C.H Arkadia w Warszawie:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 13:24   #1
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840

C.H Arkadia w Warszawie:)


co powiecie o tym centrum? do ktorych sklepow najczesciej tam wchodzicie?
sa jeszcze przeceny w Arkadii? ;>

pozdrawiam
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 13:36   #2
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

nie lubie, nie lubie i tyle...chodze czasami tylko dlatego że tam jest najbliższy New Yorker i wszystkie sklepy zebrane do kupy
a czemu nie lubie? bo jest tłok, pełno ludzi z innej bajki, nie cierpie tego lansowania sie po Arkadii, często do przymierzalni czy kasy dłuugaśne kolejki

wole Wola Park czy Redute
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 13:52   #3
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

ja raz na jakis czas lubie odwiedzic(jedynie ze wzgledu na sklepy, bo galeria sama w sobie mi sie nie podoba;/
Of korz odwiedzam H&m, new yorkera, taki skateshop na dole, trolla( z tego co pamietam :P
W moim miescie(Lublinie) nie ma fajniejszych centrow handlowych i sklepow, zazwyczaj jakis chłam
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 13:56   #4
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek
co powiecie o tym centrum? do ktorych sklepow najczesciej tam wchodzicie?
sa jeszcze przeceny w Arkadii? ;>

pozdrawiam
Jest tam chyba największy wybór sklepów i pod tym względem jest fajnie.
Niestety lepiej odwiedzac Arkadię z rana w ciągu tygodnia jak sie chce w spokoju zrobić zakupy.W godzinach popołudniowych jest tam zazwyczaj pełno ludzi,kolejki do przymierzalni, a poźniej do kasy.
I tak jak już ktoś napisał wcześniej dla niektórych jest to wręcz idealne miejsce do lansu,he he he
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 15:09   #5
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

a ja Arkadię baaaaaardzo lubię właśnie za to że jest tam skupisko wszystkich fajnych sklepów w których się ubieram I ogólnie za atmosferę
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 15:17   #6
elvira
Raczkowanie
 
Avatar elvira
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 45
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

dokładnie, trzeba tam pojechać rano bo póżniej robi sie koszmar.A co do przecen to już końcówka ,ale w niektórych sklepach są jeszcze przecenione ciuszki choć najczęściej zostały wielkie rozmiary czy coś w tym stylu. jeżeli chcesz kupić coś z przeceny lec do Arkadii póki czas
elvira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 15:47   #7
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

ogólnie nie lubię, może i dużo sklepów, ale co fajniejsze ciuchy ...to odrazu giną z wieszaków ;( wole Zare i H&M z centum, a Benettona i Wranglera z Promenady (na Ostrobramskiej)...ta co do lansu to się zgadam w 100%.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 16:36   #8
canile
Wtajemniczenie
 
Avatar canile
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa / Wiedeń
Wiadomości: 2 124
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

chodzę do vero mody, promodu, zary, mcdonalda na lody i street'a na piwo :P czasem jeszcze do empiku po gazete
aaa no i do mexykańskiego fast foodu na quasedillas (?) jakoś tak w każdym razie tanie i zapychające a co najważniejsze - PYSZNE
canile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 19:24   #9
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Arkadie lubię za to, ze są tam wszystkie sklepy które mi pasują . H&M , New yorker , cropp, carlings, diverse, zara etc . a że mam blisko to jeżdzę często . Ale są tam za duże tłoki ! Mimo wszystko zdecydowanie wolę od Galerii mokotów, której nie cierpie .
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:01   #10
Marttt1102
Raczkowanie
 
Avatar Marttt1102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 112
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

ja jakos przyzwyczailam sie do tego tloku ale nienawidze dziewczynek 13-16lat ktore przyjezdzaja tam do grycana albo coffe heaven zamowia cos sobie i siedza i udaja niewiaodmo kogo:/ a potem chodza po sklepach nawet bez kasy i sie lansuja:/:/:/ a najgorsze s atakie ktore biegaja po arkadi jak male dzieci:/ porazka <zyg sik i zlew>
Marttt1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:15   #11
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

ja lubie tam jezdzic, wszytskie sklepy w jednym miejscu, byłam w czwartek,przeceny jeszcze są ale juz sie konczą
nie jestem z wawy i moze dlatego lubie tam przyjezdzac, w pon znów jade tyle ze do caerfuura na wilenską:P
Pozdrawiam
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-19, 21:43   #12
Monikita
Raczkowanie
 
Avatar Monikita
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 464
GG do Monikita
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

