Grube wlosy!! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-15, 14:45   #31
martyna82
Raczkowanie
 
Avatar martyna82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 195
Wink Dot.: Grube wlosy!!

A co ze mną ja już wcześniej pisałam jakie są moje włosy...
martyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 15:08   #32
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Radze ci idz do fryzjera i popros fryzjerke zeby ci pocieniowala wlosy na calej dlugosci tak mniej wiecej od czybka glowy Ja poszlam do fryzjera i tak powiedzialam i fryzjerka tak mi obciela nie wiem co chesz zrobic z gryzwka ale ja mam tak mnijewiecej od polowy czubka glowy taka na prosta ale lekko na bok (wiem ze to skaplikowane) bedzie dobrze
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 16:51   #33
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Grube wlosy!!

Cytat:
Napisane przez patussss Pokaż wiadomość
Radze ci idz do fryzjera i popros fryzjerke zeby ci pocieniowala wlosy na calej dlugosci tak mniej wiecej od czybka glowy Ja poszlam do fryzjera i tak powiedzialam i fryzjerka tak mi obciela nie wiem co chesz zrobic z gryzwka ale ja mam tak mnijewiecej od polowy czubka glowy taka na prosta ale lekko na bok (wiem ze to skaplikowane) bedzie dobrze

Martyna82 ma puszace sie wlosy ,wyobrazasz sobie jak bedzie wygladala po cieniowaniu jescze od czubka glowy,bedzie miala jescze gorszy niz przedtem problem z ukladaniem,a prostowac codziennie odradzam....
Martyna82-poczytaj sobie forum pielegnacja wlosow
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=97
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-03-17 o 17:01 Powód: dopisek
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:32   #34
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Wcale nie musza sie jej tak krecic jesli bedzie miala dobrze wycieniowane no bedzie super..ja tez mialam troche puszace sie i myslam ze bede je musiala codzienne prostowac i nie musze bo sie same ladnie ukladaja. moze stosowac szampony wygladzajace wlosy.
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 17:35   #35
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Ale jak chce, ja mam dobrze i jestem zadowolona. Zalezy czy bardzo jej sie pusza. A jesli jest az tak bardzo zle no to zapusc wlosy zeby byly tej samej dlugosci.
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 09:09   #36
goska06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13
Dot.: Grube wlosy!!

ja tez mam geste i ciezkie włosy, kiedys tak jak ty z tego powodu byłam bardzo nieszczesliwa... ale teraz wiem ze to moj atut... codziennie je prostuje, wiec zawsze sie ładnie układaja, a ze sa mocne i grube to nie widac ze sie az ta niszcza jak u dziewczyn z włosami cienkimi... ciesz sie z tak pieknych włosów!! wiele dziewczyn chciało by miec takie, ja słysze takiego typu komentarze prawie codziennie
goska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 10:44   #37
martyna82
Raczkowanie
 
Avatar martyna82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 195
Dot.: Grube wlosy!!

Ale ja też zauważyłam, że nawet ja prostuje to może się nie pierzą, ale jest ich aż tak dużo i ja się czuje jak w hełmie jeszcze wszędzie mi wchodzą i są ciężkie. Więc co zrobić, bo nadal nie mam konkretniej odpowiedzi... A może wkładajcie tu zdjęcia jakieś nawet modelek jak mogę sobie zrobić...
martyna82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-25, 13:46   #38
Rikki
Raczkowanie
 
Avatar Rikki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
GG do Rikki
Dot.: Grube wlosy!!

Ja też mam gęste włosy, co mnie totalnie denerwuje. Chciałabym je zapuścić,ale nie da rady, muszę się chyba wybrać do fryzjera i je pocieniować... Zazdroszczę niektórym,że mają takie cieniutkie włosy.
__________________
...I wtedy w morze wypływam
tonę cała we łzach
smutek ukrywam
w moim zamku ze szkła...
Rikki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 18:32   #39
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Wiesz ostatnio sie przekonalam ze takie cienkie wlsoy tez nie sa dobre bo sie wyglada jak jakis przylizany Ale ja po tym cieniowaniu nie mam wlosow ani grubych ani cienkich Sa takie w sam raz, ty tez idz do fryzjera je pocieniuj
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:07   #40
Madzia9211
Raczkowanie
 
Avatar Madzia9211
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Grube wlosy!!

