Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55. - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-02, 13:51   #2701
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Ciągle rozwalam buty, bo mam "rozlazłe" palce i robią się przetarcia/dziury tam gdzie mały palec.


Właśnie zrobiły mi się dziury w 3 miesięcznych adidasach nike (takie miękkie siateczkowe)...


Da się temu jakoś zapobiec? Jakieś specjalne wkładki, podszycie czymś od środka...?

Prawiedziura zrobiła mi sie w siateczkowanych adidasach - zwróciłam je na reklamacje, mimo odmow, w koncu sie udało z rzecznikiem praw konsumenta. To były jedyne takie buty i rozwalały sie juz po ok miesiącu. Teraz wybieram buty z utwardzonym przodem (u mnie akurat dziura robiła sie na dużym paluchu). Takie siatkowane buty chyba zawsze w koncu puszcza?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 14:02   #2702
ZielonaaHerbata
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaaHerbata
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 359
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Dzięki za wszystkie odpowiedzi w sprawie AGD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ZielonaaHerbata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 14:02   #2703
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Prawiedziura zrobiła mi sie w siateczkowanych adidasach - zwróciłam je na reklamacje, mimo odmow, w koncu sie udało z rzecznikiem praw konsumenta. To były jedyne takie buty i rozwalały sie juz po ok miesiącu. Teraz wybieram buty z utwardzonym przodem (u mnie akurat dziura robiła sie na dużym paluchu). Takie siatkowane buty chyba zawsze w koncu puszcza?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A w sumie może spróbuję z reklamacją.
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 14:44   #2704
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Pilnie potrzebuje wyciskarki wolnoobrotowej. Kupię coś co sobie radzi z twardym warzywem do 200zl?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 15:00   #2705
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Czy robił ktoś z was test na nietolerancje pokarmowe?
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 15:03   #2706
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Ciągle rozwalam buty, bo mam "rozlazłe" palce i robią się przetarcia/dziury tam gdzie mały palec.


Właśnie zrobiły mi się dziury w 3 miesięcznych adidasach nike (takie miękkie siateczkowe)...


Da się temu jakoś zapobiec? Jakieś specjalne wkładki, podszycie czymś od środka...?
Na aliexpres widziałam takie nakładki silikonowe na palce. Tak jakby baletnica chciała sobie nałożyć takie dodatkowe zabezpieczenie. Nie wiem czy to wygodne, ale może by podziałało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 15:40   #2707
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy ktoś się orientuje jak ZUS wypłaca pieniadze za długie L4? ( Pomocne fakt, że obecnie ma gigantyczne obsuwy w wypłatach czego jestem świadoma)

Od 16 czerwca do 7 lipca jestem na L4. Będzie ono sukcesywnie przedłużane bo to jest ciąża.

I teraz mnie taka rozkmina naszła- jak ZUS wypłaca chorobowe ciążowe? Od zwolnienia do zwolnienia? Czy raz w miesiącu czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie odpowiem na pytanie, piszę aby pogratulować!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 15:40   #2708
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez DarkChocolate666 Pokaż wiadomość
Myslisz, ze to da rade? Domestos nawet nic nie ruszyl...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Domestos to zupełnie co innego, inny skład. Tytan i parę innych mało mówiących firm spotykanych w małych sklepach czy Społem robi płyny z kwasem fosforowym, to jest naprawdę dobre do rdzy i kamienia

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Czy robił ktoś z was test na nietolerancje pokarmowe?
Siostra robiła z krwi (IgG czy jakoś☠tak) i nie była zadowolona. Zero różnicy, drogo, też brak uzasadnień naukowych czy to ma prawo działać - ale o tym się dowiedziała pół roku po wydaniu plnów
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 15:45   #2709
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Dziewczyy jak to jest ze zwrotem z reserved przez kuriera? Nie trzeba mieć etykiety wysylkowej tylko kurier ją będzie miał?
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 15:52   #2710
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Dziewczyy jak to jest ze zwrotem z reserved przez kuriera? Nie trzeba mieć etykiety wysylkowej tylko kurier ją będzie miał?
Tak będzie miał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Na kamień i rdzę WC sansed! Stary i sprawdzony

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 16:42   #2711
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Właśnie remontuję mieszkanie i kupuję tez nowe agd, nie trzymam się jednej firmy. Lodówkę wybrałam samsunga (mam w rodzinie kilka, są ok, pasuje mi rozkład w środku i wielkość pojemników). Płytę (ja akurat gazową) wybralam amiki bo jako jedyna ma dużą powierzchnię rusztów (nowy model, ale widziałam na żywo) a że piekarnik ma być pod spodem to chyba też wezmę amiki (żeby nie było różnicy kolorów). Zmywarki nie kupuję nowej, bo mam, ale gdybym kupowała wzięłabym ponownie siemensa (ewentualnie boscha). Na pewno nie trzymałabym się kurczowo jednej firmy, chyba że chodzi o sprzęty które mają być obok siebie (np. piekarnik i mikrofala w jednym słupku)
Ja jeszcze dopiszę, że nigdy więcej nic z Elektroluxa. Od zakupu mam problemy z lodówką. W rodzinie to samo. Miałam wcześniej bosha, wszystko super i coś mnie podkusiło :/
Nigdy więcej też z Whirlpoola, od nich mam indukcję. Świeżo po gwarancji zaczął się problem z 1 palnikiem i takie różne
Nie wiem czemu piszesz ew. bosh? Siemens lata temu odsprzedał agd Boshowi, teraz oni utrzymują markę i produkują 'Siemensa', pewnie do czasu rezygnacji.
A moje najlepsze, tfu tfu sprzęty to właśnie boshowskie. I czaję się na lodówkę Samsunga, jak się kiedyś pozbędę tego trupa co mam.

