O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-19, 08:47   #4951
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Dzięki dziewczynyTż też uważa żebyśmy się nie martwili na zapas.Arletko no właśnie dzieci mam z cukrzycą w większości są duże,a nasz to takie maleństwo jak na razieW poniedziałek spróbuje wymusić na lekarzu żeby go zważył.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 08:50   #4952
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Wczoraj się troche zdołowałam bo tż rozmawiał z teściami i powiedział im że mały 3,5 temu był troche mały wagowo(1400 g)na dolnej granicy normy.Teściowie powiedzieli że rzeczywiście jest dużo za mały, że jego brat też taki był i musieli teściową dokarmiać glukozą żeby urósł.Zmartwiłam się,cholera ostatnio go nie ważył na wizycie a jak nic nie przytył?Ja przez te 3 tyg przytyłam niecały kilogram,wizyta u gina w poniedziałek a też nie wiem czy zważy.Teściowie powiedzieli tżtowi że jak nie przytyje to pójdzie do inkubatora...
Iza a co Twoi teściowie to położnicy czy pediatrzy?
Jasio na usg w 42(!) tygodniu ważył 2750g, a po porodzie tego samego dnia kiedy robione było usg, okazało sie ze ważył 3250g. Dlatego usg też nie jest miarodajne, to jest tylko orientacyjna wiadomość dla lekarza i pacjentki.
Poza tym 8 i 9 miesiąc ciąży to czas kiedy dziecko nabiera tkanki tłuszczowej.
Na prawde nie moge słuchać takich pierdół... Twoi teściowie też są mądrzy, nie dośc że ten cukier Cie dobija to jeszcze oni... No pogratulowac im tylko..
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 08:53   #4953
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cześć dziewczyny
Ja wczoraj miałam maraton po mieście, jak wyjechałam przed 8, to wróciłam po 17... masakra. najpierw runda po urzędach, żeby ogarnąć zaświadczenia do banku, potem zakupy, jeszcze wpadłam na chwilę do h&m obadać jeansy ciążowe ( mam schizę, że cisnę malucha biodrówkami, które na razie noszę). Mierzyłam nawet całkiem fajne, ale w sumie ich nie kupiłam, bo brzuch jeszcze niewielki a potem mogę przytyć w tyłku i się w nie nie zmieścić nie wiem czy dobrze zrobiłam...
Czy Wy dziewczyny tyjecie też w innych partiach, czy tylko w brzuchu??
Jutro na 10.00 USG genetyczne
Jestem w połowie 13tc więc powinno być dokładnie widać tą przezierność


Gianna, Kluska jesteście super zorganizowane, na pewno zdąrzycia dokupić resztę brakujących rzeczy
mysia1986 Przykro mi
Ruda Ja nie mam ADHD, tylko muszę wszystko zrobić, inaczej nie mogę mogę odpoczywać! Głowę mi to zaprząta i już nic na to nie poradzę...
Cieszę się, że Kostuś już zdrowy- mamusia od razu ma dobrą energię
Lila_27 Ja już nie mogę doczekać się jak poczuję pierwsze ruchy dziecka brawo za 20tc
Kamildiana Super, że kobieta ma coraz więcej do powiedzenia w sprawie porodu, mam nadzieję, że poród każdej z nas, będzie pozytywnym doświadczeniem

Dziewczyny, W nocy miałam takie dziwne uczucie, jakby kłucie, pociąganie - w środku, jakby na końcu pochwy nie wiem jak to nazwać... rano wszystko minęło, ale w nocy się zestresowałam... co to mogło być??
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 08:53   #4954
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

o mysti dobrze napisała,poznasz wage jak sie urodzi bo ta jest orientacyjna. ale popros lekarza jesli cie to uspokoi. i sie prosze nie zamartwiac!
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 08:56   #4955
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Tż też był na nich zły,jeszcze teść stwierdził że powinnam jeść większe porcje a nie tylko patrzeć na cukry

