jaka jestem zdolna.
Wkomponowałam sobie w manicure włosa. Trzy paznokcie do zmycia i poprawienia

Wie ktoś może, jakim cudem ja to, u diabła, zrobiłam? o.O
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 15:01   #4837
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Uwaga, chwalę się jaka jestem zdolna.
Wkomponowałam sobie w manicure włosa. Trzy paznokcie do zmycia i poprawienia

Wie ktoś może, jakim cudem ja to, u diabła, zrobiłam? o.O
Ja wiem! Znaczy nie wiem, ale mi to sie tez zdarza, wiec rozumiem

Anula Twoje panzokcie zachwycaja w kazdym ksztalcie I przychylam sie do propozycji Ewalucji, zeby boskzi bardziej dopiescic a kolor lakieru jest obledny...

Zlamalam kciuka :beczy: Chcialam szybko zalozyc spodnie i poooszedl po kancie, az zabolalo
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 15:07   #4838
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Ja wiem! Znaczy nie wiem, ale mi to sie tez zdarza, wiec rozumiem

Anula Twoje panzokcie zachwycaja w kazdym ksztalcie I przychylam sie do propozycji Ewalucji, zeby boskzi bardziej dopiescic a kolor lakieru jest obledny...

Zlamalam kciuka :beczy: Chcialam szybko zalozyc spodnie i poooszedl po kancie, az zabolalo
Już naprawiłam. jeszcze muszę skórki wyczyścić (czyli najmniej lubiana przeze mnie część)

Oooj, biedny pazurek
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 15:08   #4839
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki
hmm no to też mi wygląda na pipe sądząc po kciuku właśnie. Starałam się zaokrąglić jak najbardziej, ale to nie takie hops siup, żeby nie zniszczyć tych krawedzi skośnych (na nich mi najbardziej zależało). Pewnie też ma budowa paznokci trochę do rzeczy, wiadome że z naturalnymi nie da się tak łatwo pewnych rzeczy zrobić jak żelem czy akrylem.I tak jak pisze - na zdjęciach wydają się duzo mniej okrągłe niż w realu (moje). Tak jak pisałam, na pewno jeszcze będę kombinować z tym kształtem.



może kiedyś zrobię migdały, ale teraz chciałam takie właśnie, bo strasznie mi się podoba taki kancik

no wiem wiem, że trudno, ja tez się długo zabierałam za to

a to chyba trudno sie taki kształt robi nie?

ja bym pewnie spiłowała do zera o by mi nie wychodził równy na wszystkich palcach

Anula- a jak myslisz czy moja pazurki by ladnie migdalkach wygladaly
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 15:24   #4840
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jeszcze nie ale kiedyś zetnę
dziękuję
mega wygodnie - jakbym miała krótkie nigdy na kwadraty nie narzekałam, bylam przyzwyczajona, ale te sa takie że ich nie czuję praktycznie. Mogę wewalić paznokcia do oka i nic się nie dzieje, a z kwadratami musiałam na wszystko uważać (choć miałam to już w nawyku i nie odczuwałam)
i podoba mi się wygląd dłoni z nimi, ale nie wiem czemu na zdjęciach tak nijako wyglądają.


http://www.voila.pl/188/q4bw6/index.php?get=1&f=1
http://www.voila.pl/191/w9odx/index.php?get=1&f=1

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------



bo miałam ochotę na zmiany po kilku latach noszenia kwadratów

zbiorek całkiem całkiem, dla mnie za mało zieleni, bo ja luubię
śliczne

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Uwaga, chwalę się jaka jestem zdolna.
Wkomponowałam sobie w manicure włosa. Trzy paznokcie do zmycia i poprawienia

Wie ktoś może, jakim cudem ja to, u diabła, zrobiłam? o.O
haj fajw mnie się zdarza notorycznie odbić włos na świeżo pomalowanych paznokciach no chyba że całego włosa zatopiłaś w lakierze i tak został do zaschnięcia
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2011-09-17 o 15:25
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 15:26   #4841
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

No i przyszły do mnie 3 lakiery 2 do frencha i jeden top coat
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 15:44   #4842
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

Zrobiłam zdjecia moim lakierom dla własnej satysfakcji, ale tak sobie pomyślalam ze jakby Sabb nam chciała swoja kolekcję pokazac albo Orli to chyba by musiały poł dnia fotografowac i w 3 postach jako załączniki by się nie pomieściły

tam oj tam oj

ja wprowadzam ostateczne poprawki od promotora i w przyszlym tyg skladam prace do dziekanatu, szczerze mowiac chce mi sie jzu wymiotowac jak patrze na te prace po raz 9853905830598
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:00   #4843
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość

Anula Twoje panzokcie zachwycaja w kazdym ksztalcie I przychylam sie do propozycji Ewalucji, zeby boskzi bardziej dopiescic a kolor lakieru jest obledny...