Dołączam się do wątku. Nie wiem czy którakolwiek z was ma takie włosy jak ja ;P. Bardzo one mi się podobają: są falowane, błyszczące i długie (jakieś 15 cm za ramiona). Jest jeden, wielki problem: jest ich co najmniej trzy raz za dużo!! Bardzo, ale to bardzo bym chciała robić sobie ciekawe fryzury, spinać je itd, ale niestety jest to niemożliwe . Mam ich tak dużo, że żadne upięcia mi nie wychodzą. Przez wiele lat chodziłam w kucyku (a raczej kucu ;P), ale wyglądało to, jakbym miała garba. Teraz mam trochę pocieniowane. Fryzurę codzienną też zmieniłam: przednie kosmyki zapinam z tyłu głowy klamrą. Garba sie pozbyłam. Myślę jednak o czymś nowym, bo znudziła mi się ta fryzura. Marzę o rozpuszczonych włosach z grzywką, bo wtedy naprawdę wyglądałyby idealnie. Co mi radzicie? Mam wątpliwości co do cieniowania, bo boje się, że włosy będą mi się puszyć. Odradzała mi to też jedna fryzjerka. Dodam też, że nie chce prostować włosów, bo po pierwsze: kocham moje fale, a po drugie: prostowanie zajmuje mi ok. 40 minut. Czekam na jakieś rady I cieszę się, że nie jestem sama w moim problemie Pozdrawiam ;*
__________________
"To jest jak zagadka Sfinksa: dlaczego jest tak dużo wspaniałych niezamężnych kobiet i żadnych wspaniałych wolnych facetów?"
Madzia9211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-25, 20:12   #41
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Grube wlosy!!

Ja tam się ciesze, że mam grube włosy. Nie wiem jak można narzekać
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 17:00   #42
Madzia9211
Raczkowanie
 
Avatar Madzia9211
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Grube wlosy!!

Ach tam od razu narzekać ;P Lepsze za grube niż za cienkie moim zdaniem
__________________
"To jest jak zagadka Sfinksa: dlaczego jest tak dużo wspaniałych niezamężnych kobiet i żadnych wspaniałych wolnych facetów?"
Madzia9211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 16:54   #43
Rikki
Raczkowanie
 
Avatar Rikki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
GG do Rikki
Dot.: Grube wlosy!!

No nie wiem, ja bym wolała cienkie...
__________________
...I wtedy w morze wypływam
tonę cała we łzach
smutek ukrywam
w moim zamku ze szkła...
Rikki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 17:23   #44
jennylo86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 351
Dot.: Grube wlosy!!

Dziewczynki,ja tam się bardzo ciesze z moich włosówMam niesamowicie grube,gęste i długie i za nic w swiecie bym ich nie zamieniłaOwszem, trzeba sie nimi zajmowac znacznie dłuzej, ale to sama przyjemność pózniej pokazac sie w takich pięknych,gęstych,zdrowych i naturalnych włosachInnym pozostaje tylko wówczas pozazdrościc
jennylo86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 19:02   #45
siusan89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 129
GG do siusan89
Dot.: Grube wlosy!!

na takie wlosy podkrecone albo puszace sie najlepiej pocieniowac wlosy na calej dlugosci i dosyc mocno wydagerzowac..... to ze zapousci sie je do tej samej dlugosci to bedzie jeszcze gorzej dlatego ze od skury bedziesz miala ulizane i eda ci sie szybko przetluszczaly a na dole bedziesz miala busz. jesli masz takie wlosy to trudno masz takie i juz nic sie z tym nie zrobi dlatego je pocieniowac niech sie ladnie stopniowo na siebie ukladaja i bede fajnie ulorzone. ja nakladam jeszcze na takie wlosy pianke i fajnie gniote i czekam az wyschnie pozdrawiam
siusan89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 13:11   #46
Syllwiia91
Raczkowanie
 
Avatar Syllwiia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 67
Dot.: Grube wlosy!!

patussss, zamieść fotkę w nowej fryzurce

Ja to mam dopiero problem.. ((
Moje włosy to jedna wielka SZOPA!!! Nie są ciężkie.. ale jest ich straaaaaaaasznie dużo.. jak wysuszę i zostawię moje włosy to łoo matko ;D gdyby było to możliwe to chyba 10 łysych osób mogłabym obdarować nimi... ;/ teraz je prostuje.. i spinam w kucyk.. ale ja nie chcę tak ciągle!! ;( A gdy je rozpuszczę wyprostowane to gdy jest choć troszeczkę wilgotno zaraz się puszą i.. no wyglądam nie za ciekawie..
Help me!! Co ma zrobić z nimi? Chcę się ładnie obciąć ale nie mam pojęcia jak.. Mam włosy do ramion..
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać,
nawet jeśli jesteś smutny,
bo nigdy nie wiesz,
kto może zakochać się w Twoim uśmiechu.
Syllwiia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 14:00   #47
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

MOge zamiescic tylko jest jeden maly problem nie wiem jak tu wstawic Moglabym mi ktoras wytlumaczyc
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 14:21   #48
Rikki
Raczkowanie
 
Avatar Rikki
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
GG do Rikki
Dot.: Grube wlosy!!