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja wczoraj miałam maraton po mieście, jak wyjechałam przed 8, to wróciłam po 17... masakra. najpierw runda po urzędach, żeby ogarnąć zaświadczenia do banku, potem zakupy, jeszcze wpadłam na chwilę do h&m obadać jeansy ciążowe ( mam schizę, że cisnę malucha biodrówkami, które na razie noszę). Mierzyłam nawet całkiem fajne, ale w sumie ich nie kupiłam, bo brzuch jeszcze niewielki a potem mogę przytyć w tyłku i się w nie nie zmieścić nie wiem czy dobrze zrobiłam...
Czy Wy dziewczyny tyjecie też w innych partiach, czy tylko w brzuchu??
Jutro na 10.00 USG genetyczne
Jestem w połowie 13tc więc powinno być dokładnie widać tą przezierność
Ja jak na razie przytyłam tylko w brzuchu(11 kg).

Kciuki za jutrzejsze usg
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 09:03   #4956
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Tż też był na nich zły,jeszcze teść stwierdził że powinnam jeść większe porcje a nie tylko patrzeć na cukry
No tak, bo teśc ma takie doświadczenie jeśli chodzi o ciąże i o cukrzyce ciążową, także Iza lepiej go posłuchaj
Jak ja nie cierpie tych DOBRYCH RAD, aż sie we mnie gotuje!
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 09:28   #4957
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ja wczoraj miałam maraton po mieście, jak wyjechałam przed 8, to wróciłam po 17... masakra. najpierw runda po urzędach, żeby ogarnąć zaświadczenia do banku, potem zakupy, jeszcze wpadłam na chwilę do h&m obadać jeansy ciążowe ( mam schizę, że cisnę malucha biodrówkami, które na razie noszę). Mierzyłam nawet całkiem fajne, ale w sumie ich nie kupiłam, bo brzuch jeszcze niewielki a potem mogę przytyć w tyłku i się w nie nie zmieścić nie wiem czy dobrze zrobiłam...
Czy Wy dziewczyny tyjecie też w innych partiach, czy tylko w brzuchu??
Jutro na 10.00 USG genetyczne
Jestem w połowie 13tc więc powinno być dokładnie widać tą przezierność


Gianna, Kluska jesteście super zorganizowane, na pewno zdąrzycia dokupić resztę brakujących rzeczy
mysia1986 Przykro mi
Ruda Ja nie mam ADHD, tylko muszę wszystko zrobić, inaczej nie mogę mogę odpoczywać! Głowę mi to zaprząta i już nic na to nie poradzę...
Cieszę się, że Kostuś już zdrowy- mamusia od razu ma dobrą energię
Lila_27 Ja już nie mogę doczekać się jak poczuję pierwsze ruchy dziecka brawo za 20tc
Kamildiana Super, że kobieta ma coraz więcej do powiedzenia w sprawie porodu, mam nadzieję, że poród każdej z nas, będzie pozytywnym doświadczeniem

Dziewczyny, W nocy miałam takie dziwne uczucie, jakby kłucie, pociąganie - w środku, jakby na końcu pochwy nie wiem jak to nazwać... rano wszystko minęło, ale w nocy się zestresowałam... co to mogło być??
ty zwolnij troche mała! bo wiesz co cie czeka...
a co do tego bólu to pewnie poprostu wiazadła sie rozciagaja. to normalne
i kciuki za jutrzejsze usg
ja chyba tez tylko w brzuchu prztyłam, no i w biodrach troche.od poczatku jakos 6-7 kg,za tydzieńs ie okaze jak mnie lekarz zwazy.
a no i mam problem z cyckami, wczoraj chciaąłm sobie zamówic staniki do karmienia i jak zawsze nosiałm 75 b czasem c, tak teraz jak mierzyłam to z tych tabeli wychodzi 90c albo to jakas dziwna rozmiarówka albo ja nie wiem, no ccyki troche urosły ale zeby tyle no i na razie nie zamówiłam.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 09:48   #4958
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

witajcie

Iza, nic się nie przejmuj takim gadaniem, skąd oni mogą cokolwiek wiedzieć? no i tak jak Mysti pisze, waga z usg to +/- pół kilo

Mysiu aż nie wiem co powiedzieć głupia @

Zophiee, chyba każda z nas tyje inaczej, ja tyję poza brzuchem i biustem równiutko na całym ciele - twarz, uda, biodra, ramiona. nie wiem ile bo jeszcze nie przywieźliśmy wagi... sądzę, że 15kg już mam co do spodni ciążowych to mi h&m nie odpowiadał, bo oni mają te spodnie z nierozciągliwych materiałów - tylko panel na brzuch jest elastyczny. dlatego sobie kupiłam spodnie w c&a. kupiłam je ok 12tc i wchodzę w nie nadal, tylko panel na brzuch jest już teraz trochę za mały bo nie sięga pod biust. no ale tak od ok 20tc chodzę tylko w sukienkach i legginsach, to jest dla mnie najwygodniejsze.

