pióra w makijażu artystycznym... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-02, 18:01   #1
calineczka013
Raczkowanie
 
Avatar calineczka013
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 115

pióra w makijażu artystycznym...


cześć! wydaje mi sie ze dokładnie przeszukałam forum i nic o piórach nie znalazłam.lecz jesli pominełąm jakis wątek z odpowiedzia na moje pytanie ..tp przepraszam.(tez nielubie gdy ktos powiela wątki) ;p

Jestem na kursie wizazu i stylizacji i na następnych zajęciachmusze wykonać makijaz artystyczny.Wymu\ysliłam sobie ze uzyje sztucznych piór (nieiwem czy to dobry pomysł).Tylko ze nieiwem gdzie je przeczepic tzn czy onemają być na powiece?? Czy mogą byc np na polikach?? I czy moge je przyklejic klejem do sztucznych rzes kryolan'a??

prosze uratujecie mnie z tej opresji!!
calineczka013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:25   #2
Kolorystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań/Szczecin
Wiadomości: 6
Dot.: pióra w makijażu artystycznym...

witaj! nie jestem pewna czy dobrze kojarze takie piórka w formie przypominające sztuczne rzęsy? bo jesli tak to powiem Ci z wlasnego doswiadczenia, że jak najbardziej polecam przykleić je na powiekach właśnie jeśli mogę też coś doradzić to może pomyśl o makijażu asymetrycznym, np. na jednej powiece piórka a na drugiej po prostu kolorowe oko klej Kryolana będzie ok pozdrawiam!
Kolorystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:28   #3
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: pióra w makijażu artystycznym...

Piórka możesz przykleić na całej twarzy. Ja do tego używam kleju do rzęs
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 18:32   #4
bozia26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Działdowo
Wiadomości: 74
Dot.: pióra w makijażu artystycznym...

Cytat:
Napisane przez calineczka013 Pokaż wiadomość
cześć! wydaje mi sie ze dokładnie przeszukałam forum i nic o piórach nie znalazłam.lecz jesli pominełąm jakis wątek z odpowiedzia na moje pytanie ..tp przepraszam.(tez nielubie gdy ktos powiela wątki) ;p

Jestem na kursie wizazu i stylizacji i na następnych zajęciachmusze wykonać makijaz artystyczny.Wymu\ysliłam sobie ze uzyje sztucznych piór (nieiwem czy to dobry pomysł).Tylko ze nieiwem gdzie je przeczepic tzn czy onemają być na powiece?? Czy mogą byc np na polikach?? I czy moge je przyklejic klejem do sztucznych rzes kryolan'a??

prosze uratujecie mnie z tej opresji!!
uwielbiam piórka w makijażach...ja je przyklejam na klej do sztucznych rzęs...jeżeli chce przy rzęsach to przyklejam kawałeczki tak jak kępki rzęs na górnej jak i na dolnej powiece..jeżeli chce coś bardziej szałowego robię kombinację piórek+brokat+cienie +farbki na policzku,skroni,powiece.. ale najpierw robie projekt a potem do dzieła
bozia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.