Makijaż permanentny brwi - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-22, 20:19   #61
ride
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 28
Dot.: makijaż permanentny a wybór koloru brwi

Pani, która będzie wykonywała makijaż powinna Ci doradzić jaki odcień będzie dla Ciebie najlepszy. Jeśli lubisz wyraźne brwi powiedz o tym. Powinna też mieć zdjęcia osób, którym został wykonany taki makijaż, abyś mogła zobaczyć jak to wygląda na skórze. Kolor pigmentów w słoiczkach niestety tego nie oddaje.
ride jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 13:29   #62
WesolaCzarnulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

dziewczyny prosze was o rade.tydzien temu robilam makijaz pernamentny brwi metoda piorkowa i jestem zalamana bo wydaje mi sie ze sa tragiczne zrobione moje brwi .one wygladaja jak bym zrobila sobie zwykla henne a nie makijaz pernamentny.wstawiam fotke.prosze o rade
WesolaCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 13:36   #63
WesolaCzarnulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

dziewczyny prosze was o rade.tydzien temu robilam makijaz pernamentny brwi metoda piorkowa i jestem zalamana bo wydaje mi sie ze sa tragiczne zrobione moje brwi .one wygladaja jak bym zrobila sobie zwykla henne a nie makijaz pernamentny.wstawiam fotke.prosze o rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brwi.jpg (75,5 KB, 499 załadowań)
WesolaCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 23:55   #64
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez WesolaCzarnulka Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze was o rade.tydzien temu robilam makijaz pernamentny brwi metoda piorkowa i jestem zalamana bo wydaje mi sie ze sa tragiczne zrobione moje brwi .one wygladaja jak bym zrobila sobie zwykla henne a nie makijaz pernamentny.wstawiam fotke.prosze o rade
no dla mnie też wyglądają jakbyś sobie hennę zrobiła albo kredką pomalowała...
ale to nie jest tak że idziesz jeszcze drugi raz, w tej samej cenie na poprawkę?
gdzie robiłaś i za ile jeśli mogę zapytać?



No dla mnie ładnie zrobione m. piórkową to takie:


__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-03-05 o 23:59
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-07, 13:30   #65
WesolaCzarnulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Linergistki Pokaż wiadomość
Zapraszamhttps://m.facebook.com/profile.php?id=8143325419 31665
Dopóki da się coś z tym zrobic.
witam ja mieszkam w Uk i te brwi robilam u polskiej kosmetyczki.bardzo prosze pani o opinie tych moich brwi bo siedze nonstop na internecie i zaczynam sie dolowac bo moje brwi wygladaja strasznie w porownaniu do innych

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
no dla mnie też wyglądają jakbyś sobie hennę zrobiła albo kredką pomalowała...
ale to nie jest tak że idziesz jeszcze drugi raz, w tej samej cenie na poprawkę?
gdzie robiłaś i za ile jeśli mogę zapytać?



No dla mnie ładnie zrobione m. piórkową to takie:


mieszkam w Angli i te brwi robialm tydzien temu u polskiej kosmetyczki.zaplacilam za nie 150funtow.(ok.850.zl ) na polskie. mam korekte w poniedizalek za tydzien.
WesolaCzarnulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 08:17   #66
elza_k
Raczkowanie
 
Avatar elza_k
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Mieszkam pod Warszawą
Wiadomości: 33
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

jak na razie jest to bardzo wyraźne, ale wygląda ładnie, są równe i mają ładny kształt, jak dla mnie nie masz powodu aby się aż tak martwić, może to też kwestia przyzwyczajenia, bo to dość dużą zmiana
elza_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 10:41   #67
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez WesolaCzarnulka Pokaż wiadomość
dziewczyny prosze was o rade.tydzien temu robilam makijaz pernamentny brwi metoda piorkowa i jestem zalamana bo wydaje mi sie ze sa tragiczne zrobione moje brwi .one wygladaja jak bym zrobila sobie zwykla henne a nie makijaz pernamentny.wstawiam fotke.prosze o rade
Faktycznie wyglądają jak pomalowane kredką i bardzo dużo odstających krótkich włosków na górze poza łukiem
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 13:35   #68
Natalia_Bogdaszewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Też chcę zrobić sobie makijaż permanentny ale grubo się zastanawiam. Moje brwi są gęste i ciemne ale nie umiem makijażem nadać im fajnego kształtu...
Natalia_Bogdaszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 09:19   #69
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