---------- Dopisano o 10:48 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez arletka1313 Pokaż wiadomość
a no i mam problem z cyckami, wczoraj chciaąłm sobie zamówic staniki do karmienia i jak zawsze nosiałm 75 b czasem c, tak teraz jak mierzyłam to z tych tabeli wychodzi 90c albo to jakas dziwna rozmiarówka albo ja nie wiem, no ccyki troche urosły ale zeby tyle no i na razie nie zamówiłam.
no z cyckami to jest zagwozdka. moim zdaniem odczekaj z tym jeszcze kilka tygodni, a wtedy i tak trzeba kupować za duży rozmiar. piersi będą zmieniać się ciągle a i po porodzie jeszcze bardziej nabrzmieją. no i ja się nie zdecydowałam na zakup przez net, jednak w tych stanikach będę spała, muszą być wygodne - dlatego przymierzyłam w sklepie.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:11   #4959
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Arlrtka nie miałam wyjścia- musiałam to załatwić jak najszybciej, żeby dokumenty do banku poszły jak najszybciej... I tak za tydzień czeka mnie runda, żeby to odebrać wszystko ale popołudnie już spędziłam na kanapie
Więzadła bardzo czuję w kości krzyżowej, a takiego kłucia w środku jeszcze nie miałam- zapytam Ginki jutro
Kluskachyba się wstrzymam jeszcze trochę, jak brzuch zrobi się większy... na razie też powróciłam do sukienek, choć pogoda nie rozpieszcza teraz
iza243 Oj współczuje gadania Teściów... ech... olać to, nie denerwować się i robić swoje... Dbać o dietę...
Oni pewnie mają takie staromodne myślenie, że jak duże, tłuściutkie dziecko to zdrowe, a tak nie jest! Twoje maleństwo na pewno będzie miało odpowiednią wagę- ma jeszcze chwilkę czasu, a te ostatnie tygodnie właśnie po to są, żeby nabrać masy!
Nie denerwuj się

Denerwuje się już tym jutrzejszym badaniem. Dobrze, że zaraz idę do pracy, bo chyba bym ześwirowała!
Dobrego dnia
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:23   #4960
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Laski ależ mam dziś kiepski dzień prawie nic nie robiłam, rano tylko podjechałam do kupców na godzinkę i potem wyszłam do sklepu na 15min. Poza tym siedzę w domu, nic nie rozpakowałam, nawet obiadu nie zrobiłam tylko na bułkę położyłam ser i do pieca strasznie mnie bolą plecy, tak jakby klatka piersiowa z tyłu i generalnie do niczego jestem...
im wyższa ciąża tym częściej mam takie spadki formy
nie zmienia to faktu, ze mogę sie z Agabi na tygodnie zamienić, chętnie jeszcze w ciąży pochodzę jutro zaczynam 34 tc

Witaj Sol

Basiu, dziękuję za uwagi też myślałam o rajstopkach tylko pytanie czy będę je umiała założyć noworodkowi jak Ty myślisz? Co do pieluch to taki jest plan, że jakby co będę dokupywała.
Mysle ze bedziesz umiala zakladac rajstopki . Pomału wszystkiego sie nauczysz . Kochane po tym filmiku wyc mi sie chce takie to slodkie

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Hej.

Dostałam @ rano.
nosz

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
Witam






Cholera

Dziś wizyta u diabetologa.



