Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 22:00   #1981
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

O matko, nie było mnie parę godzin, a tu około 15 stron do nadrobienia

Przyjechał na weekend mój przyjaciel z Niemiec i przywiózł mi dużą pakę żelek Haribo


Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
W GK jest Givenchy?
Jest
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:02   #1982
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja tak zrobiłam, ale i tak jakiś świeżaków nie mieli - wymieniłam cień z 2013 na taki z 2014 Ale zależało mi na kolorze, więc stwierdziłam, że dobre i to. Jak weszłam i powiedziałam, że chcę wymienić na świeższy, bo dostałam z 2013, to mnie babka zjechała i gadała o PAO, że pół roku ważny od otwarcia tak czy siak i Z 2000 ROKU JEST JESZCZE DOBRY W końcu przyszła kierowniczka i powiedziała, z mogę sobie wymienić, bo ten co wymieniam to jest pełnowartościowy produkt i na pewno ktoś go kupi...
Brak slow... jak w D reklamowalam puder Nouba podczas akcji 1+1 za 1 gr bo byl po terminie , choc konsultantki usilnie probowaly mi wmowic ze exp dateto data produkcji, dostalam tyle gratisow chanel, collistar, itp ze szok, ale to bylo daaaaawno juz, teraz jak mi nie dali probek do ostatniego zamowienia to odpisali ze juz sie z tym nic nie da zrobic


Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila od sephory z info o boxie
Rob zamowienie....szybko....b oxy czekaja...
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:06   #1983
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Dostałam pierwszy raz newsletter S od 3.11 W końcu! Do zakupu tuszu C jest 30ml płynu do demakijażu C
Zapomniałam dodać, że na starego maila Ale lepiej na starego, niż na żadnego Obu używam i tak.
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:08   #1984
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Też już mam brokuła

Myślę czy mi się ta Glov pzyda - jest taka super rzeczywiście?
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
W drodze do domu, przeanalizowałam swoje poczynania i zredukowałam zamówienia do.

Douglas
Mac Dainty
Mac Faux
w gratisie
5 kremów Norel
serum podoczne Estee
i 3 próbki do wyboru : próbka niespodzianka Guerlain, jakiś zapach i coś tam jeszcze

Douglas... mini zamówienie dla giftów
Mydło Pani Walewska- nie mam żadnego
i 3 próbki
maseczka w strzykawie
maseczka glam glow
hermes albo coś innego- nie pamiętam

D. już opłacone.

Sephora
Origins maseczka zielona
Sephora maseczka błotna
Rusin peeling różany do ust
BROKUŁ
próbki... już nawet nie wiem co

Myślę, że to dobra decyzja.

I szkoda, szkoda, że ten Dior jakoś tak...
Gdyby tak... a nie tak... to wiecie. Brokuł doczekałby się rodzeństwa.
A tak... to... wygrały maczki.

Wiem, jęczy-dupa jestę.
Z Faux będziesz zadowolona Daj znać, jak tam Dainty

Dior długo mi się podobał, ale trochę się go boję, w końcu zmienia kolor - tylko na jaki? Jakoś wolę od początku wiedzieć z czym mam do czynienia...

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dawno nie było apelu

HALO, HALO! CZY SEPHORA CZYTA? PROSIMY O WPROWADZENIE NOWYCH MAREK, BO JUŻ NIE MA CO KLIKAĆ
Dokładnie, popieram apel
Cytat:
Napisane przez meredith85 Pokaż wiadomość
Ja czytam:
1. przy śniadaniu
2. w autobusie w drodze do pracy
3. z doskoku w pracy
4. w autobusie w drodze do domu
5. wieczorem
6. ostatni look na telefonie w łóżku przed zaśnięciem
To tak jak ja
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Moje też na prezent w torebce
Moje też
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
W GK jest Givenchy?
Jest

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Przyjechał na weekend mój przyjaciel z Niemiec i przywiózł mi dużą pakę żelek Haribo
Taki przyjaciel to skarb
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:13   #1985
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez ally21 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila od sephory z info o boxie
Ale mają zapłon

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chyba wróce do Douglasa irytuje mnie trochę polityka seph z wrzucaniem pierwszych lepszych próbek i to z tym że nie ma znaczenia że kupisz i tak może nie być

No właśnie moje zamówienia są na stronie niedostępne.
Myślę, że Ci wyślą
Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
O matko, nie było mnie parę godzin, a tu około 15 stron do nadrobienia

Przyjechał na weekend mój przyjaciel z Niemiec i przywiózł mi dużą pakę żelek Haribo



Jest
Żelki
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:17   #1986
Aniia91
F • R • I • E • N • D • S
 
