Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-07, 21:50   #3451
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
w mojej Sephorze widziałam tylko jedne prasowane meteory (?) nie wiem, czy jest ich więcej
Są dwie opcje: http://cafemakeup.com/wp-content/upl...8-1024x772.jpg

Ostatnia limitka Crazy Paris: http://3.bp.blogspot.com/-0TXaLiBhMz...day-2013-5.jpg

__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 21:54   #3452
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
To jest myśl, naprawdę istnieje gra fitnessowa na PS?
Polecam extreme sport games. Miałam zakwasy wszędzie, nawet w plecach.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44487084]Wcale mi to nie przeszkadza . Tylko dla dzieci jestem zawsze mila (chyba, ze jakies pomioty szatana). Sympatia doroslych jest mi indyferentna .

[/QUOTE]

Ale fajne słowo! Muszę sobie zapamietać


A wybiera się tam któraś na łowy do M? Bo chciałabym skorzystać z tego 40% rabatu, a potrzebuję tylko jedną rzecz- midnight poison obojetnie w jakiej flaszce, ale najchetniej w 100 ml.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 21:54   #3453
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie jakies typy korektorowe pod oczy godne uwagi? Nie musi byc wielkiego krycia, raczej lekkie+rozswietlenie. Chce raczej cos nawilzajacego, zeby nie wysuszalo, bo mam fiola na punkcie okolic oczu i troche sie boje korektorow i od swieta uzywam. Myslalam nad tym HD z MUFE...


Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Ja ostatnio jestem zakochana w tym od Helenki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-pod-oczy.html

Z korektorow ktorych używałam i jestem w posiadaniu YSL TE, HR magic concealer , Armani HPR i Maestro, Benefit Fake up, MAC Studio Finish, daje na razie najlepszy efekt. Od początku grudnia codziennie idzie w ruch
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 21:57   #3454
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
dziękuję za wyjaśnienie, ja dopiero początkująca
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:04   #3455
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ladypeterpan Pokaż wiadomość
Ja ostatnio jestem zakochana w tym od Helenki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-pod-oczy.html

Z korektorow ktorych używałam i jestem w posiadaniu YSL TE, HR magic concealer , Armani HPR i Maestro, Benefit Fake up, MAC Studio Finish, daje na razie najlepszy efekt. Od początku grudnia codziennie idzie w ruch
Ooo! Wyglada na taki w moim stylu ten od Helenki. Tylko kolor moze byc za ciemny, skoro sa tylko dwa do wyboru, a ja blada jestem. Niemniej dzieki, oblukam

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:04   #3456
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tez tak mam Misian
wiem Corii

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ojej, jesteście takie stanowcze, że boję się Was dziewczęta .
Jak jednak zakładam, że wiecie, ze stereotypami nie mam nic wspólnego (że tak wyniośle powiem - nie mój poziom), tylko niektóre uważam za zabawne.
no właśnie wiem i dlatego mi podwójnie zgrzytnęło - bo i stereotyp i że Ty, było nie było, osoba i wykształcona i myśląca

i nie bój się, wiesz, ze my łagodne, tylko w niektórych tematach przestajemy być dyplomatyczne
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:10   #3457
Ennyo
Raczkowanie
 
Avatar Ennyo
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 110
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Witajcie!
Z racji tego, że obskoczyłam dziś trzy krakowskie Sephory przychodzę tu się poskarżyć i donieść uprzejmie co ciekawego w nich znajdziemy.
Sporo przecenionych zestawów perfum, ja np nabyłam Tous Sensual touch 30ml + miniaturka + balsam do ciała 150ml za 109 zł Jeżeli chodzi o kolorówkę to widziałam, że w galerii Kazimierz można dorwać przecenione meteorytki w kulkach Guerlain (ok. 150zł) bodajże Crazy Paris, w każdym bądź razie limitowanka. Wszędzie przecenione różne zestawy Benefitu w dobrych cenach, zestawy Lancome tusz do rzęs + 2 miniatury za ok. 100zł. W galerii krakowskiej zestawy Bare minerals started kit, składające się z 9 części w odcieniu Light za ok. 130zł - ja osobiście nabyłam to cudo, warto chociażby dla trzech fajnych pędzli.
To co mnie z dziwiło, to fakt, iż w M1, Galerii Kzimierz zestaw dr.Brandt z rozświetlającym kremem kosztował nieco stówę, natomiast w Krakowskiej ponad dwie
I na sam koniec bulwers - wydałam 3 stówy w krakowskiej i nie dostałam ani jednej pie******ej próbki! Teksty o braku próbek są wyssane z palca, co potwierdziła moja znajoma wizażytka będąca niedawno na "gościnnych występach" w Sephorze. W szufladach mają tego ustrojstwa w cholerę i chyba nie chce im się ruszyć od lady, aby klientkę uszczęśliwić. Zresztą, jak już wspominałyście, skądś się biorą próbeczki na allegro, nie?
Ah. Musiałam to komuś powiedzieć, bo chłop nie rozumie mojego entuzjazmu, tudzież zbulwersowania w kontekście zakupów w Sephorze...
Ennyo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 22:12   #3458
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wiem Corii