Wczoraj się troche zdołowałam bo tż rozmawiał z teściami i powiedział im że mały 3,5 temu był troche mały wagowo(1400 g)na dolnej granicy normy.Teściowie powiedzieli że rzeczywiście jest dużo za mały, że jego brat też taki był i musieli teściową dokarmiać glukozą żeby urósł.Zmartwiłam się,cholera ostatnio go nie ważył na wizycie a jak nic nie przytył?Ja przez te 3 tyg przytyłam niecały kilogram,wizyta u gina w poniedziałek a też nie wiem czy zważy.Teściowie powiedzieli tżtowi że jak nie przytyje to pójdzie do inkubatora...
kochana nie przejmuj sie tym maluszek przybierze na wadze a jeszcze to ze usg nie wazy dobrze dziecka zawsze jest wedlug usg mniejsze


89migotkaprzykro mi
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:33   #4961
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Basia, może już rzeczywiście załóż nowy watek - najwyżej tu trochę spamu naprodukujemy i przeskoczymy na nowy. Co Wy na to??
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 10:39   #4962
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

hej dziewczynki,

wszystkim, których zaatakowała ta paskuda @ . Pamiętajcie hasło przewodnie: "nowy cykl, nowa nadzieja".

Iza, uwielbiam fachowców z domowych poradników. Nic się nie martw, moja kumpela też miała mieć mega krasnala, bo w 8 miesiącu lekarz powiedział że jest maluteńki, a urodził się z przyzwoitą wagą i to w 37tc.

Zophee, mamuśka wrzuć na luz!!!

dziewczyny no załamałam się dzisiaj, przytyłam 2kg w 2 tygodnie. Muszę coś zrobić, bo to już prawie 5 kg, a ile jeszcze do końca...ręce mi opadają...
popatrzę na jakieś ćwiczenia dla kobiet w ciaży...mniej będę jeść...może uda mi się zmieścić w 7 kg do końca...
Gianna, mały kumpeli jest obserwowany. Ponoć jest jakby na granicy...muszą nad nim pracować i porobić badania.
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:40   #4963
tasia02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 333
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Mysia ależ Ci sie śpieszy do nowego wątku

Iza rób swoje a głupot nie słuchaj. Mój mały urodził sie o czasie a ważył 2,5 kg a w inkubatorze nie był. Taka jego uroda lekarz powiedział. A mniejsze dzieci lżej sie rodzi wiec do Ciebie na plus. Ważne ze zdrowe a reszte nadrobi. Nie martw sie.
tasia02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:43   #4964
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez mysia1986 Pokaż wiadomość
Basia, może już rzeczywiście załóż nowy watek - najwyżej tu trochę spamu naprodukujemy i przeskoczymy na nowy. Co Wy na to??
juz to zrobilam
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post43783983
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:44   #4965
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Ale szybka jesteś
To co robimy? Piszemy jeszcze tu czy śmigamy na nowy?
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:52   #4966
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

smigamy na nowy
laski ale udało mi sie szybko zpaisac do okulisty, juz w czwartek mam wizyte!
a w innej poradni jak dzwoniłam to dopiero zapisy po nowym roku, jednak co prywatnie to prywatnie,pare groszy wydam ale niemusze czekac miesiacami na wizyte.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:53   #4967
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Hej Laski,Kostello śpi po spacerku a ja witam się z zieloną z miętą(herbatką oczywiście)

Mysia no to teraz trzymamy kciuki żebyś na Święta zrobiła sobie piękna niespodziankę moletuj ginkę o cloMyślę że nowy wątek to fajny pomysł

KOSTELLO SIĘ OBUDZIŁ-ON MNIE WYKOŃCZY

Izka Ty dosłownie całą ciążę się zamartwiasz-Kochanie tak nie wolno.Zaraz spotkasz się z Dominisiem i zobaczysz jaki z niego pultunek piękny a teściowie-masakra.Po jaki Ch*j Cię straszą? nie słuchaj takiego gadania. Dominiś jest zdrowy i to jest najważniejsze-jesteś jego mamą i sama wiesz to najlepiej


Zphiee nie martw się na zapas-wszystko będzie dobrzeKochana a ten ból to norma-wszystko się tam rozciąga bo Dzidziulek rośnie

Arletko a my już po spacerku i kawce u sis a po południu może przyjadą z moim nowym łóżkiem-albo dzisiaj albo jutro