Avatar Aniia91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 430
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dostałam pierwszy raz newsletter S od 3.11 W końcu! Do zakupu tuszu C jest 30ml płynu do demakijażu C
Zapomniałam dodać, że na starego maila Ale lepiej na starego, niż na żadnego Obu używam i tak.
Uprzedzam! U mnie po tym płynie zaczęły się sypać rzęsy
__________________
"I wish there was a way to know you're in the good old days before you've actually left them"


Instagram
Aniia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:20   #1987
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Chyba wróce do Douglasa irytuje mnie trochę polityka seph z wrzucaniem pierwszych lepszych próbek i to z tym że nie ma znaczenia że kupisz i tak może nie być

No właśnie moje zamówienia są na stronie niedostępne.
Oj, to trzymam kciuki, żeby wysłali Beznadziejna jest ta polityka S, dlatego ja klikam wszystko za pobraniem lub płacę kartę debetową, bo słyszałam wiele razy o przypałach z przelewami typu, że kasa poszła, a zamowienie anulowane i oni nawet nie mogą tej kasy znaleźć, żeby zwrócić (w końcu zwracają) I jak widzisz - kliknęłam teraz pierwszy raz na przelew i się potwierdziło, że u nich ciągle coś nie gra z tym sposobem płatności, bo mi anulowali po kilkunastu godzinach mimo dostępności produktów

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Apropo dostalam.bon na 30 zł od 50
A skąd ten bon? Też chcem
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 22:25   #1988
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Oj, to trzymam kciuki, żeby wysłali Beznadziejna jest ta polityka S, dlatego ja klikam wszystko za pobraniem lub płacę kartę debetową, bo słyszałam wiele razy o przypałach z przelewami typu, że kasa poszła, a zamowienie anulowane i oni nawet nie mogą tej kasy znaleźć, żeby zwrócić (w końcu zwracają) I jak widzisz - kliknęłam teraz pierwszy raz na przelew i się potwierdziło, że u nich ciągle coś nie gra z tym sposobem płatności, bo mi anulowali po kilkunastu godzinach mimo dostępności produktów

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



A skąd ten bon? Też chcem
Ja klikalam w amoku, nie wiedziałam co chce a wiedziałam że jak się będę zastanawiać to wszystko będzie wykupione. Dlatego porobiłam kilka zamówień na przelew.
mam nauczkę następnym razem im za pobraniem będę klikać jak nie będę pewna co chce.




Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Ale mają zapłon



Myślę, że Ci wyślą

Żelki
Mam nadzieję
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:29   #1989
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja klikalam w amoku, nie wiedziałam co chce a wiedziałam że jak się będę zastanawiać to wszystko będzie wykupione. Dlatego porobiłam kilka zamówień na przelew.
mam nauczkę następnym razem im za pobraniem będę klikać jak nie będę pewna co chce.
Dokładnie - za pobraniem trzeba I wtedy szybciej się też dostaje - najpierw pakują paczki za pobraniem, potem opłacone kartą, a te przelewem to jak im się przypomni Ja też trochę w amoku, ale ze świadomością, że jakby co to można wymienić w stacjo na rzeczy, które chciałam, a mi wykupili
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:34   #1990
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Oj, to trzymam kciuki, żeby wysłali Beznadziejna jest ta polityka S, dlatego ja klikam wszystko za pobraniem lub płacę kartę debetową, bo słyszałam wiele razy o przypałach z przelewami typu, że kasa poszła, a zamowienie anulowane i oni nawet nie mogą tej kasy znaleźć, żeby zwrócić (w końcu zwracają) I jak widzisz - kliknęłam teraz pierwszy raz na przelew i się potwierdziło, że u nich ciągle coś nie gra z tym sposobem płatności, bo mi anulowali po kilkunastu godzinach mimo dostępności produktów

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------



A skąd ten bon? Też chcem
A Nie wiem.nawet:p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:34   #1991
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Witam się wieczorowa pora. Moje dwa boxy wysłane będą w poniedziałek 😍 mam tylko jeden poważny dylemat. Zamówiłam sobie dawno już chciany podkład double wear estee. Błąd mój numer jeden to taki ze nie obczailam wcześniej koloru i wzięłam byle jaki z myślą że sobie wymienię w razie czego w stacjo. No ale teraz jak czytam jakie to są problemy to już nie widzę tego tak wesoło 😔 no i teraz nie wiem co czynić. Iść do stacjo i narażać się na stresy czy odpuścić boxa. Dodam że zamówiłam kolor Ivory beige. Myślę że będzie za ciemny... czy jakaś dobra duszyczka doradzilaby by mi kolor jaki powinnam wziąć? Dodam że nie lubię rozowych tonow i ostatnio podpasowala mi próbka chanela les beige 20. Ano i używam even better cream charmois ale on jest najlepszy w okresie letnim. Na koniec musze Wam napisać ze jestem zadowolona z zamówienia clinique. Kupiłam kremik superdefense za 39 i dostałam te 2 niespodzianki i 2 normalne miniatury. Ta matowa pomadka bardzo mi się podoba. A wam?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1455921328705.jpg (33,9 KB, 40 załadowań)
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 22:39   #1992
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Ta matowa pomadka bardzo mi się podoba. A wam?
Piękne usta