Zlamalam kciuka :beczy: Chcialam szybko zalozyc spodnie i poooszedl po kancie, az zabolalo
dziękować
dopieścić tzn? konkrety proszę, bo ja sama dopiero rozkminiam ten kształt
o tak, kolorek bardzo mi przypadł do gustu

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a to chyba trudno sie taki kształt robi nie?

ja bym pewnie spiłowała do zera o by mi nie wychodził równy na wszystkich palcach

Anula- a jak myslisz czy moja pazurki by ladnie migdalkach wygladaly
czy trudny.. ja wiem dosyć sprawnie mi szło to piłowanie i o dziwo nie miałam problemu zeby wszystkie tak samo
tylko chodzi o to, ze na naturalnych nie ma możliwości ukształtowania np łuku paznokcia, nie da się dołożyć masy jak przy żelu, akrylu itp.

oj nie wiem, ciężko tak doradzić i przewidzieć, ale jak masz ochotę to bym spróbowała

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
śliczne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:16   #4844
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Hmm, ja pierwszy raz chyba noszę Frencha (pseudo), bo znowu zrobiłam sobie coś w paznokieć... i bardzo mi się spodobało, mam ochotę na różne inne kombinacje i chyba właśnie tak będę malować w najbliższym czasie...tym sposobem już na pewno nie będzie ubytku w żadnym lakierze. :p
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg french2-sm.jpg (33,7 KB, 51 załadowań)
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:26   #4845
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
haj fajw mnie się zdarza notorycznie odbić włos na świeżo pomalowanych paznokciach no chyba że całego włosa zatopiłaś w lakierze i tak został do zaschnięcia
Chwała Ci, dzięki Tobie przestałam myśleć, że jestem jedynym takim oszołomem na świecie

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hmm, ja pierwszy raz chyba noszę Frencha (pseudo), bo znowu zrobiłam sobie coś w paznokieć... i bardzo mi się spodobało, mam ochotę na różne inne kombinacje i chyba właśnie tak będę malować w najbliższym czasie...tym sposobem już na pewno nie będzie ubytku w żadnym lakierze. :p
Troszeczkę widać nierówności, ale jak dla mnie jest ok


Uwaaaaga, nadeszła wiekopomna chwila. Chwalę się tortem
Wiem, że troszkę koślawy, ale to pierwszy tort, jaki w życiu zrobiłam i jestem z niego tak dumna, że aż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCI1333.jpg (71,7 KB, 54 załadowań)
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:28   #4846
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Chwała Ci, dzięki Tobie przestałam myśleć, że jestem jedynym takim oszołomem na świecie



Troszeczkę widać nierówności, ale jak dla mnie jest ok


Uwaaaaga, nadeszła wiekopomna chwila. Chwalę się tortem
Wiem, że troszkę koślawy, ale to pierwszy tort, jaki w życiu zrobiłam i jestem z niego tak dumna, że aż
Jak zrobiłaś te karty?
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:32   #4847
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
dzięki
hmm no to też mi wygląda na pipe sądząc po kciuku właśnie. Starałam się zaokrąglić jak najbardziej, ale to nie takie hops siup, żeby nie zniszczyć tych krawedzi skośnych (na nich mi najbardziej zależało). Pewnie też ma budowa paznokci trochę do rzeczy, wiadome że z naturalnymi nie da się tak łatwo pewnych rzeczy zrobić jak żelem czy akrylem.I tak jak pisze - na zdjęciach wydają się duzo mniej okrągłe niż w realu (moje). Tak jak pisałam, na pewno jeszcze będę kombinować z tym kształtem.
Najlepiej będziesz wiedziała co z nimi zrobić
Mi się bardziej podobają "z boku" niż "od frontu", choć to te same paznokcie Ale wiadomo mnóstwo zależy od perspektywy, a i zdjęcie uchwyca tylko dany moment, a nie cały urok.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
No i przyszły do mnie 3 lakiery 2 do frencha i jeden top coat
Pochwal się