Mysti czemu jak po rozwodzie? może napisz o tym w klubie

Dziewczynki a tym tyciem w ciąży też się za bardzo nie przejmujcie-każda z nas jest inna i każda ma inny organizm.Mi to 7miesiąca rósł tylko brzusio a później nogi i ręce w ramionach-do porodu przytyłam 17kg ale to była najwspanialsza nadwaga w moim życiuPo porodzie w ciągu chyba miesiąca wróciłam do wagi sprzed ciąży a moja młodsza siostra dopiero po roku więc każda z nas jest inna.Ja dzisiaj np nie mogę już zrzucić nawet grama i cały czas mam na wadze 55kg i się z tym pogodziłam.A uwierzcie mi że mając 152cm wyglądam jakbym ważyła więcej.Dzisiaj w nocy było spokojnie i Kostuś już chyba całkiem dobrze się czuje bo non stop się śmieje.Będę wieczorkiem
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 10:54   #4968
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Hej

Alez sie znow obudzilam z katarem Zjadlam wlasnie sniadanko i bede szukac teraz na necie brakujacych ciuszkow.

Mysiu rzesz kuź*a Mikołaj w tym roku dostanie rózge,dziad jeden no w ogole sie nie stara,no chyba ze w czeka na ten grudniowy cykl.

Ewcia Gilbert to sól fizjologiczna,napisalam nazwa firmy No wlasnie ta gruszke biore tak w razie czego bo i tak bede pewno fride uzywac i odkurzacz

Zophiee ciagniecie to normalka ja mialam jeszcze takie cos jakby mi przez pochwe jakies prady przechodzily.Kupilam spodnie z hm w 11tc i do dzis w nich chodze bardzo wygodne pas nie upija.Ja tyje tylko w brzuszku a no i cyce Ale zobaczymy zaraz zacznie sie 7mies wiec nie wiadomo jak to dalej pojdzie Fajnie ze masz tyle energii ja I trym przelezalam dopiero od II dostalam zastrzyk z pradem ,a teraz znow jakos tak po dluzszych eskapadach chce mi sie polezec,odpoczac.Kciuki za genetyka na pewno bedzie dobrze

Iza ja piernicze te rady sa po prostu super Po co oni cie denerwuja,wez rzuc kontrole cukrow i zacznij zajadac co ci w rece wpadnie no gadanie starych jest po prostu Nie denerwuj sie i miej to gdzies.Waga u lekarza i tak jest tylko orientacyjna i Dominis ma na pewno z 0,5kg do przodu.Jesli lekarz nic nie mowi i lozysko jest ok to znaczy ze jest dobrze!Na wizycie na pewno teraz sprawdzi wage i lozysko i bedzie dobrze

Mysti trudno jest nie myslec,ja nawet jakbym mialam dzien zajety po kazda minute to i tak bym myslala

Migotka nie wiem juz co wam pisac uwazam tylko ze zycie jest cholernie niesprawiedliwe

Arletko ja kupie chyba jeden komplet tych gaci siatkowych bo podobno w szpitalach krzycza ze ma sie wietrzyc juz zwariowac idzie z ta wyprawka i ciagle cos dochodzi a kasy juz poszlo pokaznie Termometr to ciezki wybor ja kupilam taki bo jak bylam na szkoleniu roznych firm to akurat ten mi najbardziej przypadl do gustu.Zalezy czego oczekujesz od niego.Ja np chcialam zeby mierzyl tez temp cieczy i przedmiotu.A ceny to naprawde kosmos co niektore.

W nocy brzuch mnie bolal dolem jak na okres i krzyz okropnie juz mialam niezlego stresa ale teraz na szczescie jest juz dobrze.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Kluska otworzyla ci sie ta moja lista bo mojej kolezance wyslalam zeby skontrolowala i nie mogla otworzyc
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 11:05   #4969
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez Gianna M Pokaż wiadomość
Hej

Alez sie znow obudzilam z katarem Zjadlam wlasnie sniadanko i bede szukac teraz na necie brakujacych ciuszkow.

Mysiu rzesz kuź*a Mikołaj w tym roku dostanie rózge,dziad jeden no w ogole sie nie stara,no chyba ze w czeka na ten grudniowy cykl.