no właśnie wiem i dlatego mi podwójnie zgrzytnęło - bo i stereotyp i że Ty, było nie było, osoba i wykształcona i myśląca

i nie bój się, wiesz, ze my łagodne, tylko w niektórych tematach przestajemy być dyplomatyczne
Poza tym wiesz, stereotyp przytoczyłam we własnym przykładzie, jako, że - jak twierdzę - mam dystans do siebie. W odniesieniu do kogokolwiek innego nie odważyłabym się tak napisać nawet w kategorii żartu.

A przy okazji, tak naprawdę wcale się Was nie boję, żartowałam
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:13   #3459
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wiem Corii
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:17   #3460
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Polecam extreme sport games. Miałam zakwasy wszędzie, nawet w plecach.



Ale fajne słowo! Muszę sobie zapamietać


A wybiera się tam któraś na łowy do M? Bo chciałabym skorzystać z tego 40% rabatu, a potrzebuję tylko jedną rzecz- midnight poison obojetnie w jakiej flaszce, ale najchetniej w 100 ml.
Może ja jeszcze się wybiore

James i bardzo się cieszę juz miałam za kare Ci pingwina uprowadzić :p
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:17   #3461
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
dziękuję pięknie, właśnie to oglądałam, ale teraz patrzę że przy moim kolorze jest - " produkt wkrótce dostępny" ciekawe co to znaczy wkrótce
Radzę Ci wysłać do nich maila z zapytaniem , bo na mojej "wish liście" wisi takich kilka i to dość długo. Odnośnie jednej rzeczy to mi odpisali, ze niestety już nie będzie dostępna.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 22:17   #3462
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

I co z tego ze wyksztalcone i myslące jestesmy skoro nam wode z mózgu robia zewsząd atakuja nas przesadnie chude nimfetki przepuszczone przez iles tam programow graficznych. Doszlo do tego ze rozmiar 38 to duzy rozmiar A paradoksalnie jestesmy coraz bardziej otyli jako spoleczeństwo . I my jeszcze jako tako to ogarniamy, bo mialysmy przyjemnosc zyc w czasach bez photoshopu ( a przynajmniej czesc z nas
Nie wiem jak dzisiejsze nastolatki sie w tym odnajdują
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-01-07 o 22:20
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:21   #3463
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
I co z tego ze wyksztalcone i myslące jestesmy skoro nam wode z mózgu robia zewsząd atakuja nas przesadnie chude nimfetki przepuszczone przez iles tam programow graficznych. Doszlo do tego ze rozmiar 38 to duzy rozmiar A paradoksalnie jestesmy coraz bardziej otyli jako spoleczeństwo . I my jeszcze jako tako to ogarniamy, bo mialysmy przyjemnosc zyc w czasach bez photoshopu ( a przynajmniej czesc z nas
Nie wiem jak dzisiejsze nastolatki sie w tym odnajdują
W tym temacie nie ma złotego środka-środowisko modelingu promuje albo wychudzone dziewczyny, albo otyłe.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:23   #3464
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
I co z tego ze wyksztalcone i myslące jestesmy skoro nam wode z mózgu robia zewsząd atakuja nas przesadnie chude nimfetki przepuszczone przez iles tam programow graficznych. Doszlo do tego ze rozmiar 38 to duzy rozmiar A paradoksalnie jestesmy coraz bardziej otyli jako spoleczeństwo . I my jeszcze jako tako to ogarniamy, bo mialysmy przyjemnosc zyc w czasach bez photoshopu ( a przynajmniej czesc z nas
Nie wiem jak dzisiejsze nastolatki sie w tym odnajdują
Noooo niby tak, ale same sobie dajemy robic wode z mózgu niejako Bo za bardzo sie przejmujemy tym tamtym i jeszcze czymś innym
generalnie mało takich osób które mają zdrowy dystans do siebie i reszty
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:33   #3465
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Nie rozumiem jak mogą przy tak dużych zakupach nie dawać próbek? Ja nie wydałam nawet 50zł a dostałam. Co prawda odpsikaną samoróbkę, ale darowanemu koniowi itd
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:39   #3466
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
James i bardzo się cieszę juz miałam za kare Ci pingwina uprowadzić :p