skoro masz takie brwi i to swoje naturalne to szkoda robić permanentny, wystarczy tylko dobra kosmetyczka, która nada im kształt a będą równie ładne
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 20:59   #70
lazada
Zadomowienie
 
Avatar lazada
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Miasto Krasnali :)
Wiadomości: 1 147
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Dziewczyny, czy jest jakiś sposób aby makijaż permanentny po prostu znikał, a nie zmieniał kolory na tęczowe? Jakaś tajna mieszanka barwników?
Naturalnie mam brwi w kolorze ciemnego brązu, makijaż brwi robiłam w 2010 roku i wybarwiał się na różowo-pomarańczowy. Nie sądzę, że były to słabej jakości barwniki bo robiłam w Sharleyu. W sumie makijaż mi się trzymał ok. roku i teraz się zastanawiam czy zrobić ponownie. Trochę się boję, a z drugiej strony to taka wygoda, szczególnie w okresie letnim

Muscat liczę na odpowiedź od Ciebie
__________________
"Kiedy nie dostajesz tego, co chcesz, dostajesz coś lepszego - doświadczenie"
lazada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-23, 08:54   #71
muscat
Rozeznanie
 
Avatar muscat
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
GG do muscat
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy jest jakiś sposób aby makijaż permanentny po prostu znikał, a nie zmieniał kolory na tęczowe? Jakaś tajna mieszanka barwników?
Naturalnie mam brwi w kolorze ciemnego brązu, makijaż brwi robiłam w 2010 roku i wybarwiał się na różowo-pomarańczowy. Nie sądzę, że były to słabej jakości barwniki bo robiłam w Sharleyu. W sumie makijaż mi się trzymał ok. roku i teraz się zastanawiam czy zrobić ponownie. Trochę się boję, a z drugiej strony to taka wygoda, szczególnie w okresie letnim

