Prostownica a objętość włosków :\ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 21:39   #1
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194

Prostownica a objętość włosków :\


Kochane, mam pewien problem . Od paru miesięcy mam dobrego przyjaciela, Mr flatmasterka Uszczęśliwil on moje wloski kiedy dzieki niemu staly sie one gladkie i lsniace, sprawil ze moja grywka wreszcie przypomina grzywke, a nie rulonik a la angielski sedzia once upon a time ...czyli wszystko byloby git jesli.....bylabym posiadaczka pyzatej buzi, albo chociaz ovalnej...cóż ja mam raczej szczupla drobna twarzyczke o podluznym ksztalcie i do tego srednio geste wlosky i problem w tym ze po wyprostowaniu wloskow staja sie one owszem ladniejsze i gladsze (bez prostowania mam lekko faliste, suchawe i wywijajace sie we wszystkie strony), ale co za tym idzie bardziej przyklapniete i "plaskie" ...Po prostu maja za malo wolume a mi ta wolume jest bardzo bardzo potrzebna, wygladam raczej niekorzystnie w splasczonych, przyklapnietych wlosinkach...
Czyli CIO??????????????? Czy to znaczy ze mam sie pozegnac z moim przyjacielem?? Dac mu kopniaka w tylek ot tak? Nieeeeeeeeee....tego nie moge, tylko nie to....bo bez niego nie moge zyc, a zwlaszcza moje wloskii POmocy dziewczyny , poradzcie mi cos - jak miec i proste wloski a jednoczesnie more wolume??

ps. dodam ze mam wlosy gdzies do lopatek i do prostowania uzywam RB oil sheen - olejek do prostowania wloskow w sprayu. (pryskam tylko konce, lub od polowy wlosow i raczej nie przedawkowuje)

Buziaczki od smutnej Nelllci
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 23:14   #2
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

Mam ten sam problem Tylko że ja mam dość dużo włosów na głowie ale i tak ciągle mi mało ... Ja robię tak że najpierw normalnie prostuję włoski a na samym końcu pochylam głowę do przodu i tak prostuję włosy przez chwilkę...szczególnie te na przodzie Potem odrzucam włoski do tyłu i jest dobrze Czasem spryskam je troszkę lakierem
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 14:38   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

A próbowałaś suszyć włosy z głowa opuszczoną w dół, albo przy suszeniu układać je na okrągłej szczotce? Myślę, że jak podczas suszenia uniesiesz je u nasady, to po prostowaniu nie będą wyglądać na takie płaskie.
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:03   #4
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

Cytat:
Napisane przez aniesia20
Ja robię tak że najpierw normalnie prostuję włoski a na samym końcu pochylam głowę do przodu i tak prostuję włosy przez chwilkę...szczególnie te na przodzie Potem odrzucam włoski do tyłu i jest dobrze
hmmm...musze wypróbować bo nigdy wczesniej tak nie prostowalam...a anesiu BTW jaki srodek do prostowania uzywasz? Bo ja mysle nad kupnem czegos innego, obecnie mam oil sheen rene blanche, ale chyba zbyt obciaza moje wloski i zauwazylam ze szybciej sie przetluszczaja

Kasiek - si si, probowalam slyszyc w ten sposob, ale za kazdym razem mialam wlosy tak potargane ze musialam potem bardzio sie meczyc rozczesujac je, zeby nie wspomniec o mojej grzywce ktora po suszeniu up side down wyglada TRAGICZNIE, po prostu masakra, nawet prostowanie po takim traktowaniu jej nie uratuje ....a co do modelowania okragla szczotka, to za bardzo nie wiem jak to robic, nawet chyba nie posiadam takiej szczotki, ale jesli chodzi o taka podluzna o okraglym ksztalcie ze sztucznego wlosa to kiedys 2 godziny nie moglal z niej wloskow wyplatac, a jak w koncu mi sie udalo to mialam prawdziwe gniazdo na glówce

Dzieki za odp dziewczyny, moze jeszcze ktos ma jakis pomysl godny wyprobowania?