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
I co z tego ze wyksztalcone i myslące jestesmy skoro nam wode z mózgu robia zewsząd atakuja nas przesadnie chude nimfetki przepuszczone przez iles tam programow graficznych. Doszlo do tego ze rozmiar 38 to duzy rozmiar A paradoksalnie jestesmy coraz bardziej otyli jako spoleczeństwo . I my jeszcze jako tako to ogarniamy, bo mialysmy przyjemnosc zyc w czasach bez photoshopu ( a przynajmniej czesc z nas
Nie wiem jak dzisiejsze nastolatki sie w tym odnajdują
Prawda. Ja bardzo podatna na takie rzeczy jestem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:43   #3467
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Malo kto nie jest
I co z tego ze wiem, ze kremy na zmarszczki reklamują trzynastolatki
Podprogowo i tak to na mnie zadziala
Matrix mamy Dziewczęta
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2014-01-07 o 22:44
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:47   #3468
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
I na sam koniec bulwers - wydałam 3 stówy w krakowskiej i nie dostałam ani jednej pie******ej próbki! Teksty o braku próbek są wyssane z palca, co potwierdziła moja znajoma wizażytka będąca niedawno na "gościnnych występach" w Sephorze. W szufladach mają tego ustrojstwa w cholerę i chyba nie chce im się ruszyć od lady, aby klientkę uszczęśliwić. Zresztą, jak już wspominałyście, skądś się biorą próbeczki na allegro, nie?
Ah. Musiałam to komuś powiedzieć, bo chłop nie rozumie mojego entuzjazmu, tudzież zbulwersowania w kontekście zakupów w Sephorze...
Ja kupowałam ostatnio w trzech różnych Sephorach, w dwóch ten sam tekst, a w trzeciej dostałam właśnie ze wspomnianych szuflad, które mają pod produktami, bo u tej Pani Konsultantki robiłam niejednokrotnie zakupy i mnie pamiętała. Niestety taka prawda, że najlepiej jeśli Personel kojarzy Klientkę, wtedy nie skąpi próbek. Teraz chwytają się wymówek- "gorący okres świąteczny", "rabaty" itp. Przykre, czasami mam wrażenie, że w temacie próbek traktują Klientki jak "żebrzącą hołotę".
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 22:50   #3469
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Malo kto nie jest
I co z tego ze wiem, ze kremy na zmarszczki reklamują trzynastolatki
Podprogowo i tak to na mnie zadziala
Matrix mamy Dziewczęta
Na mnie takie "cus" nie tylko w kwestii wygladu dziala. Nie dosc, ze czuje sie jak paszczak przegladajac internet to i czesto sie jak debil czuje. Nigdy nie przeprowadze zimnej fuzji, nie naucze sie mowic w 15-tu jezykach itp. Chcialabym byc bardzo madra, a nie jestem. Moj ukochany Sheldon Cooper z The Big Bang Theory jest w tym temacie moim idolem. Wie prawie wszystko. A ja nawet bym pewnie z Kasparowem w warcaby przegrala .

Bardzo jestem podatna na taka wlasnie chora rywalizacje z niedoscignionym wzorem . Meczace to bardzo.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-07, 23:09   #3470
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Heh odnośnie próbek, ostatnio wydalam w Mario 380zl i nic nie dostalam dzisiaj wydalam 495zl i tez nic nie dali a skoro likwidując to po xcco maja trzymać? chyba ze dla siebie biorą żeby było co opchnac jak Mario zamkna :p
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:12   #3471
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

James jestem pewna, ze byś mu szach matem strzeliła w trzech ruchach. Ja to wiem, Kasparov to wie, wiec tak musi być



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2014-01-08 o 07:04
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:18   #3472
ladypeterpan
Raczkowanie
 
Avatar ladypeterpan
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 389
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Heh odnośnie próbek, ostatnio wydalam w Mario 380zl i nic nie dostalam dzisiaj wydalam 495zl i tez nic nie dali a skoro likwidując to po xcco maja trzymać? chyba ze dla siebie biorą żeby było co opchnac jak Mario zamkna :p
W Mario nie pamiętam żebym jakąś konkretną próbkę dostała
Jak likwidowali Mario w Krakowie i przy promo -50% robiąc zakupy prawie na 2tys dostałam uwaga próbkę kremu 40+ dr Ireny Eris
ladypeterpan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:27   #3473
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Ja praktycznie zawsze dostaje próbki, które nie mi nieodpowiadają. Raz tylko dostałam miniaturkę pudru, która mnie ucieszyła

