Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 12:39   #181
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Mam pieska od 8 lat. Czyli żyje u mnie połowę mojego życia Nie wyobrażam sobie życia bez niego. Jak tutaj czytam, że wasze pieski się obrażają, to powiem wam, że nie jesteście same Mój Baks jest dokładnie taki sam. Jak mu założę kaganiec to robi na mnie takie zabójcze spojrzenie a potem dostaje wariacji i rzuca się na wszystkie strony Nie może za nic na świecie pobrudzić swojej mordki, więc zabiera jedzenie z miski i idzie na dywan. Taką galaretkę dla psów to muszę mu dawać z widelca, inaczej nie zje No i gdy Baks miał 3 lata to kupiłam sobie króliczka, Tuptusia. Na początku się oblizywał a ja strasznie bałam się, że coś mu zrobi. No i pewnego dnia doszło między nimi do spotkania. Naszczęście Baks pokochał króliczka i nic mu nie robi. Pilnuje go na każdym kroku a jak gdzieś ucieknie to Baks biegnie do mnie robi przerażone oczy i się kręci. Wtedy wiem, że Tuptuś gdzieś się schował. Jak Baks za bardzo się nim opiekuje ten drugi podbiega do niego i go podgryza w łapy. Mój pies zaczyna uciekać i tak w kółko Ale jak mój królik jest u weterynarza a Baks widzi, że klatka jest pusta jest strasznie smutny i go szuka po całym mieszkaniu Dopiero zaczyna się uspokajać jak go zobaczy Mój królik to też niezły diabełek. Nie zliczę ile przegryzł kabelków, myszek od komputera, klawiatur, słuchawek itp. Nie lubi też czarnego koloru. Jak widzi coś czarnego, wpada w szał Skacze i goni wszystkich domowników Może dlatego, że jest biały ?
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 12:19   #182
gosiek_i_igor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Jeden z moich kotów uwielbia masować naszego psa (bokserkę) Maję Oto filmik:
http://www.metacafe.com/watch/459946..._love_massage/

Pozdrawiam,
gosiek
__________________
Kot dachowiec Loki masuje bokserkę Maję:
http://www.metacafe.com/watch/459946..._love_massage/
gosiek_i_igor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 21:27   #183
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Mój psiak uwielbia obserwować samoloty. Gdy tylko jakiś usłyszy od razu wypatruje miejsca skąd dochodzi dźwięk i stoi i sobie patrzy na ten samolot dopóki nie odleci
A gdy wie, że zrobił coś źle i my o nim mówimy przy nim (nie do niego) to zwykle odwraca głowę i udaje, że nie wie o co chodzi
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-08, 22:15   #184
midday
Raczkowanie
 
Avatar midday
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Spod W-wy:)
Wiadomości: 334
GG do midday
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Moja Erga (wyżeł weimarski) w zime, przed wyjsciem na wieczorny spacer zaczyna sczekac zebami. Ale strasznie szybko, pyszczek jej tak lekko wiruje ze prawie tego nie widac, ale dzwiek jest zniewalajacy

poprzednia papuga (nierozłączka) miała zaś w zwyczaju jedzenie wykalaczek na kolacje, oraz tanczenie przed lusterkiem codziennie o 19:00 . Rozkładała wtedy skrzydla, pochylała głowę w dół i zaczynała się w kółko kręcić cichutko ćwierkając.
A szynszyl nic nie robi tylko spi calymi dniami
__________________
Ide na podbój swiata!
wszystko co utraciliśmy kiedyś do nas wróci...
midday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 19:53   #185
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Dziwny zwyczaj? Hm, jak był mały to gdy chcial na dwór gryzł ręce...
A teraz? Teraz jest to leń. Pies ktory moze przespac cały dzień i jedyne co go ruszy to micha żarcia. A najlepiej dwie michy żarcia.
Moglby non stop jeść i spać. Może aby udowodnić że te dwa zachowania (lenistwo i zycie aby jesc) sa dziwne w jego przypadku dodam ze jest to niespelna roczny (w maju rok skonczy) 100% husky z rodowodem.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 13:51   #186
Margaret90
Rozeznanie
 
