Makijaż permanentny brwi - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-19, 16:46   #121
annarachubinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Dziś wchodzę na tego samego bloga a tam relacja z zabiegu...
O jaaaaa niedobrze mi jak patrzę na ten filmik z nacinania skóry... Ale efekt jest chyba spoko.

http://www.blogomodzie.com/microblad...manentny-brwi/

Co myślicie, czy to jest dobrze zrobiony microblading? Znacie ten salon?
Cena trochę wysoka...
annarachubinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 08:20   #122
84ewa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez annarachubinska Pokaż wiadomość
Dziś wchodzę na tego samego bloga a tam relacja z zabiegu...
O jaaaaa niedobrze mi jak patrzę na ten filmik z nacinania skóry... Ale efekt jest chyba spoko.

http://www.blogomodzie.com/microblad...manentny-brwi/

Co myślicie, czy to jest dobrze zrobiony microblading? Znacie ten salon?
Cena trochę wysoka...
Brwi wydają się mało kształtne, nie widać zrobionych włosków po wykonanym zabiegu microbladingu. Brwi to jasno brązowa plama która pewnie bardzo szybko zejdzie. To jest tylko moje zdanie, każdy może mieć inne Ponad rok temu robiłam makijaż u Pani Agnieszki. http://klinikaurody.info/pl/galeria/...entny-brwi.htm
Od czasu mojej wizyty sporo pojawiło się zdjęć, widać ma duży ruch

Pozdrawiam Ewa
84ewa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 13:39   #123
annarachubinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 30
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez 84ewa84 Pokaż wiadomość
Brwi wydają się mało kształtne, nie widać zrobionych włosków po wykonanym zabiegu microbladingu. Brwi to jasno brązowa plama która pewnie bardzo szybko zejdzie. To jest tylko moje zdanie, każdy może mieć inne Ponad rok temu robiłam makijaż u Pani Agnieszki. http://klinikaurody.info/pl/galeria/...entny-brwi.htm
Od czasu mojej wizyty sporo pojawiło się zdjęć, widać ma duży ruch

Pozdrawiam Ewa
Dzięki za opinię! Tą klinikę urody kojarze, choć jak dla mnie strasznie ciemne te brwi, chciałabym zobaczyć jak to wygląda po tygodniu, miesiącu... Bo te zdjęcia tak średnio.

A jak mi się uda wygrać w konkursie to problem będzie z głowy! Tylko muszę pomyśleć co napisać

https://www.facebook.com/bicicyc/

Edytowane przez annarachubinska
Czas edycji: 2016-10-20 o 13:47
annarachubinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-20, 22:39   #124
84ewa84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Na zdjęciach w galerii w Klinice Urody są również moje brwi Fotki są robione tuż po zabiegu makijażu permanentnego, dlatego brwi wydają się ciemne. Faktyczny kolor był u mnie po kilku dniach.

Ewa
84ewa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-24, 20:29   #125
kusinka13
Raczkowanie
 
Avatar kusinka13
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 52
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Moim zdaniem wyglądają dobrze - podobają mi się. Ja robiłąm brwi na mokotowskiej w Warszawie Generalnie moje są podobne - bardzo naturalne
kusinka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-04, 11:40   #126
VioletCream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 28
Dot.: Makijaż permanentny-brwi

Witam! Chciałbym zrobić makijaż permanentny. Czy mógłby mi ktoś polecić osobę ze Szczecina bądź okolic?
VioletCream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-19, 12:13   #127
littleroksi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Fajniejsza jest metoda włosowa- uważam, że wyglądaj naturalniej i dłużej się utrzymuje. Moja koleżanka w wawie robiła sobie brwi u p. Dominiki ( 'Jest pieknie') i wygląda to super. Tak naturalnie, delikatnie, w żaden sposób sztucznie. Ja co prawda naturalne brwi mam całkiem w porzadku, ale wiadomo- to spore ułatwienie z rana wstać i nie musieć malować brwi ( zwlaszcza że u mnie to raz lepiej raz gorzej wychodzi ich makijaz)
littleroksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-23, 13:36   #128
chocochocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 33
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Mi najbardziej tez podobają sie włoskowe, microblading i to ombre. Ważne zeby brwi dalej wyglądały naturalnie
chocochocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 11:16   #129
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Makijaż permanentny brwi

.
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"

Edytowane przez mmelisjaa
Czas edycji: 2017-03-10 o 10:33
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-29, 11:18   #130
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Makijaż permanentny brwi

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _20161010_142132.jpg (52,5 KB, 121 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _20161010_142222.jpg (60,2 KB, 155 załadowań)
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"

Edytowane przez mmelisjaa
Czas edycji: 2017-03-10 o 10:32
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 10:35   #131
adver1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 8
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Ja wciąż boję się, że makijaż permanentny zrobi ze mnie potwora
adver1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-12, 14:00   #132
zlotowlosa_
Przyczajenie
 