---------- Dopisano o 00:27 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Do kiedy w ogóle jest wyprz w sephorze?
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:32   #3474
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
-
Do kiedy w ogóle jest wyprz w sephorze?
Oficjalnie podali, że do 20.01, ale może jeszcze wydłużą.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:36   #3475
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

trochę tu nastrzelałyście, więc jest nadzieja że wąteczek nie zamrze i nie zostanę tu jedynym grubasem który nie poszedł się katować do klubu, bo i po co mam się oszukiwać że coś zrobię jak mi się nie chce (no dobra, kiedy wracacie?? )
informuję i objaśniam co niektórym co sobie tu ze mnie podśmiechujki robiły, ze z kupowaniem nie wytrzymam (James ) że byłam sobie dziś w sephorze i w dougim i żadnej kolorówki nie wyniosłam wzięłam tylko zestaw Rexaline (ciekawostka - w tym samym sklepie w dwóch miejscach był wystawiony za różną cenę - przy drzwiach za 249, w głębi za 149 ) , i zestaw Friedy szampon z odżywką i jakimś sprayem. I pani mnie znowu najarała na peeling sampara jak mi pomiziała rękę to mam taką gładziutką i rozświetloną skórę aż do teraz! i nie zdaje mi się, bo mam druga dłoń do porównania i widać

aha - i obmacałam wszystkie Lastin Silki i nie mają dla mnie koloru 4 wyszło na mnie różowe, 4,5 ciut za ciemne, a dwójka jasna....
James ty dwójki używasz? A Corii ty chyba też je dogłębnie testowałaś, w co celowałaś? może jakby te 4,5 dobrze rozsmarować to coś by z tego wyszło, sama juz nie wiem

i witam wszystkie nowe, nie uciekajcie od razu na wylaszczanie się do klubu, niech ktoś tu ze mną zostanie

PS> i ta miła pani od Sampara nadawała mi 4 różne próbki produktów samparowych, właśnie z szuflady pod produktami, a pani przy kasie za zakupy dała mi jako próbaska uwaga - "tatuaż" od Estee Lauder w kształcie różowego serduszka
mam sie cieszyć że jak się lekko podmaluję (tak jak dziś) to wyglądam na 13 lat, czy nie patrzyła co robi??
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2014-01-07 o 23:38
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-07, 23:53   #3476
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44489146]Na mnie takie "cus" nie tylko w kwestii wygladu dziala. Nie dosc, ze czuje sie jak paszczak przegladajac internet to i czesto sie jak debil czuje. Nigdy nie przeprowadze zimnej fuzji, nie naucze sie mowic w 15-tu jezykach itp. Chcialabym byc bardzo madra, a nie jestem. Moj ukochany Sheldon Cooper z The Big Bang Theory jest w tym temacie moim idolem. Wie prawie wszystko. A ja nawet bym pewnie z Kasparowem w warcaby przegrala .

Bardzo jestem podatna na taka wlasnie chora rywalizacje z niedoscignionym wzorem . Meczace to bardzo.[/QUOTE]

Ja niestety tez. I niby mam swiadomosc, ze idealow nie ma, a mimo to brak perfekcji dreczy. Glupie to:/

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Heh odnośnie próbek, ostatnio wydalam w Mario 380zl i nic nie dostalam dzisiaj wydalam 495zl i tez nic nie dali a skoro likwidując to po xcco maja trzymać? chyba ze dla siebie biorą żeby było co opchnac jak Mario zamkna :p
Puk puk? To ja- Twoj odwyk

To ja D. pochwale- kupilam tylko podklad- wyszlam z wielka probka pudru Kanebo (nieproszona), 3 probkami perfum i chyba jakims balsamem. Pan Douglasianek byl hojny
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 00:16   #3477
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44484580]Nie, nie. To autorki pomysl Dim .
----------------------------------------------
Byla ktoras w Hebe? Na stronie jest info o wyprzedazy, ale nie mam pojecia czy jest cos ciekawego. Daleko mam, wiec licze, ze cos wiecie .[/QUOTE]
Biedna Dimi . Ja w 100 zł się nie zmieszczę, ale chcę mieć na koniec roku średnią 200 zł miesięcznie.
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe no niestety... Ale jak juz zamkną Mario to nie będzie gdzie tak szalec
Wzielam moje ukochane ysl elle bo dobra cena wyszła