Khloe, gratulacje! Jakie owocne te dziwne czasy wirusowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 16:45   #2712
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy ktoś się orientuje jak ZUS wypłaca pieniadze za długie L4? ( Pomocne fakt, że obecnie ma gigantyczne obsuwy w wypłatach czego jestem świadoma)

Od 16 czerwca do 7 lipca jestem na L4. Będzie ono sukcesywnie przedłużane bo to jest ciąża.

I teraz mnie taka rozkmina naszła- jak ZUS wypłaca chorobowe ciążowe? Od zwolnienia do zwolnienia? Czy raz w miesiącu czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za każde zwolnienie osobno. Na pierwszą wypłatę czekałam dość długo, potem miałam zawsze kilka dni po zakończeniu zwolnienia kasę na koncie. Polecam założyć konto na zus pue - tam będziesz miała na wszystko podgląd i gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 17:06   #2713
agga87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 153
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez Shevya Pokaż wiadomość
Czy robił ktoś z was test na nietolerancje pokarmowe?
Robiłam dziecku z krwi. Potwierdziły się moje przypuszczenia plus doszły inne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agga87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 17:43   #2714
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Dopisałam się do spisu wyborców w Kielcach, bo tu mieszkam (normalnie powinnam głosować w Katowicach). Teraz znów chciałabym głosować w Kielcach, więc próbowałam się ponownie dopisać do spisu wyborców, ale dostałam taki SMS.
Co teraz? Normalnie mogę głosować w Kielcach, skoro raz się dopisałam do spisu wyborców, czy powinnam wziąć skądś ten wniosek (skąd?) Screenshot_20200702-184100.jpg

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 18:03   #2715
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dopisałam się do spisu wyborców w Kielcach, bo tu mieszkam (normalnie powinnam głosować w Katowicach). Teraz znów chciałabym głosować w Kielcach, więc próbowałam się ponownie dopisać do spisu wyborców, ale dostałam taki SMS.
Co teraz? Normalnie mogę głosować w Kielcach, skoro raz się dopisałam do spisu wyborców, czy powinnam wziąć skądś ten wniosek (skąd?) Załącznik 7720799

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Jesteś zapisana na Kielcach na obie tury, zaświadczenie byłoby potrzebne gdybyś chciała głosować np w Radomiu
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 18:25   #2716
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Można zamrozić fasolę z puszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 18:32   #2717
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Można zamrozić fasolę z puszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciecierzycę mrozilam, więc myślę że fasolkę też mozna.
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 18:36   #2718
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Można zamrozić fasolę z puszki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 19:07   #2719
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Jakie macie i polecacie wyciskarki wolnoobrotowe? Takie, które dają suchy odpad a w soku nie ma pulpy. Zepsułam tesciom sokowirówkę. Kupilam wyciskarkę Beko. I jest super dużo miaszu w soku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-02, 19:24   #2720
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Ja jeszcze dopiszę, że nigdy więcej nic z Elektroluxa. Od zakupu mam problemy z lodówką. W rodzinie to samo. Miałam wcześniej bosha, wszystko super i coś mnie podkusiło :/
Nigdy więcej też z Whirlpoola, od nich mam indukcję. Świeżo po gwarancji zaczął się problem z 1 palnikiem i takie różne
Nie wiem czemu piszesz ew. bosh? Siemens lata temu odsprzedał agd Boshowi, teraz oni utrzymują markę i produkują 'Siemensa', pewnie do czasu rezygnacji.
A moje najlepsze, tfu tfu sprzęty to właśnie boshowskie. I czaję się na lodówkę Samsunga, jak się kiedyś pozbędę tego trupa co mam.

Khloe, gratulacje! Jakie owocne te dziwne czasy wirusowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
elektoluxa kupuję pralkę i suszarkę pralki są w rodzinie i działają bez zarzutu, mam nadzieję że i z suszarki będę zadowolona
produkcja boscha i siemnsa się różni kolega pracuje w fabryce i zawsze konsultujemy konkretne sprzęty/modele, co jak robią, jakie są wady a także czy konretne modele są robione u nas na nasz rynek czy na rynek zachodni. oczywiście są także bliźniacze modele i mimo że np. siemens jest lepiej wykonany to zdarza się że jest tańszy niż bosch (no nie wiem jak teraz jest dokładnie, ale tak było gdy kupowałam zmywarkę 5 lat temu, być może teraz produkcja wygląda inaczej, nie kupowałam ostatnio nic boschowskiego to i nie pytałam kolegi ). Tż podobała się lodowka boscha ale mnie nie odpowiada w nich wielkość pojemnika na mięso (kupujemy dużo, także większe tuszki np. kaczek i pojemnik wydaje mi się za mały na nasze potrzeby, dlatego wybrałam samsunga)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 19:46   #2721
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Jesteś zapisana na Kielcach na obie tury, zaświadczenie byłoby potrzebne gdybyś chciała głosować np w Radomiu
Uffff! Dzięki!

