do Pani doktor i każdego kto moze mi pomóc :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 11:49   #1
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474

do Pani doktor i każdego kto moze mi pomóc :(


Witam serdecznie. Mam straszny problem i juz sama nie wiem co robic. od ok 2 miesięcy straszne rzeczy sie dzieja z moja cerą. Zacznę może od tego ze nigdy nie mialam problemow z cerą- wrecz przeciwnie - moja cera zawsze byla idealna. ostatnio natomiast powyskakiwaly mi pryszcze w tych okolicach: dekolt, żuchwa, okolice uszu, szyja. nie wiem co robic. w mojej diecie i sposobie zycia nic sie nie zmienilo. odzywiam sie dobrze, duzo pije, uprawiam sport, nie przesadzam z kosmetykami. zaznaczam ze czolo, nos, broda, policzki mam oki. problem dotyczy jedynie tych okolic ktore opisalam. moze to problemy hormonalne? ale miesiaczki mam regularne co do dnia. nie wiem czy mam isc do ginekologa czy do dermatologa czy to poprostu przeczekac. a i dodam ze te pryszcze mnie troche swedza. przepraszam za nowy watek ale naprawde juz sama nie wiem co robic. dziekuje z gory za kazda pomoc...
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:03   #2
Zosia#23#
Rozeznanie
 
Avatar Zosia#23#
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 882
GG do Zosia#23#
Dot.: do Pani doktor i każdego kto moze mi pomóc :(

Cytat:
Napisane przez sirgunia Pokaż wiadomość
Witam serdecznie. Mam straszny problem i juz sama nie wiem co robic. od ok 2 miesięcy straszne rzeczy sie dzieja z moja cerą. Zacznę może od tego ze nigdy nie mialam problemow z cerą- wrecz przeciwnie - moja cera zawsze byla idealna. ostatnio natomiast powyskakiwaly mi pryszcze w tych okolicach: dekolt, żuchwa, okolice uszu, szyja. nie wiem co robic. w mojej diecie i sposobie zycia nic sie nie zmienilo. odzywiam sie dobrze, duzo pije, uprawiam sport, nie przesadzam z kosmetykami. zaznaczam ze czolo, nos, broda, policzki mam oki. problem dotyczy jedynie tych okolic ktore opisalam. moze to problemy hormonalne? ale miesiaczki mam regularne co do dnia. nie wiem czy mam isc do ginekologa czy do dermatologa czy to poprostu przeczekac. a i dodam ze te pryszcze mnie troche swedza. przepraszam za nowy watek ale naprawde juz sama nie wiem co robic. dziekuje z gory za kazda pomoc...
Najlepiej udaj sie do dermatologa.U mnie kiedy mialam podobne objawy dermatolog stwierdzil zapalenie lojotowkowe skory.Udaj sie jak najszybciej do specjalisty.Moze to byc tylko jakies uczulenie, lub tak jak piszesz sprawa hormownow, ale lepiej sie upewnic.
__________________
Walczę o zdrową cerę:
kuracja liściem oliwnym
sodomaniaczka
ocet jabłkowy







Idź pewnie w kierunku swych marzeń. Żyj życiem, które zrodziło się w Twojej wyobraźni...









Zosia#23# jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.