makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 11:04   #1351
amoniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Snupi222 Pokaż wiadomość
Peanut 1,
a jak długo te kolory były takie intensywne? Robiłaś tylko usta, czy brwi też? Cały czas myślę o metodzie włoskowej, ale nigdy nie widziałam "na żywo" efektów takiego zabiegu.

Ja mam metodą włoskową, aczkolwiek muszę napisać,że przy końcu jednej brwi mam teraz jakiś "ubytek" noo i tak jak napisałam wcześniej jedna wyżej druga niżej. Kolor nadal jest czarnisty we wtorek będzie drugi tydzień. Nie mam kiedy zdjęcia zrobić idę jakoś niedługo na korektę)
Najpierw robi Pani kształt i TY musisz go zaakceptować (robi kredką oczywiście)

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:58 ----------

Cytat:
Napisane przez mikrula2 Pokaż wiadomość
Właśnie tez sie zastanawiam co robic... moze lepiej sobie odpuszcze i zaczne wrzucac do skarbony az wkoncu uzbieram na ten makijaz hehehe )

Ja zrobiłam za 400 zł a nie 800 [promocja do końca stycznia] jak Ci się chce [podjedz do mnie i zobaczysz hahahaha mieszkam pod Piasecznem
zobaczysz sobie LIVE

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Pomyliłam odpowiedzi. Powyżej miałam odpowiedzieć koleżance z Pruszkowa hahaha że najpierw robi Pani kształt kredką
amoniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:43   #1352
Caro_S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: makijaż permanentny brwi

WITAM
mi już strupki zeszły i nawet wyszło fajnie ..trzeba trochę poprawić bo gdzieniegdzie nie ma takiego koloru jak powinien być ale to na poprawce się poprawi
Caro_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:43   #1353
delikatna blondyneczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 37
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny czy możecie polecić jakiś dobry salon w Szczecinie? muszę sie wybrać na odświeżenie koloru brwi. Czy któraś z was była w Imperium urody Lorena, albo w Studio Urody na Bukowym? dziękuje za odpowiedzi.
delikatna blondyneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 16:58   #1354
SonjaR
Raczkowanie
 
Avatar SonjaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 79
Dot.: makijaż permanentny brwi

Mam zrobione brwi i usta i gdybym mogła teraz zrobiłabym sobie na 10000% i kreski na powiekach. Dobrze zrobiony makijaż ułatwia życia i skraca czas jaki spędzam przed lustrem, tylko oczywiście należy wybrać dobrego specjaliste. Czasem lepiej zapłacić więcej niż udać się tam gdzie dopiero zaczynają - pamiętajcie o tym. Ja mam brwi już półtora roku i barwa nadal jest taka jaka miała być ciemna i wiem, że na pewno będę korzystać z tego jeszcze nie raz. Polecam!

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez mikrula2 Pokaż wiadomość
Witam jstem tu nowiutka i próbuje zdecydowac sie na makijaz perm. brwi a moze i oczu.. zastanawia mnie jedna rzecz. Jezeli nie jestem zadowolona ze swojego ksztaltu brwi to czy pani najpierw nada im ksztalt i dopiero zabierze sie do pacy??
tak, najpierw powinna ci wyrysowac kredka ksztalt a dopiero potem zabrać się do pracy, zostaniesz znieczulona najprawdopodobniej emlą i potem będziesz miała robiony makijaż
jeśli zdecydujesz się na usta powinnas dostac tez tabletki przed zebys nie dostała opryszczki,
po wykonanym makijażu musisz smarować maścią i oczywiście NIE ZRYWAJ STRUPKÓW bo barwnik Ci się nie przyjmie
później zgłaszasz się na korektę

moim zdaniem na prawdę warto wydać raz większe pieniążki. Przeliczcie sobie hennę 2 x w tygodniu a czasem i co tydzień i zwracają wam się koszty, a kreski na oczach i kontur ust naprawdę ułatwiają życie
__________________
*..::SonjaR::..*

IMPOSSIBLE IS NOTHING!

ori-leszno.blogspot.com
SonjaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 17:16   #1355
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny brwi

SonjaR a dlaczego nie mozesz zrobic oczu ? Mozna zapytac ?