Avatar Margaret90
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny śląsk
Wiadomości: 772
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Ja mam syjama od 6 lat Wyjątkowy kot. Nauczyłam go otwierania drzwi, wskakiwania na kanape przez polecenie, chodzi za mną jak pies i uwielbia pieszczoty. Dwa dni temu bardzo mnie zaskoczył, nigdy wcześniej nie prosił kiedy chciał wyjsc tylko miałczał pod drzwiami a tego dnia przyszedł do mnie słodko miałknął, popatrzył się w oczy i położył łapkę na mojej dłoni, kiedy klepnęłam w kolano by wskoczył poprowadził mnie do drzwi i i delikatnie uderzył w drzwi. Alez byłam zadowolona Mój kot uwielbia słuchać metalu heh, kiedyś zrobiłam mały eksperyment, włączyłam radio gdzie zazwyczaj leci hip hop i muzyka taneczna odrazu wstał i pobiegł do drzwi. Wychowałam sobie rockmana, nawet grał na gitarze
Margaret90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:35   #187
diablica26_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Aga - mój poprzedni psiak była strasznym łasuchem. Musieliśmy mieć specjalnie dla niej słodycze. Moi dziadkowie tak ją nauczyli, że jak do nich przychodziliśmy dostawała trzy cukierki i na odchodne kolejne trzy. I nie dała sie oszukać, stała tak długo przy dziadku aż dostała swoją dolę. Była też chora jak nie miała nic w swojej misce. Wtedy patrzyła na nas wzrokiem wygłodzonego psa A jak był tak chociaż kawałek suchego chlebka było ok.
Dżeki - mój obecny pies boi się wszelkich hałasów. Podczas burzy wskakuje do wanny, a normalnie to do kąpieli nie można go zaciągnąć
I przy swoim obiedzie odstawia jakiś dziwny taniec pyskiem, najpierw wkoło talerza, później raz w prawo, raz w lewo. Wygląda to komicznie
A jak śpi, to musi mieć jakąś swoją zabawkę koło pyska. Wygląda to dość zabawnie - duże psisko z małą żółtą kaczuszką (to jego ulubienica)
Potrafi też z zaskoczenia skoczyć na kogoś, takie ma głupawki. Wtedy tylko się czegoś łapać. Straszny z niego złodziej. Kradnie co popadnie i wio pod ławę. A jaki się robi przy tym niski I mogłabym tak bez końca..........
diablica26_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 15:01   #188
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Mój psiak (niestety już nieżyjący) uwielbiał "zakopywać" swoje jedzenie we wszelkich zakamarkach foteli i łóżek!
Gdy puścił bąka to najpierw sprawdzał noskiem czy to jego, a gdy się orientował, że jednak tak - uciekał
Miał konflikt z psem moich sąsiadów. Wyglądało to w ten sposób - pies sąsiadów (mieszkają piętro nade mną) zawsze gdy schodził klatką schodową podbiegał pod nasze drzwi i warczał. Doprowadzał tym oczywiście mojego psa do szaleństwa. Jak się jednak okazało moja psina nie pozostawała mu dłużna - za każdym razem jak wypuszczaliśmy go na pole, biegł najpierw piętro wyżej, robił siku i dopiero wtedy udawał się na spacer

Gdy do psa mojej babci powiedziało się: "Diana, uśmiechnij się", to szczerzyła zęby w uśmiech i wydawała dziwne odgłosy.

Pies kuzyna za to był strasznie obrażalski. Gdy dochodził do wniosku, że się z niego śmiejemy (lub gdy się na niego nakrzyczało), po prostu odwracał się urażony tyłem i odchodził
__________________

wąż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 15:12   #189
wąż
Raczkowanie
 
Avatar wąż
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 201
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

zapomniałbym, mam do Was pytanie:

często "przyłapujecie" swoje zwierzaki na czkaniu??

Bo ja czkawkę u mojego psiaka wciągu 13 lat widział tylko raz.
I myślałam, że się ze śmiechu posikam
__________________

wąż jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 15:51   #190
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

mój 3letni pies za każdym razem jak wyje syrena strazacka, to on zaczyna tez wyc. i to nie wazne czy dzien, czy tez srodek nocy. wyje i koniec. czasem tez szczeka. heh, zawsze mnie to smieszy.
truskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 15:53   #191
truskava
Zakorzenienie
 
Avatar truskava
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z Venus
Wiadomości: 3 665
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Waż, na czkawce nie, ale na puszczaniu gazow taaak! hhahahaha, moj pies jest chyba w tym mistrzem, heh;P
truskava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-23, 06:49   #192
diablica26_26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 135
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Cytat:
Napisane przez wąż Pokaż wiadomość
zapomniałbym, mam do Was pytanie:

często "przyłapujecie" swoje zwierzaki na czkaniu??