A ja kupiłam dziś... pękacza Ja - typ anty-pękaczowy, co się za mną dzieje?
Na szczęście nie wydałam dużo, bo jedyny efekt, który mi podchodzi, dają kraki z Butterfly, czyli wydane 6zł Nie jest to co prawda mój wymarzony efekt spękanej ziemi, ale ujdzie. Kupiłam fiolet - dziwak z niego, podczas malowania i wysychania przybiera milion odcieni podstawowego koloru, a jak już się położy top, to zostawia ciemniejsze smugi (co widać na zdjęciach), ale wcale mi to nie przeszkadza, efekt jest jeszcze bardziej szalony
A efekt, który chciałabym uzyskać to taki (sorry za brak źródła, nie sądziłam, że będę gdzieś publikowała to foto i nie zapisałam):0504110505.jpg

A to moje, w różnych fazach, w zasadzie sprzed chwili:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Uwaaaaga, nadeszła wiekopomna chwila. Chwalę się tortem
Wiem, że troszkę koślawy, ale to pierwszy tort, jaki w życiu zrobiłam i jestem z niego tak dumna, że aż
Łaaaaaał Świetny pomysł! Dwadzieścia jeden lat stuknęło?
(Mi we wtorek 20... ehh jak to życie szybko mija)
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2011-09-17 o 16:37
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 16:58   #4848
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Witam zaraz zaczynam pazurki robić jakieś nowe
ale na razie nadrabiam
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ale pleciesz! świetne! Jakie rzęsiska i piękny kolor oczu
ojej, dziękuje ale rzesy to akurat mam takie sobie

Cytat:
Czemu brwi się nie podobają? Zawsze możesz zapuścić i kombinować z kształtem.
są okropne po prostu, za dużo eksperymentów w moim zyciu chyba. Teraz codziennie ratuje się kredką bo niestety nie wygląda to dobrze. I właśnie zapuszczam... nieustannie od chyba poczatku wakacji...
Cytat:
Widzę, że są dość wysoko i jest miejsce do malowania
Czepiać się nie będę, bo niezbyt jest do czego. Ewentualnie górną granicę bardziej cieniuj, znaczy się rozcieraj. Chyba, że to zamierzone wg mnie jest bardzo fajnie, jak lubię
zawsze boje sie za wysoko pociągnąc cien boooo jakos wyaje mi sie ze to może zle wyglądac... no ale zobaczymy.. I w tych dolnych makijażach mało rozcierałam górę. W tych ostatnich z brązami już się starałam, ale musze nabrać w tym wprawy, bo makijażystka ze mnie żadna

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
pierdu pierdu, ale sciemniacie wszystkie
widać że masz smykałkę do tego, śliczne są
podbudowałyście mnie, nie ma co Zawsze miałam wrażenie, ze jestem cienka w te klocki i może owszem maluję się ale czasem jak oglądam makijaże dziewczyn choćby Pilar, Malinki czy Sabb to jeszcze bardziej wydaje mi się ze u mnie to "z czym do ludzi"

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
o mamusiu, jakie piękności
i w takich ślicznych makijażach biegasz po ulicy? Dobrze, że nie mam szans CIę spotkać na żywo, bo bym w kompleksy wpadła
noooo nie powiem nie spodziewałam się, ze jest się z czym pokazywać ale bardzo mi miło, że te moje wypociny nie są aż tak kiepskie jak mi się zdawało. Owszem maluję się czasem w taki sposób. Zdaje się że w każdym z pokazanych gdzieś byłam poza tym z różem 9ten był na konkurs specjalnie ) no i ten pomarańcz co tu był to na próbę, ale z pomarańczem kiedyś byłam na mieście pasował do paznokci z ChG Papaya Punch

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
MgielkaM Pomaranczowy cien -
śliczny jest to fakt (mam kiepską bazę więc trochę sie zrolował jednak), raz tak wyszłam i czułam się średnio to chyba zbyt intensywny makijaż dla mnie. Mimo, ze dość intensywne lubię nawet na codzien.