Ja tez mam brwi i usta a do szczescia brakuje mi kresek .
Tyle tylko wymiekam , po prostu sie boje , ze nie wytrzymam do konca.
Pani u ktorej robilam makijaz ma najlepsze znieczulenia ale mimo to , ja jakas wrazliwa jestem , ze czuje wiecej anizeli inni ...

No i tak kombinuje , bo MUSZE miec te kreski .


Odnosnie opryszczki : osoby ze szczegolnymi sklonnosciami , powinny isc na jakis czas przed makijazem po recepte do lekarza na heviran.
Osoby " wolne" od opryszczki wystarczy jak beda go zazywac po zabiegu .
Ksztalt , kolor i inne wymagania powinny bys omowione i zaakceptowane przez klientke przed makijazem . Czesto sie podpisuje to na pismie aby pozniej nie bylo kombinacji .
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-16, 20:42   #1356
SonjaR
Raczkowanie
 
Avatar SonjaR
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 79
Dot.: makijaż permanentny brwi

Kochana, nie mogę zrobić oczu bo nie mam pieniążków
w tym roku otwieram własną działalność i ją stawiam ponad oczka i przedłużanie włosów itp itd

ale obiecałam sobie, że będę mieć kreseczki na oczach bo to mi uratuje życie, mam opadające kąciki oczu i takie kreseczki podkreśliły by mi ładnie oczęta

poza tym moja kosmetyczka robi teraz już nawet w ten sposób cieniowanie na powiece dla osób które nie lubią cieni do powiek

jest świetna, zdobyła mistrzostwo w makijażu permanentnym
__________________
*..::SonjaR::..*

IMPOSSIBLE IS NOTHING!

ori-leszno.blogspot.com

Edytowane przez SonjaR
Czas edycji: 2010-01-16 o 20:43 Powód: błąd
SonjaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 10:23   #1357
lidek 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam wszystkich odwiedzam to forum regularnie, bo można się tu sporo dowiedzieć, nie tak dawno bo ok miesiąca temu zrobiłam makijaż ust, 15 lutego jestem umówiona na makijaż brwi, i w związku z tym mam pytanie na co powinnam zwrócić uwagę przed rozpoczęciem tego makijażu i ewentualnie o co powinnam poprosić osobę wyk. ten makijaż. Powiem tak : robiąć usta na początku mimo bólu byłam wniebowzięta bo wyszło jak no moje oko super, natomiast po zejściu ztrupków mało co zostało, dlatego 15 lutego mam poprawkę , najpierw tak się wkurzyłam , że zadzwoniłam do Pani wykonującej mi zabieg , powiedziałam, że jak brwi mają się trzymać tak krótko jak usta (zapł 600 zł) no to rezygnuję z brwi, na co Pani starała się mnie uspokoić i powiedziała, że usta często nie "łapią" dokładnie z a 1-ym razem, więc bez problemu będzie popraweczka, natomnie=ast brwi raczej zawsze przyjmują się za 1-ym razem. Dlatego kochani zwracam się o jakąś poradę, żebym wiedziała czego mogę żądąć, nie chcę znowu wysłuchiwać męża , że zapłaciłam i nic prawie nie widać
lidek 27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 07:31   #1358
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cześć Słońce. Jakiego bólu??? W dobrym gabinecie makijażu trwałego jest stomatolog i robi znieczulenie - zastrzyk i nie czuć nic .... Przed zrobieniem ust koniecznie min 10 dni bierze się heviran 400, bez tego żadna linergistka nie powinna wykonać makijażu ust bo na 100% wyjdzie opryszczka i zostaną blizny na ustach. Jeżeli wyszły strupki to znaczy się, ze podczas zabiegu lała się duża ilość krwi - mało precyzyjna urządzenie i wbija igłę za głęboko. Wraz ze strupami odchodzi wpompowany tam pigment, nie wróży to niczego dobrego, mogą zostać plamy pomimo ponownego uzypełnienia. I pamiętaj domagaj się znieczulenia. Tak jak to robią np w Long Time Liner w Żywcu.
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 11:44   #1359
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny brwi