Avatar zlotowlosa_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 26
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez adver1984 Pokaż wiadomość
Ja wciąż boję się, że makijaż permanentny zrobi ze mnie potwora
To może na początek zrób sobie porządne brwi henną i jak już się oswoisz z ich wyglądem to wtedy permanentnie
Ale jeśli masz obawy, to lepiej nie rób, bo potem będziesz 3 lata żałować a kasy Ci nikt nie odda
zlotowlosa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-22, 12:01   #133
anitka142
padawan
 
Avatar anitka142
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 47
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Jak wybierzesz dobrą metodę to wyjdzie dobrze. Fashionelka ma ładnie zrobione możesz sobie obczaić. Ja robiłam brwi u pani Magdaleny Bąk w Warszawie. Wyszło ładniej niż się spodziewałam.
anitka142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-08, 10:09   #134
dagsonik
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 65
Dot.: Makijaż permanentny brwi

ja mam brwi ombre- robiłam w Warszawie na ulicy Wilczej- salon nazywa się Jest Pięknie i prowadzi go pani po ASP- Dominika. ciesze się, ze tam trafilam, mialam mnostwo obaw, ale po zabiegu bylam zadowolona- naturalnie, delikatnie to wszystko wyglada, za 2 tygodnie ide na malą korektę. a sam zabieg jak dla mnie- bezbolesny, dosc dlugi- ponad 2 godziny trwal, ale dla takiego efektu warto sie przemeczyc
dagsonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 14:12   #135
mikaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 20
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez anitka142 Pokaż wiadomość
Jak wybierzesz dobrą metodę to wyjdzie dobrze. Fashionelka ma ładnie zrobione możesz sobie obczaić. Ja robiłam brwi u pani Magdaleny Bąk w Warszawie. Wyszło ładniej niż się spodziewałam.
Jakieś trzy miesiące temu ja także odwiedziłam Panią Magdalenę Bąk, z tymże przedłużałam u niej rzęsy. Efekt bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Obawiałam się trochę zabiegu, gdyż widziałam kiedyś u znajomej przedłużone rzęsy, które strasznie sztucznie wyglądały. Pani Magdzie wszystko wyszło pięknie i naturalnie, a skoro twierdzisz, że brwi, także robi ok to pomyślę o kolejnej wizycie.
mikaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-24, 11:27   #136
Devanq
Raczkowanie
 
Avatar Devanq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 46
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Jestem tydzień po makijażu brwi, jak sobie radziłyście z myciem ? kosmetyczka mówiła, że mam uważać 2 tygodnie przy myciu głowy żeby broń Boże woda się tam nie dostała...
Devanq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 16:57   #137
Triss07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Witajcie, mam takie pytanie: w poniedziałek wieczorem robiłam makijaż permanentny brwi, dziś jest czwartek a brwi dalej są przerysowane, czarne i nienaturalnie wyglądają - jakbym je chamsko kredką sobie narysowała. Kosmetyczka zapewniała po zabiegu, że tak musi być i po kilku dniach kolor zblednie o ok. 20-40%, ale jak na razie tego nie widzę... Jak było u Was?
Dodam, że brwi robiłam w poleconym gabinecie, znakomite opinie i wszystkie prace tej pani mi się strasznie podobają... tylko na razie moje własne nie bardzo
Triss07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-25, 17:02   #138
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Triss07 Pokaż wiadomość
Witajcie, mam takie pytanie: w poniedziałek wieczorem robiłam makijaż permanentny brwi, dziś jest czwartek a brwi dalej są przerysowane, czarne i nienaturalnie wyglądają - jakbym je chamsko kredką sobie narysowała. Kosmetyczka zapewniała po zabiegu, że tak musi być i po kilku dniach kolor zblednie o ok. 20-40%, ale jak na razie tego nie widzę... Jak było u Was?
Dodam, że brwi robiłam w poleconym gabinecie, znakomite opinie i wszystkie prace tej pani mi się strasznie podobają... tylko na razie moje własne nie bardzo
Kolor stabilizuje się nawet 3miesiace. Więc spokojnie. Z oceną należy poczekać chociaż do kolejnej pigmentacji.
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 12:24   #139
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Ja swoje brwi robiłam 1 marca 2016roku. Najpierw robiłam podcień, a później po około 3 tygodniach miałam robione włoski. Jestem bardzo zadowolona.
Kolor i kształt nadal mam nienaruszony.
Jednak dobra lingeristka to podstawa.