Muscat liczę na odpowiedź od Ciebie
Lazada, miałaś wykonany makijaż barwnikiem bez zabezpieczenia, czyli bez neutralizatora, który ma na celu zniwelować właśnie takie wybarwienie. Jeśli teraz ktoś Ci na to nałoży sam barwnik kolejny raz to będziesz się z tym łososiem "bujać" w nieskończoność Teraz trzeba to najpierw zneutralizować i dopiero wtedy można nałożyć właściwy kolor, oczywiście z dodatkiem neutralizatora
muscat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 15:16   #72
Katrin99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Witam wszystkich!
mnie jakoś te makijaże nie przekonują, moja przyjaciółka zrobiła sobie makijaż w Rybniku u jakiejś tam Violletty czy jakos tak i powiem tak dziewczyna zaplacila 1200zl po mimo ze byla promocja ze makijaz wloskowy kosztowal 900zl to zaplacila wiecej bo miala tam jakies pozostalosci po starym no ale do czego zmierzam, zrobila jej ta babeczka ten makijaz no i wygladal ciagle sztucznie, jak by ktos namalowal kreski dlugopisem, co gorsza on sie ciagle wybarwial na granat, ona mi mowila ze to jakis tam barwnik super z jakiejs tam firmy na L chyba jakos Lowng ? no nie ważne w kazdym razie byla nie zadowolona i przez jakies pol roku chodzila ciagle na korekty zmieniala barwniki tamta babka ale ciagle to samo, juz pod koniec wygladalo to strasznie , jak by miala juz to wszystko rozmazane wiec tamta babka stwierdzila ze trzeba go usunac laserem, kumpela miala chyba z 5 -6 razy to usuwane za kazdym razem cala spuchnieta , szkoda mi jej bylo za kazdym razem jak sie widzialysmy, no na szczescie nie placila za to wszystko ale wiadomo bylo jej glupio to widzialam ze tam nie raz tej babce jakies alkohole dawala no i w koncu przyszla po tym lasarze na zrobienie brwi i pamietam jak w dniu kiedy ja tam zawozilam to sie cieszyla ze bedzie miala ladne naturalne brwi ze teraz to tam jakas nowa metoda robi ze tamta babka powiedziala ze zrobi jej jakie tam chce , no dziewczyna sie w kazdym razie nakrecila na tam jakas metode piorkowa czy 3d , wiec pojechala no i wrocila do mnie z placzem... brwi miala ciezkie ciemne jak smola i cale wycieniowane w ogole nie byly naturalne a do tego jeszcze byly tak blisko siebie ze wygladala prawie jak by miala MONO BREW hehe opowiedziala ze przyjechala tam i tamta babka naskoczyla na nia ze ona jej tego nie robi bo to nie jest jej wina ze ma sobie isc zrobic te brwi gdzie indziej skoro ona nie potrafi jej zrobic dobrych bo wiecznie bedzie nei zadowolona itp, ale kumpela sie uparla wyprosila zeby zrobila ze skoro robila u niej i zaplacila u niej to chce miec w koncu to zrobione... no i brwi sa oczywiscie do dupy... sama chcialam sobie zrobic ale po tym co przeszla moja przyjaciolka to jednak podziekuje... jej brwi sa teraz wyplowiale , w niektorych miejscach przebija granat ale z tego co mowila to chce odczekac aby zrobic w trojmiescie na nowo bo minelo dopiero chyba z pol roku i na razie nie chce slyszec o makijazu permanentnym i w cale jej sie nie dziwie, bujała się od roku z brwiami , zaplaciła kupe kasy i lipa... juz nie dodam ze dziwnym trafem kiedy chodzila na ten makijaz okazalo sie ze zarazila sie choroba zakazna..na szczescie wszystko skonczylo sie dobrze wydala co prawda 1000zl na okreslenie wirusa ale okazalo sie ze organizm na szczescie sam go zwalczyl no ale schiz byltakze uwazajcie na te makijaze , patrzcie tez czy Linergistka pod czas robienia makijazu czy nie bierze czegos innego do reki jak np. telefon i czy odkaza ten caly uchwyt do dziarania ja sama mialam taka sytuacje ze jak bylam u kosmetyczki to laski mi wycinaly skorki w stopach a potem inna wziela te cazki i poszla do innej klientki bez odkazania feeee i nie dajcie sie zrobic w bambuko bo na moje oko to nie byla jej wina , a jak juz babka chciala sie jej pozbyc to mogla oddac pieniadze . To tyle z moich obserwacji mam nadzieje ze nie wszystkie osoby mialy zle doswiadczenia z takim makijazem i moze jeszcze kiedys sie skusze choc pewnie tamtym gabinecie no raczej moja noga nie zawita;D Pozdrawiam cieplo!
Katrin99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-05, 19:12   #73
Laacrymossa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Witam wszystkich Wczoraj zrobiłam brwi, metodą permanentną Póki co, wyglądają bardzo agresywnie i groźnie Dlaczego? otóż, moje naturalnebrwi były bardzo rzadkie, nierówne, jasne. Codziennie rano męczyłam się z kredką, lub cieniem, aby nadać im kształt. Zdecydowałam się na ten makijaż, aby zaoszczędzić sobie czasu, stresu (że gdzieś się rozmazało) i dodac pewności siebie. Z kształtu i korygacji jestem bardzo zadowolona. Czekam teraz tylko aż kolor zbladnie (ok.50% po tygodniu), bo w chwili obecnej wyglądam dość demonicznie
Polecam wszystkim.
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie samego zabiegu - piszcie śmiało, chetnie podzielę sie doświadczeniem.
Laacrymossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-07, 05:41   #74
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Laacrymossa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Wczoraj zrobiłam brwi, metodą permanentną Póki co, wyglądają bardzo agresywnie i groźnie Dlaczego? otóż, moje naturalnebrwi były bardzo rzadkie, nierówne, jasne. Codziennie rano męczyłam się z kredką, lub cieniem, aby nadać im kształt. Zdecydowałam się na ten makijaż, aby zaoszczędzić sobie czasu, stresu (że gdzieś się rozmazało) i dodac pewności siebie. Z kształtu i korygacji jestem bardzo zadowolona. Czekam teraz tylko aż kolor zbladnie (ok.50% po tygodniu), bo w chwili obecnej wyglądam dość demonicznie
Polecam wszystkim.
Jeśli macie jakieś pytania odnośnie samego zabiegu - piszcie śmiało, chetnie podzielę sie doświadczeniem.
super