Kliknij na "odpowiedz" a na dole będziesz miała "zarządaj załącznikami"
__________________
...I wtedy w morze wypływam
tonę cała we łzach
smutek ukrywam
w moim zamku ze szkła...
Rikki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-31, 17:04   #49
Madzia9211
Raczkowanie
 
Avatar Madzia9211
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Grube wlosy!!

Cytat:
Napisane przez Syllwiia91 Pokaż wiadomość
patussss, zamieść fotkę w nowej fryzurce

Ja to mam dopiero problem.. ((
Moje włosy to jedna wielka SZOPA!!! Nie są ciężkie.. ale jest ich straaaaaaaasznie dużo.. jak wysuszę i zostawię moje włosy to łoo matko ;D gdyby było to możliwe to chyba 10 łysych osób mogłabym obdarować nimi... ;/ teraz je prostuje.. i spinam w kucyk.. ale ja nie chcę tak ciągle!! ;( A gdy je rozpuszczę wyprostowane to gdy jest choć troszeczkę wilgotno zaraz się puszą i.. no wyglądam nie za ciekawie..
Help me!! Co ma zrobić z nimi? Chcę się ładnie obciąć ale nie mam pojęcia jak.. Mam włosy do ramion..
Po pierwsze odradzam suszenie, a tym bardziej głową w dół. Po drugie to na suche włosy przydałoby sie stosować jakieś specyfiki typu odżywka, pianka. Ja tak robie i jest LEPIEJ, ale nie idealnie. Przy najbliższej wizycie u fryzjera prawdopodobnie zrobię sobie fryzurkę, jak na załączonym obrazku . Może coś sie polepszy? ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1+(58).jpg (69,6 KB, 14 załadowań)
__________________
"To jest jak zagadka Sfinksa: dlaczego jest tak dużo wspaniałych niezamężnych kobiet i żadnych wspaniałych wolnych facetów?"
Madzia9211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-01, 15:14   #50
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Dziekiale probuje i cos nie moge zalaczyc
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-01, 17:56   #51
Syllwiia91
Raczkowanie
 
Avatar Syllwiia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 67
Dot.: Grube wlosy!!

Ojj na dodatkowych opcjach "Załącz pliki" zarządzaj plikami.. a jak nie chce się załączyć to może spróbuj później?

Cytat:
Napisane przez Madzia9211 Pokaż wiadomość
Po pierwsze odradzam suszenie, a tym bardziej głową w dół. Po drugie to na suche włosy przydałoby sie stosować jakieś specyfiki typu odżywka, pianka. Ja tak robie i jest LEPIEJ, ale nie idealnie. Przy najbliższej wizycie u fryzjera prawdopodobnie zrobię sobie fryzurkę, jak na załączonym obrazku . Może coś sie polepszy? ;]
Taka fryzurka to raczej dla osób które mają mało włosków.. ja mam na taką za dużo.. tak mi się wydaje..
chyba bym musiała bardziej wystopniować włosy.. kiedyś robiłam włosy na piankę i miałam loczki.. ale teraz mi to w ogóle nie wychodzi.. nie wiem co się stało z moimi włosami.. chcę je zmniejszyć.. chcę żeby było ich 2x mniej!! (
I żeby ładnie wyglądały..
__________________
Nigdy nie przestawaj się uśmiechać,
nawet jeśli jesteś smutny,
bo nigdy nie wiesz,
kto może zakochać się w Twoim uśmiechu.
Syllwiia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 14:43   #52
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL370859.JPG (59,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjŕcia-0033.JPG (14,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL370647.JPG (55,6 KB, 20 załadowań)
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 14:44   #53
patussss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 24
Dot.: Grube wlosy!!

Na tym trzecim akurat mialam zwiazane i te wlosy same mi tak wychodza
patussss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 13:10   #54
Madzia9211
Raczkowanie
 
Avatar Madzia9211
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Grube wlosy!!

Gdybym miała proste włosy też bym tak ścięła ;D Ale mam powiedzmy "kręcone" włosy i mam większy dylemat ;p Załączam moje zdjęcie ;]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz 115b.jpg (174,0 KB, 23 załadowań)
__________________
"To jest jak zagadka Sfinksa: dlaczego jest tak dużo wspaniałych niezamężnych kobiet i żadnych wspaniałych wolnych facetów?"
Madzia9211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 00:11   #55
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Grube wlosy!!