Myślę, że powinno dać się wymienić podkład na inny kolor Spróbuj tylko wziąć próbki w S., żeby nie otwierać tego brokułowego.

A ja sobie chyba zostawię Glov, sprawdzę co to
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:40   #1993
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:42   #1994
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dokładnie - za pobraniem trzeba I wtedy szybciej się też dostaje - najpierw pakują paczki za pobraniem, potem opłacone kartą, a te przelewem to jak im się przypomni Ja też trochę w amoku, ale ze świadomością, że jakby co to można wymienić w stacjo na rzeczy, które chciałam, a mi wykupili
Nie do końca. Ja opłaciłam wczoraj przelewem, tyle że od razu, i dzisiaj rano już miałam box

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Witam się wieczorowa pora. Moje dwa boxy wysłane będą w poniedziałek 😍 mam tylko jeden poważny dylemat. Zamówiłam sobie dawno już chciany podkład double wear estee. Błąd mój numer jeden to taki ze nie obczailam wcześniej koloru i wzięłam byle jaki z myślą że sobie wymienię w razie czego w stacjo. No ale teraz jak czytam jakie to są problemy to już nie widzę tego tak wesoło 😔 no i teraz nie wiem co czynić. Iść do stacjo i narażać się na stresy czy odpuścić boxa. Dodam że zamówiłam kolor Ivory beige. Myślę że będzie za ciemny... czy jakaś dobra duszyczka doradzilaby by mi kolor jaki powinnam wziąć? Dodam że nie lubię rozowych tonow i ostatnio podpasowala mi próbka chanela les beige 20. Ano i używam even better cream charmois ale on jest najlepszy w okresie letnim. Na koniec musze Wam napisać ze jestem zadowolona z zamówienia clinique. Kupiłam kremik superdefense za 39 i dostałam te 2 niespodzianki i 2 normalne miniatury. Ta matowa pomadka bardzo mi się podoba. A wam?
A jakie problemy? Dopiero nadrabiam wątek. Wcześniej dziewczyny pisały i ja też się dowiadywałam, że z wymianą nie będzie problemów.
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:42   #1995
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Piękne usta

Myślę, że powinno dać się wymienić podkład na inny kolor Spróbuj tylko wziąć próbki w S., żeby nie otwierać tego brokułowego.

A ja sobie chyba zostawię Glov, sprawdzę co to
Dziękuję ja mam te Glov na jeden palec heh były kiedyś w glossyboxie. I uważam że jest całkiem spoko jak ty mąż te duża a na pewno masz to całkiem przyjemnie się zmywa tym makijaż. Myślę że ci się spodoba. Daj znać!
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:42   #1996
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Mam Givenchy 3, Chanel 020, Mac NW 15.
Dzięki
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:44   #1997
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
A jakie problemy? Dopiero nadrabiam wątek. Wcześniej dziewczyny pisały i ja też się dowiadywałam, że z wymianą nie będzie problemów.
Mnie nie chcieli wymienić. Nawet na to samo.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:47   #1998
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Nie do końca. Ja opłaciłam wczoraj przelewem, tyle że od razu, i dzisiaj rano już miałam box

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------



A jakie problemy? Dopiero nadrabiam wątek. Wcześniej dziewczyny pisały i ja też się dowiadywałam, że z wymianą nie będzie problemów.


Koshatka pisała ze chciała wymienić i ze specjalnie jechała do S i nie chcieli jej wymienić. Wiec się zaczęłam martwić. Nie umiem być za bardzo wojownicza.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;56046956]Treść usunięta[/QUOTE]