gdzie robilas (miasto i salon) i za ile?
moglabys prosze pokazac zdjecie brwi?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 03:58   #75
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Ja zdecydowałam się na tą Panią: https://www.facebook.com/pages/Gabin...31480490285089 jejku u nikogo nie widziałam tak pięknych brwi, jak robi ta Pani zbieram pomału pieniążki na zabieg, polecono mi tą Panią na wizażu właśnie, może komuś się spodoba to wrzucam link

Dla mnie ta Pani jest Magikiem

__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2015-05-14 o 04:01
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 19:05   #76
kate_jk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 253
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

ładnie, ale może to tylko na zdjęciach albo tuż po zabiegu, jak dla mnie trochę sztucznie wyglądają, może to tylko takie wrażenie
kate_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-20, 18:33   #77
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Polecicie salon w Warszawie w którym zrobię makijaż permanenty brwi do 800 zł?

Znalazłam idealny salon w Krakowie, ale neistety koszt dojazdu oraz CZAS (10 h z Waw-Krk i Krk-Waw) mnie zniechęca.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 10:04   #78
JannieS
Raczkowanie
 
Avatar JannieS
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na tą Panią: https://www.facebook.com/pages/Gabin...31480490285089 jejku u nikogo nie widziałam tak pięknych brwi, jak robi ta Pani zbieram pomału pieniążki na zabieg, polecono mi tą Panią na wizażu właśnie, może komuś się spodoba to wrzucam link

Dla mnie ta Pani jest Magikiem

Na moje oko to tą metodę piórkową muszą jeszcze udoskonalić, bo wygląda sztucznie, jakby ktoś kreski proste na brwiach wytatuował, choć kształt ogólnie bardzo ładny
JannieS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 10:10   #79
84ewa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Polecicie salon w Warszawie w którym zrobię makijaż permanenty brwi do 800 zł?

Znalazłam idealny salon w Krakowie, ale neistety koszt dojazdu oraz CZAS (10 h z Waw-Krk i Krk-Waw) mnie zniechęca.
hej,

Mogę polecić Panią Agnieszkę z Landu. Brwi robiłam około rok temu i nadal ładnie kolor się utrzymuje. Miałam również zrobioną regulacje brwi. Po zabiegu brwi nabrały nowego kształtu i wygladają rewelacyjnie. Przede wszystkim jest bardzo duża wygoda. Około 2 miesiące temu skusiłam się na makijaż permanentny ust. Bardzo się bałam, Słyszałem, że usta bardzo bolą. Jednak u Pani Agnieszki jest możliwość zrobienia tego zabiegu ze znieczuleniem dentystycznym. Musze przyznać, że nic nie bolało. Zabieg wykonany ekspresem, więc nie zostałam wymęczona.