Ja przyjmowalam Heviran po zabiegu ust i wystarczylo . Opryszczki nie bylo .
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 10:28   #1360
lidek 27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Danuśka dzięki śliczne za cenne informacje a w szczególności jeśli chodzi o znieczulenie, bo tylko przez to czułam się niezbyt konfortowo , bo mi po obrysowaniu ust konturówką i upewnieniu się co do kształtu , "wydziargano " zarys , dopiero potem, powoli, powoli jakimś wacikiem znieczulano , żę dopiero po 3/4 zabiegu mogłam stwierdzić, że nie boli. Chciałabym dodać ,że ja też przyjmowałam wcześniej heviran i opryszczki żadnej nie miałam , na początku jak już wspomniałam bardzo mi się podobało i było ok, jednak w miarę upływu czasu, było go coraz to mniej widać no i w konsekwenci idę na poprawkę, zdecydowałam się także na bri hmmm no zobaczymy jak to będzie
lidek 27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:33   #1361
olusja
Raczkowanie
 
Avatar olusja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 102
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja robilam u pani Wioli brwi i nie polecam ;] ...moja fryzjerka jak zobaczyla brwi to byla przerazona.. mnie sie wydaje ze nie sa az takie strszne ale krzywe... znaczy sie ; mam dwie inne brwi
olusja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 19:25   #1362
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez olusja Pokaż wiadomość
ja robilam u pani Wioli brwi i nie polecam ;] ...moja fryzjerka jak zobaczyla brwi to byla przerazona.. mnie sie wydaje ze nie sa az takie strszne ale krzywe... znaczy sie ; mam dwie inne brwi
Oj , przykro mi I co teraz ? Bylas tam?
Zreszta ty mowisz o brwiach po pierwszym razie czy po korekcie ?

No a jesli chodzi o zdanie fryzjerki to akurat mi jest obojetne , bo to nie jej fach i widzi tyle co kazdy moglby widziec.
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 11:18   #1363
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

Olusja
u jakiej Pani Wioli to robilas??? u Wioletty Drozdz??? nie gadaj ze ona jest taka zla?? ja mysle zeby u niej zrobic wlasnie brwi!! mozesz wkleic twoje brewki?? tak pytam bo nie wiem moze juz je wczesniej gdzies wkleilas ale nie znalazlam
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 08:23   #1364
beautifulplaces
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

SonjaR w jakim mieście jest ta Twoja kosmetyczka? Ja również mam opadające kąciki oczu i chcę sobie zrobić kreseczki na powiekach, i zależy mi na tym, by były zrobione ładnie i porządnie
beautifulplaces jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 12:59   #1365
kasiahs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam was. dzisiaj zrobiłam sobie makijaż brwi, rewelacja, zupelnie zmieniona twarz. Trochę bolało ale dałam rade , polecam\

Zaplacilam 400 zł
kasiahs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 22:44   #1366
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kasiahs Pokaż wiadomość
Witam was. dzisiaj zrobiłam sobie makijaż brwi, rewelacja, zupelnie zmieniona twarz. Trochę bolało ale dałam rade , polecam\

Zaplacilam 400 zł
Prosimy o fotki
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 08:56   #1367
kasiahs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Zrobie sobie zdjecie i wkleje brwi po zrobieniu przed niestety nie mam , sa u kiosmetyczki, ale jak wkleja się tutaj fotki
kasiahs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 11:24   #1368
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

ja takze bardzo bym chciala zobaczyc twoje brwi a wiec czekamy z niecierpliwoscia niestety nie moge pomoc Ci wkleic fotek bo sama nie umie
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 12:28   #1369
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: makijaż permanentny brwi

W okienku odpowiedzi musisz kliknąć na ikonę załączników (na górze,obok "uśmieszków"). Następnie ładujesz uprzednio zapisany na dysku plik ze zdjęciem,wybierasz "zamknij okno" (na samym dole) i wysyłasz odpowiedź
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-24, 22:16   #1370
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