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

Mgieła Ty geniuszu
nie nooo dziewczyny bo popadnę w jakiś samozachwyt zaraz
Twoje torty to dopiero geniusz Ja potrafię upiec Wztkę z opakowania ;D i mi nie urosie na dodatek

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mgiełka jak zrobiłaś te puste kreski w makijazu? jakąś taśm ą? wiesz o co mi chodzi?
tutaj z pomoca przyszły paski do frencha ze szczelinkami To były czasy eksperymentowania z taśmą I pomysł wydał mi sie ciekawy.

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Mgiełko o kurczę! piękne prace!!! powinnaś się na MM pokazać
naprawdę są dobre! zwłaszcza te graficzne
(chętnie pożyczę Ci aparat jeśli będziesz chciała )
Eeeeeee nieee.... wydaje mi się, ze nie jestem w stanie stworzyć czegoś aż tak ciekawego żeby na MM startowac... no i właśnie pojawią się problem techniczny tez...
Czasem wam w ramach off topu pokaże i mi to wystarczy Chociaż przed pokazaniem tego tutaj też miałam spore opory bo wy macie duże doświadczenie w makijażach...
Cytat:
i tak jak Demka mówi, możesz sobie pozwolić na wyciąganie cieni wyżej, bo miejsce jest
miejsca jest dużo ale zawsze wydawało mi się, ze to może wyglądac tak jak moja mamuśka się maluje... ona ciągnie cień aż pod brwi (średnio to wygląda...)
Cytat:
a brwi, nie pamiętam, żeby coś z nimi było nie tak
achhh ten makijaż, kobiety to jednak maja fajnie - wszystko można ukryć Brwi były poprawiane kredką... wtedy jakoś wyglądają (chociaż też czasem mam wrażenie, ze pewnie wyglądam jakbym sobie brwi domalowała... no ale lepsze już to chyba niz bez kredki)

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
super ! widać,że masz talent i dobry kształt oczu Wersja ala Orchid (kolorowo) bardzo mi się podoba, dwa ostatnie to już wyższa szkoła jazdy, więc masz spore umiejętności rozcieraj trochę wyżej cienie , w stronę brwi bo masz tam jeszcze miejsce. I maluj i nam pokazuj
o kurcze, dziękuję Zwłaszcza kiedy słyszę coś takiego od dziewczyny która sama tworzy takie makijażowe cudeńka... Na prawdę podbudowałyście moja wątłą samoocenę
Strasznie posoba mi się makijaż Orchi ten kolorowy i świetnie ona w nim wygląda. Ale ja jak użyję bardziej kolorowych cieni czy coś... to mam rażenie, że wyglądam - źle...
Może to tylko subiektywizm przemawia
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:02   #4849
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A ja zapraszam na kosmetycznego bloga - przed chwilą opublikowałam recenzję z wszystkimi pięcioma makijażami
oooo zaraz zaglądam

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Takie tam, z zaskoczenia. Dymane paznokcie mi nadal nie chcą wyjść .
wszystkie mi się podobają, nawet te dymane chociaż pewnie dymanie jest do wyćwiczenia żeby wyglądały jeszcze lepiej

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

a ja pokażę mój nowy kształt jakieś sugestie?
ale ty masz te pazurki, kształt fajny a jak jeszcze jest mega wygodny to bajka

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Możecie już sobie zobaczyć mój zbiór lakierowy -> http://raisin1989.blogspot.com/2011/...-paznokci.html Nie ma tego dużo
no no no jest w czym wybierac nie ma to tamto D

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Uwaga, chwalę się jaka jestem zdolna.
Wkomponowałam sobie w manicure włosa. Trzy paznokcie do zmycia i poprawienia
Wie ktoś może, jakim cudem ja to, u diabła, zrobiłam? o.O
ja nagminnie wkładam sobie moja grzywkę długości do brody w swieze paznokcie nic mnie nie zdziwi

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Zlamalam kciuka :beczy: Chcialam szybko zalozyc spodnie i poooszedl po kancie, az zabolalo
ojjjj szkoda... No ale, odrosnie.

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
No i przyszły do mnie 3 lakiery 2 do frencha i jeden top coat
ja czekam az ty zaczniesz malowac paznokcie na kolorowo!!!! Miałaś na w wakacje coś bardziej fantazyjnego pokazac niz french'a a tu co? Już po wakacjach. Muuuusisz sobie kupic jakiś jeden zdecydowany lakier, ja chcę w takim jakims niebieskim, zielonym, różu (obojetnie) zobaczyc twoje pazurki! Iiii już!