Heh szkoda ze wcześniej nie Dallas znać bo dzisiaj kupowalam kilka rzeczy i wyszło -40% lancome nie będzie bo kobieta chciała dzisiaj kupić i nie ma juz ani jednego podkładu lancome, meteoryty sprawcze jak się uda jutro
W sumie mnie juz nic nie interesu ale jakby co to węzme ci 3 opakowania wacikow
Gdybym wiedziała ze będą likwidować Mario to bym to napisala w kolejnym miesiącu
Ok jestem jak coś chętna na waciki i oczywiście meteorki. A poza tym coś czuję, że pewnie i tak wrócisz z czymś dla siebie .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 00:36   #3478
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a macie jakies typy korektorowe pod oczy godne uwagi? Nie musi byc wielkiego krycia, raczej lekkie+rozswietlenie. Chce raczej cos nawilzajacego, zeby nie wysuszalo, bo mam fiola na punkcie okolic oczu i troche sie boje korektorow i od swieta uzywam. Myslalam nad tym HD z MUFE...


Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2


HD z Mufe jest świetny: trwały, porządnie napigmentowany, więc mocno kryje, ale na codzień jak dla mnie jest za ciężki... Polecam korektor rozświetlający Sephory, taki w pisaku - jest na górze w rankingu korektorów na KWC. Jak dla mnie bomba, lekki, trwały, rozjaśnia spojrzenie, nie wchodzi w zmarszczki. Do tego tani, w porównaniu np. do Magica HR. Czego chcieć więcej

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Edytowane przez MissScareAll
Czas edycji: 2014-01-08 o 00:41
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 06:34   #3479
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
t...wzięłam tylko zestaw Rexaline (ciekawostka - w tym samym sklepie w dwóch miejscach był wystawiony za różną cenę - przy drzwiach za 249, w głębi za 149 ) ...
nagroda dla upartych, kara dla spieszących się

..........

co do parcia na wzorce, porównywania się jakoś w temacie wyglądowym nie mam, raczej wiem na zimno co by mogło być lepiej, zgodnie z realnymi możliwościami, ale ... i tak często odpuszczam, już o tym kiedyś pisałam dlaczego
w temacie intelektualnym i ambicji życiowych też nie napinam się, a nawet odpuszczam, ale to ponoć też niedobrze - całe życie słucham o braku ambicji/zmarnowanych szansach sukcesów życiowo-zawodowych i możliwościach/marnowaniu intelektu i takichtamach
i tu bywa mi przykro ... ale jakos nic z tym nie robie, bo raczej przykro mi z powodu braku zrozumienia u najbliższych (?) niż samego faktu, a wkrewia mnie zwyczajnie u obcych
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-08, 06:55   #3480
dejona
Raczkowanie
 
Avatar dejona
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Ennyo Pokaż wiadomość
Witajcie!
Z racji tego, że obskoczyłam dziś trzy krakowskie Sephory przychodzę tu się poskarżyć i donieść uprzejmie co ciekawego w nich znajdziemy.
Sporo przecenionych zestawów perfum, ja np nabyłam Tous Sensual touch 30ml + miniaturka + balsam do ciała 150ml za 109 zł Jeżeli chodzi o kolorówkę to widziałam, że w galerii Kazimierz można dorwać przecenione meteorytki w kulkach Guerlain (ok. 150zł) bodajże Crazy Paris, w każdym bądź razie limitowanka. Wszędzie przecenione różne zestawy Benefitu w dobrych cenach, zestawy Lancome tusz do rzęs + 2 miniatury za ok. 100zł. W galerii krakowskiej zestawy Bare minerals started kit, składające się z 9 części w odcieniu Light za ok. 130zł - ja osobiście nabyłam to cudo, warto chociażby dla trzech fajnych pędzli.
To co mnie z dziwiło, to fakt, iż w M1, Galerii Kzimierz zestaw dr.Brandt z rozświetlającym kremem kosztował nieco stówę, natomiast w Krakowskiej ponad dwie
I na sam koniec bulwers - wydałam 3 stówy w krakowskiej i nie dostałam ani jednej pie******ej próbki! Teksty o braku próbek są wyssane z palca, co potwierdziła moja znajoma wizażytka będąca niedawno na "gościnnych występach" w Sephorze. W szufladach mają tego ustrojstwa w cholerę i chyba nie chce im się ruszyć od lady, aby klientkę uszczęśliwić. Zresztą, jak już wspominałyście, skądś się biorą próbeczki na allegro, nie?
Ah. Musiałam to komuś powiedzieć, bo chłop nie rozumie mojego entuzjazmu, tudzież zbulwersowania w kontekście zakupów w Sephorze...
Zestawy dr brandt w Krakowskiej kupiłam za 139 cena nie zmieniona

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dejona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.