HEj dziewczyny, klika dni temu zrobiłam sobie brwi permanetne i z efektu nie jestem do końca zadowolona, wsumie bardzo żałuje że zrobiłam. Wogóle robiła mi dziewczyna która twierdziła ze ma najlepsze sprzet, ale nie wydaje mi sie, ten cały długopis maczała co chwile w jakims malutkim kieliszeczku i rozlewał się, ciągle przecierała te brwi. Najdziwniejsze było to dla mnie, że robiła mi kształt ok 1h aż sama wziełam ten cały marker pokazałam jej jak chcem. Ok do tego czasu było ok wierzyłam że bedzie super. Zaczeła mi go wykonywać kilka tam min i przecierała sobie stale jakims preparatem który całkowicie zmazał ten mój kształ i co chwile domalowywała sobie markerem kontur na nowo PARANOJA!!! i w efekcie brwi wyszły inne jak chciałam Pozatym jak mi go wykonywała to cały czas miałam lusterko w ręce i mówiła gdzie ma mi jeszcze poprawic, przeciez to jest wogóle śmieszne żebym ja mówiła co jest nie tak, ale i tak wyszły nie takie jak chciałam. Istny dramat
Czy ktos może mi polecic salon we wrocławiu naprwde jakis sprawdzony???
żyć mi się odechciewa jak patrze na siebie. POMÓŻCIE
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 23:13   #1371
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

myniaczekarolina
wspolczuje Ci bardzo tak to jest jak sie trafi na kogos niekompetentnego ale nie martw sie mosisz tylko uzbroic sie w cierpliwosc i znalezc kogos naprawde dobrego ja rowniez sie boje jakie mi wyjda brwi ktore chce zrobic bo tez nie wiem do konca czy linergista zrobi mi dobrze moze miec akurat zly dzien i co
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 22:49   #1372
sooniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Moge sie z wami podzielic moimi wrazeniami po dzisiejszym makijazu brwi. Poszlam z pierwsza mysla zrobienia ich metoda wloskowa, ale Pani powiedziala ze najlepszy efekt uzyskamy laczac metode wloskowa(piorkowa) z tadycyjna. Dzisiaj zrobila mi jasnym pigmentem podstawe, a za ok 3 tygodnie na tym mamy namalowac wloski. Narazie nawet taki efekt mi sie podoba, ale wiem ze to zblednie. A! i nic, a nic nie bolalo. Nie moge doczekac sie efektu koncowego!
sooniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:15   #1373
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez myniaczekarolina Pokaż wiadomość
HEj dziewczyny, klika dni temu zrobiłam sobie brwi permanetne i z efektu nie jestem do końca zadowolona, wsumie bardzo żałuje że zrobiłam. Wogóle robiła mi dziewczyna która twierdziła ze ma najlepsze sprzet, ale nie wydaje mi sie, ten cały długopis maczała co chwile w jakims malutkim kieliszeczku i rozlewał się, ciągle przecierała te brwi. Najdziwniejsze było to dla mnie, że robiła mi kształt ok 1h aż sama wziełam ten cały marker pokazałam jej jak chcem. Ok do tego czasu było ok wierzyłam że bedzie super. Zaczeła mi go wykonywać kilka tam min i przecierała sobie stale jakims preparatem który całkowicie zmazał ten mój kształ i co chwile domalowywała sobie markerem kontur na nowo PARANOJA!!! i w efekcie brwi wyszły inne jak chciałam Pozatym jak mi go wykonywała to cały czas miałam lusterko w ręce i mówiła gdzie ma mi jeszcze poprawic, przeciez to jest wogóle śmieszne żebym ja mówiła co jest nie tak, ale i tak wyszły nie takie jak chciałam. Istny dramat
Czy ktos może mi polecic salon we wrocławiu naprwde jakis sprawdzony???
żyć mi się odechciewa jak patrze na siebie. POMÓŻCIE



Cześć.