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja wprowadzam ostateczne poprawki od promotora i w przyszlym tyg skladam prace do dziekanatu, szczerze mowiac chce mi sie jzu wymiotowac jak patrze na te prace po raz 9853905830598
łuuuu hu czyli juz końcówka ale wierze, ze nie masz najmniejszej ochoty otwierac ją znowu (powtarzaj sobie, że to już jest koniec praktycznie )

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
czy trudny.. ja wiem dosyć sprawnie mi szło to piłowanie i o dziwo nie miałam problemu zeby wszystkie tak samo
o widzisz a ja swoje zawsze godzine czy poltorej mecze zeby kształt dopracowac ;D wiele zdrowia mnie kosztuje zeby były w miare jednolitego kształtu

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hmm, ja pierwszy raz chyba noszę Frencha (pseudo), bo znowu zrobiłam sobie coś w paznokieć... i bardzo mi się spodobało, mam ochotę na różne inne kombinacje i chyba właśnie tak będę malować w najbliższym czasie..
Fajnie wygląda ale ja np chciałabym zobaczyć połączenie np czerni jako bazy i niebieskiego jako french
ale to takie moje zachciewajki

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Uwaaaaga, nadeszła wiekopomna chwila. Chwalę się tortem
Wiem, że troszkę koślawy, ale to pierwszy tort, jaki w życiu zrobiłam i jestem z niego tak dumna, że aż
gdzie on niby koślawy jest super wyszedł (perełki widziałabym tam czerwone ale i tak jest mega...)
i tez mnie te karty intrygują

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

A ja kupiłam dziś... pękacza Ja - typ anty-pękaczowy, co się za mną dzieje?
aleee fajny... podoba mi się jak popękał Kto by pomyslał, ze to Butterfly
W ogóle mani fajny
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 17:17   #4850
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja czekam az ty zaczniesz malowac paznokcie na kolorowo!!!! Miałaś na w wakacje coś bardziej fantazyjnego pokazac niz french'a a tu co? Już po wakacjach. Muuuusisz sobie kupic jakiś jeden zdecydowany lakier, ja chcę w takim jakims niebieskim, zielonym, różu (obojetnie) zobaczyc twoje pazurki! Iiii już!
Hm, dzisiaj chciałam kupić ten zielony o którym pisałam i jak na złość nie było :/ jak się waham czy kupić to nie kupię, a jak jestem zdecydowana to nie ma hm, na wakacje, to fakt, mówiłam że zrobię coś oczkohehe ale nie zrobiłam, może dlatego, że sama myśl na tragicznie odczyszczone skórki których za cholere nie mogę równo odczyścić wyglądają beznadziejnie.. kremowe to wiadomo, że łatwiej jakoś skorygować, a na kolorach każdy szczegół się liczy :< niebieski odpada, może ten zielony jak go dopadnę

---------- Dopisano o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pochwal się
A tam, nie ma czym się chwalić 3 wibówki i tyle w zasadzie
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:17   #4851
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Mgieła albo Malina bedziecie moze jurto badz w poniedzialek w twierdzy? bo musze sie dowiedziec czy jest sukienka jedna, bo upatrzylam sobie na wesele w hm...

edit: ostatnio nie mam ochoty na kolory, juz nie pamietam kiedy malowalam sie tak kolorowo, chyba na randkę, jakos sie odzwyczailam przez wakacje... czasem dodam jakis kolor ale takich juz nie maluje. cos sie dzieje. narazie lepiej czuje sie w brązach, bezach, brzoskwiniach. moze dlatego ze nie mam ochoty zwracac na siebie tak bardzo uwage ostatnio.
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2011-09-17 o 17:20
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:18   #4852
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Chwała Ci, dzięki Tobie przestałam myśleć, że jestem jedynym takim oszołomem na świecie



Troszeczkę widać nierówności, ale jak dla mnie jest ok


Uwaaaaga, nadeszła wiekopomna chwila. Chwalę się tortem
Wiem, że troszkę koślawy, ale to pierwszy tort, jaki w życiu zrobiłam i jestem z niego tak dumna, że aż
gdzie on koślawy? świetny jest! właśnie, mów jak zrobiłaś karty i czy one jadalne czy tylko dekoracje

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Najlepiej będziesz wiedziała co z nimi zrobić
Mi się bardziej podobają "z boku" niż "od frontu", choć to te same paznokcie Ale wiadomo mnóstwo zależy od perspektywy, a i zdjęcie uchwyca tylko dany moment, a nie cały urok.