Wracając do brwi na stronie poniżej jest aktualny link z promocją.
Po wykonaniu wszystkich kroków mozna zrobić makijaż brwi w cenie 600 zł !!

https://www.facebook.com/MakijazPermanentnyKlinikaUrody

Na stronie bardzo dużo zdjęć i komentarzy. Warto obejrzeć. POLECAM
84ewa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-08, 10:24   #80
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez 84ewa84 Pokaż wiadomość
hej,

Mogę polecić Panią Agnieszkę z Landu. Brwi robiłam około rok temu i nadal ładnie kolor się utrzymuje. Miałam również zrobioną regulacje brwi. Po zabiegu brwi nabrały nowego kształtu i wygladają rewelacyjnie. Przede wszystkim jest bardzo duża wygoda. Około 2 miesiące temu skusiłam się na makijaż permanentny ust. Bardzo się bałam, Słyszałem, że usta bardzo bolą. Jednak u Pani Agnieszki jest możliwość zrobienia tego zabiegu ze znieczuleniem dentystycznym. Musze przyznać, że nic nie bolało. Zabieg wykonany ekspresem, więc nie zostałam wymęczona.

Wracając do brwi na stronie poniżej jest aktualny link z promocją.
Po wykonaniu wszystkich kroków mozna zrobić makijaż brwi w cenie 600 zł !!

https://www.facebook.com/MakijazPermanentnyKlinikaUrody

Na stronie bardzo dużo zdjęć i komentarzy. Warto obejrzeć. POLECAM


hej dzięki juz w tym tygodniu zrobilam w studio KAPRYS na nowoursynowskiej.
jestem BAAARDZO zadowolona
zaplacilam 450 zl
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 14:15   #81
MegiM1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cześć, ja robiłam makijaż permanentny u p.Magdy w Sielance i uwazam ze jest super naturalny. Jakaś nowa metoda idealnie imitujacą włoski brwi. Mega naturalnie. Polecam. Zobaczymy jak będzie dalej ale teraz jest super!
MegiM1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-24, 18:25   #82
monka999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Hej moglabys mi wyslac swoje zdjecie brwi na maila ? monika.piotrowska.9@o2.pl czekam dzieki
monka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 10:58   #83
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
hej dzięki juz w tym tygodniu zrobilam w studio KAPRYS na nowoursynowskiej.
jestem BAAARDZO zadowolona
zaplacilam 450 zl
jestem po poprawce, wrzucę zdjęcia za 2 tyg jak makijaż mi się wygoi
jestem super zadowolona, metodę włoskową mi odradziła pani bo powiedziala ze jest DELIKATNA i to bardziej do korekty brwi sluzy niz ,,pomalowaniu ich" zeby nie robic codziennie makijazu sobie i ze wloskowa metoda trzyma polowe krocej nawet niz ta tradycyjna.

pojawie sie za 2 tyg ze zdjeciami
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-01, 17:39   #84
Natalia_Bogdaszewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 2
Dot.: Makijaż permanentny brwi-co zrobić ???

Mi się taki makijaż podoba ale nie wiem czy mi będzie pasował. Ogólnie z natury mam ciemne brwi teraz mam dość cienkie.

Edytowane przez Natalia_Bogdaszewska
Czas edycji: 2015-09-04 o 08:21
Natalia_Bogdaszewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 15:47   #85
pa_ola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Makijaż permanentny brwi

Cześć,

około tygodnia temu został mi zrobiony makijaż permanentny brwi.
Wszystko ładnie się goiło, aż do wczoraj. Pigment w niektórych miejscach zaczął dosłownie "odpadać". Zostają po nim takie białe "placki". Zmartwiłam się trochę, ponieważ na korektę jestem umówiona dopiero za niecałe 3 tygodnie.