Cały problem z makijażem trwały polega na tym, że "zwykłe kosmetyczki", których jest w Polsce setki tysięcy nie mogą tego robić - bo to nie wyciskanie pryszcza. Do makijażu trzeba mieć talent i szukać linergistek dyplomowanych i z doświadczeniem i z dobrymi opiniami. I pierwsza zasadnicza sprawa tam gdzie "tanio to będzie lipa". Dobra Linergistka bierze dużą kase za talent a nie za pigment.... Ja osobiście uznaję autoryzowane gabinety Long Time Liner, bo oni trzymają jakość i odbierają licencje linergistkom, które coś zepsuły i tak powinno być...

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sooniak Pokaż wiadomość
Moge sie z wami podzielic moimi wrazeniami po dzisiejszym makijazu brwi. Poszlam z pierwsza mysla zrobienia ich metoda wloskowa, ale Pani powiedziala ze najlepszy efekt uzyskamy laczac metode wloskowa(piorkowa) z tadycyjna. Dzisiaj zrobila mi jasnym pigmentem podstawe, a za ok 3 tygodnie na tym mamy namalowac wloski. Narazie nawet taki efekt mi sie podoba, ale wiem ze to zblednie. A! i nic, a nic nie bolalo. Nie moge doczekac sie efektu koncowego!


Szczerze mówiąc jestem bardzo ciekawa efektu końcowego, gdyż z tego co słyszałam, (a zanim zrobiłam sobie makijaż musiałam wiedzieć i widzieć wszystko), do brwi nie używa się zbyt jasnych-ciepłych kolorów, bo one po ok roku odbarwiają się na kolor czerwony!!! Do brwi używa się kolorów zimnych - wtedy odbarwiają się naturalnie i masz je na 4-5 lat, a nie na rok i to czerwone.
Pokaż fotki przed i po.
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:24   #1374
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
Cześć.

Cały problem z makijażem trwały polega na tym, że "zwykłe kosmetyczki", których jest w Polsce setki tysięcy nie mogą tego robić - bo to nie wyciskanie pryszcza. Do makijażu trzeba mieć talent i szukać linergistek dyplomowanych i z doświadczeniem i z dobrymi opiniami. I pierwsza zasadnicza sprawa tam gdzie "tanio to będzie lipa". Dobra Linergistka bierze dużą kase za talent a nie za pigment.... Ja osobiście uznaję autoryzowane gabinety Long Time Liner, bo oni trzymają jakość i odbierają licencje linergistkom, które coś zepsuły i tak powinno być...

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------





Szczerze mówiąc jestem bardzo ciekawa efektu końcowego, gdyż z tego co słyszałam, (a zanim zrobiłam sobie makijaż musiałam wiedzieć i widzieć wszystko), do brwi nie używa się zbyt jasnych-ciepłych kolorów, bo one po ok roku odbarwiają się na kolor czerwony!!! Do brwi używa się kolorów zimnych - wtedy odbarwiają się naturalnie i masz je na 4-5 lat, a nie na rok i to czerwone.
Pokaż fotki przed i po.
Ps. tak wyglądają moje po ok 2 latach
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 07:29   #1375
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
Ps. tak wyglądają moje po ok 2 latach

Skąd jesteś SOONIAK???


Bo ja robiła makijaż w Żywcu...
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 08:33   #1376
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
Ps. tak wyglądają moje po ok 2 latach