Pochwal się

A ja kupiłam dziś... pękacza Ja - typ anty-pękaczowy, co się za mną dzieje?
Na szczęście nie wydałam dużo, bo jedyny efekt, który mi podchodzi, dają kraki z Butterfly, czyli wydane 6zł Nie jest to co prawda mój wymarzony efekt spękanej ziemi, ale ujdzie. Kupiłam fiolet - dziwak z niego, podczas malowania i wysychania przybiera milion odcieni podstawowego koloru, a jak już się położy top, to zostawia ciemniejsze smugi (co widać na zdjęciach), ale wcale mi to nie przeszkadza, efekt jest jeszcze bardziej szalony
A efekt, który chciałabym uzyskać to taki (sorry za brak źródła, nie sądziłam, że będę gdzieś publikowała to foto i nie zapisałam):Załącznik 4231002

A to moje, w różnych fazach, w zasadzie sprzed chwili:

Załącznik 4231003

Załącznik 4231004

Załącznik 4231005

Załącznik 4231006

Załącznik 4231007

Załącznik 4231008



Łaaaaaał Świetny pomysł! Dwadzieścia jeden lat stuknęło?
(Mi we wtorek 20... ehh jak to życie szybko mija)
Super efekt tego pękacza Ja mam tylko jeden ale efekt jest zupełnie inny, pęknięcia są drobniejsze. Kładziesz grubą czy cienką warstwę?
Ogólnie nie jestem zwolenniczką takiego kształtu ale Twoje pazurki wyglądają ekstra
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:18   #4853
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Mgiełko dzisiaj dopisywalam takie rzeczy jak tu http://www.ogrzewnictwo.pl/index.php...ms=3889&cms=15 wiec czuj moj bol
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:22   #4854
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Mgielka - mogę wypróbować i taką kombinację, na pewno będę robić inne...tylko chyba nie mam metalicznego niebieskiego...wiedziałam , żeby kupić Sweet Peacock Orly!

Yyym a że mani krzywy to wiem, ale robiłam na szybko w sumie i na żywo raczej tego nie widać...no, ja ogólnie nie wyznaję idealnego Frencha i jestem lekkim niechlujem
__________________
live long and prosper

Edytowane przez Damaris_
Czas edycji: 2011-09-17 o 19:12
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:37   #4855
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Anula, Anula !!!
Kurczę, przeglądałam teraz Twój wątek...i co widzę??? Że nieświadomie skopiowałam Twój pomysł Przepraszam...
Chodzi o tą panterkę - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3524
Ale w moim wykonaniu wyglądała o wieeeleeee gorzej - http://raisin1989.blogspot.com/2011/...hand-made.html Niemniej jednak przepraszam
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:56   #4856
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Hmm, ja pierwszy raz chyba noszę Frencha (pseudo), bo znowu zrobiłam sobie coś w paznokieć... i bardzo mi się spodobało, mam ochotę na różne inne kombinacje i chyba właśnie tak będę malować w najbliższym czasie...tym sposobem już na pewno nie będzie ubytku w żadnym lakierze. :p
fajny nie przepadam za takimi prostymi niby, ale Tobie jakoś pasuje

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Uwaaaaga, nadeszła wiekopomna chwila. Chwalę się tortem
Wiem, że troszkę koślawy, ale to pierwszy tort, jaki w życiu zrobiłam i jestem z niego tak dumna, że aż


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Najlepiej będziesz wiedziała co z nimi zrobić
Mi się bardziej podobają "z boku" niż "od frontu", choć to te same paznokcie Ale wiadomo mnóstwo zależy od perspektywy, a i zdjęcie uchwyca tylko dany moment, a nie cały urok.