Bo ja czkawkę u mojego psiaka wciągu 13 lat widział tylko raz.
I myślałam, że się ze śmiechu posikam
Ja też tyklo raz spotkałam się z czkawką u Agi. Męczyła ją cały dzień. Moja biedna psina była tak zaskoczona i tak zmęczona tą paskudna przypadłością, że jak wskoczyła wieczorem do mojego łóżka, w takiej samej pozycji znalazłam ja po przybudzeniu Pierwsze co sprawdziłam, to czy ta biedaczka żyje!!!!! Rano po czkawce nie było ani śladu.
diablica26_26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 07:15   #193
Becik_S
Raczkowanie
 
Avatar Becik_S
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 56
GG do Becik_S
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Ja mam 4-ro miesięcznego goldena. On ma czkawkę za każdym razem jak się obudzi. Fajnie przy tym podskakuje. Caly
__________________
Pozdrawiam, Beata

Zapraszam na www.swistaki.net - Psi sport, nasze fotki i my
Becik_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 11:03   #194
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Ja jestem właścicielką 8 letniego Berneńczyka o imiemiu Alibaba i króliczka. i dla mojego kochanego pieska największym przysmakiem są kupy królika jak królik jakas zostawi na dywanie w czasie gonitwy to od razu Ali sie na nie rzuca a jak chce go odgonić to normalnie na mnie warczy uwielbia też zjadac podpaski tampony papier toaletowy i chusteczki higieniczne ale najbardziej z tego podpaski oczywiście czyste.
poza tym jest zazdrosny jak nie wiem co jak sie przytulam do mamy to warczyi szczeka a jak sie bawie z królikiem a nie z nim to jest na mnie obrazony
już nie wspomnie ze sam otwiera sobie drzwi i wode pije tylko z kranu a nauczył sie tego od mojego śp kota Kuby
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 15:34   #195
y@kor
Silveris
 
Avatar y@kor
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 489
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

12 letni Remi niedawno nabył dziwne zwyczaje. Czasami na wieczornym spacerze staje przed blokiem i zaglada ludziom w okna... Potrafi się tak patrzeć w te okna nawet pół godziny, obserwuje oczywiście te w których świeci się światło!
Poza tym nie przepuści żadnej siateczce, folii, reklamówce - musi na nią nasikać nawet jeśli jest na chodniku lub wieje wiatr i mu "obiekt" ucieja spod... ogonka Ma obsesje na punkcie tych siatek.
No i jeszcze lubi ... podsłuchiwać ludzi na ulicy. Jak ktoś sobie rozmawia przez telefon, albo ze znajomym na chodniku to staje obok i się gapi na tych ludzi i słucha co mówią
y@kor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 13:49   #196
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Mój piesek za to gdy zaczyna wspinać się po schodach a ma zakaz to udaje głuchego. Moge stać za nim w wołac go a on spuści łepek w dół i zero reakcji, a jak stane przed nim to odwraca głowę. Uwielbia słodycze i chipsy. Najmniejszy szelest jest w stanie wybudzić go ze snu. I zawsze rano jak jestem w łązience i wypuszczam go z mojego pojekoj, gdzie spi w swoim fotelu, wędruje do łóżka mojego brata. I nikt go z tamtąd nie ruszy, jedynie dzwięk budzika mojego taty. Wtedy od razu zeskakuje i siada przed drzwiami jak gdyby nigdy nic.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 13:52   #197
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

A najgorsze co robi to okazywanie mi swojej tęsknąty poprzez niszczenie tego co moje. Jak mnie nie ma a rodzice zostawią go samego w domu, to włąśnie moje ubrania pozrzuca z suszarki, moja kurtkę z wieszaka i zje moje buty nieopatrznie nie schowane. Ale i tak mu wybaczam... bo potem chodzi za mną krok w krok i tak słodko przeprasza.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:11   #198
Madzia9211
Raczkowanie
 