Dziewczyny...dlaczego tak bardzo chcecie pozbyc sie swoich grubych,mocnych wlosow???!!!Dam dwie lapki uciac,ze gdy idziecie do fryzjera,fryzjerki nie maga wyjsc z podziwu jakie macie geste,fajne wlosy.Ja od zawsze mialam naprawde baaardzo geste wlosy,ani proste,ani krecone,czasem sterczace,czasem delikatnie falowane,jednym slowem-problem na glowie.Zawsze zwiazywalam wlosy w kucyk,chowalam je przez swiatem,bo wydawalo mi sie,ze jak rozpuszcze to bede miala wielka glowe.Pierwszy raz trafilam do fryzjerki,ktora zestopniowala mi wsosy delkatnie,ale i tak zadko je rozpuszczlam.Ciagle wydawalo mi sie,ze moje wlosy to porazka,kiedy inne kolezanki mowily,ze tez chcialby miec tak mocne i geste wlosy.Kolejne wizyty u fryzjera-nikt tak naprawde nie zalowal moich wloso,byla i brzytwa i stopniowanie praktycznie od samego czubka glowy,owszem po wyjsciu od fryzjera wygladalam super,ale przeciez fryzjeraka stala na moja glowa ponad godzine.Tak naprawde moje wlosy mialy coraz gorsza kondycje-puszyly sie,sterczaly,bylo je cholernie ciezko ulozyc.Kosmyki roznej dlugosci po stopniowaniu sa bardzo ciezkie do wygladzenia,przy grubych,sztywnych wlosach,ktore maja tendencje do falowania.Ogladalam wasze fotki,wasze niekochane grube wlosy,ktorych tak bardzo chialyscie sie pozbyc...naprawde nie zdajecie sobie sprawy,jak piekne mialyscie wlosy,nie wiedzialyscie tylko jak sobie z nimi poradzic.Madziu blagam,nie rob nic ze swoimi wlosami,masz tk piekne loki!
Te stopniowanie wlosow od samej gory to tragedia,zabija naturalnie wygladajce wlosy,pozniej dziewczyny wygladaja nijako,jak szare myszki,zamiast blyszczec tym co dostaly pieknego.Poszukajcie w necie,poczytajcie co mowia stylisci,najlepsci fachowcy,fryzjerzy hollywodzkich gwiazd.Przede wszystkim naturalnosc!!!!
Moje wlosy pokutuja teraz a ja razem z nimi,bo tak bardzo wydawalo mi sie,ze wygladam zle,ze mam za duzo wlosow.Co ja bym dala,zeby cofnac czas!Zdrowe,grube wlosy to najpiekniejsze co moze byc!
Moja fryzjerka,ktora obejrzala moje wlosy,powiedzila:"chyba kiedys mialas piekne wlosy.."Chodze do niej regulranie co 3-4 miesiace i delkatnie podcina mi koncowki,bez zadnego strzepienia,stopniowania, probuje odchodwac wlosy do jednej dlugosci,chce teraz zeby wygladaly jak kiedys kiedy sie ich wstydzilam.Dzis wiem,ze zajmi mi to pewnie pare lat.Wiem tez,ze wystarczy fajna chustka,jakas spinka,mleczko,dobra paianka czy zel,dobrze dobrana koloryzacja.
Dziewczyny nie niszcie swoich wlosow!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 11:09   #56
Madzia9211
Raczkowanie
 
Avatar Madzia9211
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 45
Dot.: Grube wlosy!!

Nie ścinać owszem - nie chce mieć krótkich włosów podobają mi sie te ;]. Tylko fryzura mnie już nudzi... Już od chyba dwóch lat mam tą samą, tzn - to samo uczesanie, więc mam ochotę coś zmienić, nie za bardzo wiem tylko jak? Niestety moje włosy baaardzo trudno się układają. Już wielu upięć próbowałam - wszystkie rozwalały się po trzech minutach. Na I Komunię Świętą (wtedy miałam jeszcze proste włosy) miałam przepiękny kok z loków, a w nim spinki z białych róż. Cudo. Szkoda tylko, że fryzura nie przetrwała transportu z kościoła do restauracji. Babcia i mama w łazience musiały ją poprawiać ;p. Tak więc same widzicie, ze moje cudowne loki są bardzo uparte i trudne do poskromienia . Po ich umyciu na głowie mam stado sterczących krótkich włosków, a żel starcza na jakieś 3 godziny.
Podsumowując: moje włosy mi się podobają, ale jestem nimi już bardzo zmęczona. Nie jestem typem, który lubi przesiadywać godzinami przed lustrem i męczyć się z niesfornymi kosmykami. Macie więc może jakieś pomysły na jakieś upięcia, które w przypadku przeciętnych włosów wytrzymały by huragan? ;D ;P
__________________
"To jest jak zagadka Sfinksa: dlaczego jest tak dużo wspaniałych niezamężnych kobiet i żadnych wspaniałych wolnych facetów?"
Madzia9211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.