A to moje, w różnych fazach, w zasadzie sprzed chwili:
własnie średnio wiem, ale spytam się dziewczyn żelowych i akrylowych, może coś doradzą
też mis się te boki najbardziej podobają

a pękacz super wygląda
u mnie na stopach inaczej trochę wyszedł, aktualnie noszę

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

ale ty masz te pazurki, kształt fajny a jak jeszcze jest mega wygodny to bajka
dzięki

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Anula, Anula !!!
Kurczę, przeglądałam teraz Twój wątek...i co widzę??? Że nieświadomie skopiowałam Twój pomysł Przepraszam...
Chodzi o tą panterkę - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3524
Ale w moim wykonaniu wyglądała o wieeeleeee gorzej - http://raisin1989.blogspot.com/2011/...hand-made.html Niemniej jednak przepraszam
eee tam nic się nie dzieje, nawet jakbyś celowo zgapiła przeciez to nic złego wg mnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:08   #4857
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Hm, dzisiaj chciałam kupić ten zielony o którym pisałam i jak na złość nie było :/
przypomnij mi jaki to zielony? taki blady tak?

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
Mgiełko dzisiaj dopisywalam takie rzeczy jak tu http://www.ogrzewnictwo.pl/index.php...ms=3889&cms=15 wiec czuj moj bol
czuje, oj czuje hehe mało mam do czynienia z takimi wskaznikami ale na ekonomice trzea było kiedyś ziemniaki na hektaro złotówki przeliczac i jakieś dziwne wskazniki liczyc... nie nie, nie moja działka. Ja jestem urodzona laborantką

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Orlica - mogę wypróbować i taką kombinację, na pewno będę robić inne...tylko chyba nie mam metalicznego niebieskiego...wiedziałam , żeby kupić Sweet Peacock Orly!
to chyba do mnie to mi się marzył czarny plus niebieski french A ten niebieski lakier sliczny

aha i mam dla was cos bardziej paznokciowo. Dzisiaj je zmywałam.

p.s laski co wygrało w koncu na mani na 24ego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC09074.jpg (28,4 KB, 63 załadowań)
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2011-09-17 o 18:23
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:25   #4858
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
przypomnij mi jaki to zielony? taki blady tak?

aha i mam dla was cos bardziej paznokciowo. Dzisiaj je zmywałam.

p.s laski co wygrało w koncu na mani na 24ego?
tak, taka fajna leciutka zieleń


oooj, po co zmywałaś, takie fajne

w ostateczności kropki na skittlesach
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:38   #4859
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Jak zrobiłaś te karty?
Zamówiłam w sklepie z jadalnymi fotografiami

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Łaaaaaał Świetny pomysł! Dwadzieścia jeden lat stuknęło?
(Mi we wtorek 20... ehh jak to życie szybko mija)
Taaak... I ja, i Luby mamy "oczko"

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

gdzie on niby koślawy jest super wyszedł (perełki widziałabym tam czerwone ale i tak jest mega...)
i tez mnie te karty intrygują
Troszeczkę tu i tam są nierówności. Karty są zamówione specjal;nie, jak pisałam wyżej. A perełek nie było czerwonych, były tylko srebrne albo różowe. Ale te też dały radę

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
gdzie on koślawy? świetny jest! właśnie, mów jak zrobiłaś karty i czy one jadalne czy tylko dekoracje
Jadalne - z opłatka


Doobra, zawijam się imprezować
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 18:50   #4860
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

vivinn, bardzo podobaja mi sie Twoje golaski
lolli, podziwiam za bizu, zdolniacha
Pilar, porcelanka jest cudna szkoda, ze sie zlamal...
alex, ladne
Karola, ja tu widze ze tu kulinarnie jak u mnie, szal pal

fram, sliczne sa
Orchi, pierscionek cudo, a pazurki rosna jak na drozdzach
(ja ostatnio uslyszalam, ze waze dobre 60kg od takich madrych ludzi, a na wadze jest 51-52kg, wiec ladnie ktos mi dodal, az mnie zatkalo i tez sie zmartwilam)
Mgiela, Ty chyba sobie grabisz dziewczyno z tymi makijazami ostatni i drugi od gory powalily mnie na kolana
ewalucja, krotkie ale i tak sliczne. bardzo ladnie na Twoich wyglada sam bialy
Anulaaaaaaaaaaaa, kolor, ksztalt mi pasuje bo sama lubie taki. wiem, ze na zelu duzo lepiej wyglada, ale u Ciebie na naturalkach i tak jest pieknie. nabraly lekkosci i wygladaja zgranie. az mi sie samej zachcialo takiej zmiany
jak jeszcze podpicujesz boczki to bedzie miodzio jak talala
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.