Avatar Madzia9211
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

No mój pies to jest dopiero komiczny ;D Po pierwsze ma niemożliwie długi język. Zawsze jakieś 3 cm wystają z mordki. Biedaczka, jest wyśmiewana przez ludzi, którzy ją widzą. Berta (tak ma na imię) w ciepłe dni lubi grzać się na balkonie. A że mieszkam na parterze, to przechodnie mogą sobie ją obserwować. Kiedys stałam z nią na przejściu dla pieszych, a jakiś mały chłopiec powiedział do mamy "Patrz! To ten dziwny pies z balkonu!".
Bercinke często szczeka przez sen. Wydymają jej się wtedy policzki ;P. A przy okazji zazwyczaj macha łapkami, jakby biegła.
Na widok jedzenia dostaje ślinotoku. Może byłoby to normlane, ale jej na fałdkach robią się bańki .
No i na koniec - jest bardzo fotogeniczna. Na wielu zdjęciach ma taką minę, jakby była upośledzona. Czasami na poważnie rozważam taką możliwość . Ah zapomniałabym napisać, że kiedy bardzo napali się na rzuconą zabawkę, to w drodze do niej skacze gdzieś na metr w góre, a na końcu pościgu staje na dwóch łapach i z góry atakuje ofiare, padając przednimi łapami na nią z całej siły.

To jej zdjęcie z wytkniętym językiem:
http://img182.imageshack.us/img182/9...2007015te8.jpg
__________________
"To jest jak zagadka Sfinksa: dlaczego jest tak dużo wspaniałych niezamężnych kobiet i żadnych wspaniałych wolnych facetów?"
Madzia9211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 19:21   #199
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Mój pół roczny kociak widząc przez balkon latające wróbe wykonuje następujące dźwięki :

- kh..kh..kh..k-k-k !

lub :

- a-a-a-a !

Możecie mi wierzyć lub nie, ale tak trzęsie tą szczęką i wydaje takie jęki, że nie mogę się opanować.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-05, 21:34   #200
Olka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Cytat:
Napisane przez Madzia9211 Pokaż wiadomość
No mój pies to jest dopiero komiczny ;D Po pierwsze ma niemożliwie długi język. Zawsze jakieś 3 cm wystają z mordki. Biedaczka, jest wyśmiewana przez ludzi, którzy ją widzą. Berta (tak ma na imię) w ciepłe dni lubi grzać się na balkonie. A że mieszkam na parterze, to przechodnie mogą sobie ją obserwować. Kiedys stałam z nią na przejściu dla pieszych, a jakiś mały chłopiec powiedział do mamy "Patrz! To ten dziwny pies z balkonu!".
Bercinke często szczeka przez sen. Wydymają jej się wtedy policzki ;P. A przy okazji zazwyczaj macha łapkami, jakby biegła.
Na widok jedzenia dostaje ślinotoku. Może byłoby to normlane, ale jej na fałdkach robią się bańki .
No i na koniec - jest bardzo fotogeniczna. Na wielu zdjęciach ma taką minę, jakby była upośledzona. Czasami na poważnie rozważam taką możliwość . Ah zapomniałabym napisać, że kiedy bardzo napali się na rzuconą zabawkę, to w drodze do niej skacze gdzieś na metr w góre, a na końcu pościgu staje na dwóch łapach i z góry atakuje ofiare, padając przednimi łapami na nią z całej siły.

To jej zdjęcie z wytkniętym językiem:
http://img182.imageshack.us/img182/9...2007015te8.jpg
I jej zawsze ten język tak wystaje? no przesłodka jest
Olka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 22:16   #201
PatMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 130
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

A moja
__________________


Edytowane przez PatMisia
Czas edycji: 2013-09-21 o 08:16
PatMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 22:29   #202
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

a mój kot ostatnio cały czas wypija wode choince ze stojaka;P
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:51   #203
ma_delline
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 492
GG do ma_delline
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Mam pieska który waży ok. 52 kg o tyle dziwne w nim jest to, że w ogóle nie szczeka na ludzi tylko inne psy... no i to, że jeżeli niekiedy ktoś przychodzi to mój "olbrzym" się o boi! Każdy wchodząc do nas przestraszy się taaaaaaaakiego psa, a ten ... ucieka, zamiast postraszyć
__________________






ma_delline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 21:57   #204
Jodi _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 279
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Mój pies strasznie lubi siedzieć na parapecie i wypatrywać psy za oknem. Lubi spać w łazience po umywalką, często się tam chowa, kiedy są jakieś kłótnie w domu.
Jodi _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 19:54   #205
miruchaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