Pozdrowionka
Nelllcia
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 18:59   #5
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

kiedys widzialam w telewizji jak fryzjer najpierw prostowal wlosy na szczotce - podnosząc je u nasady a potem prostownicą prostowal tak od wysokości ucha. po tym wlosy sa u gory puszyste a u dolu pieknie wyprostowane lsniące i gladkie no i oczywiscie na koncu lakier zyby nie opadlo...
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 19:06   #6
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

Ja używam mleczka Hot Liss L'Oreala i muszę przyznać że jest bardzo dobre Ładnie prostuje, jest wydajne a włoski nawet na wilgoci się nie puszą i nie skręcają (a ja mam z natury kręcone włosy)...i do tego ma śliczny zapach
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 20:17   #7
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

A ja po wyprostowaniu nie mam takich pieknych wlosow..wrecz przeciwnie sa matowe i sie elektryzuja, a potem szybko rozprostowuja i wygladaj tragicznie....
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 20:18   #8
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

A tak w ogole to mam dosyc zadbane wlosy i bardzo blyszczace i nie znisczone(tak powiedzila fryzjerka i duzo osob)tylko po prostownicy mam nieciekawe....
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 11:42   #9
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

Cytat:
Napisane przez Justynusienka
A tak w ogole to mam dosyc zadbane wlosy i bardzo blyszczace i nie znisczone(tak powiedzila fryzjerka i duzo osob)tylko po prostownicy mam nieciekawe....
Justynusienka, a jakiej prostownicy uzywasz? ja tez mam zadbane wloski, takie lsniace (obecnie nie farbuje, wracam do naturalnego koloru wlosow,ktory jest podobny do tego na jaki ostatnio farbowalam,wiec praktycznie nie widac odrostow ),zaczelam uzywac prostownicy- GA.MA z jonizacja i mam nadzieje, ze nie zniszczy mi ona wloskow tak jak robio to inne,tansze prostownice...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 11:45   #10
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

Juz teraz nie uzywam ale jak uzywalam to Babyliss z zoltymi koncowkami i 4 wymiennymi wkladkami, ale moze to dlateg ze nie miala jonizacjii(ale nie wiem czy ma czy nie)
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 12:03   #11
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Exclamation Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

Cytat:
Napisane przez Justynusienka
Juz teraz nie uzywam ale jak uzywalam to Babyliss z zoltymi koncowkami i 4 wymiennymi wkladkami, ale moze to dlateg ze nie miala jonizacjii(ale nie wiem czy ma czy nie)
Justynusienko, a ten Twoj Babyliss byl PRO czy taki zwykly dostepny w sklepach? bo ja mialam tego zwyklego, a konkretnie BABYLISS Wet n'Dry do wlosow mokrych i suchych, niby byla regul.temp.120-200st. i 75W ale dosyc dlugo sie nagrzewala, a i tak nie byla tak do konca goraca wlosy jakies takie lekko matowe sie robily po tym Babylissie.
niedawno kupilam prostownice GA.MA,ta z jonizacja i jest duuuza roznica wloski blyszczace,prostownica sunie gladko po nich, (ten babyliss mial takie matowe plytki ) i chyba nie powinna tak niszczyc wlosow.
polecam Ci ta prostownice,jesli nadal szukasz.ja tez bylam zawiedziona tym babylissem i zal mi bylo tych pieniedzy
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 13:41   #12
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

Widzę że nie tylko ja mam ten problem Jak byłam u fryzjerki to nie wyszły takie splaszczone - najpierw ułożyła na szczotce a poźniej raz przejechała prostownicą. Tylko włosy nie były jak druty a ja tak sobie lubię zrobić - tylko wtedy problem z objętością.
Ja używam Hot Liss L'oreala, włosy są po nim mięciutkie i narazie nie zaobserwowałam zniszczenia
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 17:24   #13
Justynusienka
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Justynusienka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 467
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

Nie wiem jaka mialam i narazie nie planuje kupic prostownicy tylko lokówkę.;]
Justynusienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 16:15   #14
Moonia91
Raczkowanie
 
Avatar Moonia91
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: north
Wiadomości: 462
Dot.: Prostownica a objętość włosków :\

A może by tak spróbować tego lakieru zwiększającego objętość Sunsilk? Szczeże mówiąc nie wypróbuję, bo włosów nie prostują (ale rym :p)
Moonia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:02.