Problem ze skórą - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-20, 20:13   #1
magdalenaxp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1

Problem ze skórą


Hejcia mam pewien porblem...
Otóż na niektórych miejscach na mojej skórze najbardziej na ramionach co pewien czas pojawia się takie jakby złuszczenie przypominające widokiem brud... Trudno mi to opisać, w dotyku jest szorstkie, a potem schodzi mi skóra... Takie małe białe mi odpadają, przypominające łupież, nie są to rzadne wielkie płaty czy cos... Ale niepokoi mnie to trochę. Zbliża się lato i jak przyjdzie ciepełko i trzeba będzie odsłonić troche ciałka, a ja ......HELP! Może ktoś wie jak temu zaradzić? Jak juz wczesniej wspomniałam na początku przypomina to brud, ale to nie moze byc brud bo codziennie sie myję, a poza tym nawet szczoteczką próbuje szorować i nic rano to samo. Używam balsamów itp.... Mam 16 lat, nie korzystam z solarium wiec nie jest to jakis efekt lamp czy cos.
Bardzo proszę o pomoc i porady...
__________________
Magdalena
magdalenaxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 20:22   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Problem ze skórą

Cytat:
Napisane przez magdalenaxp Pokaż wiadomość
Hejcia mam pewien porblem...
Otóż na niektórych miejscach na mojej skórze najbardziej na ramionach co pewien czas pojawia się takie jakby złuszczenie przypominające widokiem brud... Trudno mi to opisać, w dotyku jest szorstkie, a potem schodzi mi skóra... Takie małe białe mi odpadają, przypominające łupież, nie są to rzadne wielkie płaty czy cos... Ale niepokoi mnie to trochę. Zbliża się lato i jak przyjdzie ciepełko i trzeba będzie odsłonić troche ciałka, a ja ......HELP! Może ktoś wie jak temu zaradzić? Jak juz wczesniej wspomniałam na początku przypomina to brud, ale to nie moze byc brud bo codziennie sie myję, a poza tym nawet szczoteczką próbuje szorować i nic rano to samo. Używam balsamów itp.... Mam 16 lat, nie korzystam z solarium wiec nie jest to jakis efekt lamp czy cos.
Bardzo proszę o pomoc i porady...

zamiast szorować szczoteczką idź do dermatologa.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.