A mam pytanko czy Arkadia jest otwarta w weekend? I pewnie ful ludzi wtedy tam jest.Jak ja raczej tam bede to w weekendy
Monikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 21:50   #13
dorcius
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 602
GG do dorcius
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

otwarta w weekeny i nie tylko nawet w Boze ciało była otwarta,teraz jak było swieto 15go była otwarta,ona cały czas jest otwarta,słsyzałam tez podobno ze w Wigilie jest czynna hehe
dorcius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 22:23   #14
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Cytat:
Napisane przez Marttt1102
ja jakos przyzwyczailam sie do tego tloku ale nienawidze dziewczynek 13-16lat ktore przyjezdzaja tam do grycana albo coffe heaven zamowia cos sobie i siedza i udaja niewiaodmo kogo:/ a potem chodza po sklepach nawet bez kasy i sie lansuja:/:/:/ a najgorsze s atakie ktore biegaja po arkadi jak male dzieci:/ porazka <zyg sik i zlew>

zapomniał wół jak cielęciem był, mawia przysłowie
a ja nie lubię lansujących się panienek w Twoim wieku i młodszych..w jakimkolwiek centrum..
gdy podchodzą do wyprzedażowego stołu w zarze stadkiem liczącym 5 osób, rozpychają się tylko po to by na koniec ze śmiechem stwierdzić "nie no, to stoisko jest dla mnie za drogie HA-HA-HA"

arkadi nie lubię, idzie taki hałas- szum ciągły, ja na to wyczulona jestem i to mnie zniechęca, poza tym gł pałętają się tam kasiaste małolaty a ja na to towarzystwo wyczulona jestem
unikam, gdy muszę juz gdzieś jechać to do gal.mokotów-obczaiłam parking-przyjazny dla mnie,dzieki niemal zawsze wolnej miejscówce przy zoologicznym sklepie na parterze sklepu i lubie tam zaglądać również busem(szybki mam dojazd)
swoją drogą gal.centrum też nie lubie-za dużo lanserki
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 20:42   #15
MartuFFFia
Rozeznanie
 
Avatar MartuFFFia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 980
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

nei zauwazylam Twojego postu. Po pierwsze nie traktuj osob w moim wieku stereotypowo. Nigdy sie nie lansowałam i nie zamierzam. Mam mnostwo znajomych w Twoim wieku i powiem tak.. są oni czasami gorsi od 17latek..
hałas,szum ciagly? a moze Ty jestes jakas zakompleksiona dziewczyną, która najchetniej przyjezdzalaby noca do sklepu i kupowala aby tylko nikt jej nie zobaczył.

marttt1102 z innego konta
__________________



mówie i mam wszystko co zechce.!uuu...


MartuFFFia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 21:55   #16
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość

unikam, gdy muszę juz gdzieś jechać to do gal.mokotów-obczaiłam parking-przyjazny dla mnie,dzieki niemal zawsze wolnej miejscówce przy zoologicznym sklepie na parterze sklepu
Osobiście odradzam tamte parkingi z wyjątkiem strzeżonego [kota o ile dobrze pamiętam]. Po wizycie w kinie wyjechałam samochodem bez reflektorów i wtedy nie było mi do śmiechu. Na komisariacie nie byłam pierwsza i nie ostatnia z taką przygodą po GM

Aczkolwiek GM bardzo lubię. Znacznie bardziej niż Arkadię. W Arkadii jest moim zdaniem zbyt duży tłok, ciężko się dostać do przymierzalni. Nie lubię też tych odległości pomiędzy sklepami - no po prostu nie mogę się odnaleźć
Poza tym zraziłam się zaraz po otwarciu, kiedy kilka[naście] rzeczy okazało się być o 20-30zł droższych [sztuka] niż w innych galeriach.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 14:53   #17
thaitii
Rozeznanie
 
Avatar thaitii
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 932
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Bardzo lubię Arkadię Są tam wszystkie sklepy w których mogę znaleźć coś dla siebie. Co do lansowania to wg. mnie nie zależy od wieku Czasami dorośli ludzie zachowują się o wiele gorzej niż nastolatki
__________________
"Przyjaciel to ktoś do kogo możesz zadzwonić nad ranem i powiedzieć:
-Jestem w więzieniu w Meksyku.
A on odpowie:
-Nie przejmuj się, zaraz tam będę!"
thaitii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 15:48   #18
thewiz
Raczkowanie
 
Avatar thewiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z gwiazd
Wiadomości: 63
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Nie lubie Arkadii. Zbyt duzy tlok, ludzie robia wiec burdel w sklepach. Znalezc na przyklad cos w tamtejszym h&mie to wyczyn. Poza tym nie ma wyjatkowych "tych" sklepow, wszystko jest gdzie indziej. Wole chyba Promenade. Wiekszy spokoj, szum wody dobrze mi robi, sa sklepy typu Just Cavalli i Tommy , a takze atelier polskich projektantow na gorze. Milsza atmosfera, mniej przepychania sie i wieksze porzadki na polkach.
Ale suma sumarum ja chyba wogole za polskimi centrami nie przepadam. Lubie amerykanskie departamentowce typu Nostrom ( coz, na do Saks Fifth Avenue na razie moge sobie tylko chodzic poogladac ciuszki i dostawac zawalu na widok ich cen) i inne ich sklepy, gdzie ciuchy sa naprawde lepszej jakosci niz u nas a do tego jest co do zasady taniej.