Ewcia Gilbert to sól fizjologiczna,napisalam nazwa firmy No wlasnie ta gruszke biore tak w razie czego bo i tak bede pewno fride uzywac i odkurzacz

Zophiee ciagniecie to normalka ja mialam jeszcze takie cos jakby mi przez pochwe jakies prady przechodzily.Kupilam spodnie z hm w 11tc i do dzis w nich chodze bardzo wygodne pas nie upija.Ja tyje tylko w brzuszku a no i cyce Ale zobaczymy zaraz zacznie sie 7mies wiec nie wiadomo jak to dalej pojdzie Fajnie ze masz tyle energii ja I trym przelezalam dopiero od II dostalam zastrzyk z pradem ,a teraz znow jakos tak po dluzszych eskapadach chce mi sie polezec,odpoczac.Kciuki za genetyka na pewno bedzie dobrze

Iza ja piernicze te rady sa po prostu super Po co oni cie denerwuja,wez rzuc kontrole cukrow i zacznij zajadac co ci w rece wpadnie no gadanie starych jest po prostu Nie denerwuj sie i miej to gdzies.Waga u lekarza i tak jest tylko orientacyjna i Dominis ma na pewno z 0,5kg do przodu.Jesli lekarz nic nie mowi i lozysko jest ok to znaczy ze jest dobrze!Na wizycie na pewno teraz sprawdzi wage i lozysko i bedzie dobrze

Mysti trudno jest nie myslec,ja nawet jakbym mialam dzien zajety po kazda minute to i tak bym myslala

Migotka nie wiem juz co wam pisac uwazam tylko ze zycie jest cholernie niesprawiedliwe

Arletko ja kupie chyba jeden komplet tych gaci siatkowych bo podobno w szpitalach krzycza ze ma sie wietrzyc juz zwariowac idzie z ta wyprawka i ciagle cos dochodzi a kasy juz poszlo pokaznie Termometr to ciezki wybor ja kupilam taki bo jak bylam na szkoleniu roznych firm to akurat ten mi najbardziej przypadl do gustu.Zalezy czego oczekujesz od niego.Ja np chcialam zeby mierzyl tez temp cieczy i przedmiotu.A ceny to naprawde kosmos co niektore.

W nocy brzuch mnie bolal dolem jak na okres i krzyz okropnie juz mialam niezlego stresa ale teraz na szczescie jest juz dobrze.

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Kluska otworzyla ci sie ta moja lista bo mojej kolezance wyslalam zeby skontrolowala i nie mogla otworzyc
no ja tez mam juz te gacie i tam gdzi eja chce rodzic to nie wolno innych majtek a najlepiej bez-no ale wiadomo ze sama na sali lezec nie bede i nie bede swieciła cipskiem.
ja domowy termometr mam, do wanienki zakupiłam własnie, tylko taki dla dzidziolka mi trzeba ale to tez jest duza rozbieznosc,jedne podswietlane, inne z zegarami i czym tam jeszcze a ja chce dobry zeby mierzył dzidzi tempke.

no mnie własnie czasem tak brzuch pobolewa,tylko bardzo delikatnie wiec biore ra na pare dni nospe.

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Hej Laski,Kostello śpi po spacerku a ja witam się z zieloną z miętą(herbatką oczywiście)

Mysia no to teraz trzymamy kciuki żebyś na Święta zrobiła sobie piękna niespodziankę moletuj ginkę o cloMyślę że nowy wątek to fajny pomysł

KOSTELLO SIĘ OBUDZIŁ-ON MNIE WYKOŃCZY

Izka Ty dosłownie całą ciążę się zamartwiasz-Kochanie tak nie wolno.Zaraz spotkasz się z Dominisiem i zobaczysz jaki z niego pultunek piękny a teściowie-masakra.Po jaki Ch*j Cię straszą? nie słuchaj takiego gadania. Dominiś jest zdrowy i to jest najważniejsze-jesteś jego mamą i sama wiesz to najlepiej


Zphiee nie martw się na zapas-wszystko będzie dobrzeKochana a ten ból to norma-wszystko się tam rozciąga bo Dzidziulek rośnie