Jesli to faktycznie Ty...to juz gdzies Cie widzialam

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

A juz wiem....gdzies na poczatku watku, pisalas to samo i wstawilas to zdjecie
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 11:00   #1377
Peanut 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 130
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez myniaczekarolina Pokaż wiadomość
wsumie bardzo żałuje że zrobiłam. Wogóle robiła mi dziewczyna która twierdziła ze ma najlepsze sprzet, ale nie wydaje mi sie, ten cały długopis maczała co chwile w jakims malutkim kieliszeczku i rozlewał się, ciągle przecierała te brwi.
Najdziwniejsze było to dla mnie, że robiła mi kształt ok 1h aż sama wziełam ten cały marker pokazałam jej jak chcem. Ok do tego czasu było ok wierzyłam że bedzie super. Zaczeła mi go wykonywać kilka tam min i przecierała sobie stale jakims preparatem który całkowicie zmazał ten mój kształ i co chwile domalowywała sobie markerem kontur na nowo PARANOJA!!! i w efekcie brwi wyszły inne jak chciałam Pozatym jak mi go wykonywała to cały czas miałam lusterko w ręce i mówiła gdzie ma mi jeszcze poprawic, przeciez to jest wogóle śmieszne żebym ja mówiła co jest nie tak, ale i tak wyszły nie takie jak chciałam. Istny dramat
Sorry ale kazda kobieta szanujaca choc troche swoja twarz uciekala by stamtad w podskokach , chocby juz po wstepie , jak linergistka nie potrafila Ci narysowac przykladowego ksztaltu.


Teraz zycze Ci abys znalazla kogos polecanego , kogos kto naprawi Ci te brwi i uwierzysz ze taki makijaz moze zdobic a nie musi szpecic.

Edytowane przez Peanut 1
Czas edycji: 2010-01-26 o 11:06
Peanut 1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 10:30   #1378
wiolajla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Hej, powiedz czy znalazłaś jakąś kosmetyczkę do makijażu permanentnego brwi z Zielonej Góry bądź okolic? Bo sama szukam już od jakiegoś czasu

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez krakusy Pokaż wiadomość
A czy ktoś ma namiary na panią, która dobrze robi makijaż permamentny w Zielonej Górze (wykluczam p. Bożenę)? Koleżanka też u niej rok temu robiła i niestety barwik też się jej wypłukał jeszcze bardziej niż mi. Ma rudy kolor. Jeszcze raz proszę o pomoc w wstawieniu fotek aby pokazać pracę p. Bożeny.


Hej czy znalazłaś nową kosmetyczke do wykonania fachowego makijażu brwi z Zielonej Góry lub oklic? Też od jakiegoś czasu już poszukuje, bo bardzo chce sobie go zrobić, ale ciężko mi wygrać sprawdzoną kosmetyczkę. Pomóżcie kobietki
wiolajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:24   #1379
wiolajla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny proszę podajcie jakieś namiary na dobrą kosmetyczkę, która zajmuje się profesjonalnie makijażem permanentnym brwi w Zielonej Górze lub okolicy. Zdecydowałam sie na jego zrobienie, ale teraz najgorszy mam problem w znalezieniu kosmetyczki.
wiolajla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:21   #1380
nowa_kacha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 152
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez myniaczekarolina Pokaż wiadomość
HEj dziewczyny, klika dni temu zrobiłam sobie brwi permanetne i z efektu nie jestem do końca zadowolona, wsumie bardzo żałuje że zrobiłam. Wogóle robiła mi dziewczyna która twierdziła ze ma najlepsze sprzet, ale nie wydaje mi sie, ten cały długopis maczała co chwile w jakims malutkim kieliszeczku i rozlewał się, ciągle przecierała te brwi. Najdziwniejsze było to dla mnie, że robiła mi kształt ok 1h aż sama wziełam ten cały marker pokazałam jej jak chcem. Ok do tego czasu było ok wierzyłam że bedzie super. Zaczeła mi go wykonywać kilka tam min i przecierała sobie stale jakims preparatem który całkowicie zmazał ten mój kształ i co chwile domalowywała sobie markerem kontur na nowo PARANOJA!!! i w efekcie brwi wyszły inne jak chciałam Pozatym jak mi go wykonywała to cały czas miałam lusterko w ręce i mówiła gdzie ma mi jeszcze poprawic, przeciez to jest wogóle śmieszne żebym ja mówiła co jest nie tak, ale i tak wyszły nie takie jak chciałam. Istny dramat
Czy ktos może mi polecic salon we wrocławiu naprwde jakis sprawdzony???
żyć mi się odechciewa jak patrze na siebie. POMÓŻCIE
idź do DER-MED-u we Wrocławiu, może cię uratują.

ps. jak w ogóle mogłaś się na coś takiego zgodzić?
nowa_kacha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.