moj kotek Ozwald pije wode tylko prosto z kranu i chodzi krok w krok za mna
miruchaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 23:00   #206
_Malutka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Miruchaa mój kot także pije wodę z kranu A brat tylko czeka, żeby mu ją nagle odkręcić <- Brutal Poza tym mój kiciuś jest baaardzo skoczny. Często wspina się po takim zwiniętym dywanie opartym o szafę właśnie na tą szafę i raz wlazł do doniczki i z nią spadł, raz z choinką a raz wlazł jakoś z góry do szafki i spadł z niej, po czym przysypało go pełno ciuchów Ostatnio wskoczył w kuchni do szafki z talerzami i się tam próbował zadomowić a dzisiaj usnął na monitorze Mam przy nim śmiechu co nie miara
_Malutka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 22:18   #207
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Kula (już nie żyje) moja sunia uwielbiała słodycze i jak chciała coś słodkiego, a ktoś wspomniał o cukierkach to kulka zaczynała biegać w koło
Simba 3 letni kocur, niesamowity brudas lubi sie myć w wannie jak przyjdzie do domu i nikt mu łap nie umyje idzie sobie sam umyć w muszli klozetowej na przywitanie daje łapkę i buzi
MI uwielbia czarne rzeczy, potrafi nawet z szafki wyciągnąć coś czarnego i spać na tym, atakować guziki na kanapie, drzeć wszytsko co papierowe osttanio chciała pit podrzeć, nie wspomne tu o moich książkach...
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 21:44   #208
Makena
Raczkowanie
 
Avatar Makena
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 357
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Cytat:
Napisane przez gosiek_i_igor Pokaż wiadomość
Jeden z moich kotów uwielbia masować naszego psa (bokserkę) Maję Oto filmik:
http://www.metacafe.com/watch/459946..._love_massage/

Pozdrawiam,
gosiek
hehe dobre. Ile Twoja bokserka ma lat?? już widzę jak moja tak sobie daje hehe

Moja bokserka ma 8 miesięcy i duuuużo można mówić o jej zwyczajach. Puszcza niemiłosiernie śmierdzące bąki jak była mniejsza to miała czkawkę dość często. Jak widzi jakiegoś psa to ciężko ją ruszyć z miejsca, bo oczywiście wydaje jej się, że jest pepkiem świata i wszystkie psy ją kochają tak samo mocno jak ona je (i choć jest raczej z tych małych bokserek inne psy dziwnie uciekają przed jej wylewnością heh), jak je to cała podłoga zasyfiona. Ale najlepszy widok jest jak pije wodę. Nie umie napić się nad miską, tylko pije i nagle podnosi łeb do góry i jej woda wycieka z faflunków. A jak się stoi koło niej, to najprawdopodobniej połowa wody znajdzie się na stopach osoby stojącej obok. Nie wiem dlaczego, ale mega mnie śmieszy ten widok.Ale najlepsze jest to, kiedy mój pies zamienia się w narcyza - staje przed lustrem, patrzy się w nie i zaczyna dawać sobie buziaczki heheh cały dół jest wylizany przez nią i w efekcie trzeba ciągle je czyścić. Dobrze, że nie jestem pedantką, bo przy takim psie porządek to marzenie
__________________
Każdy dzień ma swój aromat
/Melchior Wańkowicz/

"..Bo ja przez Ciebie nawet nie wiem jak żyć, sto lat niech chociaż minie, nim spotkam Cię znów, proszę Cię, zostaw juz..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=247773 propozycje na wypady z naszymi psiakami, zapraszam do wpisów

Makena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 10:10   #209
glizdka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 2 142
GG do glizdka
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

moje koty też są śmieszne (jak to koty) klufka i zetosław(zet) są strasznymi pieszczochami a szczegulnie klufka kicie na swoją miejsówke wybrały szafę, namiętnie spędzają na niej czas normalnie się ich nie zgoni z niej ale gdy z moim narzeczonym kładziemy się do łóżka nie w celu odpoczynku tylko w innym wiadomym to nagle klufka z przeraźliwym miałczeniem przypominającym szczekanie i piszczenia biegnie do nas i kładzie mi się na brzuchu uniemożliwiając nam ... i leży na mnie i udeptuje mnie cały czas miałcząc potem rozwala się na mnie i juz pozamiatane... pani jest teraz jej a pan sobie może pomażyć heh
glizdka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 10:25   #210
czarny kot
Zakorzenienie
 
Avatar czarny kot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Piaseczno k. Wawy
Wiadomości: 4 349
Dot.: Dziwne zwyczaje waszych zwierzaków :)

Mru jak jesz i sie na niego patrzysz to wbija wzrok w podloge i udaje, ze go to wcale nie interesuje. Jak odwrocisz wzrok to sie patrzy w talerz Jaja sobie mozna robic z niego
__________________
Dawno temu kotom oddawano boską cześć. Koty nigdy tego nie zapomniały.

Wątek z biżuterią
czarny kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.