Arletko a my już po spacerku i kawce u sis a po południu może przyjadą z moim nowym łóżkiem-albo dzisiaj albo jutro


Mysti czemu jak po rozwodzie? może napisz o tym w klubie

Dziewczynki a tym tyciem w ciąży też się za bardzo nie przejmujcie-każda z nas jest inna i każda ma inny organizm.Mi to 7miesiąca rósł tylko brzusio a później nogi i ręce w ramionach-do porodu przytyłam 17kg ale to była najwspanialsza nadwaga w moim życiuPo porodzie w ciągu chyba miesiąca wróciłam do wagi sprzed ciąży a moja młodsza siostra dopiero po roku więc każda z nas jest inna.Ja dzisiaj np nie mogę już zrzucić nawet grama i cały czas mam na wadze 55kg i się z tym pogodziłam.A uwierzcie mi że mając 152cm wyglądam jakbym ważyła więcej.Dzisiaj w nocy było spokojnie i Kostuś już chyba całkiem dobrze się czuje bo non stop się śmieje.Będę wieczorkiem
jak to moja sis mówi "spi jak zając pod miedza"
ja balkon sprzatałami sie zmachałąm, musze odpoczac, zaraz tz wróci,zjemy cos i dopiero ide na spacer.
a ja tez sie jakos waga nie przejmuje-przeciez sama tego chciałąm a co bedzie później to sie okaze,najwyzej tz mi zamknie lodówke na kłódke i wysle na ciezkie roboty
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 11:05   #4970
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Dzięki dziewczyny za wsparcie
ja taki nerwus jestem i wszystko przeżywam... jutrzejsza wizyta przełożona na 9.20, więc mniej czasu na stresowanie się

A to usg genetyczne będzie przez brzuch czy dopochwowo? Wasi TŻ byli na tym badaniu?

Teraz trochę żałuję, że nie kupiłam tych spodni
może jutro podjadę...skoro są dobre, to nie będę szukała gdzie indziej.
Ja na razie mam 1.5 na plusie, urosły mi piersi i delikatnie brzuch...
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 11:08   #4971
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez tasia02 Pokaż wiadomość
Mysia ależ Ci sie śpieszy do nowego wątku

Iza rób swoje a głupot nie słuchaj. Mój mały urodził sie o czasie a ważył 2,5 kg a w inkubatorze nie był. Taka jego uroda lekarz powiedział. A mniejsze dzieci lżej sie rodzi wiec do Ciebie na plus. Ważne ze zdrowe a reszte nadrobi. Nie martw sie.
mój gin patrząc na wagę Hanki zasugerował ograniczenie diety i to był jego argument: pamiętaj, że to Ty będziesz rodzić
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 11:21   #4972
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie
ja taki nerwus jestem i wszystko przeżywam... jutrzejsza wizyta przełożona na 9.20, więc mniej czasu na stresowanie się

A to usg genetyczne będzie przez brzuch czy dopochwowo? Wasi TŻ byli na tym badaniu?

Teraz trochę żałuję, że nie kupiłam tych spodni
może jutro podjadę...skoro są dobre, to nie będę szukała gdzie indziej.
Ja na razie mam 1.5 na plusie, urosły mi piersi i delikatnie brzuch...

Mi robil przez brzuch i na koniec zeby dokladnie kregoslup obejrzec zrobil dopochwowo Tż byl ze mna na badaniu,liczyl paluszki u rak i nog byl mega przejety
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 12:20   #4973
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Gianna, dziękuję, mi się otwiera - odpisałam Ci
koleżance może się nie otwierać bo jest xlsx czyli z nowszej wersji office'a - jak ręcznie zmienisz rozszerzenie na .xls i jej wyślesz to powinno działać.
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-19, 12:21   #4974
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzie sie staramy i na narodziny czekamy :) czesc VIII

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Gianna, dziękuję, mi się otwiera - odpisałam Ci
koleżance może się nie otwierać bo jest xlsx czyli z nowszej wersji office'a - jak ręcznie zmienisz rozszerzenie na .xls i jej wyślesz to powinno działać.
A Ty widziałaś, że jest już nowy wątek?
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.