Kurczę no masakra jakas właśnie
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:49   #1999
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Mnie nie chcieli wymienić. Nawet na to samo.
Ale gdzie? I dlaczego? Jak to argumentowali? Mi wczoraj mówili co innego, jak zadzwoniłam do stacjonarki, a Paulina Aurora dzwoniła na infolinię i potwierdziła tę wiadomość. Dziwne
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 22:49   #2000
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
rzeczy po dzieciach wydaję, albo przyjaciołom, mają dwie dziewczynki, które mega się cieszą z sukieneczek czy kurtek barbie, albo dla potrzebujących ( zweryfikowanych takich )

wymagania do szlachetnej paczki też mnie wnerwiły w zeszłym roku

my zbieramy tylko 1% od podatku, idzie to na peruki dla młodej i na rehabilitację ( nie da się tej kasy wydać na szanele, bo to idzie przez fundację na podstawie faktury - piszę od razu, bo już się spotkałam z tekstem, że skoro kupuję perfumy to nie mamy prawa zbierać 1% bo to za nie kupuję ) ludzie potrafia dokopać i to nieźle
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:52   #2001
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
Ale gdzie? I dlaczego? Jak to argumentowali? Mi wczoraj mówili co innego, jak zadzwoniłam do stacjonarki, a Paulina Aurora dzwoniła na infolinię i potwierdziła tę wiadomość. Dziwne
Pisałam wcześniej. A nie miałam już siły/ochoty dzwonić do BOK-u ze sklepu żeby się upewnić. Najwyżej zwrócę im wszystko i niech mnie pocałują w
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:54   #2002
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Na pierwszym zdjęciu zakupy na drugim gratisy, ta próbka to nowa maska z glinką Biothermu

Jeśli ktoś chce mini Jimmiego to proszę o PW, chętnie zamienię na szminę Givenchy z boxa
Fajne gratisy! A do końca miesiąca już nie tak długo
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:55   #2003
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Dokładnie - za pobraniem trzeba I wtedy szybciej się też dostaje - najpierw pakują paczki za pobraniem, potem opłacone kartą, a te przelewem to jak im się przypomni Ja też trochę w amoku, ale ze świadomością, że jakby co to można wymienić w stacjo na rzeczy, które chciałam, a mi wykupili
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:57   #2004
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

67 strona???? Ale czad!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:57   #2005
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Pisałam wcześniej. A nie miałam już siły/ochoty dzwonić do BOK-u ze sklepu żeby się upewnić. Najwyżej zwrócę im wszystko i niech mnie pocałują w
Hmm... Ja też nie jestem pewna koloru. Najpierw sprawdzę w sklepie i jeśli okaże się nietrafiony, to powołam się na to, co mi powiedzieli w tej samej perfumerii przez telefon
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:58   #2006
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Musiałam Was dzisiaj opuścić, bo wypadło mi wypełnienie w zębie i jechałam do dentysty poprawiać Jak mnie w pewnym momencie zabolało...........
A w samochodzie żułam sobie gumę i chrup, wyleciała reszta wypełnienia razem z gumą
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:58   #2007
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Witam się wieczorowa pora. Moje dwa boxy wysłane będą w poniedziałek 😍 mam tylko jeden poważny dylemat. Zamówiłam sobie dawno już chciany podkład double wear estee. Błąd mój numer jeden to taki ze nie obczailam wcześniej koloru i wzięłam byle jaki z myślą że sobie wymienię w razie czego w stacjo. No ale teraz jak czytam jakie to są problemy to już nie widzę tego tak wesoło 😔 no i teraz nie wiem co czynić. Iść do stacjo i narażać się na stresy czy odpuścić boxa. Dodam że zamówiłam kolor Ivory beige. Myślę że będzie za ciemny... czy jakaś dobra duszyczka doradzilaby by mi kolor jaki powinnam wziąć? Dodam że nie lubię rozowych tonow i ostatnio podpasowala mi próbka chanela les beige 20. Ano i używam even better cream charmois ale on jest najlepszy w okresie letnim. Na koniec musze Wam napisać ze jestem zadowolona z zamówienia clinique. Kupiłam kremik superdefense za 39 i dostałam te 2 niespodzianki i 2 normalne miniatury. Ta matowa pomadka bardzo mi się podoba. A wam?
Piękne usta
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:58   #2008
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Chyba zostanę handlarą . Chce kupić 3 flaszki Guerlain z butikowej kolekcji, jak żyć .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:58   #2009
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Rotkohl, anulowali Ci zamówienie? Ja wczoraj o 17 kliknęłam boxa na przelew do zastanowienia i miałam dziś zapłacić jeśli mi się spodoba zawartość, ale już mi anulowali - po kilkunastu godzinach Szybko Ale co tam - przynajmniej Oktawiaaa się załapała na boxa Czyli zwrot boxów z przelewu już był.
I to dzięki Wam
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 23:00   #2010
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXI

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Chyba zostanę handlarą . Chce kupić 3 flaszki Guerlain z butikowej kolekcji, jak żyć .
Handlara zaczyna się od 5 szt, więc jest jeszcze nadzieja, że zostaniesz po jasnej stronie mocy
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-24 10:09:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:25.