Czy jakieś dziewczyny, które robiły makijaż tego typu też się z tym spotkały?
To jest normalna reakcja organizmu?

pozdrawiam Ola
pa_ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 15:01   #86
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez pa_ola Pokaż wiadomość
Cześć,

około tygodnia temu został mi zrobiony makijaż permanentny brwi.
Wszystko ładnie się goiło, aż do wczoraj. Pigment w niektórych miejscach zaczął dosłownie "odpadać". Zostają po nim takie białe "placki". Zmartwiłam się trochę, ponieważ na korektę jestem umówiona dopiero za niecałe 3 tygodnie.

Czy jakieś dziewczyny, które robiły makijaż tego typu też się z tym spotkały?
To jest normalna reakcja organizmu?

pozdrawiam Ola
to co odpda to strupki, bo tam mialas rane
odpadaja strupki wraz z nadmiarem pigmentu, bo czesc zostalo w skorze, a czesc na grubo ktora jest odpada

100% normalne


biale placki - to tam kosmetyczka Ci powinna uzupelnic za drugim razem, teraz musisz przeczekac az sie wszystko wygoi cierpliwości
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 06:48   #87
Studenckamodnisia
Raczkowanie
 
Avatar Studenckamodnisia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 151
GG do Studenckamodnisia
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez pa_ola Pokaż wiadomość
Cześć,

około tygodnia temu został mi zrobiony makijaż permanentny brwi.
Wszystko ładnie się goiło, aż do wczoraj. Pigment w niektórych miejscach zaczął dosłownie "odpadać". Zostają po nim takie białe "placki". Zmartwiłam się trochę, ponieważ na korektę jestem umówiona dopiero za niecałe 3 tygodnie.

Czy jakieś dziewczyny, które robiły makijaż tego typu też się z tym spotkały?
To jest normalna reakcja organizmu?

pozdrawiam Ola
Właśnie między innymi dlatego nigdy sobie takiej krzywdy nie zrobię
__________________
2015r. - szansa na nowy początek!

Mój blog http://missmalitv.blogspot.com/
Mój kanał https://www.youtube.com/channel/UCje...DQVAQBxojAXxuA
Polub mnie na Facebooku https://www.facebook.com/missmalitv
Instagram: http://instagram.com/missmalitv
Studenckamodnisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 19:28   #88
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Tani zabieg makijażu permanentnego brwi? Polecam salon „Klinika Urody” na Wałbrzyskiej w C. H. Land. Pani Agnieszka Kurpias ma bardzo duże doświadczenie, moje nowe brwi wyglądają rewelacyjne i bardzo naturalnie, a sam zabieg u niej kosztuje o wiele mniej niż w każdym innym gabinecie (tylko 600zł). Miałam robione brwi metodą mircoblandingu.
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 12:42   #89
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Saberity Pokaż wiadomość
Tani zabieg makijażu permanentnego brwi? Polecam salon „Klinika Urody” na Wałbrzyskiej w C. H. Land. Pani Agnieszka Kurpias ma bardzo duże doświadczenie, moje nowe brwi wyglądają rewelacyjne i bardzo naturalnie, a sam zabieg u niej kosztuje o wiele mniej niż w każdym innym gabinecie (tylko 600zł). Miałam robione brwi metodą mircoblandingu.
pokażesz co Ci Pani Agnieszka K zrobiła?
prosimy o selfie
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 21:38   #90
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Witajcie,
Ja zapisałam się już na permanentny brwi metodą microblading, bardzo chcę go mieć, bo moje brwi w zasadzie nie istnieją, a codzienne ich malowanie dobija mnie, ale niepotrzebnie zaczęłam czytać na necie i teraz się boję, że będą przerysowane. Upewnijcie mnie w mojej decyzji, że robię dobrze. Nadmienię, że brwi po pierwsze mają przerwy i są o wiele za krótkie, a do tego mega cienkie. Jak je pomaluję, to nie zawsze wygląda to ładnie. Jestem jasną blondynką i jaki powinnam kolor wybrać? Wiem, ze mi Pani doradzi, ale widzę, że macie większe doświadczenie niż ja.
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-13 14:15:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.