__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-13, 20:16   #140
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Witajcie chce sobie wykonać permanętny ust miałam brewki robione trzy razy niestety nie zlapał odcień i chyba poprawka będzie 4 nie wiem dlaczego w nie których miejscach mam prześwity długo wykonywałą mi Pani kosmetolog ...cierpliwie
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-14, 20:07   #141
Zbyt_Szalona
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 117
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Ja póki co byłam na rzęskach i super, przed brwiami mam obawy, bo to chyba musi być trochę bolesne?? Moja pani Estera mówi, że nie mam się czego obawiać, ale to chyba taki strach przed nowym. Jak to u Was było?
Zbyt_Szalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 22:24   #142
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Makijaż permanentny-brwi

Ja mam podobny problem - robiłam metodą piórkową w Olsztynie - zaraz po wyglądało super i po poprawce też, ale po 3 miesiącach szczególnie prawa brew bardzo się "wytarła" - prześwity straszne, praktycznie tylko przy nosie widać makijaż, a reszta wygląda nieciekawie. Po 3 miesiącach znów płacić 800 zł nie warto - chyba lepiej robić regularnie hennę. Może metoda niewłaściwa.... Brwi mam dość gęste, tylko jasne i już miałam dość malowania.

Co do bólu to boli, a jakże, ale laser, czy głęboki roller bardziej ( kwestia powierzchni) - ja jestem bardzo wrażliwa na ból i to mnie strasznie zniechęca do zabiegów.
__________________
Aktualności z mojej szafy:


betty_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-02, 12:31   #143
doszeregu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Ja polecam z ręką na sercu beautyconect, profesjonalne podejście i efekt taki jaki chciałam uzyskać

xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2017-10-09 o 12:08 Powód: link
doszeregu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 07:27   #144
aniazawieja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 8
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Udaj się do salonu gdzie dobiorą ci makijaż pod Twoją karnację. Ja chodzę do Bodybar xxx

Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2018-01-09 o 13:05 Powód: link
aniazawieja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-08, 09:22   #145
lifeofaneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 216
Dot.: Makijaż permanentny brwi

Moja mama zrobiła i są okej, ale sama nie wiem, czy bym chciała takie. Chyba jednak wolałabym naturalniejszy efekt, a henna szybko mi się zmywa.
lifeofaneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 15:48   #146
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Makijaż permanentny-brwi

Zastanawiam sie nad brwiami ( microblading) jestem blondynka,wiec chce brwi delikatne.

Co myslicie o tej galerii?

https://m.facebook.com/bristolbrowem...?locale2=en_GB

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Dziewczyny ,a czy to prawda ,ze trzeba odstawic odzywki na porost brwi przed zabiegiem? Na jak dlugo i dlaczego ?
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-18, 11:21   #147
nanhna
Przyczajenie
 
Avatar nanhna
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Makijaż permanentny brwi

Drogie Panie, makijaż permanentny to poważny krok...
Pierwszy raz zdecydowałam się na zabieg u Pani z wieloletnim doświadczeniem... Na co się zdaje doswiadczenie w sytuacji kiedy Pani linegistka nie ma wyobraźni i uważa że skonsumowała wszystkie rozumy??
Pierwszy zabieg, potem drugi zabieg korygujący( brwi niebieskie)
Trzeci już tak głęboka pigmentacja że chyba do końca życia zostanie na mojej twarzy...Okazjue się że Pani z tak wielkim doświadczeniem i ego wielkości jej gabinetu wprowadziła mi tusz do tatuowania..O czym poinformowała mnie oczywiście po zbiegu.
Krew, osocze...poprostu bardzo źle się to goiło. Metoda miała być piórkowa a wygląda jak nieudany rozmyty cień... Minęły dwa lata kolor trochę wypłowiał ale blizny zostały. Chciałam koniecznie coś z tym zrobić wiec stwierdziłam że spróbuję jeszcze raz, tym razem z polecenia. Naprawianie po kimś to już nigdy nie jest to samo co pierwszy dobry makijaż. Tym razem było inaczej, Pani linergistka mimo iż nie posiada tak ZACNEGO grona przerobionych klientek wykonała bardzo dobrą pracę. Poświęciła kawał czasu, na spokojnie zaprojektowała i wykonała makjaż jak trzeba. Brak wycieków krwi i osocza, bri suche i czyste. Makijaż jest delikatny i zakrył w miarę możliwości ten koszmar. Pani jest z Krakowa. Chętnie polecę w prywatnej wiadomości jeśli oczywiście liczymy na naturalny efekt.
Życzę samych udanych zabiegów, bo ja miałam ciężką przeprawę...
nanhna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 21:12   #148
Apoteoza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21
Dot.: Makijaż permanentny-brwi

nanhna bardzo proszę o namiar na Twoją lingeristkę
Apoteoza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-20, 21:40   #149
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Makijaż permanentny-brwi

Ja polecam Klaudia modzelewska z Gdańska robi cudnie brwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-25, 00:38   #150
malgmb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Dot.: Makijaż permanentny-brwi

Ja wreszcie zdecydowałam się zrobić makijaż permanentny brwi, bo dosyć miałam już codziennego malowania. Jestem mega zadowolona. Efekt super naturalny, choć zaraz po były za ciemne. Ale teraz jest super, tylko naturalne podkreślenie. Polecam oddać się w dobre ręce.Nastepne będą usta
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg E8ADA0DB-0BF1-401F-9BAB-64D5CA46ABA0.jpg (103,7 KB, 107 załadowań)
malgmb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-13 14:15:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:57.