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 20:13   #2722
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Ciecierzycę mrozilam, więc myślę że fasolkę też mozna.
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Można.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję, mam właśnie taki zestaw do zamrożenia: ciecierzyca i fasolka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 20:25   #2723
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87970225]Co można zrobić z taka ilością ciuchów, które odlozylam? W sumie wszystkie mogłyby jeszcze posłużyć, w ogóle nie zniszczone, po prostu w nich nie chodziłam, sporo w stanie idealnym. Nie chce mi się tego sprzedawać, nie mam nerwów do tego ani chęci żeby jeździć non stop na pocztę i robić wysyłki, odpowiadać na pytania itd. Co można z tym zrobić?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Oddaj lub sprzedaj jakiejs znajomej moze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-02, 21:46   #2724
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;87970225]Co można zrobić z taka ilością ciuchów, które odlozylam? W sumie wszystkie mogłyby jeszcze posłużyć, w ogóle nie zniszczone, po prostu w nich nie chodziłam, sporo w stanie idealnym. Nie chce mi się tego sprzedawać, nie mam nerwów do tego ani chęci żeby jeździć non stop na pocztę i robić wysyłki, odpowiadać na pytania itd. Co można z tym zrobić?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Spakować, cyknąć kilka przykładowych zdjęć rzeczy, wystawić jako paczki które można "kupić" za np. Wpłatę na schronisko czy dom dziecka.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 00:55   #2725
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez februar Pokaż wiadomość
Czy kupie gdzies w Pl ten zel pod prysznic? Albo jakikolwiek inny w tego rodzaju opakowaniu? Chodzi mi nie tylko o zawieszke, ale przede wszystkim o korek - nie jest on zamykany, zel wydobywa sie przez scisniecie butelki, bez koniecznosci odkrecania czy otwierania korka.
Moze ktos mieszka za granica, gdzie jest ten zel wciaz dostepny i chcialby mi kupic i wyslac?
Uwielbiam te żele, szczególnie wiśniowo-waniliowy.


Dawno nie widziałam żeli w takich opakowaniach, a miał takie choćby Avon i Oriflame.

---------- Dopisano o 01:55 ---------- Poprzedni post napisano o 01:52 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Czy ktoś się orientuje jak ZUS wypłaca pieniadze za długie L4? ( Pomocne fakt, że obecnie ma gigantyczne obsuwy w wypłatach czego jestem świadoma)

Od 16 czerwca do 7 lipca jestem na L4. Będzie ono sukcesywnie przedłużane bo to jest ciąża.

I teraz mnie taka rozkmina naszła- jak ZUS wypłaca chorobowe ciążowe? Od zwolnienia do zwolnienia? Czy raz w miesiącu czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Różnie wypłaca, zależy jak ułożą się daty na zwolnieniu - czy będzie to przełom miesiąca czy dni tylko w obrębie jednego miesiąca.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 05:12   #2726
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Będę niedługo miała do oddania sporo rzeczy po małym dziecku.
Gdzie najlepiej to dać? Wolałabym w miejsce, gdzie się realnie przyda, niż gdzie ktoś zrobi z tego handel..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 06:02   #2727
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87973828]Będę niedługo miała do oddania sporo rzeczy po małym dziecku.

Gdzie najlepiej to dać? Wolałabym w miejsce, gdzie się realnie przyda, niż gdzie ktoś zrobi z tego handel..[/QUOTE]Może dom samotnej matki?

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 06:49   #2728
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87973828]Będę niedługo miała do oddania sporo rzeczy po małym dziecku.

Gdzie najlepiej to dać? Wolałabym w miejsce, gdzie się realnie przyda, niż gdzie ktoś zrobi z tego handel..[/QUOTE]Na pewno nie na fejsie ostatnio jest sporo afer że babki biorą ubranka/wozki/zabawki bo są w ultra trudnej sytuacji, a potem wystawiają za gruby hajs.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 06:55   #2729
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jakie macie i polecacie wyciskarki wolnoobrotowe? Takie, które dają suchy odpad a w soku nie ma pulpy. Zepsułam tesciom sokowirówkę. Kupilam wyciskarkę Beko. I jest super dużo miaszu w soku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam mpm dawała radę. Teraz jest w Lidlu silvercrest. Bodajże od soboty .
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 06:59   #2730
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz.55.

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Miałam mpm dawała radę. Teraz jest w Lidlu silvercrest. Bodajże od soboty .
Dzięki. Kupilam bubla i przeklinam. Bo raczej nie przyjmą mi zwrotu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-03 18:06:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.