Jak widze ceny przypadkowych szmat w Polsce to az mnie krew zalewa.
thewiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 16:27   #19
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Do Arkadii trafiam głównie dlatego,że jest blisko mojej szkoły i jest tam Nordfish,gdzie mają przepyszne burgery rybne:P
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-21, 14:21   #20
Monikita
Raczkowanie
 
Avatar Monikita
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 464
GG do Monikita
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Zamiast Arkadii wole Galerie Mokotow,Promenade i Redute.W Arkadiii jest za duzo ludzi zawsze wychodze stamtad zmeczona tym tlumem itd.I jakos ogolnie nie przypadlo mi do gustu to centrum.Jedyna rzecza ktora tam lubie to usiasc sobie na lawce i patrzec na chodzacych ludzi
Monikita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 06:39   #21
monisssssssss89
Raczkowanie
 
Avatar monisssssssss89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 224
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Podbijam wątek!
Ale oprócz tego czy sa już sensowne wyprzedaże mam tez pytanie odnośnie parkingu, mianowicie czy parking podziemny w arkadii i reducie są płatne?
__________________

monisssssssss89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 08:31   #22
fangora81
Rozeznanie
 
Avatar fangora81
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 676
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Parkingi są bezpłatne, ale są strefy płatne i strzeżone, jak ktoś chce.
Wyprzedaże tak jak wszędzie, rozkręcają się. Wyprzedaż przecież nie zależy od centrum handlowego, tylko od polityki poszczególnych marek.
__________________
fangora81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:18   #23
Madam Coco
Rozeznanie
 
Avatar Madam Coco
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 717
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Lubię Arkadię tylko ze względu na to, że większość sieciówek mieści się właśnie w niej (jednym budynku), a pod każdym innym względem nie przepadam - wieczne tłumy, kolejki do przymierzalni. Mam wrażenie, że to najbardziej oblegane centrum handlowe w Warszawie. W Blue City jest podobnie pod względem wyposażenia sklepów, a dużo mniej ludzi Tylko tam znów mają dziwną politykę sprzedaży, bo często rzeczy, które przecenione dawno są już w Arkadii w Blue City chodzą po normalnej cenie jeszcze... Ale i tak wolę Arkadię zdecydowanie od Złotych Tarasów Chyba najbardziej lubię najbliższą mi Promenadę (chociaż mały wybór sklepów) i Wola Park
__________________
Finezja życia.
Madam Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-06, 20:54   #24
explorer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1
Dot.: C.H Arkadia w Warszawie:)

Muszę dołożyć trochę dziegciu. Niedawno tam byłem na zakupach dla dzieci i dla żony. Chciałem zrobić drobne upominki dla rodziny. Owszem zrobiłem. Rodzina zadowolona.
Po zakupach poszedłem do McDonald, na frytki i "kolę". Miałem ze sobą torbę z zakupami i czarną teczkę z dokumentami. Jak skończyłem ubrałem kurtkę. W jedną rękę wziąłem torbę z zakupami, w drugą rękę tacę aby zanieść do kosza po jedzeniu papiery. I poszedłem do wyjścia. Wyszedłem na zewnątrz i wróciłem się, bo zorientowałem się, że jeszcze nie wziąłem teczki z moimi papierami.
Jak dotarłem na miejsce, na którym siedziałem już teczki nie było. Pytałem się pracowników, którzy utrzymują porządek między stolikami, nikt nic nie widział. Poszedłem zatem do informacji/recepcji przy głównym wejściu i zgłosiłem zaginięcie mojej teczki. Ale osoba, która siedziała akurat w recepcji poinformowała mnie, że tutaj jest też biuro rzeczy znalezionych i nic takiego nie posiada. Na moje pytanie, czy może zadzwonić do osób, które w jakiś sposób pilnują tego obszaru może ktoś coś zauważył, usłyszałem, że "gdyby ktoś coś znalazł, natychmiast ta rzecz pojawiłaby się u mnie, a nic takiego nie trafiło do biura rzeczy znalezionych, więc nikt na pewno nic nie widział". Pokręciłem się jeszcze po tym obszarze, bo może ktoś ją zrzucił gdzieś, kopnął, albo po prostu przełożył. Niestety. Jeżeli ktoś ją sobie zabrał, to miałem tam dokumenty z urzędu, niezbyt znaczące dla kogoś, dla mnie tak. Kilka kopii swojego CV, jakieś jeszcze swoje zapiski i tyle. Więc żaden majątek mi nie ucierpiał. Tylko szkoda, bo to były rzeczy ważne dla mnie. No i przepadły. Tak wiem, zaraz znajdą się osoby, które powiedzą, żebym brał coś na pamięć, albo że jestem roztrzepany. To nie tak, bo każdemu może się zdarzyć jakaś chwila, kiedy się zamyśli i czegoś zapomni. Cóż, chciałem się podzielić takim faktem. Więc nie zapominajcie zabrać swoich rzeczy nie tylko z Arkadii.
explorer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-06 21:54:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.